Płeć maleństw poznajemy i pierwsze kopniaki czujemy. Mamy Maj-Czerwiec 2013 cz.V - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Jaki ma być tytuł 6 części naszego wątku ??
Mamusie majowo-czerwcowe 2013 cz.6 6 11,54%
W Nowy Rok wkraczamy, prawie wszystkie półmetek ciąży już mamy. V-VI 2013 cz.6 10 19,23%
Zima leci, Święta za nami; a na wiosnę będziemy z maluszkami. Mamy V-VI 2013 cz.6 3 5,77%
Brzuszki rosną, dzieci też a nasz wątek jest the best! Mamy V-VI 2013 cz.6 4 7,69%
Rosną brzuchy, w nich maluchy; mamy się cieszą, milczeniem nie grzeszą. V-VI 2013 c.6 3 5,77%
Szalone mamuśki plotkują, a maluszki płeć prezentują. Mamy Maj-Czerwiec 2013 cz.6 3 5,77%
Swą płeć dzieci objawiają i brykanie zaczynają. Mamy Maj-Czerwiec 2013 cz.6 1 1,92%
Zimę już mamy, na wizyty biegamy i dzieciątka podziwiamy. Mamy V-VI 2013 cz.6 0 0%
Niektóre mamy ruchy dzieci już czują, inne pilnie ich wyczekują - Mamy V-VI 2013 cz.6 2 3,85%
My tu sobie gadu, gadu, a Maleństwa dają czadu - Mamy V-VI 2013 cz.6 3 5,77%
Kolejne wizyty za nami, snujemy macierzyńskie plany - Mamy V-VI 2013 cz.6 0 0%
Robią się z nas grubasy, ale w głowie nam bobasy. Mamy V-VI 2013 cz.6 4 7,69%
Ciężko nam się ruszać, więc spędzamy czas na pogaduchach. Mamy V-VI 2013 cz.6 0 0%
Tyjemy i płaczemy, za chwilę się śmiejemy - przez hormony szalejemy. V-VI 2013 cz.6 0 0%
Bejbik mnie kopie a ja colę żłopię? Mamy V-VI 2013 cz.6 4 7,69%
Fasolencja w brzuszek ciśnie, zaraz z tyłka mi wypryśnie. Mamy V-VI 2013 cz.6 2 3,85%
Mam żylaki, mam rozstępy no i brzuch mocno wydęty. Mamy V-VI 2013 cz.6 2 3,85%
Rozstępują się nam brzuszki, jednak rosną też cycuszki. Mamy V-VI 2013 cz.6 5 9,62%
Głosujący: 52. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-03, 20:13   #4981
colorblue
Zakorzenienie
 
Avatar colorblue
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 394
Dot.: Płeć maleństw poznajemy i pierwsze kopniaki czujemy. Mamy Maj-Czerwiec 2013 cz.

Cytat:
Napisane przez anoxee Pokaż wiadomość
Co za ...

Małż leży za mną i czyta tą książkę i co chwile się śmieje. Mówi do mnie w końcu: Ale ta książka kłamie. Pytam czemu. A on... No bo Ty tak masz cały czas... I cytuje: Tydzień 17... Częściej się pocisz, plujesz przy mówieniu...

I się nabija.


Cytat:
Napisane przez szprotka_mada Pokaż wiadomość
Nie będę Wam tutaj smęcić moją opowieścią o wizycie, bo padło by wiele niecenzuralnych słów.

