Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9 - Strona 256 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-06-12, 12:31   #7651
beatrise
Raczkowanie
 
Avatar beatrise
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 260
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez ladybarque Pokaż wiadomość
Dziewczynki Ketonal nic nie pomaga może odstawić w cholerę co? Ibuprom max też nic Co jeszcze mogę wziąć z dobrych silnych prochów może Nimesil, mam w domu, tak bardzo boli teraz że się zgarbiłam jak staruszka :/
Mnie lekarz kazał brać PYRALGINĘ i brałam ją wieczorem i rano i mi pomagało.
__________________
Łódź - 23.05.2013r - Allergan Natrelle 340
beatrise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 12:32   #7652
selena06
Raczkowanie
 
Avatar selena06
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: W-w
Wiadomości: 276
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
Selenko no zobaczymy co powie lekarz jednak chyba mniej niz 300 nie wezme bo wiem ze bede zalowala w przyszly piatek mam konsultacje i zobaczymy.. Martwi mnie tylko to ze tak dlugo bede musiala czekac na op
A kochana na tych zdjeciach co widzialas to mam dobry push up dlatego sa jakie sa
Aż jestem ciekawa co usłyszysz...
Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
Kochana na pewno bedzie dobrze 3mam kciuki
Cytat:
Napisane przez ninka28 Pokaż wiadomość
no chyba wszystkim odp a naciagnełam męża na strój hi hi zaraz wrzucę fotkę

---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 22:03 ----------

selena wszystko będzie ok trzymam kciuki słońce
Dziękuje jesteście Kochane !!! ninka28 byłam widziałam strój

Cytat:
Napisane przez belseno Pokaż wiadomość
zaproszonko przyjęte A cycuchy i TZ...sama nie wiem, w sumie to piersi i tatuaż to nie to samo, on zawsze mi mówi, że kobiece ciało jest tak piękne, że robienie rysunku na ciele to dla niego oszpecanie się hmmm... tak myślę, że może chodzi o to, że biust to atrybut kobiecości ja go nie miałam, ale tak jak kiedyś pisałam dla mojego TZ nie miało to jakiegoś większego znaczenia, ważne natomiast dla niego było to jak ja się z tym czuję.
No zobacz a mówi się, że kobieca logika jest pokrętna nie chcę za bardzo wnikać w jego tok rozumowania, bo w sumie to jestem bardzo wdzięczna mu za to, że nie miał nic przeciw, że sfinansował moj zabieg i po op. opiekował się mna jak dzidziusiem. Jak na faceta wykazał się dużą cierpliwością i sporą tolerancją na marudzenie
To rzeczywiście wykazał się oby tak było zawsze
Cytat:
Napisane przez scheherezade Pokaż wiadomość
Selena *
No zobacz Pietrasinska na zdjęciach wyglada jak dziewczyna marzenie dlatego myślałam ze bije Natalie na głowę
Naogladalam sie brwi Moniki i polecialam po takie same do naprawdę wysmienitej kosmetyczki a ta mnie wysmiala i zaproponowała kreski nad powieką a najlepiej zatrzymać sobie pieniążki na lody i kilka dobrych zabiegów kwasami
Kochana teraz nie ma co wierzyć zdjęciom zwłaszcza tym w gazetach i internecie...sama wiem ile robie drobnych poprawek na potrzeby marketingu...

Cytat:
Napisane przez aniaania1992 Pokaż wiadomość
3 tygodnie od plastyka, tydzień od rodzinnego, tydzień urlopu i się nazbiera ;p To taki mój nikczemny plan ;p Jeśli nie będę się jeszcze na siłach wtedy czuła to pomniejszę też etat, a co mi szkodzi! Najważniejsze cycki i koniec! Mogą mnie co najwyżej zwolnić, ale cycki będą
Aniu też mam taki plan :P jeszcze próbuje jakieś świąteczne dni zahaczyć listopadowe

