Mamy z maja 2022 - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-12-05, 11:32   #1381
kitek131
Raczkowanie
 
Avatar kitek131
 
Zarejestrowany: 2021-10
Wiadomości: 67
Dot.: Mamy z maja 2022

Nigdy nie słyszałam o poduszce kura, sprawdzałam w necie i wygląda fajnie ,ale skoro mówicie że rogal lepszy to chyba zostanę przy nim. 🤤🤤🤤No i naszła mnie ochota teraz na crossainta🤣dobrze że Lidl dziś otwarty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kitek131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-05, 11:49   #1382
amarela
Zakorzenienie
 
Avatar amarela
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 226
Dot.: Mamy z maja 2022

Ja chętnie kupię jakąś poduszkę do karmienia chociaż na początek, zanim maluszek podrośnie tak żeby go położyć u siebie na kolanach. O tej kurze słyszałam kiepskie opinie. Kadaro ma taką poduchę konik morski ciekawe jak ta się sprawdzi. I jeszcze chyba z layett jest taka w kształcie liścia. Ciekawe która jest najlepsza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
03.08.2013
amarela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-05, 13:37   #1383
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez paula_ros Pokaż wiadomość
Kura była beznadziejna, nie wiem skąd tyle pozytywnych opinii o niej 🤷♀️ lepiej sprawdził się zwykły rogal do karmienia. Pierwszy miałam taki tani z allegro i poszedł do kosza już w szpitalu, kupiłam z Motherhood i to był strzał w 10. Służył nam dopóki nie skończyłam karmić. Teraz go tylko wypiorę i będzie czekać na następnego ssaka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pewnie za wygląd No właśnie rogal z motherhood ma najlepsze opinie, więc chyba też jego finalnie zakupię

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:37 ---------- Poprzedni post napisano o 15:36 ----------

Cytat:
Napisane przez amarela Pokaż wiadomość
Ja chętnie kupię jakąś poduszkę do karmienia chociaż na początek, zanim maluszek podrośnie tak żeby go położyć u siebie na kolanach. O tej kurze słyszałam kiepskie opinie. Kadaro ma taką poduchę konik morski ciekawe jak ta się sprawdzi. I jeszcze chyba z layett jest taka w kształcie liścia. Ciekawe która jest najlepsza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też właśnie uważam poduszkę za must have, też chcę dokupić podnóżek. Karmić będziemy się w uszaku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-05, 15:00   #1384
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Mamy z maja 2022

Ja mam z pierwszej ciąży wielką poduszkę ciążowa w literkę C, przydała się wtedy teraz już też z nią śpię, jak dla mnie mega zakup i do karmienia też była jak znalazł

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-05, 15:02   #1385
paula_ros
Raczkowanie
 
Avatar paula_ros
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 181
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez gwiazdka93 Pokaż wiadomość
Pewnie za wygląd No właśnie rogal z motherhood ma najlepsze opinie, więc chyba też jego finalnie zakupię

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:37 ---------- Poprzedni post napisano o 15:36 ----------

Ja też właśnie uważam poduszkę za must have, też chcę dokupić podnóżek. Karmić będziemy się w uszaku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, chyba tylko za ten wygląd bo nie powiem ja też kupiłam ją za to 🤣 i my też karmiliśmy się w uszaku, najwygodniej na świecie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
paula_ros jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-05, 17:23   #1386
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Mamy z maja 2022

Dziewczyny a ja mam takie pytanie bo trochę podczytalam te grudniowe mamy, czy jak ktoś jest zaszczepiony to też będzie miał w szpitalu test? Bo ja sobie nie wyobrażam takiej sytuacji jak jedna tam z mam ma...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-05, 17:34   #1387
ewelkaw
Zakorzenienie
 
Avatar ewelkaw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 920
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ja mam takie pytanie bo trochę podczytalam te grudniowe mamy, czy jak ktoś jest zaszczepiony to też będzie miał w szpitalu test? Bo ja sobie nie wyobrażam takiej sytuacji jak jedna tam z mam ma...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A jaką sytuację ma? Ciekawe, jeszcze o tym nie myślałam ale w maju sytuacja może być zupełnie inna niż teraz w grudniu.

