Guerlain-kolorówka - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-22, 15:47   #4141
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Guerlain-kolorówka

Oooooo Imperiale są we Wrocku?!?!?! No to polowanie niedługo czas zacząć

A po ile byly Imperiale?
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 15:58   #4142
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
A Mythic nie sa jasniejsze od Nacres?
przedtem pisałam mega skrótowo, bo już wychodziłam z pracy
Wracając jeszcze na chwilę do bezowych - one mnie nie zachwyciły jeszcze dlatego, ze mają duży ten brokat w por do nacre (czy motyli). Immo, Ty kiedyś pisalas, ze zaciekawily Cie bezyki.. No więc nacre to coś takiego, tyle, że tam koloru prawie nie ma - patrz mój swatch na ręce w poście na górze strony one nie dają koloru, tylko rozmazanie jak z fotoszopa + drobinki, których jest więcej niż w beige, za to są mikroskopijne. Na kwc o prasowanych bezowych pisały dziewczyny, że nie rozswietla, tylko matuje i koloryzuje, te nie koloryzuja, tylko matyja i rozswietlaja + rozmywaja rysy.

Ja też sie zastanawiam nad zapasem nacre... Ale na razie jestem dzielna

Magtru na tru mi kiedyś przypomnienie o zapłacie przez 2 tyg wysyłali, jak coś kliknelam i sie rozmyslilam ale nie miałam tego w koszyku, tylko do końca wszystko kliknelam, dostałam @ z potwierdzeniem itp

Ps. Przepraszam za mieszankę polskich i niepolskich znaków, ale pisze z tel i tak mi słownik podpowiada
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 16:01   #4143
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Guerlain-kolorówka

och ilios, dziękaski wielkie.
jeszcze tylko czekam na opinię jak motyle VS beże i relację króliczka z zakupu kulasków motylasków i klikam motylowate
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 16:08   #4144
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
specjalnie dla Was polecialam do lazienki z kosmetyczka i telefonem i obfocilam dokladnie jeszcze raz nie moge ze smiechu z samej siebie [pierszy raz w zyciu zrobilam sobie fote komorka w lustrze, wiec docencie to poswiecenie
bardzo ładnie nie wiem czemu, ale myślałam, że masz jaśniejszą cerę
Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
MATKO, DZIEWCZYNY POWIEDZCIE MI, ŻE POMYSŁ, KTÓRY WŁAŚNIE SIĘ ZRODZIŁ U MNIE W GŁOWIE JEST GŁUPI I MAŁO ROZSĄDNY...
mianowicie, TAK KOCHAM NACRE, ŻE JUŻ KUPIŁAM BEŻYKI I KUPIĘ W LISTOPADZIE DODATKOWO MYTHIC.....ALE TAK MNIE KUSI, ŻEBY SOBIE ZAPASIK Z NACRE ZROBIĆ...BOTAKIE SĄ CUDNE I IDEALNE, ŻE JAK SIE SKOŃCZA KIEDYS TO SIE ZAPŁACZĘ CHYBA...
Nie wiem, ale wydaje mi się, że skoro Guerlain co rok tworzy nowe kolekcje, to następna letnia kolekcja będzie kryła jakieś cudo, a tego egzemplarza chyba nie zużyjesz tak szybko? Chociaż jeśli to kosmetyk pierwszej potrzeby to fakt, lepiej zrobić zapas
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 16:08   #4145
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Oooooo Imperiale są we Wrocku?!?!?! No to polowanie niedługo czas zacząć

A po ile byly Imperiale?
Pani nie mogla znalezc ceny, ale powiedziala, ze tyle co Mythic. W Douglasie sa chyba po 207.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 16:13   #4146
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Guerlain-kolorówka

Aha... czyli w perfumeriach standardowe kulaski kosztuja ponad 200zl... To juz wiem ze jesli juz to klikne je na All a nie kupie w perfumerii Bo cena zawrotna

Ale pomacac i tak pojsc musze

Tak sie ostatnio zastanawialam czy bylaby opcja zeby babki z perfumerii mogly dac w jakis sposob troszke np. tegpo pylku z meteorkow... tak do wyprobowania koloru