Muszę Wam się pochwalić, że za podpowiedzią Kwiatuszekldn zadzwoniłam dziś do T.K. i zwolnił się termin na 25.06.
I wstępnie się dowiedziałam, że musze zabrać USG piersi ze względu na guzek i opinie endokrynologa. No i na konsultacji dostane zalecenia jakie jeszcze badania mam zrobić... jeśli wstępnie zostanę zakwalifikowana więc może się udać...
__________________
Już są!!! 15.10.2013dr T.K.
Silimed Maximum HI 330cc 11,1 x 5,4cm
selena06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 12:34   #7653
Kulkaaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Kulkaaga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wybrzeże
Wiadomości: 2 742
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez beatrise Pokaż wiadomość
Mnie lekarz kazał brać PYRALGINĘ i brałam ją wieczorem i rano i mi pomagało.
U mnie tez była pyralgina i ketonal

Cytat:
Napisane przez selena06 Pokaż wiadomość
Muszę Wam się pochwalić, że za podpowiedzią Kwiatuszekldn zadzwoniłam dziś do T.K. i zwolnił się termin na 25.06.
I wstępnie się dowiedziałam, że musze zabrać USG piersi ze względu na guzek i opinie endokrynologa. No i na konsultacji dostane zalecenia jakie jeszcze badania mam zrobić... jeśli wstępnie zostanę zakwalifikowana więc może się udać...
Będziemy trzymać kciuki


Olivko - pozwoliłam sobie wysłać Ci zapr
__________________
Szymek 26.04.2012
Kulkaaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 12:38   #7654
unsafe_girl
Rozeznanie
 
Avatar unsafe_girl
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 695
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez Olivkaa200 Pokaż wiadomość
To ja poprosze ladie o fotki
Potem coś wrzucę

Scheherezade ja jakieś tam czucie w obu brodawkach mam, ale nawet delikatny dotyk jest drażniący, wręcz bolesny. No i tak jak belseno, dołu piersi też nie czuję, góra i boki są ok.

Edytowane przez unsafe_girl
Czas edycji: 2013-06-12 o 12:43
unsafe_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 13:00   #7655
selena06
Raczkowanie
 
Avatar selena06
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: W-w
Wiadomości: 276
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez Kulkaaga Pokaż wiadomość
Będziemy trzymać kciuki
Olivko - pozwoliłam sobie wysłać Ci zapr
Dziękujęmoże jak tyle kciuków będzie to los się zlituje
Olivkaa200 również zapraszam do przyjaciół

Cytat:
Napisane przez unsafe_girl Pokaż wiadomość
Potem coś wrzucę
Scheherezade ja jakieś tam czucie w obu brodawkach mam, ale nawet delikatny dotyk jest drażniący, wręcz bolesny. No i tak jak belseno, dołu piersi też nie czuję, góra i boki są ok.
A to nie jest też związane z tym że Ty unsafe_girl miałaś cięcie w otoczce sutkowej, a scheherezade chyba pod piersią? czy coś powaliłam... może te które mają w otoczce sutkowej to mają bardziej bolesne brodawki, a tym które miały cięcie pod piersią to szybciej wraca czucie ?:con fused:
__________________
Już są!!! 15.10.2013dr T.K.
Silimed Maximum HI 330cc 11,1 x 5,4cm
selena06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 13:02   #7656
Kulkaaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Kulkaaga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wybrzeże
Wiadomości: 2 742
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez selena06 Pokaż wiadomość
A to nie jest też związane z tym że Ty unsafe_girl miałaś cięcie w otoczce sutkowej, a scheherezade chyba pod piersią? czy coś powaliłam... może te które mają w otoczce sutkowej to mają bardziej bolesne brodawki, a tym które miały cięcie pod piersią to szybciej wraca czucie ?:con fused:
ja miałam cięcie pod piersią i w brodawkach mam czucie bez zmian, a dół piersi - nad linią cięcia aż praktycznie do otoczki sutka jest kompletnie bez czucia. Ostatnio zagapiłam się w tv a Tż mnie szturchał celowo tam lekko długopisem i nic nie czułam
__________________
Szymek 26.04.2012
Kulkaaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 13:18   #7657
selena06
Raczkowanie
 
