Problem w zwiazku - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-27, 18:38   #1
katiedee
Raczkowanie
 
Avatar katiedee
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Nidzica/Warszawa
Wiadomości: 63

Problem w zwiazku


Mój facet i ja jesteśmy razem ponad półtora roku. Jakiś czas temu powiedział, że potrzebuje czasu i chce poznawać inne dziewczyny... Oczywiście tylko online, ale w jednoznacznym celu: żeby poznać kogoś, kto wygląda lepiej niż ja. Cóż, nie mam 175 cm wzrostu i talii 58 cm.

Nie zgodziłam się. Od tamtego czasu zaczęłam robić sceny, że nie chcę tak , nie chcę otwartego związku i próbowałam z nim zerwać kilkukrotnie. On zawsze mnie powstrzymywał.

W końcu postawiłam ultimatum: albo ja albo inne dziewczyny. Tak być nie może.
Wiem, że to brzmi głupio, ale sytuacja jest nieźle skomplikowana... Bardzo go kocham, ale to mnie boli. Dał mi wszystkie hasła, facebook, gmail, hotmail... Kontroluję go, ale wiem, że trochę odpisuje dziewczynom. Ma do mnie pretensje, że nie dałam mu czasu. On chciał pół roku.. Jednocześnie mówił, że chce się ze mną ożenić... Czy to ma sens?!

Dziś znalazłam rozmowę z jego przyjaciółka, która ma 17 lat i mieszka na drugim końcu kraju. Z tym, że on ma 35 lat i trochę wkurza mnie, że ona jest tak zaborcza. Mówiła mu nawet, że nie jestem dziewczyna dla niego, bo go kontroluję... z tym, że to przez jego decyzję stałam się właśnie taka.

Wcześniej nie robiłam scen, nie kontrolowałam go, zawsze dobrze się dogadywaliśmy. Jestem romantyczka i nie znoszę takich zmian. Boli mnie bardzo, że nie jestem dla niego wystarczająco dobra, ale jednocześnie nie rozumiem, dlaczego on powtarza, że mnie kocha?!

Dziś z nim zerwałam. Tak, to była emocjonalna decyzja, ale jednak trochę też przemyślana, bo to już trwa dwa miesiące... Czy dobrze postąpiłam?

Edit:

Pisałam chaotycznie, bo w sumie dodałam wpis jeszcze tego samego dnia po rozstaniu... Zapomniałam dodać, że jesteśmy w związku na odległość, bo on jest Tajwańczykiem i musiał wrócić do kraju. I to na pewno nie był związek dla seksu, bo zwyczajnie nie ma jak... Poza tym jeszcze wczoraj patrzył na mnie z politowaniem i mówił, że nie zna żadnej innej, a ja wymyślam niestworzone historie,a dziś dowiedziałam się, że naprawdę dużo nazbierał za uszami.
__________________

Uwaga:

MÓJ BLOG

Do długości docelowej pozostało: 30 cm

Edytowane przez katiedee
Czas edycji: 2014-02-28 o 12:14
katiedee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-27, 18:46   #2
MHKH
Raczkowanie
 
Avatar MHKH
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Tam i tu
Wiadomości: 140
Dot.: Problem w zwiazku

nie, nie dobrze. dobrze to by bylo jakbys juz dawno zerwala. wybacz, ale to szczeniacki pajac. w co on sie bawi? na dodatek ma 35 a nie 15 lat. nie mowiac juz o 'przyjaciolce' dwa razy mlodszej od niego. az mnie krew zalewa jak to czytam. lepiej zrobic nie moglas i czy bedzie plakac i blagac, nie daj sie. nie warto. bedzie Cie tak zmieniac co jakis czas az sie znajdzie nowy, 'lepszy' model?
gosciu dostaje ode mnie tytul buraka tygodnia a Ty sie trzymaj tam tego co postanowilas.
__________________
Blog osobisty
www.myhongkonghusband.com
一種語言永遠不夠
MHKH jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-27, 19:05   #3
Koza_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 184
Dot.: Problem w zwiazku

35letni pryk i 17letnia ''przyjaciółka''?
Ty już powinnaś dawno z nim zerwać skoro uskuteczniał takie gierki.
Koza_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-27, 19:16   #4
Kocica84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 320
Dot.: Problem w zwiazku

