spalona poparzona na solarium, czerwona piekąca skóra - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-23, 16:13   #31
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Dziewczynki ratujcie biedule ;((( Margaś woła o pomoc ;((

Cytat:
Napisane przez patitcz
tylko nie smaruj sie odrazu balsamem ..bo skóra wtedy jest zatkana i nie moze parowac i bedzie pieklo jeszcze bardziej!! dopiero po jakims czasie sie posmaruj..nie wiem odczekaj dzien albo dwa
Balsamy po opalaniu jak sama nazwa głosi są do stosowania PO opalaniu,a nie do stosowania 2-3 dni po opalaniu Balsamy mają składniki łagodzące,które uśmieżają częściowo ból po opalaniu,więc dlaczego się katować 2-3 dni i cierpieć z powodu poparzonej skóry zamiast posmarować się czymś co ukoi nasz ból
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-23, 16:38   #32
patitcz
Zadomowienie
 
Avatar patitcz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: k0sm0s
Wiadomości: 1 270
Dot.: Dziewczynki ratujcie biedule ;((( Margaś woła o pomoc ;((

hmm..no mi chodziła o takie zwykłe balsamy nie PO opalaniu ..to słyszałam ze takimi niepowinno sie odrazu smarowac..bo skóra nie moze parowac
patitcz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-23, 17:06   #33
Carrie
Zadomowienie
 
Avatar Carrie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: WM
Wiadomości: 1 003
Dot.: Dziewczynki ratujcie biedule ;((( Margaś woła o pomoc ;((

Cytat:
Napisane przez Gabi2
ja kiedys spieklam sie do bólu na mazurach i wtedy pomogł mi Alantan w piance, preparat własnie łagodzi i pomaga również przy oparzeniach słonecznych
kupiłam Alantan Plus (w kremie) na przesuszenia na twarzy, ale na ulotce jest tez napisane "leczenie oparzen słonecznych" i polecam jest na prawde dobry - zapłaciłam ok 7,5 zł
__________________
Mówisz-masz, chcesz-dostajesz...*
*czasem tylko płacisz.
Carrie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-23, 17:22   #34
patitcz
Zadomowienie
 
Avatar patitcz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: k0sm0s
Wiadomości: 1 270
Dot.: Dziewczynki ratujcie biedule ;((( Margaś woła o pomoc ;((

Cytat:
Napisane przez natii4
Balsamy po opalaniu jak sama nazwa głosi są do stosowania PO opalaniu,a nie do stosowania 2-3 dni po opalaniu Balsamy mają składniki łagodzące,które uśmieżają częściowo ból po opalaniu,więc dlaczego się katować 2-3 dni i cierpieć z powodu poparzonej skóry zamiast posmarować się czymś co ukoi nasz ból
trzeci akapit (kropeczka)..netii4 o to mi chodziło http://www.mediweb.pl/firstaid/wyswietl.php?id=927
patitcz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-23, 20:44   #35
margar3tka
Raczkowanie
 
Avatar margar3tka
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 286
GG do margar3tka
Dot.: Dziewczynki ratujcie biedule ;((( Margaś woła o pomoc ;((

Dieki dziewczyny ratujecie mi skore w kazdym tego slowa znaczeniu Ech... a tak staralam sie rozlozyc to rozsadnie w czasie... widocznie musze jeszcze bardziej uwazac... ech... tak to jest jak sie ma jasna karnacje ale nie narzekam juz Na pewno skorzystam z porad ;d
Dzieki jeszcze raz dziewczynki kochane moje
margar3tka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 11:58   #36
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Dziewczynki ratujcie biedule ;((( Margaś woła o pomoc ;((

również polecam pantenol, a konkretnie Panthenol Spray niem. firmy Chauvin Ankerpharm - faktycznie jest w piance. jego konsystencja odpowiada mi o wiele bardziej niż Pantenolu w piance Farmony, który jest dla mnie zbyt wodnisty - i perfumowany (ładniej pachnie, ale na podrażnioną skórę?). zawiera wprawdzie wyciągi roślinne, ale mam wrażenie, że to sama woda i że tego pantenolu tam za mało. dobrze działają też żele aloesowe. do picia wapno.
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 10:04   #37
martas0905
Raczkowanie
 