Avatar selena06
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: W-w
Wiadomości: 276
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez Kulkaaga Pokaż wiadomość
ja miałam cięcie pod piersią i w brodawkach mam czucie bez zmian, a dół piersi - nad linią cięcia aż praktycznie do otoczki sutka jest kompletnie bez czucia. Ostatnio zagapiłam się w tv a Tż mnie szturchał celowo tam lekko długopisem i nic nie czułam
No właśnie to chyba coś w tym jest ale to może niech jeszcze inne dziewczyny się wypowiedzą i podsumujemy
__________________
Już są!!! 15.10.2013dr T.K.
Silimed Maximum HI 330cc 11,1 x 5,4cm
selena06 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-12, 13:21   #7658
aniaania1992
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 117
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Muszę Wam się pochwalić, że za podpowiedzią Kwiatuszekldn zadzwoniłam dziś do T.K. i zwolnił się termin na 25.06.
I wstępnie się dowiedziałam, że musze zabrać USG piersi ze względu na guzek i opinie endokrynologa. No i na konsultacji dostane zalecenia jakie jeszcze badania mam zrobić... jeśli wstępnie zostanę zakwalifikowana więc może się udać...[/QUOTE]


Dziś 12, więc to lada moment. Gratuluję!!!

Jest tu ktoś ze Śląska (okolice Katowic)? Być może ktoś by się umówił ze mną na kawę 5 lipca kiedy będę w Warszawie na konsultacji? Bardzo mocno apeluję o spotkanie, gdyż chcę dotknąć i porozmawiać z dziewczyną, która ma to już wszystko za sobą.
aniaania1992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 13:25   #7659
unsafe_girl
Rozeznanie
 
Avatar unsafe_girl
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 695
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez selena06 Pokaż wiadomość
A to nie jest też związane z tym że Ty unsafe_girl miałaś cięcie w otoczce sutkowej, a scheherezade chyba pod piersią? czy coś powaliłam... może te które mają w otoczce sutkowej to mają bardziej bolesne brodawki, a tym które miały cięcie pod piersią to szybciej wraca czucie ?:con fused:
Właśnie obie mamy cięcie na otoczce, belseno też.
Czy któraś z was ma jeszcze takie cięcie i może się wypowiedzieć co do czucia?

---------- Dopisano o 14:25 ---------- Poprzedni post napisano o 14:22 ----------

Cytat:
Napisane przez aniaania1992 Pokaż wiadomość
Jest tu ktoś ze Śląska (okolice Katowic)? Być może ktoś by się umówił ze mną na kawę 5 lipca kiedy będę w Warszawie na konsultacji? Bardzo mocno apeluję o spotkanie, gdyż chcę dotknąć i porozmawiać z dziewczyną, która ma to już wszystko za sobą.
Ja jestem ze Śląskiego, ale bardziej z południowej części województwa
unsafe_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 13:41   #7660
MyLifeMySoul
Raczkowanie
 
Avatar MyLifeMySoul
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 38
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Selena no to super, że się udało umówić na wcześniejszą wizytę
Będę trzymać kciuki

scheherezade oby czucie wróciło no ale to wiadomo czas.
Ale myślę, że będzie już coraz lepiej
Ja odkąd zaczęłam karmić dzieciaki to czucie w brodawkach zanikło, albo może bardziej wyłączyłam wszelkie przyjemności z dotykania i pieszczenia brodawek, ale ostatnio mile się zaskoczyłam kiedy to mój TŻ się do nich dorwał, ale musiał mocniej ściskać, no nie powiem bo było przyjemnie

Coraz więcej zastanawiam się właśnie nad cięciem w brodawce
I tak nie planuje więcej dzieci i karmienia

Kulkaaga fajnie musiało to wyglądać dobrze, że nie musisz chodzić teraz z długopisem w piersi

Unsafe_girl jejku patrze na Twój avatarek i napatrzeć się nie mogę
MyLifeMySoul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 13:42   #7661
scheherezade
Raczkowanie
 
Avatar scheherezade
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 341
GG do scheherezade
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Na pewno to minie skoro ja mam juz jednego sutka sprawnego jak sprzed to i ty bedziesz takie miała
Moje nie bolą juz długo nawet nie pamietam ile
__________________
https://www.facebook.com/skandal1istka

17/01/13 r 360 Nagor okrągłe Dr. A.D Szczecin
160 cm , 46, kg --> w trakcie utuczenia się
scheherezade jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-12, 13:43   #7662
aniaania1992
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 117
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Okolice Bielska? Popatrz popatrz, nawet nie wiedziałam, że rozmawiam ze ślązaczką, miło mi
aniaania1992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 15:06   #7663
unsafe_girl
Rozeznanie
 