Jak myślicie?
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 16:19   #4147
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Guerlain-kolorówka

a sama nie możesz sobie uszczkąć szczypty przecież jest publicznie dostępne albo z własnym pędzlakiem i wymiziac się?
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-22, 16:25   #4148
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Aha... czyli w perfumeriach standardowe kulaski kosztuja ponad 200zl... To juz wiem ze jesli juz to klikne je na All a nie kupie w perfumerii Bo cena zawrotna

Ale pomacac i tak pojsc musze

Tak sie ostatnio zastanawialam czy bylaby opcja zeby babki z perfumerii mogly dac w jakis sposob troszke np. tegpo pylku z meteorkow... tak do wyprobowania koloru

Jak myślicie?
Napewno nie. MEteoryty maja luzem w takiej jakby "dziupli" i tam nawet ciezko lapke wlozyc i meteoryty macac. Nawet nie byloby jak go wyjac. Poza tym pylek, to ze tak powiem, esencja meteorytow, wiec napewno nie dadza.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 16:27   #4149
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Guerlain-kolorówka

No wlasnie ja tam palce wlozylam do tej dziupli i sie mazialam po rece... A sama nie bede brala bo jeszcze opierniczą mnie czy cos.

Poza tym jak sie maluje to klade na twarz Pastele - wiec nie ma sensu iść do perfumerii i maziac sie na Pastele innym kolorem.
Ana punkcie Pasteli mam juz takie zboczenie ze nie wyjde bez nich z domu
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 16:33   #4150
magtru
Rozeznanie
 
Avatar magtru
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 925
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość

Magtru na tru mi kiedyś przypomnienie o zapłacie przez 2 tyg wysyłali, jak coś kliknelam i sie rozmyslilam ale nie miałam tego w koszyku, tylko do końca wszystko kliknelam, dostałam @ z potwierdzeniem itp
A, to spoko, bo juz kliknęłam , jutro lecę do banku przelac kase na paypala, a że jutro piatek, to pewnie się wszystko przedłuży i zastanawiam się,czy zdążę z ta promocją, bo cena b. atrakcyjna
magtru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 17:02   #4151
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Nie bede Ci klamac ze jest inaczej
Poki masz kase KUPUJ bo potem bedziesz zalowac Ale jestem okropna
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
bardzo ładnie nie wiem czemu, ale myślałam, że masz jaśniejszą cerę
Nie wiem, ale wydaje mi się, że skoro Guerlain co rok tworzy nowe kolekcje, to następna letnia kolekcja będzie kryła jakieś cudo, a tego egzemplarza chyba nie zużyjesz tak szybko? Chociaż jeśli to kosmetyk pierwszej potrzeby to fakt, lepiej zrobić zapas
Tia, dzięki za "wsparcie"
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-22, 17:18   #4152
magtru
Rozeznanie
 
Avatar magtru
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 925
Dot.: Guerlain-kolorówka

Moje trzecieMeteoryty w tym roku, ja chyba zwariowałam!!!No, ale musza być, bo są niezbędne jak cala reszta, a pozostałych dwóch mimo uzywania nie ubywa...
magtru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 17:26   #4153
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
Tia, dzięki za "wsparcie"
no ja bym nie brała drugiego opakowania z uwagi na kolejne pokusy, ale tak jak mówię, jeśli to jest tylko "upiększacz", a nie kosmetyk podstawowy... dla mnie takim jest najjaśniejszy Lucidity EL, który stosuję na filtr i stanowi "podkład" pod meteoryty, więc tego chętnie zrobiłabym zapas
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 17:41   #4154
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Guerlain-kolorówka

Organza, ja kiedyś pisałam, że o ile wszędzie wśród znajomych uchodze za bladziocha - tu czuję sie ciemno i mimo tego nawet mi ciężko czasem znaleźć podkład - np z DW używam niedostepnego u nas Sand

Ja zapasu chyba nie robię - na pewno wypuszcza coś boskiego

---------- Dopisano o 18:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:39 ----------

Cytat:
Napisane przez magtru Pokaż wiadomość
Moje trzecieMeteoryty w tym roku, ja chyba zwariowałam!!!No, ale musza być, bo są niezbędne jak cala reszta, a pozostałych dwóch mimo uzywania nie ubywa...
Ja miniaturki opchnelam, więc oficjalnie mam tylko 2 meteorytowe nabytki mythic będą trzecie
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 17:43   #4155
201604210939
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 761
Dot.: Guerlain-kolorówka

