Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie... - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-17, 20:49   #1771
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

prosze
frontin skoro jest wypłukany kolor to moza nakładac nowa bez dekolora
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-17, 21:45   #1772
frontin
Raczkowanie
 
Avatar frontin
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 218
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
prosze
frontin skoro jest wypłukany kolor to moza nakładac nowa bez dekolora
Mam nadzieję, że masz racje... Za miesiąc się okaże, jak pójdę na to farbowanie. Po przeczytaniu/przejrzeniu wątku, zaczynam się zastanawiać na Kolestonem. Niestety salon, do którego chodzę pracuje właśnie na Welli. Czy myślicie, że odcieniem Welli Natulral uda mi się uzyskać taki kolor https://wizaz.pl/Fryzury/Galeria-fry...nnie/Burberry2
Tutaj jest paleta tych odcieni: http://www.wella.pl/hairdresser/prod...e_h2/index.jsp

Ostatnie pytanie. Czy znacie może fryzjera w Gdańsku, który pracuje na farbach wspominanych przez was?
frontin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-17, 22:00   #1773
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

nie wiem czy ci sie uda.. nie widze twoich włosów
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-17, 22:42   #1774
frontin
Raczkowanie
 
Avatar frontin
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 218
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
nie wiem czy ci sie uda.. nie widze twoich włosów
No wiem wiem, nie mam jak ich tu wysłać Żadnego aparatu ani nic. Może uda mi się strzelić sobie jakąś fotkę, choć kolor, który teraz mam za parę tygodni będzie dużo jaśniejszy - w końcu to Casting.
Dzięki za odpowiedzi
frontin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 13:15   #1775
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

a ja jednak kupiłam 5,11 i bede mieszać pół na pół z 6.22 na oksy 4% (nie mieli mniejszego w sklepie ale moze dodam trochę wody) i wzięłam odrazu ampułkę l'oreala powerdose color, używał jej może ktoś?

frontin, co do tego castinga to ponoć to mocno trzyma, mój fryzjer powiedział ze dekoloru na castingu to on sie nie podejmuje robić... a co do salonów fryzjerskich to poprostu znajdź takiego w którym na l'orealu pracują
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 13:43   #1776
frontin
Raczkowanie
 
Avatar frontin
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 218
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
frontin, co do tego castinga to ponoć to mocno trzyma, mój fryzjer powiedział ze dekoloru na castingu to on sie nie podejmuje robić... a co do salonów fryzjerskich to poprostu znajdź takiego w którym na l'orealu pracują
Hmm... W sumie to nie konsultowałam opinii o Castingu z żadnym fryzjerem. Po prostu wydawało mi się, że ten kolor płowieje po tych 28 myciach. Mam suche włosy i już samo farbowanie jest dla nich wyzwaniem, a co dopiero dekolor. Ja chodzę do Trendów w Gdańsku, a tam tylko Wella. Kiedyś byłam w JLD, ale wyszłam bardzo niezadowolona (ścięcie) poza tym oni mają ceny nie na moją kieszeń. Teraz jak patrzę na swoje włosy to wydają mi się bardzo ciemne i faktycznie chyba musiałabym ciut ściągnąć kolor... Zadam pytanie w wątku o fryzjerach w Trójmieście, bo na stronach fryzjerów żadko kiedy jest napisane na czym pracują.
frontin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 19:13   #1777
omesia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 64
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Ok,dziewczyny.
Polozylam dzis richesse 8.02.Jutro napisze co o tym mysle,dzis moge powiedziec tylko,ze minimalnie sie schlodzilo(ale naprawde minimalnie),mam nadzieje,ze jak bede powtarzac farbowanie co 4 tygodnie,to bedzie lepiej to wygladac.Madzia i Mini,czekam na Wasza opinie(tylko,prosze,zeby nie bolalo).Thanks
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 18.05.09 033 (Small).jpg (29,9 KB, 95 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 18.05.09 038 (Small).jpg (37,1 KB, 146 załadowań)
omesia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-18, 19:16   #1778
omesia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 64
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

jutro zrobie fotke w swietle dziennym
omesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 19:27   #1779
XxMartaxX
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 357
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

