Czy to normalne, że chłopak ogląda zdjęcia innych dziewczyn? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-11, 22:38   #1
Marties7
Przyczajenie
 
Avatar Marties7
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Pabianice, Łódź
Wiadomości: 17

Czy to normalne, że chłopak ogląda zdjęcia innych dziewczyn?


Witam
Jestem z chłopakiem od 1,5 roku i teoretycznie jest nam ze sobą bardzo dobrze.
TZ ma 23 lata a ja 18, co oczywiście oznacza, że jestem o wiele mniej doświadczona... Jest moim pierwszym poważym chłopakiem pod każdym względem. On niestety po tym jak zdradzila go dziewczyna, zaczął mieć inne podejście do kobiet, tzn zaczął sie nimi bawić i przez to miał wiele partnerek seksualnych. Dla mnie ciężka jest myśl, że jestem którąś z kolei, ale wiedziałm od początku i próbuję to przeboleć. Kiedyś już pisałam do Was, że zorientowałam się, że pisze z koleżankami, jest to taki niewieny flirt, dużo było rozmów na ten temat, wiele moich łez i myślę, że dotarło, że mnie zranił i wydaje mi się, że już tego nie robi. Wiem, że mnie kocha, dałam nam szansę.
Jakiś czas temu wymyślił, że jego była i jednocześnie jedna z dziewczyn, z którymi pisał będzie robić zdjęcia na weselu jego siostry ( bo weźmie mniej kasy). Powiedziałam, że jeśli ona tam będzie to równie dobrze może iść z nia bo ja sie nigdzie nie wybieram. Oczywiście wyszło na moje, a żeby siostra nie straciła to zaproponowałam swoją kolezankę
Ale do rzeczy. Prawda jest taka, że mu nie ufam i zdarza mi się sprawdzić facebooka lub historie. w tel to nawet nie patrze bo i tak by usunął. Z tego co znalazłam to wiem, że z nikim nie pisze, ale zorientowałam się, że są to ciągle te same dziewczyny: dwie z "łóżkowych" i wspomniana była. Jest mis trasznie przykro, zwłaszcza, że jestem aczej krytyczna wobec siebie, nie mam poczucia wartościa takie coś mnie załamuje... Wiem, że on mnie kocha, ciągle mi powtarza, że jestem jego ślicznotką itp, ale co mam myśleć jak widze, że jemu sie podobają byłe?
Czy to normalne, że facet tak robi? Czy ze mną jest coś nie tak? Czy mam prawo być zła? Pomóżcie...
Marties7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 22:52   #2
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Czy to normalne, że chłopak ogląda zdjęcia innych dziewczyn?

Cytat:
Napisane przez Marties7 Pokaż wiadomość
Witam
Jestem z chłopakiem od 1,5 roku i teoretycznie jest nam ze sobą bardzo dobrze.
TZ ma 23 lata a ja 18, co oczywiście oznacza, że jestem o wiele mniej doświadczona... Jest moim pierwszym poważym chłopakiem pod każdym względem. On niestety po tym jak zdradzila go dziewczyna, zaczął mieć inne podejście do kobiet, tzn zaczął sie nimi bawić i przez to miał wiele partnerek seksualnych. Dla mnie ciężka jest myśl, że jestem którąś z kolei, ale wiedziałm od początku i próbuję to przeboleć. Kiedyś już pisałam do Was, że zorientowałam się, że pisze z koleżankami, jest to taki niewieny flirt, dużo było rozmów na ten temat, wiele moich łez i myślę, że dotarło, że mnie zranił i wydaje mi się, że już tego nie robi. Wiem, że mnie kocha, dałam nam szansę.
Jakiś czas temu wymyślił, że jego była i jednocześnie jedna z dziewczyn, z którymi pisał będzie robić zdjęcia na weselu jego siostry ( bo weźmie mniej kasy). Powiedziałam, że jeśli ona tam będzie to równie dobrze może iść z nia bo ja sie nigdzie nie wybieram. Oczywiście wyszło na moje, a żeby siostra nie straciła to zaproponowałam swoją kolezankę
Ale do rzeczy. Prawda jest taka, że mu nie ufam i zdarza mi się sprawdzić facebooka lub historie. w tel to nawet nie patrze bo i tak by usunął. Z tego co znalazłam to wiem, że z nikim nie pisze, ale zorientowałam się, że są to ciągle te same dziewczyny: dwie z "łóżkowych" i wspomniana była. Jest mis trasznie przykro, zwłaszcza, że jestem aczej krytyczna wobec siebie, nie mam poczucia wartościa takie coś mnie załamuje... Wiem, że on mnie kocha, ciągle mi powtarza, że jestem jego ślicznotką itp, ale co mam myśleć jak widze, że jemu sie podobają byłe?
Czy to normalne, że facet tak robi? Czy ze mną jest coś nie tak? Czy mam prawo być zła? Pomóżcie...
Czemu z nim jesteś skoro nie ufasz? To jest przyjemne w ogóle?
Z nikim nie pisze, ale to są ciągle te same - to w końcu pisze, czy nie?
Nie dasz rady wyprowadzić się na bezludną wyspę, może utrzymywać kontakt z byłymi na stopie koleżeńskiej. Dlaczego twierdzisz, że mu się podobają nadal?
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 23:16   #3
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Czy to normalne, że chłopak ogląda zdjęcia innych dziewczyn?

