Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :) - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-12, 17:14   #451
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;39192290]Ja ubieram sie tylko w sieciowkach a nigdy mi sie nie zdarzylo spotkac kogos ubranego tak jak ja.
Po czesci zgadzam sie, sieciowki sprzyjaja unifikacji. Jak patrze na shoppery Zary na co drugiej dziewoi to sie nieodbrze robi. Z drugiej strony sieciowki oferuja szeroki wybor rowniez wlasnie po co, aby ludzie tak samo nie wygladali.
Propo's cenienia oryginalnosci. Trudno mi powiedziec czy ja cenie czy nie bo nie widzialam osoby ubranej tak samo jak ja, wiec nie poczulam sie nigdy jak klon. Z drugiej strony podstawa mojego ubioru jest to, aby ubranie mi sie podobalo i abym czula sie w nim ladnie. Nie mam jakichs kompleksow, wiec na oryginalnosc na sile silic sie nie musze. Moglabym sie ubrac cala na pomaranczowo. Byloby oryginalnie. Tylko po co .[/QUOTE]
Hmm, ja zawsze wyobrażałam sobie Ciebie jako klasycznie ubraną elegantkę

Może tak samo ubranej osoby jak Ty nie spotkasz, ale w podobnym/takim samym stylu?

---------- Dopisano o 18:14 ---------- Poprzedni post napisano o 18:13 ----------

w Phenome promocja walentynkowa -30%
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 17:15   #452
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Niebiański Angel i kosmiczny Alien - dwa największe hity Thierry'ego Muglera w walentynkowej promocji! Przy zakupie dowolnego zapachu projektanta za 249 zł, minibalsam lub żel dostaniesz w prezencie. Daj się uwieść nieziemskim zapachom
.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 17:35   #453
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;39192657]Jak wizazanka zaufana to piore ubranie raz. Jak niezaufana to dwa .[/QUOTE]
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 17:42   #454
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Hmm, ja zawsze wyobrażałam sobie Ciebie jako klasycznie ubraną elegantkę

Może tak samo ubranej osoby jak Ty nie spotkasz, ale w podobnym/takim samym stylu?

---------- Dopisano o 18:14 ---------- Poprzedni post napisano o 18:13 ----------

w Phenome promocja walentynkowa -30%
No ale przeciez moze sie zdarzyć, ze ktos ubierze sie w podobnym stylu lub kolorystyce niezależnie od tego czy kupujemy ciuchy w butiku Chanel, sieciowce czy sh
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 17:58   #455
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

O matko, ale postów naprodukowałyście

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;39191003]Dziekuje .

Moze kiedys zaryzykuje i wezme 75 skoro wypada jak 70.
---------------------------------------------------------------------------

Co do SH to bylam dwa razy i byl to zmarnowany czas. Wiem, ze to, co powiem nie bedzie trendy jako ze SH w modzie, ale obrzydzaja mnie takie miejsca.
Nie mam pewnosc jak rzeczy byly dezynfekowane (czy w ogole byly), skad pochodza (slynne juz sa historie o zbieraniu ubran dla organizacji charytatywnych w innych krajach i sprzedawanie ich w Polsce). Do tego nic ladnego i w moim rozmiarze nie znalazlam.

Ja wiem, ze czystosc rzeczy w sklepach pozostawia wiele do zyczenia (vide jasne bluzki czy sukienki uwalone podkladem), ale i tak nie ma porownania do SH higieny o niejasnych zrodlach. Do tego ten zapach .[/QUOTE]

Co do SH mam podobne zdanie. Owszem, można tam znaleźć perełki, ale po 1. tłumy ludzi w dniu dostawy, czekające przed otwarciem sklepu po 2. w SH niestety jest specyficzny zapach, który ciężko sprać, przynajmniej ja go czuję na kilometr a po 3. kwestia dezynfekowania odzieży, nie mamy pewności kto ją miał na sobie wcześniej, mogła być to osoba chora np. na jakąś chorobę skóry itp.
Oczywiście, wiem że są osoby, które mogą znaleźć w SH prawdziwe perełki i chwała im za to, ja niestety nic tam nie widzę, a powyższe mnie na tyle przeraża, że chyba jednak SH nie są z mojej bajki.
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 18:24   #456
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
A w jakiej cenie to cudo nabyłas ?
jeżeli mozna spytac
136zł
Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
A ja uwielbiam lumpeksy