Zacznę od tego, że nastałam się w poczekalni chyba z 30 minut, bo dwóch wieśniaków (ojciec z synem) czekali sobie na swoją kobietę siedząc, a 3 ciężarne obok stały No nic. Gorąco, słabo, dobrze że wodę miałam. Byłam tak słaba, że nawet nie miałam siły zwrócić im uwagę, a zwłaszcza dla tego bachora, który się rozpychał i tłuk w bok inną ciężarną. (Męża akurat nie było, czekał w aucie na sygnał, że teraz moja kolej). No tak. Pani mnie pomierzyła, poważyła. Puls z tego wszystkiego miałam 99 !!! Waga +1kg w miesiąc, więc nie jest źle.
Wejście do lekarza. Jak się czuję etc. Wynik moczu zły, skierowanie na posiew. Badanie na samolocie- chyba wszystko ok, bo nic nie mówił. No i mam się ubrać. No to się ubrałam i wracam. On mi papiery podsuwa, czyli że koniec, a ja:
- A malucha nie podejrzymy?!?
- Nie ma potrzeby, za miesiąc zrobimy półówkowe
- No, ale może akurat nóżki właśnie rozłożył i płeć widać
- A co jak się pomylę?
- Ale to nic, chociaż tak orientacyjnie, bo nawet nie wiem na jakie ciuszki patrzeć ...
- No dobra, na szybko, niech się Pani kładzie
Położyłam się, USG trwało żeby Wam nie skłamać 10-15 sekund. Akurat moje bobo rozłożyło centralnie nogi.
- I co Pani widzi? Ja nie powiem, bo będzie na mnie że się pomyliłem...
- (tutaj powiedziałam co widzę)
- No tak, ale nie przywiązywać do tego uwagi...
I koniec. Dostałam zdjęcie. Dobrze, że zauważyłam, że chociaż maluch nogą macha, bo bym chyba umarła ze strachu że coś nie tak... Mężu nie zdążył na wizytę, więc byłam sama. Kolejna wizyta za miesiąc. Dalej L4, dalej Duphaston (zapomniał mi w ogóle wypisać rp, wróciłam do domu, przypomniałam sobie że nie mam tabsów, piszę do Niego, zapomniał, więc musiałam wrócić się)

Wiecie jak się czuję?!?
Chu.jowo się czuję. Pal licho z płcią, ale gdybym nie wyprosiła o te kilkunasto sekundowe USG to bym nawet nie wiedziała czy serduszko tyka. Tutaj też nie słyszałam, ale przynajmniej widziałam ruch nóżki, to znaczy, że dzidzia żywa. Mąż nie rozumie mojego rozgoryczenia. Leżałam smutna na łóżku to mi kazał iść spać i nie myśleć o głupotach. A tu nie chodzi o głupoty, tylko o ludzką troskę o tą malutką istotkę.

No, i tak Wam nasmęciłam...
Tak więc płeć nie poznana. Wizyta lipna... Tyle w temacie...


Jenny- proszę, dopisz mi połówkowe na 31.01. Dziękuję!
Ehhh co za lekarz:/
Co tam wypatrzyłaś???

Cytat:
Napisane przez ada32 Pokaż wiadomość
nie no nie ma siły...od 11 to Ja do północy nie nadrobie
szalone!

oczywiście na skrót nie mam co liczyc..wiec tyle co udało mi się zauważyc to ;
dziekuje kochane za pocieszenia wedle mojego dołującego dziś humoru..
po drugie tity ... odpowiadając na Twoje pytanie względem mojej wizyty u ginka powiem szczerze że nie wiem kiedy się wybiorę(kasa!) ..ale dośc juz myślenia czy z dzidzią ok i planuje w sobotę bo minął miesiąc jak nie byłam

już troche lepiej ale nawet z tż się dziś skłóciłam i to tak ostro że aż kipiałam ze złości...
chyba mi tego było trzeba bo od razu lżej mi sie zrobiło z tych wszystkich zbędnych emocji
oczyściłam trochę atmosferę...

a i ku mojemu lepszemu humorowi
kopniaki znów zarabiam od dzidziulka ..
ale wsunełam całą czekoladę...tak jak tity radziła


żeby nie było tak cudownie to znowu mnie łapie infekcja ...wbijam się w krzesło dosłownie..tak mnie swędzi kunciapka
No to wizyta u gina nawet więcej niż wskazana

Cytat:
Napisane przez banka26 Pokaż wiadomość
dziewczyynyyyyy ja sie stresuje jutrzejszymm polowkowyym mam na 11 chyba padne a on jescze tak daleko bo mam w szpitalu w innej gminie blee
Oddychaj i się tam nie stresuj. Przecież wszystko dobrze z małym,płeć znasz więc luzik
__________________
START 64,7 kg
CEL 52 kg
OBECNIE 60,6 kg


min sierpnień 520/1000
Minuty lipiec 610/1000
Minuty CZERWIEC : 1205 /1000
Minuty MAJ: 1005 min/1000
colorblue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 20:13   #4982
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Płeć maleństw poznajemy i pierwsze kopniaki czujemy. Mamy Maj-Czerwiec 2013 cz.

Cytat:
Napisane przez axella Pokaż wiadomość
mój ostatnio spytał czy może kupić gumki bo co się stanie z tym,co zostanie we mnie, i czy bejbik widzi dydka
Weź go nastrasz, że nie tylko widzi, ale może chwycić
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 20:13   #4983
szprotka_mada
Wtajemniczenie
 
Avatar szprotka_mada
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 298
Dot.: Płeć maleństw poznajemy i pierwsze kopniaki czujemy. Mamy Maj-Czerwiec 2013 cz.

