makijaż permanentny- ZBIORCZY - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-22, 21:39   #1441
halinaszutkowska2008
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez malykrecik Pokaż wiadomość
hmmm... kilka stron wczesniej dziewczyna pisala o tym ze permanentny brwi moze uzkodzic cebulki wlosowe i ze naturalne wloski juz nie rosnaze jej kolezanka teraz tak ma...co myslicie o tym???jest mozliwoc uszkodzenia/zniszczenia cebulek??bo chcialabym zrobic sobie takie brewki ale teraz sie zastanawiam...
Witam! Jeśli chodzi o cebulki to nic się nie dzieje.Brwi normalnie rosną.Co tydzień muszę je korygowac,a robię to tak:bardzo gęsty grzebyczek przykładam do brwi i malutkimi nożyczkani obcinan wystające włoski.Są wtedy równo obcięte.Zapomniałam dodac, że makijaż miałam robiony równo rok temu w Szczecinie metodą normalną.Są równiutkie,ale widac że to krechy.Nie wiem jak wygląda po piórkowej.Najlepiej porównac obie metody i się nie spieszyc,bo taki makijaz zostaje na lata,a może na zawsze.U mnie nic się nie zmienia.Zadowolona jestem z kresek dolnych i górnych.Natomiast robienie ust odradzam,bo to niepotrzebny wydatek.Niby zaraz pozrobieniu były bardzo ,bardzo czerwone a po miesiącu nic nie widac.Polecam tylko sprawdzone lingrenistki.Pozdrawiam
halinaszutkowska2008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-22, 21:53   #1442
milka894
Rozeznanie
 
Avatar milka894
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 566
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez halinaszutkowska2008 Pokaż wiadomość
Witam! Jeśli chodzi o cebulki to nic się nie dzieje.Brwi normalnie rosną.Co tydzień muszę je korygowac,a robię to tak:bardzo gęsty grzebyczek przykładam do brwi i malutkimi nożyczkani obcinan wystające włoski.Są wtedy równo obcięte.Zapomniałam dodac, że makijaż miałam robiony równo rok temu w Szczecinie metodą normalną.Są równiutkie,ale widac że to krechy.Nie wiem jak wygląda po piórkowej.Najlepiej porównac obie metody i się nie spieszyc,bo taki makijaz zostaje na lata,a może na zawsze.U mnie nic się nie zmienia.Zadowolona jestem z kresek dolnych i górnych.Natomiast robienie ust odradzam,bo to niepotrzebny wydatek.Niby zaraz pozrobieniu były bardzo ,bardzo czerwone a po miesiącu nic nie widac.Polecam tylko sprawdzone lingrenistki.Pozdrawiam
Bardzo proszę o fotki, jeśli nie stanowi to dla Ciebie problemu
milka894 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-22, 22:42   #1443
malykrecik
Przyczajenie
 
Avatar malykrecik
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 23
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez halinaszutkowska2008 Pokaż wiadomość
Witam! Jeśli chodzi o cebulki to nic się nie dzieje.Brwi normalnie rosną.Co tydzień muszę je korygowac,a robię to tak:bardzo gęsty grzebyczek przykładam do brwi i malutkimi nożyczkani obcinan wystające włoski.Są wtedy równo obcięte.Zapomniałam dodac, że makijaż miałam robiony równo rok temu w Szczecinie metodą normalną.Są równiutkie,ale widac że to krechy.Nie wiem jak wygląda po piórkowej.Najlepiej porównac obie metody i się nie spieszyc,bo taki makijaz zostaje na lata,a może na zawsze.U mnie nic się nie zmienia.Zadowolona jestem z kresek dolnych i górnych.Natomiast robienie ust odradzam,bo to niepotrzebny wydatek.Niby zaraz pozrobieniu były bardzo ,bardzo czerwone a po miesiącu nic nie widac.Polecam tylko sprawdzone lingrenistki.Pozdrawiam
no wlasnie ja bym chciala metode piórkową ,z tego co sie orientuje wychodza wtedy takie pojedyncze wloski namalowane..zalezy mi na naturalnym efekcie wiec mysle ze to lepsze wyjscie niz metoda 'normalna'czyli jednolite brwi..

