Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-01-27, 18:48   #4561
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Fajne teraz stringi robią
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1453920511303.jpg (36,3 KB, 56 załadowań)
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 18:51   #4562
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Robił ktoś zakupy na beautybay ? Całkiem przypadkiem znalazłam ten krwistoczerowny zestaw Kevyna do którego pałałam pożądaniem
Tylko on już chyba 3 lata ma bo to jakaś limitka, to pewnie purchawa. Dwa, pewnie przy wysyłce z UK do Indii będzie jakieś magiczne cło, którego wysokości nikt nie zna?
(za to jak zamówię w rupiach zamiast eurasków wychodzi 95zł taniej)

UD wypuściło kolejny element dla fanek dziurek :
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 18:52   #4563
tiffany
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 39
GG do tiffany
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Chce na brokuła jasny żółty kryjący trwały podkład ktoś coś? Ale nie taki jasny biały
Dior nie ma dla mnie koloru dw jest za suchy nie zawsze mi pasuje, myślałam o Givenchy tym kryjącym 01, Lancome Teint idole 01, Too Faced Born this way vanila...

Jestem otwarta na propozycje





No właśnie ja nie pamiętam wszystkiego i nie pamiętam odcieni, więc siłą rzeczy nie wiem czego nie miałam Ja już plany takie miałam spisywac podkład odcień i dlaczego mi nie pasował ale jakoś na planach sir skończyło


witam sie pierwszy raz

ja polecam

http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/P...dation/P770112

odcienie są żółte , tylko nie wiem czy poziom jasności bedzie Ci odpowiadał , bardzo ładnie kryje , jest naprawdę nawilżający ja mam teraz przesuszną skóre po retinolu a on mimo tego wygląda bardzo łądnie , przypudrowany MUF HD efekt super i trwałość też

testowałam ostatnio nowy MUF ultra HD i zdecydwanie wolę starszą wersje

odgryzanie pomadek w perfumerii , szkoda słów , potwierdza to że "polak potrafi"................. .....
tiffany jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 18:53   #4564
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Robił ktoś zakupy na beautybay ? Całkiem przypadkiem znalazłam ten krwistoczerowny zestaw Kevyna do którego pałałam pożądaniem
Tylko on już chyba 3 lata ma bo to jakaś limitka, to pewnie purchawa. Dwa, pewnie przy wysyłce z UK do Indii będzie jakieś magiczne cło, którego wysokości nikt nie zna?
(za to jak zamówię w rupiach zamiast eurasków wychodzi 95zł taniej)

UD wypuściło kolejny element dla fanek dziurek :



A Ty mieszkasz w Indiach?
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 18:54   #4565
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
No właśnie te wprowadzone w 2013 roku Le Lifty były normalnie po dziś dzień w S. za ponad 500 zł, w 2014 wprowadzili serum i krem pod oczy. Stad spurchawienie jest całkiem możliwe, zwłaszcza, jeśli kartonik sfatygowany

Jutro po pracy jadę powęszyć w tej sprawie

To musiała być purchawa nad purchawami. Królowa purchaw
też mnie zdziwiła ta cena, ale jak sobie przypomnę to opakowanie i to jak to leżało w kąciku schowane to faktycznie może to być królowa purchaw W innej S jak dzwoniłam mówili mi, ze oni już od przeszło roku nie mają starej wersji

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
może mój też jeszcze wystrzeli takimi zaskoczeniami jak Twój

---------- Dopisano o 19:42 ---------- Poprzedni post napisano o 19:41 ----------


to dobrze ze go nie kupiłaś
jak dobije do wieku mojego Tż to też może taki będzie włączy mu się kryzys wieku średniego

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Wstyd wystawiać takie archeo 😐


Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Fajne teraz stringi robią

biere 3 szt
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 18:57   #4566
Salisia
Zadomowienie
 
