Kobiecy czas wolny - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-12, 08:38   #31
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Kobiecy czas wolny

Czytam książki, oglądam seriale, chodzę na mecze, na basen, spotykam się z przyjaciółmi, idę do kina, teatru, na spacer...Mogłabym tak długo wymieniać
__________________
All I Have To Do Is Dream...
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-12, 09:10   #32
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Kobiecy czas wolny

Czytam,czytam i jeszcze raz czytam. Gram na konsoli, lubię w kuchni pichcić. A jak TZ ma wolne to wycieczki calodniowe,teatr. A czasami robie sobie babską godzinę,wczoraj taką mialam i godzinę robilam sobie mikro. Ale najwięcej to czytam.

Sent from my RM-914_eu_poland_348 using Tapatalk
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-12, 09:44   #33
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Kobiecy czas wolny

Cytat:
Napisane przez mabi27 Pokaż wiadomość
cava, ja też szydełkuję, sama się uczyłaś, czy ktoś Ci pokazał?
i też lubię bukiety i wędrowanie po polach i bezdrożach, szkoda, że plaży i wody żadnej nie mam w okolicy

Tak właściwie to nigdy się nie nudzę, zawsze znajdę sobie jakieś zajęcie i też nie są to jakieś super hiper pasje, typu skakanie ze spadochronem czy inne windusurfingi, ale takie zwyczajne codzienne przyjemności, rower, sprzątanie działki, plewienie, grabienie, opalanie na balkonie, czytanie, internet, planowanie wyjazdów i wakacji. A czasem nie robię nic, bo mi się nie chce

Z domu wyniosłam.
jak byłam małym berbeciem babcia nauczyła mnie robić klasyczne serwetki, mam nałogowo robiła cuda na drutach i szyła na maszynie, w dodatku w szkole na ZPT uczyli wszytkich i szydełkować i na drutach robić, i haftować- tam mnie nauczyli haftu krzyzykowego, haftu prosta nitką (nie iem jak sie nazywa ale hurtowo wyrabiałam za dzieciaka serwetki z płótna ze wzorami kaszubskimi i richele, robić merezki, oraz podstawowych szwów recznych- jak zszyć, obrebić, podłozyć, szwu krytego, obrebiania dziórek.

Teraz sobie z mozołem przypominam. Ale jak sie umiało to chwila i sie sobie przypomina.
Ale fakt, że jako dziecko potrafiłam robić skarpetki z piętą na 5 drutach mnie oszałamia. Teraz bym nie umiała.

Ja tez sie nie nudzę. zawsze coś tam swojego robię, często 2 rzeczy na raz- np. slucham radia (udycji, koncertu czy reportazu) albo oglądam serial i szydełkuję, cos pichcę.


No i nie wiem czy segregacja spedzania czasu wolnego jest sensowna. Jaka jest tak naprawdę różnica pomiędzy tym że idziesz surfować a idziesz pobiegać na nartach, albo na fitness albo siedzisz i robisz pled na szydełku? Ze jak drozsze to lepsze?
Nie wydaje mi się.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-12, 10:14   #34
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Kobiecy czas wolny

Bawię się z psem, czytam książki, przeglądam blogi, wizaż, spacery, wycieczki, zakupy
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-12, 10:38   #35
czarna_90
Raczkowanie
 
Avatar czarna_90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 439
Dot.: Kobiecy czas wolny

Oglądam seriale, czytam, staram się chodzić do kina, jeżdżę na zakupy, gotuje, wizaz (to mi zajmuje za dużo czasu ostatnio ), jakieś urodowe sprawy w łazience, siedzę na sloncu, przeglądam internet (niestety często glupoty), robię okazyjne zakupy w sklepach internetowych, ucze sie, spotykam ze znajomymi, jade do mamy na weekend, jak już bardzo nie mam co robić to sprzatam, najpóźniej od sierpnia będę chodzić na joge i na siłownię.
Chyba jednak nie są to jakieś nadzwyczajne zajęcia mieszkam teraz sama i nie mam tz, dlatego wiele tych rzeczy robie sama, ale też dla siebie. Myślicie, że powinnam się czuć dziwnie idąc sama do kina?
czarna_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-12, 10:42   #36
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5 107
Dot.: Kobiecy czas wolny

