Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-07, 15:02   #571
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

i co Leokadio?
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-07, 20:51   #572
Ashia
Rozeznanie
 
Avatar Ashia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Warszawa/Dublin
Wiadomości: 639
Wink Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Ja też je mam i wytaczam właśnie ciężkie działa na walkę z tym paskudztwem. Mam tylko nadzieję, że skuteczną, bo moje są różowo białe, co prawda nie jest ich wiele, ale są i trzeba je zniszczyć
Ashia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-07, 20:56   #573
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez alex-no Pokaż wiadomość
Mam dokładnie tak samo- podglądam, a tu nic. Sama mam okropne rozstępy na pupie, nieco mniej na biodrach, piersiach, plecach i... kolanach.
Prawda jest taka, że wystawiwszy odpowiednia sumę, wszystkie rozstepy da się zlikwidoać, albo przynajmniej sprawić, że będą mikroskopine, ale ceny porządnej laserowej dermabrazji sa zastraszające.
Na pocieszenie wszystkim 'zeberkom' link do zdjęcia pięknej Salmy:
http://www.supersalma.com/picture/Salma_Hayek007.jpg
niestety za ciężkie, nie dało się załączyć- ale prosze zwrócić uwage na jej biust
Jej, gdzie Ty wygrzebałaś Salmę z rozstępami?

Cytat:
Napisane przez MagdalenaK2 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, chyba powinnyscie pojsc do endokrynologa. I nie dać się zbyć odpowiedzią, ze taka wasza uroda. Cos tu jest nie tak z hormonami. Jestem pewna bo sama to przechodziłam w podstawówce. Dopiero po kilku latach lekarka powiedziała mi ze mozna było temu zapobiec.
Tez słyszałam, że rozchwiane hormony mogą być przyczyną powstawania rozstępów. Niestety żadne zaufane źródło, tylko gdzieś to wyczytałam w necie.

Ja się zastanawiam w jaki sposób lekarz może znajść "winowajce", w sensie hormon odpowiedzialny za powstawanie rozstępów? Rozumiem, że zleci badania, ale co dalej...? W ogóle możliwe to jest?

Cytat:
Napisane przez MagdalenaK2 Pokaż wiadomość
Moja niemiła przygoda z rozstępami zaczeła się od biustu. Pani dermatolog z usmiechem na twarzy powiedziała "ha ha masz biust jak matka karmiąca" Ja miałam 16 lat i napewno nie chciałam czuć sie jak matka karmiaca!!!
Jest teoria, ze naszą gospodarke hormonalną rozstraja produkty szczególnie mieso wspomagane hormonami. Swojego czasu kurczaki były pasione taką karmą.
Kurczaki, które są tuczone hormonami też nie są bez znaczenia. W końcu to mięso, które jemy, a z którego poźniej nasz organizm czerpie.
No, ale co jesć, skoro każdy zwierzak tuczony jest hormonalnymi paszami?

A w ogóle to witam w gronie pasiastych zeber.
Szczerze nienawidzę tych ohydnych pasków.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-07, 21:26   #574
Leokadia1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 40
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Emilia1 rzeczywiscie sporo sie dowiedzilam
Ale mam jeszcze jedno pytanie. Niedawno na ktoryms z forum przeczytalam, ze na celullitis dobre sa maseczki z kawy. Chetnie bym sprobowala, ale z kilku zrodel czytalam o zawartej w niej kofeinie. W jednym pisza, ze kofeina szkodzi rozstepom, a w drugich wrecz przeciwnie. To jak to w koncu jest
Oliwka sie tez smaruje, ale od niedawna. Choc juz widze poprawe

POZDRAWIAM, macie moze jakies nowinki?
Leokadia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 08:39   #575
khuna
Raczkowanie
 
Avatar khuna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 53
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
polecam artykuł który napisałąm , włąsnie o pielegnacji w czasie ciąży, poczytaj bo tam duzo fajnych info jest http://www.wizaz.pl/images/ciaza/

jesli ne ma nic napisanego podaj skłąd to Ci powiem, wyciagi drenujące, przenikające nie są polecane, przeczytaj prosze artykuł mój i podaj słąd
dziękuję, ale już kupiłam dwa inne kremy zalecane dla kobit w ciąży, nie chciałabym jednak ryzykować.