---------- Dopisano o 23:42 ---------- Poprzedni post napisano o 23:41 ----------

i dziekuje halinaszutkowska2008 za info o cebulkach
malykrecik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 09:08   #1444
Maretina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9
Dot.: makijaż permanentny brwi

proszę o odpowiedz dziewczyny, z nieudanym makijażem brwi, czy żądałyście zwrotu choćby części kosztów poniesionych za ten zabieg, przecież za każdą poprawkę u innej kosmetyczki trzeba płacić
Maretina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 10:54   #1445
Agnieszka100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 53
Dot.: makijaż permanentny brwi

Wybacz masmas faktycznie Ci zly adres napisalam www.makeupstyl.pl teraz masz juz dobry adres jak pojdziesz sie popytac tam kolo pasazu to dasz mi znac plis?? a oni maja jakas stronke internetowa ciekawe czy tam robia tez metoda piorkowa hmm?? jak sie ta kobieta nazywa co robi ten makijaz w sumie to jest blizej niz do Pani Wioli ale czy faktycznie jest tam dobra linergistka i ciekawa jestem ile biora za taka usluge
Agnieszka100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 19:56   #1446
masmas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 20
GG do masmas
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez Agnieszka100 Pokaż wiadomość
Wybacz masmas faktycznie Ci zly adres napisalam www.makeupstyl.pl teraz masz juz dobry adres jak pojdziesz sie popytac tam kolo pasazu to dasz mi znac plis?? a oni maja jakas stronke internetowa ciekawe czy tam robia tez metoda piorkowa hmm?? jak sie ta kobieta nazywa co robi ten makijaz w sumie to jest blizej niz do Pani Wioli ale czy faktycznie jest tam dobra linergistka i ciekawa jestem ile biora za taka usluge

Aguś, jutro chyba bede sie pytac w sprawie tego per , wiec jak sie dowiem to Ci napisze jak sie nazywa ta Pani i jak robi i czy maja strone, bo tak na raize nic nie wiem
__________________
Tylko one, tylko one są wiecznie przy mnie,
dzięki nim wiem co chcę !!
My dreams , my life !!!
I believe !
masmas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 09:46   #1447
Agnieszka100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 53
Dot.: makijaż permanentny brwi

super jestes kochana masmas bylabym Ci bardzo wdzieczna
Agnieszka100 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-25, 12:51   #1448
mulka13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 3
Dot.: makijaż permanentny brwi

Nigdy wiecej-tak sie zrazilam ze szkoda gadac. Nie wiem co z tym zrobic ? Krzywe brwi permanentnie.
__________________
mulka13

Edytowane przez mulka13
Czas edycji: 2010-11-15 o 10:32
mulka13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 19:54   #1449
masmas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 20
GG do masmas
Dot.: makijaż permanentny brwi

Agnieszka100 z powodu że źle się czułam nie byłam się dziś pytac w sprawie tego makijzu... ale jutro juz sie umowilam na kawe z kolezanka, to przy okazji sie zapytam juz na bank :P buziaki
__________________
Tylko one, tylko one są wiecznie przy mnie,
dzięki nim wiem co chcę !!
My dreams , my life !!!
I believe !
masmas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 09:54   #1450
malykrecik
Przyczajenie
 
Avatar malykrecik
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 23
Dot.: makijaż permanentny brwi

mulka13 gdzie robilas brwi?jaka metoda?ps.malo kto ma idealnie symetryczne naturalne brwi,jak dochodzi mimika twarzy to w ogole tego nie widac czy sa idealnie identyczne czy nie
malykrecik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 10:13   #1451
Agnieszka100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 53
Dot.: makijaż permanentny brwi

Zgadzam sie z malykrecik nawet nie widac ze one sa jakies nie rowne ale jesli Ci tak bardzo przeszgadzaja tu musisz znalesc jakas dobra linergistke co Ci je naprawi glowa do gory
Agnieszka100 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-26, 12:27   #1452
mulka13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 3
Dot.: makijaż permanentny brwi

