Początkująca stylistka paznokci żelowych. - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-24, 19:28   #211
Maxsia_
Rozeznanie
 
Avatar Maxsia_
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 718
Dot.: Żelowe paznokcie

Cytat:
Napisane przez paulakrk Pokaż wiadomość
Poza tą bzdurką wszystko się zgadza

A nosić je można przez wiele lat bez przerwy - i bez uszczerbku dla paznokci.
W takim razie to musisz twierdzić ze to moja stylistka gada bzdury, a nie ja, bo to ona mi to powiedziała, ze za którymś razem musze je ściągnać i założyć nowe tipsy.

W końcu przecież linia paznokcia a tipsa zaczną sie odznaczać, i będzie to widać.

Oczywiście zakładając że autorka 1 postu chciała mieć tipsy, a nie tylko nażelowaną płytke.
__________________
Dieta ala MŻ
Maxsia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-24, 19:34   #212
Cytrynka_Wawa
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynka_Wawa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 6 953
Dot.: Żelowe paznokcie

Maxsia_ widzisz to twoja stylistka sie myli bardzo. moje klientki baardzo dlugo nasza zele na tipsie i juz dawno tips zrosl i jest paznokciec pod spodem i nic sie nie dzieje, a paznokcie po uzupelnieniuu wygladaja jak nowe
__________________
Cytrynka_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-24, 19:44   #213
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Żelowe paznokcie

no to ja też przyłączam się do wypowiedzi Pauli
Maxsia - wszystko co napisałaś to prawda, ale z tym ściąganiem i robieniem na nowo to faktycznie Twoja stylistka gada bzdury
Ja jak robiłam sobie po raz pierwszy paznokcie żelowe to tips miałam założony tylko raz Na samym początku A dokładniej to było tak:
1. po krótkiej przerwie we wrześniu założyłam sobie właśnie tipsiki u stylistki
2. od tej pory uzupełniam je co 5-6 tygodni, tips założony we wrześniu już dawno został obcięty, przez ten czas moje naturalne paznokcie odrosły do sensownej długości i jak teraz chodze na uzupełenienie to po prostu stylistka obcina mi i piłuje z długości mój naturalny paznokieć i pokrywa go żelem, a plastikowego tipsa, założonego we wrześniu już dawno nie ma, jego kawałki leżą już gdzieś na wysypisku śmieci szczerze mówiąc to to, co mówi Twoja stylistka to byłoby błędne koło, zakladać w kółko co jakiś czas od nowa tipsa, ciachać naturalny paznokieć - po co, skoro naturalny już odrósł???

no, chyba, że ktoś, tak jak Paula na przykład, ma nieograniczoną fantazję, i chce sobie robić całe paznokcie co jakiś czas od nowa, bo nie lubi monotonii i raz ma szpice, raz sobie jakieś ukośne robi, raz migdałki, raz kwadraty, więc wtedy ok, rozumiem,ze sobie co jakiś czas przykleja nowe i robi wszystko od początku
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-24, 19:59   #214
kinga_at
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 65
Dot.: Żelowe paznokcie

Ja rowniez uwazam, ze sciaganie co jakis czas i robienie nowych tipsow jest niekonieczne, szczegolnie, ze jak sie czesto sciaga i zaklada to naturalny paznokiec jest niepotrzebnie niszczony i naturalna plytka oslabiona. A jak sie nie chce, zeby bylo widac naturalnego paznokcia mozna zawsze zrobic frencha mlecznego lub kolorowego. Ja mam paznokcie od 7 lat i raz tylko specjalnie je sciagalam, poniewaz chcialam sobie zrobic szklane paznokcie.
kinga_at jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-24, 21:30   #215
Maxsia_
Rozeznanie
 
Avatar Maxsia_
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 718
Dot.: Żelowe paznokcie

Niepotrzebnie na mnie siadłyście, mi samej wydało się to dziwne, ale cóż to ona jest PO KURSIE - więc zadzieranie nosa "bo ja mam kurs a ty nie" nie zabardzo jest wskazane, skoro i stylistka z wykształcenia potrafi gadać bzdury, nie wiem czemu to powiedziała, może chciała pieniądze ze mnie zedrzeć, może to niekompetencja...
__________________
Dieta ala MŻ
Maxsia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-24, 22:26   #216
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Żelowe paznokcie

Cytat:
Napisane przez Maxsia_ Pokaż wiadomość
W takim razie to musisz twierdzić ze to moja stylistka gada bzdury, a nie ja, bo to ona mi to powiedziała, ze za którymś razem musze je ściągnać i założyć nowe tipsy.