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Chodzisz prywatnie czy NFZ?
Tych facetów to powinnaś wygonić
A lekarz ... bez komentarza.
Wiesz co, nie miałam siły nic powiedzieć, ledwo ścianę podpierałam...
Prywatnie chodzę!

Cytat:
Napisane przez MoTyleKsw Pokaż wiadomość
No to taka jak moja ostatnia
Ale mój się nie dał namówić!!!
Dobrze, że serducho chociaż słuchał.
Może oni jak badają to czują?!
Niby dzisiaj długo mi tam dłubał paluchami i uciskał wszystko, ale że niby wyczuł, że z dzieckiem wszystko ok- może jakiś jasnowidz?!?

Cytat:
Napisane przez Paulina 87 Pokaż wiadomość
ehh faceci tacy są, mój dziś nie chciał wejść.. a byłaś prywatnie czy na nfz?
i jaką płeć widziałaś? bo ja dziś próbowałam coś dostrzec ale nie było ujęcia centralnie między nogi więc ja tam niczego pewna nie jestem w dalszym ciągu..
Prywatnie chodzę. Jak dobrze widziałam, to będzie Kubuś



Generalnie lubię mojego gina, wiem, że jest spoko fachowcem. Wkurzyło mnie głównie to, że mam ciążę zagrożoną, nisko łożysko i nie zostało sprawdzone co z tym. Jak powiedziałam Mężowi, że nie sprawdził nic, to mam bana na sex na kolejny miesiąc, bo Mąż szkodzić dzidzi nie chce... A mi z tego wszystkiego to dzisiaj chyba właśnie tego trzeba- dobrego bzykanka!
__________________
29. 01. 2002 09. 02. 2011 10. 09. 2011

Kubuś

ex-aparatka
góra- 30.06.10- 17.11.11
dół- 01.09.10- 26.08.11

koszt leczenia- 6225 zł


szprotka_mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 20:14   #4984
humpback
Zakorzenienie
 
Avatar humpback
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 858
Dot.: Płeć maleństw poznajemy i pierwsze kopniaki czujemy. Mamy Maj-Czerwiec 2013 cz.

Cytat:
Napisane przez Paulina 87 Pokaż wiadomość
my idziemy na ten film w sobote bo jutro mam 26 urodzinki
przemiany NIE są fajne!!!
qrcze jestem trochę zła na samą siebie bo zamiast sie cieszyć, że wszystko ok ja zaczynam wybrzydzać, a jeszcze po roku temu modliłam sie o dzidzie, obojetnie jaka płeć a teraz jak najpierw miał być synek, oboje chcieliśmy z tż syna a teraz nagle siusiak znikł (chyba) to qrd mi smutno a chce sie cieszyć, ale czuje że to hormony bo generalnie szybko zmieniam nastroje
to wszytskiego najlepszego
a hormony sa okropne, ja się zrobiłam nerwowa, wkurzam się szybko i o byle co a przy tym bluzgam ile wlezie
humpback jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 20:15   #4985
Ashyshqa
Zakorzenienie
 
Avatar Ashyshqa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 643
Dot.: Płeć maleństw poznajemy i pierwsze kopniaki czujemy. Mamy Maj-Czerwiec 2013 cz.

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Teraz chyba w poprzek leżą właśnie.
Dość się przemieszczają. Ja miałam 2 USG w tym tygodniu i na jednym maleństwo było ułożone główką w stronę szyjki, a na drugim odwrotnie

Cytat:
Napisane przez Magiusa Pokaż wiadomość
Nie martw się, ja będę ostatnia, a przynajmniej przy końcu
O ruchach to wogólę mogę pomarzyć

Mam nadzieję, że nikt się nie martwił co u mnie po wizycie, ale miałam trochę zabiegany dzień.
Generalnie chyba jest dobrze. Coś od kilku wizyt mam szczątkowe informacje.
Tzn. pierwszy sukces: KRWIAK SIĘ WCHŁONĄŁ CAŁKOWICIE
Maleństwo widziałam tylko chwilkę i właściwie od razu machał na wszystkie strony Więc Ginekolog sprawdziła tylko jeszcze czy bije serce i na tym koniec.
Żadnego mierzenia, wydruków ani nic , ale jak już widziałam te machające łapki i serce to jestem spokojna.
Kolejne wizyty 17.01 i 30.01.

