powiedzieć jej o zdradzie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-29, 09:38   #1
angiexoxo
Raczkowanie
 
Avatar angiexoxo
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 362

powiedzieć jej o zdradzie?


Witam wszystkie Wizażanki. Mam problem i nie wiem jak go rozwiązać. Otóż dwa tygodnie temu robiłam imprezę z okazji moich urodzin, była na niej m.in. moja kuzynka ze swoim facetem oraz przyjaciółka mojej siostry. W pewnym momencie facet kuzynki i przyjaciółka siostry gdzieś razem zniknęli. Wkońcu mój TŻ ich znalazł razem jak ona mu siedziała na kolanach w bardzo ustronnym miejscu, ale cały czas mówili, że tylko rozmawiali. Oboje byli pijani, a dodam, że ta dziewczyna należy do ''łatwych'' . No i tydzień temu przyznała się mojej siostrze, że się całowali. Nie wiem co w tej sytuacji zrobić. Powiedzieć kuzynce? Ona nie wie nawet o tym ich zniknięciu. Mój TŻ mówi, żebym się lepiej nie wtrącała, ale nie mogę znieść myśli, że ona żyje z takim kretynem. Bardzo proszę o rady.
__________________
Włosomaniaczka
Lakieromaniaczka







D.
angiexoxo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-29, 09:44   #2
_Marta_M_
Zadomowienie
 
Avatar _Marta_M_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 535
Dot.: powiedzieć jej o zdradzie?

Cytat:
Napisane przez angiexoxo Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Wizażanki. Mam problem i nie wiem jak go rozwiązać. Otóż dwa tygodnie temu robiłam imprezę z okazji moich urodzin, była na niej m.in. moja kuzynka ze swoim facetem oraz przyjaciółka mojej siostry. W pewnym momencie facet kuzynki i przyjaciółka siostry gdzieś razem zniknęli. Wkońcu mój TŻ ich znalazł razem jak ona mu siedziała na kolanach w bardzo ustronnym miejscu, ale cały czas mówili, że tylko rozmawiali. Oboje byli pijani, a dodam, że ta dziewczyna należy do ''łatwych'' . No i tydzień temu przyznała się mojej siostrze, że się całowali. Nie wiem co w tej sytuacji zrobić. Powiedzieć kuzynce? Ona nie wie nawet o tym ich zniknięciu. Mój TŻ mówi, żebym się lepiej nie wtrącała, ale nie mogę znieść myśli, że ona żyje z takim kretynem. Bardzo proszę o rady.

Ja bym powiedziała. Tylko ujmij to jakos ładnie i delikatnie, a nie tak prosto z mostu "wiesz X, a ten twój Y to się lizał u mnie na imprezie z inna laską, ale sobie złamasa na faceta wybrałaś"
__________________

_Marta_M_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-29, 09:45   #3
Serenely
Zakorzenienie
 
Avatar Serenely
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 4 798
Dot.: powiedzieć jej o zdradzie?

Ja wyznaję świętą zasadę: "Najgorsza prawda, ale prawda". Owszem, pewnie znajdą się tutaj osoby, które doradzą Ci: "Nie mieszaj się, bo to nie Twoja sprawa", jednak uważam, że postępowanie tego faceta jest bardzo nie na miejscu i szkoda dziewczyny, by traciła cenny czas na życiu z kłamcą i przekonała się o tym dopiero za parę lat.
Serenely jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-29, 09:54   #4
_Marta_M_
Zadomowienie
 
Avatar _Marta_M_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 535
Dot.: powiedzieć jej o zdradzie?

Cytat:
Napisane przez Serenely Pokaż wiadomość
Ja wyznaję świętą zasadę: "Najgorsza prawda, ale prawda". Owszem, pewnie znajdą się tutaj osoby, które doradzą Ci: "Nie mieszaj się, bo to nie Twoja sprawa", jednak uważam, że postępowanie tego faceta jest bardzo nie na miejscu i szkoda dziewczyny, by traciła cenny czas na życiu z kłamcą i przekonała się o tym dopiero za parę lat.
Zwłaszcza, że ta dziewczyna to Twoja rodzina. Gdyby to była jakas daleka koleżanka koleżanki to ja bym się nie mieszała, może bym tylko wiadomość wysłała z rada zeby się dobrze przyjrzała zachowaniu swojego faceta, bo nie jest wobec niej do końca szczery. Ale kuzynka...ja bym nie mogła jej potem w oczy spojrzeć gdybym o tym wiedziała i jej nie powiedziała
__________________

_Marta_M_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-29, 10:06   #5
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: powiedzieć jej o zdradzie?

