Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać cz.X - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-28, 12:21   #1771
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Dzięki
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 12:58   #1772
agatka9090
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 36
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

hej! W zeszłym roku skonczyłam pierwszy rok studiów. w tym roku na 2 w pierwszym semestrze niestety nie dałam rady i musiałam zrezygnować, zostałam skreślona z listy studentów. Miałam problemy z 2 przedmiotami, gdzie z jednym problemy miala połowa grupy. Chcę dalej kontynuować naukę ale własnie tu mam dylemat w jakim trybie i gdzie.
Otóż mieszkam w Mieście X a studiowałam w mieście Y, które jest oddalone o 40 km od mojego miasta. Dojeżdzałam raz samochodem raz pociągiem, i powiem szczerze, że jest to dość uciążliwe w szczególności zimą kiedy pociągi mają spore opóźnienia. Studiowałam na trybie dziennym.
Teraz chcę wznowić naukę i mam kilka wariantów do wybory
a) studiować nadal w mieście Y i codzinnie dojeżdzać (przy czym boję się, że moję nie zdać teo jednego przedmiotu bo to raczej do ogarnięcia nie jest)
b) studiować w mieście Y i wynająć tam mieszkanie
c) przenieść się na studia zaoczne na ten sam kierunek ale do miasta Z oddalnego o 80km od mojego miasta
d) zacząć całkiem inny kierunek w swoim mieście

może wy mi coś doradzicie, bo ja juz się pogubilam i nie wiem co wybrać

Pozdrawiam
Agata
agatka9090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 13:20   #1773
201605041146
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 364
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

zrobiłam ptysie duże i małe i teraz sobie siedzą i nie mam pomysłu - czym je nadziać? mogą być różne warianty bo jest ich 24;p

Edytowane przez 201605041146
Czas edycji: 2011-07-28 o 13:41
201605041146 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 13:26   #1774
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez agatka9090 Pokaż wiadomość
hej! W zeszłym roku skonczyłam pierwszy rok studiów. w tym roku na 2 w pierwszym semestrze niestety nie dałam rady i musiałam zrezygnować, zostałam skreślona z listy studentów. Miałam problemy z 2 przedmiotami, gdzie z jednym problemy miala połowa grupy. Chcę dalej kontynuować naukę ale własnie tu mam dylemat w jakim trybie i gdzie.
Otóż mieszkam w Mieście X a studiowałam w mieście Y, które jest oddalone o 40 km od mojego miasta. Dojeżdzałam raz samochodem raz pociągiem, i powiem szczerze, że jest to dość uciążliwe w szczególności zimą kiedy pociągi mają spore opóźnienia. Studiowałam na trybie dziennym.
Teraz chcę wznowić naukę i mam kilka wariantów do wybory
a) studiować nadal w mieście Y i codzinnie dojeżdzać (przy czym boję się, że moję nie zdać teo jednego przedmiotu bo to raczej do ogarnięcia nie jest)
b) studiować w mieście Y i wynająć tam mieszkanie
c) przenieść się na studia zaoczne na ten sam kierunek ale do miasta Z oddalnego o 80km od mojego miasta
d) zacząć całkiem inny kierunek w swoim mieście

może wy mi coś doradzicie, bo ja juz się pogubilam i nie wiem co wybrać

Pozdrawiam
Agata
Z takim założeniem wcale nie idź na te studia, wybierz inny kierunek.
Albo weź korepetycje z tego przedmiotu.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 14:04   #1775
kocim
Rozeznanie
 