Myślę, że też jestem nudna
W wolnym czasie siedzę na wizazu, piszę listy pocztą tradycyjną, oglądam filmy/seriale, jeżdzę na rowerze, robię paznokcie, wymyślam nowe makijaże.
Też nie mam żadnego hobby które by mnie pochłonęło. Szukałam długi czas, ale nic mnie tak nie kręci
Jeannee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-12, 11:22   #37
psycho_social
doktór potwór
 
Avatar psycho_social
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2 636
Dot.: Kobiecy czas wolny

Cytat:
Napisane przez czarna_90 Pokaż wiadomość
Oglądam seriale, czytam, staram się chodzić do kina, jeżdżę na zakupy, gotuje, wizaz (to mi zajmuje za dużo czasu ostatnio ), jakieś urodowe sprawy w łazience, siedzę na sloncu, przeglądam internet (niestety często glupoty), robię okazyjne zakupy w sklepach internetowych, ucze sie, spotykam ze znajomymi, jade do mamy na weekend, jak już bardzo nie mam co robić to sprzatam, najpóźniej od sierpnia będę chodzić na joge i na siłownię.
Chyba jednak nie są to jakieś nadzwyczajne zajęcia mieszkam teraz sama i nie mam tz, dlatego wiele tych rzeczy robie sama, ale też dla siebie. Myślicie, że powinnam się czuć dziwnie idąc sama do kina?
Ja przeważnie chodzę sama I to do wielu lat
__________________
You look 100% better when I can't see you.

Ja idę, on się patrzy.
psycho_social jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-12, 11:30   #38
pankasztan
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 765
Dot.: Kobiecy czas wolny

Szukaj inspiracji na wizażu. Przeglądaj forum i czytaj co w wolnym czasie robią inne użytkowniczki, jakie są ich pasje i zainteresowania.
pankasztan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-12, 11:38   #39
sylwiszon757
Zakorzenienie
 
Avatar sylwiszon757
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 494
GG do sylwiszon757
Dot.: Kobiecy czas wolny

W wolnym czasie czytam książki, nadrabiam zaległości w serialach, spotykam się ze znajomymi, spacery z psem, sprzątam, na rower się wybiorę, jakieś zakupy, w lato to opalam się, w ogródku coś porobię, odwiedzę dziadków, paznokcie maluję...dużo tego jest
__________________
When so many are lonely as seem to be lonely, it would be inexcusably selfish to be lonely alone
sylwiszon757 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-12, 12:25   #40
MajowaMilka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 70
Dot.: Kobiecy czas wolny

Ja też chyba jestem nudna. Nie mam faceta, praca do 16.00, weekendy wolne.
Jak wracam do domu, to najczęściej: robię obiad, ogarniam pokój, łazienkę, robię maseczkę, demakijaż, takie tam babskie sprawy, włączam wizaż, przeglądam ulubione wątki, odpalam sobie serial, albo piszę na fejsie ze znajomymi, słucham muzyki, staram się też ćwiczyć, oglądam film, wieczorna toaleta, idę spać. Czasem w tygodniu jadę spotkać się z koleżanką, raz w tygodniu po pracy zakupy.

A w weekendy- opalam się, czytam książki na balkonie, robię wypasiony obiad, sprzątam, robię zakupy babskie, łażę po galerii, spotykam się ze znajomymi albo z rodzeństwem (rzadko), robię domowe spa, oglądam ciurkiem seriale, robię sobie wycieczkę rowerową, itp.

I tak mi życie mija ;( Teraz chcę się zapisać na zumbę dwa razy w tyg., żeby spędzać czas aktywniej i wśród ludzi.
MajowaMilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-12, 12:27   #41
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Kobiecy czas wolny

A ja miałabym co robić, ale mi się nie chce
Kiedyś miałam dużo zainteresowań tzn. robiłam strony www, obróbkę zdjęć, uczyłam się języka, oglądałam filmy itp.
Teraz natomiast mam sporo zdjęć do obróbki, ale nie mogę się zmusić, żeby zacząć.
Po obejrzeniu 20 min filmu najzwyczajniej zaczyna mnie nudzić.
Powinnam uczyć się ang., bo wiele rzeczy zapomniałam, a mam zamiar wyjechać, jednak no nie chce mi się.
Jedynie ostatnio zachciało mi się pójść do teatru
Nie mogę znaleźć sposobu by zaczęło mi się chcieć coś robić, po pracy siedzę i czytam wizaż albo idę spać. A spać mi się chce non stop.