A jak by ktoś chciał to mogę się wymienić na krem na rozstępy Kolastyna nowy
__________________
C I U C H Y dla NAS, ciążowe i dla dziecka śliczne rzeczy

NOWY WĄTEK 20.08.2007



Kosmetyki
khuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 13:08   #576
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Dziewczyny,
dziś słyszałam w telewizji doktora zajmującego się chirurgią estetyczną i wiecie co powiedział, że rozstępów się nie da usunąć, choćby w minimalnym stopniu! Niestety nie rozwinął wątku ze stwierdzeniem "minimalny stopień".
NIestety nie pocieszył mnie, a wręcz przecienie.


A ja chciałam jeszcze zapytać, bo ciągle piszemy o masażach i nawilżaniu skóry, ale jak skutecznie ją masować tak by przynosiło to efekty?
Czy jakoś mocno naciskając i ugniatając, czy lepiej lekko muskać masowaną skórę...? Jakimi ruchami? Okragłymi, z góry do dołu? MOże są gdzieś jakieś obrazki/instrukcje?
Niech mi ktoś poda receptę i wyjaśni.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 14:19   #577
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Dziewczyny,
dziś słyszałam w telewizji doktora zajmującego się chirurgią estetyczną i wiecie co powiedział, że rozstępów się nie da usunąć, choćby w minimalnym stopniu! Niestety nie rozwinął wątku ze stwierdzeniem "minimalny stopień".
NIestety nie pocieszył mnie, a wręcz przecienie.
a ja mam dowody i po sobie i wielu innych laseczkach ze nawet ciale da sie skrocic, lekko wygładzic, spłycic, masaze, złuyszczania czy to domowe kwasami, peelingiem , mocznikiem w wysokich stezeniach naprawde pomaga i to nie wymysł . oczywscie najwieksze aszanse na wylecznie maja czerwone ale to nei zmienia faktu ze w przypadku bialych tez chociazby spłycenie i skrocenie to duzo. a juz w ogole jak chodzi sie np na głebokie zluszczanie, wyzsze stezenia kwasow czy mikrodemabrazje to efekty sa szybsze




Cytat:
A ja chciałam jeszcze zapytać, bo ciągle piszemy o masażach i nawilżaniu skóry, ale jak skutecznie ją masować tak by przynosiło to efekty?
Czy jakoś mocno naciskając i ugniatając, czy lepiej lekko muskać masowaną skórę...? Jakimi ruchami? Okragłymi, z góry do dołu? MOże są gdzieś jakieś obrazki/instrukcje?
Niech mi ktoś poda receptę i wyjaśni.
masaz powinien nie byc delikatny, tak mneij wiecej na granicy bolu ale bez przesady, moze byc masaz robiony metoda falową, takie falowanie, mozna d\szczypac okolice i rozstęp, jak piszesz Pomadko , uciskac, ugniatac, musisz czuc ten masaz





mialam rozstepy pod posladkami , mam je od daaawna, jak jeszcze bylam bardzo mloda inie interesowalam sie kosmetyka, zaczelam sie nimi zajmowac od 4 lat i moge z czystym sumieniem powiedziec ze nic nie czuc w dotyku , nie widac tez , trzeba naprawde z lupą sie przyjzec
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-08, 15:11   #578
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Jak zlikwidowac rozstepy?? help

tak, dobre, masuj tym regularnie i podczas wprowadzania balsamu tez masuj ciałko
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 15:46   #579
Martulka10000
Raczkowanie
 
Avatar Martulka10000
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 416
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
mialam rozstepy pod posladkami , mam je od daaawna, jak jeszcze bylam bardzo mloda inie interesowalam sie kosmetyka, zaczelam sie nimi zajmowac od 4 lat i moge z czystym sumieniem powiedziec ze nic nie czuc w dotyku , nie widac tez , trzeba naprawde z lupą sie przyjzec
Uff...Aż sie poczułam lepiej, dzieki;*
__________________
,,Ważne są tylko te dni ktorych jeszcze nie znamy
Ważnych jest kilka tych chwil, tych, na które czekamy czekamy''
Martulka10000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 16:07   #580
bezja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 183
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