Ja, jak zawsze w takich sytuacjach - odradzam powiedzenie jej tego. Zobaczysz, że zepsuje to nie tylko jej relacje z facetem, ale i twoje z nią.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-29, 12:39   #6
mysipyszczek
Raczkowanie
 
Avatar mysipyszczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 282
Dot.: powiedzieć jej o zdradzie?

nie mówić. to nie Twoja sprawa.

PS: ja na jej miejscu nie chciałabym wiedzieć.
mysipyszczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-29, 12:41   #7
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: powiedzieć jej o zdradzie?

Jeśli jesteście ze sobą blisko- powiedziałabym. Gdybym się dowiedziała, że moja przyjaciółka czy bliska koleżanka ukryła przede mną fakt, że mój facet mnie zdradził- nie wiem czy byłabym w stanie dalej ciągnąć tę znajomość.

W innym wypadku bym się raczej nie wtrącała. Nieważne, że rodzina.
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-29, 12:42   #8
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: powiedzieć jej o zdradzie?

A ja bym się jednak bała, że to trochę naciągane wszystko. Oni byli pijani, ktoś komuś powiedział po czasie, tamta powiedziała następnej osobie...
__________________
Cytat:
Napisane przez sztojabudu
Życie jest nieprzewidywalne, ale pojęcie uczciwości jest niezmienne.
Cytat:
Napisane przez normalnyFacet
Desperacja prowadzi tylko do masochizmu
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-29, 12:45   #9
wisienka_na_torcie
Zakorzenienie
 
Avatar wisienka_na_torcie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 010
Dot.: powiedzieć jej o zdradzie?

Ja generalnie wyznaję zasadę, że najlepiej się nie wtrącać, ale w tym przypadku powiedziałabym. Dlaczego? Bo zdrada, jakakolwiek, to dla mnie najgorsze świństwo, jakie można zrobić drugiej, bliskiej osobie. Na miejscu tej dziewczyny wolałabym wiedzieć, bo najzwyczajniej w świecie, nie chciałabym mieć z tym facetem już nic wspólnego. Generalnie nie rozumiem, jak można wychodzić z założenia, że lepiej żyć w nieświadomości, kiedy ktoś nam przyprawia rogi.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=679770
Zapraszam do wymiany
wisienka_na_torcie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-29, 13:05   #10
_Marta_M_
Zadomowienie
 
Avatar _Marta_M_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 535
Dot.: powiedzieć jej o zdradzie?

Nie wiem co to za problem wysłać wiadomość czy powiedzieć "słuchaj, dotarły do mnie słuchy, że twój chłopak poszalał na ostatniej imprezie u mnie, nie wiem ile w tym prawdy, bo ta dziewczyna może tylko się chwaliła,ale sprawdź to lepiej". Przecież i tak żadna dziewczyna nie zerwie ze swoim misiakiem tylko i wyłącznie dlatego, że donos dostała...ale ziarenko niepewności się pojawi i przynajmniej będzie uważniej obserwowała swojego mena
__________________

_Marta_M_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-29, 14:40   #11
Ashaai
Zakorzenienie
 
Avatar Ashaai
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 036
Dot.: powiedzieć jej o zdradzie?

Ja bym powiedziała.

Z bardzo prostego powodu: gdyby mi ktoś przyprawiał rogi, chciałabym wiedzieć i byłabym wdzięczna komuś, że mnie poinformował zamiast śmiać się za plecami z mojej naiwności, niewiedzy i marnotrawienia czasu na jakiegoś dziada.