Avatar martas0905
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 108
GG do martas0905
popalilam sie na solarium!

prosze pomozcie co robicie gdy za mocno sie opalicie? jestem nalogowa "opalaczka" na solarium bylam 2 dni pod rzad i nie moge siedziec na tylku bola mnie piersi i pachwiny co zrobic zeby przestala bolec mnie skora pomozcie!!!
martas0905 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-16, 10:19   #38
fitneskaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Trojmiasto
Wiadomości: 81
Dot.: popalilam sie na solarium!

jejku, balsamuj sie co kilka godzin, najlepiej jakims chlodzacym kremem, duzo nawilzaj ehhhh po co chodzisz na solarium ? etz kiedys chodzilam, dopoki sie w szkole nie nauczylam czym to grozi (studiuje na akademii medycznej) wszystiie mity ze solarium jest mniej szkodliwe lub najwyzej tak samo jak slonce poszly w niepamiec!!! dziewczyny, szkodzicie same sobie
fitneskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 10:27   #39
justyna_t
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 104
Dot.: popalilam sie na solarium!

Nie będe pisać, że solarium jest beeee... bo każdy to wie
Ja sama chodze na solarium- raz na tydzień na 10 minut.
przygotuj się, że zacznie schodzić ci skóra i że będzie bolało dość długo.
Balsamuj się bardzo często. Ja raz- jakieś 2 lata temu poszłam na 15 min i się spaliłam więc wiem co to znaczy.
A więc balsam, balsam, balsam.
Uzywałam tez balsamu po opalaniu bo chłodzi. Nawet pokusiłam się na środek po oparzeniach.
Boleć przestało po paru dniach, ale miałam nauczke.
Moze powinnaś zmniejszyć dawke solarium ? Pomysl nad tym- a i jeszcze jedno żadnego opalania aż do chwili kiedy zajdzie co powinno.
I uważaj na siebie.
__________________
justyna_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 10:34   #40
kizia mizia
Wtajemniczenie
 
Avatar kizia mizia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Prawie Kraków
Wiadomości: 2 032
Dot.: popalilam sie na solarium!

kurcze dobrze ze mam solario-fobie zawsze jak widze ten dziwny wynalazek to mam wrazenie ze gdybym tam weszła to teloportowałabym sie w 9 wymiar i nigdy nie wrociłabym do domu hahaha
spróbuj moze panthenolu na te oparzenia? ....yyyy...tak to sie nazywa?a jak gadam głupoty to mnie nie słuchajta
kizia mizia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 10:36   #41
martas0905
Raczkowanie
 
Avatar martas0905
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 108
GG do martas0905
Dot.: popalilam sie na solarium!

Cytat:
Napisane przez fitneskaa
jejku, balsamuj sie co kilka godzin, najlepiej jakims chlodzacym kremem, duzo nawilzaj ehhhh po co chodzisz na solarium ? etz kiedys chodzilam, dopoki sie w szkole nie nauczylam czym to grozi (studiuje na akademii medycznej) wszystiie mity ze solarium jest mniej szkodliwe lub najwyzej tak samo jak slonce poszly w niepamiec!!! dziewczyny, szkodzicie same sobie
dzieki za odp ja tez studiuje na akademi medycznej -wiec witam kolezanke po fachu niestety wiem ze solarium szkodzi ale to nalog! tak jak z anorektyczkami one twierdza ze sa ciagle grube a mnie wydaje sie ze jestem blada mimo tego ze inne osoby twierdza ze jestem opalona 2 lata temu bylam u dermatologa ktory stwierdzil ze mam stan przedrakowy skory-na rok sie przestraszylam i nie chodzilam na solarium ale tylko na rok niestety a teraz tak mnie wszystko boli!
martas0905 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-16, 10:39   #42
martas0905
Raczkowanie
 
Avatar martas0905
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 108
GG do martas0905
Dot.: popalilam sie na solarium!

