Diane35??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-18, 22:18   #1
Ewuńka
Rozeznanie
 
Avatar Ewuńka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 728
GG do Ewuńka
Question

Diane35???


witajcie kochaniutkie zwracam się z prośbą do wszystkich tych, które używały tych tabletek. Chciałabym się dowiedzieć czy korzystając z nih spotkałyście się ze znacznym przybieraniem na wadze i pogorszeniem samopoczucia a także czy rzeczywiście tak korzystnie wpływają na stan skóry?? Generalnie prosze o wszystkie uwagi.
Ewuńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-19, 08:04   #2
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Diane35???

Ja brałam Diane 35 ok. 4 lata. Nie przytyłam ani grama, cera mi się faktycznie poprawiła ale niestety wątroba ucierpiała .... Teraz biorę Jeanine i czuje się znacznie lepiej . Cera jest nadal w niezłym stanie, nie przytyłam nic i mam okres 2 dni
Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-19, 08:07   #3
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: Diane35???

mnie watroba nie ucierpiała- mam swietne wyniki, ASPAT i AlAT taki jak przed rozpoczęciem, robię co pół roku. Super cerę-miałam problemy. Nie tyję. Nie mdleje z bólu w czasie okresu. Inne, np. Harmonte nie były tolerowane przez organizm. Dla mnie sa dobrze dobrane. Robię przerwy co jakis czas półroczne.
muron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-19, 09:26   #4
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Dot.: Diane35???

Brałam Dianę ładnych parę lat na przemian z anteovinem. Oprócz antykoncepcji miały mi pomóc w walce z cerą, no i pomogły. Miałam piękną cerę,czasem coś wyskoczyło ani nie schudłam, ani nie przytyłam, czułam się b.dobrze, żadnych dolegliwości, mdłości, zawrotów głowy, kompletnie nic. Grubo ponad rok temu odstawiłam pile na dobre, przyjrzałam sie bardziej wnikliwie i o zgrozo- cellulitis widoczny gołym okiem, przebarwienia wokół oczu i dekolcie. Od czasu gdy nie zażywam tabletek cellulitis znacznie zmalał ale jeszcze jest, przebarwień także mniej ale tylko "mniej" bo trudno sie ich pozbyć.
Czasem gdy robiłam miesięczne przerwy pojawiały się niespodzianki wielkich rozmiarów, bolące ,których pozbyć się także nie było łatwo. Ale teraz jest całkiem inaczej, ogólnie nie mam złej cery, w II fazie cyklu trochę się pogarsza i coś wyskoczy ale z tym sie pogodziłam i wiem, że idealnej nigdy mieć nie będę bo taka moja uroda. Suma sumarum bilans chyba wychodzi na +.
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-19, 18:54   #5
callena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 157
Dot.: Diane35???

Ja brałam je przez 3 miesiące bo mój gin stwierdził, że dłużej ich nie wolno zażywać ze względu na ogromne obciążenie wątroby. Zaczęłam je brać nawet nie ze względów anty, ale z powodu problemów z cerą KOSZMARNYCH i jeszcze gorszych boleści, takich że się mdleje, w czasie okresu.No i co... nic nie przytyłam, owłosienie, jakie było, takie zostało, a po miesiącu mniej więcej buzia się zrobiła gładziutka, i chyab pierwszy raz w życiu nie musiałam się faszerować przeciwbólowcami. Nawet mi piersi urosły odrobinę, a że są maleńkie no to byłam wniebowzięta.

Tylko że po skończeniu brania zauważyłam celulit - czyli coś o czym mi się wcześniej nie śniło. Teraz nic nie łykam i walczę z udami.
A czy wasze piersi jakoś reagują na tabletki?

POZDRAWIAM
callena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-19, 19:14   #6
Jagodda
Raczkowanie
 
Avatar Jagodda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 98
Dot.: Diane35???