Dziewczyny a ja tak z innej beczki, mam nadzieję że nie będziecie krzyczeć bo to nie ten wątek używała któraś z Was Diorblush'a? Jak z trwałością? Ja się przymierzam do jego zakupu pod koniec miesiąca, interesuje mnie tylko czy ma jakieś drobinki czy jest bardziej matowy
Mam nadzieję że bana za pytanie na tym wątku nie dostanę
201604210939 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 17:58   #4156
magtru
Rozeznanie
 
Avatar magtru
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 925
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość

Ja miniaturki opchnelam, więc oficjalnie mam tylko 2 meteorytowe nabytki mythic będą trzecie
Cudne!!! Moje nie są takie reprezentacyjne, motyle to istne cacka No, ja póki co ,też dwa, jedne w domu, drugie do torebki, a trzecie chyba do samochodu, Ale jeszcze za nie nie zapłacilam, płatności przez paypala tez tak od razu sie nie da wykonać, więc myślę,że będą moje, BTW tru chce w dolarach - po złożeniu zamówienia cena się pokazała w $, a cena w zł na str. polskiej?, na paypala przesyłam w zlotowkach, dalej na tru tez w zlotowkach, samo się przelicza?
magtru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 18:24   #4157
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Guerlain-kolorówka

Samo się przelicza, choć z tego co kojarze to tru ma lepszy przelicznik niż paypal. Jak klikniesz w mailu id tru link do paypal to od razu przeliczy Ci po zalogowaniu. Ja ostatnio robię jednak tak, że loguje sie na paypala, robię platnosc na paypalowy adres tru z wartością jaka była na stronie, a w tytule płatności wpisuje order number i jest ok

Co do diorblusha to ja sie wahalam między nim a clinique, ale wygrał clinique że względu na kolor 120- cudny brudny róż
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 18:40   #4158
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez misiakasiulec Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ja tak z innej beczki, mam nadzieję że nie będziecie krzyczeć bo to nie ten wątek używała któraś z Was Diorblush'a? Jak z trwałością? Ja się przymierzam do jego zakupu pod koniec miesiąca, interesuje mnie tylko czy ma jakieś drobinki czy jest bardziej matowy
Mam nadzieję że bana za pytanie na tym wątku nie dostanę
miałam/mam kilka
i tę starą wersje i tę nową dwukolorową

- dwukolorowy ma jedną część drobinową a drugą matową - więc efekt możesz sama dozować
- starsza jednokolorowa wersja ma w całej objętości drobinki

reasumując rozświetla policzki ale nie jest to brokat, po prostu pod światło widać połysk....naturalnie i pięknie się układa. Trwałość nienaganna - od rana do 16-17 bez zarzutu, później jak zwykle, po prostu blednie. Polecam!

---------- Dopisano o 19:40 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość

Co do diorblusha to ja sie wahalam między nim a clinique, ale wygrał clinique że względu na kolor 120- cudny brudny róż
też mam (ja nałogowiec), również genialny, trwały i cudnie się nosi. Cenowo wygrywa z diorem a jakością nie ustępuje ani na jotę
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 18:52   #4159
201604210939
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 761
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Samo się przelicza, choć z tego co kojarze to tru ma lepszy przelicznik niż paypal. Jak klikniesz w mailu id tru link do paypal to od razu przeliczy Ci po zalogowaniu. Ja ostatnio robię jednak tak, że loguje sie na paypala, robię platnosc na paypalowy adres tru z wartością jaka była na stronie, a w tytule płatności wpisuje order number i jest ok

Co do diorblusha to ja sie wahalam między nim a clinique, ale wygrał clinique że względu na kolor 120- cudny brudny róż
Ilios, możesz podać mi kolor tego różu z clinique? Szukałam w Bootsie i Debenhamsie ale tam tylko nazwy kolorów bez numerków niestety

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
miałam/mam kilka
i tę starą wersje i tę nową dwukolorową