W końcu przecież linia paznokcia a tipsa zaczną sie odznaczać, i będzie to widać.

Oczywiście zakładając że autorka 1 postu chciała mieć tipsy, a nie tylko nażelowaną płytke.
Jeżeli jest DOBRZE nałozone, nie bedzie sie odznaczac, jezeli źle....
Mam klientki, które od pól roku, czy roku cały czas tylko uzupełniaja, badź robia sobie odnowy i nie sciagaja zelu, czy akrylu!!! bo NIE MA TAKIEJ POTRZEBY!
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-25, 07:59   #217
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: Żelowe paznokcie

Cytat:
Napisane przez Maxsia_ Pokaż wiadomość
Niepotrzebnie na mnie siadłyście, mi samej wydało się to dziwne, ale cóż to ona jest PO KURSIE - więc zadzieranie nosa "bo ja mam kurs a ty nie" nie zabardzo jest wskazane, skoro i stylistka z wykształcenia potrafi gadać bzdury, nie wiem czemu to powiedziała, może chciała pieniądze ze mnie zedrzeć, może to niekompetencja...
ja bym stawiała na to
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-25, 09:12   #218
Cytrynka_Wawa
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynka_Wawa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 6 953
Dot.: Żelowe paznokcie

Cytat:
Napisane przez Maxsia_ Pokaż wiadomość
może chciała pieniądze ze mnie zedrzeć, może to niekompetencja...
tez mi sie tak wydaje zdjecie i zalozenie od nowa paznokcie jest drozsze nic uzupelnienie jednak
__________________
Cytrynka_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-25, 11:09   #219
Maxsia_
Rozeznanie
 
Avatar Maxsia_
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 718
Dot.: Żelowe paznokcie

Cytat:
Napisane przez Kalex Pokaż wiadomość
no to ja też przyłączam się do wypowiedzi Pauli
Maxsia - wszystko co napisałaś to prawda, ale z tym ściąganiem i robieniem na nowo to faktycznie Twoja stylistka gada bzdury
Ja jak robiłam sobie po raz pierwszy paznokcie żelowe to tips miałam założony tylko raz Na samym początku A dokładniej to było tak:
1. po krótkiej przerwie we wrześniu założyłam sobie właśnie tipsiki u stylistki
2. od tej pory uzupełniam je co 5-6 tygodni, tips założony we wrześniu już dawno został obcięty, przez ten czas moje naturalne paznokcie odrosły do sensownej długości i jak teraz chodze na uzupełenienie to po prostu stylistka obcina mi i piłuje z długości mój naturalny paznokieć i pokrywa go żelem, a plastikowego tipsa, założonego we wrześniu już dawno nie ma, jego kawałki leżą już gdzieś na wysypisku śmieci szczerze mówiąc to to, co mówi Twoja stylistka to byłoby błędne koło, zakladać w kółko co jakiś czas od nowa tipsa, ciachać naturalny paznokieć - po co, skoro naturalny już odrósł???

no, chyba, że ktoś, tak jak Paula na przykład, ma nieograniczoną fantazję, i chce sobie robić całe paznokcie co jakiś czas od nowa, bo nie lubi monotonii i raz ma szpice, raz sobie jakieś ukośne robi, raz migdałki, raz kwadraty, więc wtedy ok, rozumiem,ze sobie co jakiś czas przykleja nowe i robi wszystko od początku
Nie chce wiedzieć jak wyglądają, nieuzupełniane paznokcie po 6 tygodniach....