Avatar unsafe_girl
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 695
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez aniaania1992 Pokaż wiadomość
Okolice Bielska? Popatrz popatrz, nawet nie wiedziałam, że rozmawiam ze ślązaczką, miło mi
Bardziej Cieszyn Miałam blisko do kliniki do Czech
unsafe_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 15:52   #7664
ladybarque
Raczkowanie
 
Avatar ladybarque
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 342
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Są twarde i jeszcze napuchły, teraz wyglądają z profilu jakby ktoś je przyczepił i do tego mocno pociągnął. Sutki są napięte też strasznie. Czy one puchną czy coś się dzieje przepraszam dziewczyny że tak męczę ale powiedzcie czy któraś tak miała? Byłam w albumach chyba każdej z was i u żadnej po operacji pierś nie układała się tak jak mnie.... przerażona jestem czy coś się z nimi niedobrego nie dzieje.....
ladybarque jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 17:12   #7665
korolowa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 592
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez ladybarque Pokaż wiadomość
Są twarde i jeszcze napuchły, teraz wyglądają z profilu jakby ktoś je przyczepił i do tego mocno pociągnął. Sutki są napięte też strasznie. Czy one puchną czy coś się dzieje przepraszam dziewczyny że tak męczę ale powiedzcie czy któraś tak miała? Byłam w albumach chyba każdej z was i u żadnej po operacji pierś nie układała się tak jak mnie.... przerażona jestem czy coś się z nimi niedobrego nie dzieje.....

możesz zobaczyć u mnie w profilu zdjęcia zaraz po operacji i zdjęcia już w domu, puchły mi z godziny na godzinę i tez sutki były bardzo napięte i takie rozciągnięte jakby, z boku tez sztucnie wyglądały, myśle ze nie masz sie czym martwić a w albumie widziałam, ze jest PIĘKNIE!!!!!

---------- Dopisano o 18:08 ---------- Poprzedni post napisano o 18:01 ----------

Cytat:
Napisane przez ladybarque Pokaż wiadomość
Mogę tu popłakać czytałam gdzieś że moje piersi mogą jeszcze nawet urosnąć, nie chcę już większych te i tak są za duże dóóóóóółłłłł

hahahahahaha, jakbym siebie czytała

kochana ja po operacji tak jak ty, żaliłam się tu, ze wyszły za duże, ze chciałam przecież mniejsze itp, wierz mi.......za tydzień, dwa już będzie inaczej, a za 3 tygodnie będziesz je kochała i oglądała non stop

tez miałam doła, minął po 5 dniach, może teraz jest Ci ciężko w to uwierzyć, to jest nagła zmiana i one wydają się takie duże, sztywne, nienaturalne i w ogóle, poczekaj troszkę, niech opuchlizna zacznie schodzić (teraz się zwiększa) , ale to sa pierwsze dni, nic się nie denerwuj, one są już piękne jak oglądałam zdjęcia, już sobie wyobrażam co będzie za miesiąc!

---------- Dopisano o 18:12 ---------- Poprzedni post napisano o 18:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Bimbalki Pokaż wiadomość
Ladybarqe - Ach, wielgachne! Bardzo mnie się pobają!

W nocy tak mi się chciało spać na boku, że budziłam się co godzinę chyba...
dziewczyny kupcie sobie poduszkę ortopedyczną np w Ikea do spania na plecach... ja wielbiciel spania na brzuchu i boku, bałam sie strasznie tego spania na plecach a teraz jest mi tak wygodnie, ze szok, poduszka daje rade, miałam ją od 3 doby po operacji i nieporównywalna róznica w spaniu.
__________________
10.05.2013 JS Warszawa
okrągłe Allergan TRF 325 g / 10,5 x 4,7 cm
korolowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 17:33   #7666
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez ladybarque Pokaż wiadomość
Są twarde i jeszcze napuchły, teraz wyglądają z profilu jakby ktoś je przyczepił i do tego mocno pociągnął. Sutki są napięte też strasznie. Czy one puchną czy coś się dzieje przepraszam dziewczyny że tak męczę ale powiedzcie czy któraś tak miała? Byłam w albumach chyba każdej z was i u żadnej po operacji pierś nie układała się tak jak mnie.... przerażona jestem czy coś się z nimi niedobrego nie dzieje.....
kochana one są piękne,uwierz mi
Zobacz każda pisze,że z początku tak jest i mija z czasem nie ma się co martwić!
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 18:29   #7667
kejterin
Raczkowanie
 
