brak okresu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-15, 19:11   #1
julcia_bleble
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 366

brak okresu


Kobitki, pisze tutaj aby sie poradzic..bo moze ktoras z Was tak miala. Mianowicie bralam tabletki, jakos od marca juz nie biore. Normalnie po zaprzestaniu brania dostawalam okres nadal jak w zegarku, wszystko bylo ok. Na wakacjach rowniez bylo ok. Ostatni okres mialam w pazdzierniku..nie dostalam nic w listopadzie no i do tej pory teraz do gz nic. Zastanawiam sie czy to normalne, ze tak z rozpedu bylo kilka miesiecy ok i tak nagle cos sie poprzestawialo.. Ciaza nie wchodzi na 100% w gre, wiec to mozna wykluczyc. Aktualnie do ginekologa nie pojde bo juz prawie swieta, kolejki itp. Jak juz to po swietach...poradzcie cos. Wyczytalam ze mozna luteine brac, ale nie wiem czy to na recepte i czy to do dobry pomysl..
julcia_bleble jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-15, 19:14   #2
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: brak okresu

Cytat:
Napisane przez julcia_bleble Pokaż wiadomość
Kobitki, pisze tutaj aby sie poradzic..bo moze ktoras z Was tak miala. Mianowicie bralam tabletki, jakos od marca juz nie biore. Normalnie po zaprzestaniu brania dostawalam okres nadal jak w zegarku, wszystko bylo ok. Na wakacjach rowniez bylo ok. Ostatni okres mialam w pazdzierniku..nie dostalam nic w listopadzie no i do tej pory teraz do gz nic. Zastanawiam sie czy to normalne, ze tak z rozpedu bylo kilka miesiecy ok i tak nagle cos sie poprzestawialo.. Ciaza nie wchodzi na 100% w gre, wiec to mozna wykluczyc. Aktualnie do ginekologa nie pojde bo juz prawie swieta, kolejki itp. Jak juz to po swietach...poradzcie cos. Wyczytalam ze mozna luteine brac, ale nie wiem czy to na recepte i czy to do dobry pomysl..
bez konsultacji z ginem lepiej nic nie brac.

poprzestawiac sie moze zawsze, ale tak naprawde nikt ci tu nie powie co ci jest,jedynie gin.
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-16, 09:21   #3
ewejaz
Raczkowanie
 
Avatar ewejaz
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 250
GG do ewejaz
Dot.: brak okresu

Cytat:
Napisane przez julcia_bleble Pokaż wiadomość
Kobitki, pisze tutaj aby sie poradzic..bo moze ktoras z Was tak miala. Mianowicie bralam tabletki, jakos od marca juz nie biore. Normalnie po zaprzestaniu brania dostawalam okres nadal jak w zegarku, wszystko bylo ok. Na wakacjach rowniez bylo ok. Ostatni okres mialam w pazdzierniku..nie dostalam nic w listopadzie no i do tej pory teraz do gz nic. Zastanawiam sie czy to normalne, ze tak z rozpedu bylo kilka miesiecy ok i tak nagle cos sie poprzestawialo.. Ciaza nie wchodzi na 100% w gre, wiec to mozna wykluczyc. Aktualnie do ginekologa nie pojde bo juz prawie swieta, kolejki itp. Jak juz to po swietach...poradzcie cos. Wyczytalam ze mozna luteine brac, ale nie wiem czy to na recepte i czy to do dobry pomysl..
Według mnie nie powinnaś nic brać na własną rękę. Pójdziesz do ginekologa to powie ci co dalej robić. Pewnie jeszcze organizm się nie ustabilizował, nie wiem co to może być. Tylko lekarz po badaniach postawi Ci diagnozę.
ewejaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-16, 16:05   #4
szajdi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4
Dot.: brak okresu

dokładnie ja mam tak samo, tylko że u mnie to jakby norma. Nigdy nie było regularnie a obecnie nie mam okresu już 60 dzień. Myślałam, że po porodzie sie ustabilizuje, ale gucio. Taka moja uroda widocznie, po swiętach idę do ginia bo staramy sie o drugą dzidzie i trafia mnie coś jak tak długo trzeba czekać na okres. A u ciebie to pewnie się ustabilizuje, po za tym stres chociażby tym czekaniem na @ tez powoduje jej brak.
szajdi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-23, 14:41   #5
julcia_bleble
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 366
Dot.: brak okresu

Dziewczyny, dostalam wczoraj okres czyli hmm nie mialam go tylko miesiac. Wydaje mi sie ze to przez te zaniechanie przyjmowania tabletek. Ciesze sie ze jest, no ale po swietach i tak pojde do ginekologa sie przebadac. Trzeba dmuchac na zimne.
julcia_bleble jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 08:46   #6
patrysza4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 26
Dot.: brak okresu

Witam,ja mam podobny problem i zaczynam się już powoli martwic. Ostatnią miesiączkę miałam 01.12.2010 i mam ja co 28 dni wiec następną powinnam dostac 29.12 ale nadal jej nie mam. 19 grudnia miałam małą przygodę ale ja pamiętam że do niczego nie doszło ale nie moge tego stwierdzic na 100% bo trochę za dużo wypiłam. W sylwestra też spałam i też była wpadka bo pękła gumka ale na następny dzień wzięłam escapelle. Do ginekologa mam termin dopiero za dwa tygodnię ale do tego czasu to ja chyba zwariuję,jak do czwartku nie dostanę to sobię zrobię test. A jest możliwe żeby okres aż o tylę się sam przesuną,dodam że podbrzuszę mnie boli jak na okres ale okresu ani widu ani słychu.
patrysza4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 15:19   #7
Tynusia
Zakorzenienie
 
Avatar Tynusia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 731
Dot.: brak okresu

Hej schudłam 11 kg ostatni raz miałam okres w marcu 2010r
Odchudzałam się konsultując z dietetykiem.
Jakie mogą być przyczyny zaniku @ ?

27 idę do endokrynologa i mają mnie wsiąść na badania hormonalne
__________________
Francja/ Chorwacja/ Egipt/ Grecja
Bułgaria /Hiszpania

Kreta/ Agia Pelagia or 2013 ? Lloret
Tynusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:42.