Potrzebuje zmiany!:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-19, 11:32   #1
moonlight88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 167

Potrzebuje zmiany!:)


Witajcie,
W sobotę wybieram się do fryzjera, mam już dość swoich kudłów Sa twarde, sztywne, grube i szopiaste mimo iż nie są zniszczone. Jstem już po prostu nimi zmęczona. Nie nosze ich praktycznie wcale rozpuszczonych zawsze spięte i to nawet nie w kucyk tylko taki koczek, byle by nic z niego nie wystawało szczelnie obwiązany gumką. Potrzebuje radykalnej zmiany. Myślę o krótkich włosach. Czy będą mi pasować? Poproszę o jakies propozycje oraz o określenie kształtu mojej twarzy, ponieważ jedni twierdzą ze jest trojkątna a inni ze kwadratowa. Jeżeli naprawde jest trójkątna to raczej całkiem krótkie włosy nie będą niestety pasować.
moonlight88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 13:21   #2
emiii_87
Rozeznanie
 
Avatar emiii_87
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 874
Dot.: Potrzebuje zmiany!:)

nie ścinaj włosów bo będziesz żałowała, ja tak miałam miałam włosy prawie do pasa, teraz znowu zapuszczam zawsze chce się zmiany a potem jest za późno. Jeśli już chcesz coś zrobić to może mocno je wycieniuj tak żeby ładnie się układały i żebyś mogła nosić rozpuszczone. A jakiej długości są Twoje włosy bo nie widać tego na zdjęciach? Swoją drogą w kucyku też się bardzo ładnie wygląda. Przy długich włosach zawsze masz więcej możliwości a z krótkimi jest już gorzej. Najlepiej podpytaj fryzjerki jak już tam będziesz, na pewno dobrze Ci doradzi.
__________________
czasem piszę z telefonu- proszę o wyrozumiałość

26.08.2005
26.08.2009 -->
27.08.2011 -->
emiii_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 13:32   #3
moonlight88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 167
Dot.: Potrzebuje zmiany!:)

teraz są do ramion, bo w przypływie złości sama je obcięłam jak leciało Czy będe załowac? Pewnie nie, chyba że bedę bardzo źle wyglądać Dlatego pytam Was o opinie. Przecież włosy szybko odrosną, a z długimi i tak niczego innego nie robie oprócz wiązania Fryzjera zapytam, ale wolałabym mieć opracowaną już jakąś wizje
moonlight88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:00.