Avatar kocim
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 778
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez anettka Pokaż wiadomość
zrobiłam ptysie duże i małe i teraz sobie siedzą i nie mam pomysłu - czym je nadziać? mogą być różne warianty bo jest ich 24;p
Najlepsze to chyba z takim tradycyjnym nadzieniem - ubite białko i chyba kwasek cytrynowy (?), posypane cukrem pudrem
Z bitą śmietaną, to w ogóle nie to, ale co kto lubi Chyba że polane mleczną czekoladą, ale mega słodkie.
Myślę, że z budyniem/kremem budyniowym lub kremem np. śmietankowym (takie kremy do ciast o różnych smakach) pewnie są dobre. Albo specjalny krem np. do karpatki.
Słyszałam też o toffi.
Tyle z tych słodkich. Podobno można robić też jakieś ostre, pikantne itp. nadzienia.
Można zdać się na wyobraźnię
kocim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 14:35   #1776
Paseczkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Paseczkowa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 432
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez Heledore Pokaż wiadomość
Który język - hiszpański czy francuski - jest łatwiejszy do samodzielnej nauki??
Najbliższe szkoły językowe oferujące taką "egzotykę" mam 40km stąd, wolałabym podstawy (poziom a1, a2) zdobyć sama a na kurs zapisać sie dopiero na wyższy poziom.
Tak jak dziewczyny, uważam że hiszpański Przy okazji, zajrzyj tu https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=416454&page=139
Paseczkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 15:02   #1777
201605041146
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 364
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez kocim Pokaż wiadomość
Najlepsze to chyba z takim tradycyjnym nadzieniem - ubite białko i chyba kwasek cytrynowy (?), posypane cukrem pudrem
Z bitą śmietaną, to w ogóle nie to, ale co kto lubi Chyba że polane mleczną czekoladą, ale mega słodkie.
Myślę, że z budyniem/kremem budyniowym lub kremem np. śmietankowym (takie kremy do ciast o różnych smakach) pewnie są dobre. Albo specjalny krem np. do karpatki.
Słyszałam też o toffi.
Tyle z tych słodkich. Podobno można robić też jakieś ostre, pikantne itp. nadzienia.
Można zdać się na wyobraźnię
dziękuję
zaczęłam robić część z bitą śmietaną i na to dam polewe z murzynka co mi została, część zrobie właśnie taką piankę z białek ubitych i galaretki a część osttanią z masą budyniową. Nie chcę żeby wszystkie 24 ptysie były takie same, więc popróbuje z nadzieniami a po krem do ciast np karpatki już nie mam czasu lecieć chyba że wieczorem
201605041146 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-28, 18:16   #1778
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

czy możliwa jest opcja aby jeden chomik zjadl drugiego?

kuzyn mial dwa chomiki dżungarskie. pojechal na wakacje i po powrocie w klatce byl już tylko jeden chomik, w dodtaku zdechły. a drugieg nie mogliśmy odnaleść. więc czy to prawdopodobne że jeden zjadl drugiego?
chomiki miały już około dwoch lat więc mogły tez zdechnąć ze starości.
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 18:38   #1779
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Eeee.... i tak je same sobie zostawił?

Tak, chomiki się zjadają wzajemnie. Dodatkowo dżungarskie to samotniki, nie powinny mieszkać razem, chyba, że są z tego samego miotu i nigdy nie były rozłączone i nie widać u nich agresywnych zachowań.

Jeżu.



Poza tym może niech się upewni, że on nie żyje a nie zapadł w sen letni.

Edytowane przez 201604190949
Czas edycji: 2011-07-28 o 18:41
201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 18:46   #1780
Heledore
Zakorzenienie
 
Avatar Heledore
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 538
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez Hortencja Pokaż wiadomość
Moim zdaniem hiszpański.
Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Hiszpański
Cytat:
Napisane przez Paseczkowa Pokaż wiadomość
Tak jak dziewczyny, uważam że hiszpański Przy okazji, zajrzyj tu https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=416454&page=139
Mój brat mówi tak samo
hmm a mogłybyście to jakoś uzasadnić? Przegladałam dziś gramatykę obu języków i kurcze... obydwa wydają mi sie być proste ( w porównaniu do angielskiego ) A przynajmniej bardziej logiczne.
__________________
"Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jak kieszonkowiec, dziwka albo sprzedawca losów na loterię: to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć"

