Kosmetyki M.A.C - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-27, 10:09   #631
airish
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 57
GG do airish
Talking Dot.: Kosmetyki M.A.C

Wkoncu znalazlam sklepik!!!!! bo normalnie jestem zakochana od pierwszego uzycia w kosmetykach MACa. Troche moze przesadzilam w zakupie ale jestem barrrdzo zadowolona. Nie moge sie nacieszyc nimi bo moj facet stwierdza ze nie potrzebuje tego wszystkiego bo juz mam trzy kosmetyczki "*******ek" ale ja mam inne zdanie i mysle ze tylko Wy mnie w tej sprawie zrozumiecie

Oto moje nowe skarby:

Pigment Colour Powder TAN
Pigment Colour Powder CHOCOLATE BROWN
Eye Shadow DAZZLELIGHT
Eye Shadow STAR VIOLET
Brow Shader BUTTERY/BLONDE TAUPE
Paint Pot SOFT OCHRE
Select Moisturecover NW20

i trzy pedzelki
263
217
213

Normalnie ten fiolecik jest boski
Pozdrawiam wszystkie MAComaniaczki
airish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-27, 10:23   #632
princess_of_agony
Zadomowienie
 
Avatar princess_of_agony
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 187
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Trudno mi powiedzieć czy z cieniami innych firm mam tak samo, bo używałam tylko piątek diora (bez bazy) i było ok. Jakieś pół roku temu kupiłam pigment Inglota, użyłam 2 razy i oddałam siostrze, bo było tak samo kiepsko.
Dziś zmalowałam się MACiem w kolorze Melon, z tym, że na bazę pod pigment dałam jeszcze puder sypki. Po 4 godzinach jest dobrze. Muszę wypróbować z tym pudrem jeszcze ten Emerald Green, bo kolor zaraz po nałożeniu bardzo fajny.
Dodam jeszcze, że nie podważałam i nie podważam oryginalności sprzedawanych przez Ciebie Geoniu pigmentów. Szukam tylko sposobu na używanie ich bo kolorki doradzone przez Ciebie bardzo mi się podobają i nie chciałabym ich oddawać siostrze


Princess of agony - dziękuję za odpowiedź.
Ivonako ależ proszę! Mam nadzieję, że dziś pigmenciki wytrzymają cały dzień ! Niestety nasze inglotowskie pigmenty nie dorównują MACowi - a szkoda z jednej strony ! A Emerald green jest cudny !!! Sama niedawno go kupowałam na allegro od jednej z wizażanek i przesyłam dla Niej! Też kiedyś miałam piąteczki Diorowskie i fajnie się trzymały na oczku, ale kolorków mało !!!


Może ktoś wie czy pojawiło się już coś nowego w warszawskim MACu (bo znów będę w stolicy i nie wiem czy skręcać do Złotych) ?
__________________
Lila 31.08.2012

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn9vvjc072jfjm.png
princess_of_agony jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-27, 15:42   #633
Zahran
Raczkowanie
 
Avatar Zahran
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki M.A.C

nic nowego, przechodząc dzisiaj zerknęłam przez szybę i niestety :/
Zahran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-27, 15:53   #634
małagorzata
Raczkowanie
 
Avatar małagorzata
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 116
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez anexxa Pokaż wiadomość
Małagorzata - niby jest taki kolor, niby zgadza się pojemność, ale dziwi mnie, że jedna osoba ma na sprzedaż kilka rodzajów kredek do oczu, wszystkie bardzo tanio, wszystkie bez pudełek. Nie mogę powiedzieć, że to na pewno podróbki, bo pewność miałabym, kupiwszy u niej i w sklepie identyczny produkt, ale kierując się zasadą ograniczonego zaufania, nie kupiłabym. Teoretycznie, bo jest to jeden koncern, mogła to kupić w jakimś outlecie, oczywiście.
Dzieki
małagorzata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-27, 16:13   #635
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Kosmetyki M.A.C