Avatar Salisia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 477
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
kurczaki ludzie to wstydu nie mają. Ja wiem że to może i nie jest jakieś naganne etycznie no ale bez przesady. Nie wiem z czego to wynika? skąpstwo? mi to jest bardzo głupio jak idę do S i mnie konsultantki smarują podkładem na twarzy a już żeby iść i wymalować sobie wszystkie paznokcie i jeszcze na bezczela rozlać lakier - mój mały rozumek tego nie ogarnia
Kiedyś bylam świadkiem jak rano od razu po otwarciu D. babka taka ok. 50 paniusia spokojnie na luzie wykonywała sobie makijaż wędrując od diora do chanel, tak sobie krążyłam po sklepie i przy okazji dyskretnie ją obserwowałam Była na tyle odważna, że jeszcze o pędzle poprosiła. Używała wszystkiego Wykonała pełny makijaż, dodatkowo wypsikała się Coco wywinęła na pięcie i wyszła , tak sobie wtedy pomyślalam, że pewnie do pracy sie śpieszy.
Cytat:
Napisane przez goldfish Pokaż wiadomość
Oni się tym nie przejmują , w ubiegłym roku zamawiałam 2 korektory z NYXa, jeden dostałam bez folii, dodatkowo miał trochę naderwaną nalepkę i był delikatnie ubrudzony. Napisałam im o tym. Po kilu dniach mi odpisali, że dostali odpowiedź od dystrybutora, że te korektory nie są foliowane. Napisałam im jeszcze raz, że 1 mam zafoliowany, więc chyba jednak je foliują. To zapytali mnie, który odcień nie ma folii i napisali, że ten odcień nie jest foliowany. Więc im napisałam, że tydzień wcześniej byłam w ich sklepie stacjonarnym, ten odcień brała koleżanka i też był zafoliowany . To mi odpisali, że mogę zwrócić.
Cały D. kombinuje jak może.
Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Nikola wstawiła to i ja .
Obu Wam ślicznie w niej
Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Wiem wiem, wiadomo wiele ciekawych przygód się w życiu przeżyło, zboczona jestem gorzej od niejednego faceta ale za prawdziwą miłość oddałabym wszystkie kosmetixy .
Myślę, że gdzieś tam jest ten jedyny dla Ciebie, widocznie teraz to jeszcze nie ten czas i nie ta pora
Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ja nie myślę że ten wpis był dowodem na "płytkość" Never nawet wyrwany z kontekstu zdrowa normalna dziewczyna z potrzebami
Wyjątkowo szczera i wyluzowana
Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
No dobra chyba zmienię S na inną ulubioną, mimo, że jest malutka i ma okrojony asortyment to ma fajne kobitki ( to ta co jest też tam fajny facet u nich ) .

Po narzekaniu na moją cerę i mojej długiej historii co mi służy, a na co nie chcę w ogóle patrzeć Pani od razu zajarzyła z jakim "snobem" ma do czynienia No więc dużo nie musiała namawiać, bo wiedziałam po co idę, więc pokazała mi co miała pokazać, czyli krem i maskę Diora, którą mam Hydra Life, maskę nawilżającą Eisenberga, maskę nawilżającą Rexeline i maskę Strivectin bardzo silnie nawilżającą na noc, która też rozświetla, odwodniona skóra pije jak szalona. Roztarłam ją na dłoni i chyba muszę ją mieć, rozświetlenie widać od razu, konsystencja super i chwilę po rozsmarowaniu skóra na dłoni no cud miód ( Amyz mam nowe chciejstwo cena 279 zł ). Pani zrobiła mi próbkę i to taką od serca, stwierdziła, że musi mi starczyć przynajmniej na 3-4 razy Kupiłam za to krem Chanel Hydra Beauty i Micro Serum Chanel ( to już miałam więc w sumie tylko uzupełniłam zapasy ). Potem poszłyśmy na kolorówkę tu też wiedziałam co chcę. Tej pomady w tubie Diora jeszcze nie mieli ( może będzie na początku lutego ) więc wzięłam tylko ten kredko-cień w kolorze Iris, chciałam jeszcze Twiga bo cień ładny ale kredka brzydka więc nie wzięłam. Piękna jest też Hortensia ale mam podobne kolory z Estee Lauder. Potem jeszcze wzięłam te nowe maski na usta i na dłonie.