…………………………………………………… ……

Edytowane przez bezja
Czas edycji: 2011-04-27 o 05:55
bezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 16:11   #581
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

no problem i dodam ze były duze
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-08, 16:33   #582
Leokadia1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 40
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Emilia1 to co z ta kofeina?
A i myslisz, ze w moim wieku (15lat) splycanie, pomniejszanie rozstępów kwasami, jakimis innymi specyfikami ma sens? Ktos mi kiedys powiedzial, ze jestem za mloda, mam predyspozycje do nich i pojawia sie nowe Ze wydam kase niepotrzebnie a i tak beda drugie...
Leokadia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 17:01   #583
Invinsible
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 84
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez Leokadia1 Pokaż wiadomość
Emilia1 to co z ta kofeina?
A i myslisz, ze w moim wieku (15lat) splycanie, pomniejszanie rozstępów kwasami, jakimis innymi specyfikami ma sens? Ktos mi kiedys powiedzial, ze jestem za mloda, mam predyspozycje do nich i pojawia sie nowe Ze wydam kase niepotrzebnie a i tak beda drugie...
Nie znam się na tym, ale uwierz, gdyby tylko było mnie stać, biegałabym na te wszystkie kuracje - bez rozstępów zawsze przyjemniej niż z nimi A też mam 15 lat. Ale póki co wolę kupować nowe książki i ciuchy, niż ciułać na np. mikrodermabrazję. Czy jakoś tak
__________________
Jam nowa, niedoświadczona i głupiutka jeszcze - więc nie bijcie
Invinsible jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 17:15   #584
Leokadia1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 40
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

No tak... Sama nie mam tyle kasy, zeby robic sobie jakies zabiegi. Tylko juz tyle sie naczytalam o tych wszystkich mikrodermabrazjach, dermabrazjach, nawet o hirurgicznym wycieciu (to jedyny sposob zeby sie ich pozbyc, ale zostaja blizny, czyli w sumie bez sensu) itp, ze stwierdzilam- trzeba probowac, nie mozna sie poddawac. Nawet jesli przyniesie male efekty, to bede mogla spojrzec w lustro i powiedziec: probowalas! No, ale jak narazie to nie bede nic robic. Ogranicze sie do bezpiecznych preparatow, masci, moze do tego endokrynologa rzeczywiscie pojde Ale na pewno sie nie poddam!!!

Pozdrawiam
Leokadia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-09, 10:09   #585
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
No tak... Sama nie mam tyle kasy, zeby robic sobie jakies zabiegi. Tylko juz tyle sie naczytalam o tych wszystkich mikrodermabrazjach, dermabrazjach, nawet o hirurgicznym wycieciu (to jedyny sposob zeby sie ich pozbyc, ale zostaja blizny, czyli w sumie bez sensu) itp, ze stwierdzilam- trzeba probowac, nie mozna sie poddawac. Nawet jesli przyniesie male efekty, to bede mogla spojrzec w lustro i powiedziec: probowalas! No, ale jak narazie to nie bede nic robic. Ogranicze sie do bezpiecznych preparatow, masci, moze do tego endokrynologa rzeczywiscie pojde Ale na pewno sie nie poddam!!!
akurat o wycieciu hirurgicznym nikt nie pisał bo to rzeczywsice bez sensu, a mikrodermabrazja wcale nie jest droga
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-09, 10:14   #586
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Emilia1 to co z ta kofeina?
A i myslisz, ze w moim wieku (15lat) splycanie, pomniejszanie rozstępów kwasami, jakimis innymi specyfikami ma sens? Ktos mi kiedys powiedzial, ze jestem za mloda, mam predyspozycje do nich i pojawia sie nowe Ze wydam kase niepotrzebnie a i tak beda drugie...
kofeina w balsamach tak? ona dziala drenująco , pomocna jest ale nic nie zadzaiala jak manualny masaz. najprostszym zapowibaniem rozstępom jest nawilzania i uelastycznianie skory, jesli wetrzesz cos na rozstepy czy cellulit , to tez dzialasz nawilzaniem na zapoboeganie nastepnym , ale po nałozeniu czegos bezposrednio na problem , proponuje smarowanie potem oliwką, poczytaj moj artykul(w podpisie) tam jest tez o zapobieganiu rozstepom, oczywscie sa sporadyczne przypadki smarowania oliwka a i tak rozstepy sie pojawiaja , ale sa mnejsze i naprawde warto sprobowac i tak
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-09, 10:15   #587
MagdalenaK2
Raczkowanie
 
