Kosmetyki M.A.C. cz.9 - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-07-20, 07:30   #2911
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam do Was wielką prośbę - jeśli macie pomadkę Hot Gossip to czy mogłybyście mi ją zeswatchować obok np. Lovelorn, Speed Dial, Chatterbox albo Pink Pearl Pop? Ewentualnie Vine - czy może mogłabyś mi ją zeswatchować tą Rouge G Gemma (co jest dupem Hot Gossip) z którąś z wyżej wymienionych?
I jeszcze jakby któraś z Was była tak uprzejma, by zeswatchować mi Fanfare obok tych innych wcześniej wymienionych, to byłabym ogromnie wdzięczna
Ja tak tylko dodam od siebie, że Fanfare jest taka dość ciepława, chyba cieplejsza niż wyszła na tym swatchu. U mnie np. odpadła, bo wyglądała jakoś... dziwnie
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-20, 08:05   #2912
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość

Ja mam Waveline z jakiejś starej edycji i jest bezproblemowy w użyciu, nie robi prześwitów. Może coś w nowszych wersjach pokombinowali z formułą

Patinę mam w planach od paru lat i ciągle o niej zapominam
Kiedyś też miałam i był ok. Z miesiąc temu próbowałam tego nowego i było dużo gorzej. Nawet Macówka mówiła, że ten kolor już tak ma

Właśnie tak samo mam z Patiną
Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
nie ma sprawy


przede wszystkim nie amerykańska marka ale co tam
dziennikarze na pewno znajo się lepiej

Oglądałam aż wczoraj dokumet o tej Selenie, masakra... ale faktycznie była znana i lubiana, jak czytałam komentarze na temptalii to jest wielkie poruszenie...
Widziałam kiedyś. Smutna historia, ale sam film dobrze zrobiony Ciekawa jestem tej kolekcji.
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-20, 08:17   #2913
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Pomalowałam dzisiaj oka Patiną i Mulchem plus Lowlights i na nowo jestem w tym duecie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-20, 08:17   #2914
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
nie ma sprawy


przede wszystkim nie amerykańska marka ale co tam
dziennikarze na pewno znajo się lepiej

Oglądałam aż wczoraj dokumet o tej Selenie, masakra... ale faktycznie była znana i lubiana, jak czytałam komentarze na temptalii to jest wielkie poruszenie...
Ja już wcześniej kilka razy trafiałam w różnych miejscach na apele do MACa, by wypuścili taką kolekcję. Nawet ktoś logo zaprojektował. Jestem ciekawa, co znajdzie się w kolekcji i czy będzie też u nas.

Wysłane przy użyciu Tapatalk
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-20, 08:24   #2915
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Pomalowałam dzisiaj oka Patiną i Mulchem plus Lowlights i na nowo jestem w tym duecie
To musi świetnie wyglądać
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-20, 08:33   #2916
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
To musi świetnie wyglądać
No mnie się bardzo podoba, zawsze jak tak pomaluje, to na nowo sie zakochuje w tych cieniach
Myśle teraz jaka szminkę i pewno stanie na jakiejs wisniowej czerwieni