A ja kupiłam te MACzki po 7zł, 5 odsypek. Skusiła mnie cena i teraz nie wiem jak sprawdzić oryginalność tych produktów... Sprzedawca zapewnia, że są oryginalne.
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-27, 18:46   #636
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
A ja kupiłam te MACzki po 7zł, 5 odsypek. Skusiła mnie cena i teraz nie wiem jak sprawdzić oryginalność tych produktów... Sprzedawca zapewnia, że są oryginalne.
Pisałyśmy wyżej, że to podróbki
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-27, 18:57   #637
airish
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 57
GG do airish
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Geonia wiem ze Ty tu jestes profi w sprawach MACa. mam pytanko bo ten Paint Pot SOFT OCHRE ktory zakupilam kosmetyczka polecila mi jako baze pod cienie ale nie moge go znalezc na stronie MACa. czy rzeczywiscie moge go w ten sposob uzywac?
airish jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-27, 19:02   #638
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez airish Pokaż wiadomość
Geonia wiem ze Ty tu jestes profi w sprawach MACa. mam pytanko bo ten Paint Pot SOFT OCHRE ktory zakupilam kosmetyczka polecila mi jako baze pod cienie ale nie moge go znalezc na stronie MACa. czy rzeczywiscie moge go w ten sposob uzywac?
, jaki tam ze mnie ekspert

Tu masz link do tego produktu

http://www.macpro.com/templates/prod...T_ID=PROD11808

Moze być używany samodzielnie lub jako baza pod inne cienie. Ja mam 2 kolorki, cielisty i złocisty i faktycznie super się sprawdza jako baza , ujednolica powiekę i przedłuża trwałośc makijażu.
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-27, 19:24   #639
airish
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 57
GG do airish
Dot.: Kosmetyki M.A.C

, jaki tam ze mnie ekspert

Tu masz link do tego produktu

http://www.macpro.com/templates/prod...T_ID=PROD11808

Moze być używany samodzielnie lub jako baza pod inne cienie. Ja mam 2 kolorki, cielisty i złocisty i faktycznie super się sprawdza jako baza , ujednolica powiekę i przedłuża trwałośc makijażu.[/quote]


Jaki ekspert???? ogromniasty skusilam sie do poczytania calego forum od poczatku takze wiem co pisze, dziekuje slonko, bo ja ciemniak szukalam tego na www.maccosmetics.de i nie znalazlam, buzka
airish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-27, 19:27   #640
airish
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 57
GG do airish
Dot.: Kosmetyki M.A.C

A wlasnie chcialam zapytac czy potrzebuje ktoras z Was cosik z MACa bo tutaj w Niemczech wydaja mi te kosmetyki tansze a w nastepnym miesiacu wybieram sie do Polski takze moglabym zakupic
airish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-27, 19:37   #641
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Kosmetyki M.A.C

W sumie to moja wina, że nie zajrzałam tutaj wcześniej, ale przecież ten sprzedawca nie ma ponumerowanych pigmentów, ani żadnych rzucających się w oczy oznak fałszywości produktów. Tylko tyle, że są w pojemniczkach o połowę mniejszych i mają niższą cenę. Jutro lub w poniedziałek powinny do mnie przyjść te pigmenty i przyjrzę się im z lupą, porównam też zdjęcia, które wrzuciły inne Wizażanki w ten wątek i mam nadzieję, że się nie zawiodę
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-27, 19:38   #642
airish
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 57
GG do airish
Dot.: Kosmetyki M.A.C

i zgadza sie z tym przedluzaniem trwalosci bo przetestowalam ja dokladnie nawet w ekstremalnych warunkach, a mianowicie:
zrobilam makijaz, w goracy dzien, bylam w pracy w solarium, gdzie wszystko przewaznie PO 6h splywalo, (nawet inglocik nie wytrzymywal) nastepnie spotkanko z kumpelami, niezapowiadana imprezka i ... co prawie nigdy mi sie nie zdarza ALE jak zabaluje ostro TAK przespalam sie z makijazem !!!!! i...
rano wstaje a oczy pomalowane, no tego to bym sie za diabla nie spodziewala
MAC poprostu pobija wszystko
airish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-27, 19:40   #643
airish
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 57
GG do airish
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
W sumie to moja wina, że nie zajrzałam tutaj wcześniej, ale przecież ten sprzedawca nie ma ponumerowanych pigmentów, ani żadnych rzucających się w oczy oznak fałszywości produktów. Tylko tyle, że są w pojemniczkach o połowę mniejszych i mają niższą cenę. Jutro lub w poniedziałek powinny do mnie przyjść te pigmenty i przyjrzę się im z lupą, porównam też zdjęcia, które wrzuciły inne Wizażanki w ten wątek i mam nadzieję, że się nie zawiodę
Przykro mi z Twojego powodu adusiadu ale mam nadzieje ze nie sa falszywkami
airish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-27, 23:11   #644
princess_of_agony
Zadomowienie
 
