Dziewczyny Nie Uprawiajcie Pettingu! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-06-13, 17:57   #61
Lalik
Zadomowienie
 
Avatar Lalik
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 172
Dot.: Dziewczyny Nie Uprawiajcie Pettingu!

a skad Ty tak dokladnie wiesz co, kiedy i jak robila kolezanka ze swoim chlopakiem, czy i w czym mieli umazane rece etc? kolezanka az tak wylewna byla, ze opisala ze szczegolami co i jak robi z facetem? czy moze to historia z serii 'zdarzyla mi sie... tzn koledze zdarzyla sie taka sytuacja...'
__________________
Nie jestem leniwa. Mam zawyżone wymagania motywacyjne.

Lalik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-13, 17:59   #62
justynka1980
Raczkowanie
 
Avatar justynka1980
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 32
Dot.: Dziewczyny Nie Uprawiajcie Pettingu!

Cytat:
Napisane przez Lalik Pokaż wiadomość
a skad Ty tak dokladnie wiesz co, kiedy i jak robila kolezanka ze swoim chlopakiem, czy i w czym mieli umazane rece etc? kolezanka az tak wylewna byla, ze opisala ze szczegolami co i jak robi z facetem? czy moze to historia z serii 'zdarzyla mi sie... tzn koledze zdarzyla sie taka sytuacja...'
brawo to samo mialam na mysli. nie sadze ze kolezanka byla az tak wylewna by opowiadac co robila ze swoim facetem.
justynka1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-13, 18:08   #63
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Dziewczyny Nie Uprawiajcie Pettingu!

Cytat:
Napisane przez justynka1980 Pokaż wiadomość
brawo to samo mialam na mysli. nie sadze ze kolezanka byla az tak wylewna by opowiadac co robila ze swoim facetem.
Oj, wiesz znam wiele takich, (za) bardzo wylewnych
Cytat:
Napisane przez Asi_ek Pokaż wiadomość
To ze przez petting mozna zajsc w ciaze chyba kazdy wie
I decydujac sie na to ma taka swiadomosc
Oj, uwierz mi, ze nie kazdy... Wejdz na watek "czy moge byc w ciazy-zbiorczy" czy cos takiego, to na pewno zmienisz zdanie
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-13, 18:11   #64
justynka1980
Raczkowanie
 
Avatar justynka1980
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 32
Dot.: Dziewczyny Nie Uprawiajcie Pettingu!

Cytat:
Napisane przez layla_lbn Pokaż wiadomość
Oj, wiesz znam wiele takich, (za) baaaardzo wylewnych
w sumie ja tez znam taka jedna ktora chwali sie co robi ze swoim ale nie wiem na ile w tym prawdy.
justynka1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-13, 18:21   #65
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Dziewczyny Nie Uprawiajcie Pettingu!

peeting to inna forma SEKSU... więc nie pisz, że go nie uprawiała.
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-13, 18:27   #66
justynka1980
Raczkowanie
 
Avatar justynka1980
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 32
Dot.: Dziewczyny Nie Uprawiajcie Pettingu!

kazdy kto uprawia petting uprawia sex i trzeba byc tego swiadomym. ja uprawiam petting i jestem swiadoma jakie moga byc konsekwencje.
justynka1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-13, 18:32   #67
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Dziewczyny Nie Uprawiajcie Pettingu!

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Dobra, Nie Bedziemy Uprawiac Pettingu!

Jestes juz spokojniejsza?
no dobra

bess jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-13, 18:42   #68
syntagma
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 509
Dot.: Dziewczyny Nie Uprawiajcie Pettingu!

spoznia trzeci dzien...