Avatar kejterin
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 146
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez aniaania1992 Pokaż wiadomość

Chciałabym jeszcze dowiedzieć się, jak długo powinnam siedzieć w domu gdy moja praca wymaga dużego wysiłku fizycznego. Wiadomo, po powrocie do pracy oszczędzałabym się bardziej niż zwykle to robię, będąc tam. Natomiast czy Pan Doktor da mi zwolnienie np. na 3 tygodnie?
pytałam o to lekarza, gdyz ja planuje wziac urlop 2-tygodniowy i chcialam sobie dorzucic tydzien zwolnienia. Mowil, ze nie ma sprawy (o tygodniu) z tym ze czy chce i czy mi nie przeszkadza ze to od plastyka. Pomyslalam ze w sumie troche, bo moje zwolnienie trafia do kierowniczki a pozniej idzie dalej, ale to wystarczy, aby juz wszyscy wiedzieli no i lekarz powiedzial, ze moze napisac takie zaswiadczenie jakby prosbe, aby lekarz pierwszego kontaktu wypisal takie zwolnienie, no ale moze sie zgodzic a nie musi. Nie pytalam, czy wypisuje tez zwolnienia 3 tygodniowe... w sumie ciekawe, czy na az tak dlugo wypisuje, ale z drugiej strony jesli masz prace wymagajaca wysilku fizycznego to jest to te 3 tygodnie sa jak najbardziej uzasadnione.
kejterin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 20:36   #7668
aguna
Rozeznanie
 
Avatar aguna
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 889
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Witam, podczytuję Was od pewnego czasu. Jestem jedną z tych, która rozmyśla o operacji powiększenia piersi. Z racji młodego wieku (21l.) uznałam, że czas w ciągu którego będę odkładała pieniądze, będzie idealny, by dokładnie się nad tym wszystkim zastanowić. Tak więc zbieram pieniążki i gdy już będzie odpowiednia sumka na koncie, podejmę ostateczne kroki Mam baaardzo skromny biust, do tego szerokie biodra i ładne wcięcie w talii, większe piersi były by wspaniałym wykończeniem ilektoć czuję swój niewygodny biustonosz, marzę o tym, jakby to było móc chodzić bez niego czy po operacji zaczęłyście wychodzić bez biustonosza?

ladybarque - jestem fanką czytania forum od tyłu, więc gdy widziałam Twoja najstarsze wiadomości i narzekanie, pomyślałąm sobie "chciała mieć duże cycki, pewnie walnęła brzydkie implanty, to teraz ma" ale jak doszłam do twoich zdjęć, to byłam w szoku. Pięknie wyglądają na zdjęciach w biustonoszu, nie wiem czy kiedykolwiek widziałam tak ładnie ułożone piersi zaraz po operacji (mówię o doświaczeniu z programów telewizyjnych :P )

Edytowane przez aguna
Czas edycji: 2013-06-12 o 20:40
aguna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 20:37   #7669
ninka28
Raczkowanie
 
Avatar ninka28
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 277
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

dobry wieczór kochane
ladybarque to normalne że są napuchnięte i napięte ja też w pewnym momęcie myślałam że mi wybuchną bo takie były spuchnięte wiec się nie martw a co do leków przeciwbólowych mi lekarz mówił że jak będzie bolało to mam brać co 4 godz ibuprom max
olivkaa dobra to rozmiarówka

jutro idę na kontrolę cycuszków ciekawe co mi doktorek powie
aniaania super trzymam kciuki
__________________
23.04.2013 okrągłe Mentorki 350cc
A wiecie że kocham moje cycuszki hi hi i mojego doktorka też M.M.K


Edytowane przez ninka28
Czas edycji: 2013-06-12 o 20:39
ninka28 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-12, 20:59   #7670
zan123
Raczkowanie
 
Avatar zan123
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 339
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Witajcie Kochane
Nie udzielałam się na forum, ale z wieloma z Was wymieniałam prywatne wiadomości, dobiłam już prawie do 200 I tym z Was, które nie zignorowały moich wiadomości oraz które były na tyle życzliwe by podzielić się wrażeniami, doświadczeniami, a szczególnie tym z Was, które były na tyle otwarte by się spotkać ze mną serdecznie chciałam podziękować
W poniedziałek przeszłam operację - jestem bardzo obolała, ale szczęśliwa
Zapraszam do albumu
zan123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 21:29   #7671
ninka28
Raczkowanie
 