90% ciuchów z mojej szafy właśnie stamtąd pochodzi, mam koszmarnie dużo ubrań, bo regularnie łażę chyba od 7 lat. Jeśli ktoś uważa, że lumpeksy są fe, to jego strata Wiele moich koleżanek tak uważa, a ciągle podpytują, co fajnego mam na sobie i z przyjemnością oświadczam, że to np. płasz Escady z lumpa za złotówkę, skórzana torebka Kazar, bluzki Moschino i wiele no name, które wyglądają świetnie. Wiele jeszcze kupowałam z metkami. Ale lepsze rzeczy są poza Wawą i tam też się zaopatruję

Mam takie podejście, że nie wydam 200zł na szmacianą bluzkę w Zarze, bo i tak jest kiepskiej jakości, a za tą samą cenę mogę mieć świetny kosmetyk. Ciuchy dobrej jakości paradoksalnie znajduję w secondhandach, do tego są niepowtarzalne, nie wyglądam jak połowa ulicy. Nie dla mnie sieciówkowa moda, bo kocham oryginalność i inspiruję się bezpośrednio pokazami mody, sztuką, barwami w przyrodzie, muzyką, a nie tym, co zarzuci modny sklep na dany sezon. A na pojedynczy ciuch z "górnopółkowego sklepu" szkoda mi kasy, skoro mogę za to mieć 10 innych i jeszcze jakieś kosmetyki. Oczywiście jak coś mi się bardzo podoba i jest porządnie zrobione, to kupię, zdarza się kilka razy w miesiącu, ale po prostu nie lubię przepłacać.


Najbardziej szokuje mnie moja znajoma, którą "obrzydzają" lumpeksy i podkreśla to za każdym razem, jak się okaże, że coś z niego mam na sobie a sama ma taką taktykę - co dwa tygodnie sprzedaje absolutnie wszystkie ciuchy ze swojej szafy, "bo już w tym nie wypada chodzić, bo to niemodne", idzie na zakupy i kompletuje wszystko od nowa - z manekina, albo jedzie na Marywilską i tam kupuje jakieś badziewie. W efekcie nie ma własnego stylu, a jej bycie modną za wszelką cenę polega na łączeniu skórzanych spodni z różową cekinową bluzką, do tego jakieś dodatki, które akurat noszą wszyscy dookoła i voila.
Ja nie cierpię w SH przede wszystkim tłumów i awanturujących się bab, które potrafią wydrzeć coś z rąk nawet , bo sam zapach, to jeszcze można jakoś przeżyć. Dlatego czasem się zmuszam i chodzę, bo naprawdę można nieraz trafić perełki za grosze
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 18:37   #457
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
No wiesz .

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
No ale przeciez moze sie zdarzyć, ze ktos ubierze sie w podobnym stylu lub kolorystyce niezależnie od tego czy kupujemy ciuchy w butiku Chanel, sieciowce czy sh
Dokladnie. Trudno byloby zrezygnowac z danego stylu. Gdybym miala wykluczac juz ubrania z racji podobnego stylu to chodzilabym w pomaranczowych onesies (nie znam polskiej nazwy) i butach Alladyna (no, bo w kazdym innym stylu buty na ulicach sa).
I wlasnie takie podejscie mialam na mysli piszac o oryginalnosci na sile.
Poza tym zyjemy w XXI wieku. Wszystko juz bylo i prawie wszystko dalej na ulicach jest. Poza ciuszkami Ludwika XVI ciezko ubrac sie tak, aby nie znalezc nic w podobnym stylu u kogos.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-12, 18:39   #458
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;39194735]No wiesz .



Dokladnie. Trudno byloby zrezygnowac z danego stylu. Gdybym miala wykluczac juz ubrania z racji podobnego stylu to chodzilabym w pomaranczowych onesies (nie znam polskiej nazwy) i butach Alladyna (no, bo w kazdym innym stylu buty na ulicach sa).
I wlasnie takie podejscie mialam na mysli piszac o oryginalnosci na sile.
Poza tym zyjemy w XXI wieku. Wszystko juz bylo i prawie wszystko dalej na ulicach jest. Poza ciuszkami Ludwika XVI ciezko ubrac sie tak, aby nie znalezc nic w podobnym stylu u kogos.[/QUOTE]
Fakt,Babcia moja zawsze mówiła,że moda jest w beczce,którą co jakiś czas się odwraca do góry dnem
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 18:40   #459
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