Avatar MagdalenaK2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 196
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Jestem po rozmowie z moja kosmetyczką. Sprobujemy jescze wygładzic rozstepy mikrodermobrazją i peelingiem. Wydatek pewnie bedzie ale i tak chce sprobowac. Nie wiem, czy jest sens, jesli chce miec dziaci -z moimi predyspozycjami bede miała rozstepy
MagdalenaK2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-09, 10:33   #588
tysiak87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 5
Dot.: Jak zlikwidowac rozstepy?? help

nie wiem moze ja zle przeczytalam albo zle zrozumialam, a jak ma sie i cellulit i rozstepy to jaki masaz zastosowac i czy ta rekawica (szorstka) pomoze tez na rozstepy?
tysiak87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-09, 17:06   #589
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Jak zlikwidowac rozstepy?? help

Cytat:
--------------------------------------------------------------------------------

nie wiem moze ja zle przeczytalam albo zle zrozumialam, a jak ma sie i cellulit i rozstepy to jaki masaz zastosowac i czy ta rekawica (szorstka) pomoze tez na rozstepy?
masujac dzialasz i na rozstepy i na cellulit bo traktyjac rozstepy szorstka rekawica zluszczasz delikatnie raz po raz je, wygladza sie skora , zas na cellulit dziala tak ze wygladza skore , usprawnia przepływ krwi i limfy pod skora a to bardzo wazne zeby "wypłookać te złogi" po wymasowaniu szorstka rekawica warto pomasowac glebiej manualnie, wtedy jeszcze bardziej "rozbija sie "tkankę tłuszczowa i pomarańczowa skorke! masaz ukierunkowany na rozstepy powinien byc robiony metoda szczypania, falowania , ugniatania, rozcierania , zeby pobudzic poproapostu, zas na cellulit powinien byc wykonywany mocniej , z wiekszym nakladem sily



zarowno szoroska rekawica jak i gleboki , mocny , energiczny masaz sa przeciwskazaniami jesli ma sie rozszerozne naczynia krwiononsne
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-09, 17:29   #590
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

mikrodermabrazja to dobry sprosób jelsi chodzi o dodatek to pielegnajci
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-09, 22:22   #591
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
a ja mam dowody i po sobie i wielu innych laseczkach ze nawet ciale da sie skrocic, lekko wygładzic, spłycic, masaze, złuyszczania czy to domowe kwasami, peelingiem , mocznikiem w wysokich stezeniach naprawde pomaga i to nie wymysł . oczywscie najwieksze aszanse na wylecznie maja czerwone ale to nei zmienia faktu ze w przypadku bialych tez chociazby spłycenie i skrocenie to duzo. a juz w ogole jak chodzi sie np na głebokie zluszczanie, wyzsze stezenia kwasow czy mikrodemabrazje to efekty sa szybsze
Emilko dziękuję CI za te pocieszające informacje.

Mogłabyś podać przykładowe, ale dobre kremy z kwasami? Cenowo też przystępny, bo nędza...

Peelingi. Czy wystarczy taki, np. z Erisa?
http://twoje-wlosy.vea.pl/product_in...b4db3c154ea1cf
Bo takiego aktualnie używam.

Emilko, a możesz napisać jakie stężenie mocznika powinno być, aby zadziałało? I czy to miałby być krem robiony w aptece, czy raczej taki gotowy, kupiony?

Sorry, że CIę tak magluję pytaniami, ale myślę, że nie tylko mnie się przydadzą takie informacje. A poza tym widzę, że się nieźle orientujesz w temacie...
Cytat:
masaz powinien nie byc delikatny, tak mneij wiecej na granicy bolu ale bez przesady, moze byc masaz robiony metoda falową, takie falowanie, mozna d\szczypac okolice i rozstęp, jak piszesz Pomadko , uciskac, ugniatac, musisz czuc ten masaz
A ja do tej pory raczej myziałam skórę, bo uważałam, że jeśli zbyt silnie będę ją masować, to wyrządzę sobie więcej szkodny niż pożytku. Nie wiem skąd mi przyszło do głowy takie podejście...