A dalej dzień był długi bo z przyzwyczajenia do lenistwa przez 2 mies L4 stwierdziłam, że jednak to L4 będę kontynuowała do końca, tym bardziej, że Pani doktor nie specjalnie zachęcała do powrotu, więc musiałam wybrać się do pracy i powiadomić szefowe, że nie wrócę już.
Była tylko jedna z dwóch szefowych i w sumie spędziłam u niej 2 godziny rozmawiając i o mnie i o wszystkim innym.
Oficjalnie uważa, że dobrze robię i one na zastępstwo kogoś znajdą. W poniedziałek jednak byłoby dobrze gdybym wpadła i spotkała się też z drugą szefową.
Później kino z koleżanką " Anna Karenina" - ciężki film w sumie.
I dopiero przed chwilą w domku.
1. Super, że krwiak się wchłoną.
2. Fajnie, że jedną szefową masz "z głowy"
3. Jak tam Anna Karenina? Czytałam niedawno książkę i się nawet zastanawiam nad filmem. Warto?

Cytat:
Napisane przez Paulina 87 Pokaż wiadomość

WRÓCIŁAM Z WIZYTY!!!
i znowu nic nie wiadomo w sensie co do płci, a gin długo robił to usg i powiedział, że nie chce nic mówić ale jak by miał zgadywać to raczej dziewczynka.. a w 13 tc jak byłam na 3D to byl siusiak jak byk..no więc możliwe, że będzie kolejna przemiana na wątku..strasznie skołowana jestem przy 2 ciąży to już w ogóle wole nie wiedzieć bo teraz mam tylko mętlik w głowie i w dodatku same ciuszki dla chłopaka już yhh ale dzidzia zdrowa, ruchliwa zgrabne nóżki ma, że hej
waży 300g równe
jutro mam wizyte na nfz ale jesli zrobi usg to tylko tak na szybko więc płci pewnie nie powie więc kolejna szansa 14 stycznia jak sie zapisze na połówkowe
za wizytę Fajnie, że maleństwo się ruszało i brawa za wagę A że się bawi z rodzicami w kotka i myszkę, to już inna sprawa niedługo macie już prenatalne, to się wszystko wyjaśni

Cytat:
Napisane przez katherine271 Pokaż wiadomość
podzielę się ale to są takie moje niezbędne parametry bardziej poprzez obserwacje po pierwszym dziecku i poprzez to czego nie miałam w wózku dla córy a więc
1. 3w1. Uważam za genialne rozwiązanie wpięcie fotelika w stelaż i do sklepu np na zakupy czy coś w tym stylu nie za długiego itp.
2. w miarę długa gondola. córka miał 60 cm więc jakoś biorę pod uwagę że drugie może być też duże i wolę gondolę większą choć róznią się kilkoma centymetrami zazwyczaj
3. Parametr dla mnie ważny, ten którego brak w trzecim wózku, to siatka z tyłu w wersji spacerowej która w pełnym rozłożeniu spacerówki jest na całości. To mój prywatny bzik ale córka leżała często na spacerach na brzuszku i zadzierała głowę i oglądała świat przez tą siatkę właśnie i to było świetne, raz że miała atrakcję na leżąco, dwa że ćwiczyła sobie i jakoś czy drugie będzie tak robić czy nie siatkę na wszelki wypadek chcę
4. koła koniecznie pompowane, ja jeżdziłam bardzo dużo wózkiem, od początku po kilkanaście kilometrów dziennie, nawet po 20 wiec wózek musi wytrzymać
5. reszta to jakies drobiazgi, ogólny wygląd itp.
a no i punkt 6 cena. Nie chcę dać więcej jak 1400 zł. Mogę dać więcej ale wolę taniej bo poprzedni wózek miałam bardzo tani, zwykły, wielkie koła nieobrotowe, generalnie stary typ ale wytrzymał takie ekscesy że szok więc cena nie zawsze jest adekwatna. Kupiłam w którymś momencie bajerancką drogą spacerówkę, po dwóch naprawach i to szybko się coś psuło sprzedałam za grosze, aż żal było kasy ale jazda była fatalna.
Dzięki, że napisałaś, nie ma to jak uwagi doświadczonej użytkowniczki wózków
Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Moja kuzynka twierdzi, że najprawdopodobniej będzie dziewczynka, 5x USG nie powinno się mylić
Ale zostawia sobie margines, a termin ma na luty.
W ogóle fajnie tak, bo między nami jest 3 lata, a między dziećmi będzie 3 miesiące
Nie wiem czy Wam to kiedyś pisałam, ale moja najlepsza przyjaciółka jest w ciąży, też spodziewa się dziewczynki, między naszymi maleństwami są ok 2 tygodnie różnicy, a między nami 10 dni
Ashyshqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 20:15   #4986
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Płeć maleństw poznajemy i pierwsze kopniaki czujemy. Mamy Maj-Czerwiec 2013 cz.