Ja rodziłam w lipcu 2020, miałam indukcję porodu, dzień wcześniej miałam robiony test. Następnego dnia stawiłam się na patologię ciąży. Na korytarzu niby trzeba było nosić maseczki, ale ja często o tym zapominałam i nikt nic nie mówił. Poród odbył się normalnie, bez maseczki.
Mam nadzieję, że w maju będą dużo luźniejsze obostrzenia.

Edit: wtedy jeszcze nie było szczepień.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ewelkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-12-05, 17:42   #1388
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez ewelkaw Pokaż wiadomość
A jaką sytuację ma? Ciekawe, jeszcze o tym nie myślałam ale w maju sytuacja może być zupełnie inna niż teraz w grudniu.

Ja rodziłam w lipcu 2020, miałam indukcję porodu, dzień wcześniej miałam robiony test. Następnego dnia stawiłam się na patologię ciąży. Na korytarzu niby trzeba było nosić maseczki, ale ja często o tym zapominałam i nikt nic nie mówił. Poród odbył się normalnie, bez maseczki.
Mam nadzieję, że w maju będą dużo luźniejsze obostrzenia.

Edit: wtedy jeszcze nie było szczepień.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Test jej wyszedł pozytywny i całkowicie oddzielili ją od dziecka. Ona już wyszła do domu, dziecko zostało. Ja się we wszystkie posty nie wczytywałam, ale wydaje mi się że właśnie chodzi jedynie o ten test pozytywny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-05, 17:49   #1389
ewelkaw
Zakorzenienie
 
Avatar ewelkaw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 920
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
Test jej wyszedł pozytywny i całkowicie oddzielili ją od dziecka. Ona już wyszła do domu, dziecko zostało. Ja się we wszystkie posty nie wczytywałam, ale wydaje mi się że właśnie chodzi jedynie o ten test pozytywny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Straszne, jeśli tak rzeczywiście było to sprawa na pewno nadaje się na skargę do fundacji rodzić po ludzku.

Na szczęście w maju zwykle sytuacja jest dużo lepsza niż w zimę, nie ma co się martwić na zapas.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ewelkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-05, 18:16   #1390
caprisek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 125
Dot.: Mamy z maja 2022

Ja też się pocieszam tym że jednak będziemy w maju rodzić pamiętam dokładnie jak to było w tym roku w maju bo ślub brałam w czerwcu i czekałam na wszystkie informacje związane z pandemią. My zaliczyliśmy dzis sor moja panika zwyciężyła i podjechaliśmy bo bałam się o malucha wydawało mi się że miałam plamienia delikatne, na szczęście wszystko jest ok, a młody sobie spał w najlepsze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
caprisek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-05, 18:27   #1391
DiabolloPomidorro
Raczkowanie
 
Avatar DiabolloPomidorro
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 457
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez ewelkaw Pokaż wiadomość
Straszne, jeśli tak rzeczywiście było to sprawa na pewno nadaje się na skargę do fundacji rodzić po ludzku.

Na szczęście w maju zwykle sytuacja jest dużo lepsza niż w zimę, nie ma co się martwić na zapas.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Podobnie podchodzę. Myślę, że test mogą robić mimo zaszczepieniazaszczepieni a, ale też się to zmieni jeszcze do mają pewnie kilka razy.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 19:25 ---------- Poprzedni post napisano o 19:23 ----------

Cytat:
Napisane przez caprisek Pokaż wiadomość
Ja też się pocieszam tym że jednak będziemy w maju rodzić pamiętam dokładnie jak to było w tym roku w maju bo ślub brałam w czerwcu i czekałam na wszystkie informacje związane z pandemią. My zaliczyliśmy dzis sor moja panika zwyciężyła i podjechaliśmy bo bałam się o malucha wydawało mi się że miałam plamienia delikatne, na szczęście wszystko jest ok, a młody sobie spał w najlepsze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Najważniejsze, że wszystko dobrze .