Edit: Wybrałam Runway Red
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2015-07-20 o 09:42
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-20, 11:39   #2917
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Ja tak tylko dodam od siebie, że Fanfare jest taka dość ciepława, chyba cieplejsza niż wyszła na tym swatchu. U mnie np. odpadła, bo wyglądała jakoś... dziwnie
Czyli nie polecasz jej bez próbowania u mnie, skoro podobają nam się na ustach i pasują nam podobne kolory?
Tak sobie myślałam, czy nie kupić jej i Hot Gossip, którą jestem pewna, że nabędę, ale jeśli Fanfare jest ciepła, to wolałabym ją najpierw maźnąć na gębola.
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-20, 11:46   #2918
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Ja mam dziś Fanfare na sobie i jakoś nie jest to pomadka którą będę wielbić potwierdzam - dla mnie ona też jest taka ciepława, na pewno pasuje mi bardziej latem, zimą źle się czułam mając ją na sobie, jakieś brązowe tony z niej wyłaziły kończę ją i zakupu raczej nie powtórzę, z takich stonowanych które jak sądzę niekoniecznie mi pasują to wezmę tym razem Brave, może Faux ale wiesz .. mamy na pewno różne typy urody więc nie chcę Cię za bardzo zniechęcać
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-20, 11:49   #2919
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Czyli nie polecasz jej bez próbowania u mnie, skoro podobają nam się na ustach i pasują nam podobne kolory?
Tak sobie myślałam, czy nie kupić jej i Hot Gossip, którą jestem pewna, że nabędę, ale jeśli Fanfare jest ciepła, to wolałabym ją najpierw maźnąć na gębola.
Dla mojej karnacji/oczu itd. nie zrobiła NIC. Tzn. nie wyglądała jakoś bardzo źle, ale po to nakładam pomadkę, żeby jednak coś tam podkreśliła i stanowiła jakąś wartość dodaną, a ten żółtawy podton w Fanfare jakoś średnio się zgrywał u mnie. I wszystko razem wyglądało jakoś tak nijako. Ale u Ciebie oczywiście może to wyglądać inaczej, bo jednak masz inny kolor oczu itd. Biorąc jednak pod uwagę, że większość tych kolorów, które lubisz (przynajmniej z tych, o których wiem), to kolory chłodne, zastanowiłabym się nad Fanfare W ciemno bym jej na pewno nie brała. Ciężko określić jej kolor - na swatchach w necie wygląda na róż, natomiast ja zawsze miałam problem z określeniem, czy ona jest bardziej czerwona, czy różowa, taka przemieszana Na pewno jest ciepła, a ten żółtawy pigment powodował, że u mnie nie zdała egzaminu. Przetestuj, może u Ciebie będzie lepiej
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-20, 11:53   #2920
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Ja mam dziś Fanfare na sobie i jakoś nie jest to pomadka którą będę wielbić potwierdzam - dla mnie ona też jest taka ciepława, na pewno pasuje mi bardziej latem, zimą źle się czułam mając ją na sobie, jakieś brązowe tony z niej wyłaziły kończę ją i zakupu raczej nie powtórzę, z takich stonowanych które jak sądzę niekoniecznie mi pasują to wezmę tym razem Brave, może Faux ale wiesz .. mamy na pewno różne typy urody więc nie chcę Cię za bardzo zniechęcać
Jak ona jest faktycznie ciepława, to bez testów się nie obędzie Mi pasują najbardziej takie dość mocne kolory, chłodne, np. Lickable. Chociaż Lustering też jest fajna. No ale głównie chłodki lubię, a skoro Fanfare jest ciepła, to lepiej "przymierzyć" wcześniej, niż miałabym wziąć w ciemno, a potem być niezadowolona

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:51 ----------

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Dla mojej karnacji/oczu itd. nie zrobiła NIC. Tzn. nie wyglądała jakoś bardzo źle, ale po to nakładam pomadkę, żeby jednak coś tam podkreśliła i stanowiła jakąś wartość dodaną, a ten żółtawy podton w Fanfare jakoś średnio się zgrywał u mnie. I wszystko razem wyglądało jakoś tak nijako. Ale u Ciebie oczywiście może to wyglądać inaczej, bo jednak masz inny kolor oczu itd. Biorąc jednak pod uwagę, że większość tych kolorów, które lubisz (przynajmniej z tych, o których wiem), to kolory chłodne, zastanowiłabym się nad Fanfare W ciemno bym jej na pewno nie brała. Ciężko określić jej kolor - na swatchach w necie wygląda na róż, natomiast ja zawsze miałam problem z określeniem, czy ona jest bardziej czerwona, czy różowa, taka przemieszana Na pewno jest ciepła, a ten żółtawy pigment powodował, że u mnie nie zdała egzaminu. Przetestuj, może u Ciebie będzie lepiej
Znając życie to jeśli ma dużo żółci w sobie to nie dość, że będę w niej wyglądać jak z żółtaczką, to jeszcze zęby będą żółte. Właśnie tak sobie pomyślałam, że skoro Ty piszesz, że u Ciebie jest nie teges, to pewnie u mnie też będzie, bo nam przecież pasują podobne kolory, no i wciąż wolę różowiaki, niż czerwone, chociaz Russian Red wciąż na mej liście do kupienia
Poczekam więc, aż będę miała okazję wypróbować, co nastąpi już niedługo
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-20, 11:57   #2921
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Jak ona jest faktycznie ciepława, to bez testów się nie obędzie Mi pasują najbardziej takie dość mocne kolory, chłodne, np. Lickable. Chociaż Lustering też jest fajna. No ale głównie chłodki lubię, a skoro Fanfare jest ciepła, to lepiej "przymierzyć" wcześniej, niż miałabym wziąć w ciemno, a potem być niezadowolona