Szprotka jak prywatnie to zmieniaj od razu.
Na NFZ to jeszcze by mi uszło, ale jak się płaci to się choinka wymaga, chociażby głupiego USG! Że o traktowaniu nie powiem.
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 20:15   #4987
Katate
Raczkowanie
 
Avatar Katate
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 479
Dot.: Płeć maleństw poznajemy i pierwsze kopniaki czujemy. Mamy Maj-Czerwiec 2013 cz.

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Skąd macie info o machinach do USG?
U mnie pewnie standardowe zwykłe ...
U mnie na opisie jest napisane jaki sprzęt.
Katate jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-03, 20:15   #4988
ada32
Wtajemniczenie
 
Avatar ada32
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 546
Dot.: Płeć maleństw poznajemy i pierwsze kopniaki czujemy. Mamy Maj-Czerwiec 2013 cz.

Cytat:
Napisane przez axella Pokaż wiadomość
mój ostatnio spytał czy może kupić gumki bo co się stanie z tym,co zostanie we mnie, i czy bejbik widzi dydka

i co mu odpowiedziałaś


motylek a u Ciebie rozumiem uczulenie na gumki?!
__________________
K

W

G
ada32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 20:15   #4989
anoxee
Zadomowienie
 
Avatar anoxee
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 855
GG do anoxee
Dot.: Płeć maleństw poznajemy i pierwsze kopniaki czujemy. Mamy Maj-Czerwiec 2013 cz.

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Weź go nastrasz, że nie tylko widzi, ale może chwycić
Dooobry pomysł!!
__________________
- Pierwszy i podstawowy sprawdzian
stosunku człowieka do człowieka -


Leon
anoxee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 20:16   #4990
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Płeć maleństw poznajemy i pierwsze kopniaki czujemy. Mamy Maj-Czerwiec 2013 cz.

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Weź go nastrasz, że nie tylko widzi, ale może chwycić
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 20:16   #4991
axella
Zakorzenienie
 
Avatar axella
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Swarzędz koło Poznania
Wiadomości: 5 254
GG do axella
Dot.: Płeć maleństw poznajemy i pierwsze kopniaki czujemy. Mamy Maj-Czerwiec 2013 cz.

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Weź go nastrasz, że nie tylko widzi, ale może chwycić
nie miałbym seksu do maja
__________________
Ja nawet jak upadnę to wstanę,a wtedy ty masz przechlapane

ZUZIAK 7.05.2013
axella jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-03, 20:16   #4992
humpback
Zakorzenienie
 
Avatar humpback
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 858
Dot.: Płeć maleństw poznajemy i pierwsze kopniaki czujemy. Mamy Maj-Czerwiec 2013 cz.

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Weź go nastrasz, że nie tylko widzi, ale może chwycić


Cytat:
Napisane przez szprotka_mada Pokaż wiadomość

Prywatnie chodzę. Jak dobrze widziałam, to będzie Kubuś
ale żeby na wizycie prywatnej lekarz zachowywał się jak bufon?
humpback jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 20:17   #4993
vvgh
Wtajemniczenie
 
Avatar vvgh
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2 291
Dot.: Płeć maleństw poznajemy i pierwsze kopniaki czujemy. Mamy Maj-Czerwiec 2013 cz.

Cytat:
Napisane przez szprotka_mada Pokaż wiadomość


Prywatnie chodzę. Jak dobrze widziałam, to będzie Kubuś

dobrego bzykanka!
W którym jesteś tygodniu?
__________________
"Je suis Saint Esprit
Je suis sain d'esprit."
vvgh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 20:17   #4994
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Płeć maleństw poznajemy i pierwsze kopniaki czujemy. Mamy Maj-Czerwiec 2013 cz.

Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość
Dość się przemieszczają. Ja miałam 2 USG w tym tygodniu i na jednym maleństwo było ułożone główką w stronę szyjki, a na drugim odwrotnie
Moje chyba spokojnie sobie leży i nie pływa bo jakoś z jednej strony bardziej smyra, a z drugiej kopie
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 20:17   #4995
anoxee
Zadomowienie
 
Avatar anoxee
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 855
GG do anoxee
Dot.: Płeć maleństw poznajemy i pierwsze kopniaki czujemy. Mamy Maj-Czerwiec 2013 cz.

