wybór therm line - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Forum eksperta Therm Line

Notka

Forum eksperta Therm Line Zapraszamy na forum Eksperta Therm Line. Na Wasze pytania czekają specjaliści z zakresu biochemii, technologii żywności i żywienia oraz dietetyki i zdrowego stylu życia.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-03-27, 09:21   #31
katarina145
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 30
Dot.: wybór therm line

witam, chciałabym zacząć stosować term line(jednak nie wiem który będzie dla mnie odpowiedni) moim celem jest zrzucenie do 5 kg oraz pozbycie się boczków i grubych ud. jestem aktywna fizycznie i staram się dobrze odżywiać. obawiam się jednak, że po odstawieniu term line kg i cm które utracę wrócą jak bumerang. są to słuszne obawy?
__________________
katarina145 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 09:47   #32
Olimp Labs
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 221
Dot.: wybór therm line

Cytat:
Napisane przez katarina145 Pokaż wiadomość
witam, chciałabym zacząć stosować term line(jednak nie wiem który będzie dla mnie odpowiedni) moim celem jest zrzucenie do 5 kg oraz pozbycie się boczków i grubych ud. jestem aktywna fizycznie i staram się dobrze odżywiać. obawiam się jednak, że po odstawieniu term line kg i cm które utracę wrócą jak bumerang. są to słuszne obawy?
katarina145, są to słuszne obawy jeśli po zakończeniu przyjmowania Therm Line zaczniesz się źle odżywiać i przestaniesz być aktywna fizycznie. Efekt ten dotyczy tak Therm Line`a jak i wielu innych preparatów na odchudzanie. Therm Line napewno pomoże Ci zrzucić kilogramy, ale po jego odstawieniu od Ciebie będzie zależeć, czy zachowasz tą wagę.

Jeśli chodzi o wybór Therm Line, radzimy zacząć od Therm Line Forte.
Olimp Labs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 07:00   #33
pendraiw
Zakorzenienie
 
Avatar pendraiw
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 719
Dot.: wybór therm line

Właśnie mi się przypomnialo dlaczego nie schudlam już za drugim razem otóż za drugim razem kupiłam właśnie TL forte, skuszona tym że jest mocniejszy Gdy używalam TL2 schudłam 10 kg w bardzo krótkim czasie, rok później chciałam powtórzyc i kupiłam forte i nie schudłam. Także na mnie działa TL2
__________________
pendraiw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 08:01   #34
Olimp Labs
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 221
Dot.: wybór therm line

No coż, każdy organizm jest inny. Z reguły jednak TLF ma mocniejsze działanie.
Olimp Labs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 11:52   #35
00truskawa00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 39
Dot.: wybór therm line

na cellulit to sa banki chinskie goraco polecamznika juz po 10 zabiegow domowych juz niedlugo stworze watek o tym
00truskawa00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 21:52   #36
kiq_
Raczkowanie
 
Avatar kiq_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 54
Dot.: wybór therm line

Chciałabym podłączyć się pod ten wątek, liczę, że jakiś ekspert mi doradzi.
Czytam te wątki o suplementach i już dostałam jakiegoś kręćka chyba
Chodzę sobie na fitness, na siłownię, jestem na diecie, nie zależy mi na utracie dużej liczby kg, mój problem jest taki, że tłuszcz odkłada mi się tylko w brzuchu i boczkach.
Walczę już ponad rok, wszystko ładnie mi zeszczuplało, ujędrniło się. Na brzuchu też czuję mięśnie, ale pokrywa je jednak warstwa tłuszczu
Zaczęłam szukać jakiegoś suplementu, który by mi pomógł trochę ruszyć te zapasy :/
Czytam o Therm line i chyba się zdecyduję, czy ktoś mądrzejszy mógłby mi coś podpowiedzieć ? Czy to środek, który może mi pomóc i jeśli tak, to który ? Bardzo proszę o poradę
__________________
Na tym pieskim świecie to się właśnie liczy, by iść na sześciu łapach i na jednej smyczy. Ja idę na 14
kiq_ jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Forum eksperta Therm Line


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:39.