Cytat:
Napisane przez justyna_t
Nie będe pisać, że solarium jest beeee... bo każdy to wie
Ja sama chodze na solarium- raz na tydzień na 10 minut.
przygotuj się, że zacznie schodzić ci skóra i że będzie bolało dość długo.
Balsamuj się bardzo często. Ja raz- jakieś 2 lata temu poszłam na 15 min i się spaliłam więc wiem co to znaczy.
A więc balsam, balsam, balsam.
Uzywałam tez balsamu po opalaniu bo chłodzi. Nawet pokusiłam się na środek po oparzeniach.
Boleć przestało po paru dniach, ale miałam nauczke.
Moze powinnaś zmniejszyć dawke solarium ? Pomysl nad tym- a i jeszcze jedno żadnego opalania aż do chwili kiedy zajdzie co powinno.
I uważaj na siebie.
"zadnego opalania"-a ja dzisiaj chcialam isc 3 raz!ale tak boli ze nie ide dodam ze chodze na 15 min -wiem ze jestem glupia ale to nalog i niestety teraz cierpie dzieki za pomoc ide sie balsamowac!
martas0905 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 10:43   #43
didi_d
Raczkowanie
 
Avatar didi_d
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 290
GG do didi_d
Dot.: popalilam sie na solarium!

moim zdnaiem powinnas sie leczyc.
masz stan przedrakowy i jeszcze sie naswietlasz??
głupota
__________________



didi_d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 10:44   #44
redia
Raczkowanie
 
Avatar redia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 101
GG do redia
Dot.: popalilam sie na solarium!

jedyne co to pentahnol w aptece i dobrze nawilzajace balsamy plus wez sobie jakas tabletke przeciwbolowa
redia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 10:49   #45
kaeri
Raczkowanie
 
Avatar kaeri
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 194
Dot.: popalilam sie na solarium!

Cytat:
Napisane przez martas0905
"zadnego opalania"-a ja dzisiaj chcialam isc 3 raz!ale tak boli ze nie ide dodam ze chodze na 15 min -wiem ze jestem glupia ale to nalog i niestety teraz cierpie dzieki za pomoc ide sie balsamowac!
Nie mogę uwierzyć w to co piszesz! Studiujesz medycynę, masz zmiany przedrakowe, poparzyłaś się i mimo wszystko dalej świadomie się w to pchasz? Dziewczyno, rusz głową i pomyśl wreszcie o swoim zdrowiu. Nie tłumacz się uzależnieniem, bo to głupoty nie usprawiedliwia.

PS. Przepraszam za moralizatorski ton, ale Twój przypadek poruszył mnie do żywego.
kaeri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 10:54   #46
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Thumbs down Dot.: popalilam sie na solarium!

Cytat:
Napisane przez martas0905
dzieki za odp ja tez studiuje na akademi medycznej -wiec witam kolezanke po fachu niestety wiem ze solarium szkodzi ale to nalog! tak jak z anorektyczkami one twierdza ze sa ciagle grube a mnie wydaje sie ze jestem blada mimo tego ze inne osoby twierdza ze jestem opalona 2 lata temu bylam u dermatologa ktory stwierdzil ze mam stan przedrakowy skory-na rok sie przestraszylam i nie chodzilam na solarium ale tylko na rok niestety a teraz tak mnie wszystko boli!

Ogólnie uważam , że wszystko jest dla ludzi, a wybacz jak piszesz, że dermatolog stwierdził stan przedrakowy to Ty chodzisz na solarium????????????????? ???????? Dla mnie to nie zrozumiałe nawet to , że to nałóg. Wybacz mogę dostać bana ale stwierdzam, że powinnaś się leczyć i to nie u dermatologa.
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 10:57   #47
ewka.mnk
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: popalilam sie na solarium!