Najlepiej zrób tak, jak sama chciałabyś aby ktoś postąpił w stosunku do Ciebie. To chyba uczciwe.
__________________
Pani inżynier
[*] B. "Psia dusza większa jest od psa i kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie"...
Ashaai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-29, 15:16   #12
Schoko
Wtajemniczenie
 
Avatar Schoko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 517
Dot.: powiedzieć jej o zdradzie?

Też bym powiedziała, bo wiem, że jeśli ktoś przede mną by coś takiego zataił, byłabym lekko mówiąc wkurzona i zawiedziona.
__________________

Schoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-29, 15:33   #13
nobodysperfect
Wtajemniczenie
 
Avatar nobodysperfect
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Panowie Niemcowie
Wiadomości: 2 833
Dot.: powiedzieć jej o zdradzie?

Powiedziałabym. Jak kuzynka się dowie, że wiedziałaś to może miec do Ciebie pretensje, że jej nie poinformowałaś o czynach jej Tż
nobodysperfect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-29, 15:39   #14
Mileva_
Zakorzenienie
 
Avatar Mileva_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 679
Dot.: powiedzieć jej o zdradzie?

Ja bym powiedziała; co ona z tym zrobi, to już jej sprawa. Nie trafia do mnie argument o zepsutych relacjach, bo skoro w taki sposób miałabym je 'zepsuć', to chyba niewiele jest do psucia?... Ja bym nie chciała, by ktoś, kto wie o ewentualnej nielojalności partnera, ukrywa to przede mną z konformizmu.

Ewentualnie wyślij anonim. Mało eleganckie, ale nieporównanie lepsze niż zlanie sprawy, uważam.
Mileva_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-29, 15:44   #15
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: powiedzieć jej o zdradzie?

Bliskiej osobie bym powiedziała- wg mnie przyjazn i lojalnosc zobowiązuje. MIałabym gdzies swoje relacje z dupkiem, który ma gdzies uczucia bliskiej mi osoby. Dalekiej bym nie mowiła- nie moja sprawa.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-29, 15:55   #16
Ametys
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 257
Dot.: powiedzieć jej o zdradzie?

.

Edytowane przez Ametys
Czas edycji: 2013-02-11 o 03:18
Ametys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-29, 17:40   #17
Artemidasa
Raczkowanie
 
Avatar Artemidasa
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: NO
Wiadomości: 445
Dot.: powiedzieć jej o zdradzie?

Cytat:
Napisane przez _Marta_M_ Pokaż wiadomość
Zwłaszcza, że ta dziewczyna to Twoja rodzina. Gdyby to była jakas daleka koleżanka koleżanki to ja bym się nie mieszała, może bym tylko wiadomość wysłała z rada zeby się dobrze przyjrzała zachowaniu swojego faceta, bo nie jest wobec niej do końca szczery. Ale kuzynka...ja bym nie mogła jej potem w oczy spojrzeć gdybym o tym wiedziała i jej nie powiedziała
Bardzo dobra rada!! Popieram!

Mówisz, że słyszałaś, ale nie jesteś pewna, więc jesteś "czysta", to po pierwsze, a po drugie może teraz się na Ciebie wkurzy, ale jeśli później wyjdzie, że jednak miałaś rację, to będzie Ci wdzięczna!!
__________________
Na najważniejszych skrzyżowaniach życia nie stoją żadne drogowskazy...
Artemidasa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-29, 18:49   #18
lovecranberries
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 212
Dot.: powiedzieć jej o zdradzie?

Ja bym powiedziała.
lovecranberries jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-30, 00:11   #19
Kate Noir
Zakorzenienie
 
Avatar Kate Noir
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 479
Dot.: powiedzieć jej o zdradzie?

Cytat:
Napisane przez Artemidasa Pokaż wiadomość
Bardzo dobra rada!! Popieram!

Mówisz, że słyszałaś, ale nie jesteś pewna, więc jesteś "czysta", to po pierwsze, a po drugie może teraz się na Ciebie wkurzy, ale jeśli później wyjdzie, że jednak miałaś rację, to będzie Ci wdzięczna!!
też tak uważam. Niech się zapyta go czy ma coś na sumieniu.
Kate Noir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-30, 01:01   #20
Ponura
Wtajemniczenie
 
Avatar Ponura
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 594
Dot.: powiedzieć jej o zdradzie?