Cytat:
Napisane przez Cytrynka_Wawa Pokaż wiadomość
tez mi sie tak wydaje zdjecie i zalozenie od nowa paznokcie jest drozsze nic uzupelnienie jednak
Droższe od zakładania od nowa, bo liczy sobie jeszcze za ściągnięcie.
__________________
Dieta ala MŻ
Maxsia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-25, 13:51   #220
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Żelowe paznokcie

Cytat:
Napisane przez Maxsia_ Pokaż wiadomość
Nie chce wiedzieć jak wyglądają, nieuzupełniane paznokcie po 6 tygodniach....
Mam klientki,ktore przychodzą do mnie srednio co 6 tygodni.
Po zamalowaniu lakierem z brokatem, odrost nie jest widoczny.

Jak bedę miala okazję to cyknę fotkę
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-25, 16:03   #221
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Żelowe paznokcie

Cytat:
Napisane przez Maxsia_ Pokaż wiadomość
Nie chce wiedzieć jak wyglądają, nieuzupełniane paznokcie po 6 tygodniach....



Droższe od zakładania od nowa, bo liczy sobie jeszcze za ściągnięcie.
Cytat:
Napisane przez paulakrk Pokaż wiadomość
Mam klientki,ktore przychodzą do mnie srednio co 6 tygodni.
Po zamalowaniu lakierem z brokatem, odrost nie jest widoczny.

Jak bedę miala okazję to cyknę fotkę
a właśnie wyglądają bardzo dobrze
moje paznokcie wolno rosną i odrost po tym czasie mam bardzo malutki, jeszcze dodatkowo pokrywam paznokieć lakierem bezbarwnym i nic nie widać, znajome zawsze sie pytaja czy juz nowe robiłam, bo od początku do końca wyglądają identycznie. Nawet w kielckim wątku pisały, że w ogóle odrostu mi nie widać
ale jak bardzo chcesz to jak wrócę do domu to pstryknę im fotkę aktualnie są 3 tyg. po nowym zrobieniu, to sama ocenisz


edit:
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...&postcount=135
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...&postcount=140
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...&postcount=155
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-25, 16:38   #222
Maxsia_
Rozeznanie
 
Avatar Maxsia_
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 718
Dot.: Żelowe paznokcie

Nic tylko pogratulować ja co dwa tygodnie musze chodzić.
__________________
Dieta ala MŻ
Maxsia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-25, 20:23   #223
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Żelowe paznokcie

Cytat:
Napisane przez Maxsia_ Pokaż wiadomość
Nic tylko pogratulować ja co dwa tygodnie musze chodzić.
uuu to muszą Ci szybko rosnąc, moje niestety to prawie w miejscu stoją
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-25, 20:31   #224
Lil' Hottie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 127
Dot.: Żelowe paznokcie

wiecie co dziewczyny zawsze chcialam sprobowac zrobic sobie tipsy jednak zawsze sie rozmyslalam z tego wzgledu ze panicznie sie boje ze poniszczy mi to paznokcie :/ moja kolezanka miala akryle i ma naturalne paznokcie fatalne... i musi juz robic akryle ciagle lub w ogole zrezygnowac i nosic takie brzydkei paznokcie... a ja bym bardzo chciala tipsy bo sa ladne i podobaja mi sie jednak boje sie ze gdy sciagne to moje naturalne paznokcie beda wygladaly fatalnie a i tak mam je slabe i ciagle sie lamia i nie moge zapuscic ich do dlugich. czy ejst taka metoda ktora W OGOLE NIE NISZCZY NATURALNYCH PAZNOKCI?
__________________
S E S J A

staram się ograniczać komputer


jak zaliczę to...
Lil' Hottie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-25, 20:39   #225
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: Żelowe paznokcie

Cytat:
Napisane przez Lil' Hottie Pokaż wiadomość
wiecie co dziewczyny zawsze chcialam sprobowac zrobic sobie tipsy jednak zawsze sie rozmyslalam z tego wzgledu ze panicznie sie boje ze poniszczy mi to paznokcie :/ moja kolezanka miala akryle i ma naturalne paznokcie fatalne... i musi juz robic akryle ciagle lub w ogole zrezygnowac i nosic takie brzydkei paznokcie... a ja bym bardzo chciala tipsy bo sa ladne i podobaja mi sie jednak boje sie ze gdy sciagne to moje naturalne paznokcie beda wygladaly fatalnie a i tak mam je slabe i ciagle sie lamia i nie moge zapuscic ich do dlugich. czy ejst taka metoda ktora W OGOLE NIE NISZCZY NATURALNYCH PAZNOKCI?
Wyszukiwarka