W temacie SH powiem tylko tyle, że zazdroszczę osobom, które potrafią tam znaleźć fajne i oryginalne ciuchy. Uważam, że do tego trzeba mieć po prostu dryg. Znam osoby, które potrafią w stercie ciuchów wynaleźć prawdziwe rarytasy, choć dotyczy to nie tylko SH, ale nawet "zwykłych" sklepów z nową odzieżą. Ja ewidentnie takich zdolności nie mam i głównie z tej przyczyny do takich przybytków nie chadzam. Zresztą nawet w sieciówkach czy innych sklepach mam problem ze znalezieniem czegoś, o co by mi chodziło. Ilość wieszaków, półek i ciuchów w każdym większym sklepie mnie przytłacza i szybko się zniechęcam, nie mówiąc już o wyprzedażach. W zasadzie najfajniejsze rzeczy trafiają mi się kiedy akurat niczego konkretnego nie szukam, albo jak idę na zakupy z koleżanką, która potrafi mi przynieść do przymierzalni ciuch, na który nigdy nie zwróciłabym uwagi, a który okazuje się dla mnie idealny. To właśnie ta m.in. koleżanka ma taki dryg do wynajdowania fajnych rzeczy w ciucholandach.
Zgodzę się natomiast z tym, że w SH można się ubrać oryginalnie, bo siłą rzeczy łatwiej tam znaleźć ubrania czy akcesoria unikatowe. Tylko trzeba mieć do tego talent, którego mi zdecydowanie brak .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 18:46   #460
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;39194735]No wiesz .



Dokladnie. Trudno byloby zrezygnowac z danego stylu. Gdybym miala wykluczac juz ubrania z racji podobnego stylu to chodzilabym w pomaranczowych onesies (nie znam polskiej nazwy) i butach Alladyna (no, bo w kazdym innym stylu buty na ulicach sa).
I wlasnie takie podejscie mialam na mysli piszac o oryginalnosci na sile.
Poza tym zyjemy w XXI wieku. Wszystko juz bylo i prawie wszystko dalej na ulicach jest. Poza ciuszkami Ludwika XVI ciezko ubrac sie tak, aby nie znalezc nic w podobnym stylu u kogos.[/QUOTE]

tu akurat zupełnie Cię rozumiem i nawet się zgadzam
mi bardziej chodziło o to, że ja mam od lat bardzo określony gust/preferencje ubraniowe/styl, niekoniecznie zgodne z aktualną modą
i z tego choćby tytułu trudno mi się ubrać całkowicie w sklepach sieciowych, bo tam są tylko rzeczy aktualnie modne

ale też nie jest tak, że nie kupuję w sieciówkach, jak wcześniej pisałam, bazowe rzeczy bardzo chętnie

i tak sobie łączę rzeczy wyszperane z tym i z sieciówek, całkiem szczęśliwie

i np. jak całe życie nosiłam proste dżinsy i dzwony, to przekonałam się jakieś 3 lata temu do rurek, w sumie na początek dlatego, że można je włożyć w kozaki, czyli nie mieć zimą/jesienią zachlapanych z tyłu spodni do kolan

ale przerażają mnie klony sieciowe na ulicach, głownie te nastoletnie, wiesz o co mi chodzi chyba
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 19:14   #461
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
tu akurat zupełnie Cię rozumiem i nawet się zgadzam
mi bardziej chodziło o to, że ja mam od lat bardzo określony gust/preferencje ubraniowe/styl, niekoniecznie zgodne z aktualną modą
i z tego choćby tytułu trudno mi się ubrać całkowicie w sklepach sieciowych, bo tam są tylko rzeczy aktualnie modne

ale też nie jest tak, że nie kupuję w sieciówkach, jak wcześniej pisałam, bazowe rzeczy bardzo chętnie

i tak sobie łączę rzeczy wyszperane z tym i z sieciówek, całkiem szczęśliwie

i np. jak całe życie nosiłam proste dżinsy i dzwony, to przekonałam się jakieś 3 lata temu do rurek, w sumie na początek dlatego, że można je włożyć w kozaki, czyli nie mieć zimą/jesienią zachlapanych z tyłu spodni do kolan