witam dziewczyny
jestem tu nowa mam takie pytanie, farbowała może któraś z Was włosy farba londa naturals hebanowy brąz? jakie są opinie na jej temat (jesli ktos robił). zalezy mi na takim odcieniu bez rudości czy jakiejś miedzi.....
dziękuje z góry za odp
XxMartaxX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 21:38   #1780
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

omesia kolorek niezły faktycznie troche mało sie ochłodziło tb ze dzis farbowalas.. ja po mojej mieszance 1 dzien miałam zaj*** zimny a teraz . ;/
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 21:51   #1781
omesia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 64
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Mini,a teraz jakie Ci sie zrobily?
Ja mam lekka nadzieje,ze beda ladniejsze z biegiem czasu,szczerze mowiac bardziej mi do twarzy w nich,niz w tych spranych po dekolorze,ale to wciaz nie to.Nawet te moje wlasne niewyprane i nieprzesuszone odrosty nie sa takie jak sobie wyobrazalam,ze beda po nalozeniu tej farby.Poza tym zauwazylam,ze mam jednak siwki i richeska ich nie pokrywa(wiedzialam o tym,ale mialam nadzieje,ze jak beda w kolorze jak paleta pokazuje,to ze sie zgubia,a tu mam wciaz a'la karmelowe cappuccino),nastepnym razem poloze 7(blond)tylko powiedz mi,czy nie wyjdzie mi czasem jakas smola na glowie? Wydaje mi sie,ze 8.02 to za jasny kolor dla mnie,bo moje naturalne sa sporo ciemniejsze od tego koloru.
Boze,zeby mi bylo ladnie w ciemnych kolorach,to zafundowalabym sobie cos w desen brazu...a tak musze sie pilnowac,zeby nie miec anemii na twarzy...Poza tym mam takiej dlugosci wlosy,ze nic tylko usiasc i plakac... Ok,rozpisalam sie...sorki Mini

Edytowane przez omesia
Czas edycji: 2009-05-18 o 22:20
omesia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-19, 06:58   #1782
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez omesia Pokaż wiadomość
Mini,a teraz jakie Ci sie zrobily?
Ja mam lekka nadzieje,ze beda ladniejsze z biegiem czasu,szczerze mowiac bardziej mi do twarzy w nich,niz w tych spranych po dekolorze,ale to wciaz nie to.Nawet te moje wlasne niewyprane i nieprzesuszone odrosty nie sa takie jak sobie wyobrazalam,ze beda po nalozeniu tej farby.Poza tym zauwazylam,ze mam jednak siwki i richeska ich nie pokrywa(wiedzialam o tym,ale mialam nadzieje,ze jak beda w kolorze jak paleta pokazuje,to ze sie zgubia,a tu mam wciaz a'la karmelowe cappuccino),nastepnym razem poloze 7(blond)tylko powiedz mi,czy nie wyjdzie mi czasem jakas smola na glowie? Wydaje mi sie,ze 8.02 to za jasny kolor dla mnie,bo moje naturalne sa sporo ciemniejsze od tego koloru.
Boze,zeby mi bylo ladnie w ciemnych kolorach,to zafundowalabym sobie cos w desen brazu...a tak musze sie pilnowac,zeby nie miec anemii na twarzy...Poza tym mam takiej dlugosci wlosy,ze nic tylko usiasc i plakac... Ok,rozpisalam sie...sorki Mini
moim zdaniem bardzo ładne masz traz włoski i jak położysz poziom 7 to napewno nie wyjdzie Ci smoła z tym ze ten poziom już lekko pod brąz podchodzi, wiec jeśli chcesz mieć blond to ja bym się trzymała jednak teho poziomu 8, no chyba ze dążysz do koloru naturalnego to wtedy jak najbardziej możesz 7 dać
a ja wczoraj zafarbowałam moja miesznaka (6.22+5.11) i teraz jestem zimniutka chociaż jeszcze jestem ciekawa jak to sie bedzie spierać bo używałam niskich oksydantów ( rozcieńczałam ten 4% i przypuszczam ze wyszło jakoś w okolicach 3% stężenie) i zrobiłam tak ze najpierw na 20 min.położyłam na odrost a potem na 15 min. na resztę i równo mi złapało
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 07:31   #1783
omesia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 64
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
moim zdaniem bardzo ładne masz traz włoski i jak położysz poziom 7 to napewno nie wyjdzie Ci smoła z tym ze ten poziom już lekko pod brąz podchodzi, wiec jeśli chcesz mieć blond to ja bym się trzymała jednak teho poziomu 8, no chyba ze dążysz do koloru naturalnego to wtedy jak najbardziej możesz 7 dać
a ja wczoraj zafarbowałam moja miesznaka (6.22+5.11) i teraz jestem zimniutka chociaż jeszcze jestem ciekawa jak to sie bedzie spierać bo używałam niskich oksydantów ( rozcieńczałam ten 4% i przypuszczam ze wyszło jakoś w okolicach 3% stężenie) i zrobiłam tak ze najpierw na 20 min.położyłam na odrost a potem na 15 min. na resztę i równo mi złapało
viki1988,a moglabys wkleic fotke?Ja tez jestem ciekawa jak to bedzie wygladac po myciu.Ja stracilam nadzieje,ze osiagne zimny,narazie mysle jakiego koloru sie trzymac,zeby nie kombinowac za bardzo.Moje wlosy za duzo przeszly,teraz chce juz zapuszczac i tylko richesske nakladac co jakis czas.Powiem Ci,ze jest dobra,nie niszczy wlosow.bede sie trzymala 8.02,choc to co mi wychodzi na glowie nie ma nic wspolnego z tym kolorem z palety,ale moze jak sie bedzie spierac?kto wie/Viki dziekuje za odpowiedz i czekam,jak dasz rade,to wklej zdjecie.
boje sie,ze nie wytrzymam i kupie majirell 6,22