Cytat:
zajscie w ciaze przez petting jest mozliwe, co wiecej czesto to sie zdarza!
hmmm... a znasz wiecej takich przypadkow?
__________________
.................
syntagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-13, 18:46   #69
aliss0588
Zadomowienie
 
Avatar aliss0588
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: .
Wiadomości: 1 156
Dot.: Dziewczyny Nie Uprawiajcie Pettingu!

co za wątek...

opóźniony okres 3 dni, normalnie sie pochlastać...jak dla mnie ciąża murowana...

mi sie okres spózniał też trzy...ale tygodnie, i w ciązy jakoś nie byłam

usmiałam się czytając ten watek az mi się humor poprawił
__________________
Sczęśliwa, dzięki Tobie Łobuzie

aliss0588 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-13, 18:49   #70
Madziarka.n
Zakorzenienie
 
Avatar Madziarka.n
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 124
Dot.: Dziewczyny Nie Uprawiajcie Pettingu!

ojej dobrze że powstał taki wątek, uff..
no to już nigdy nie będę uprawiać pettingu, co najwyżej sam sex
sorki NMSP
__________________
Aparatka..
góra + dół 01/06/2012


Madziarka.n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-13, 19:02   #71
justynka1980
Raczkowanie
 
Avatar justynka1980
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 32
Dot.: Dziewczyny Nie Uprawiajcie Pettingu!

Cytat:
Napisane przez Madziarka.n Pokaż wiadomość
ojej dobrze że powstał taki wątek, uff..
no to już nigdy nie będę uprawiać pettingu, co najwyżej sam sex
sorki NMSP
hahaha masz racje w tym przypadku sex jest bezpieczniejszy. normalnie mamy ubaw dziewczyny.
justynka1980 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-13, 19:28   #72
jessy
Zakorzenienie
 
Avatar jessy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 924
Dot.: Dziewczyny Nie Uprawiajcie Pettingu!

Wiecie co jest najgorsze? To, że wychowanie do życia w rodzinie można o kant du** rozbić. Mnie tam kładziono do głowy same szczytne słowa i idee: cud narodzin (jaki to znowu cud - sama męczarnia), nie ma nic lepszego dla kobiety niż 9 miesiecy stanu błogosławionego, że dziewczynki różnia się od chłopców emocjonalnie, ale żeby seks, żeby antykoncepcja? Nie, ani razu! Porządną lekcję na temat antykoncepcji dostałam od mojej ukochanej biologicy z liceum, ale wtedy to już byłam na tyle oczytana w temacie, że sama mogłam tę lekcję prowadzić... Po prostu dziecko samo zaczęło 'odkrywać świat', czytać książki, pytać mamę. Dobrze, ze nie zaczęłam od Bravo, bo kto wie - może już bym miała wnuki

To trochę przerażające, że nie otrzymuje się fachowej wiedzy na tematy, które sa codzienne, w zasadzie, naturalna potrzeba człowieka, a biologicznie pragnienie przedlużenia gatunku. Niektórym się potem wydaje, że jak sie przeczyta wyrocznię - Biblię "Bravo girl", to juz jest to, to już się jest dorosłym. A skoro jest sie dorosłym to trzeba przyjmować WSZYSTKIE konsekwencje swoich czynów, nawet te mało zabawne.

Jak któraś z Was powiedziała - dorosły do seksu - gotowy do dziecka.
Chciałabym, żeby takie watki juz się nie pojawiały, ale to chyba utopia, zawsze znajdze się ktoś, kto po fakcie odkryje Amerykę...
__________________
Salsame mucho
jessy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-13, 19:32   #73
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: Dziewczyny Nie Uprawiajcie Pettingu!

Cytat:
Napisane przez Madziarka.n Pokaż wiadomość
ojej dobrze że powstał taki wątek, uff..
no to już nigdy nie będę uprawiać pettingu, co najwyżej sam sex

Mi też ulżyło


xyoko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-13, 19:42   #74
qathe
Wtajemniczenie
 
Avatar qathe
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: o już byś chciała wiedzieć :)
Wiadomości: 2 166
Dot.: Dziewczyny Nie Uprawiajcie Pettingu!

jestem w szoku...
__________________
Jestesmy mlodzi,piekni,a kiedys bogaci



qathe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-13, 20:06   #75
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Dziewczyny Nie Uprawiajcie Pettingu!