ale przerażają mnie klony sieciowe na ulicach, głownie te nastoletnie, wiesz o co mi chodzi chyba
Jasne Kochana, wiem. Klonowo kroluje Inditex. Ja wybieram rzeczy mniej popularne. Te popularne przewaznie sa i tansze i gorzej wykonane. Jak patrze zwlaszcza na torebki to drgawek dostaje. Wole miec pare porzadnych torebek niz pierdylion badziewia.
Co do dzwonow to doskonale Cie rozumiem. Moje ulubione ubrania z kolei charakteryzuja sie tym, ze sa zielone. Bardzo ciezko z kolei taki upolowac. Jak ponad rok temu rzucili na polki te przebrzydle pastele to myslalam, ze na znak protestu nago zaczne chodzic . Uwielbiam ten kolor. Nie taki w stylu Kermita czy Potwora z Bagien, ale butelkowy badz zywy na pograniczu morskiego. Ostatnio kupilam wlasnie w Zarze piekna zielona, olowkowa sukienke z serii Studio w stylu filmow Hitchocka. Jakos nastki sie na nia rzucac nie chcialy .

Propo's tej oryginalnosc jeszcze to ja bardzo chcialabym zobaczyc zestaw badz dwa, ktory ta oryginalnosc przedstawia. Serio mowie. Uwazam, ze wiele widzialam i tak naprawde poza miksem rybaczek sztruksowych, cekinowej koszuli i radzieckiego hełmu ciezko mi cos oryginalnego sobie wyobrazic.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2013-02-12 o 19:18
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-12, 19:20   #462
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Przerażające to są młode ubrane tak modnie, że już bardziej się nie da
Ja do lumpeksów już jakoś nie chodzę (od około 18 lat nie byłam) ale nie ma to związku z niczym szczególnym (to moje niechodzenie) bo wcześniej chodziłam, nie pamiętam dlaczego
Ale co chciałam: pochwalić się moim mężem, który ma mega zmysł zakupowy. Wchodzi do dowolnego sklepu, po 30 sekundach wskazuje na super rzecz, idealną dla mnie serio. skarb w dodatku lubi zakupy...

Co do stylu teraz - potwierdzam, Misianka to osoba bardzo stylowa
James ja sobie Ciebie też wyobrażam zawsze w eleganckim wydaniu (btw. ile razy wyprałaś kosmetyki łode mnie???
Laski zdradźcie jaki macie styl
Ja mam styl tzw. gdański (tak mój małż mówi). nieststy nie wiem, na czym on polega
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 19:27   #463
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;39195652]...
Propo's tej oryginalnosc jeszcze to ja bardzo chcialabym zobaczyc zestaw badz dwa, ktory ta oryginalnosc przedstawia. Serio mowie. Uwazam, ze wiele widzialam i tak naprawde poza miksem rybaczek sztruksowych, cekinowej koszuli i radzieckiego hełmu ciezko mi cos oryginalnego sobie wyobrazic.[/QUOTE]


mi się wydaje, że w pisaniu o oryginalności raczej chodziło o własny styl, przynajmniej mi o to chodziło

---------- Dopisano o 20:27 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Przerażające to są młode ubrane tak modnie, że już bardziej się nie da
...
no właśnie, a zapomniałam dodać, że mierzi mnie to, bo akurat w młodym wieku jest czas na eksperymenty, nawet te szalone
no dobła, bo się rozpędzę i zacznę kombatanckie wspomnienia snuć

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Co do stylu teraz - potwierdzam, Misianka to osoba bardzo stylowa
dziękuję

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
James
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
ja sobie Ciebie też wyobrażam zawsze w eleganckim wydaniu
no fakt 0 ja też James widzę jako młodą damę, w bardzo pozytywnym tego słowa znaczeniu - styl który mi się bardzo podoba, aczkolwiek do mnie nigdy nie pasował

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Ja mam styl tzw. gdański (tak mój małż mówi). nieststy nie wiem, na czym on polega
bardzo dobry po prostu styl
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 19:42   #464
kasia68
Zadomowienie
 
Avatar kasia68
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 756
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

sms Douglas:
20% rabatu w Perfumerii Douglas w Arkadii: w dn. 13-14 lutego rabat 20% na wybrane zapachy. Zapraszamy na walentynkowa promocje! Rabaty nie lacza sie.
kasia68 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 19:54   #465
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Przerażające to są młode ubrane tak modnie, że już bardziej się nie da
Ja do lumpeksów już jakoś nie chodzę (od około 18 lat nie byłam) ale nie ma to związku z niczym szczególnym (to moje niechodzenie) bo wcześniej chodziłam, nie pamiętam dlaczego
Ale co chciałam: pochwalić się moim mężem, który ma mega zmysł zakupowy. Wchodzi do dowolnego sklepu, po 30 sekundach wskazuje na super rzecz, idealną dla mnie serio. skarb w dodatku lubi zakupy...