Avatar princess_of_agony
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 187
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
, jaki tam ze mnie ekspert

Tu masz link do tego produktu

http://www.macpro.com/templates/prod...T_ID=PROD11808

Moze być używany samodzielnie lub jako baza pod inne cienie. Ja mam 2 kolorki, cielisty i złocisty i faktycznie super się sprawdza jako baza , ujednolica powiekę i przedłuża trwałośc makijażu.
Geoniu mam do Ciebie pytanie - Paint Pot po nałożeniu wysycha całkowicie, czy pozostawia lepką powierzchnię tak jak niektóre cienie w kremie? Nigdy z tym produktem nie miałam styku, więc zżera mnie wielka ciekawość co to w ogóle za cudo jest?! I czy po nałożeniu bardziej daje wykończenie matowe czy błyszczące i oczywiście czy bardziej transparentny jest czy kryjący ? Ale wścibska jestem !!!
__________________
Lila 31.08.2012

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn9vvjc072jfjm.png
princess_of_agony jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-28, 10:11   #645
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
W sumie to moja wina, że nie zajrzałam tutaj wcześniej, ale przecież ten sprzedawca nie ma ponumerowanych pigmentów, ani żadnych rzucających się w oczy oznak fałszywości produktów. Tylko tyle, że są w pojemniczkach o połowę mniejszych i mają niższą cenę. Jutro lub w poniedziałek powinny do mnie przyjść te pigmenty i przyjrzę się im z lupą, porównam też zdjęcia, które wrzuciły inne Wizażanki w ten wątek i mam nadzieję, że się nie zawiodę
Adusiadu to ,że nie ma numerów ,a są nazwy niestety nie daje gwarancji oryginalności, ja widzę już po pojemniku ,że są to podróbki
Musiałabyś mieć ten sam kolor ze sprawdzonego oryginalnego źródła i ten tego sprzedawcy aby oba porównać, gdyż istnieją subtelne różnice zauważalne tylko przy porównaniu kolorów na żywo, po za tym fałszywki nie są tak trwałe jak pigmenty i nie dają tego nasycenia co oryginalne pigmenty.

Cytat:
Napisane przez princess_of_agony Pokaż wiadomość
Geoniu mam do Ciebie pytanie - Paint Pot po nałożeniu wysycha całkowicie, czy pozostawia lepką powierzchnię tak jak niektóre cienie w kremie? Nigdy z tym produktem nie miałam styku, więc zżera mnie wielka ciekawość co to w ogóle za cudo jest?! I czy po nałożeniu bardziej daje wykończenie matowe czy błyszczące i oczywiście czy bardziej transparentny jest czy kryjący ? Ale wścibska jestem !!!
Princess ja nie jestem Geonią ,ale miałam do czynienia z paint potami, ja ich osobiście nie potrzebuję, nie widzę żadnego spektakularnego efektu ani super działania, ot cień w kremie, nadaje lekką jasną powłoczkę na powiece,na pewno troszkę wzmacnia kolor, bo jest swoistą bazą pod cień,ale nie jest to rzecz ,którą koniecznie trzeba mieć, bynajmniej z mojego punktu widzenia
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-28, 12:29   #646
princess_of_agony
Zadomowienie
 
Avatar princess_of_agony
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 187
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość

Princess ja nie jestem Geonią ,ale miałam do czynienia z paint potami, ja ich osobiście nie potrzebuję, nie widzę żadnego spektakularnego efektu ani super działania, ot cień w kremie, nadaje lekką jasną powłoczkę na powiece,na pewno troszkę wzmacnia kolor, bo jest swoistą bazą pod cień,ale nie jest to rzecz ,którą koniecznie trzeba mieć, bynajmniej z mojego punktu widzenia