Brałam Diane35 parę lat i niestety wcale mi aż tak na dobre nie wyszły..Jedyny plus to regularny okres i odrobine lepsza cera.Nic pozatymMinusy 1.Przytyłam 10 kilo 2. Pojawił sie cellulit 3. Zaczynają mi szwankować żyły i robią sie żylaki 4.Pojawiło sie duzo piegów i innych przebarwień 5. Mam straszne huśtawki nastroju Dlatego jutro ostatnia tabletka i KONIEC.Stwierdziłam że szkoda zdrowia.Miesiąc brałam Jeanine ale sa strasznie drogie ( 40zł ),niby mają mniej hormonów ale juz postanowiłam.Koniec z tym świństwem.Szukam czegos innego Pozdrawiam serdecznie
Jagodda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 08:15   #7
redia
Raczkowanie
 
Avatar redia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 101
GG do redia
Dot.: Diane35???

oo to ja moge napisac na ten temat duzo bralam diane 8 miesiecy i pierwsze 3 miesiace tych tabletek to byl koszmar bolaly mnie piersi miesnie.. mdlosci ciagle i emga duzy aptety w zwiazku z czym przytylam 5 kg co jeszcze to strasznie wyplywalo mi to na stan nerwowy chodfzilam poddenerwowana zla smutna zdolowana i wesola wszystko jak by wrzucic do jednego worka potrafilam plakac nie wiedzac czemu i to wrecz ryczec albo bylam tak zla ze potrafilam porozrzucac wszystko w pokoju ale taki stan utrzymywal mi sie do okolo 3 miesiaca potem zaczelo bywac lepiej cera mi sie poprawila okres uregulowal mniej bolesny mniej obfity..ale waga zostala odstawilam diane na 3 miesiace i teraz wlasnie jestem w pierwszym opakowaniu jej ( wrocilam do niej ze wzgledu na cere) i niestety to samo odczuwam co wtedy moze poza bolami miesni i piersi najgorzej odczuwam to na moim stanie psychicznym co moze potwierdzic moj chlopak bo chyba sie calyc zas szokuje jak te tabletki moga wplywac na moje nastroje... ogolnie cuzje ze sie chyba wykoncze jak tak dalej pojdzie nerwowo hehehe ale wytrzymam te 3 miesiace i znow wroci do normy co do wagi to one apetyt podnosza
nie polecam wtedy duzo jesc po prostu ograniczac jedzenie.. ja tak robie i mam zamiar schudnac hehe powiem tak zeby diana cos pomogla trzeba czekac ogolnie do 6 mc ale efekty u niektorych sa wczesniej jesli po 6 mc nic sie nie zmienilo na lepsze to znacyz ze to nie sa tabletki dla ciebie buziaki
redia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-20, 08:46   #8
Ewuńka
Rozeznanie
 
Avatar Ewuńka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 728
GG do Ewuńka
Dot.: Diane35???

hmmm tak sobie czytam i czytam i dochodze do wniosku, ze musze z nich zrezygnowac...chcialam sie dowiedziec jak wy na nie reagujecie i tak mniej wiecej porownac. Ja biore je od dluzszego czasu, ale dopiero teraz uswiadomilam sobie, ze wszystkie "zmiany" to wina tabletek. Po pierwsze skóra az tak bardzo sie nie zmienila i gdyby nie to, ze uzywam całej serii Vichy to pewnie byloby tragicznie.
Po drugie nie przytylam lecz wrecz przeciwnie schudłam: przy wzroscie 168 wazylam jakies 53kg a wczesniej 59kg.
Po trzecie teraz walcze z cellulitem, ktory wczesniej nie byl az tak widoczny!!
Po czwarte momentami zachowuje sie jak wariatka bylo tak, ze przez kilka dni co chwile ryczalam, generalnie od jakiegos czasu jestem taka jakas inna a chlopak powiedzial ze strasznie sie zmienilo moje zachowanie.
hmmm.... trzeba bedzie chyba je odstawic ale boje sie jak organizm na to zareaguje.
Ewuńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-21, 21:15   #9
Ewuńka
Rozeznanie
 
Avatar Ewuńka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 728
GG do Ewuńka
Dot.: Diane35???

a jeszcze cos sobie przypomnialam: od jakiegos czasu , chyba od lipca czesto dretwieja mi palce u rak bez jakiegokolwiek powodu!!!
Rozmawialam z kilkoma osobami na ten temat i podobno jest to zwiazane z krazeniem, a z tego co wiem tabletki rowniez maja na nie duzy wplyw.
Ewuńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-24, 22:29   #10
Paris Paris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Bydgoszcz / os. 6 Planet
Wiadomości: 1 860
GG do Paris Paris
Dot.: Diane35???