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:51 ----------


Znając życie to jeśli ma dużo żółci w sobie to nie dość, że będę w niej wyglądać jak z żółtaczką, to jeszcze zęby będą żółte. Właśnie tak sobie pomyślałam, że skoro Ty piszesz, że u Ciebie jest nie teges, to pewnie u mnie też będzie, bo nam przecież pasują podobne kolory, no i wciąż wolę różowiaki, niż czerwone, chociaz Russian Red wciąż na mej liście do kupienia
Poczekam więc, aż będę miała okazję wypróbować, co nastąpi już niedługo
lepiej przymierzyć ja nie znoszę jak coś ma później leżeć

vine "wyjęłaś mi to z ust" ona po prostu u mnie wygląda nijako a ja lubię jakiś efekt, tu nie ma żadnego, ni ziębi ni grzeje
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-20, 12:03   #2922
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Jak ona jest faktycznie ciepława, to bez testów się nie obędzie Mi pasują najbardziej takie dość mocne kolory, chłodne, np. Lickable. Chociaż Lustering też jest fajna. No ale głównie chłodki lubię, a skoro Fanfare jest ciepła, to lepiej "przymierzyć" wcześniej, niż miałabym wziąć w ciemno, a potem być niezadowolona

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:51 ----------


Znając życie to jeśli ma dużo żółci w sobie to nie dość, że będę w niej wyglądać jak z żółtaczką, to jeszcze zęby będą żółte. Właśnie tak sobie pomyślałam, że skoro Ty piszesz, że u Ciebie jest nie teges, to pewnie u mnie też będzie, bo nam przecież pasują podobne kolory, no i wciąż wolę różowiaki, niż czerwone, chociaz Russian Red wciąż na mej liście do kupienia
Poczekam więc, aż będę miała okazję wypróbować, co nastąpi już niedługo
Największy mój "zarzut" do tej pomadki jest taki, że jest do mojego typu urody taka "whatever", w sensie że ani ziębi, ani grzeje. Niby ok wygląda, ale właściwie nie podkreśla urody w żaden sposób, a i sam kolor jest taki nijaki. Gdy nałożę Speed Dial, Lovelorn czy Plumful, to mam ładnie wybity kolor tęczówek, karnacja fajnie wygląda, a na twarzy "coś się dzieje", a w Fanfare jest tak... "whatever" Ale oczywiście pewnie są karnacje, które ten odcień podkreśla doskonale, tyle że na pewno nie jest to moja karnacja. I raczej obstawiam, że dla Ciebie ten kolor też niewiele zrobi, ale rzecz jasna mogę się mylić Radzę tylko nie brać jej w ciemno, bo możesz się rozczarować.

---------- Dopisano o 13:03 ---------- Poprzedni post napisano o 13:01 ----------

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
vine "wyjęłaś mi to z ust" ona po prostu u mnie wygląda nijako a ja lubię jakiś efekt, tu nie ma żadnego, ni ziębi ni grzeje
No dokładnie tak, mam to samo! Nawet superneutralna Patisserie COŚ dla mnie robi (i to w sumie całkiem sporo) i ładnie podkreśla urodę, a Fanfare jest po prostu ŻADNA
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-20, 13:41   #2923
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
jasne, w końcu trzeba będzie wypełnić 3 puste miejsca. Z jasnych zastanawiam się nad blanc type lub vanilla, kolejny satin taupe i zostaje jeszcze jeden, ale nie wiem jeszcze jaki wybrać.
Polecam Blanc Type, mój najczęściej używany cień, ma świetny kolor i konsystencję.