Hej wiesz co on chyba dość wcześnie przechodzi kryzys wieku średniego choć nie jest taki stary Kocha ale chce poszaleć z nastolatkami tak? To nie jest poważne myślenie poważnego mężczyzny i dobrze zrobiłaś bo on chce mieć jeszcze wolność a nie wiązać sie a ty potrzebujesz lojalnego opiekuńczego mężczyzny i przede wszystkim wiernego
Kocica84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-27, 19:16   #5
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Problem w zwiazku

Cytat:
Napisane przez katiedee Pokaż wiadomość
Mój facet i ja jesteśmy razem ponad półtora roku. Jakiś czas temu powiedział, że potrzebuje czasu i chce poznawać inne dziewczyny... oczywiście tylko online, ale w jednoznacznym celu: żeby poznać kogoś, kto wyglada lepiej niż ja. Cóż, nie mam 175 cm wzrostu i talii 58 cm.

Nie zgodziłam się. Od tamtego czasu zaczęłam robić sceny, że nie chcę tak , nie chcę otwartego zwiazku i próbowałam z nim zerwać kilkukrotnie. On zawsze mnie powstrzymywał.

W końcu postawiłam ultimatum: albo ja albo inne dziewczyny. Tak być nie może.
Wiem, że to brzmi głupio, ale sytuacja jest nieźle skomplikowana... Bardzo go kocham, ale to mnie boli. Dał mi wszystkie hasła, facebook, gmail, hotmail... Kontroluję go, ale wiem, że trochę odpisuje dziewczynom. Ma do mnie pretensje, że nie dałam mu czasu. On chciał pół roku.. Jednocześnie mówił, że chce się ze mna ożenić... Czy to ma sens?!

Dziś znalazłam rozmowę z jego przyjaciółka, która ma 17 lat i mieszka na drugim końcu kraju. Z tym, że on ma 35 lat i trochę wkurza mnie, że ona jest tak zaborcza. Mówiła mu nawet, że nie jestem dziewczyna dla niego, bo go kontroluję... z tym, że to przez jego decyzję stałam się właśnie taka.

Wcześniej nie robiłam scen, nie kontrolowałam go, zawsze dobrze się dogadywaliśmy. Jestem romantyczka i nie znoszę takich zmian. Boli mnie bardzo, że nie jestem dla niego wystarczajaco dobra, ale jednocześnie nie rozumiem, dlaczego on powtarza, że mnie kocha?!

Dziś z nim zerwałam. Tak, to była emocjonalna decyzja, ale jednak trochę też przemyślana, bo to już trwa dwa miesiace... Czy dobrze postapiłam?
CO JA WŁAŚNIE PRZECZYTAŁAM?! Mam nadzieję, że jesteś trollem, naprawdę mam nadzieję, jak można tkwić w relacji z takim burakiem? Nie wierzę po prostu. A już kwestii 17-letniej przyjaciółeczki 35-letniego dziada nie wspomnę
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-27, 19:27   #6
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Problem w zwiazku

Przestałam czytać po "chciałby poznawać inne dziewczyny". I Ty wtedy powinnaś przestać utrzymywać z nim jakąkolwiek relację.
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-27, 19:57   #7
ThinkOrange
Zadomowienie
 
Avatar ThinkOrange
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Przed komputerem
Wiadomości: 1 358
Dot.: Problem w zwiazku

Dobrze zrobiłaś.
facet który chce się z Tobą ożenić i chce otwartego związku jednocześnie (przy tym się denerwuje, że Ty mu nie dałaś czasu??) ma coś złego z głową.
__________________
Jeśli się cofam, to tylko po to, żeby wziąć rozbieg
ThinkOrange jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-27, 20:11   #8
mitasa
Raczkowanie
 
Avatar mitasa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 410
Dot.: Problem w zwiazku

Znasz to powiedzenie lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu ?
Ty byłaś takim wróblem, takim "lepsze cokolwiek, jak nic". Był ewidentnie z Tobą w "międzyczasie" kiedy znajdzie sobie kogoś lepszego, w jego mniemaniu ładniejszego, zgrabniejszego itd. Gadanie, że kocha, że się chce żenić było tylko po to, żeby Cię przy sobie zatrzymać.
Nigdy nie bądź z kimś kto ma Cię tylko za jedną z opcji.
Dobrze zrobiłaś, że go zostawiłaś. Nie odbieraj telefonu, nie rozmawiaj z nim i nigdy (NIGDY !!) więcej się z nim nie spotkaj.
A tak na marginesie - co to za burak, który ma 35 lat i ma jakąś przyjaciółeczkę, która mogłyby być jego córką.
__________________
Ślub: 24.09.2016.
Oczekiwanie na syna : 08.06.2017.
mitasa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-27, 20:33   #9
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Problem w zwiazku