Wiesz ewuńka

te dretwienia, to mogą byc z niedoboru magnezu, sprobuj magne B6 albo inny preparat, Pani w aptece na pewno cos Ci doradzi
Paris Paris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-24, 22:35   #11
Paris Paris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Bydgoszcz / os. 6 Planet
Wiadomości: 1 860
GG do Paris Paris
Dot.: Diane35???

Ewuńka

ale to o Dine35 miałam Ci napisac

Nie Bierz

a teraz kilka słów dlaczego
na cere i owszem sa bardzo dobre, bo i jest to ich glowne zastosowanie w... dermatologii, a nie jak kazdy mysli w ginekologii...
ginekolodzy diane35 uzywaja tylko w PCOS (taki tam zespolik )
bo do antykoncepcji, sa naprawde swietne , maloszkodliwe preparaty, po ktorych sie nie tyje, skora sie poprawia ( co jest naturalne, gdy aplikujesz sobie estrogeny) a przede wszystkim, dobrze chronia przed niechciana ciaza

wiec jesli masz niewielkie problemy z cera ( tzn. zadnego powaznego tradziku itp. ) nie bierz i nawet nie mysl o dianie
po prostu pojdz do swojego ginekologa i popros o dobre tabl. antykoncepcyjne

powodzenia
Paris Paris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-25, 08:15   #12
Ewuńka
Rozeznanie
 
Avatar Ewuńka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 728
GG do Ewuńka
Dot.: Diane35???

dzieki za rady do apteki z pewnoscia sie wybiore
teraz jestem w 100% przekonana co do zmiany tabletek, tylko nie mam pojecia na jakie
Ewuńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-25, 09:05   #13
scadia
Raczkowanie
 
Avatar scadia
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 33
GG do scadia
Dot.: Diane35???

Ja bralam Diane 6 lat. Nie bylo skokow wagi, cera troche sie poprawila, ale jak wracam pamiecia do tamtego okresu to nie jestem w stanie stwierdzic, czy tabletki te mialy rzeczywiscie jakis ogromny wplyw na wyglad mojej cery. Piersi mi nie urosly cellulit pojawil sie chyba tez z powodu malego ruchu (podobno po kazdych tabletkach moze pojawic sie cellulit) i co polroczne badania watroby rowniez wypadaly jak najbardziej pozytywnie. Ogolnie, swietnie sie czulam po Diane. O tych polrocznych przerwach w trakcie jej brania dowiedzialam sie z netu. I rozmawialam u mnie na ten temat z 4 ginekologami. Zaden z nich nie potwierdzil, ze trzeba robic przerwy co pol roku - wrecz przeciwnie - wszyscy zgodnie uwazali, ze taka hustawka hormonow (raz brac, potem przez miesiac organizm swiruje, bo ich nie dostaje, przyzwyczaja sie, ze nie ma hormonow dodatkowych a tu nagle buum i znowu hormony) bedzie bardzo niekorzystna dla organizmu. W szostym roku brania Diane zaczely mi pekac zyly na nogach (pajaczki) i ogolnie stan zyl widocznie sie pogorszyl. Zmienilam wtedy tabletki na inne.
scadia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-25, 09:42   #14
kaczina
Rozeznanie
 
Avatar kaczina
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 501
GG do kaczina
Dot.: Diane35???

Ja bralam Diane kilka lat, potem mialam rok przerwy i teraz znow biore od 3 miesiecy,ale po tym opakowaniu znowu robie sobie przerwe. JA bralam Diane na zespol PCO i hirsutyzm i bylam bardzo zadowolona, m.in. z cery i ochrony antykoncepcyjnej,ale na razie znow rezygnuje na jakis czas,bo zauwazylam ze gdy zaywam diane strasznie wypadaja mi wlosy
kaczina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-25, 10:02   #15
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Dot.: Diane35???

