Kosmetyki M.A.C. cz.9 - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-08-01, 16:27   #3211
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Do jakiej pomadki ze stałej kolekcji jest podobna Star Magnolia?
No chyba do zadnej... mnie do niczego ze stalej nie pasowała.

---------- Dopisano o 17:27 ---------- Poprzedni post napisano o 17:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Pakipsi Pokaż wiadomość
czy Nippon jest najjaśniejszy z tej kolekcji?
Nie.
Ja Nippon odpuscilam - dosyc podobny do Peach Bloosm, z tym, ze PB wygalda u mnie fajnie, a Nippon bez szału, w stylu moje usta tylko z podkresleniem, ale wcale nie na in plus wlasnie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-01, 16:36   #3212
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Jeśli byłabyś tak uprzejma i przy okazji wizyty w MAC zrobila mi swatchyk, to byłabym bardzo wdzięczna, a jeśli jeszcze obok tych byś mi zestawiła Star Magnolię, Pickled Plum i Lovelorn tak dla porównania kolorystycznego, to już w ogóle bym oszalała z radości
No i proszę ja Ciebie bardzo, oto swatchyki Nie wyszły zbyt ostro niestety, bo ciężko mi było złapać ostrość przy tym oświetleniu, ale różnice między pomadkami ewidentnie widać. Mam nadzieję, że cokolwiek Ci to pomoże

Od lewej: Flowerscope, Lickable, Star Magnolia, Pickled Plum, Lovelorn

Przybyłam po pędzel 286, ale oczywiście przy okazji macania tej Flowerscope dla Ciebie (przymierzyłam ją i jest za jaskrawa, nie dla mnie) wypatrzyłam też Quelle Surprise z tej samej kolekcji, na którą wcześniej w ogóle nie zwróciłam uwagi, i... przepadłam Taka cudowna jagoda, że zakochałam się od pierwszego wejrzenia. Bardzo zbliżona do Rebel, ale jednak ciut bardziej stonowana i mniej krwista i w kolorze wina, a bardziej wpadająca w fiolet. Na mnie wygląda jeszcze lepiej niż Rebel, no po prostu miłość I oczywiście MUSIAŁAM kupić... Wszystko przez Ciebie, Ala!

Swoją drogą to jest niesamowite - z jagodami i kolorem wina mogę szaleć, nakładać bardzo mocne odcienie i wszystko dalej super zgrywa się z karnacją, a wszelkie czerwienie, jakie by nie były, niezmiennie dają mi efekt klauna
Nic to, pozostaje mi szubrawić w strefie jagodowej, a z czerwieniami pozostać przy Brick-o-li i Hot Tahiti
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20150801_152206.jpg (42,0 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150801_152211.jpg (45,1 KB, 25 załadowań)
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-01, 17:37   #3213
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No chyba do zadnej... mnie do niczego ze stalej nie pasowała.

Hmmm, ciekawam więc tego kolorku na żywo
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-01, 17:38   #3214
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Hmmm, ciekawam więc tego kolorku na żywo
To taki jasny zywy rozyk
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-01, 17:50   #3215
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
No i proszę ja Ciebie bardzo, oto swatchyki Nie wyszły zbyt ostro niestety, bo ciężko mi było złapać ostrość przy tym oświetleniu, ale różnice między pomadkami ewidentnie widać. Mam nadzieję, że cokolwiek Ci to pomoże

Od lewej: Flowerscope, Lickable, Star Magnolia, Pickled Plum, Lovelorn

Przybyłam po pędzel 286, ale oczywiście przy okazji macania tej Flowerscope dla Ciebie (przymierzyłam ją i jest za jaskrawa, nie dla mnie) wypatrzyłam też Quelle Surprise z tej samej kolekcji, na którą wcześniej w ogóle nie zwróciłam uwagi, i... przepadłam Taka cudowna jagoda, że zakochałam się od pierwszego wejrzenia. Bardzo zbliżona do Rebel, ale jednak ciut bardziej stonowana i mniej krwista i w kolorze wina, a bardziej wpadająca w fiolet. Na mnie wygląda jeszcze lepiej niż Rebel, no po prostu miłość I oczywiście MUSIAŁAM kupić... Wszystko przez Ciebie, Ala!