Cytat:
mialam rozstepy pod posladkami , mam je od daaawna, jak jeszcze bylam bardzo mloda inie interesowalam sie kosmetyka, zaczelam sie nimi zajmowac od 4 lat i moge z czystym sumieniem powiedziec ze nic nie czuc w dotyku , nie widac tez , trzeba naprawde z lupą sie przyjzec
Ja niestety też mało w zamierzchłych czasach młodości interesowałam się pielęgnacją. Ano tyl o ile. Nie było Internetu i tak szerokiej gamy informacji, kosmetyków... Oczywiście teraz ma to swoje konsekwencje.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-09, 22:52   #592
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

a ja kiedyś na wizażu czytałam post jakiejś dziewczyny i ona napisała, że dermnatolog powiedział jej, że na rozstępy dobrze jest robić okłady z grejfruta i to pomaga w zwalczaniu ich, ale ile w tym prawdy to nie wiem Może Wy macie jakieś doświadczenia z ta metodą?
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 12:06   #593
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
ja kiedyś na wizażu czytałam post jakiejś dziewczyny i ona napisała, że dermnatolog powiedział jej, że na rozstępy dobrze jest robić okłady z grejfruta i to pomaga w zwalczaniu ich, ale ile w tym prawdy to nie wiem Może Wy macie jakieś doświadczenia z ta metodą?
to chodziło o to ze on ma kwasy owocowe i enzymy złuszczjaące- taki w mniejszym stezeniu kuracja kwasami
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 12:23   #594
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Peelingi. Czy wystarczy taki, np. z Erisa?
http://twoje-wlosy.vea.pl/product_in...b4db3c154ea1cf
Bo takiego aktualnie używam.
jak najbardziej, poprostu zeby złuszczał, rekawica tez moze byc, tylko zeby ie doszlo do podraznienia skroy wowczas polecam oklady z euceryny czy panthenolu.




Cytat:
Mogłabyś podać przykładowe, ale dobre kremy z kwasami? Cenowo też przystępny, bo nędza...
oczywscie podczas uzywania nizszych stezen musisz uzbriouc sie w cierpliwosc

zobacz Pomadko tutaj
http://www.wizaz.pl/basia_kwasy_bha_aha_5.php

dermedic ma tez fajne kwasy


Cytat:
Emilko, a możesz napisać jakie stężenie mocznika powinno być, aby zadziałało? I czy to miałby być krem robiony w aptece, czy raczej taki gotowy, kupiony?
,

okolo 50 % , moze byc robiony w aptece, jak najbardziej , Polskie firmy maja tez dobre preparaty z mocznikiem nie sa tak drogie jak np Xerial SVR
dodatkomwo mozesz kupic balsam lirene nawilzajacy chod\ciaz mocznik zawarty w balsamie (2mijesce) ma raczej wlasciwosci nawilzajace

Cytat:
Sorry, że CIę tak magluję pytaniami, ale myślę, że nie tylko mnie się przydadzą takie informacje. A poza tym widzę, że się nieźle orientujesz w temacie...
nie ma sprawy lubie na Wizazu siedziecjak Ty




Cytat:
Oczywiście teraz ma to swoje konsekwencje.
ja tez nie widxizlalam kiedys co i jak kazdy tak ma moze rozstepy tez byly stare a dalam rade



Cytat:
ja do tej pory raczej myziałam skórę, bo uważałam, że jeśli zbyt silnie będę ją masować, to wyrządzę sobie więcej szkodny niż pożytku. Nie wiem skąd mi przyszło do głowy takie podejście...
jest masz rozszerzone nacyznka to oczywsicie nie mozesz mocno miziac ciala, bo to preciwskazanie,

masaze p-cellulitowe jesli ktos nei ma cellulitu wcale nie bola, bol sprawia dopiero gdy jest cellilit, jak mnei masowali to swedzialo tez okropnie , jak komary pozarły by tak samo z rozstepami , moze masaz nie bedzie w przypadku nich tak gleboki ale tez moze bolec
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-11, 11:35   #595
m6028
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4
Dot.: Roztepy a masc cepan!