Brałam Diane przez rok. Ceara po pewnym czasie zaczęła sie poprawaiac, ale skutków negatywnych było znacznie wiecej,niz pozytywnych zmian tzn. na poczatku przytylam i wygladalam jak klucha, wszyscy sie mnie pytali czy jestem w ciazy , pozniej nastapil spadek libido, zle samopoczucie, bole glowy, zmiennosc nastrojow i drazliwosc.
Patrzac z perspektywy czasu, teraz juz wiem , ze do tych tabletek juz nigdy nie wroce.
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/

Edytowane przez manolita
Czas edycji: 2005-09-25 o 10:22
manolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-25, 10:17   #16
Julka...
Raczkowanie
 
Avatar Julka...
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 174
Dot.: Diane35???

Jezeli chodzi o cere to --raczej faktycznie lepsza cera,ale nie jakiaz straszna zmaian na lepsze tylko wyglad byl lepszy! Ale za to przytylam i piersi urosły !Odłożyłam je bo nie lubie sie "przy kości"!A jesli chodzi o samopoczucie to bez zmian
Julka... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-25, 11:27   #17
Alithia
Zadomowienie
 
Avatar Alithia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 337
GG do Alithia Send a message via Skype™ to Alithia
Dot.: Diane35???

Ja na temat diane nie moge nic zlego napisać. Brałam je ponad rok, Teraz mam przerwe żeby porobic badanka na poziom hormonków. Zaczełam je barc ze wzgledu na cere, niregularne miesiaczki, spowodowane niedoborem estrogenów. Efekty super, bilans na wadze to 0, ani nie przytyłam ani nie schudłam, cera rewelacyjna,. Zadnych bólów głowy, piersi, obrzeków kończyn, wątroba w porządeczku. Ogólnie mnie bardzo służą te tabletki.
Ale moim zdaniem, jak kiedys ktoś powiedział, tab antykoncepcyjne są jak sukienka.....Najl;epiej leży uszyta przez krawcową Trzaba szukac bo nie każdemu słuzy to samo
__________________
Skąd wiesz jak smakuje jabłko, jeśli patrzysz tylko na drzewo.
Skąd wiesz jak smakuje miód, kiedy patrzysz tylko na pszczoły.
Nie oceniaj mnie....


Moje blogowanie:
http://okiemidlonmi.blogspot.com/




Alithia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-25, 12:12   #18
Paris Paris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Bydgoszcz / os. 6 Planet
Wiadomości: 1 860
GG do Paris Paris
Dot.: Diane35???

Ewuńka
jakie, to ginekolog Ci doradzi, bo Cie zna, zna Twój typ pkonstytucjonalny itp.
ja osobiscie moge Ci poradzic Mercilon ( bo super dla mnie ),
po Minulecie - mialam straszne bole piersi (obrzmiewaja, jak po tabl. bo pamietaj ze to co urosnie w czasie antykoncepcji to tylko obrzmienie, bo woda sie gromadzi)
Logest - jak dla mnie średni
a teraz przerzucilam sie na Microgynon 21, bo scheringa - dobra firma, niska zawartosc hormonow, sklad jak w mercilonie a ... JEST REFUNDOWANY, tzn placisz 1/3 ceny innych pigulek, ok 10 zl za opakowanie, jak dla mnie bomba, od pol roku ich uzywam ( przy czym od 7 lat w ogole pillsy), i jak na razie nie zamierzam zmieniac

papa
Paris Paris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-25, 12:33   #19
inna_ona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 156
Dot.: Diane35???

obecnie biore dianke i tak...
waga poszła w góre, ale nie jestem do końca pewna, czy to przez diane. wcześniej biegałam codziennie do szkoły i później na dodatkowe zajęcia, czyli cały dzień w ruchu i brak czasu na grzechy jedzeniowe. przyszła matura, stres, później wakacje, czyli siedzenie w domu i nieodmawianie sobie przyjemności.
cellulit stał się trochę bardziej widoczny- to fakt
cera się poprawiła
biust powiększył, ale to może być też następstwem wzrostu wagi
na początku miałam fatalne samopoczucie, teraz zostały wahania nastroju.
i na początku strasznie bolała mnie głowa
inna_ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-25, 13:09   #20
lulina
Wtajemniczenie
 
Avatar lulina
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: opolskie/ Wrocław
Wiadomości: 2 265
Dot.: Diane35???