Cytat:
Napisane przez jessy Pokaż wiadomość
Wiecie co jest najgorsze? To, że wychowanie do życia w rodzinie można o kant du** rozbić. Mnie tam kładziono do głowy same szczytne słowa i idee: cud narodzin (jaki to znowu cud - sama męczarnia), nie ma nic lepszego dla kobiety niż 9 miesiecy stanu błogosławionego, że dziewczynki różnia się od chłopców emocjonalnie, ale żeby seks, żeby antykoncepcja? Nie, ani razu! Porządną lekcję na temat antykoncepcji dostałam od mojej ukochanej biologicy z liceum, ale wtedy to już byłam na tyle oczytana w temacie, że sama mogłam tę lekcję prowadzić... Po prostu dziecko samo zaczęło 'odkrywać świat', czytać książki, pytać mamę. Dobrze, ze nie zaczęłam od Bravo, bo kto wie - może już bym miała wnuki

To trochę przerażające, że nie otrzymuje się fachowej wiedzy na tematy, które sa codzienne, w zasadzie, naturalna potrzeba człowieka, a biologicznie pragnienie przedlużenia gatunku. Niektórym się potem wydaje, że jak sie przeczyta wyrocznię - Biblię "Bravo girl", to juz jest to, to już się jest dorosłym. A skoro jest sie dorosłym to trzeba przyjmować WSZYSTKIE konsekwencje swoich czynów, nawet te mało zabawne.

Jak któraś z Was powiedziała - dorosły do seksu - gotowy do dziecka.
Chciałabym, żeby takie watki juz się nie pojawiały, ale to chyba utopia, zawsze znajdze się ktoś, kto po fakcie odkryje Amerykę...
A wakacje zblizaja sie nieuchronnie i wysyp takich watkow dopiero nas czeka, to byla tylko taka niesmiala pierwsza jaskolka


Swoja droga... Ja tam wychodze z zalozenia, ze od wychowywania i uswiadamiania to sa rodzice a nie szkola i jakies tam wychowanie do zycia w rodzinie... Ale nie, lepiej zwalic wszystko na szkole albo zostawic dziecko sam na sam z gazetkami a potem rwac wlosy z glowy, ze sie babcia zostalo...
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-13, 20:11   #76
calkiem-spoko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 807
Dot.: Dziewczyny Nie Uprawiajcie Pettingu!

Twoja koleżanka jest w ciąży. To pewne.
Naukowo udowodnione jest, że pleminki mają nibynóżki. Podczas zaawansowanych pieszczot potrafią przedostać się na tych nibynożkach do pochwy kobiety. Dopiero tam pomagają sobie ogonkami i tym sposobem dopływają do komórki jajowej. Tak oto wygląda zapłodnienie.
Ponadto środowisko na palcach jest niezwykle przyjazne dla żywotności plemników.
Trzeba bardzo uważać przy używaniu wspólnego ręcznika, a nawet przy siadaniu na toalecie. Tam mogą się czaić groźne pleminiki.
Natomiast o pewnej ciąży możemy mówić, gdy okres nie pojawia się od trzech dni - tak ostatnio pisał w swoim najnowszym raporcie znany polski seksuolog.
Także radzę kompletować wyprawkę do bobaska, pomyśleć o ślubie, imieniu dla dziecka...może Tomcio Paluszek?

calkiem-spoko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-13, 20:15   #77
duell
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 68
Dot.: Dziewczyny Nie Uprawiajcie Pettingu!

dla was to zabawa, a ja nie umiem jej pocieszyc, chcialam tylko was ostrzec, jak to sie konczy...
duell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-13, 20:17   #78
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Dziewczyny Nie Uprawiajcie Pettingu!