Swoją drogą to jest niesamowite - z jagodami i kolorem wina mogę szaleć, nakładać bardzo mocne odcienie i wszystko dalej super zgrywa się z karnacją, a wszelkie czerwienie, jakie by nie były, niezmiennie dają mi efekt klauna
Nic to, pozostaje mi szubrawić w strefie jagodowej, a z czerwieniami pozostać przy Brick-o-li i Hot Tahiti
Super, ja pierdziu, teraz chcę wszystkie trzy pomadki . Po coś mi zła Kobieto te swatche robiła? żartuję oczywiście, dziękuję z całego serducha
Wszystkie 3 są przecudowne, a przecież ja dopiero co nabyłam 3 nowe pomadki, a jeszcze mam na liście kilka... Zastanawiam się, czy by nie kupić po prostu Flowerscope, bo wiem, że limitowana, a tamte dokupię później, bo kasy brak na obecną chwilę, ale chyba jeszcze na jedną pomadkę z zaskórniaków wydłubię
Quelle Suprise widziałam na swatchach, ale pomyślałam, że to nie mój odcień, a takiego ciemnego to raczej nie wezmę bez próbowania na ustach. A może jakiś swatchyk na ustach i może porównawczy na łapce z jakąś pomadką/pomadkami, którą/e obie mamy? Pliiiiiissss

Widzisz u mnie średnio ciepłe i ciepłe czerwienie też wyglądają słabo, cera wygląda, jakbym miała mega żółtaczkę, nawet Russian Red wygląda trochę gorzej niż Mac Red (bo dla mnie on to jest taka wiśniowa, bardzo chłodna czerwień), RR też spoko, ale jednak nie "cudnie" jak Mac Red

---------- Dopisano o 17:50 ---------- Poprzedni post napisano o 17:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
To taki jasny zywy rozyk
Teraz tak się mocniej przyjrzałam swatchom Vine i widzę, że on jest jaśniejszy, niż Lovelorn, a dla mnie własnie ten odcień jest chyba najjaśniejszym, jaki mogę stosować (nie dla mnie Creme Cup czy Angel), także chyba jednak zostanę przy tym, że przetestuję, jak będę miała okazję, zanim kupię w ciemno
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-01, 18:11   #3216
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Teraz tak się mocniej przyjrzałam swatchom Vine i widzę, że on jest jaśniejszy, niż Lovelorn, a dla mnie własnie ten odcień jest chyba najjaśniejszym, jaki mogę stosować (nie dla mnie Creme Cup czy Angel), także chyba jednak zostanę przy tym, że przetestuję, jak będę miała okazję, zanim kupię w ciemno
Moim zdaniem jasniejszy na ustach nie jest, a Lovelorna mialam.
Ale na pewno jest jaskrawszy i to moze robić roznice.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-01, 18:14   #3217
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Moim zdaniem jasniejszy na ustach nie jest, a Lovelorna mialam.
Ale na pewno jest jaskrawszy i to moze robić roznice.
Na szczescie zostaje w stałej, wiec może poczekać na mnie, nie jestem w desperacji, tak jak na Flowerscope czy Pickled Plum, ktore wiem, że będa mi pasować, bo dobrze mi w takich kolorkach
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-01, 18:18   #3218
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Na szczescie zostaje w stałej, wiec może poczekać na mnie, nie jestem w desperacji, tak jak na Flowerscope czy Pickled Plum, ktore wiem, że będa mi pasować, bo dobrze mi w takich kolorkach
Pewno, ze tak Chociaż ja w desperacji nie jestem nigdy - co najwyzej bardzo chcę coś
Ja teraz czekam na Maty, az będzie można wziać stacjonarnie w sklepie I nie moge sie doczekać nowej Miley
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-01, 18:29   #3219
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Pewno, ze tak Chociaż ja w desperacji nie jestem nigdy - co najwyzej bardzo chcę coś
Ja teraz czekam na Maty, az będzie można wziać stacjonarnie w sklepie I nie moge sie doczekać nowej Miley
Mnie na szczęście ani maty nie kuszą, nowa Miley też niespecjalnie, tylko stara Miley (znaczy błyszczyk, bo pomadkę już mam) ale cremesheen pearl tak, no i ta Flowerscope z Veluxe Trois
Widzisz z tą desperacją to jest tak, że jeśli masz kaskę na to, żeby coś kupić sobie, bo to chcesz, to jest fajnie, ale jak bardzo coś chcesz, wiesz, że to jest limitowane, a nie masz mamony na zakup, to już jest inaczej.