Edytowane przez omesia
Czas edycji: 2009-05-19 o 07:38
omesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 10:20   #1784
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

a ja byłam wczoraj w salonie l'oreal i pani za moje włosy krzyknęła ok. 300 zł...


Mini, jak kolor? nie jest już taki ciemny? bo ja chyba na 5.71 się zdecyduje...
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 10:29   #1785
omesia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 64
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Pokaż wiadomość
a ja byłam wczoraj w salonie l'oreal i pani za moje włosy krzyknęła ok. 300 zł...


Mini, jak kolor? nie jest już taki ciemny? bo ja chyba na 5.71 się zdecyduje...
endorfina123,a za co konkretnie?

Ja po richesse mam wlosy pieknie slniace,zdrowe w dotyku,ciezkie i nigdy w zyciu taki "zdrowych" nie mialam,z koloru nie jestem zadowolona jednak,nie podoba mi sie i juz,wyglada dokladnie jak slodkie cappuccino Joanny.Bede szukac w innych kolorach,ale na pewno richesse.Poza tym szampon i odzywka bain de terre rewelacja,kerastase sie chowa,powaga.POzdrawiam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 19.05.09 055 (Small).jpg (52,2 KB, 91 załadowań)

Edytowane przez omesia
Czas edycji: 2009-05-19 o 10:43
omesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 10:55   #1786
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

omesia, za najnormalniejsze farbowanie majirelem... wiem, mam dużo włosów, ale ludzie, bez przesady. tylko to ja płaciłam w Dessange...

---------- Dopisano o 11:55 ---------- Poprzedni post napisano o 11:54 ----------

ale Ty masz bardzo ładny kolor mnie się podoba...
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 12:17   #1787
omesia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 64
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

endorfina123
I co bedziesz korzystac z uslugi fryzjerki,czy sama mieszasz? Dla mnie,to za drogo,choc zdazylo mi sie wiecej zabulic i nie bylam zadowolona,mialam tragedie na glowie,do dzis nie moge dojsc do ladu i ich zapuscic.
powaznie podoba Ci sie ten kolor?tyl wyglada nieco jasniej i chlodniej,grzywka jednak jest kompletnie inna i dlatego moze mi sie nie bardzo widzi,ale zaraz poszperam sobie w paletach richesski i cos na przyszle farbowanie wybiore.
Madziunia80
"Wyczaruj" mi Madzia jakas mieszanke z richesski.Przypomnialam sobie,ze mialam kiedys kolor mlecznej czekolady,ale nie wiem czym robione,wiem tylko,ze bardzo mi pasowal mimo,ze nie byl zimny.Moze cos w ten desen mi wymyslisz?Zimnego i tak nigdy nie uzyskam.
Gdzie jestes Madzia?