Heledore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 18:50   #1781
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Mniej problemów z wymową?
201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-28, 18:55   #1782
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Zgadzam się
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 18:55   #1783
Heledore
Zakorzenienie
 
Avatar Heledore
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 538
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez 1000days Pokaż wiadomość
Mniej problemów z wymową?
a no to na pewno za wymową pójdzie bardziej problematyczna pisownia...

eh... napaliłam się na ten francuski jak łysy na grzebień a prawda jest taka ze szukam prostego jeżyka do nauki, nie mam juz siły na pierdyliad wyjątków
__________________
"Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jak kieszonkowiec, dziwka albo sprzedawca losów na loterię: to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć"


Edytowane przez Heledore
Czas edycji: 2011-07-28 o 18:57
Heledore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 18:57   #1784
Pigeons
Zadomowienie
 
Avatar Pigeons
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 401
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez Heledore Pokaż wiadomość
Mój brat mówi tak samo
hmm a mogłybyście to jakoś uzasadnić? Przegladałam dziś gramatykę obu języków i kurcze... obydwa wydają mi sie być proste ( w porównaniu do angielskiego ) A przynajmniej bardziej logiczne.
Ja się uczyłam 3 lata francuskiego i gramatyka to był koszmar, masa czasów, masa końcówek do wkucia, jeszcze ta wymowa... moim zdaniem to prawie niewykonalne nauczyć się dobrze francuskiego od zera.
Pigeons jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 19:22   #1785
tinpanalley
Zadomowienie
 
Avatar tinpanalley
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 479
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

potrzebuję porady na gwałt! Robię kolację i mam: paprykę, pomidora, mozzarellę, seler naciowy. Czy z tego wyjdzie mi jakiś sos typu salsa? Co trzeba dodać?
tinpanalley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 20:14   #1786
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez Heledore Pokaż wiadomość
Który język - hiszpański czy francuski - jest łatwiejszy do samodzielnej nauki??
Najbliższe szkoły językowe oferujące taką "egzotykę" mam 40km stąd, wolałabym podstawy (poziom a1, a2) zdobyć sama a na kurs zapisać sie dopiero na wyższy poziom.
hiszpanski

Cytat:
Napisane przez plywok Pokaż wiadomość
czy możliwa jest opcja aby jeden chomik zjadl drugiego?

kuzyn mial dwa chomiki dżungarskie. pojechal na wakacje i po powrocie w klatce byl już tylko jeden chomik, w dodtaku zdechły. a drugieg nie mogliśmy odnaleść. więc czy to prawdopodobne że jeden zjadl drugiego?
chomiki miały już około dwoch lat więc mogły tez zdechnąć ze starości.
tak, to mozliwe.


ja mam pytanko... gdzie sa w necie jakies przepisy z kuchni tajskiej, chinskiej etc... zebym mogla wyprobowac cacka typu: trawa cytrynowa, sos sojowy, galangal, pasty (np. z oliwek...)
skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 20:56   #1787
souvenir
Zadomowienie
 
Avatar souvenir
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 857
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

dzisiaj w wiadomościach mówili że spora część ludzi nie wie że ma żółtaczkę typu c i liczba zachorowań rośnie, a ludzie nie są świadomi że mogą być chorzy bo często choroba nie daje objawów, w takim razie jak chorobę można wykryć? skoro nie ma objawów to czy lekarze wypisują skierowania na badania pod tym kątem dla każdego kto zechce?
souvenir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 21:00   #1788
201605011933
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 811
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość

ja mam pytanko... gdzie sa w necie jakies przepisy z kuchni tajskiej, chinskiej etc... zebym mogla wyprobowac cacka typu: trawa cytrynowa, sos sojowy, galangal, pasty (np. z oliwek...)
Może tu coś znajdziesz?
http://www.kwestiasmaku.com/kuchnia_.../przepisy.html
http://www.kuchniachinska.pl/
201605011933 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 21:03   #1789
aguna
Rozeznanie
 
Avatar aguna
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 889
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Szukam tytułu filmu.