Smaruj się Bepanthenem (w aptekach), to doskonały krem na poparzenia, w tym słoneczne. Przyspiesza gojenie i regenerację.
I Martas - nie opalaj się więcej na Boga!
__________________

ewka.mnk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 10:58   #48
martas0905
Raczkowanie
 
Avatar martas0905
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 108
GG do martas0905
Dot.: popalilam sie na solarium!

dziewczyny zrozumcie z tego nie jest latwo wyjsc! alkoholikowi czy palaczowi lub narkomanowi nie przetlumaczysz ze to zle i niech tego nie robi ja tez jestem taka narkomanka tylko moim narkotykiem jest solarium przyznaje sie ze pod tym wzgledem jestem glupia tymbardziej ze studiujac na akademii medycznej znam ewntualne powiklania i komplikacje ale jest mi strasznie ciezko wychodza mi pryszcze i solarium to moj ratunek chociaz gdy ich nie mam tez chodze nie "krzyczcie" na mnie ja chyba potrzebuje pomocy
martas0905 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 11:04   #49
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Dot.: popalilam sie na solarium!

Cytat:
Napisane przez martas0905
dziewczyny zrozumcie z tego nie jest latwo wyjsc! alkoholikowi czy palaczowi lub narkomanowi nie przetlumaczysz ze to zle i niech tego nie robi ja tez jestem taka narkomanka tylko moim narkotykiem jest solarium przyznaje sie ze pod tym wzgledem jestem glupia tymbardziej ze studiujac na akademii medycznej znam ewntualne powiklania i komplikacje ale jest mi strasznie ciezko wychodza mi pryszcze i solarium to moj ratunek chociaz gdy ich nie mam tez chodze nie "krzyczcie" na mnie ja chyba potrzebuje pomocy


Marto rozumiem, że Ci ciężko, każdy z nas lepiej wygląda jak jest opalony, wygląda zdrowiej, i wierz mi ja mam skończone 28 lat i też się zdarza, że mam wypryski ale kupiłam acne derm inne kwasy i wg.mnie jest o niebo lepiej. Przyzwyczajam się powoli do samoopalaczy choć jestem leń śmierdzący, a jakbyś zamiast solarium chodziłam na te opalanie natryskowe , wiem, że nie jest tanie ale może warto o zdrowiu pomyśleć???. Narazie odłożyłabym kolejną wizytę w solarium aż skóra się nie zregeneruje.
O pomyślałam tez , że mogłabyś sobie kupić beta karoten i pić soczki z marchwi, naprawdę ładnie się po tym wygląda
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-16, 11:07   #50
martas0905
Raczkowanie
 
Avatar martas0905
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 108
GG do martas0905
Dot.: popalilam sie na solarium!

nie pojde na solarium dopoki skora sie nie zregeneruje bede starala sie ograniczac wizyty opalajace chociaz do 1 tygodniowo watpie ze uda mi sie skonczyc z tym na dobre ale moze niedlugo mi sie odechce mam taka nadzieje
martas0905 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 11:08   #51
martas0905
Raczkowanie
 
Avatar martas0905
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 108
GG do martas0905
Dot.: popalilam sie na solarium!

dodam ze caly czas lykam beta-karoten forte
martas0905 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 11:16   #52
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: popalilam sie na solarium!

Jako studentka Akademi Medycznej powinnaś wiedzieć,że to jest mit,iż solarium pomaga w walce z pryszczami

Tak ogólnie to co studiujesz-medycynę??

Łapy razem ze szczęką opadają Kiedyś tu był wątek dziewczyny,która prosiła nas o radę jak sama ma wyjść z tanoreksji i poduwałyśmy jej pomysły co powinna zrobić,a ty wiesz,że jesteś chora,że masz poważne powikłania po takim sposobie opalania,ale ciągle zasłaniasz się tym,że to jest uzależnienie i to nie jest łatwe.W ogóle próbowałaś coś zrobić żeby zacząć ograniczać solarium?


Co do tematu-preparat po przedawkowaniu słońca Erisa, Panthenol
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 11:21   #53
martas0905
Raczkowanie
 
Avatar martas0905
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 108
GG do martas0905
Dot.: popalilam sie na solarium!

Cytat:
Napisane przez natii4
Jako studentka Akademi Medycznej powinnaś wiedzieć,że to jest mit,iż solarium pomaga w walce z pryszczami

Tak ogólnie to co studiujesz-medycynę??