Nevadko bardzo Ci dziękuję za odpowiedź! Nigdy nie miałam z tym kosmetykiem do czynienia więc byłam ciekawa - zresztą jak zawsze!
__________________
Lila 31.08.2012

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn9vvjc072jfjm.png
princess_of_agony jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-28, 13:12   #647
airish
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 57
GG do airish
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Princess ja nie jestem Geonią ,ale miałam do czynienia z paint potami, ja ich osobiście nie potrzebuję, nie widzę żadnego spektakularnego efektu ani super działania, ot cień w kremie, nadaje lekką jasną powłoczkę na powiece,na pewno troszkę wzmacnia kolor, bo jest swoistą bazą pod cień,ale nie jest to rzecz ,którą koniecznie trzeba mieć, bynajmniej z mojego punktu widzenia
Nevada87 ja tez bym chciala nie potrzebowac tylko u mnie niestety on spelnia troszke inne funkcje, mianowicie mam bardzo gleboko osadzone oczy i ten jasny cien odrazu daje pozytywny efekt w ogole to ciesze sie ze Jestescie na tym forum i dzielicie sie z nami wiedza na temat MACa

DZIEKUJEMY bo mysle ze nie jestem sama
airish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-28, 13:32   #648
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Adusiadu to ,że nie ma numerów ,a są nazwy niestety nie daje gwarancji oryginalności, ja widzę już po pojemniku ,że są to podróbki
Musiałabyś mieć ten sam kolor ze sprawdzonego oryginalnego źródła i ten tego sprzedawcy aby oba porównać, gdyż istnieją subtelne różnice zauważalne tylko przy porównaniu kolorów na żywo, po za tym fałszywki nie są tak trwałe jak pigmenty i nie dają tego nasycenia co oryginalne pigmenty.
Właśnie oglądałam pojemniczki - porównywałam do innych aukcji i wyglądają tak samo, ale mam amatorskie oko. Porównałam odcienie pigmentów na ręcę i w pojemniczkach (bo dostałam je wczoraj) do tych, które są na innych aukcjach i wyglądają identycznie. Jak nakładałam je na dłoń to wystarczyło mi kilka "ziarenek" na całkiem pokaźną smugę koloru. Masz rację co do tego, że porównać można tylko z oryginalnym pigmentem, bo niestety zdjecia często przekłamuja obraz. W każdym razie jestem całkiem z nich zadowolona, nawet jeśli nie są oryginalne, w końcu zapłaciłam nie aż tak dużo. Na przyszłość będę ostrożniejsza.
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-28, 14:13   #649
ewka_n
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 102
Cienie MAC

Witam
Zachęcona super opiniami na temat cieni MAC - zachorowałam na ich punkcie Niedługo wybieram się na wesele, więc pomyślałam, że to dobra okazja by zainwestować trochę w MAC'a ale tu pojawia się drobny problem... mianowicie, nie mieszkam w dużym mieście typu Warszawa i znalezienie cieni graniczy po prostu z cudem... Odcieni na allegro są tysiąceeeee i chciałam się tu właśnie Was poradzić

1) Szukam generalnie 3 kolorów - fiolet, zielony i brąz, ale nie wiem czy wystarczy mi 1x fiolet, 1x zielony itd , czy lepiej by było zakupić 2x fiolet, 2x zielony - aby można było fajnie to wycieniować odcienie... ???? nigdy nie miałam doczynienia z cieniami MAC, a nie chce żeby wyszło coś za bardzo pstrokatego. Zaznaczam, że kieruje się zakupem specjalnie na wesele

2) Czy do cieni MAC trzeba jeszcze coś dokupywać ? Czy bezproblemu rozprowadzają się one na podkładnie (używam MF Colour Adapt )

3) Na ile starczają odsypki z allegro ?? Nie wiem czy kupić 4 odcienie za 15zł 1/3 lub też 1/4 cienia , czy więcej np. 7 odcieni 1,5ml za 7zł ?? Na ile użyć mniej więcej to starcza ??