Edytowane przez omesia
Czas edycji: 2009-05-19 o 12:55
omesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 13:13   #1788
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

wiesz, najważniejsze jak Ty czujesz się w tym kolorze i jak współgra Ci z buźką, bo sam w sobie kolor jest ciekawy. wiesz, nie liczy się to, co się komu podoba, ale co komu pasuje

zastanawiam się właśnie, 300 zł to bardzo dużo. najchętniej zaopatrzyłabym się w farbę sama, ale to też wiąże się z wyprawą do Warszawy, do jakiegoś sklepu fryzjerskiego, chciałabym, żeby ktoś mi doradził co ewentualnie zmieszać, bo boję się zbyt ciemnego koloru i efektu smutku, takiej bidy i nędzy mogłabym niby kupić farbę i udać się do fryzjera na nakładanie, bo sama z moimi włosiskami nie dałabym rady.
naprawdę nie wiem co począć ;(
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 17:32   #1789
omesia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 64
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

endorfinka to jest,tak:Jesli masz pewnosc,ze Ci dobrze wlosiska zrobi i ze bedziesz zadowolona,to zainwestuj i nie kombinuj,bo z tym oszczedzaniem,jezdzeniem za farba,kogos proszenie o nalozenie itp...to niekoniecznie duzo zaoszczedzisz,a i efekt niewiadomy.Ja,jakbym miala w poblizu fryzjerke choc z odrobina wyobrazni i polotu,to bym nie robila sama.Dobrze ujelas,ja wlasnie mam teraz tak bidnie i smutno.a juz bez makijazu wygladam jak po pogrzebie.Nie podobam sie sobie i teraz bede szukac weselszego koloru.A nawt moze pojde do fryzjera,tylko najpierw trzeba go znalezc,wokol mnie,to bezrobotne nauczycielki po kursie fryzjerskim(tak je sobie nazwalam).pozdrawiam
omesia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-19, 17:39   #1790
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Pokaż wiadomość
zastanawiam się właśnie, 300 zł to bardzo dużo. najchętniej zaopatrzyłabym się w farbę sama, ale to też wiąże się z wyprawą do Warszawy, do jakiegoś sklepu fryzjerskiego, chciałabym, żeby ktoś mi doradził co ewentualnie zmieszać, bo boję się zbyt ciemnego koloru i efektu smutku, takiej bidy i nędzy mogłabym niby kupić farbę i udać się do fryzjera na nakładanie, bo sama z moimi włosiskami nie dałabym rady.
naprawdę nie wiem co począć ;(
300 zł to baardzo dużo jak za samo farbowanie... chyba ze masz mega gęste włosy do pasa ale jak nie to to dużo a jaki masz kolor włosów i co byś chciała osiągnąć? 5,71 to juest już raczej dość ciemny kolor, zobacz moje fotki, ja mam 6.22+5.11 a już jest to moim zdaniem ciemny kolor
Cytat:
Napisane przez omesia Pokaż wiadomość
viki1988,a moglabys wkleic fotke?Ja tez jestem ciekawa jak to bedzie wygladac po myciu.Ja stracilam nadzieje,ze osiagne zimny,narazie mysle jakiego koloru sie trzymac,zeby nie kombinowac za bardzo.Moje wlosy za duzo przeszly,teraz chce juz zapuszczac i tylko richesske nakladac co jakis czas.Powiem Ci,ze jest dobra,nie niszczy wlosow.bede sie trzymala 8.02,choc to co mi wychodzi na glowie nie ma nic wspolnego z tym kolorem z palety,ale moze jak sie bedzie spierac?kto wie/Viki dziekuje za odpowiedz i czekam,jak dasz rade,to wklej zdjecie.
boje sie,ze nie wytrzymam i kupie majirell 6,22
oks, wklejam fotki dodam ze tylko dopatrzyłam sie ciepłych jakby pasemek ale to albo moja wina (niedokładnie naniosłam farbę) albo w miescach dawnego rozjaśnianego balejażu wyszło ciut inaczej...
ja następnym razem chyba bede Color touch z Welli robić (odpowiednik richesse l'oreala) bo raz ze jest go wiecej w tubce a dwa ze jest tańszy
a czmu chciałabyś maji 6,22 kupować? przecież chyba chces zmieć blond? czy nie? bo ja już nie wiem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P19-05-09_18.05[2].jpg (6,5 KB, 129 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P19-05-09_18.01.jpg (6,5 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P19-05-09_18.10.jpg (5,9 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P19-05-09_18.09[3].jpg (6,5 KB, 68 załadowań)
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 18:08   #1791
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