Avatar ninka28
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 277
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez zan123 Pokaż wiadomość
Witajcie Kochane
Nie udzielałam się na forum, ale z wieloma z Was wymieniałam prywatne wiadomości, dobiłam już prawie do 200 I tym z Was, które nie zignorowały moich wiadomości oraz które były na tyle życzliwe by podzielić się wrażeniami, doświadczeniami, a szczególnie tym z Was, które były na tyle otwarte by się spotkać ze mną serdecznie chciałam podziękować
W poniedziałek przeszłam operację - jestem bardzo obolała, ale szczęśliwa
Zapraszam do albumu
gratulacje kochana do mnie nie pisałaś

---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 22:20 ----------

aguna witamy na forum
__________________
23.04.2013 okrągłe Mentorki 350cc
A wiecie że kocham moje cycuszki hi hi i mojego doktorka też M.M.K

ninka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 21:41   #7672
aguna
Rozeznanie
 
Avatar aguna
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 889
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Znalazłam stronę, gdzie dziewczyny dzielą się swoimi zdjęciami przed i po. I jestem w szoku. Większość z tych cycuchów dla mnie wygląda tragicznie :/ http://www.realself.com/Breast-implants/reviews Najczęściej mają cycki pod samą szczękę, tak to na prawdę wygląda?
aguna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 21:44   #7673
przedpo
Raczkowanie
 
Avatar przedpo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 476
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Wszystkim nowym cycolinkom GRATULUJĘ

Tym obolałym - cierpliwości i radzę chodzić troszkę więcej, oczywiście powoli, nawet w przygarbionej pozycji. Jak człowiek leży w kółko to od samego leżenia czuje się połamany. Ból naprawdę mija z każdym dniem, ale nawet potem mnie np dopadały kryzysy pod tytułem nagły ból pleców, ale wtedy kładłam się na godzinkę, żeby się nie przeforsować i było ok.
__________________
Allergan 295 anatomki, KP Warszawa

już są ojaaa
przedpo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 22:03   #7674
Olivkaa200
Zakorzenienie
 
Avatar Olivkaa200
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 362
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Witam wieczorna pora

belseno wstawilam jeszcze jedna fotke chyba o taka Ci chodzilo zerknij

---------- Dopisano o 23:03 ---------- Poprzedni post napisano o 23:00 ----------

Cytat:
Napisane przez aguna Pokaż wiadomość
Znalazłam stronę, gdzie dziewczyny dzielą się swoimi zdjęciami przed i po. I jestem w szoku. Większość z tych cycuchów dla mnie wygląda tragicznie :/ http://www.realself.com/Breast-implants/reviews Najczęściej mają cycki pod samą szczękę, tak to na prawdę wygląda?
Na tej stronie sa zazwyczaj piersi zaraz po operacji a takim piersiom trzeba dac czas zeby sie ulozyly
__________________
Czego natura nie dała tego chirurg nie poskąpi

12.07.2012r.
485cc Nagor XM3 - dr A.B. Warszawa

27.07.2016r.
Usta - 5ty ml
Olivkaa200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 22:04   #7675
zan123
Raczkowanie
 
Avatar zan123
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 339
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez ninka28 Pokaż wiadomość
gratulacje kochana do mnie nie pisałaś

---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 22:20 ----------

aguna witamy na forum
Ninko, przed operacją nie miałam zbyt wiele wolnego czasu, by czytywać forum, więc pisałam bezpośrednio, głównie do "Anatomicznych Cycolinek", bo interesowały mnie anatomki
zan123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 22:09   #7676
Bimbalki
Raczkowanie
 
Avatar Bimbalki
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 38
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez aguna Pokaż wiadomość
Znalazłam stronę, gdzie dziewczyny dzielą się swoimi zdjęciami przed i po. I jestem w szoku. Większość z tych cycuchów dla mnie wygląda tragicznie :/ http://www.realself.com/Breast-implants/reviews Najczęściej mają cycki pod samą szczękę, tak to na prawdę wygląda?
Tak, tak to wygląda
Wg mnie w większości wyglądają ładnie...