Co do stylu teraz - potwierdzam, Misianka to osoba bardzo stylowa
James ja sobie Ciebie też wyobrażam zawsze w eleganckim wydaniu (btw. ile razy wyprałaś kosmetyki łode mnie???
Laski zdradźcie jaki macie styl
Ja mam styl tzw. gdański (tak mój małż mówi). nieststy nie wiem, na czym on polega
Pozazdrościć męża, który lubi zakupy i trafia w gust żony .

Jeśli chodzi o styl, to ja najbardziej lubię minimalizm, proste, ponadczasowe, eleganckie fasony, dobrze skrojone rzeczy i dobre materiały. Nie znaczy to jednak bynajmniej, że tak zawsze wyglądam , niestety , bo choć dobrze wiem, co mi się podoba, to nie zawsze potrafię takie rzeczy w sklepach odnaleźć, a ponadto nie wszystkie fasony, które mi się podobają, dobrze na mnie leżą ( np. ołówkowe spódnice z lekko podwyższonym stanem).
Lubię też rzeczy wygodne, co niestety nie zawsze idzie w parze z minimalizmem w wersji eleganckiej .
Kolorystycznie lubię najbardziej biel, czerń, grafit, wszelkiej maści szarości, czasem granat, ale też żywe odcienie fuksji, fioletu czy nawet zieleni, ale tylko jako jeden akcent. Generalnie nuda .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 20:25   #466
abrakatabra
Zakorzenienie
 
Avatar abrakatabra
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 767
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Od czwartku w SP będzie promocja na lakiery Essie, przy zakupie jednego drugi jest za 50%
abrakatabra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 21:01   #467
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość

Co do stylu teraz - potwierdzam, Misianka to osoba bardzo stylowa
James ja sobie Ciebie też wyobrażam zawsze w eleganckim wydaniu (btw. ile razy wyprałaś kosmetyki łode mnie???
Laski zdradźcie jaki macie styl
Ja mam styl tzw. gdański (tak mój małż mówi). nieststy nie wiem, na czym on polega
Fajna nazwa dla stylu .
Nie wiem skad to wyobrazenie mnie sobie zawsze w eleganckim wydaniu. Bom blada, pyskata i lubie prawo?
Ja roznie wygladam. Jak sie "ogarniam" to ubieram przewaznie szpile i obcisle sukienki. Nie nosze wydekolotowanych ubran czy mini. Nie, to nie moja bajka. Wysokie szpile, obcisla sukienka do kolan, aviatory na oczy, duza torba do reki i w droge.
Przyznam, ze nie jest to wygodny zestaw. 10 godzin siedzenia za biurkiem a pozniej biegania po miejscie, oczywiscie po kostce brukowanej, nie zacheca mnie mnie do takich ubran,
Najczesciej wybieram proste zestawy i wygodne: baleriny (mam sporo kolekcje, moje ulubione to mocno zielone i niebieskie a'la zamszowe), rurki (przewaznie Levisy bo ja kurdupel i reszta za dluga), bluzka jakas bardziej porzadna (t-shirt raczej od swieta), dlugi kardigan i tyle.


Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
no właśnie, a zapomniałam dodać, że mierzi mnie to, bo akurat w młodym wieku jest czas na eksperymenty, nawet te szalone
no dobła, bo się rozpędzę i zacznę kombatanckie wspomnienia snuć
Ja chetnie poslucham .


Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
no fakt 0 ja też James widzę jako młodą damę, w bardzo pozytywnym tego słowa znaczeniu - styl który mi się bardzo podoba, aczkolwiek do mnie nigdy nie pasował


Dzis widzialam starsza pania w niskich szpilkach, futrze i toczku z jakas koronka. Och, jak mi sie ten toczek spodobal. Marzy mi sie od lat. Nie mialabym jednak gdzie w nim wyjsc .

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2013-02-12 o 21:02
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 21:02   #468
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;39192156]Dla mnie jest roznica. Jak wymienialam ciuch z jakas zaufana wizazanka wiedzialam, ze bedzie on standardy higieny spelnial i nie zwymiotuje wyciagajac ubranie z worka czy koperty.
Poza tym owszem, ubranie sie pierze przed pierwszym noszeniem. W sklepie zdarza mi sie jednak pokonac swoja zarazkofobie i czasami jakas rzecz przymierze. W SH tez sobie nie wyobrazam .