Ja nigdy nie ściągam całej masy żelowej z pazurka. Zawsze zostawiam delikatną warstwekę - wzmocni to pazurka zanim zrośnie do końca z żelem.
A to, że twoja koleżanka miała akryle i po ich ściągnięciu miała fatalne pazurki to pogratulować tej osobie co te pazurki zakładała.
Zniszczona płytka nie jest wynikiem noszenia żelu czy akrylu tylko maltretowania płytki pilnikiem zamiast zmatowienia jej delikatnie !
O! Koniec bo znowu sie rozgadałam
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 22:42   #226
Lil' Hottie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 127
Dot.: Żelowe paznokcie

Cytat:
Napisane przez mona1978 Pokaż wiadomość
Wyszukiwarka

Ja nigdy nie ściągam całej masy żelowej z pazurka. Zawsze zostawiam delikatną warstwekę - wzmocni to pazurka zanim zrośnie do końca z żelem.
A to, że twoja koleżanka miała akryle i po ich ściągnięciu miała fatalne pazurki to pogratulować tej osobie co te pazurki zakładała.
Zniszczona płytka nie jest wynikiem noszenia żelu czy akrylu tylko maltretowania płytki pilnikiem zamiast zmatowienia jej delikatnie !
O! Koniec bo znowu sie rozgadałam
dziekuje za odpowiedz, szczerze mowiac nie chcialo mi sie szukac wiec spytalam tutaj pozdrawiam
__________________
S E S J A

staram się ograniczać komputer


jak zaliczę to...
Lil' Hottie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-27, 13:43   #227
tysia160
Przyczajenie
 
Avatar tysia160
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 26
Dot.: Żelowe paznokcie

dzieki za wszystkie odpowiedzi ale mam jeszcze dwa pytania te paznokcie nie przeszkadzaja w ubieraniu sie itp. ... a czy mozna sobie samemu jak sa zadlugie przypilowac albo obciac troszeczke czy ich nie wolno obcinac zeby si enie zlamaly bo jak mialam sztuczne to sobie obcielam i mi sie na pol zlamal
tysia160 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-27, 13:52   #228
cosmo82
Rozeznanie
 
Avatar cosmo82
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: U.S. of Love
Wiadomości: 757
Dot.: Żelowe paznokcie

raczej nie przeszkadzają, ale na początku trzeba się przyzwyczaić, zwłaszcza np. do zapinania guzików można je samemu piłować... a co do obcinania to lepiej żeby zrobiła to kosmetyczka.. bo w razie pęknięcia od razu "naprawi"
cosmo82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-27, 14:17   #229
sansimila
Raczkowanie
 
Avatar sansimila
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 328
Dot.: Żelowe paznokcie

a ja mam takie pytanie dotyczące paznokci żelowyc. czy jak mam płytkę paznokciową krótką, bo obgryzywałam to dałoby się tak zrobic, żeby potem paznokieć żelowy miał długą płytkę i bardzo cienką linię uśmiechu?
__________________
„Jeśli się nie obudzisz, nigdy nie będziesz wiedzieć, o czym śniłeś.” (Yogananda)
sansimila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-28, 09:05   #230
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: Żelowe paznokcie

dało by się
stylistka musi mieć kryjący różowy żel.
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-28, 09:21   #231
sansimila
Raczkowanie
 
Avatar sansimila
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 328
Dot.: Żelowe paznokcie

tylko wlaśnie w tym jest pies pogrzebany :P ze chciałabym, zeby wyszły jak najnaturalniej wiecie szkoła...
__________________
„Jeśli się nie obudzisz, nigdy nie będziesz wiedzieć, o czym śniłeś.” (Yogananda)
sansimila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-28, 13:04   #232
Maxsia_
Rozeznanie
 