chcę brąz, ale nie porażająco ciemny, dlatego myślę, że może fryzjerka pomiesza mi 5.71 z jakąś może 6 lub 7. nie znam się na tym. moje włosy początkowo są megaciemne, ale w ciągu 2 tyg. jaśnieją. teraz mam ciemny blond. jestem po 2 przyciemnianiach, wcześniej miałam blond, stąd pewnie szybkie wypieranie.

włosy mam za łopatki, gęste, gęste...

co do fryzjerów z polotem, już u tylu byłam, nawet za bardzo grube pieniądze i nigdy nie byłam w 100% usatysfakcjonowana :/ może to dlatego, że ciężko mi powiedziec co chcę, sama nie wiem jaki powinnam miec kolor. wg stylkistki fryzur mam bardzo "plastyczną twarz", jej zdaniem i blondy i ciemne pasują. z tym, że nie wiem na ile ciemne. a podstawa, to zimny kolor!

---------- Dopisano o 19:01 ---------- Poprzedni post napisano o 18:59 ----------

viki1988, fakt, na tym w kucyku są bardzo ciemne. na pozostałych fajne.

postaram się poszukac zdjęc, które choc trochę oddają kolor, który mnie interesuje

---------- Dopisano o 19:08 ---------- Poprzedni post napisano o 19:01 ----------

https://polki.pl/pub/f/jpeg/8862/e1.jpeg

http://media.photobucket.com/image/a...drianaLima.jpg

to tak na szybko, to jeszcze nie jest to, o czym marzę, ale...
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 18:13   #1792
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Pokaż wiadomość
chcę brąz, ale nie porażająco ciemny, dlatego myślę, że może fryzjerka pomiesza mi 5.71 z jakąś może 6 lub 7. nie znam się na tym. moje włosy początkowo są megaciemne, ale w ciągu 2 tyg. jaśnieją. teraz mam ciemny blond. jestem po 2 przyciemnianiach, wcześniej miałam blond, stąd pewnie szybkie wypieranie.
ogólnie to mam ten sam problem... teraz dopiero jakoś lepiej mi farba łapie po tym jak miałam nieudany eksperyment z Castingiem (marchewkowo-zielony), ale pierwsze 2-3 koloryzacje zupełnie mi się wymywały, teraz też zobacze jak szybko mi sie wypłucze ta farba jak znów po 2 tyg. będę wyblaknięta to jej więcej nie użyje...
Cytat:
Napisane przez endorfina123 Pokaż wiadomość
włosy mam za łopatki, gęste, gęste...

co do fryzjerów z polotem, już u tylu byłam, nawet za bardzo grube pieniądze i nigdy nie byłam w 100% usatysfakcjonowana :/ może to dlatego, że ciężko mi powiedziec co chcę, sama nie wiem jaki powinnam miec kolor. wg stylkistki fryzur mam bardzo "plastyczną twarz", jej zdaniem i blondy i ciemne pasują. z tym, że nie wiem na ile ciemne. a podstawa, to zimny kolor!

viki1988, fakt, na tym w kucyku są bardzo ciemne. na pozostałych fajne.

postaram się poszukac zdjęc, które choc trochę oddają kolor, który mnie interesuje
w kucyku są ciemniejsze bo mam z przodu odrastajace delikatne włoski i one jakoś mocniej złapały ( z resztą celowo dałam tam więcej farby bo wcześniej strasznie rudziały)
mi też pasują i blondy i ciemne a na ile ciemne trzeba niestety samemu ocenić, ja już chyba niżej niż to co mam teraz nie będę schodzić na ciemniejszy bo zrobię się zupełnie trupio-blada, ale też doszłam do tego metodą prób i błędów
i czekmy na fotki koloru

edit: już widze fotki, jak na moje to właśnie jakoś w okolicach poziomu 6-5 ta na pierwszym zdjęciu ma kolor bardzo podobny do mojego
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.