Widzę, że ktoś na mojej liście prezentowej zarezerwował poduche ciazowa, także zajmie dużo miejsca pod choinką

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 19:27 ---------- Poprzedni post napisano o 19:25 ----------

Wczoraj na obiedzie u teściów zjadłam prawie cały słoik ogórków kiszonych, zostały dwa, już mieli zabierać, ale zobaczyłam, że jeszcze moja pora jedzenia to jeszcze zjadłam, aż mi było wstyd potem.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez DiabolloPomidorro
Czas edycji: 2021-12-05 o 18:31
DiabolloPomidorro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-12-05, 19:47   #1392
Sasetka2609
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Lokalizacja: Chojnice
Wiadomości: 200
Dot.: Mamy z maja 2022

Moja siostra jest położną i w ich szpitalu aktualnie robią testy każdej przyjmowanej pacjentce, ale tych pozytywnych nie oddzielają od dziecka. Nie wiem jak sytuacja w moim szpitalu, ale myśle ze jeszcze za wcześnie żeby się orientować. Jak rodziłam w lipcu 2020, to był to szpital z jednymi z najmniej uciążliwych obostrzeń. Mąż był ze mną cały czas, bez testu, ja miałam test przy przyjęciu. Poród skończył się cc i mąż kangurował córkę jak mnie zszywali, później jedynym minusem był brak odwiedzin. Mnie to męczyło, bo miałam pojedynczą salę i jako pierworódka bałam się zostawić córkę samą na czas prysznica np. Jakoś dałam radę, ale wtedy to był dla mnie duży stres… Jednak sytuacja była inna, bo szczepień nie było wtedy jeszcze. Teraz jestem niezaszczepiona i wkurzam się sama na siebie o to. Jakoś nie jestem przeciwnikiem szczepień, ale u nas zachorowań dużo nie było, ja żyłam normalnie i albo przeszłam bezobjawowo albo jeszcze nie miałam (mimo wyjazdów na wakacje itp). Myślałam ze na szczepienie mam czas i jakoś głupio chciałam to odłożyć na później (po skończeniu kp, po powrocie do pracy itp). Teraz się wkurzam bo jednak jakbym się zaszczepiła to by było ok, a teraz w ciąży się bardziej obawiam tego szczepienia muszę o tym z moim ginem pogadać i pewnie się zaszczepię przed porodem, bo znając gina dostanę opieprz, że zwlekałam co do poduszki do karmienia, to miałam z Ikei i dla mnie na początku była za sztywna, zbyt wypchana i jakoś mi było niewygodnie, a ze u nas skończyło się na kpi, to szybko z niej zrezygnowałam całkiem. Teraz zobaczę co będzie, jak syn zostanie kp to pewnie spróbuje z tą co mam, a jak się nie sprawdzi to kupię coś innego… podobno fajne są takie jakby tunele zakładane na rękę, ale nie mam pojęcia czy faktycznie się sprawdzają.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Sasetka2609 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-05, 20:14   #1393
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Mamy z maja 2022

Też czytałam o sytuacji mamy z grudniówek. Wg mnie rozdzielenie jej z dzieckiem nadaje się do zgłoszenia do Rzecznika Praw Pacjenta, a już na pewno niechęć do przyjmowania jej pokarmu dla dziecka. Też pracowałam w szpitalu w pandemii i nawet jeśli matka dodatnia rodziła wcześniaka, to stawano na rzęsach, żeby miała jakiś kontakt z dzieckiem (choćby chwilowy) i normalnie pobierano od niej pokarm dla dziecka lub dawano dziecko do karmienia, jeśli noworodek sam sobie z tym radził. Także to co zadziało się u grudniowej mamy jest nie do pomyślenia dla mnie.
Cytat:
Napisane przez paula_ros Pokaż wiadomość
Tak, chyba tylko za ten wygląd bo nie powiem ja też kupiłam ją za to 🤣 i my też karmiliśmy się w uszaku, najwygodniej na świecie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Haha no tak, z wyglądu mnie też korciła
Cytat:
Napisane przez caprisek Pokaż wiadomość
Ja też się pocieszam tym że jednak będziemy w maju rodzić pamiętam dokładnie jak to było w tym roku w maju bo ślub brałam w czerwcu i czekałam na wszystkie informacje związane z pandemią. My zaliczyliśmy dzis sor moja panika zwyciężyła i podjechaliśmy bo bałam się o malucha wydawało mi się że miałam plamienia delikatne, na szczęście wszystko jest ok, a młody sobie spał w najlepsze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dobrze, że na strachu się skończyło
Cytat:
Napisane przez DiabolloPomidorro Pokaż wiadomość
Podobnie podchodzę. Myślę, że test mogą robić mimo zaszczepieniazaszczepieni a, ale też się to zmieni jeszcze do mają pewnie kilka razy.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 19:25 ---------- Poprzedni post napisano o 19:23 ----------