Avatar Maxsia_
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 718
Dot.: Żelowe paznokcie

Cytat:
Napisane przez sansimila Pokaż wiadomość
tylko wlaśnie w tym jest pies pogrzebany :P ze chciałabym, zeby wyszły jak najnaturalniej wiecie szkoła...
wyjdą jak naturalne, to też zalezy do tego kto i jak je zrobi
__________________
Dieta ala MŻ
Maxsia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-28, 14:33   #233
sansimila
Raczkowanie
 
Avatar sansimila
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 328
Dot.: Żelowe paznokcie

Cytat:
Napisane przez Maxsia_ Pokaż wiadomość
wyjdą jak naturalne, to też zalezy do tego kto i jak je zrobi

dziękuje bardzo za info teraz pozostaje mi zacząć oszczędzać i poszukać fachowych rączek
__________________
„Jeśli się nie obudzisz, nigdy nie będziesz wiedzieć, o czym śniłeś.” (Yogananda)
sansimila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-28, 15:11   #234
kinia2305
Zadomowienie
 
Avatar kinia2305
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Limerick, Irlandia
Wiadomości: 1 704
Dot.: Żelowe paznokcie

Stylistka, ktora wkreca klientkom, ze co kilka tygodni trzeba zdejmowac pazurki i zakladac nowe znalazla prosty sposob na zrobienie kasy poprzez wciskanie kitu Wiele kobiet nie ma pojecia jak to na prawde jest z zelami i dlatego przyjmuja to co ona mowi.
Nic tylko przez kolano taka przelozyc i kilka mocnych klapsow...
__________________
I am WONDER WOMAN ...
I wonder where I left my keys
I wonder how I put on weight
I wonder where my money went
I often wonder why I wonder

kinia2305 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-30, 18:49   #235
biedrona7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 9
Dot.: Tipsy żelowe

dziewczyny nic z tych rzeczy co piszecie. mam żelowe tipsy. robię wszystko tz. zmywam bez rekawic, chodzę na basen, sprzątm i uzywam detergentów, stukam nimi przez 8 godzin dziennie w klawiaturę i nic. obecnie mam świetną stylistke paznokci miałam ich wcześniej kilka i rzeczywiście po tygodniu trzeba było samemu likwidować uskok pomiędzy żelem a a paznkociem a czasem nawet podchodziły powietrzem a teraz NIE ))))). od kiedy chodzę do Payrycji nie mam nic wiecej do roboty oprócz tego żeby do niej chodzić na uzupełnianie co czynię z dużą przyjemnością ale raz na 5-6 tygodni. i przez ten czas nic z nimi nie robię poza ewentualnym malowaniem lakierem.i wiecie Patrycja to robi tak wspaniale że nie dość że wymyśla przecudowne wzorki to na dodatek nie mam mowy o jakimkmolwiek podchodzeniu powietrza pod żel. Także mówię wam nie to jak dbamy o tipsy ale to do jakiej stylistki chodzimy ma znaczenie i to jakich materiałów używa.
biedrona7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-30, 18:51   #236
biedrona7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 9
Dot.: Tipsy żelowe

i dodam jeszcze jedno polecam żelowe paznokcie wspaniale wygladają
biedrona7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-30, 19:03   #237
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: Tipsy żelowe

Biedronko to wątek sprzed 5 lat pewnie już sama sie przekonała jak fajnie mieć tipsy
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 14:11   #238
biedrona7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 9
Dot.: Tipsy żelowe

no coż ale nadal na czasie
biedrona7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 18:32   #239
Maxsia_
Rozeznanie
 
Avatar Maxsia_
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 718
Dot.: Tipsy żelowe

hmm... nic tylko w łeb sobie szczelić....
__________________
Dieta ala MŻ
Maxsia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 19:12   #240
Hedwiga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2
Dot.: Tipsy żelowe

No to ja tez pociągnę ten wątek
Tylko w troche innym wydaniu. Poszukuje miłej, dobrej dziewczyny do salonu, ktora robi manicure i tipsy Nie znacie kogoś?? dla ułatwienia dodam że praca w W-wie. tel. 51001868
Hedwiga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:12.