Prosze oto niektóre wątki o Diane35(a trochę ich było ). Poczytaj,a chyba wszystkiego się o nich dowiesz:

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...hlight=Diane35

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...hlight=Diane35

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...hlight=Diane35

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...hlight=Diane35

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...hlight=Diane35

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...hlight=Diane35

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...hlight=Diane35

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...hlight=Diane35

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...hlight=Diane35

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...hlight=Diane35

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...hlight=Diane35

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...hlight=Diane35

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...hlight=Diane35

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...hlight=Diane35

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...hlight=Diane35

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...hlight=Diane35

tu masz PRAWIE wszystko. A jak czegoś jeszcze tu nie ma to wpisz Diane 35 w wyszukiwarce i na pewno znajdziesz. Pozdrawiam
__________________
Żyje się tylko raz, więc żyj pełnią życia!!!!!!!!!!

lulinka- Paulinka
Mój kochany Haseczek ;( [*]

[glamour]12655[/glamour]
dziękuje za klik
lulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-25, 21:20   #21
Ewuńka
Rozeznanie
 
Avatar Ewuńka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 728
GG do Ewuńka
Dot.: Diane35???

ojoj joj! duzo tego!
dzieki lulina znajde chwilke to z pewnoscia zajrze
Ewuńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 13:49   #22
Ewuńka
Rozeznanie
 
Avatar Ewuńka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 728
GG do Ewuńka
Dot.: Diane35???

przejrzalam te watki i normalnie
jestem na siebie zla,ze wczesniej nic o nich nie poczytalam bo gdybym to zrobila z pewnoscia nie zdecydowalabym sie na ich branie!! teraz dokoncze to opakowanie i koniec!!
Ewuńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-27, 08:24   #23
lulina
Wtajemniczenie
 
Avatar lulina
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: opolskie/ Wrocław
Wiadomości: 2 265
Dot.: Diane35???

Cytat:
Napisane przez Ewuńka
przejrzalam te watki i normalnie
jestem na siebie zla,ze wczesniej nic o nich nie poczytalam bo gdybym to zrobila z pewnoscia nie zdecydowalabym sie na ich branie!! teraz dokoncze to opakowanie i koniec!!
nie ma za co. Wiez że też najpierw zaczęłam brać, potem poczytałam te wątki, zwątpiłam,skończyłam opakowanie i już tabletek miałam wogóle nie brać, ale tak mnie brzuch bolał i wogóle ten strach o ciąże że poszłam do ginekologa i on mnie jeszcze raz zbadał i powiedział że Diane są dla mnie najlepsze, no to ja mu o tym co czytałam, a on czy ja coś z tych objawów miałam, ja że nie, to on że te dziewczyny co źle pisały widocznie miały źle dopasowane tabletki czy jakoiś tak. I że w kilku krajach Diane były cofnięte, ale już z powrotem są. Więc nie wiem i na razie znowu je biore
__________________
Żyje się tylko raz, więc żyj pełnią życia!!!!!!!!!!

lulinka- Paulinka
Mój kochany Haseczek ;( [*]

[glamour]12655[/glamour]
dziękuje za klik
lulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-27, 16:53   #24
Alithia
Zadomowienie
 
Avatar Alithia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 337
GG do Alithia Send a message via Skype™ to Alithia
Dot.: Diane35???

Ja też panikowałam jak mi pani ginekolog przepisywała Diane,ale powiedziała, ze przy moim poziomie hormonów to najlepszy zestaw, bo ma ospowiednie dwaki do moich niedoborów, więc to chyba naprawde bardzo indywidualna sparwa.....i jednej osobie będzie pasował taki zestaw a 5 nie....tak jak ze wszystkim.....
__________________
Skąd wiesz jak smakuje jabłko, jeśli patrzysz tylko na drzewo.
Skąd wiesz jak smakuje miód, kiedy patrzysz tylko na pszczoły.
Nie oceniaj mnie....