Jeśli jesteś pewna, że tak było, to mów.

Dlaczego? Ja bym sobie życzyła, żeby mi ktoś o takich wybrykach mojego "lubego" doniósł.

Co więcej, jakby moja przyjaciółka coś takiego widziała, a nie powiedziała mi, to bym miała do niej żal.
__________________
Muminki cię widzą. Muminki cię śledzą. Muminki cię znajdą, zabiją i zjedzą...

************************* ***


Stultorum infinitus est numerus...
Ponura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-30, 05:52   #21
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: powiedzieć jej o zdradzie?

Cytat:
Napisane przez Ponura Pokaż wiadomość
Jeśli jesteś pewna, że tak było, to mów.

Dlaczego? Ja bym sobie życzyła, żeby mi ktoś o takich wybrykach mojego "lubego" doniósł.

Co więcej, jakby moja przyjaciółka coś takiego widziała, a nie powiedziała mi, to bym miała do niej żal.
Dlatego ma powiedzieć tamtej dziewczynie, że ty byś wolała, żeby ktoś ci powiedział?
No więc, niech nie mówi, bo ja wolałabym się nie dowiedzieć. To równie "logiczne", nie uważasz?
Nic dobrego z takiej "szczerości" nie wynika, tylko kłopoty dla wszystkich.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-30, 06:00   #22
QueenBlair
Wtajemniczenie
 
Avatar QueenBlair
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 718
Dot.: powiedzieć jej o zdradzie?

Ja bym mimo wszystko powiedziała.Jednak tylko w tej sytuacji gdybym miała 100% pewnosci,ze do zdrady doszło.
__________________
"People dont tell you who you are, you tell them !"
QueenBlair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-30, 06:26   #23
Kojaniskatsi
Raczkowanie
 
Avatar Kojaniskatsi
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Centropoland :P
Wiadomości: 287
Dot.: powiedzieć jej o zdradzie?

Ja boleśnie przekonałam się na własnej skórze, że niektóre zdradzane dziewczyny, pomimo wcześniejszych zapewnień, że "jakby co to chcę wiedzieć powiesz mi?", tak naprawdę wcale nie chcą wiedzieć o zdradzie TŻ. A już szczególnie te wpatrzone w niego jak w obraz. Ja powiedziałam mojej - kiedyś - dobrej koleżance, delikatnie, przedstawiając przypadkiem zdobyte dowody a ona nie dość, że uwierzyła w jego zapewnienia, że ja ściemniam, to jeszcze do mnie miała pretensje, że właśnie ściemniam Po jakimś czasie sama, zupełnym przypadkiem odkryła zdradę swojego ideału i zerwała z nim, ale nasz kontakt nigdy już się nie odbudował.

Pomyślałam sobie wtedy, że najlepszym wyjściem byłoby doprowadzenie do tego, by dziewczyna na własne oczy zobaczyła o co chodzi. Może zrób jeszcze jedną imprezę, zaproś obie osoby, zobacz jak się będą zachowywały, a jeśli znikną to szukaj ich razem z tą dziewczyną A jeśli nie znikną to moim zdaniem nie ma co mówić, bo może to był tylko jednorazowy, nic nieznaczący wybryk pijanego faceta, który bardzo tego żałuje i nie zamierza powtarzać.
__________________
17-07-2012 Narzeczona
15-11-2014 Żona

"Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza"
Albert Einstein
Kojaniskatsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-30, 07:15   #24
angiexoxo
Raczkowanie
 
Avatar angiexoxo
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 362
Dot.: powiedzieć jej o zdradzie?

ja myślałam też nad takim wyjściem, żeby jemu powiedzieć, że albo się jej przyzna albo ja to zrobię. a z drugiej strony boję się, że Ona mi nie uwierzy.. bo tak, jak pisała Kojaniskatsi - Ona jest strasznie w niego zapatrzona. A na niego szantaż może zadziała.
__________________
Włosomaniaczka
Lakieromaniaczka







D.
angiexoxo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-30, 07:28   #25
zuzanna90
Raczkowanie
 
Avatar zuzanna90
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 341
Dot.: powiedzieć jej o zdradzie?