Uwaga, uwaga a z gratisów dostałam:
serum Guerlaina, krem Guerlaina na dzień, krem Guerlaina na noc, krem Chanel na dzień, krem Chanel na noc, krem Sisleya i próbkę maseczki tej właśnie Strivectin Normalnie mnie Pani dopieściła, że hej
Potem poszłam do SP i kupiłam farbę do włosów, micela z Lieraca ( miał ktoś, dobre to to ? ) i Pepsi ( ale tyko 0,5 L i to moja pierwsze od piątku

No i na końcu Douglas, ale tu tylko wpadłam z bonem 40 zł i wzięłam Guerlaina kisskiss oczywiście i dostałam próbkę Diora nawet mój kolor i balsam do ciała Clarins

Poniżej zdjęcia i sorry za ten chlew na stole :
Super zakupy i wypasione gratisy
Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
To bardzo dobra wiadomość . Mam nadzieje, że nie jest podobny mocno do Aramisa .
Według mnie nie jest mocno podobny, może gdzieś tam przebrzmiewa podobna róża. YR bardzo bliskoskórny testowałam wczoraj i trochę się rozczarowałam. Po pierwszym psiku na nadgarstek, pomyślałam nic nie czuję co jest ?Nie ma tam tyle słodyczy co w Aramisie. Dopiero po chwili zaczął współpracować z moja skórą i go poczułam, wg. mnie nie ma też nic wspólnego z R.A. Cieszę się, bo nie musze go mieć na już, portwel odpocznie
Testowałam nowa werbenę i dla mnie to porażka na całej lini.
Salisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 18:58   #4567
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Treść usunięta

Edytowane przez 44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Czas edycji: 2016-01-28 o 21:56
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-27, 18:59   #4568
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Fajne teraz stringi robią
Nowy fason
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 19:03   #4569
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

anyam zazdroszczę męża

Dopiero usiadłam na d.upce Zrobiłam przemeblowanie w pokoju
Przy okazji przejrzałam kosmetyki nie jest ze mną źle

---------- Dopisano o 20:03 ---------- Poprzedni post napisano o 20:01 ----------

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Fajne teraz stringi robią
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 19:05   #4570
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
No właśnie te wprowadzone w 2013 roku Le Lifty były normalnie po dziś dzień w S. za ponad 500 zł, w 2014 wprowadzili serum i krem pod oczy. Stad spurchawienie jest całkiem możliwe, zwłaszcza, jeśli kartonik sfatygowany



Jutro po pracy jadę powęszyć w tej sprawie



A Perfection lumiere velvet testowałaś?

---------- Dopisano o 19:36 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------



To musiała być purchawa nad purchawami. Królowa purchaw
si miałam też lift lumiere - jeden z 2 podkładów które wywołały u mnie nieestetyczne swiecenie gdzie ja nie mam cery przetłuszczającej się, miałam aqua, miałam aqua ten żelowy kompakcie(w sumie dalej mam ) prasowanych podkładów juz nie wliczam, wydaje mi się ze miałam coś jeszcze i w tym tylko w ten velvet kasy nie wpakowałam bo jego miałam próbkę, a całą reszte sprzedawałam potem za 60 zł choćby mi nie wiem co obiecywali po podkład chanel juz nie sięgne. Wzystko byłoby spoko gdyby nie fakt ich całkowitego braku trwałości.

O korektorze pod oczy który zostawia taką suchą skorupę wspominać nie będę. Uwielbiam róże, bronzer, pudry, pomadki ale podkłady wg mnie nie wyszły im wogóle. Rimmel za 30 zł trzyma się o wiele lepiej niż chanele za 200.


Jestem ciężkim obiektem do podkładów niestety bo mam naprawdę duze wymagania
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 19:06   #4571
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość



A Ty mieszkasz w Indiach?


Patrze, nie S a brokuł jest !! Od zamówień za 99. Do tego nowa paleta aaaaa

http://www.beauty.com/kevyn-aucoin-t...88?catid=25362

Cienie wyglądają na takie miękkie kremowo-pudrowe Ile można powiedzieć o cieniach na głodzie

Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-27, 19:07   #4572
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez Salisia Pokaż wiadomość

Według mnie nie jest mocno podobny, może gdzieś tam przebrzmiewa podobna róża. YR bardzo bliskoskórny testowałam wczoraj i trochę się rozczarowałam. Po pierwszym psiku na nadgarstek, pomyślałam nic nie czuję co jest ?Nie ma tam tyle słodyczy co w Aramisie. Dopiero po chwili zaczął współpracować z moja skórą i go poczułam, wg. mnie nie ma też nic wspólnego z R.A. Cieszę się, bo nie musze go mieć na już, portwel odpocznie
Testowałam nowa werbenę i dla mnie to porażka na całej lini.
UFfffffffffffffffffff .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 19:08   #4573
Salisia
Zadomowienie
 