Ok -Ja sie z wami w zupelnosci zgadzam co do symetrii ( oczywiste ze takowa nie wystepuje ) Moje są zrobione krzywo od nasady o jakies 3mm , a to sporo ryczy. Będzie korekta -dorobiona brew . Myśle ze nie bede miala spojrzenia IWAN GROŻNY ) Dzięki za pocieszenie i podniesienie na duchu , bo niefajnie mi bylo.Zamieszczam fotke jak ma wygladac po korekcie. Korekta za m-c.
__________________
mulka13
mulka13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 07:36   #1453
myniaczekarolina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 16
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez mulka13 Pokaż wiadomość
Nigdy wiecej-tak sie zrazilam ze szkoda gadac. Nie wiem co z tym zrobic ? Krzywe brwi permanentnie.
Hej skąd jestes? nie martw sie takie brwi można naprawic kilka stron wczesniej pisałam o swoim problemie, ja tez miałam krzywe brwi jedna była bardziej wyciągnieta od drugiej brwi, były nie równe w plamki i na dodatek mega ciemne, Ale znlazłam za***ista Linergistke która mi pomogła. Obecnie jestem jestem po druim rozjaśnianiu brwi wygladaja super przedewsystkim naturalnie z ciemnego bardzo brązu prawie czarnego i geometrycznych przodów mam juz ekstra brewki. mam jeszce jedna wizyte w której bedzie korekta kształtu.
nie masz co sie martwic sa barwniki w kolorze skóry oraz biały barwnik którymi można zdziałac cuda
Napisz mi skąd jestes, ja jestem z wrocka jakbys miała możliwosc przyjechania tutaj to mam pewną osobe która ci pomoże. Co najlepsze Pani monika wykonuje makijaże permanentne na Long time liner- najlepsza aparatura obecnie na rynku i nie ma lepszej, takie jest moje zdanie kobieta ma ekstra doświadczenie i wie co robi )))
nie smuc sie tylko zacznij działac.
Czekam na odp i pozdrawiam Ps ja byłam naprawde w gorszej sytuacje ja przaktycznie wszytsko miałam zle zrobione heh a co najsmieszniejsze jestem jasna blądynką Buźka
myniaczekarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 13:20   #1454
kasiunia2_1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3
Unhappy Dot.: makijaż permanentny brwi

hej dziewczyny,ja szukam dobrego salonu w Poznaniu lub okolic np.swarzędz.lubon...chcia łabym tez zrobić sobie brwi tylko u mnie jest taki problem ze mam bardzo nisko ułożone swoje brwi i chce je podnieść więc bym miała je na skórze a nie na swoich brwiach i boje się ze bedzie to brzydko wyglądać ...pomózcie mi ,,,bo juz jedną nauczke mam do końca zycia operacja nosa którą robiłam rok temu i mam gorszy po operacji ,naturalny był ładniejszy ...więc teraz jestem uczulana jak mam robić jakieś zabiegi na twarzy PROSZE O POMOC
kasiunia2_1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 15:32   #1455
malykrecik
Przyczajenie
 
Avatar malykrecik
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 23
Dot.: makijaż permanentny brwi

kasiunia2_1985 daj jakies foto naturalnych brewek
malykrecik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 21:07   #1456
magdaSEM
Rozeznanie
 
Avatar magdaSEM
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zielona wyspa
Wiadomości: 869
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez kasiunia2_1985 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny,ja szukam dobrego salonu w Poznaniu lub okolic np.swarzędz.lubon...chcia łabym tez zrobić sobie brwi tylko u mnie jest taki problem ze mam bardzo nisko ułożone swoje brwi i chce je podnieść więc bym miała je na skórze a nie na swoich brwiach i boje się ze bedzie to brzydko wyglądać ...pomózcie mi ,,,bo juz jedną nauczke mam do końca zycia operacja nosa którą robiłam rok temu i mam gorszy po operacji ,naturalny był ładniejszy ...więc teraz jestem uczulana jak mam robić jakieś zabiegi na twarzy PROSZE O POMOC
Daj mi kilka dni a napiszę Ci namiary na babkę ktora robi to w Poznaniu i Gnieźnie, ja sobie u niej robiłam i jestem bardzo zadowolona. Pani Marzena jest perfekcjonistką, świetnie Ci doradzi i świetnie to zrobi. Tylko muszę się jej spytać czy mogę tak rozdawać jej numer, rozumiesz....Poproszę Cię o maila, gdy już będę wiedziała.
__________________
Wiosna.
MOJE MAKABRESKI
http://www.eioba.pl/strzyga/articles
magdaSEM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 07:49   #1457
Aischa83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 62
Dot.: makijaż permanentny brwi

To i ja wkoncu moge wkleic swoje brwi. Przeszlam dosc dluga droge usuwajac felerne brewki i wkoncu mam zrobione takie jakie chcial. Robilam je w piatek wiec narazie sa mega ciemne (ale chcialam zeby byly dosyc ciemne ;-)), wiec po wygojeniu sie troszke rozjasnia.

