Co się dzieje z zarodkiem? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-01, 09:26   #1
NoLCiA886
Raczkowanie
 
Avatar NoLCiA886
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 36

Co się dzieje z zarodkiem?


Witam.
Moja przyjaciolka nie dostawała miesiączki przez niecałe 3 miesiące, podczas naszych rozmów wyeliminowała ciążę i stwierdziła, że kiedyś miesiączki co parę miesięcy były u niej normalne i pewnie znowu to wróciło. Ja jednak przebywając z nią zauważyłam u niej lekkie zmiany, np jadła to czego kiedyś nie lubiła albo miała zachcianki na dziwne rzeczy. Interesuje mnie co się dzieje z zarodkiem kiedy kobieta poroniła, a nie wiedziała, ze jest w ciąży? Czy jest jakoś wydalany z organizmu czy jednak konieczna jest wizyta u ginekologa i łyżeczkowanie? Ona niestety jest zrażona co do ginekologów i nie da się jej namówić na wizytę, chyba że jest to już calkowita konieczność. Bardzo proszę o pomoc i porady.
NoLCiA886 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-01, 12:04   #2
justinemarie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 85
Dot.: Co się dzieje z zarodkiem?

Cytat:
Napisane przez NoLCiA886 Pokaż wiadomość
Witam.
Moja przyjaciolka nie dostawała miesiączki przez niecałe 3 miesiące, podczas naszych rozmów wyeliminowała ciążę i stwierdziła, że kiedyś miesiączki co parę miesięcy były u niej normalne i pewnie znowu to wróciło. Ja jednak przebywając z nią zauważyłam u niej lekkie zmiany, np jadła to czego kiedyś nie lubiła albo miała zachcianki na dziwne rzeczy. Interesuje mnie co się dzieje z zarodkiem kiedy kobieta poroniła, a nie wiedziała, ze jest w ciąży? Czy jest jakoś wydalany z organizmu czy jednak konieczna jest wizyta u ginekologa i łyżeczkowanie? Ona niestety jest zrażona co do ginekologów i nie da się jej namówić na wizytę, chyba że jest to już calkowita konieczność. Bardzo proszę o pomoc i porady.
powiem ci , ze problemy z tarczyca zmieniaja czlowieka. moze to jest przyczyna niech zrobi badanie na TSH u normalnego lekarza jest ono za darmo i dowiemy sie czy to moze to n ie jest przyczyna dziwnych zachcianek.
justinemarie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:26.