---------- Dopisano o 14:41 ---------- Poprzedni post napisano o 14:30 ----------

A Patina taka zawsze zachwalana, a u mnie leży u mnie nic nadzwyczajnego nie robi, zamiar niej wolę opalizujący cień-dupe z Lovely, ten holohraficzny jest ładniejszy i mocniej napigmentowany
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-20, 21:11   #2924
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
lepiej przymierzyć ja nie znoszę jak coś ma później leżeć

vine "wyjęłaś mi to z ust" ona po prostu u mnie wygląda nijako a ja lubię jakiś efekt, tu nie ma żadnego, ni ziębi ni grzeje
Ja też nie znoszę, jak czegoś po zakupie nie używam, bo stwierdzam, że jednak mi się nie podoba za mocno, albo jest jakieś takie nijakie, także Fanfare na pewno nie kupię w ciemno A może w ogóle nie kupię, skoro ona taka nijaka
A jak jest u Ciebie z Crosswires?

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Największy mój "zarzut" do tej pomadki jest taki, że jest do mojego typu urody taka "whatever", w sensie że ani ziębi, ani grzeje. Niby ok wygląda, ale właściwie nie podkreśla urody w żaden sposób, a i sam kolor jest taki nijaki. Gdy nałożę Speed Dial, Lovelorn czy Plumful, to mam ładnie wybity kolor tęczówek, karnacja fajnie wygląda, a na twarzy "coś się dzieje", a w Fanfare jest tak... "whatever" Ale oczywiście pewnie są karnacje, które ten odcień podkreśla doskonale, tyle że na pewno nie jest to moja karnacja. I raczej obstawiam, że dla Ciebie ten kolor też niewiele zrobi, ale rzecz jasna mogę się mylić Radzę tylko nie brać jej w ciemno, bo możesz się rozczarować.

---------- Dopisano o 13:03 ---------- Poprzedni post napisano o 13:01 ----------



No dokładnie tak, mam to samo! Nawet superneutralna Patisserie COŚ dla mnie robi (i to w sumie całkiem sporo) i ładnie podkreśla urodę, a Fanfare jest po prostu ŻADNA
Ja do oczu nie dobieram pomadki, ale lubię, jak jest ją widać, jak się ogólnie komponuje z karnacją, jakoś tak wychodzi na to, że te wszelakie róże się komponują, z ciepłymi nie miałam za mocno do czynienia, także w sumie ciężko mi powiedzieć, tylko właśnie jak testowałam tą bardzo ciepłą czerwień z Diora (niemalże pomarańczową) to moja skóra wyglądała tak, jakbym żółtaczkę miała, także podejrzewam, że każda pomadka cieplejsza będzie potęgowała efekt żółtości mojej skóry. No ale zobaczymy Sama jestem ciekawa, zastanawiam się, jak ja to zrobię - mam do przetestowania 33 pomadki Chyba na 3 razy tam pójdę z listą, żeby w końcu się nie pogubić w tym wszystkim

Już pytałam kicię, ale Ciebie też zapytam - jak u Ciebie wygląda Crosswires?
I jeszcze drugie pytanie - wcześniej napisałaś mi wszystkie pomadki, jakie bardzo polecasz i lubisz (zapisałam sobie), a jakie są takie, które ewidentnie Ci nie pasują (będą na końcu listy pomad do przetestowania)? Znaczy dokładnie po nazwach jeśli możesz wymienić. Z góry bardzo dziękuję
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 08:40   #2925
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Już pytałam kicię, ale Ciebie też zapytam - jak u Ciebie wygląda Crosswires?
Wiesz co, kiedyś ją testowałam i wyglądała kiepsko (za ciepła, za koralowa), natomiast o dziwo See Sheer, która jest bardziej pomarańczowa od niej, jakoś w miarę mi pasuje (nie jakoś bardzo, ale ujdzie), więc może powinnam jeszcze raz to sprawdzić, bo może wyjdzie jak z Flamingo A sam kolor Crosswires jest przepiękny No ale póki co jak ją testowałam to mi nie pasowała (a szkoda).