Ja to najchetniej ubrania online zamawiam. Czuje sie lepiej wiedzac, ze nikt ubrania nie mierzyl.

Zreszta ja najszczesliwa bede jak w koncu w naszym kraju Lysol sie pojawi . Spryskam wszystko i wszystkim a moje zycie stanie sie lepsze .[/QUOTE]

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;39192657]Jak wizazanka zaufana to piore ubranie raz. Jak niezaufana to dwa .[/QUOTE]

Nie wiem czy mowiłas powaznie, ale jezeli tak, to przynajmniej nie jestem sama Jak czasem cos wynajde na All (ostatnio spodnica), a wiem ze bylo uzywane były to idzie pranie 2x

Zreszta mam takiego swira w stosunku do wielu rzeczy, np. kosmetyków. Raz dostałam z wymianki puder w brudnym opakowaniu, gdzie był do tego przyklejony jakis syf z ktorego wystawały wklejone w niego włosy. Myslałam, zePuder dodatkowo był chyba przeterminowany, wiec nastąpiła odmiana (na szczescie).

Swoja drogą też najchętniej bym wszystko odkazila. Z tego powodu nie przepadam za komunikacją miejską, mam wrazenie, ze tam kazda poręcz sie lepi od brudu (co niestety przeważnie nie jest tylko moim wydumanym wrażeniem...).
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)

Edytowane przez pin3ska
Czas edycji: 2013-02-12 o 21:07
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 21:10   #469
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Nie wiem czy mowiłas powaznie, ale jezeli tak, to przynajmniej nie jestem sama Jak czasem cos wynajde na All (ostatnio spodnica), a wiem ze bylo uzywane były to idzie pranie 2x

Zreszta mam takiego swira w stosunku do wielu rzeczy, np. kosmetyków. Raz dostałam z wymianki puder w brudnym opakowaniu, gdzie był do tego przyklejony jakis syf z ktorego wystawały wklejone w niego włosy. Myslałam, zePuder dodatkowo był chyba przeterminowany, wiec nastąpiła odmiana (na szczescie).

Swoja drogą też najchętniej bym wszystko odkazila. Z tego powodu nie przepadam za komunikacją miejską, mam wrazenie, ze tam kazda poręcz sie lepi od brudu (co niestety przeważnie nie jest tylko moim wydumanym wrażeniem...).
Dlatego pisalam o Lysolu, ktorego tak bardzo w naszym kraju brak .
Co do komunikacji miejskiej to polecam to .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-12, 21:16   #470
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;39198700]Dlatego pisalam o Lysolu, ktorego tak bardzo w naszym kraju brak .
Co do komunikacji miejskiej to polecam to .[/QUOTE]

A tak, mam podobne cudo, ale nie zmienia to faktu, ze mimo użycia czuje sie troche niewyraźnie i najchętniej mialabym podręczny kran z woda i mydłem ;]

Własnie sprawdziłam i Lysol jest na Allegro w odmianach najróżniejszych No proszę, proszę...
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)

Edytowane przez pin3ska
Czas edycji: 2013-02-12 o 21:19
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 21:31   #471
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;39198477]...
Ja roznie wygladam. Jak sie "ogarniam" to ubieram przewaznie szpile i obcisle sukienki. Nie nosze wydekolotowanych ubran czy mini. Nie, to nie moja bajka. Wysokie szpile, obcisla sukienka do kolan, aviatory na oczy, duza torba do reki i w droge.
...
Najczesciej wybieram proste zestawy i wygodne: baleriny (mam sporo kolekcje, moje ulubione to mocno zielone i niebieskie a'la zamszowe), rurki (przewaznie Levisy bo ja kurdupel i reszta za dluga), bluzka jakas bardziej porzadna (t-shirt raczej od swieta), dlugi kardigan i tyle.




Ja chetnie poslucham .






Dzis widzialam starsza pania w niskich szpilkach, futrze i toczku z jakas koronka. Och, jak mi sie ten toczek spodobal. Marzy mi sie od lat. Nie mialabym jednak gdzie w nim wyjsc .[/QUOTE]

no i właśnie to jest eleganckie, czyli moja wyobaźnia działa ok
toczki też się w tym mieszczą
wspomnienia kiedy indziej, bo się odmóżdżam za pomocą True Blood

---------- Dopisano o 22:31 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
...