Edytowane przez wskazówka
Czas edycji: 2014-07-12 o 12:29
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-12, 13:00   #42
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: Kobiecy czas wolny

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
też miałam takie rozkminy i myślałam, że tylko ja jestem taka 'nudna'...
Jak patrzę na portale społecznościowe to ludzie zaznaczają jakieś oryginalne hobby typu: narty, windsurfing, sztuki walki.... itepe...

Co robię w wolnym czasie- no najpierw to, co jest do zrobienia, czyli ogarnięcie domu- pranie, sprzątanie....

Jak mam typowo wolny czas to latem się opalan, jeżdżę na rowerze, trochę biegam, maluję paznokcie, siedzę na wizażu, oglądam seriale... Wydaje mi się, że to takie banalne i nudne...
Tylko ja tak mam?
no niestety jestem również tak nudna a do tego leniwa.
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-12, 13:15   #43
mabi27
Wtajemniczenie
 
Avatar mabi27
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 477
Dot.: Kobiecy czas wolny

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość


No i nie wiem czy segregacja spedzania czasu wolnego jest sensowna. Jaka jest tak naprawdę różnica pomiędzy tym że idziesz surfować a idziesz pobiegać na nartach, albo na fitness albo siedzisz i robisz pled na szydełku? Ze jak drozsze to lepsze?
Nie wydaje mi się.
cava, nie segreguję, dlaczego tak uważasz? Po prostu odniosłam wrażenie, że niektórzy tak robią (nie tylko z wizażu, ale głównie z tego ogólnego pędu w mediach do posiadania "pasji" - wiesz, o co mi chodzi). Dla mnie każde hobby czy po prostu robienie czegoś, bo się lubi jest warte tyle samo - czyli w zasadzie bezcenne grunt, by nam odpowiadało. I o to chodzi właśnie.
mabi27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-12, 13:22   #44
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: Kobiecy czas wolny

Moja trójca w czasie wolnym: seriale, YT,bieganie
cattt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-12, 16:41   #45
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Kobiecy czas wolny

Też jestem leniwa, jak co niektórzy, więc potrafię wyjść z kawą na balkon i po prostu gapić się w przestrzeń. A w ogóle lubię spacery i nie ma dnia, żebym nie wyszła. Maniakalnie czytam. W razie potrzeby odmaluję jakiś pokój. Kiedyś malowałam obrazki, robiłam na drutach. Mam zamiar do tego wrócić.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-12, 17:07   #46
201703061232
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 605
Dot.: Kobiecy czas wolny

książki, rower, wspinanie, znajomi, facet,zwiedzanie okolicy
201703061232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-12, 17:13   #47
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Kobiecy czas wolny

Co się kryje pod słowem "facet" wymienianym jako czynność w czasie wolnym?
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-12, 17:20   #48
kropkawkropke
Raczkowanie
 
Avatar kropkawkropke
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: stąd:)
Wiadomości: 124
Dot.: Kobiecy czas wolny

czytam książki, oglądam seriale, zaczynam gotować), dbam o siebie (maseczki, paznokcie itd), dokształcam się zawodowo, siedzę w internecie (youtube, wizaż itd), spotykam ze znajomymi. Od czasu do czasu rower, siłownia, bieganie, zakupy. niby nic a zbiera sie tego trochę
kropkawkropke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-12, 17:20   #49
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Kobiecy czas wolny

Zapewne spotykanie się z facetem
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-12, 17:29   #50
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Kobiecy czas wolny