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
I jeszcze drugie pytanie - wcześniej napisałaś mi wszystkie pomadki, jakie bardzo polecasz i lubisz (zapisałam sobie), a jakie są takie, które ewidentnie Ci nie pasują (będą na końcu listy pomad do przetestowania)? Znaczy dokładnie po nazwach jeśli możesz wymienić. Z góry bardzo dziękuję
Łomatko, to żeś wymyśliła Sporo tego jest! Części w ogóle nie testowałam, bo z góry widziałam, że nie dla mnie, więc ciężko mi wymienić wszystkie po nazwach. Na pewno żadne ciemniejsze brązy (poza takimi z domieszką pomarańczy, o dziwo, czyli Velvet Teddy, Cherish czy Honeylove są bardzo ok), żadne jaskrawości zbytnie niestety (Snob, Pink Nouveau, Saint Germain, Impassioned), żadne korale (Vegas Volt itd) czy zbyt czyste pomarańcze (Morange, Freckletone, Shy Girl; bo już np. czerwienie z domieszką tylko pomarańczy, takie jak Strange Journey czy właśnie See Sheer są ok), a reszta to trudno określić co i dlaczego nie pasuje, ale z tych, co wiem, że nie zagrały: Fanfare, Pure Zen, Kinda Sexy, Peach Blossom, Angel, Creme Cup (jednak...).
Ale nie umieszczałabym ich od razu na końcu listy, bo dla Ciebie mogą zadziałać przecież Czasem to jest kwestia różnicy jednej nuty kolorystycznej i już gra/nie gra, tak więc nie skazuj tych pomadek na banicję Zwłaszcza tych jaskrawych, bo myślę, że Ty możesz mieć większą tolerancję na nie niż ja ze względu na ciemny kolor oczu, który nieco zrównoważy jaskrawość na ustach (ja mam za jasne tęczówki, żeby to udźwignąć ).
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 09:57   #2926
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Ja też nie znoszę, jak czegoś po zakupie nie używam, bo stwierdzam, że jednak mi się nie podoba za mocno, albo jest jakieś takie nijakie, także Fanfare na pewno nie kupię w ciemno A może w ogóle nie kupię, skoro ona taka nijaka
A jak jest u Ciebie z Crosswires?

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------


Ja do oczu nie dobieram pomadki, ale lubię, jak jest ją widać, jak się ogólnie komponuje z karnacją, jakoś tak wychodzi na to, że te wszelakie róże się komponują, z ciepłymi nie miałam za mocno do czynienia, także w sumie ciężko mi powiedzieć, tylko właśnie jak testowałam tą bardzo ciepłą czerwień z Diora (niemalże pomarańczową) to moja skóra wyglądała tak, jakbym żółtaczkę miała, także podejrzewam, że każda pomadka cieplejsza będzie potęgowała efekt żółtości mojej skóry. No ale zobaczymy Sama jestem ciekawa, zastanawiam się, jak ja to zrobię - mam do przetestowania 33 pomadki Chyba na 3 razy tam pójdę z listą, żeby w końcu się nie pogubić w tym wszystkim

Już pytałam kicię, ale Ciebie też zapytam - jak u Ciebie wygląda Crosswires?
I jeszcze drugie pytanie - wcześniej napisałaś mi wszystkie pomadki, jakie bardzo polecasz i lubisz (zapisałam sobie), a jakie są takie, które ewidentnie Ci nie pasują (będą na końcu listy pomad do przetestowania)? Znaczy dokładnie po nazwach jeśli możesz wymienić. Z góry bardzo dziękuję

a nie znam Crosswires także nie wypowiem się, ale przy okazji obczaję co do ciepłych kolorów to one dobrze u mnie wyglądają, szczególnie latem więc jakoś ciepłota niektórych pomadek mi nie przeszkadza, nawet śmiem twierdzić, że te chłodne u mnie gorzej wpadają, np. speed dial - piękny kolor ale jakoś u mnie wygląda dziwnie ale lubię
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 13:17   #2927
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Zdjęcia cremesheen
http://cdn.specktra.net/d/da/dae99db...997000_n1.jpeg
http://cdn.specktra.net/0/0e/0eec7a29_withlabels.jpeg
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 13:29   #2928
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Star Magnolia
Little Buddha też bardzo mi się podoba, Pickled Plum też Nippon tutaj tak średnio, ciekawe jak na żywo.
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 13:33   #2929
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Echh, czyli tak, jak obstawiałam po samym opisach - tylko Star Magnolia i Pickled Plum wchodzą w grę Mój portfel może odetchnąć (względnie)
vine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-21, 13:33   #2930
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Star Magnolia
Little Buddha
też bardzo mi się podoba, Pickled Plum też Nippon tutaj tak średnio, ciekawe jak na żywo.
to też moje typy reszta mnie nie interesi
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 14:15   #2931
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Śliwka będzie miała największe branie mnie jeszcze ciekawi, jak nippon będzie się prezentował na ustach.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 14:18   #2932
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