A po co do tej pory trwałaś przy panu, który do tego stopnia cię nie szanuje, że wprost ci mówi, że chce poznawać ładniejsze od ciebie? Bo, co? Jak jakąś trafi, to ci powie do widzenia, a jak nie, to z braku laku możesz być ostatecznie ty? Czemu do tego stopnia źle myślisz o sobie, by godzić się na tak chamskie potraktowanie?
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-27, 21:45   #10
nicer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 13
Dot.: Problem w zwiazku

Dobrze zrobiłaś, inaczej tkwiłabyś resztę życia z facetem który cię nie kocha. Bo ewidentnie nie kocha, skoro wyszukuje innych panienek. Każdy ma prawo do prawdziwej miłości, gdzie znajdzie całkowitą akceptację i lojalność.
nicer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-27, 21:54   #11
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Problem w zwiazku

tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-27, 21:57   #12
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Problem w zwiazku

No nie żartuj sobie...
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-27, 22:03   #13
201801191006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 252
Dot.: Problem w zwiazku

nie wierzę. po prosu mój mózg nie jest w stanie tego ogarnąć.
201801191006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-27, 22:08   #14
Koza_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 184
Dot.: Problem w zwiazku

Cytat:
Napisane przez loloo Pokaż wiadomość
nie wierzę. po prosu mój mózg nie jest w stanie tego ogarnąć.
Mój mózg także odmawia ogarnięcia tego,że autorka była z kimś takim. Powinna tego palanta kopnąć w pośladki już dawno.
Koza_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-27, 22:19   #15
Oliwiabb
Wtajemniczenie
 
Avatar Oliwiabb
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 172
Dot.: Problem w zwiazku

Nie wierze w to co przeczytałam. Mam nadzieje ze jestes trollem.
Nie wierze ze mozna az tak nie miec szacunku do siebie zeby po słowach "chce poznawać ładniejsze od Ciebie" dalej tkwić w związku.



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Oliwiabb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-27, 22:30   #16
Medussaa
Raczkowanie
 
Avatar Medussaa
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 303
Dot.: Problem w zwiazku


Żartujesz żartujesz żartujesz żartujesz ! Błagam.
Medussaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-28, 00:43   #17
Verri
Raczkowanie
 
Avatar Verri
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Inny Świat
Wiadomości: 289
Dot.: Problem w zwiazku

bardzo mi przykro, że to powiem ale uciekaj jak najdalej... koleś albo przechodzi kryzys wieku średniego albo jest emocjonalnym gnojkiem :/ w obu tych przypadkach ja bym wiała gdzie pieprz rośnie i choćby serducho pękało i miałabym ściany gryźć z bólu to nie i koniec.
trzymaj się cieplutko
Verri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-28, 06:32   #18
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Problem w zwiazku

A co jest niby skomplikowanego w sytuacji - podręcznikowej - pt. młoda dziewczyna (nie wiem ile masz lat, ale chyba nie za wiele) i "stary" idiota, szukający ruchania na prawo i lewo? Jeżeli godzisz się na bycie dla jakiegoś gnoja gumową lalką, tymczasową (do czasu znalezienia lepszej gumowej lalki), to robisz sobie tym po prostu ogromną krzywdę. Jedyna rzecz, która może być jakoś tam skomplikowana, to fakty z Twojego dzieciństwa, czy obecna sytuacja rodzinna, które sprawiają, że godzisz się na taką patologię i w niej tkwisz.

Kocha się za coś. Ty tej miernoty nie masz za co kochać. Chyba po prostu nie dostajesz miłości w rodzinnym domu i szukasz jej na siłę poza nim.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-28, 09:23   #19
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Problem w zwiazku

Cytat:
Napisane przez katiedee Pokaż wiadomość
żeby poznać kogoś, kto wyglada lepiej niż ja. Cóż, nie mam 175 cm wzrostu i talii 58 cm.
Rozumiem, że sam wygląda jak młody bóg? Wiesz... Uroda urodą... Nie każda z nas wygląda jak miss świata i nie posiada ciała jak modelki z "Victoria Secrets". Poza tym każdemu coś innego się podoba. ALE: każdy z nas ma "szansę" na wypadek, poparzenie, wszelkiego rodzaju choroby, otyłość, itp, gdzie nawet ten najpiękniejszy będzie wyglądał jak postrach nocy. Twój eks luby także. Tak więc niech on sobie spada do jakichś małolat, bo myślenie ma na poziomie 15 - latka. Za poważne związki niech się weźmie za jakieś 20 lat. Podziękuj panu, że osobiście mogłaś poznać idiotę i następnym razem nie będziesz tak zdesperowana, biorąc się za byle co, co znalazło się na Twej drodze. W gooowno każdy ma szansę wdepnąć. Zwłaszcza, jeśli nie rozgląda się zbyt dobrze.