[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;47276797]Zapewne spotykanie się z facetem [/QUOTE]Spotykanie się czyli co? Zakładam, że podczas takich spotkań nie tylko przebywa się w jednym pomieszczeniu, tylko robi coś razem. Seksu też się raczej nie uprawia przez cały czas spotkania. Autorka wątku też powiedziała, że w czasie wolnym zajmuje ją "facet". Chyba muszą się czymś razem interesować i robić to razem
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-12, 17:37   #51
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Kobiecy czas wolny

  • spotykam się z przyjaciółmi
  • jadę w losowo wybraną część miasta i robię tam zdjęcia zwykłe lub analogowe
  • czytam, czytam, czytam - tego nigdy dość
  • szkolę język (w tym oglądanie filmów, seriali, yt, czytanie anglojęzycznych stron, słuchanie bbc)
  • idę do kina (najczęściej raz w tygodniu)
  • wyszukuję nowe przepisy i gotuję/piekę, czytam nt. zdrowego odżywiania
  • biegam/ćwiczę w domu
  • chodzę na rozmaite wydarzenia miejskie typu targi mody/dizajnu itp., ale to weekendowe aktywności
  • słucham muzyki i gubię się na spotify/yt w poszukiwaniu nowych dla mnie wykonawców
  • czaaasem rower
  • wizaż
  • inna mało wymagająca i odmóżdżająca aktywność w Internecie - Pinterest, strony i fora poświęcone modzie, blogi rozmaitego typu
  • czytam o miejscach, do których planuję kiedyś pojechać
  • na koniec polecam wszystkim, którym się wydaje, że nie ma w Internecie ciekawych stron, na których by jeszcze nie byli http://www.stumbleupon.com/
Tyle na razie przyszło mi do głowy. Część rzeczy robię też czasem wspólnie z TŻ, ale równie często sama.
__________________
'Cause for all we know we might be dead by tomorrow.
a34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-12, 17:41   #52
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Kobiecy czas wolny

To był o ile dobrze mi się wydaje tak zwany skrót myślowy. Jest wątek na temat spędzania czasu z facetem, jeśli Cię to interesuje to wejdź i tam poczytaj.
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-12, 19:58   #53
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Kobiecy czas wolny

Też nie mam faceta (kiedyś to był duży wypełniacz czasu).

Generalnie na tygodniu jestem w domu około 17. Czasami idę po pracy na zakupy spożywka/ ubraniowe/ kosmetyczne. Po pracy gotuje, trochę ogarniam mieszkanie, przeglądam wizaż, YT, pudelka, jakieś blogi kosmetyczne, troszkę fb, czytam książki, czasami robię jakieś projekty po godzinach, spotykam się ze znajomymi, jakieś kino, języki, filmy, seriale. W weekendy grubsze sprzątanie mieszkania, jakieś wyjścia na piwko, zakupy, zabiegi pielęgnacyjne itp.

W sumie nic szczególnego .
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-12, 20:51   #54
Marudna Krolewna
Rozeznanie
 
Avatar Marudna Krolewna
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 614
Dot.: Kobiecy czas wolny

Mam tak zwany nienormowany czas pracy, głównie pracuje w domu. W wolnym czasie jeżdżę na rowerze, biegam, crossfituje i wspinam się (jak mogę to jeżdżę w skały jeśli nie to sztuczna ściana). To ze sportów. Poza tym zajmuje się psem - spacerujemy, trenujemy, jeździmy na szkolenia. Spotykam się ze znajomymi (często rowerem śmigam na kawę czy małe piwko do centrum). Czytam, czytam, czytam. Czasem piszę. Oczywiście gapię się w kompa/tablet/telefon/TV - czasem w kilka jednocześnie Czynności domowych typu pranie, gotowanie nie zaliczam do czasu wolnego
__________________
marudzę na blogu - o książkach, filmach, marketingu, Łodzi i o tym co mi do głowy przyjdzie
OSTATNI WPIS: Literaci W Przedwojennej Polsce. Pasje. Nałogi. Romanse
zapraszam na marudny FP
Marudna Krolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-13, 19:25   #55
StraVvberry
Wtajemniczenie
 
Avatar StraVvberry
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 095
Dot.: Kobiecy czas wolny