ja używam nudziaków, dla mnie tylko Koi Coral wchodzi w grę
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 17:01   #2933
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Star Magnolia
Little Buddha też bardzo mi się podoba, Pickled Plum też Nippon tutaj tak średnio, ciekawe jak na żywo.
Też mi się Magnolia podoba. Miałam zdać Ci relację z Faux i pamiętam o tym, ale tylko ją raz wypróbowałam, bo zwaliła mnie z nóg choroba, a potem wyjechałam. Użyłam dzisiaj i jest ładna, stonowana, o dziwo dość jasna. Będzie na pewno pasować osobom, którym ładnie w Pink Plaid. Myślałam, że jest bardziej sino-szarawa.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 20:15   #2934
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

będę musiała poczekac i zobaczyć je na żywo, bo może ze dwie na razie wydają mi się interesujące, ta ostatnia czerwień na pewno. Ale też mi dużo swatche Krysi dadzą Czekam.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 20:27   #2935
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Ja też Sweet Sakura jako pierwszą obstawiam - chyba tymi czerwieniami od Ciebie się zaraziłam
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 21:31   #2936
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Też mi się Magnolia podoba. Miałam zdać Ci relację z Faux i pamiętam o tym, ale tylko ją raz wypróbowałam, bo zwaliła mnie z nóg choroba, a potem wyjechałam. Użyłam dzisiaj i jest ładna, stonowana, o dziwo dość jasna. Będzie na pewno pasować osobom, którym ładnie w Pink Plaid. Myślałam, że jest bardziej sino-szarawa.
Zapomniałam całkiem o Faux, dziękuję Właśnie na swatchach wydaje się nieco sina, ale jeśli nie, to chętnie ją sprawdzę, chociaż nie było mi zbyt dobrze w Pink Plaid.

Z różowych matów podoba mi się jeszcze Please Me - testowałaś ją może?
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja też Sweet Sakura jako pierwszą obstawiam - chyba tymi czerwieniami od Ciebie się zaraziłam
Ładna jest i nawet wydaje się być chłodna/neutralna.
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 21:36   #2937
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Zapomniałam całkiem o Faux, dziękuję Właśnie na swatchach wydaje się nieco sina, ale jeśli nie, to chętnie ją sprawdzę, chociaż nie było mi zbyt dobrze w Pink Plaid.
No może tak być, ze Ci nie bedzie pasować. Bo mnie i PP i Faux pasuja
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 22:07   #2938
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Wiesz co, kiedyś ją testowałam i wyglądała kiepsko (za ciepła, za koralowa), natomiast o dziwo See Sheer, która jest bardziej pomarańczowa od niej, jakoś w miarę mi pasuje (nie jakoś bardzo, ale ujdzie), więc może powinnam jeszcze raz to sprawdzić, bo może wyjdzie jak z Flamingo A sam kolor Crosswires jest przepiękny No ale póki co jak ją testowałam to mi nie pasowała (a szkoda).