Edytowane przez limonka1983
Czas edycji: 2014-02-28 o 09:37
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-28, 10:38   #20
katiedee
Raczkowanie
 
Avatar katiedee
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Nidzica/Warszawa
Wiadomości: 63
Dot.: Problem w zwiazku

Dziś się dowiedziałam, że miał jeszcze jednego "asa w rękawie", o którym nie wiedziałam. Dał mi hasła do swoich profilów, ale miał jeszcze aplikację "Line" w telefonie, o której istnieniu nawet nie wiedziałam. Oczywiście w wiadomym celu... a wczoraj jeszcze patrzył na mnie z politowaniem, że bajki wymyślam i że on mnie nie zdradza.

Wiecie co? Macie rację. dobrze zrobiłam. Nie wrócę do niego. I że dla niego zostawiłam kogoś, kto wręcz nosił mnie na rękach...

Cytat:
Podziękuj panu, że osobiście mogłaś poznać idiotę i następnym razem nie będziesz tak zdesperowana, biorąc się za byle co, co znalazło się na Twej drodze.
hahaha! leżę
__________________

Uwaga:

MÓJ BLOG

Do długości docelowej pozostało: 30 cm

Edytowane przez katiedee
Czas edycji: 2014-02-28 o 10:44
katiedee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-28, 11:38   #21
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Problem w zwiazku

Cytat:
Napisane przez katiedee Pokaż wiadomość
Mój facet i ja jesteśmy razem ponad półtora roku. Jakiś czas temu powiedział, że potrzebuje czasu i chce poznawać inne dziewczyny... oczywiście tylko online, ale w jednoznacznym celu: żeby poznać kogoś, kto wyglada lepiej niż ja. Cóż, nie mam 175 cm wzrostu i talii 58 cm.

Nie zgodziłam się. Od tamtego czasu zaczęłam robić sceny, że nie chcę tak , nie chcę otwartego zwiazku i próbowałam z nim zerwać kilkukrotnie. On zawsze mnie powstrzymywał.

W końcu postawiłam ultimatum: albo ja albo inne dziewczyny. Tak być nie może.
Wiem, że to brzmi głupio, ale sytuacja jest nieźle skomplikowana... Bardzo go kocham, ale to mnie boli. Dał mi wszystkie hasła, facebook, gmail, hotmail... Kontroluję go, ale wiem, że trochę odpisuje dziewczynom. Ma do mnie pretensje, że nie dałam mu czasu. On chciał pół roku.. Jednocześnie mówił, że chce się ze mna ożenić... Czy to ma sens?!

Dziś znalazłam rozmowę z jego przyjaciółka, która ma 17 lat i mieszka na drugim końcu kraju. Z tym, że on ma 35 lat i trochę wkurza mnie, że ona jest tak zaborcza. Mówiła mu nawet, że nie jestem dziewczyna dla niego, bo go kontroluję... z tym, że to przez jego decyzję stałam się właśnie taka.

Wcześniej nie robiłam scen, nie kontrolowałam go, zawsze dobrze się dogadywaliśmy. Jestem romantyczka i nie znoszę takich zmian. Boli mnie bardzo, że nie jestem dla niego wystarczajaco dobra, ale jednocześnie nie rozumiem, dlaczego on powtarza, że mnie kocha?!

Dziś z nim zerwałam. Tak, to była emocjonalna decyzja, ale jednak trochę też przemyślana, bo to już trwa dwa miesiace... Czy dobrze postapiłam?
Bardzo dobrze postąpiłaś.

Powinnaś to zrobić w dniu, w którym oznajmił, że chce poznawać dziewczyny ładniejsze od Ciebie. Ty dostrzegasz to jak to śmiesznie brzmi?
Ty miałaś być tym kołem zapasowym - on się wyszaleje, pewnie pobzyka przy okazji, a jak mu się znudzi, albo nie znajdzie ideału to sobie wróci do Ciebie.