Swoja drogą też najchętniej bym wszystko odkazila. Z tego powodu nie przepadam za komunikacją miejską, mam wrazenie, ze tam kazda poręcz sie lepi od brudu (co niestety przeważnie nie jest tylko moim wydumanym wrażeniem...).
mam to samo, a jeździć muszę
i to jedyny plus zimy, że rękawiczki mam, dziwnie czasem się na mnie patrzą (jak dziś np.), że na dworze w miare ciepło, wsiadam z gołymi łapami, a ja po wejściu do autobusu zakładam dopiero rękawiczki i cap! za rączkę czy inne trzymadło autobusowe

fokle w temacie mycia rąk to taka raczej Lady Makbet jestem, lekka obesyjka
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 21:35   #472
ladypeterpan
Raczkowanie
 
Avatar ladypeterpan
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 389
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

dzisiaj dowiedzialam sie ze w okolicach 20lutego maja byc standardowe vipy w Sephora - tak w temacie promocji
ladypeterpan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 21:37   #473
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Pozazdrościć męża, który lubi zakupy i trafia w gust żony .

Jeśli chodzi o styl, to ja najbardziej lubię minimalizm, proste, ponadczasowe, eleganckie fasony, dobrze skrojone rzeczy i dobre materiały. Nie znaczy to jednak bynajmniej, że tak zawsze wyglądam , niestety , bo choć dobrze wiem, co mi się podoba, to nie zawsze potrafię takie rzeczy w sklepach odnaleźć, a ponadto nie wszystkie fasony, które mi się podobają, dobrze na mnie leżą ( np. ołówkowe spódnice z lekko podwyższonym stanem).
Ze mną jest tak samo
Nie mam w szafie nic modnego, kupuję wyłącznie klasyczne ubrania (basic) bez udziwnień, zdobień, marszczeń, glittera, wzorów zwierzęcych, lakierowanych. Są to rzeczy jedno-,dwukolorowe. W ten sposób przypadkiem mam ubrania, które zawsze do siebie pasują. Z sieciówek też mam same rzeczy basic, tych 'modnych' nie kupuję wcale, nawet jak są za psi grosz na wyprzedażach.

Podobnie z butami, mam same proste w fasonie szpilki, jednobarwne ale za to w większości możliwych kolorów.

Jeśli potrzebuję jakiegoś ubrania to też przeważnie właśnie takiego nie ma w sklepach
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 22:19   #474
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
O matko, ale kusicie stanikami Mnie niestety większość koronek uczula, więc noszę głónie bawełniane.



Mam ją w czerwonym kolorze, ze względu na rozmiar jest jedną z moich ulubionych
.
O nie wiedziałam że jest też czerwona

Cytat:
Napisane przez felicity Pokaż wiadomość
Mialam, kochalam i neistety sama z siebie sie rozleciala Zwyczajnie ta "niby sztuczna skora" sie spaprala - bez przyczyny zaczela odchodzic i lecialy wiory - inaczej tego nazwac nie mozna. Chyba kiepskiej jakosci material. Ale co jak co, tesknie za nia przeogromnie, bo tak pojemnej i wygodnej nie moge znalezc do tej pory.
Kurcze szkoda, no ale dałam za nią 30 PLN, więc jakoś przeżyję stratę . Nawet nie spodziewałam się kupując, że tak ją polubię
Często mi się zdarza że uwielbiam potem te ciuchy, co do których nie jestem do końca przekonana w chwili zakupu.
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 06:16   #475
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
A tak, mam podobne cudo, ale nie zmienia to faktu, ze mimo użycia czuje sie troche niewyraźnie i najchętniej mialabym podręczny kran z woda i mydłem ;].
Widzę, że nie tylko ja tak mam Żadnymi żelami rąk nie domyję, musi być kran, woda i mydło, bo inaczej czuję się "nieświeżo".
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 07:17   #476
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;39194735]No wiesz .



Dokladnie. Trudno byloby zrezygnowac z danego stylu. Gdybym miala wykluczac juz ubrania z racji podobnego stylu to chodzilabym w pomaranczowych onesies (nie znam polskiej nazwy) i butach Alladyna (no, bo w kazdym innym stylu buty na ulicach sa).
I wlasnie takie podejscie mialam na mysli piszac o oryginalnosci na sile.
Poza tym zyjemy w XXI wieku. Wszystko juz bylo i prawie wszystko dalej na ulicach jest. Poza ciuszkami Ludwika XVI ciezko ubrac sie tak, aby nie znalezc nic w podobnym stylu u kogos.[/QUOTE]
o to o to
Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Fakt,Babcia moja zawsze mówiła,że moda jest w beczce,którą co jakiś czas się odwraca do góry dnem