Najważniejsze, że wszystko dobrze .


Widzę, że ktoś na mojej liście prezentowej zarezerwował poduche ciazowa, także zajmie dużo miejsca pod choinką

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 19:27 ---------- Poprzedni post napisano o 19:25 ----------

Wczoraj na obiedzie u teściów zjadłam prawie cały słoik ogórków kiszonych, zostały dwa, już mieli zabierać, ale zobaczyłam, że jeszcze moja pora jedzenia to jeszcze zjadłam, aż mi było wstyd potem.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
A wiesz, że ja też dostanę poduszkę ciążową na gwiazdkę, nawet sama sobie wybrałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-06, 06:58   #1394
m_adzikkk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 144
Dot.: Mamy z maja 2022

Ja miałam kurę była beznadziejna. Sprzedałam ja szybko dalej. Ale fakt prezentowała się wizualnie super

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
m_adzikkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-06, 08:56   #1395
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Mamy z maja 2022

Dzisiaj 17+2 i z samego rana po raz pierwszy poczułam pod ręką ruchy małej.. myślałam że jeszcze będę musiała na to poczekac a tu takie zaskoczenie zapomniałam jakie to cudowne uczucie..


Poza tym od wczoraj mega ból głowy, pół nocy nie spałam, paracetamol nie daje rady, albo daje na chwilę.. masakra

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-06, 09:15   #1396
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
Dzisiaj 17+2 i z samego rana po raz pierwszy poczułam pod ręką ruchy małej.. myślałam że jeszcze będę musiała na to poczekac a tu takie zaskoczenie zapomniałam jakie to cudowne uczucie..


Poza tym od wczoraj mega ból głowy, pół nocy nie spałam, paracetamol nie daje rady, albo daje na chwilę.. masakra

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super A próbowałas zimnych okładów? Mi pomagają teraz w ciąży. Do tego pij dużo Ja za to pół nocy walczyłam z suchym kaszlem, obudziłam się i znowu ech.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-06, 09:28   #1397
amarela
Zakorzenienie
 
Avatar amarela
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 226
Dot.: Mamy z maja 2022

Jak tam był u was Mikołaj?
U nas był, syn się pół nocy kręcił i pytał czy już przyszedł, także się nie wysłałam, ale prezenty fajne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
03.08.2013
amarela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-06, 09:28   #1398
wioleta20
Zakorzenienie
 
Avatar wioleta20
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 5 509
Dot.: Mamy z maja 2022

Hej hej witam się mikołajkowo
U mnie się zaczął 18tydzien ale ruchów nadal brak;/

Coś mnie ostatnio dziwnie brzuch boli po lewej stronie, ale staram sobie to tłumaczyć, że wszystko się tam rozciąga.
Wczoraj byłam u teściowej cały dzień, były szwagierki i tak gadalysmy że zapomniałam o tym i nic mnie nie bolało, wróciłam tylko do domu i już zaczęłam dalej panikowac;p

Jeżeli chodzi o te grudniowe mamy to masakra nie wyobrażam sobie takiej sytuacji.
Mam nadzieję, że do maja wszystko się jeszce zmieni, jest dużo czasu.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
30.08.2010
02.09.2014
20.08.2016
wioleta20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-06, 09:42   #1399
Sasetka2609
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Lokalizacja: Chojnice
Wiadomości: 200
Dot.: Mamy z maja 2022