Robilam u Agi w Policach. U mnie i tak zrobienie brwi to nie lada wyczyn bo po pierwsze robione byly na cien pozostaly po tych felernych brwiach a po drugie mam jedno oko mniejsze tzn powieka mi opada. Przy zamknietych oczach nie widac ;-)
__________________
Asia z Nikolą 11.01.2002 i Norbertem 01.02.2007
Moje dzieci
Aischa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 09:24   #1458
kasiunia2_1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez magdaSEM Pokaż wiadomość
Daj mi kilka dni a napiszę Ci namiary na babkę ktora robi to w Poznaniu i Gnieźnie, ja sobie u niej robiłam i jestem bardzo zadowolona. Pani Marzena jest perfekcjonistką, świetnie Ci doradzi i świetnie to zrobi. Tylko muszę się jej spytać czy mogę tak rozdawać jej numer, rozumiesz....Poproszę Cię o maila, gdy już będę wiedziała.

kasiunia2_1985@o2.pl

---------- Dopisano o 10:24 ---------- Poprzedni post napisano o 10:23 ----------

Cytat:
Napisane przez malykrecik Pokaż wiadomość
kasiunia2_1985 daj jakies foto naturalnych brewek
wieczorkiem przesle zdjęcie brewek
kasiunia2_1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 16:31   #1459
fenol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
Dot.: makijaż permanentny brwi

"HAJJJJJ wkońcu jestem szczęśliwa, byłam dzisiaj na rozjaśnianiu brwi-rewelacja w porównaniu do tego co miałam, a co wogóle bede miała. Superrr"

Pyt. do myniaczekaroliny

Witam Cię serdecznie, bardzo sie cieszę ze jestes zadowolona z korekty, poniewaz sama sie wybieram za dwa tygodnie do p.Moniki. niestety tez mam spierdzielone brwi i nie moge sie juz na nie patrzec. Najbardziej mnie boli serce ze oszpeciłam sie na własne zyczenie i wlasną kase wybierając nieodpowiednią "profesjonalistkę -makijażystkę" Prosze napisz mi jak wyglądała u Ciebie korekta, ile korekt musisz wykonac i czy gojenie po korekcie trwa tyle samo co po makijażu. Banalne pyt. ale jestem bardzo ciekawa bo chodzenie do pracy z bardzo wyrazistymi brwiami zaczyna mnie irytowć. Pozdrawiam serdecznie i zycze jak najszybszego rezultatu. Trzymam za Ciebie kciuki [/QUOTE]
fenol jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-01, 14:01   #1460
yohana1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4
Dot.: makijaż permanentny brwi

Hej dziewczyny,

Prosze zerknijcie na fotki. Mam juz SERDECZNIE dosyc moich brwi. Nie dosc ze strasznie asymertyczne, to do tego za krotkie (i nie dlatego, ze je powyrywalam ale po prostu sa takie z natury) no i oczywiscie za jasne... pomalowane sa calkiem niezle, cienkie ale jak machniete brazowa kredka to dosc ladne (kiedys - jak na zdjeciu - byly grubsze ale zaczelam wyrywac je na cienszy rzadek zeby grubosc poczatku jak i konca brwi nie roznila sie tak diamentralnie). Podobaja mi sie takie dlugie, smukle, 'kocie' brwi, grubsze u nasady i ciensze na koncach (na zdjeciu), myslicie ze by mi pasowaly?

W zwiazku z powyzszym jestem zdecydowana na makijaz permanentny. Szukam DOBREJ lingeristki w POZNANIU, bardzo prosze o rekomendacje. Znalazlam u siebie na os. warszawskim pania Lucyne Borak, ma salon odnowy biologicznej na ul. Czerniejewskiej (www. borak.com.pl) ale nie moge znalezc zadnych rekomendacji na jej temat... kusi mnie cena, bo 'tylko' 500zl. Widzialam rezultaty jej pracy, nie brwi a kreski na oczach, zarowno jak u p. Lucyny jak i u klientki i calkiem ladnie (ciezko mi ocenic, nie znam sie na tym). Ale brwi ani na stronie ani na zywo... nie wiem co zrobic z tym fantem...