---------- Dopisano o 12:38 ---------- Poprzedni post napisano o 12:37 ----------

Cytat:
Napisane przez katiedee Pokaż wiadomość
Dziś się dowiedziałam, że miał jeszcze jednego "asa w rękawie", o którym nie wiedziałam. Dał mi hasła do swoich profilów, ale miał jeszcze aplikację "Line" w telefonie, o której istnieniu nawet nie wiedziałam. Oczywiście w wiadomym celu... a wczoraj jeszcze patrzył na mnie z politowaniem, że bajki wymyślam i że on mnie nie zdradza.
no i po co ci to było? W sensie po co Ci były te hasła? jak facet będzie chciał kręcić na boku, to nawet jak będziesz znała wszystkie jego hasła, znajdzie sposób by poznawać dziewczyny. Jak nie w internecie to na żywo.
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-28, 15:40   #22
annic
Wtajemniczenie
 
Avatar annic
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 089
Dot.: Problem w zwiazku

Cytat:
Napisane przez katiedee Pokaż wiadomość
Mój facet i ja jesteśmy razem ponad półtora roku. Jakiś czas temu powiedział, że potrzebuje czasu i chce poznawać inne dziewczyny... Oczywiście tylko online, ale w jednoznacznym celu: żeby poznać kogoś, kto wygląda lepiej niż ja. Cóż, nie mam 175 cm wzrostu i talii 58 cm.

Nie zgodziłam się. Od tamtego czasu zaczęłam robić sceny, że nie chcę tak , nie chcę otwartego związku i próbowałam z nim zerwać kilkukrotnie. On zawsze mnie powstrzymywał.

W końcu postawiłam ultimatum: albo ja albo inne dziewczyny. Tak być nie może.
Wiem, że to brzmi głupio, ale sytuacja jest nieźle skomplikowana... Bardzo go kocham, ale to mnie boli. Dał mi wszystkie hasła, facebook, gmail, hotmail... Kontroluję go, ale wiem, że trochę odpisuje dziewczynom. Ma do mnie pretensje, że nie dałam mu czasu. On chciał pół roku.. Jednocześnie mówił, że chce się ze mną ożenić... Czy to ma sens?!

Dziś znalazłam rozmowę z jego przyjaciółka, która ma 17 lat i mieszka na drugim końcu kraju. Z tym, że on ma 35 lat i trochę wkurza mnie, że ona jest tak zaborcza. Mówiła mu nawet, że nie jestem dziewczyna dla niego, bo go kontroluję... z tym, że to przez jego decyzję stałam się właśnie taka.

Wcześniej nie robiłam scen, nie kontrolowałam go, zawsze dobrze się dogadywaliśmy. Jestem romantyczka i nie znoszę takich zmian. Boli mnie bardzo, że nie jestem dla niego wystarczająco dobra, ale jednocześnie nie rozumiem, dlaczego on powtarza, że mnie kocha?!

Dziś z nim zerwałam. Tak, to była emocjonalna decyzja, ale jednak trochę też przemyślana, bo to już trwa dwa miesiące... Czy dobrze postąpiłam?

Edit:

Pisałam chaotycznie, bo w sumie dodałam wpis jeszcze tego samego dnia po rozstaniu... Zapomniałam dodać, że jesteśmy w związku na odległość, bo on jest Tajwańczykiem i musiał wrócić do kraju. I to na pewno nie był związek dla seksu, bo zwyczajnie nie ma jak... Poza tym jeszcze wczoraj patrzył na mnie z politowaniem i mówił, że nie zna żadnej innej, a ja wymyślam niestworzone historie,a dziś dowiedziałam się, że naprawdę dużo nazbierał za uszami.
nie, nie ma. Powinnaś kopnąć go w zad po tekście o poznawaniu innych dziewczyn, już wtedy pokazał, że ma cię gdzieś. Ktoś kto kocha nie wali takimi tekstami.
annic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-28, 17:40   #23
Shira Yuki
Zakorzenienie
 
Avatar Shira Yuki
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 634
Dot.: Problem w zwiazku

czytając takie wątki dochodze do wniosku,że żyję w idealnym świecie,a to co tu piszą to ściema.

ludzie,powiedzcie,że to troll
__________________
Twierdzisz,że to co mówię jest chamskie?
Ciesz się,że nie słyszysz co myślę
***
Opowiadając obcym ludziom o swoich problemie ,musisz liczyc sie z tym,że 20% ma gdzieś twój problem,a 80 % cieszy się z twojego kłopotu.
***
Jestem jak dziki Mustang.
Jesli mnie oswoisz ,na zawsze będę Twoja
.
Shira Yuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-28, 22:01   #24
katiedee
Raczkowanie
 