Jenny, gdzie jesteś?! Kończymy wątek!!
__________________
- Pierwszy i podstawowy sprawdzian
stosunku człowieka do człowieka -


Leon
anoxee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 20:17   #4996
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Płeć maleństw poznajemy i pierwsze kopniaki czujemy. Mamy Maj-Czerwiec 2013 cz.

Cytat:
Napisane przez szprotka_mada Pokaż wiadomość
Prywatnie chodzę. Jak dobrze widziałam, to będzie Kubuś
i czekamy na potwierdzenie
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 20:17   #4997
Katate
Raczkowanie
 
Avatar Katate
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 479
Dot.: Płeć maleństw poznajemy i pierwsze kopniaki czujemy. Mamy Maj-Czerwiec 2013 cz.

Szprotka szkoda, że wizyta nie udana.
Tyle człowiek czeka i sie stresuje, a tu jeszcze lipa.
Katate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 20:17   #4998
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Płeć maleństw poznajemy i pierwsze kopniaki czujemy. Mamy Maj-Czerwiec 2013 cz.

Cytat:
Napisane przez MoTyleKsw Pokaż wiadomość
No to taka jak moja ostatnia
Ale mój się nie dał namówić!!!
Dobrze, że serducho chociaż słuchał.
Może oni jak badają to czują?!
Wątpię, że czują
Cytat:
Napisane przez axella Pokaż wiadomość
a w tym new gabinecie jest wyrko,obok dwa wygodne śliczne fotele a naprzeciw big tv-na nim będzie bejbik,czyli nie trzeba się gimnastykować by zobaczyć maleństwo
a to u mnie też jest monitor

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Skąd macie info o machinach do USG?
U mnie pewnie standardowe zwykłe ...
ze strony internetowej
Cytat:
Napisane przez humpback Pokaż wiadomość
jejku, u mnie nie ma tv, nawet wyłączonego w poczekalni.
moi się lansują
Cytat:
Napisane przez vvgh Pokaż wiadomość
Na 9.01. zapisałam się na USG prywatnie!! Widząć zdjęcia z gabinetu to kobieta leżąca podczas usg widzi drugi ekran na przeciw siebie i nikt mi nie odwróci ekranu ;/
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 20:18   #4999
humpback
Zakorzenienie
 
Avatar humpback
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 858
Dot.: Płeć maleństw poznajemy i pierwsze kopniaki czujemy. Mamy Maj-Czerwiec 2013 cz.

aaaaaaa jeszcze trochę i będzie koniec nawet są szanse że się wyśpię do rana
humpback jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-03, 20:18   #5000
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Płeć maleństw poznajemy i pierwsze kopniaki czujemy. Mamy Maj-Czerwiec 2013 cz.

Cytat:
Napisane przez Katate Pokaż wiadomość
U mnie na opisie jest napisane jaki sprzęt.
Zerknę sobie w takim razie później na mój opis foto, co to za archaizm mają w przychodni.
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 20:18   #5001
axella
Zakorzenienie
 
Avatar axella
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Swarzędz koło Poznania
Wiadomości: 5 254
GG do axella
Dot.: Płeć maleństw poznajemy i pierwsze kopniaki czujemy. Mamy Maj-Czerwiec 2013 cz.

zostały 4 posty





ta jasne xD
__________________
Ja nawet jak upadnę to wstanę,a wtedy ty masz przechlapane

ZUZIAK 7.05.2013
axella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 20:18   #5002
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Płeć maleństw poznajemy i pierwsze kopniaki czujemy. Mamy Maj-Czerwiec 2013 cz.

Koniec !!!

Zapraszam do części 6 => https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=666910
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 20:19   #5003
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Płeć maleństw poznajemy i pierwsze kopniaki czujemy. Mamy Maj-Czerwiec 2013 cz.

Ale się wbiłam w 5000
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 20:20   #5004
szprotka_mada
Wtajemniczenie
 
Avatar szprotka_mada
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 298
Dot.: Płeć maleństw poznajemy i pierwsze kopniaki czujemy. Mamy Maj-Czerwiec 2013 cz.