Cytat:
Napisane przez maacieek Pokaż wiadomość
Może Oksana zainteresuje cię "dyskoteki, chłopaki i ogólnie takie takie..."
__________________
_________________________ _________
StraVvberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-13, 20:33   #56
ania 919
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 48
Dot.: Kobiecy czas wolny

ja w wolnym czasie siedzę w internecie albo idę na rower, czytam książkę
ania 919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-29, 19:49   #57
shadow__
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 472
Dot.: Kobiecy czas wolny

A ja mam pytanie z cyklu : jak zapełnić sobie dużo wolnego czasu (wakacje w mieście...) jak sie jest aktualnie kompletnie bez kasy? Jesli chodzi o mnie to staram się ćwiczyć sporo (zwłaszcza że chce zgubić kilka kilo), spotykac ze znajomymi ale niestety prawie nikt nie ma czasu bo poprawki na studiach/wyjazdy poplanowane/praca za granicą/druga połówka przy której jestem 24h na dobę :/. Spacery to wiadomo. Dobry film i ksiazka.
Co jeszcze można robić, co daje radoche i zapelnia czas, a nie trzeba za to płacić?
shadow__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-29, 20:13   #58
truskawkowepolex33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 97
Dot.: Kobiecy czas wolny

Wydaje mi sie, ze rozumiem pytanie...
Nigdy nikt jeszcze w czasach szkolnych nie popychal mnie do rozwijania siebie, inne kolezanki tanczyly, trenowaly a inne nic, i ja tak nic nie mialam, az tak troche wstyd. Ma sie zycie a mija ono tylko na spotkaniu z kolezanka na plotach albo serialach. Jak mialam chlopaka to wtedy bardziej bylo glupio, on chcial swoje rzeczy robic, trenowal, pracowal a ja nic...

Nigdy nie moglam nic znalezc dla siebie, to nie takie latwe jak inni mysla.
Teraz moj partner spedza wieczory przy kompie, pracuje a ja... w koncu wymyslilam cos dla siebie by przestac ogladac tylko te glupie seriale.
jak zaczelam sie rozgladac to znalazlam pare rzeczy. Ucze sie angielskiego, bez niego ani rusz. Ucze sie grac na gitarze klasycznej i keyboardzie. Niedawno kupilam sobie maszyne do szycia, zamierzam projektowac dla siebie ubrania i je szyc.
Ten watek natchnal mnie do sprobowania medytacji i haftowania.
no i oczywiscie sport, ja uwielbiam biegac. Po tym czuje sie o wiele lepiej. I chyba czas na silownie.

Mysle, ze nie chodzi o odpowiedzi ze oglada sie seriale, czyta ksiazki, chodzi na zakupy, spotyka ze znajomymi, bo to kazdy robi, chodzi o cos co ma wiekszy sens niz plotki z kolezanka albo serial bo one nas nie rozwijaja.


Mam nadzieje, ze znajdziesz w koncu cos dla siebie, trzymam kciuki
truskawkowepolex33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-29, 20:24   #59
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Kobiecy czas wolny

Cytat:
Napisane przez truskawkowepolex33 Pokaż wiadomość
Mysle, ze nie chodzi o odpowiedzi ze oglada sie seriale, czyta ksiazki, chodzi na zakupy, spotyka ze znajomymi, bo to kazdy robi, chodzi o cos co ma wiekszy sens niz plotki z kolezanka albo serial bo one nas nie rozwijaja.
Po pierwsze nie każdy robi wymienione przez ciebie rzeczy. Po drugie, jeśli jakieś zajęcie jest popularne, nie oznacza to, że jest mniej wartościowe.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-29, 20:38   #60
truskawkowepolex33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 97
Dot.: Kobiecy czas wolny

Plotki z kolezanka albo ogladanie telenowel jest wartosciowe? Ja jak sie nudze to sobie wlacze serial albo spotykam sie z kolezanka, nie mowie, ze nie, ale tu chodzi o cos takiego co SIE ROBI z sercem i LUBI SIE TO ROBIC. Nie wykluczam osob ktore bardzo lubia ploty opere mydlana.
truskawkowepolex33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-18 11:52:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:58.