Moje blogowanie:
http://okiemidlonmi.blogspot.com/




Alithia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-29, 20:11   #25
domininia
Rozeznanie
 
Avatar domininia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 868
Dot.: Diane35???

ja dopiero zaczelam pierwsze opakowanie diane i po tym co przeczytalam dokoncze 2 opakowanie i prosze o zmianeza duze ryzyko..szczegolnie ze problemow ze skora niemam zadnych!przeczytalam tez gdzies ze dzialanie antykoncepcyjne ma dopiero po drugim opakowaniu!to bzdura czy prawa?w ulotce jest napisane ze pelna ochrone ma sie juz po pierwszej tabletce jak przy wszytskich tabletkach antykoncepcyjnych.teraz juz sama nieiwem!
domininia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-29, 21:21   #26
Wiwianna
Zadomowienie
 
Avatar Wiwianna
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: net
Wiadomości: 1 303
Dot.: Diane35???

Diane 35 stosowałam przez ponad rok. Plusy: świetna cera, ładniejsze włosy, znakomite samopoczucie, regularna i bezbolesna menstruacja, skuteczna antykoncepcja. Minusy: obciążona wątroba i dyskomfort w drugiej fazie cyklu spowodowana magazynowaniem wody (później wszystko wracało do normy). Nie przytyłam wcale!
__________________
Wiwianna
Wiwianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 13:48   #27
szondelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 46
GG do szondelka
Dot.: Diane35???

Ja brałam Diane przez jakieś 2-3 lata , przed ciążą. Żadnych skutków ubocznych u siebie nie zauważyłam, plusem natomiast była poprawiona cera , i skrócił mi sie okres gdzieś do 3 dni i nie był już taki bolesny, wyniki było o.k.
Potem odstawiłam go na 6 miesięcy, żeby urodzić dzidziusia, po 2 latach od urodzenia wróciłam do Diane ze względu na cerę.... i tym razem zauważyłam że powiększyły mi sie piersi , ale to chyba plus dla mnie , poza tym żadnych innych efektów z których bym była nie zadowolona nie zauważyłam.
Drętwienie i żyłki na nogach pojawiły mi się ,ale przed braniem Diane ,i wydaje mi sie że to po ciąży , przynajmniej tak słyszałam, że może pogorszyć sie krążenie.
szondelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-25, 20:10   #28
makadamia
Raczkowanie
 
Avatar makadamia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 328
Dot.: Diane35???

brałam dianę na hirsutyzm i po 2 i pół roku odstawiłam (nie biorę ze 2 lata)
cera - bez rewelacji
okres - nie miałam problemów przed braniem, w trakcie było ok. a odkąd odstawiłam...się pierniczy
włosy - linieje jak mocno zestresowany kot na wiosnę
włosy (te zbędne) - były i są i między innymi dlatego dianę odstawiłam bo po co truć się prochami i wydawać na nie kasę jak i tak muszę latać do kosmetyczki conajmniej co 3 tyg
waga - zaczęłam brać - przytyłam 6 kilo, odstawiłam kolejne 6...na plażę nie chadzam...boję się, że mnie green peace utopi ;-)
wątroba ok, zmiany w krzepliwości krwi
suma sumarum nic dobrego
__________________
jestem jaka jestem i taką mnie trzeba kochać

Zdobyć przyjaźń kota nie jest rzeczą łatwą.
Nie lokuje on swych uczuć nierozważnie:
może zostać waszym przyjacielem, jeśli jesteście tego godni, ale nigdy waszym niewolnikiem

Théophile Gauthie
makadamia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-25, 20:37   #29
Ewuńka
Rozeznanie
 
Avatar Ewuńka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 728
GG do Ewuńka
Dot.: Diane35???

wlasnie mija drugi miesiac jak nie biore ale to brzmi o dziwo cera mi sie poprawila!!!!! jest w znacznie lepszym stanie niz podczas brania waga bez zmian, wlosy wypadaja niemilosiernie!!!
okres w normie, nie mam boli glowy i tak to wyglada, teraz jestem juz pewna ze do nich nie powroce
__________________




Ewuńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-25, 21:12   #30
agusia_1988
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 121
Dot.: Diane35???

ja biore od ponad pol roku, a nic zlego nie zauwazylam u siebie.ja mam tendencje do tycia i nie wiem czy tyje od tabletek czy od lakomstwa. biore je ze wzgledu na zabezpieczenie.sa dobre ,a co do watroby to nie powiem nic bo ...poprostu nie wiem.

a czy bede miec dlugosc cyklu jak przedtem (mialam 30-35) czy bede miec inny, jak przestane brac?
agusia_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:45.