Cytat:
Napisane przez vvgh Pokaż wiadomość
A Ty co tam w końcu dojrzałaś?
Cytat:
Napisane przez humpback Pokaż wiadomość
dobrze że malucha udało się obejrzeć. a jaką płeć zasugerowałaś?
Cytat:
Napisane przez colorblue Pokaż wiadomość

Co tam wypatrzyłaś???
Kubusia

Cytat:
Napisane przez Paulina 87 Pokaż wiadomość
my idziemy na ten film w sobote bo jutro mam 26 urodzinki
przemiany NIE są fajne!!!
qrcze jestem trochę zła na samą siebie bo zamiast sie cieszyć, że wszystko ok ja zaczynam wybrzydzać, a jeszcze pół roku temu modliłam sie o dzidzie, obojętnie jaka płeć a teraz jak najpierw miał być synek, oboje chcieliśmy z tż syna a teraz nagle siusiak znikł (chyba) to qrde mi smutno a chce sie cieszyć, ale czuje że to hormony bo generalnie szybko zmieniam nastroje
Ty mi nic nie mów, bo to moje pierwsze dziecko i płeć jest bez znaczenia. Ale jak zobaczyłam co zobaczyłam to pierwsza myśl była o tych ślicznych ciuszkach dla dziewczynki, sukieneczkach, spineczkach, kucykach itp. Gooopia baba ze mnie! Zdrowe ma być!

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Szprotka jak prywatnie to zmieniaj od razu.
Na NFZ to jeszcze by mi uszło, ale jak się płaci to się choinka wymaga, chociażby głupiego USG! Że o traktowaniu nie powiem.
Tylko, że to jeden z lepszych lekarzy! Wiem, że na każdej wizycie nie robi USG, bo mówiły mi o tym koleżanki, ale mimo wszystko chyba aż tak bardzo się nakręciłam na tą dzisiejszą wizytę, że mi jakoś tak smutno...
__________________
29. 01. 2002 09. 02. 2011 10. 09. 2011

Kubuś

ex-aparatka
góra- 30.06.10- 17.11.11
dół- 01.09.10- 26.08.11

koszt leczenia- 6225 zł


szprotka_mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 20:20   #5005
ada32
Wtajemniczenie
 
Avatar ada32
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 546
Dot.: Płeć maleństw poznajemy i pierwsze kopniaki czujemy. Mamy Maj-Czerwiec 2013 cz.

Cytat:
Napisane przez colorblue Pokaż wiadomość




Ehhh co za lekarz:/
Co tam wypatrzyłaś???



No to wizyta u gina nawet więcej niż wskazana



Oddychaj i się tam nie stresuj. Przecież wszystko dobrze z małym,płeć znasz więc luzik
no chyba tak...może cos przepisze mi na ta infekcje mocniejszego

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Weź go nastrasz, że nie tylko widzi, ale może chwycić
Cytat:
Napisane przez axella Pokaż wiadomość
nie miałbym seksu do maja

__________________
K

W

G
ada32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 20:21   #5006
banka26
Zakorzenienie
 
Avatar banka26
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 218
Dot.: Płeć maleństw poznajemy i pierwsze kopniaki czujemy. Mamy Maj-Czerwiec 2013 cz.

Cytat:
Napisane przez szprotka_mada Pokaż wiadomość
Nie będę Wam tutaj smęcić moją opowieścią o wizycie, bo padło by wiele niecenzuralnych słów.

Zacznę od tego, że nastałam się w poczekalni chyba z 30 minut, bo dwóch wieśniaków (ojciec z synem) czekali sobie na swoją kobietę siedząc, a 3 ciężarne obok stały No nic. Gorąco, słabo, dobrze że wodę miałam. Byłam tak słaba, że nawet nie miałam siły zwrócić im uwagę, a zwłaszcza dla tego bachora, który się rozpychał i tłuk w bok inną ciężarną. (Męża akurat nie było, czekał w aucie na sygnał, że teraz moja kolej). No tak. Pani mnie pomierzyła, poważyła. Puls z tego wszystkiego miałam 99 !!! Waga +1kg w miesiąc, więc nie jest źle.
Wejście do lekarza. Jak się czuję etc. Wynik moczu zły, skierowanie na posiew. Badanie na samolocie- chyba wszystko ok, bo nic nie mówił. No i mam się ubrać. No to się ubrałam i wracam. On mi papiery podsuwa, czyli że koniec, a ja:
- A malucha nie podejrzymy?!?
- Nie ma potrzeby, za miesiąc zrobimy półówkowe
- No, ale może akurat nóżki właśnie rozłożył i płeć widać
- A co jak się pomylę?
- Ale to nic, chociaż tak orientacyjnie, bo nawet nie wiem na jakie ciuszki patrzeć ...
- No dobra, na szybko, niech się Pani kładzie
Położyłam się, USG trwało żeby Wam nie skłamać 10-15 sekund. Akurat moje bobo rozłożyło centralnie nogi.
- I co Pani widzi? Ja nie powiem, bo będzie na mnie że się pomyliłem...
- (tutaj powiedziałam co widzę)
- No tak, ale nie przywiązywać do tego uwagi...
I koniec. Dostałam zdjęcie. Dobrze, że zauważyłam, że chociaż maluch nogą macha, bo bym chyba umarła ze strachu że coś nie tak... Mężu nie zdążył na wizytę, więc byłam sama. Kolejna wizyta za miesiąc. Dalej L4, dalej Duphaston (zapomniał mi w ogóle wypisać rp, wróciłam do domu, przypomniałam sobie że nie mam tabsów, piszę do Niego, zapomniał, więc musiałam wrócić się)

