Problem z kolezanka:(Wesele - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-01, 10:49   #121
olina852
Raczkowanie
 
Avatar olina852
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ezoteryczny poznan/miastem rzadzi mafia
Wiadomości: 121
Dot.: Problem z kolezanka:(Wesele

Co za masakra
po pierwsze wydawało mi się, że na wesele zaprasza się osoby z którymi chce się świętować tę ważną decyzję w swoim życiu, ale po raz kolejny utwierdzam sie w przekonaniu, że jednak nie. Nie rozumiem czegoś- po co wogóle robić wesele, jeżeli najwyraźniej jedyne na co liczą młodzi to ilość kasy, która pozwoli zapłacić za talerzyki normalnym jest, że idąc na taka uroczystość przynosi się kwiaty/prezent- mimo, że w moim otoczeniu raczej nie daje się kasy, a prezenty uzgodnione wcześniej z młodymi ( żeby uniknąc trzech żelazek wystarczy zrobic listę prezentów), jestem w stanie zrozumieć,że moze wydawac się to wygodniejsze i dla pary młodej i dla gości, którzy nie muszą się wysilać. Ale rozliczanie??i zwracanie komus uwagi, że dał za mało?? no co za porażka.
Kuzynka jest burakiem i chamem, ale Twoja przyjaciółka jest również burakiem skoro pozwoliła na tego smsa, zwłaszcza znając Twoja sytuację.
A do kuzynki zadzwoniłabym i poprosiła o fakturę VAT z odpowiednią kwotą- wtedy dopłacisz. ale chociaż opodatkujesz :brzyda l:
Ja u swojej przyjaciółki byłam na weselu przez 2 godziny, bo miałam ważny powód i jakos nadal się przyjaźnimy mimo tego oraz faktu, ze na prezent dostali dwie filiżanki do kawy
__________________
KOCHAM MOJEGO TYGRYSKA
olina852 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-05, 06:44   #122
LatamSobie
Raczkowanie
 
Avatar LatamSobie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 111
Dot.: Problem z kolezanka:(Wesele

malo tego napisalam tej kuzynce esa co o tym mysle a ona ze na tyle kasy co ja mam to naprawde wstyd zwlaszcza ze bylam w robocie za granica, malo tego nie moglam tez byc na wieczorze panienskim a dolozylam sie do prezentu dla przyjaciolki na wieczor panienski i zaplacilam tej kuzynce za sam prezent (20 zl) i ona mi dzis w tym smsie jeszcze napisala ze powinnam jeszcze dolozyc 10 zl za wodke za ten wieczor (ktorej nie pilam, bo mnie na nim nie bylo);/do przyjaciolki nie dzownilam bo sie boje ze mi puszcza nerwy panienskim bylo 13 osob

KOniec swiata 10 zloty za wodke???czy ludziom jest jest wstyd upominac sie o takie rzeczy???
czy ta kuzynka jest naprawde tak glupia ze nie widzi ze sie osmiesza i czas skonczyc zalosne gadki???
moze jeszcze bedzie chciala od Ciebie 5 zloty za taksowke ktora zamowilybo panna mloda sie upila i trzeba ja bylo odwiezc do domu a pod blokiem puscila pawia i dzielnicowy to zauwazyl i dostala mandat i musisz dac kolejne 2 zlote!!!! :PPP
LatamSobie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-05, 14:26   #123
szopiak
Raczkowanie
 
Avatar szopiak
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 63
Dot.: Problem z kolezanka:(Wesele

Jestem zdruzgotana, i zachowaniem koleżanki, i zachowaniem Twojego faceta. Koleżaneczkę sobie odpuść - wstrętne, niewychowane dziewuszysko. A Twój facet powinien się wstydzić. Jak można nie towarzyszyć swojej partnerce , gdy ona tego oczekuje? Nie widzę podpory w dalszym życiu ze strony tego pana. Gdy mu się coś nie będzie podobało - ręki Ci nie poda. Oj zastanowiłabym się. Jak to mówią "przyjaciół poznaje się w biedzie", a Ty masz dość ciężki okres w życiu, który na szczęście pokazuje Tobie kto wróg Twój, a kto przyjaciel.
Dobrze wyciągaj wnioski
Powodzenia
szopiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-08, 08:51   #124
ZycieKoloruBlond
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 119
Dot.: Problem z kolezanka:(Wesele

Ja z kolei nie widzę nic aż tak złego w tym, że jej chłopak nie chciał iść do jej koleżanki na wesele. To nie był ślub jej brata, siostry, kuzynki tylko koleżanki. Według mnie jak już to mogła być zła o to, że powiedział, że pójdzie, a później zmienił zdanie. Natomiast mówienie, że powinna go zostawić lub zastanowić się nad tym związkiem jest trochę przesadzone. Łatwo jest tak komuś doradzić, najlepiej od razu się rozstać, rozwieźć. Nie chce nikogo urazić, po prostu piszę to po to, żeby się niektóre dziewczyny wstrzymały z aż tak pochopnym i dosadnym doradzaniem, moim zdaniem to stanowczo o dużo za mały powód do rozstania.
ZycieKoloruBlond jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-08, 10:49   #125
dudipopka
kobieta za ladą
 
Avatar dudipopka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z czarnej..dziury
Wiadomości: 11 697
Dot.: Problem z kolezanka:(Wesele

chłop ci nie chciał iść wiesz dlaczego?? bo wiedział jakie one są ,chciał byś sie sama przekonała
i sie przekonałaś

wiesz co ja bym se dała już z nimi spokój nie dzwoniła nie esemesowała niech se zyją swoim zyciem,u mnie była by to krótka piłka ze tak powiem ,nie to nie w nosie mam takie przyjaznie w której tak naprawde to chodzi o kase

a na miejscu panny młodej tobym do ciebie zadzwoniła ale z pytaniem czy w czymś ci nie pomóc wiedząc jaką masz sytuacje w rodzinie
ale life jest brutaj ,trzymaj sie mała i nie daj sie!
__________________
9 lipca 2014 godzina 2 .00 -------- 20.04 2015---świat się zatrzymał




trzeba dzisiaj nie mieć czasu
żeby jutro mieć czas
````kękę
dudipopka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-14, 11:15   #126
LatamSobie
Raczkowanie
 
Avatar LatamSobie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 111
Dot.: Problem z kolezanka:(Wesele

Cytat:
Napisane przez Kojaniskatsi Pokaż wiadomość
Nie wierzę w tę wierutną bzdurę. Żałosne tłumaczenie.
Tez uwazam ze po prostu sie glupia teraz chce tlumaczyc
a swoja droga to ta kuzynka tez ma pomieszane w glowie, skoro niby tamta jej mowi zeby dala spokoj, a ta sie uparla, chociaz to wlasciwie nie jej sprawa
LatamSobie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:55.