Cytat:
Napisane przez Marties7 Pokaż wiadomość
Dla mnie ciężka jest myśl, że jestem którąś z kolei, ale wiedziałm od początku i próbuję to przeboleć.
I tak od 1,5 roku? Czy sądzisz, że kiedykolwiek w ogóle się z tym pogodzisz?

Cytat:
Ale do rzeczy. Prawda jest taka, że mu nie ufam i zdarza mi się sprawdzić facebooka lub historie. w tel to nawet nie patrze bo i tak by usunął.
Powtórzę pytanie panny mati_: dlaczego jesteś z facetem, któremu nie ufasz?

Poza tym, co ma treść wątku do jego tytułu? W wątku jest informacja o tym, że Twój facet pisze (koleżeńsko?) ze swoimi byłymi, a o oglądaniu zdjęć innych dziewczyn informacji brak
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 23:49   #4
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Czy to normalne, że chłopak ogląda zdjęcia innych dziewczyn?

W jego przypadku nie, to nie normalne.
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-12, 07:13   #5
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Czy to normalne, że chłopak ogląda zdjęcia innych dziewczyn?

Zasadnicze pytanie - po co jesteś z osobą, której kompletnie nie ufasz? Boisz się, że zostaniesz sama, czy co?
W takim przypadku jak ten nie, to nie jest normalne.
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-12, 08:22   #6
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Czy to normalne, że chłopak ogląda zdjęcia innych dziewczyn?

Oczywiście dziewczyny mają rację - związek nie ma racji bytu, nie masz do niego zaufania (i słusznie), on Cię robi w bambuko, a jeszcze gdyby było mało - to nie potrafisz zaakceptować jego przeszłości seksualnej. Nie wiem, co w tej relacji dalej robisz.
Ale! Gdybym to ja była wspomnianą siostrą....

Cytat:
Napisane przez Marties7 Pokaż wiadomość
Jakiś czas temu wymyślił, że jego była i jednocześnie jedna z dziewczyn, z którymi pisał będzie robić zdjęcia na weselu jego siostry ( bo weźmie mniej kasy). Powiedziałam, że jeśli ona tam będzie to równie dobrze może iść z nia bo ja sie nigdzie nie wybieram. Oczywiście wyszło na moje, a żeby siostra nie straciła to zaproponowałam swoją kolezankę

...to po usłyszeniu od brata, jak zareagowała jego księżniczka, najzwyczajniej w świecie skreśliłabym Cię z listy gości. Decyzja o zatrudnieniu takiej osoby a nie innej to decyzja nie Twojego chłopaka, a jego siostry i jej męża, a Tobie nic do tego
.
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-12, 09:08   #7
shenoor
Przyczajenie
 
Avatar shenoor
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 25
Dot.: Czy to normalne, że chłopak ogląda zdjęcia innych dziewczyn?

Uciekaj. Serio, nie widzę, żebyś miało coś z tego dobrego wyjść w przyszłości z takim podejściem.
shenoor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-12, 09:32   #8
ZycieKoloruBlond
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 119
Dot.: Czy to normalne, że chłopak ogląda zdjęcia innych dziewczyn?

Jeśli w Twoim związku coś idzie nie tak, zaproś chłopaka na szczerą rozmowę. Może on nie widzi nic złego w pisaniu do koleżanki "Śpij słodko "? Może to taki amant od siedmiu boleści i pisze tak, żeby się dowartościować, a nie dlatego, że któraś mu się podoba. W umyśle człowieka często siedzą przedziwne myśli, trzeba tylko spróbować dowiedzieć się, jaka jest przyczyna danego zachowania. Dobrym pomysłem jest też przekazanie swoich uczuć w sposób spokojny i powiedzenie co konkretnie nas boli albo jak sobie coś tam wyobrażamy - bez szantażu, bez płaczu.

Edytowane przez ZycieKoloruBlond
Czas edycji: 2014-01-13 o 17:36
ZycieKoloruBlond jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-12 10:32:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:36.