Kojarzycie może taki film, komedię, w którym facet ma grubą dziewczynę, ale widzi ją jako szczupłą laskę. Więcej szczegółów nie znam, gdyż tylko to było pokazane w trailerze...
aguna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-28, 21:08   #1790
zla panienka
Zadomowienie
 
Avatar zla panienka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 824
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez aguna Pokaż wiadomość
Szukam tytułu filmu.

Kojarzycie może taki film, komedię, w którym facet ma grubą dziewczynę, ale widzi ją jako szczupłą laskę. Więcej szczegółów nie znam, gdyż tylko to było pokazane w trailerze...
Płytki facet
http://www.filmweb.pl/film/P%C5%82ytki+facet-2001-31082
__________________
studentka iś

zla panienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 21:13   #1791
201605041146
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 364
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość


ja mam pytanko... gdzie sa w necie jakies przepisy z kuchni tajskiej, chinskiej etc... zebym mogla wyprobowac cacka typu: trawa cytrynowa, sos sojowy, galangal, pasty (np. z oliwek...)
a jaką masz tą trawę cytrynową? i gdzie ją dorwałaś? w ogóle u mnie w mieście to ja chyba nawet papryczki chilli nie znajde.

ja ostatnio oglądam rick'a steina na dalekim wschodzie i aż mi się maaarzy zrobić cokolwiek takieog jak on, właśnie z trawa, chilli i innymi smakołykami np wołwinę rendang
201605041146 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 21:59   #1792
blackberry8
Zakorzenienie
 
Avatar blackberry8
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 787
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Dlaczego po przebudzeniu każda mała ranka mnie boli?
Na przykład wczoraj uderzyłam się w palec u nogi i zdarłam skórę koło paznokcia u ręki.
W nocy się obudziłam i już nie mogłam zasnąć, tak bardzo mnie piekły te maleńkie ranki.
blackberry8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 22:11   #1793
Wolha
Zadomowienie
 
Avatar Wolha
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 047
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Da się jakoś usunąć ten beznadziejny spam na poczcie onetowej? Spam od onetu. Mam tam od wielu lat pocztę i nie chciałabym jej usuwać, a ten codzienny spam doprowadza mnie już do szału.
Wolha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 22:14   #1794
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Wolha, a może jakiś filtr poczty? Ja na gmailu poczte z konkretnyc adresów kieruję od razu do folderu SPAM albo oznacza mi jako przeczytane i daje etykietę
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 22:41   #1795
MalinowaMamba
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 064
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Czy w każdym sklepie z rtv znajdę zwykłe słuchawki dokanałowe?
MalinowaMamba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 22:51   #1796
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez _kocimietka Pokaż wiadomość
dzieki, zaraz poprzegladam
Cytat:
Napisane przez anettka Pokaż wiadomość
a jaką masz tą trawę cytrynową? i gdzie ją dorwałaś? w ogóle u mnie w mieście to ja chyba nawet papryczki chilli nie znajde.

ja ostatnio oglądam rick'a steina na dalekim wschodzie i aż mi się maaarzy zrobić cokolwiek takieog jak on, właśnie z trawa, chilli i innymi smakołykami np wołwinę rendang
te wszystkie rozne roznosci znalazlam na allegro zrobilam juz liste rzeczy kuchennych, ktore chce kupic i zabrac na studia od pazdziernika

---------- Dopisano o 23:51 ---------- Poprzedni post napisano o 23:45 ----------

oesu, jakie cudowne potrawy z tego pierwszego linka. az sie uslinilam
skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 23:35   #1797
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez plywok Pokaż wiadomość
czy możliwa jest opcja aby jeden chomik zjadl drugiego?

kuzyn mial dwa chomiki dżungarskie. pojechal na wakacje i po powrocie w klatce byl już tylko jeden chomik, w dodtaku zdechły. a drugieg nie mogliśmy odnaleść. więc czy to prawdopodobne że jeden zjadl drugiego?
chomiki miały już około dwoch lat więc mogły tez zdechnąć ze starości.
tak to mozliwe
moje sie tak zagryzly
samica zaciazyla , najpierw powiedzmy zżarla samca ( wyjadla my wariatka wnetrznosci a potem zdechla po jakis 2 dniach
stala sie bardzo agresywna
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 07:52   #1798
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez 1000days Pokaż wiadomość
Eeee.... i tak je same sobie zostawił?