Zan123 - witaj w klubie, czyli byłaś operowana tego samego dnia co ja i Ladybarqe.
__________________
10 czerwca 2013r. T.K. - 350/310 Silimed Nuance
Bimbalki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 22:17   #7677
aniaania1992
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 117
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez kejterin Pokaż wiadomość
pytałam o to lekarza, gdyz ja planuje wziac urlop 2-tygodniowy i chcialam sobie dorzucic tydzien zwolnienia. Mowil, ze nie ma sprawy (o tygodniu) z tym ze czy chce i czy mi nie przeszkadza ze to od plastyka. Pomyslalam ze w sumie troche, bo moje zwolnienie trafia do kierowniczki a pozniej idzie dalej, ale to wystarczy, aby juz wszyscy wiedzieli no i lekarz powiedzial, ze moze napisac takie zaswiadczenie jakby prosbe, aby lekarz pierwszego kontaktu wypisal takie zwolnienie, no ale moze sie zgodzic a nie musi. Nie pytalam, czy wypisuje tez zwolnienia 3 tygodniowe... w sumie ciekawe, czy na az tak dlugo wypisuje, ale z drugiej strony jesli masz prace wymagajaca wysilku fizycznego to jest to te 3 tygodnie sa jak najbardziej uzasadnione.
O matko! Ja się w pracy nie przyznam, że mam piersi zrobione!!! Jak to mam wytłumaczyć??
aniaania1992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 22:17   #7678
aguna
Rozeznanie
 
Avatar aguna
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 889
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Hmmm czy ja wiem. Twój doktor ma znacznie ładniejsze produkcje w swojej galerii Te bardzo mi się podobają, po tych paru miesiącach po operacji, nie powiedziałabym, że są sztuczne. http://www.realself.com/review/madis...-implants-wait
Ale rzeczywiście, bardzo się zmieniają piersi w ciągu kilku miesięcy.
aguna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 22:40   #7679
belseno
Zadomowienie
 
Avatar belseno
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 213
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez Olivkaa200 Pokaż wiadomość
Witam wieczorna pora

belseno wstawilam jeszcze jedna fotke chyba o taka Ci chodzilo zerknij

-
hehe...no i zobacz co z tych fotek wynika Na pierwszej wyszło, że górna warga co najmniej dwukrotnie większa od dolnej, na drugim proporcje są odwrotne
Ja powiem tak ale oczywiście to jest tylko i wyłącznie moje zdanie, dziś pojawiło się na forum nazwisko niejakiej pani Pietrasińskiej, jako wzór urody, przyznaję się bez bicia pojęcia nie mam kto to jest i jak wygląda, wklepałam w google to nazwisko i wyskakuje twarz...myślę sobie cholera co jest? taka sama jak ta miss mundialu... pani Siwiec zdaję się?...oczywiście dopatrzyłam się różnic ale na pierwszy rzut oka jakies takie same i mimo zgrabnej figury i ładnej buźki, nie chciało mi się oglądać jej zdjęć, nie mają w sobie tego czegoś niepowtarzalnego, charakterystycznego dla danej osoby... są takie jak by się gdzieś już taką buzie widziało. One się upodobniają jedna do drugiej, taki sam dziubek, takie samo wywinięcie górnej wargi, przy próbie uśmiechu ten sam grymas i podniesienie kącików ust.... Ja na ostrzykiwaniu ust się nie znam ale wiem jedno, Twoje usta teraz sa charakterystyczne, nie mówie o pierwszej fotce bo dziwna jakaś była ale ta druga...jest bardzo ładna masz w sobie coś co się pamięta ( dodając do tego fotke, która kiedyś widziałam z przecudnym uśmiechem) mam obraz, młodej radosnej, ładnej dziewczyny, wyraźny obraz, pytanie co z tego obrazu zostanie po zrobieniu ust? Wiem Olivko, że patrzysz na siebie inaczej, bardziej krytycznie niz inni ale choć na chwilę spójrz na siebie moimi oczami i zobacz to piekno które masz w sobie a będziesz wiedział czy robić czy nie
__________________
21.06.2012 Mentory okrągłe 325/275

Edytowane przez belseno
Czas edycji: 2013-06-12 o 22:46
belseno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 22:51   #7680
aniaania1992
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 117
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Kochane, do albumu wrzuciłam moje wymarzone piersi. Co o nich sądzicie? Czy jest to możliwe abym takie miała?
aniaania1992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:29.