Tak z innej beczki - ma któraś z Was konturówkę Edge to Edge? czy to jest taki uniwersalny różyk przypominający kolor ust?
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-01, 19:28   #3220
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Super, ja pierdziu, teraz chcę wszystkie trzy pomadki . Po coś mi zła Kobieto te swatche robiła? żartuję oczywiście, dziękuję z całego serducha
Wszystkie 3 są przecudowne, a przecież ja dopiero co nabyłam 3 nowe pomadki, a jeszcze mam na liście kilka... Zastanawiam się, czy by nie kupić po prostu Flowerscope, bo wiem, że limitowana, a tamte dokupię później, bo kasy brak na obecną chwilę, ale chyba jeszcze na jedną pomadkę z zaskórniaków wydłubię
Quelle Suprise widziałam na swatchach, ale pomyślałam, że to nie mój odcień, a takiego ciemnego to raczej nie wezmę bez próbowania na ustach. A może jakiś swatchyk na ustach i może porównawczy na łapce z jakąś pomadką/pomadkami, którą/e obie mamy? Pliiiiiissss
Teraz nie bardzo dam radę Ale ona wygląda baaaardzo podobnie do Rebel, tyle bardziej jest stonowana i jagodowa niż winna. Nie mam jej obok czego zeswatchować, bo nie mam niczego innego w podobnym kolorze.


Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Teraz tak się mocniej przyjrzałam swatchom Vine i widzę, że on jest jaśniejszy, niż Lovelorn, a dla mnie własnie ten odcień jest chyba najjaśniejszym, jaki mogę stosować (nie dla mnie Creme Cup czy Angel), także chyba jednak zostanę przy tym, że przetestuję, jak będę miała okazję, zanim kupię w ciemno
Star Magnolia jest ciut jaśniejsza od Lovelorn i zdecydowanie bardziej jaskrawa. U mnie np. totalnie się nie sprawdziła, choć Lovelorn wygląda na mnie super. Tak więc przetestuj przed zakupem na pewno

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Tak z innej beczki - ma któraś z Was konturówkę Edge to Edge? czy to jest taki uniwersalny różyk przypominający kolor ust?
Ja mam i bardzo sobie chwalę To jest taki dość uniwersalny, chłodny róż, baaaardzo fajny nawet do użycia na całe usta, super twarzowy. Ten swatch idealnie oddaje ten kolor: http://www.everything-thatmatters.co...log-ETM-10.jpg Może tylko jest trochę chłodniejszy w realu.

Edytowane przez vine
Czas edycji: 2015-08-01 o 19:37
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-01, 19:49   #3221
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Które z tych nowych matowych szminek są ładne do jasnej cery? W necie wszystkie swatche inne, a nie po drodze mi ostatnio do Maca, wolę Wasze opinie Coś bym kliknęła.
Mogę zdać relację w poniedziałek Na razie z tych nowych testowałam Steady Going i nie wyglądała za dobrze.
Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
A tak nawiasem mówiąc to po dłuższym czasie używania już totalnie przekonałam się do tego pędzla 125 z kolekcji Wash&Dry. Jednak niczym nie konturuje mi się lepiej niż nim. Nakłada produkt precyzyjnie, a potem ładnie rozciera, no super. Tak więc totalnie spontaniczny i czysto "chciejowy" zakup okazał się bardzo trafiony i dobry
Ja też się cieszę, że zdecydowałam się na 125 Jest bardzo łatwy w użyciu, dobrze rozciera.
Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Vine, dzięki. A właśnie mam pytanko, który róż wybrałybyście do używania przez cały rok melbe, warm soul, czy jeszcze jakiś inny?
Ja bym wybrała Modest, ale to LE. Warm Soul byłby dobry albo Well Dressed. Zależy czy wolisz odcienie chłodniejsze czy troszkę cieplejsze.
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Przytargalam nowy tusz i darmowe 3 pomadki: Sweet Sakura, Little Buddha i Star Magnolia.
W planach mam jeszcze 2 Maty i tyle. Potem pędzle z wrześniowej limitki i nowy podkład i Miley 2, a w październiku paletka 9 i pewno znów jakieś szminki z tej limitki
Świetne zakupy Które maty planujesz? Ja się przejdę po Pink Plaid na pewno, chciałabym przetestować D for Danger i Instigator. Stone mnie ciekawi, ale źle mi w brązach.
Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Efekt drag queen Maksymalne podkręcenie, uniesienie i pogrubienie. I takie wielkie otwarcie oka. Na moich długich rzęsach wygląda to aż przesadnie, więc wystarczy mi 1 warstwa. Ale jeśli ktoś ma krótsze rzęsy to wydaje mi się, że ten tusz może odmienić jego życie
Oj, tego bym chciała właśnie Teraz mam L'oreala w użyciu i im starszy jest, tym lepiej maluje. 2 lub 3 zapasy też mam, więc nie kupię kolejnego, ale mnie korci
Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
No i proszę ja Ciebie bardzo, oto swatchyki Nie wyszły zbyt ostro niestety, bo ciężko mi było złapać ostrość przy tym oświetleniu, ale różnice między pomadkami ewidentnie widać. Mam nadzieję, że cokolwiek Ci to pomoże