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
W temacie SH powiem tylko tyle, że zazdroszczę osobom, które potrafią tam znaleźć fajne i oryginalne ciuchy. Uważam, że do tego trzeba mieć po prostu dryg. Znam osoby, które potrafią w stercie ciuchów wynaleźć prawdziwe rarytasy, choć dotyczy to nie tylko SH, ale nawet "zwykłych" sklepów z nową odzieżą. Ja ewidentnie takich zdolności nie mam i głównie z tej przyczyny do takich przybytków nie chadzam. Zresztą nawet w sieciówkach czy innych sklepach mam problem ze znalezieniem czegoś, o co by mi chodziło. Ilość wieszaków, półek i ciuchów w każdym większym sklepie mnie przytłacza i szybko się zniechęcam, nie mówiąc już o wyprzedażach. W zasadzie najfajniejsze rzeczy trafiają mi się kiedy akurat niczego konkretnego nie szukam, albo jak idę na zakupy z koleżanką, która potrafi mi przynieść do przymierzalni ciuch, na który nigdy nie zwróciłabym uwagi, a który okazuje się dla mnie idealny. To właśnie ta m.in. koleżanka ma taki dryg do wynajdowania fajnych rzeczy w ciucholandach.
Zgodzę się natomiast z tym, że w SH można się ubrać oryginalnie, bo siłą rzeczy łatwiej tam znaleźć ubrania czy akcesoria unikatowe. Tylko trzeba mieć do tego talent, którego mi zdecydowanie brak .
no wlasnie - ja mam dokladnie tak samo...
najblizsze osiagniec ala lumpeksowych jest u mnie to jak uda mi sie cos wyszperac w TKMaxie
Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość

ale przerażają mnie klony sieciowe na ulicach, głownie te nastoletnie, wiesz o co mi chodzi chyba
mnie bardziej niz nastoletnie klony sieciowe przerazaja "blogerki modowe" czesto ubrane jak kopia lookbooka zarowego czy z ciuchami totalnie zdjetymi z manekina
ale to juz dluzszy temat jest

i mam jeszcze tak, ze nie lubie strasznie jak cos sie staje za modne... czasami kupie cos, bo mi sie spodoba, a np za rok jest na to mega szał i juz pol miasta w tym biega tak np mialam z moimi melissowymi baletkami - pierwsze jakie kupilam byly przewrotnie w panterke, ktora akurat wtedy nie byla na topie, a potem BUCH - jakis szal sie zrobil i panterka we wszystkich kolorach zalala swiat

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
O nie wiedziałam że jest też czerwona



Kurcze szkoda, no ale dałam za nią 30 PLN, więc jakoś przeżyję stratę . Nawet nie spodziewałam się kupując, że tak ją polubię
Często mi się zdarza że uwielbiam potem te ciuchy, co do których nie jestem do końca przekonana w chwili zakupu.
ja mam czesto tak, ze cos kupuje i potem kocham do tego stopnia, ze sie zastanawialam jak moglam zyc przedtem bez tego
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 09:07   #477
dejanira21
Raczkowanie
 
Avatar dejanira21
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 159
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Od jutra w Super Pharm:
* kup jeden lakier Essie, drugi za 50% ceny
* podkład Revlon Colorstay za 39,99
dejanira21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 09:14   #478
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez dejanira21 Pokaż wiadomość
Od jutra w Super Pharm:
* kup jeden lakier Essie, drugi za 50% ceny
* podkład Revlon Colorstay za 39,99
a tu ten sam podkład za 20zł
http://www.citeam.pl/oferty/okazje-a...+na+walentynki
i CK Contradition
http://www.citeam.pl/oferty/okazje-a...tynki,dla+niej
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 10:29   #479
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez ladypeterpan Pokaż wiadomość
dzisiaj dowiedzialam sie ze w okolicach 20lutego maja byc standardowe vipy w Sephora - tak w temacie promocji
czyli dla posiadaczy jakich kart? wszystkich?
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 11:52   #480
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Wreszcie dopadłam do pomacania nowy rozświetlacz chanela i nic specjalnego. Mało ciekawy, mam z mac-a dużo fajniejsze.
Natomiast na moje nieszczęście spodobały mi się nowe Meteoryty i wcale nie swinkuja ani nie zostawiaja brokatu, sa świetne na buzi ale cena absolutnie poza akceptacją
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:17.