Avatar katiedee
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Nidzica/Warszawa
Wiadomości: 63
Dot.: Problem w zwiazku

Też chciałabym, żeby to było kłamstwo. Przez cały tydzień walę facepalmy i czoło to mam już chyba tak płaskie, jak u orangutana. Nie wiem, jak mogłam się wiazać z tak niedojrzałym idiota. Cóż, mam nadzieję, że poprawiłam Wam nastrój. xD
__________________

Uwaga:

MÓJ BLOG

Do długości docelowej pozostało: 30 cm
katiedee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-28, 23:18   #25
ewa102
Zadomowienie
 
Avatar ewa102
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 003
Dot.: Problem w zwiazku

tak,poprawiłaś

mam nadzieje,że nauczyłaś się czegoś i nie zmiękniesz bo tak misiaczka KOCHASZ I NIE MOŻESZ BEZ NIEGO ŻYĆ A TAK POZA TYM TO BYŁ CUDOWNYM FACETEM I NIE WIDZISZ SWIATA BEZ NIEGO


błagam,nie okaż się jedną z tych głupich panien co facet robi je na lewo i prawo, a one własnie dlatego[co napisałam powyżej ] misiaczka nie zostawią... miej szacunek do siebie!
p.s. panowie i lepsze bajki opowiadali niż ożenek dziewczynom w rozstaniowym więc nie radzę się tym sugerować bo jak wszak wiadomo nie słowa,a czyny o intencjach świadczą

a skoro chce zdradzić to zdradzi choćbyś mu kamerę do dupy włożyła...
__________________





Akcja "pokaż kolana!"

czas: do maja

cel: ćwiczyć,ćwiczyć,ćwiczyć !

15km
ewa102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-01, 09:04   #26
ktoregos_dnia
Zakorzenienie
 
Avatar ktoregos_dnia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 967
Dot.: Problem w zwiazku

MA-SA-KRA
__________________
ktoregos_dnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-01, 09:20   #27
Puolatar
Rozeznanie
 
Avatar Puolatar
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Fi
Wiadomości: 567
Dot.: Problem w zwiazku

Uniwersytet Medyczny w Lublinie?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Puolatar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-01, 09:36   #28
katiedee
Raczkowanie
 
Avatar katiedee
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Nidzica/Warszawa
Wiadomości: 63
Dot.: Problem w zwiazku

Cytat:
Napisane przez Puolatar Pokaż wiadomość
Uniwersytet Medyczny w Lublinie?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Nie rozumiem
__________________

Uwaga:

MÓJ BLOG

Do długości docelowej pozostało: 30 cm
katiedee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-01, 09:46   #29
Puolatar
Rozeznanie
 
Avatar Puolatar
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Fi
Wiadomości: 567
Dot.: Problem w zwiazku

Cytat:
Napisane przez katiedee Pokaż wiadomość
Nie rozumiem
Na UM w Lbnie studiuje duzo Tajwanczykow, ktorzy wyrywaja mnostwo nastoletnich dziewczynek. Robia tak, bo zazwyczaj u siebie nie maja szans na poznanie fajnych dziewczyn, a w Pl nastoletnie fanki mangi po prostu leca na nich.
Takze mozliwe, ze jezeli Twoj byly studiowal na UmLub, to go znalam. Bo tez tam studiowalam kilka lat temu

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Puolatar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-01, 13:16   #30
Shira Yuki
Zakorzenienie
 
Avatar Shira Yuki
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 634
Dot.: Problem w zwiazku

Cytat:
Napisane przez katiedee Pokaż wiadomość
Też chciałabym, żeby to było kłamstwo. Przez cały tydzień walę facepalmy i czoło to mam już chyba tak płaskie, jak u orangutana. Nie wiem, jak mogłam się wiazać z tak niedojrzałym idiota. Cóż, mam nadzieję, że poprawiłam Wam nastrój. xD
no wiesz,łatwo się zauroczyć egzotyką,ale na boga,odrobinę szacunku do siebie trzeba mieć.
__________________
Twierdzisz,że to co mówię jest chamskie?
Ciesz się,że nie słyszysz co myślę
***
Opowiadając obcym ludziom o swoich problemie ,musisz liczyc sie z tym,że 20% ma gdzieś twój problem,a 80 % cieszy się z twojego kłopotu.
***
Jestem jak dziki Mustang.
Jesli mnie oswoisz ,na zawsze będę Twoja
.
Shira Yuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-03 09:06:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:57.