Łapy razem ze szczęką opadają Kiedyś tu był wątek dziewczyny,która Co do tematu-preparat po przedawkowaniu słońca Erisa, Panthenol

kiedys jak bylam duzo mlodsza jeszcze w liceum to poszlam do dermatologa ze swoja skora i moze cie to zdziwi ale wlasnie ona polecila mi chodzenie na solarium-ze zasusze zmiany skorne i po tej wi8zycie 1 raz poszlam sie opalac itak do dzis
martas0905 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 11:22   #54
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: popalilam sie na solarium!

Cytat:
Napisane przez martas0905
dzieki za odp ja tez studiuje na akademi medycznej
wlasnie tak wyglada polska medycyna :-/

masz zajecia na uczelni wiec pogadaj z wykładowcami,jak sobie z tym poradzic,
zreszta chyba głupia nie jestes skro dostalas sie na medycyne i powinnas wiedziec jak zamienic chodzenie na solarium na inne zajecia.
sport,sport,sport-wtedy głupoty z głowy wylatuja.
paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 11:25   #55
martas0905
Raczkowanie
 
Avatar martas0905
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 108
GG do martas0905
Dot.: popalilam sie na solarium!

wiesz niestety sa lekarze ktorzy pala ktorzy nalogowo sie odchudzaja jak i tacy ktorzy czesto sie opalaja nie ma idealnych ludzi nawet w sluzbie zdrowia! jestesmytylko ludzmi
martas0905 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 11:30   #56
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: popalilam sie na solarium!

Cytat:
Napisane przez martas0905
kiedys jak bylam duzo mlodsza jeszcze w liceum to poszlam do dermatologa ze swoja skora i moze cie to zdziwi ale wlasnie ona polecila mi chodzenie na solarium-ze zasusze zmiany skorne i po tej wi8zycie 1 raz poszlam sie opalac itak do dzis
To,że kilka lat temu tak mówiono to nie oznacza,że to nadal jest aktualne i sama powinnaś to wiedzieć.

Sorka,ale wg mnie zasłaniasz się tanoreksją.Niby wiesz,że masz,ale nic Cię to nie obchodzi,bo wiadomo to jest nałóg Próbowałaś w ogóle oduczyć się opalania??
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 11:34   #57
martas0905
Raczkowanie
 
Avatar martas0905
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 108
GG do martas0905
Dot.: popalilam sie na solarium!

probowalam i przez rok nie opalalam sie ale niestety to wrocilo zdarza mi sie ze chodze na solarium 1 na 2 tyg ale w extremalnych warunkach
martas0905 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 11:37   #58
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: popalilam sie na solarium!

Marta, to takie smutne co piszesz. Skoro to nałóg, taki jak uzależnienie od narkotyków czy bulimia, skoro jeste silniejszy od Ciebie, to może potrzebujesz pomocy specjalisty, psychologa.
Nie będą tu pisać, że solarium jest zabójcze, bo wszysycy to wiemy. Dziewczyno, spróbuj nie opalać się.
A przecież można byc opalonym bez solarium, są świetne samoopalacze, balsamy brązujące.
Szkoda zdrowia. Szkoda życia - przecież lekarz powiedział Ci o tym przedrakowym stanie skóry!
TRzymaj się.
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 11:39   #59
anytsuj
Zadomowienie
 
Avatar anytsuj
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: morza szum, ptaków śpiew
Wiadomości: 1 090
Dot.: popalilam sie na solarium!

dla mnie lekarz dermatolog który na pryszcze poleca solarium powinien iść do psychiatry, ja mam koleżankę której kiedyś taki lekarzyna polecił solarium na pryszcze i Ona dziś "niewyląda" ma dziwną twarz takie przypieczone pryszcze jakby blizny mówię Wam strasznie to wygląda juz nie chodzi na solarium oczywiście, leczy się u innego dermatologa i solarium omija szerokim łukiem.
anytsuj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 11:41   #60
martas0905
Raczkowanie
 
Avatar martas0905
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 108
GG do martas0905
Dot.: popalilam sie na solarium!

wiem ze sa samoopalacze ale nawet gdy stosowalam "te dobre" to mialam ciemne plamy -ale to wynikalo z kondycji mojej skory a nie ze zlego nalozenia
martas0905 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-07 21:00:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:44.