Cytat:
Napisane przez duell Pokaż wiadomość
dla was to zabawa, a ja nie umiem jej pocieszyc, chcialam tylko was ostrzec, jak to sie konczy...
Chcesz ja pocieszyc, to daj jej przeczytac ten watek. I Ty tez go przeczytaj.
Blagam.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-13, 20:19   #79
Biała Dama
Zakorzenienie
 
Avatar Biała Dama
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9 294
Dot.: Dziewczyny Nie Uprawiajcie Pettingu!

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Dobra, Nie Bedziemy Uprawiac Pettingu!

Jestes juz spokojniejsza?

ja tam pettingu uprawiać nie będę! wolę sex uprawiać !
Biała Dama jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-13, 20:21   #80
jessy
Zakorzenienie
 
Avatar jessy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 924
Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
A wakacje zblizaja sie nieuchronnie i wysyp takich watkow dopiero nas czeka, to byla tylko taka niesmiala pierwsza jaskolka


Swoja droga... Ja tam wychodze z zalozenia, ze od wychowywania i uswiadamiania to sa rodzice a nie szkola i jakies tam wychowanie do zycia w rodzinie... Ale nie, lepiej zwalic wszystko na szkole albo zostawic dziecko sam na sam z gazetkami a potem rwac wlosy z glowy, ze sie babcia zostalo...
Jasne, z lepiej by było, aby to rodzice rozmawiali, uświadamiali, uczyli. Niestety w praktyce jest inaczej, czym każdy wie. Dlatego przydalby się jakiś porządny przedmiot, labo nawet nie przedmiot w końcu można na biologii. Tylko, żeby ktoś np całą lekcję poświęcił samej antykoncepcji, może byłoby mniej takich sytuacji... Nie wiem juz sama. Swoją drogą nie rozumiem trochę tych dziewczyn, a także chłopców (kto powiedział, że antykoncepcja dotyczy tylko kobiet?). Ja wiem, że nie chcę mieć dzieci i zabezpieczam się aż do przesady, to nie jest takie trudne, wystarczy się umówic z lekarzem, czy nawet pójść do apteki kupić porządne prezerwatywy. Jak dla mnie dziecinnie proste, a na pewno mniej nerwów niz potem...

Cytat:
Napisane przez duell Pokaż wiadomość
dla was to zabawa, a ja nie umiem jej pocieszyc, chcialam tylko was ostrzec, jak to sie konczy...
Z tymże większość z nas wie, jak to się może skończyć...
__________________
Salsame mucho

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2007-06-13 o 23:35 Powód: Post pod postem.
jessy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-13, 20:27   #81
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Dziewczyny Nie Uprawiajcie Pettingu!

Cytat:
Napisane przez duell Pokaż wiadomość
dla was to zabawa, a ja nie umiem jej pocieszyc, chcialam tylko was ostrzec, jak to sie konczy...
a jak to sie konczy????
Nie wiem czy sie smiac czy płakac,niech idzie i kupi test w aptece jak to jej nie przerasta
bess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-13, 20:27   #82
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Dziewczyny Nie Uprawiajcie Pettingu!

Cytat:
Napisane przez jessy Pokaż wiadomość
Jasne, z lepiej by było, aby to rodzice rozmawiali, uświadamiali, uczyli. Niestety w praktyce jest inaczej, czym każdy wie. Dlatego przydalby się jakiś porządny przedmiot, labo nawet nei przedmiot w końcu można na biologii. Tylko, żeby ktoś np całą lekcję poświęcił samej antykoncepcji, może byłoby mniej takich sytuacji... Nie wiem juz sama. Swoją drogą nie rozumiem trochę tych dziewczyn, a także chłopców (kto powiedział, że antykoncepcja dotyczy tylko kobiet?). Ja wiem, że nie chcę mieć dzieci i zabezpieczam się aż do przesady, to nei jest takie trudne, wystarczy się umówic z lekarzem, czy nawet pójść do apteki kupić porządne prezerwatywy. Jak dla mnie dziecinnie proste, a na pewno mniej nerwów niz potem...
Wiekszosc wizazanek zostanie kiedys mamami (no, niektore chociaz ) a czesc juz moze sie pochwalic swoimi pociechami...
Mam wielka nadzieje, ze kazda zapamieta te biedne dzieci, ktore na forum szukaly wiadomosci i uswiadomienia i nie dopusci do tego, zeby jej dzieci musialy szukac wiedzy w ten sam sposob...