Dziewczyny! nIe badzcie naiwne.rozstepow nie da sie usunac. w zaden sposob. mozna ewentualnie sprawic by byly odrobine widoczne ale nic ich nie usunie. rozstep to slad po peknieciu tkanki lacznej, ktora moze peknac z wielu powodow niezaleznie od wieku. tego pekniecia sie nie usunie bo tkanka ta nie moze sie z powrotem zrosnac. nie ma takich wlasciwosci. jesli cegla peknie Wam na pol to mozecie ja skleic, moze sie starac zeby slad po peknieciu byl jak najmniejszy, ale nigdy nie zrobicie z tej cegly nowej, bo cegla sie sama nie zrosnie i nie zagoi. tak samo jest z tkanka laczna. wszystkie mascie leczace rozstepy to bzdury!!! jedyna rzecz jaka robia to zapobiegaja powstaniu nowych rozstepow.
m6028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-11, 12:04   #596
LEW
Rozeznanie
 
Avatar LEW
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kociewie
Wiadomości: 760
Dot.: Roztepy a masc cepan!

Cytat:
Napisane przez Sonka24 Pokaż wiadomość
Witam!
Mam pytanie czy ktoras z Was uzywala masci cepan na roztepy? Jestem ciekawa czy pomaga. Dodam ze moje roztepy niby sa swieze ale juz biale.
Zgłasza się użytkowniczka cepanu
Z tym ,że smarowałam sie nim profilaktycznie w ciązy (przez 4 ostatnie miesące+ masaż)-efekty były rewelacyjneżadnych rozstępów,a mam do nich tendencję
Stwierdzam tez (nie z mojej praktyki ,a panów z silowni)że w przypadku świeżych rozstępów jest to najlepszy środek minimalizujący ich widoczność.
Polecam go tez do typowych blizn i bliznowców(lepszy od contatubexu i tańszy). Jednak małym minusem jest zapach ,ale jest to nieproporcjonalne do efektów. Uff to już koniec. Pozdrawiam
LEW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-11, 13:19   #597
Leokadia1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 40
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Emilia1 wlasnie niedawno myslalam o masci Xerial SVR, tylko ktos mi poradzil zebym najpierw zaczela od czegos slabszego. Zdecydowalam sie na fissan. Szczerze mowiac starczyl mi tylko przeszlo tydzien, wiec jakis rewelacji nawet nie mialam szansy zobaczyc. Zauwazylam tylko ze lekko zbladly, poza tym skora byla ( nawet nie tyle co nawilzona) tlusta! Wiec mysle, ze raczej na +
A Xerial mozna dostac bez recepty? Jesli tak to mniej-wiecej w jakiej cenie?

Pozdrawiam
Leokadia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-11, 13:41   #598
kochaniutka19
Raczkowanie
 
Avatar kochaniutka19
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Huckelhoven
Wiadomości: 295
Dot.: Jak zlikwidowac rozstepy?? help

A o co ci chodzi z tym masowaniem gleboko "manualnie" ja nie mam naczynek, wiec sie masuje pod prysznicem taka szorstka gabka, i po prysznica nakladam krem jak wsiaknie to masuje na sucho dalej, ale juz inna szorstka rekawica, mam rozstepy i callulit, wszytskiego ale po troche, jalepiej chce sie wszytskiego pozbyc , a te rozstepy maja kolor sama nie wiem jaki to jest, bialy czy taki siwawy jakis hmmm

a jak dlygo powi nna sie codziennie masowac??

pozdrawiam
__________________
Jestem szczesliwa, i nic wiecej
kochaniutka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-11, 13:41   #599
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

tak , bez recepty okolo 50 - 40 zł


http://www.bio-med.pl/cenniksvr.html


oczywscie trzeba sie urbroic w cierpliwosc w przypadku walki z rozstepami , ale efekty po pewnym czasie odpowiedniej pelegnacji beda widoczne
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-11, 13:50   #600
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Jak zlikwidowac rozstepy?? help

Cytat:
o co ci chodzi z tym masowaniem gleboko "manualnie" ja nie mam naczynek, wiec sie masuje pod prysznicem taka szorstka gabka, i po prysznica nakladam krem jak wsiaknie to masuje na sucho dalej, ale juz inna szorstka rekawica, mam rozstepy i callulit, wszytskiego ale po troche, jalepiej chce sie wszytskiego pozbyc , a te rozstepy maja kolor sama nie wiem jaki to jest, bialy czy taki siwawy jakis hmmm

a jak dlygo powi nna sie codziennie masowac??
piszac manualnie mam na mycli masaz dłońmi, , p[ięsciami, palcami z tym ze przy masazu antycellulitowym musi byc on głebszy

jak długo- 10-20 minut masazu codziennie, kierynek od dołu ku sercu ZAwsze!
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-25 07:52:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:42.