Avatar Salisia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 477
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
A może i "lepiej" S to purchawisko
Szczególnie na wyprzedazy można niezłe grzybki zakupić
Salisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 19:11   #4574
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
jak dobije do wieku mojego Tż to też może taki będzie włączy mu się kryzys wieku średniego
Zwykle kryzys się inaczej objawia . Ale ta wersja mi się podoba; może i mojego TZ-ta dopadnie, ale nikłe szanse, w perfumeriach czuje się zagubiony.
kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 19:12   #4575
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez tiffany Pokaż wiadomość
witam sie pierwszy raz

ja polecam

http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/P...dation/P770112

odcienie są żółte , tylko nie wiem czy poziom jasności bedzie Ci odpowiadał , bardzo ładnie kryje , jest naprawdę nawilżający ja mam teraz przesuszną skóre po retinolu a on mimo tego wygląda bardzo łądnie , przypudrowany MUF HD efekt super i trwałość też

testowałam ostatnio nowy MUF ultra HD i zdecydwanie wolę starszą wersje

odgryzanie pomadek w perfumerii , szkoda słów , potwierdza to że "polak potrafi"................. .....
własnie wpadł mi w oko w seph dzisiaj, ale mam obawy co do tej jasności, ale zapiszę sobie

No własnie słyszłam ze pogorszyli zamiast polepszyć

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Fajne teraz stringi robią
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 19:13   #4576
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Ja dziś kupiłam obie ale jeszcze nie używałam



Powiem Ci, że nie spodziewałam się tego po nim biorąc ślub Im starszy staż nasz tym bardziej mnie zaskakuje, aż dziw bierze, że tak dobrze trafiłam, gdzie to się uchowało
Opowiedziałam o Twoim mężu mojemu mężowi, i powiedziałam, że może mi kupić w S. co chce byłe miało napis Chanel
Powiedział, że jestem cudowna
Uznałam to za zgodę
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 19:16   #4577
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość


Patrze, nie S a brokuł jest !! Od zamówień za 99. Do tego nowa paleta aaaaa

http://www.beauty.com/kevyn-aucoin-t...88?catid=25362

Cienie wyglądają na takie miękkie kremowo-pudrowe Ile można powiedzieć o cieniach na głodzie

piękne, ale cena zaporowa
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 19:17   #4578
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Opowiedziałam o Twoim mężu mojemu mężowi, i powiedziałam, że może mi kupić w S. co chce byłe miało napis Chanel
Powiedział, że jestem cudowna
Uznałam to za zgodę
Hahahaha
Dobra, zaraz ręczna. Trzymamy kciuki
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 19:17   #4579
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Dzięki dziewczyny za gratulacje za zakupy i męża ( już nie cytuję bo się w tym gubię )


Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Zwykle kryzys się inaczej objawia . Ale ta wersja mi się podoba; może i mojego TZ-ta dopadnie, ale nikłe szanse, w perfumeriach czuje się zagubiony.
Heh mój kiedyś też taki był, ale jak chciał żebym z nim chodziła po sklepach z elektroniką i słuchała co gada, podniecała się samochodami, felgami i chipem w samochodzie to nauczył się i mnie słuchać i musiał podkreślam MUSIAŁ wchodzić i obyć się z Sephorami i Douglasami i chyba mu się to spodobało
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-27, 19:20   #4580
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
piękne, ale cena zaporowa
No niestety

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------

Zdjęcia tego pseudo brokuła:

Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 19:21   #4581
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Opowiedziałam o Twoim mężu mojemu mężowi, i powiedziałam, że może mi kupić w S. co chce byłe miało napis Chanel
Powiedział, że jestem cudowna
Uznałam to za zgodę
powiem Ci, że ja tak z moim zaczynałam, szczególnie jak bywał na lotnisku mówiłam kup mi coś ale z Chanel albo Diora potem jak był już na bezcłowce to dzwonił co mają i co bym chciała i jakoś tak się nauczył, teraz to mi nawet swatche pomadek i podkładów czasami przysyła jak chcę jakąś a nie wiem jaką , więc i u Ciebie jest nadzieja