Nie ma tego zlego...
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-13, 20:31   #83
jessy
Zakorzenienie
 
Avatar jessy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 924
Dot.: Dziewczyny Nie Uprawiajcie Pettingu!

LUBA - i ja mam taka nadzieje Widzę, że niektóre z Was mają podobne do mnie podejście do sprawy
__________________
Salsame mucho
jessy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-13, 20:49   #84
Ludowa
Zakorzenienie
 
Avatar Ludowa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 6 740
Dot.: Dziewczyny Nie Uprawiajcie Pettingu!

Cytat:
Napisane przez jessy Pokaż wiadomość
Wiecie co jest najgorsze? To, że wychowanie do życia w rodzinie można o kant du** rozbić. Mnie tam kładziono do głowy same szczytne słowa i idee: cud narodzin (jaki to znowu cud - sama męczarnia), nie ma nic lepszego dla kobiety niż 9 miesiecy stanu błogosławionego, że dziewczynki różnia się od chłopców emocjonalnie, ale żeby seks, żeby antykoncepcja? Nie, ani razu! Porządną lekcję na temat antykoncepcji dostałam od mojej ukochanej biologicy z liceum, ale wtedy to już byłam na tyle oczytana w temacie, że sama mogłam tę lekcję prowadzić... Po prostu dziecko samo zaczęło 'odkrywać świat', czytać książki, pytać mamę. Dobrze, ze nie zaczęłam od Bravo, bo kto wie - może już bym miała wnuki

To trochę przerażające, że nie otrzymuje się fachowej wiedzy na tematy, które sa codzienne, w zasadzie, naturalna potrzeba człowieka, a biologicznie pragnienie przedlużenia gatunku. Niektórym się potem wydaje, że jak sie przeczyta wyrocznię - Biblię "Bravo girl", to juz jest to, to już się jest dorosłym. A skoro jest sie dorosłym to trzeba przyjmować WSZYSTKIE konsekwencje swoich czynów, nawet te mało zabawne.
Cytat:
Napisane przez jessy Pokaż wiadomość
Jasne, z lepiej by było, aby to rodzice rozmawiali, uświadamiali, uczyli. Niestety w praktyce jest inaczej, czym każdy wie. Dlatego przydalby się jakiś porządny przedmiot, labo nawet nie przedmiot w końcu można na biologii. Tylko, żeby ktoś np całą lekcję poświęcił samej antykoncepcji, może byłoby mniej takich sytuacji...
Jessy droga, wychowanie do życia z prawdziwego zdarzenia istnieje w wielu szkołach. Może nie jest idealnie, ale ja np. w klasie II gimn. na WOSie miałam całogodzinną lekcję ze szczegółowym omówieniem wszystkich zasad antykoncepcji.

Naciągaliśmy nawet prezerwatywy na ogórki

Problem tkwi w głupocie ludzkiej, braku czasu rodziców dla dzieci, nieumiejętności opanowania nastoletniej chuci
__________________

Ludowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-13, 20:55   #85
traci
Wtajemniczenie
 
Avatar traci
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Chocolate Factory
Wiadomości: 2 761
Dot.: Dziewczyny Nie Uprawiajcie Pettingu!