Wiecie jak się czuję?!?
Chu.jowo się czuję. Pal licho z płcią, ale gdybym nie wyprosiła o te kilkunasto sekundowe USG to bym nawet nie wiedziała czy serduszko tyka. Tutaj też nie słyszałam, ale przynajmniej widziałam ruch nóżki, to znaczy, że dzidzia żywa. Mąż nie rozumie mojego rozgoryczenia. Leżałam smutna na łóżku to mi kazał iść spać i nie myśleć o głupotach. A tu nie chodzi o głupoty, tylko o ludzką troskę o tą malutką istotkę.

No, i tak Wam nasmęciłam...
Tak więc płeć nie poznana. Wizyta lipna... Tyle w temacie...


Jenny- proszę, dopisz mi połówkowe na 31.01. Dziękuję!
Cytat:
Napisane przez MoTyleKsw Pokaż wiadomość
Mój ma na stronie.



Kobieto będzie git. Dziecko szaleje w brzuchu nie ma czym się martwić
dziad jedennn wrrr


nie ma to tamto nerwy sa i juz heheh biore sie zaraz za ksiazke zeby szybciej zasnac hehe
__________________
testowanie było 4x II słabe kreseczki Michaś
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64773.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64774.png
banka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 20:21   #5007
katherine271
Raczkowanie
 
Avatar katherine271
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 228
Dot.: Płeć maleństw poznajemy i pierwsze kopniaki czujemy. Mamy Maj-Czerwiec 2013 cz.

Cytat:
Napisane przez Paulina 87 Pokaż wiadomość
my idziemy na ten film w sobote bo jutro mam 26 urodzinki
przemiany NIE są fajne!!!
qrcze jestem trochę zła na samą siebie bo zamiast sie cieszyć, że wszystko ok ja zaczynam wybrzydzać, a jeszcze pół roku temu modliłam sie o dzidzie, obojętnie jaka płeć a teraz jak najpierw miał być synek, oboje chcieliśmy z tż syna a teraz nagle siusiak znikł (chyba) to qrde mi smutno a chce sie cieszyć, ale czuje że to hormony bo generalnie szybko zmieniam nastroje
przejdzie Ci i naturalne to jest. Miałam dokładnie to samo tylko chłopak był przez całą ciąże a 3 tyg przed okazało się że dziewczynka. Płakałam pół dnia nad stratą syna co wydawało się śmieszne dla innych ale ja to przeżylam a jak urodziła się córa ani sekundę nie pomyślałam że całą ciąże miał byc chłopak także spokojnie
katherine271 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 20:22   #5008
colorblue
Zakorzenienie
 
Avatar colorblue
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 394
Dot.: Płeć maleństw poznajemy i pierwsze kopniaki czujemy. Mamy Maj-Czerwiec 2013 cz.

haahah I co z tego,że koniec jak linku do nowej cześci nie ma
__________________
START 64,7 kg
CEL 52 kg
OBECNIE 60,6 kg


min sierpnień 520/1000
Minuty lipiec 610/1000
Minuty CZERWIEC : 1205 /1000
Minuty MAJ: 1005 min/1000
colorblue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 20:23   #5009
happy blue
Zadomowienie
 
Avatar happy blue
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 761
Dot.: Płeć maleństw poznajemy i pierwsze kopniaki czujemy. Mamy Maj-Czerwiec 2013 cz.

https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.n...03657737_n.jpg


na poprawę humorów i na uśmiech
__________________
J + D = H
happy blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 20:24   #5010
anoxee
Zadomowienie
 
Avatar anoxee
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 855
GG do anoxee
Dot.: Płeć maleństw poznajemy i pierwsze kopniaki czujemy. Mamy Maj-Czerwiec 2013 cz.

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
Koniec !!!

Zapraszam do części 6 => https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=666910
Tutaj jest COlor
__________________
- Pierwszy i podstawowy sprawdzian
stosunku człowieka do człowieka -


Leon
anoxee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:46.