Od lewej: Flowerscope, Lickable, Star Magnolia, Pickled Plum, Lovelorn

Przybyłam po pędzel 286, ale oczywiście przy okazji macania tej Flowerscope dla Ciebie (przymierzyłam ją i jest za jaskrawa, nie dla mnie) wypatrzyłam też Quelle Surprise z tej samej kolekcji, na którą wcześniej w ogóle nie zwróciłam uwagi, i... przepadłam Taka cudowna jagoda, że zakochałam się od pierwszego wejrzenia. Bardzo zbliżona do Rebel, ale jednak ciut bardziej stonowana i mniej krwista i w kolorze wina, a bardziej wpadająca w fiolet. Na mnie wygląda jeszcze lepiej niż Rebel, no po prostu miłość I oczywiście MUSIAŁAM kupić... Wszystko przez Ciebie, Ala!

Swoją drogą to jest niesamowite - z jagodami i kolorem wina mogę szaleć, nakładać bardzo mocne odcienie i wszystko dalej super zgrywa się z karnacją, a wszelkie czerwienie, jakie by nie były, niezmiennie dają mi efekt klauna
Nic to, pozostaje mi szubrawić w strefie jagodowej, a z czerwieniami pozostać przy Brick-o-li i Hot Tahiti
I jak 286? Dobrze się spisuje?

Flowerscope ciekawa, ale mnie nie kusi, bo mam za dużo szminek w tym typie Za to Quelle Surprise sprawdzę - jakie ma wykończenie?
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Pewno, ze tak Chociaż ja w desperacji nie jestem nigdy - co najwyzej bardzo chcę coś
Ja teraz czekam na Maty, az będzie można wziać stacjonarnie w sklepie I nie moge sie doczekać nowej Miley
To jeszcze nie można matów kupić?

Jaka będzie ta nowa Miley? Były już jakieś przecieki?

---------- Dopisano o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Star Magnolia jest ciut jaśniejsza od Lovelorn i zdecydowanie bardziej jaskrawa. U mnie np. totalnie się nie sprawdziła, choć Lovelorn wygląda na mnie super. Tak więc przetestuj przed zakupem na pewno
U mnie też się nie sprawdziła
neath jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-01, 20:23   #3222
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Świetne zakupy Które maty planujesz? Ja się przejdę po Pink Plaid na pewno, chciałabym przetestować D for Danger i Instigator. Stone mnie ciekawi, ale źle mi w brązach.

To jeszcze nie można matów kupić?

Jaka będzie ta nowa Miley? Były już jakieś przecieki?
D For Danger i Stone. Chciałam Whirl, ale jakos zbyt "bezosobowa" na mnie była. Nawet macówka kręciła nosem, jak pomalawałam sie nia. Instingator też źle na mnie wyszła, a zazwyczaj dobrze mi w takich kolorach. Ona jest bardzo bardzo ciemna i mocna.