Po tym co tu przeczytalam to juz nigdy nie bede uprawiac pettingu ,naprawde.Dzieki za oswiecenie mnie
traci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-13, 21:28   #86
anusiaa89
Zadomowienie
 
Avatar anusiaa89
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 295
Dot.: Dziewczyny Nie Uprawiajcie Pettingu!

nie bo chyba padne zaraz...........
__________________

anusiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-13, 21:41   #87
nekome
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 288
Dot.: Dziewczyny Nie Uprawiajcie Pettingu!

Cytat:
Napisane przez Ludowa Pokaż wiadomość
Jessy droga, wychowanie do życia z prawdziwego zdarzenia istnieje w wielu szkołach. Może nie jest idealnie, ale ja np. w klasie II gimn. na WOSie miałam całogodzinną lekcję ze szczegółowym omówieniem wszystkich zasad antykoncepcji.

Naciągaliśmy nawet prezerwatywy na ogórki

II gimnazjum to 8 dawnej podstawowki?
bosz... ja mialam jakas technike i zajecia z gotowania wtedy chyba... nie wiem czy u was tez to funkcjonuje, ale wyobrazilam sobie robienie salatki z testowych ogorkow na nastepnej godzinie lekcyjnej
nekome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-13, 21:45   #88
Jajodzajofajo
Raczkowanie
 
Avatar Jajodzajofajo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: prosto z łózka
Wiadomości: 149
Dot.: Dziewczyny Nie Uprawiajcie Pettingu!

Ooooooooooooooooooooooooo ooooooooo!

Własnie czuje, ze jestem w ciąży!!!!!!!!!!!!!!!!

DZIEWCZYNY NIE CZYTAJCIE TYCH POSTóW, OD TEGO ZACHODZI SIE W CIAZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!

Aaaaaaaa!
__________________
Na trzy, cztery wszyscy ściągamy majtki!
Jajodzajofajo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-13, 21:59   #89
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Dziewczyny Nie Uprawiajcie Pettingu!

no nie moge...............

Cytat:
Napisane przez Biała Dama Pokaż wiadomość

ja tam pettingu uprawiać nie będę! wolę sex uprawiać !
co racja to racja
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-13, 22:11   #90
nice6irl
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 191
Dot.: Dziewczyny Nie Uprawiajcie Pettingu!

Tak na marginesie to mi się kiedyś spóźnił 6 tygodni.
Wychowanie seksualne- TAK! TAK! TAK!
Wiem sama po sobie. Właściwie wszystko czego dowiedziałam się o seksie tuż przed rozpoczęciem życia seksualnego to były rozmowy z moim ówczesnym tż. Ze strony mamy zero. Prócz tego, że dzieci wyskakują z brzucha, to nigdy więcej nie usłyszałam nic dotyczącego seksu, zabezpieczenia, ciąży itp. Mam jej to trochę za złe, bo sama pracuje w szkole z dziewczynami i mogła się domyśleć, że to bardzo ważna kwestia w życiu młodej dziewczyny.
Nie wiem czy to z tego powodu, ale pewnie to również miało jakiś wpływ, bo kiedyś praktycznie wogóle się nie zabezpieczałam. W gumce było niewygodnie, do apteki za daleko itp. Wszystko w miarę kontrolował mój partner (w miarę- bo wiadomo, że stosunek przerywany to żadna forma zabezpieczenia).
Dla mnie o tyle dobrze, że do dnia dzisiejszego jestem bezdzietna. Szczęśliwy przypadek? Mam nadzieję.

Tak czy siak. O tych sprawach powinno się rozmawiać już za wczasu, żeby potem nie było zdziwienia. Nie każdy ma tyle szczęścia, co ja.

I wiem, że jeśli kiedyś urodzą mi się dzieci to bardziej chciane i zaplanowane niż to może się wydawać, a potem uświadamiane na każdym kroku.

A wątek smutny. Smutno być takim nieświadomym...
__________________
znikam, ale...
wiecie, gdzie mnie szukać
nice6irl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:57.