POZNANIANKI ratujcie preferencje cenowe to ponizej 700-600zl.
yohana1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 14:41   #1461
myniaczekarolina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 16
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez fenol Pokaż wiadomość
"HAJJJJJ wkońcu jestem szczęśliwa, byłam dzisiaj na rozjaśnianiu brwi-rewelacja w porównaniu do tego co miałam, a co wogóle bede miała. Superrr"

Pyt. do myniaczekaroliny

Witam Cię serdecznie, bardzo sie cieszę ze jestes zadowolona z korekty, poniewaz sama sie wybieram za dwa tygodnie do p.Moniki. niestety tez mam spierdzielone brwi i nie moge sie juz na nie patrzec. Najbardziej mnie boli serce ze oszpeciłam sie na własne zyczenie i wlasną kase wybierając nieodpowiednią "profesjonalistkę -makijażystkę" Prosze napisz mi jak wyglądała u Ciebie korekta, ile korekt musisz wykonac i czy gojenie po korekcie trwa tyle samo co po makijażu. Banalne pyt. ale jestem bardzo ciekawa bo chodzenie do pracy z bardzo wyrazistymi brwiami zaczyna mnie irytowć. Pozdrawiam serdecznie i zycze jak najszybszego rezultatu. Trzymam za Ciebie kciuki
[/QUOTE]

Hej, ja tez sie oszpeciałam na własne zyczenie ale to juz przeszłość
tak wiec korekta u mnie wyglądała na takiej zasadzie że ja miałam wprowadzany barwnik w kolorze skóry w celu rozjaśnienia brwi głównym problem moim były właśnie strasznie ciemne brwi, po drugie tym samy barwnik robi korekte kształu niweluje nierówności ale także wypełnia jak miałam wczesniej beznadziejne plamki na brwiach jakie miałam. wprowadza rówznie barwnik wkolorze białych którym tez niweluije wszytko. ja obecnie jestem po dwóch rozjaśnieniach brwi wyglądaja juz naturalnie tylko złuszcza mi barwnik jasny, po takich korektracj jak pani monika robi nieweim jak inne panie to prawie niewidoc zne jest ze miałas cos robiony z tym ze sa ona jeasniejsze goi sie duzo szybciej jak moje pierwsze brwi te fatalne, wsumie u mnie znajomi prawei by niepoznali ze miałam cos robione tyle ze wyglądałam juz dobrze, i przedewszystkim byłam usmiechnieta
Pani moniak poleciła mi masc która przyspiea gojenie Solcoseryl. Napewno bedziesz zadowolona Trzymam kciuki za ciebie
myniaczekarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 18:48   #1462
mulka13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 3
Dot.: makijaż permanentny brwi

Wielka sprawa że trafilam na forum gdzie jest tak ogromne wsparcie.Też trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny ktorym z tym permanentem nie za fajo, no i za przyszle żeby bylo mega super .
Obiecuje że umieszcze moje kolejne fotki za m-c , zeby mozna bylo zobaczyc jak to wyglada. Podam rowniez cene i gabinet gdzie to robilam. Bedzie sie podobalo korzystajcie , a jesli nie- omijajcie. Jestem z Gdańska.
__________________
mulka13
mulka13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 20:17   #1463
tynamartyna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5
Dot.: makijaż permanentny brwi

dziewczyny ja mam taki problem z brwiami i rzesami a mianowicie ze sa w koloze blad !! to juz chyba totalna katastrofa jaka moze byc ale radze sobie robie henne ale bardzo czesto bo szybko sie wymywa i widac te nieszczesne biale wloski. wiec chce sie dowiedziec CZY makijaz permanentny barwi nie tylko skore ale tez wloski na te kilka lat ??? jestem w kropce bo henna niszczy brwi i za pare lat moge ich nie miec wcale wiec prosze o odpowiedz !! POZDRAWIAM
tynamartyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 20:30   #1464
lidiaslawa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 12
Dot.: makijaż permanentny brwi

Hej. Mam pytanie, czy któraś z Was robiła makijaż permanentny brwi i ust w Świebodzinie w Salonie Liera?
lidiaslawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 17:04   #1465
Agnieszka100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 53
Dot.: makijaż permanentny brwi

tynamartyna witam Cie serdecznie hmm pierwsze raz slysze ze ktos moze miec blond brwi !! rozumie Cie to musi byc totalna katastrofa dla Ciebie bo henna co chwilke robic by sie mi nie chialo jak to dobrze ze sa teraz takie techniki na swiecie ze permanentny mozna sobie zrobic ale co do twojego pytanka to nie wiem za bardzo mysle ze to ci wloski tez zafarbi ale lepiej bedzie jak by ktos sie udzielil na forum kto juz jest po permanentnym pozdrowionka lidiaslawa ja Ciebie rowniez tu witam niestety takze nie moge Ci pomoc