Z góry bardzo dziękuje za pomoc Pozdrawiam

p.s: dodaje załącznik z kolorami, które mniej więcej mnie interesują... Gdyby ktoś miał dane odcienie, proszę o opinie, czy na zdj nie odbiegają one mocno od rzeczywistości ?? (szukam szczególnie odcieni zaznaczonych czerowną kropką )
ewka_n jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-28, 14:53   #650
aako
Zakorzenienie
 
Avatar aako
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 198
Dot.: Cienie MAC

przeczytaj wątek o kosmetykach MAC, tam napewno znajdziesz informacje ktore cie interesuja
__________________

aako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-28, 16:20   #651
ewka_n
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 102
Dot.: Cienie MAC

Niestety, pojawia się jakiś błąd w wyszukiwarce tematów...

A przejrzałam i przeczytałam już setki opini na temat cieni MAC (pigmentów ) w internecie... i informacje są dość ogólne, bardziej, że są wydajne, super i mają mnóstwo kolorów i wszyscy je polecają.... nic konkretnego, co bym chciała się dowiedzieć na temat pigmentów cieni MAC (praktycznie) i ich odsypek na allegro.
ewka_n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-28, 16:37   #652
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Cienie MAC

Cytat:
Napisane przez ewka_n Pokaż wiadomość
Witam
Zachęcona super opiniami na temat cieni MAC - zachorowałam na ich punkcie Niedługo wybieram się na wesele, więc pomyślałam, że to dobra okazja by zainwestować trochę w MAC'a ale tu pojawia się drobny problem... mianowicie, nie mieszkam w dużym mieście typu Warszawa i znalezienie cieni graniczy po prostu z cudem... Odcieni na allegro są tysiąceeeee i chciałam się tu właśnie Was poradzić

1) Szukam generalnie 3 kolorów - fiolet, zielony i brąz, ale nie wiem czy wystarczy mi 1x fiolet, 1x zielony itd , czy lepiej by było zakupić 2x fiolet, 2x zielony - aby można było fajnie to wycieniować odcienie... ???? nigdy nie miałam doczynienia z cieniami MAC, a nie chce żeby wyszło coś za bardzo pstrokatego. Zaznaczam, że kieruje się zakupem specjalnie na wesele

2) Czy do cieni MAC trzeba jeszcze coś dokupywać ? Czy bezproblemu rozprowadzają się one na podkładnie (używam MF Colour Adapt )

3) Na ile starczają odsypki z allegro ?? Nie wiem czy kupić 4 odcienie za 15zł 1/3 lub też 1/4 cienia , czy więcej np. 7 odcieni 1,5ml za 7zł ?? Na ile użyć mniej więcej to starcza ??

Z góry bardzo dziękuje za pomoc Pozdrawiam

p.s: dodaje załącznik z kolorami, które mniej więcej mnie interesują... Gdyby ktoś miał dane odcienie, proszę o opinie, czy na zdj nie odbiegają one mocno od rzeczywistości ?? (szukam szczególnie odcieni zaznaczonych czerowną kropką )
Ewciu
Wystarczy jak kupisz po jednej sztuce pigmentu ponieważ one są mega wydajne, odsypka 1/3 starcza na jakieś 20-30 użyć ale to też zależy od pigmentu, mają różną konsystencję,jedne są bardziej zbite i wydajne, inne bardziej sypkie...
Do cieni nic nie musisz dokupywać, idealnie leżą na podkładzie, ja używam revlon colorstay i pigmenty trzymają się bardzo długo w niezmienionej formie
Potrzebujesz jedynie pędzelka ze sztucznego włosia do nakładania, płaski, taki mają w ofercie sephora
Pigmenty na Allegro za 7zł to podróbki, pisałyśmy o tym w wątku o MACu, warto zajrzeć
Serdecznie pozdrawiam
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-28, 16:44   #653
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez princess_of_agony Pokaż wiadomość
Nevadko bardzo Ci dziękuję za odpowiedź! Nigdy nie miałam z tym kosmetykiem do czynienia więc byłam ciekawa - zresztą jak zawsze!
Nie ma za co kochana

Cytat:
Napisane przez airish Pokaż wiadomość
Nevada87 ja tez bym chciala nie potrzebowac tylko u mnie niestety on spelnia troszke inne funkcje, mianowicie mam bardzo gleboko osadzone oczy i ten jasny cien odrazu daje pozytywny efekt w ogole to ciesze sie ze Jestescie na tym forum i dzielicie sie z nami wiedza na temat MACa