Łomatko, to żeś wymyśliła Sporo tego jest! Części w ogóle nie testowałam, bo z góry widziałam, że nie dla mnie, więc ciężko mi wymienić wszystkie po nazwach. Na pewno żadne ciemniejsze brązy (poza takimi z domieszką pomarańczy, o dziwo, czyli Velvet Teddy, Cherish czy Honeylove są bardzo ok), żadne jaskrawości zbytnie niestety (Snob, Pink Nouveau, Saint Germain, Impassioned), żadne korale (Vegas Volt itd) czy zbyt czyste pomarańcze (Morange, Freckletone, Shy Girl; bo już np. czerwienie z domieszką tylko pomarańczy, takie jak Strange Journey czy właśnie See Sheer są ok), a reszta to trudno określić co i dlaczego nie pasuje, ale z tych, co wiem, że nie zagrały: Fanfare, Pure Zen, Kinda Sexy, Peach Blossom, Angel, Creme Cup (jednak...).
Ale nie umieszczałabym ich od razu na końcu listy, bo dla Ciebie mogą zadziałać przecież Czasem to jest kwestia różnicy jednej nuty kolorystycznej i już gra/nie gra, tak więc nie skazuj tych pomadek na banicję Zwłaszcza tych jaskrawych, bo myślę, że Ty możesz mieć większą tolerancję na nie niż ja ze względu na ciemny kolor oczu, który nieco zrównoważy jaskrawość na ustach (ja mam za jasne tęczówki, żeby to udźwignąć ).
W takim razie z ciekawości przymierzę też Crosswires Chociaż po zdjęciach właśnie widziałam, że ona mocno ciepła jest Ale zobaczymy, może jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności na mnie będzie dobrze wyglądać

Haha, wymyśliłam widzisz taką łamigłówkę dla Ciebie Bardzo dziękuję za odpowiedzi, właśnie tak sobie myślałam, że Vegas Volt to absolutnie nie mój kolor, podobnie jak Morange. W Angel i Creme Cup wyglądam trupkowato, także mimo najszczerszych chęci one odpadają całkowicie. A np. Pure Zen to chyba nie mój kolor, ja jakoś wciąż czuję wielkie uwielbienie do różowych i ciężko mi się z tego wyplątać, owszem, chcę przetestować kilka takich, co idą też lekko w brązy, czy w czerwienie, ale i tak różowe mi w głowie Pink Nouveau i Impassioned są na mojej liście, z kolei Snoba testowałam i wyglądałam beznadziejnie, trupkowato, on jest za jasny dla mnie
Zobaczymy, jak to wyjdzie, ale dziękuję z całego serca za wszelakie podpowiedzi i sugestie

---------- Dopisano o 22:06 ---------- Poprzedni post napisano o 22:03 ----------

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
a nie znam Crosswires także nie wypowiem się, ale przy okazji obczaję co do ciepłych kolorów to one dobrze u mnie wyglądają, szczególnie latem więc jakoś ciepłota niektórych pomadek mi nie przeszkadza, nawet śmiem twierdzić, że te chłodne u mnie gorzej wpadają, np. speed dial - piękny kolor ale jakoś u mnie wygląda dziwnie ale lubię
Ona chyba jest bardzo ciepła, ale kolor wygląda ładnie, dlatego o niej pomyślałam, jednak wątpię, że na mnie się sprawdzi. Daj znać, jak u Ciebie wypadnie. U mnie Speed Dial wygląda super, ale z kolei na mnie chłodne kolorki właśnie lepiej się prezentują

---------- Dopisano o 22:07 ---------- Poprzedni post napisano o 22:06 ----------

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Echh, czyli tak, jak obstawiałam po samym opisach - tylko Star Magnolia i Pickled Plum wchodzą w grę Mój portfel może odetchnąć (względnie)
Mamy te same plany zakupowe.
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 23:14   #2939
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Zapomniałam całkiem o Faux, dziękuję Właśnie na swatchach wydaje się nieco sina, ale jeśli nie, to chętnie ją sprawdzę, chociaż nie było mi zbyt dobrze w Pink Plaid.

Z różowych matów podoba mi się jeszcze Please Me - testowałaś ją może?

Ładna jest i nawet wydaje się być chłodna/neutralna.
Tak, Please me jest cieplejsza i tak naprawdę na ustach wygląda zupełnie inaczej, niż Pink Plaid, choć kiedyś wydawały mi się podobne.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 23:18   #2940
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No może tak być, ze Ci nie bedzie pasować. Bo mnie i PP i Faux pasuja
A kojarzysz jakąś ładną w typie Faux, ale bardziej sino szarawą? Jestem bez komputera, więc ciężko mi stawić linka, ale w necie i na Instagramie pełno takich kolorów, a nie mogę znaleźć w realu. Żeby to jeszcze było twarzowe i matowe.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-06 21:23:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:00.