Tak, chomiki się zjadają wzajemnie. Dodatkowo dżungarskie to samotniki, nie powinny mieszkać razem, chyba, że są z tego samego miotu i nigdy nie były rozłączone i nie widać u nich agresywnych zachowań.

Jeżu.



Poza tym może niech się upewni, że on nie żyje a nie zapadł w sen letni.
młody wyjechał na 5 dni wakacji. i chomiki miały zapewnione jedzenie i dostęp do wody. wiec przez taki czas bez opieki bez problemu przeżyja (no akurat nie w tym przypadku )
dziękuję

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
hiszpanski


tak, to mozliwe.


dziękuję

Cytat:
Napisane przez irenkaaa Pokaż wiadomość
tak to mozliwe
moje sie tak zagryzly
samica zaciazyla , najpierw powiedzmy zżarla samca ( wyjadla my wariatka wnetrznosci a potem zdechla po jakis 2 dniach
stala sie bardzo agresywna
dziękuję
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 08:12   #1799
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez souvenir Pokaż wiadomość
dzisiaj w wiadomościach mówili że spora część ludzi nie wie że ma żółtaczkę typu c i liczba zachorowań rośnie, a ludzie nie są świadomi że mogą być chorzy bo często choroba nie daje objawów, w takim razie jak chorobę można wykryć? skoro nie ma objawów to czy lekarze wypisują skierowania na badania pod tym kątem dla każdego kto zechce?
Możesz poprosić o skierowanie na badania prób wątrobowych.
Wzw typu c wykrywa się za pomocą testu anty-hcv. Taki test kosztuje ok. 30zł, więc myślę, że można zrobić go sobie za własne pieniądze, bo kwota jakas zawrotna nie jest, a świadomość, że jest się zdrowym - bezcenna.
Większosć przychodni wykonuje to badanie.
Jeżeli chodzi o lekarzy, to z tego, co zauważyłam - ginekolodzy bardzo często zlecają kobietom w ciąży takie badania. Ale na chwilę obecną nie jest to obowiązkowe badanie ani w badaniach do pracy ani w trakcie ciąży.

---------- Dopisano o 09:12 ---------- Poprzedni post napisano o 09:10 ----------

A ja mam pytanie - jakie korzyści będę miała z picia pokrzywy?
Słyszałam o dobrym wpływie na włosy i o pomocnym działaniu przed/w trakcie okresu jeśli chodzi o zatrzymywanie wody w organizmie. Czy to prawda? I jakie jeszcze będą korzyści?
Aaa i jak się pije tę pokrzywę? Słodzi się ją czy jak? I dobre toto jest?
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 08:27   #1800
201605041146
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 364
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Dotka ja piłam pokrzywę i tak:
nie słodzisz jej, ona jest dobra beZ cukru
pomaga napawrdę na włosy, mniej mi się przetłuszczały i były takie bardziej błyszczące czyli ogółem wzmocnione
reguluje miesiączki( mi przy tabletkach tego nie trzeba)
oczyszcza buzie i na początku może cię obsypać, ale tak się organizm oczyszcza że wyrzuca brudy, a potem można się cieszyć ładną buźką

smakuje trochę jak herbata ale naprawdę dobra jest ja zamiast pokrzywy piję obecnie ocet jabłkowy, ale w przyszłym roku w maju pozbieram sobie pokrzyw, żeby od nowa pić, bo warto

aaaaa i przypomniało mi się miałam strasznie ale strasznie twarde paznokcie.

Edytowane przez 201605041146
Czas edycji: 2011-07-29 o 08:30
201605041146 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:24.