- dwukolorowy ma jedną część drobinową a drugą matową - więc efekt możesz sama dozować
- starsza jednokolorowa wersja ma w całej objętości drobinki

reasumując rozświetla policzki ale nie jest to brokat, po prostu pod światło widać połysk....naturalnie i pięknie się układa. Trwałość nienaganna - od rana do 16-17 bez zarzutu, później jak zwykle, po prostu blednie. Polecam!
Interesuje mnie ten dwukolorowy, ze względu na trwałość Czytałam o nim bdb recenzje na KWC, ale wolałam się jeszcze specjalistek zapytać Bo ja właśnie mam apetyt na róż z górnej półki, do tej pory używałam rózów bourjois, ale strasznie szybko znikały mi z buzi i mam te swoje kochane meteorytki które rozświetlają mi twarz więc potrzebuję różu który albo dawałby mi minimalne rozświetlenie albo był matowy.

---------- Dopisano o 18:52 ---------- Poprzedni post napisano o 18:51 ----------

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
też mam (ja nałogowiec), również genialny, trwały i cudnie się nosi. Cenowo wygrywa z diorem a jakością nie ustępuje ani na jotę
To teraz mam zagwozdkę
201604210939 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-22, 18:58   #4160
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Guerlain-kolorówka

Dajcie linka na KWC do tego rozu Diora?
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 19:01   #4161
201604210939
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 761
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Dajcie linka na KWC do tego rozu Diora?
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...wder-Blush.htm

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...-DiorBlush.htm
201604210939 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 19:01   #4162
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Dajcie linka na KWC do tego rozu Diora?


http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...wder-Blush.htm
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 19:03   #4163
201604210939
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 761
Dot.: Guerlain-kolorówka

Ja się nie orientuję zbyt dobrze ale jedna z nich to stara a druga to nowa wersja?
201604210939 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 19:04   #4164
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez misiakasiulec Pokaż wiadomość
Ja się nie orientuję zbyt dobrze ale jedna z nich to stara a druga to nowa wersja?
to jest stara:

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...-DiorBlush.htm

wydaje mi się, że czasami recenzentki mylą te wersje
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 19:10   #4165
201604210939
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 761
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
to jest stara:

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...-DiorBlush.htm

wydaje mi się, że czasami recenzentki mylą te wersje
Przyznaję że też się pogubiłam, bo jak patrzyłam na róże na stoisku Diora to tylko te dwukolorowe były
201604210939 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 19:12   #4166
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez misiakasiulec Pokaż wiadomość
Przyznaję że też się pogubiłam, bo jak patrzyłam na róże na stoisku Diora to tylko te dwukolorowe były
nie jestem pewna, ale te stare są wycofywane...chyba

- a nie kusi Cię róż guerlaina, ten 4 kolorowy?
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 19:31   #4167
201604210939
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 761
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
nie jestem pewna, ale te stare są wycofywane...chyba

- a nie kusi Cię róż guerlaina, ten 4 kolorowy?
Przyznam się szczerze że nie brałam pod uwagę guerlaina, ale się nad nim też zastanowię popatrzyłam sobie opinie na KWC, nie powiem są kuszące i jak zwykle tradycyjne pytanie - czy któraś z Was używała tego różu? Cenowo podobny do Diora, może troszkę droższy, ale jak ma mi starczyć na baaardzo długo to wolę zainwestować
201604210939 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 19:32   #4168
magtru
Rozeznanie
 
Avatar magtru
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 925
Dot.: Guerlain-kolorówka

Mam tem podwójny 829, jaśniutki, używam go latem, a na tę porę roku Clinique'a 114 Iced Lotus, oba bardzo lubię, Clinique sam w sobie ma bardzo delikatne drobinki, a dior w jednej częsci ...
magtru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 19:35   #4169
201604210939
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 761
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez magtru Pokaż wiadomość
Mam tem podwójny 829, jaśniutki, używam go latem, a na tę porę roku Clinique'a 114 Iced Lotus, oba bardzo lubię, Clinique sam w sobie ma bardzo delikatne drobinki, a dior w jednej częsci ...
Dzięki za odpowiedź jak na razie chyba Dior do mnie bardziej przemawia, szcsególnie podział na dwie części, chociaż niewykluczone że jak mi tu jedna wizażanka zasugerowała może się skończyć na poczwórnym guerlainie
201604210939 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 19:35   #4170
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Guerlain-kolorówka

Dziewczyny dawajcie od razu linki bo i ja zaczynam nabierac ochoty
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:36.