Kuzynce bym powiedziała. A co ona by zrobiła z tą informacją to jej sprawa. Jeśli by jednak uwierzyła swojemu misiaczkowi, ze jest jej wierny do bólu, a na kolejnej imprezie sytuacja by się powtórzyła, wtedy już bym nie mówiła.
__________________
'ten RAP to jak na ranie plaster.'
zuzanna90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-30, 08:49   #26
coolanka
Raczkowanie
 
Avatar coolanka
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 209
Dot.: powiedzieć jej o zdradzie?

Nie mów jej. Zyskasz sobie tylko wroga.
coolanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-30, 08:52   #27
Ashaai
Zakorzenienie
 
Avatar Ashaai
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 036
Dot.: powiedzieć jej o zdradzie?

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
Dlatego ma powiedzieć tamtej dziewczynie, że ty byś wolała, żeby ktoś ci powiedział?
No więc, niech nie mówi, bo ja wolałabym się nie dowiedzieć. To równie "logiczne", nie uważasz?
Nic dobrego z takiej "szczerości" nie wynika, tylko kłopoty dla wszystkich.
Nie dlatego, że my byśmy tak postąpiły. Myślę, że autorka powinna zrobić wedle swojego sumienia. Jeśli ona w takiej sytuacji chciałaby wiedzieć- niech powie.

A nawet jeśli dziewczyna nie uwierzy to chociaż zasiejesz ziarenko niepewności. Może zacznie mu się przyglądać i być czujna.
Ale z nim bym nie rozmawiała. Będzie miał czas na wymyślenie jakiejś bajeczki i jeszcze jej nagada jakieś głupot o Tobie Autorko.
__________________
Pani inżynier
[*] B. "Psia dusza większa jest od psa i kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie"...
Ashaai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-30, 09:35   #28
Nathalynn
Raczkowanie
 
Avatar Nathalynn
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 420
Dot.: powiedzieć jej o zdradzie?

Cytat:
Napisane przez coolanka Pokaż wiadomość
Nie mów jej. Zyskasz sobie tylko wroga.
Ja bym powiedziała, nawet jeśli kuzynka zaczęłaby bronić swojego chłopaka, a mnie dopisać do listy swoich wrogów. To jej sprawa co zrobi z tą informacją. Gdyby mnie ktoś zdradzał, zdecydowanie chciałabym wiedzieć, poszukać dowodów i zakończyć to upokarzanie. Miałabym żal do kogoś, kto wiedział, a nie pisnął słówka.
Nathalynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-30, 09:44   #29
new woman in town
Zakorzenienie
 
Avatar new woman in town
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 218
Dot.: powiedzieć jej o zdradzie?

Znajomym, koleżankom bym nie powiedziała bo i po co mieszać się w nie swoje sprawy?

Jeśli jednak zależałoby mi na osobie, która jest zdradzana i byłaby to np. moja siostra lub przyjaciółka to ryzykując jej złość i zaprzeczenia nie umiałabym przed nią tego ukrywać. Tym bardziej nie chciałabym aby zmarnowała sobie czas z kimś nie wartym jej osoby.
new woman in town jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-30, 09:49   #30
Artemidasa
Raczkowanie
 
Avatar Artemidasa
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: NO
Wiadomości: 445
Dot.: powiedzieć jej o zdradzie?

Tak logicznie myśląc, jeśli Autorka zgłosi się do tego chłopaczka, że wie, co się stało na imprezie, to sądzę, że tak jak już któraś z Was napisała - koleś po prostu zrobi wszystko, by się nie wydało. I pewnie będzie unikał kolejnych imprez u kuzynki jego dziewczyny.

Zastanawiam się tez nad tym, czy to był na pewno jednarozowe turnee?

Kim trzeba być, by całować się na imprezie (na której jest też jego dziewczyna) z inną laską?
__________________
Na najważniejszych skrzyżowaniach życia nie stoją żadne drogowskazy...
Artemidasa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:39.