---------- Dopisano o 18:04 ---------- Poprzedni post napisano o 17:59 ----------

yohana1986
Ciebie tez witam na tym forummysle ze jak najbardziej mozesz pokombinowac z tymi brewkami mi osobiscie sie podobaly u Ciebie jak mialas je grubsze ale mysle ze te co tobie sie podobaja bedziesz takze ladnie w nich wygladac
Agnieszka100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 14:03   #1466
malykrecik
Przyczajenie
 
Avatar malykrecik
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 23
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez tynamartyna Pokaż wiadomość
dziewczyny ja mam taki problem z brwiami i rzesami a mianowicie ze sa w koloze blad !! to juz chyba totalna katastrofa jaka moze byc ale radze sobie robie henne ale bardzo czesto bo szybko sie wymywa i widac te nieszczesne biale wloski. wiec chce sie dowiedziec CZY makijaz permanentny barwi nie tylko skore ale tez wloski na te kilka lat ??? jestem w kropce bo henna niszczy brwi i za pare lat moge ich nie miec wcale wiec prosze o odpowiedz !! POZDRAWIAM
z tego co wiem makijaz permanentny nie barwi wloskow tylko skore, to taki jakby tatuaz.ale nie wiedzialam ze henna niszczy az tak brwi/rzesy.w sumie nie zastanawialam sie nawet nad tymhm ciezko powiedziec jakby wygladaly permanentne brwi i jasne wloski.choc mozesz zrobic delikatny permanentny w kolorach brazowych tj jasniejszych niz np ciemny grafit.moze wtedy wloski nie odroznialy by sie mocno.
malykrecik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-06, 22:09   #1467
halinaszutkowska2008
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez tynamartyna Pokaż wiadomość
dziewczyny ja mam taki problem z brwiami i rzesami a mianowicie ze sa w koloze blad !! to juz chyba totalna katastrofa jaka moze byc ale radze sobie robie henne ale bardzo czesto bo szybko sie wymywa i widac te nieszczesne biale wloski. wiec chce sie dowiedziec CZY makijaz permanentny barwi nie tylko skore ale tez wloski na te kilka lat ??? jestem w kropce bo henna niszczy brwi i za pare lat moge ich nie miec wcale wiec prosze o odpowiedz !! POZDRAWIAM
Witam!Mam makijaż już dwa lata . Włoski na brwiach zostają takie jakie były.Makijaż nie barwi włosków,ale tak bardzo tego nie widac.Mam również jasne włoski i króciutko je przycinam o czym pisałam wcześniej.Jeśli to przeszkadza to można lekko kredką pociągnąc po wierzchu.Pozdrawiam.

---------- Dopisano o 23:09 ---------- Poprzedni post napisano o 22:49 ----------

Cytat:
Napisane przez halinaszutkowska2008 Pokaż wiadomość
Witam!Mam makijaż już dwa lata . Włoski na brwiach zostają takie jakie były.Makijaż nie barwi włosków,ale tak bardzo tego nie widac.Mam również jasne włoski i króciutko je przycinam o czym pisałam wcześniej.Jeśli to przeszkadza to można lekko kredką pociągnąc po wierzchu.Pozdrawiam.
Sory.Napisałam że mam makijaż dwa lata ,ale kreski górne i dolne natomiast brwi rok.
halinaszutkowska2008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 14:32   #1468
Aniabor
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10
Dot.: makijaż permanentny brwi

Witam
Moja koleżanka z pracy robiła makijaż permanentny ust w salonie kosmetycznym Liera w Świebodzinie i była bardzo zadowolona. Moim zdaniem wyszły super , sama zaczęłam się zastanawiać nad takim makijażem. Z tego co się od niej dowiedziałam stosują tam bardzo dobre barwniki "long time liner"
pozdrawiam
Ania
Aniabor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 14:29   #1469
kejci100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 100
Dot.: makijaż permanentny brwi

dziewczyny, a czy ktoras robila w Dublinie??
kejci100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 16:12   #1470
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Dot.: makijaż permanentny brwi

.... pomyłka
__________________
Akuku
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-04 18:17:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:55.