U mnie dziś 16+3, ruchy czasem mi się wydaje, że delikatne czuję, ale rzadko to się jeszcze zdarza. W poprzedniej ciąży czułam pierwszy raz jakoś w 18-19 tygodniu, nie pamietam dokładnie. U Luizy Mikołaj był, ale to tak skromnie, ona jeszcze w sumie nie kuma z tego zbyt wiele, wiec nie wymyślałam żadnych konkretów


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Sasetka2609 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-12-06, 09:44   #1400
tojaan
Raczkowanie
 
Avatar tojaan
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 53
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez m_adzikkk Pokaż wiadomość
Ja miałam kurę była beznadziejna. Sprzedałam ja szybko dalej. Ale fakt prezentowała się wizualnie super

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

J nie myslalam jeszcze o tych poduszkach do spania, poki co wysypiam się tak jak jest, ale może dlatego, ze mam jeszcze mały brzuch zapisałam sobie na przyszlosc czego nie polecacie będę mądrzejsza

Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
Dzisiaj 17+2 i z samego rana po raz pierwszy poczułam pod ręką ruchy małej.. myślałam że jeszcze będę musiała na to poczekac a tu takie zaskoczenie zapomniałam jakie to cudowne uczucie..


Poza tym od wczoraj mega ból głowy, pół nocy nie spałam, paracetamol nie daje rady, albo daje na chwilę.. masakra

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Współczuje, znam temat bo miałam taki okres ze tez mnie tak bolała głowa i leżałam w ciemnym pokoju z okładami na głowie i się męczyłam. Zrob sobie badania może masz anemię albo za mało wody jak się pije to tez często głowa boli
Zazdroszczę ruchów maleństwa, ja mam dziś 15+2 i nic nie czuje, czasem mi coś zabulgota ale to chyba trawienie



Cytat:
Napisane przez wioleta20 Pokaż wiadomość
Hej hej witam się mikołajkowo
U mnie się zaczął 18tydzien ale ruchów nadal brak;/

Coś mnie ostatnio dziwnie brzuch boli po lewej stronie, ale staram sobie to tłumaczyć, że wszystko się tam rozciąga.
Wczoraj byłam u teściowej cały dzień, były szwagierki i tak gadalysmy że zapomniałam o tym i nic mnie nie bolało, wróciłam tylko do domu i już zaczęłam dalej panikowac;p

Jeżeli chodzi o te grudniowe mamy to masakra nie wyobrażam sobie takiej sytuacji.
Mam nadzieję, że do maja wszystko się jeszce zmieni, jest dużo czasu.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Na pewno się rozciąga! Mnie tez czasem pobolewa delikatnie, wiec to chyba normalne, ale jak nie masz silnych skurczy ani plamień/krwawień to na pewno nic niepokojącego


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
tojaan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-06, 11:01   #1401
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Mamy z maja 2022

Mnie również okrutnie boli głowa, a do tego czuje ciągłe zmęczenie..
Dziś u nas 16+0 z okazji Mikołajek założyłam dziś świąteczną pościel
Kto w tym tygodniu wizytuje, u nas w piatek i juz nie mogę się doczekać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-06, 11:28   #1402
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez amarela Pokaż wiadomość
Jak tam był u was Mikołaj?
U nas był, syn się pół nocy kręcił i pytał czy już przyszedł, także się nie wysłałam, ale prezenty fajne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Najważniejsze, że syn zadowolony
Cytat:
Napisane przez kolorowa90 Pokaż wiadomość
Mnie również okrutnie boli głowa, a do tego czuje ciągłe zmęczenie..
Dziś u nas 16+0 z okazji Mikołajek założyłam dziś świąteczną pościel
Kto w tym tygodniu wizytuje, u nas w piatek i juz nie mogę się doczekać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A pro po zmęczenia itp., u mnie poza chorobą to naprawdę jest lepiej w tym II trymestrze. Czasem jakbym w ciąży nie była
Ja w przyszłą środę, też nie mogę się doczekać