DZIEKUJEMY bo mysle ze nie jestem sama
Rozumiem i pozdrawiam

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
Właśnie oglądałam pojemniczki - porównywałam do innych aukcji i wyglądają tak samo, ale mam amatorskie oko. Porównałam odcienie pigmentów na ręcę i w pojemniczkach (bo dostałam je wczoraj) do tych, które są na innych aukcjach i wyglądają identycznie. Jak nakładałam je na dłoń to wystarczyło mi kilka "ziarenek" na całkiem pokaźną smugę koloru. Masz rację co do tego, że porównać można tylko z oryginalnym pigmentem, bo niestety zdjecia często przekłamuja obraz. W każdym razie jestem całkiem z nich zadowolona, nawet jeśli nie są oryginalne, w końcu zapłaciłam nie aż tak dużo. Na przyszłość będę ostrożniejsza.
Adusiu wklejam ponownie zrobione przeze mnie zdjęcia dla porównania jak wygląda podróbka ,a jak oryginał, są to dwa różne kolory, ale opakowania mają teoretycznie te same, praktycznie jak widać jest inaczej.
Dlatego też jestem przekonana ,że sprzedawca ,który sprzedał Ci odsypki ma podróbki, porównaj słoiczki...
Opisy w moim łamanym języku angielskim, bo musiałam to udowadniać sprzedawcy z ebay
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-28, 17:22   #654
ewka_n
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 102
Dot.: Cienie MAC

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Ewciu
Wystarczy jak kupisz po jednej sztuce pigmentu ponieważ one są mega wydajne, odsypka 1/3 starcza na jakieś 20-30 użyć ale to też zależy od pigmentu, mają różną konsystencję,jedne są bardziej zbite i wydajne, inne bardziej sypkie...
Do cieni nic nie musisz dokupywać, idealnie leżą na podkładzie, ja używam revlon colorstay i pigmenty trzymają się bardzo długo w niezmienionej formie
Potrzebujesz jedynie pędzelka ze sztucznego włosia do nakładania, płaski, taki mają w ofercie sephora
Pigmenty na Allegro za 7zł to podróbki, pisałyśmy o tym w wątku o MACu, warto zajrzeć
Serdecznie pozdrawiam

Dzięki ślicznie a powiedzcie mi jeszcze dziewczyny... bo chodzi mi o pigmenty, które się błyszczą, mienią , połyskują, itp czy warto kupić np. 2 odcienie jednego koloru ? np. bardzo mnie kusi violet i grape ? albo green i golden olive wiecie.... w połaczeniu ? czy jak się zacznie cieniować, to nic się nie dzieje z cieniami na powiece ? chodzi mi o to, żeby nie wyszło zbyt pstrokato.... czy lepiej sie lekko "ostudzić" i kupić jeden odcien np. fioletu... bo sądzę, że te cienie i tak same w sobie są genialne ? bo jakoś matowe odcienie w ogóle do mnie nie przemawiają...... jak narazie heheh
ewka_n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 10:30   #655
princess_of_agony
Zadomowienie
 
Avatar princess_of_agony
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 187
Dot.: Cienie MAC

Cytat:
Napisane przez ewka_n Pokaż wiadomość
Dzięki ślicznie a powiedzcie mi jeszcze dziewczyny... bo chodzi mi o pigmenty, które się błyszczą, mienią , połyskują, itp czy warto kupić np. 2 odcienie jednego koloru ? np. bardzo mnie kusi violet i grape ? albo green i golden olive wiecie.... w połaczeniu ? czy jak się zacznie cieniować, to nic się nie dzieje z cieniami na powiece ? chodzi mi o to, żeby nie wyszło zbyt pstrokato.... czy lepiej sie lekko "ostudzić" i kupić jeden odcien np. fioletu... bo sądzę, że te cienie i tak same w sobie są genialne ? bo jakoś matowe odcienie w ogóle do mnie nie przemawiają...... jak narazie heheh
Ewciu to już zależy od Ciebie jaką decyzję podejmiesz! Ja bym wzięła po 2 odcienie, a to dlatego, że lubię bawić się różnymi barwami , można je ze sobą łączyć, mieszać i zawsze powstaje coś ciekawego! Violet i grape to dwa różne odcienie i ślicznie wyglądają gdy są ze sobą odpowiednio połączone! Ale oczywiście wybór należy do Ciebie samej ... Co do matów to są super !
__________________
Lila 31.08.2012