Własnie sie okazało, ze to maty dopiero od 13.08 beda do kupienia

Tutaj masz http://stylecaster.com/beauty-high/m...glam-lipstick/ tym razem czerwień i od razu sie w tej szmince zadurzyłam
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2015-08-01 o 21:28
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-01, 21:04   #3223
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
D For Danger i Stone. Chciałam Whirl, ale jakos zbyt "bezosobowa" na mnie była. Nawet macówka kręciła nosem, jak pomalawałam sie nia. Instingator też źle na mnie wyszła, a zazwyczaj dobrze mi w takich kolorach. Ona jest bardzo bardzo ciemna i mocna.

Własnie sie okazało, ze to maty dopiero od 13.08 beda do kupienia

Tutaj masz http://stylecaster.com/beauty-high/m...glam-lipstick/ tym razem czerwień i od razu sie w tej smzince zadurzyłam
A to nie mam co na razie iść do Maca Nie chcę ich denerwować, ostatnio tylko przychodzę i testuję szminki
No ale skoro nie można ich kupić, to się nie powinnam chyba przejmować.

Ładna jest ta nowa Miley. To czekamy na testy do września
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-01, 21:31   #3224
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
A to nie mam co na razie iść do Maca Nie chcę ich denerwować, ostatnio tylko przychodzę i testuję szminki
No ale skoro nie można ich kupić, to się nie powinnam chyba przejmować.

Ładna jest ta nowa Miley. To czekamy na testy do września
Ale czemu? Przecież po to m.in tam sa, zeby i potestować można było i doradzić

Ale nigdy nie wiadomo czy jednak wcześniej nie bedą sprzedawać, bo juz tak bywało, ze decyzje początkowe były takie, a potem sie okazywało co innego

Ja jestem pewna, ze Miley szminkę i błyszczyk capne bez względu czy bedzie podobna do innej czy nie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-01, 22:08   #3225
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Teraz nie bardzo dam radę Ale ona wygląda baaaardzo podobnie do Rebel, tyle bardziej jest stonowana i jagodowa niż winna. Nie mam jej obok czego zeswatchować, bo nie mam niczego innego w podobnym kolorze.
Rebel mi się podoba, wolałabym zmacać jednak tą Quelle, ale w sumie nie do konca różyk to jest taki, jak lubię, więc nawet jak nie kupię, to nie ma stresu

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Star Magnolia jest ciut jaśniejsza od Lovelorn i zdecydowanie bardziej jaskrawa. U mnie np. totalnie się nie sprawdziła, choć Lovelorn wygląda na mnie super. Tak więc przetestuj przed zakupem na pewno
Zdecydowanie będzie testowanie w takim razie, bo może u mnie wyjdzie jakoś dziwacznie, jak Creme Cup, czy coś

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Ja mam i bardzo sobie chwalę To jest taki dość uniwersalny, chłodny róż, baaaardzo fajny nawet do użycia na całe usta, super twarzowy. Ten swatch idealnie oddaje ten kolor: http://www.everything-thatmatters.co...log-ETM-10.jpg Może tylko jest trochę chłodniejszy w realu.
Własnie kończy mi się konturówka taka z Inglota, dlatego się zastanawiam, mam jeszcze Dervish z MACa, ale ona ma inny odcień, a ja szukam takiego typowego różu, właśnie co można na całe usta i też będzie fajnie wyglądać Dziękuję
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-01, 22:23   #3226
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

a ja sobie kupiłam Speak Louder i idę w niej spać
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-01, 23:18   #3227
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Pokaż wiadomość
a ja sobie kupiłam Speak Louder i idę w niej spać
I to jest własnie klasa i szyk 24h/dobe
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-02, 10:05   #3228
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
I jak 286? Dobrze się spisuje?

Flowerscope ciekawa, ale mnie nie kusi, bo mam za dużo szminek w tym typie Za to Quelle Surprise sprawdzę - jakie ma wykończenie?