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Hahahaha
Dobra, zaraz ręczna. Trzymamy kciuki
Ja już gotowa i oglądam
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 19:24   #4582
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
UFfffffffffffffffffff .
Oby ci się tak spodobał jak mi
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 19:26   #4583
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość


Patrze, nie S a brokuł jest !! Od zamówień za 99. Do tego nowa paleta aaaaa

http://www.beauty.com/kevyn-aucoin-t...88?catid=25362

Cienie wyglądają na takie miękkie kremowo-pudrowe Ile można powiedzieć o cieniach na głodzie


__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 19:35   #4584
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Zdenkowałam kolejne 5 ml ANR pod oczy.
To jest najbardziej niewydajny krem pod oczy jaki miałam, dobrze, że go gratis rozdają
Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Na każdego przyjdzie czas



Też mam takie wrażenie
Mam nadzieję

To mnie zdziwiłyście taką opinią o tym żelu, ja moje 3ml już używam i używam i mam jeszcze połowę

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Do kiedy masz uzbierać? Bo ja będę chciała dopiero brokuła o ile będzie po 1 marca, z tym że niestety ze mną to trzeba bardziej kombinować, karty sobie nie zamówię
Do 6go marca jak się nie uda do 6go to trudno, będe próbować dalej ale to mi przepadnie jakieś 300-400pkt kolejne więc trochę szkoda by było.
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 19:36   #4585
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość






Jak najbardziej cień nadaje się solo, ja go tak będę używać
Wiem, że spóźniona jestem, ale
klask i: za zakupy
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 19:40   #4586
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Mam nadzieję

To mnie zdziwiłyście taką opinią o tym żelu, ja moje 3ml już używam i używam i mam jeszcze połowę
Mam dość spragnioną nawilżenia skórę pod oczami i smaruję gruuuubą warstwę ale wszystko wchodzi.
Używasz tylko tego kremu czy na zmianę z czymś?
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 19:41   #4587
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Buahhot - jutro będzie lepiej

Aniyam - świetne zakupy, rewelacyjne próbki i jeszcze lepszy mąż

Amyz - streszczenie genialne, jak zawsze
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 19:42   #4588
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Wiem, że spóźniona jestem, ale
klask i: za zakupy


Zapomniałam dzisiaj odebrać pędzla, więc jutro się nim pobawię i dam znać

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Buahhot - jutro będzie lepiej

Aniyam - świetne zakupy, rewelacyjne próbki i jeszcze lepszy mąż

Amyz - streszczenie genialne, jak zawsze
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 19:47   #4589
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, doradźcie mi. Chcę kupić jakiś nowy róż, ale niekoniecznie w różowym odcieniu, bo takowe mam. Mam chęć na jakąś brzoskwinię, chyba najlepiej z mac. Mam taką urodę podobną do Callmeblondieee, niebiesko-zielone oczy, blond włosy (w miarę jasne), jestem typ urody lato, ale pasują mi ciepłe kolory. Myślicie że brzoskwinka będzie mi pasować? Jakoś się boję tego
A w jakich kolorach do tej pory czułaś się najlepiej, tzn konkretne nazwy? Rozumiem, że w różowych, ale to da mi jakieś porównanie.
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 19:48   #4590
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Mam dość spragnioną nawilżenia skórę pod oczami i smaruję gruuuubą warstwę ale wszystko wchodzi.
Używasz tylko tego kremu czy na zmianę z czymś?
Przez jakiś czas używałam tylko tego i na dzień i na noc, z jakieś może dwa tygodnie temu otworzyłam inny krem pod oczy i żelowego używam tylko na dzień, bo jest lżejszy, a tego drugiego na noc. To jakiś dr Brandt chyba...

W sumie tak bez zastanowienia walnęłam, bo faktycznie na suchą skórę to może być mało wydajny, ja nie mam takich problemów, używam kremy pod oczy bardziej profilaktycznie, wystarczy mi "standardowa" warstwa. Dodatkowo nakładam na zwilżoną tonikiem skórę (psiukam sobie całą twarz z rozpylacza to i na okolice oczu poleci) to też mniej wtedy zużywam
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-28 18:46:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:22.