Czy Wy też macie dziwne sny w ciąży? Przed ciążą mało co mi się śniło, a teraz ciągle coś. Dziś pół nocy rodziłam, także... Chyba przez ten kaszel.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-06, 11:39   #1403
caprisek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 125
Dot.: Mamy z maja 2022

Powodzenia na wizytach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
caprisek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-06, 11:44   #1404
DiabolloPomidorro
Raczkowanie
 
Avatar DiabolloPomidorro
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 457
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez gwiazdka93 Pokaż wiadomość
Najważniejsze, że syn zadowolony A pro po zmęczenia itp., u mnie poza chorobą to naprawdę jest lepiej w tym II trymestrze. Czasem jakbym w ciąży nie była
Ja w przyszłą środę, też nie mogę się doczekać

Czy Wy też macie dziwne sny w ciąży? Przed ciążą mało co mi się śniło, a teraz ciągle coś. Dziś pół nocy rodziłam, także... Chyba przez ten kaszel.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też mam wizytę w środę!

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
DiabolloPomidorro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-06, 12:07   #1405
amarela
Zakorzenienie
 
Avatar amarela
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 226
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez kolorowa90 Pokaż wiadomość
Mnie również okrutnie boli głowa, a do tego czuje ciągłe zmęczenie..
Dziś u nas 16+0 z okazji Mikołajek założyłam dziś świąteczną pościel
Kto w tym tygodniu wizytuje, u nas w piatek i juz nie mogę się doczekać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja dzisiaj 17+0 z jednej strony kiedy to zleciało, a z drugiej to jeszcze tak daleko do końca 🤪
Ja wizytuje za tydzień w poniedziałek.
Cytat:
Napisane przez gwiazdka93 Pokaż wiadomość
Najważniejsze, że syn zadowolony A pro po zmęczenia itp., u mnie poza chorobą to naprawdę jest lepiej w tym II trymestrze. Czasem jakbym w ciąży nie była
Ja w przyszłą środę, też nie mogę się doczekać

Czy Wy też macie dziwne sny w ciąży? Przed ciążą mało co mi się śniło, a teraz ciągle coś. Dziś pół nocy rodziłam, także... Chyba przez ten kaszel.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja dalej jestem zmęczona, ale to raczej od anemii
Ostatnio mi się jakieś głupoty śnią, napady itp. 🤦

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
03.08.2013
amarela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-06, 12:40   #1406
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Mamy z maja 2022

Ja wizytę mam w następny piątek, także jeszcze trochę co do snów to ja też mam dziwne, coraz ciekawsze rzeczy mi się śnią, czasem to aż głupio

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-06, 13:03   #1407
caprisek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 125
Dot.: Mamy z maja 2022

Ja wizyta dopiero 27 grudnia ale to będzie już połówkowe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
caprisek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-06, 13:06   #1408
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez DiabolloPomidorro Pokaż wiadomość
Też mam wizytę w środę!

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
Będziemy razem czekać
Cytat:
Napisane przez amarela Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj 17+0 z jednej strony kiedy to zleciało, a z drugiej to jeszcze tak daleko do końca 🤪
Ja wizytuje za tydzień w poniedziałek. Ja dalej jestem zmęczona, ale to raczej od anemii
Ostatnio mi się jakieś głupoty śnią, napady itp. 🤦

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A mi ostatnio strasznie szybko ta ciąża leci... Dopiero test robiłam, a tu jutro już 16 tydzień się zacznie.
Cytat:
Napisane przez caprisek Pokaż wiadomość
Ja wizyta dopiero 27 grudnia ale to będzie już połówkowe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam połówkowe 28 grudnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-06, 13:12   #1409
Uleczka91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 106
Dot.: Mamy z maja 2022

Ja ostatnio też mam takie dziwne sny, że sama się martwię się o swoją psychikę
Zaraz zaczną się badania połówkowe, fajnie 🤩 ja mam po nowym roku, więc jeszcze trochę czekania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Uleczka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-06, 13:13   #1410
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Mamy z maja 2022

Ja dopiero 3 stycznia i też na połówkę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-18 10:17:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:11.