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn9vvjc072jfjm.png
princess_of_agony jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 21:36   #656
ewka_n
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 102
Dot.: Cienie MAC

Cytat:
Napisane przez princess_of_agony Pokaż wiadomość
Ewciu to już zależy od Ciebie jaką decyzję podejmiesz! Ja bym wzięła po 2 odcienie, a to dlatego, że lubię bawić się różnymi barwami , można je ze sobą łączyć, mieszać i zawsze powstaje coś ciekawego! Violet i grape to dwa różne odcienie i ślicznie wyglądają gdy są ze sobą odpowiednio połączone! Ale oczywiście wybór należy do Ciebie samej ... Co do matów to są super !
Dziękuje Ci kochana bardzo za pomoc
ewka_n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 23:00   #657
princess_of_agony
Zadomowienie
 
Avatar princess_of_agony
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 187
Dot.: Cienie MAC

Cytat:
Napisane przez ewka_n Pokaż wiadomość
Dziękuje Ci kochana bardzo za pomoc
Nie m za co ! Chyba sama muszę zapolować na parę nowych kolorków !
__________________
Lila 31.08.2012

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn9vvjc072jfjm.png
princess_of_agony jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-04, 09:17   #658
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Cienie MAC

Cytat:
Napisane przez ewka_n Pokaż wiadomość
Dzięki ślicznie a powiedzcie mi jeszcze dziewczyny... bo chodzi mi o pigmenty, które się błyszczą, mienią , połyskują, itp czy warto kupić np. 2 odcienie jednego koloru ? np. bardzo mnie kusi violet i grape ? albo green i golden olive wiecie.... w połaczeniu ? czy jak się zacznie cieniować, to nic się nie dzieje z cieniami na powiece ? chodzi mi o to, żeby nie wyszło zbyt pstrokato.... czy lepiej sie lekko "ostudzić" i kupić jeden odcien np. fioletu... bo sądzę, że te cienie i tak same w sobie są genialne ? bo jakoś matowe odcienie w ogóle do mnie nie przemawiają...... jak narazie heheh
Jeśli chodzi o tak " trudny " kolor jak fiolet, to faktycznie nie można go za bardzo mieszać z innymi zeby nie uzuskać efektu papugi
Polecam jednak sprawdzone zestawienia, które wygladaja na oku rewelacyjnie
- violet na górnej powiece, roztarty delikatnie pigmentem naked, na dolnej powiece night light
- kitschmas + fiolet
- lovely lily + sweet sienna ( urocze zestawienie)
- violet + frost
- viz-a- violet + odrobina glittera reflects pearl

----------------------------

A tak w ogóle to jestem wściekła, bo niejaki Michael
http://www.allegro.pl/item393094429_...ac_1_5ml_.html

nie dość, ze sprzedaje podóbki, to jeszcze ukradł sporo moich opisów, które nocami tworzyłam
Krew mnie zalewa na taki tupet
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-04, 09:29   #659
Guarana
Zakorzenienie
 
Avatar Guarana
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 909
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez geonia;
A tak w ogóle to jestem wściekła, bo niejaki Michael
[URL
http://www.allegro.pl/item393094429_cienie_mac_ pigment_kultowe_cienie_ma c_1_5ml_.html[/URL]

nie dość, ze sprzedaje podóbki,
Fakt, podróbki aż się niedobrze robi!
Guarana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-04, 09:45   #660
anexxa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 1 103
Dot.: Cienie MAC

Geonia, no to zgłoś to ASAP do Allegro. Najczęściej odnosi to pożądany skutek. Podaj linki do jego i swoich aukcji, wytknij oczywiste podobieństwa. Kwestia oryginalności lub braku jest trudna do udowodnienia, ale plagiat - bardzo łatwy.
anexxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:03.