To jeszcze nie można matów kupić?
Co do 286 to jeszcze nie wiem, dopiero go rozpakowałam Ale dam znać, jak trochę go potestuję

Quelle Surprise to Cremesheen i trochę się bałam kupować tak ciemną szminkę w takim kremowym wykończeniu z obawy, że będzie się mazać, ale nic takiego się nie działo No i zostawia piękną warstwę koloru, więc nawet po zejściu koloru usta wyglądają dobrze. Jeden z najpiękniejszych kolorów MAC (do mojej urody), jaki widziałam od baaaardzo długiego czasu.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Własnie sie okazało, ze to maty dopiero od 13.08 beda do kupienia
Ale gdzie? W "moim" MAC normalnie sprzedają od 31 lipca, są normalnie wystawione i do kupienia, jak reszta tych kolekcji...
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-02, 11:14   #3229
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Ja bym wybrała Modest, ale to LE. Warm Soul byłby dobry albo Well Dressed. Zależy czy wolisz odcienie chłodniejsze czy troszkę cieplejsze.
Dzięki za propozycję, ale well dressed odpada jest hm zbyt różowy, szukam czegoś bardziej stonowanego, bezpiecznego.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-02, 16:55   #3230
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Dzięki za propozycję, ale well dressed odpada jest hm zbyt różowy, szukam czegoś bardziej stonowanego, bezpiecznego.
bardziej stonowany od Well dressed jest Dame, uwielbiam go
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-02, 17:24   #3231
wiolusia00
Zakorzenienie
 
Avatar wiolusia00
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 437
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Dziewczyny, który tusz z MAC możecie polecić? Najważniejsze żeby na pewno pogrubiał rzęsy, a jeśli jeszcze będzie wydłużał to super
wiolusia00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-02, 17:26   #3232
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez wiolusia00 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, który tusz z MAC możecie polecić? Najważniejsze żeby na pewno pogrubiał rzęsy, a jeśli jeszcze będzie wydłużał to super
Najnowszy - Upward Lash
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-02, 17:49   #3233
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

To ona robi takie fajne rzesy??
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-02, 17:57   #3234
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
To ona robi takie fajne rzesy??
Ona robi megaaaa rzęsy!!! Macówka przy mnie malowała i mało nie padłam z wrazenia
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-02, 18:02   #3235
wiolusia00
Zakorzenienie
 
Avatar wiolusia00
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 437
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Najnowszy - Upward Lash
Dzięki
A czy prep + prime fix+ lawenda można kupić już stacjonarnie? Bo nie wiem czy wszystko zamawiać online czy mogę wszystko stacjonarnie kupić.
wiolusia00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-02, 18:04   #3236
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez wiolusia00 Pokaż wiadomość
Dzięki
A czy prep + prime fix+ lawenda można kupić już stacjonarnie? Bo nie wiem czy wszystko zamawiać online czy mogę wszystko stacjonarnie kupić.
Można.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-02, 18:05   #3237
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Trzeba kupic.
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-02, 18:05   #3238
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Trzeba kupic.
No dlatego wczoraj nabyłam
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-02, 18:31   #3239
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Ale gdzie? W "moim" MAC normalnie sprzedają od 31 lipca, są normalnie wystawione i do kupienia, jak reszta tych kolekcji...
W Arkadii też dziś już były wystawione i sprzedawane.

Obwąchałam sobie nowe Fix+ i się trochę rozczarowałam - lawenda i róża to nic specjalnego, zapachu yuzu w ogóle nie czułam, kokos nie moja bajka, a ogórek fajny i go wzięłam, ale zastanawiam się, że chyba nie na każdej klientce będę mogła go użyć.
Na pomadki nawet nie patrzyłam, bo mam bana Kusiły mnie za to cienie Highly Charged i Infra-Violet z Electric Cool, ale w końcu żadnego nie wzięłam, chociaż zastanawiam się czy nie wrócić po Infra-Violet...
W sumie moje dzisiejsze zakupy nudne były fix+ ogórkowy, korektor prologn, duo korektorów studio finish, cień Dimensionowy i Cant Stop Dont Stop z Le Disko
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-02, 18:37   #3240
florence244
Zakorzenienie
 
Avatar florence244
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 821
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Ja wczoraj kupilam dwa FIX+ Yuzu i ogórka, a dziś wysłałam faceta żeby dokupil jeszcze nowy tusz 😊
W planach mam jeszcze pomadki Creamsheen Pearl
__________________
bloguję: http://koczek-blond.blogspot.com/
Nowe posty:
-Instagram Mix (wrzesień) + informacje o promocji w Rossmannie
florence244 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-06 21:23:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:30.