Edytowane przez viki1988
Czas edycji: 2009-05-19 o 18:16
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 18:23   #1793
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

już wcześniej pisałam dziewczynom, że mam cerę naczynkową i choc podobają mi się takie cieplejsze odcienie, to po prostu nie mogę, bo tylko więcej światła i już różowieję...
oczy mam zielono-niebieskie, wokół źrenicy mam taką złotą obwódkę, stąd też właśnie raz oczy mam zielone, raz niebieskie. brwi i rzęsy zdecydowanie popielate. naturalny kolor to zimny średni blond z tendencją do bardzo szybkiego jaśnienia - fajne były, ale byłam młoda i głupia i ufarbowałam :/

mi w ogóle na zdjęciach wychodzą jakieś ciemniejsze bo chciałam się pokazac
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 19:09   #1794
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

kolor mój.. ehh rudy ciemny blond fuck !! chyba przejde na 4..;;/
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 19:57   #1795
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

ojej, biedna ale myślę, że będzie już tylko lepiej. pewnie to dlatego, że miałaś dośc jasne i ciepłe włosy...
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 21:28   #1796
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

własnie ciepłe takie nie były mocno,.. ale duzo blondu.. mnie to juz sie płakac chce na te włosy;/
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-20, 07:48   #1797
omesia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 64
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

mini mam to samo,plakac sie chce.Kolor zaden,z kazdym myciem robi sie chlodniej,ale w ogole to do mnie nie pasuje.Powiedz mi czym osiagne ten kolor co ona ma(ma pasemka blond,duzo pasemek,ale mi chodzi o ta "podstawe".Nie kombinuje juz z zadnymi zimnymi,nie wyglada u mnie to dobrze,czuje sie tak biednie,smutno i szaro.Chce polozyc cos,co mnie ozywi,rozweseli.za tydzien drugie i ostatnie podejscie,jak mi nie wyjdzie nic fajnego,to szukam fryzka.fotka nr 1,takie bym chciala miec,fotka2 takie mialam i w takich czulam sie git,ale jak teraz takie zrobic?chyba tylko do fryzjera...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jessica_alba_mini (Small).jpg (32,5 KB, 91 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2007 04 08 Bassano (68) (Small).jpg (37,2 KB, 171 załadowań)

Edytowane przez omesia
Czas edycji: 2009-05-20 o 10:14
omesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-20, 11:30   #1798
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
Mini, czyli moją mieszankę przed richesse, no to cieszę się, że się podoba. Ja po zafarbowaniu pamiętam byłam z lekka przestraszona, bo w sztucznym świetle było dość mocno widać ten zielony refleks, ale później było już lepiej
A tu widzę Shade z kolei moją richesskową mieszankę będzie nakładać ciekawa jestem co z tego wyjdzie. Ja idę dzisiaj do mojej Ani (fryzjerki) robic za królika doswiadczalnego. Pigmenty z majirel okazały sie do i Ania zamówiła jakąś ponoć hiper super farbę granatową, będziemy kłaść na pasemka. Dziewczyny mówię Wam, że te pasemka granatowe są tak cudne, że zastanawiam sie nad położeniem ich na większej powierzchni
Madzia i coooo???? Jak włoski????
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-20, 14:01   #1799
omesia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 64
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

tez jestem ciekawa jak Madzia,cos sie nie pokazuje,a mam do niej tyle pytan
dziewczyny,a moze ja nie jestem lato,skoro zimny mi nie pasuje?nie wiem co myslec,pomozcie
omesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-20, 15:20   #1800
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

idę jutro do fryzjera jednak... ale jak tak czytam co u Was, to sama już nie wiem co robić :/
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:45.