NAPIWEK w salonie fryzjerskim/wätek zbiorczy - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-23, 22:08   #301
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Fryzjerski cennik :)

Cytat:
Napisane przez milypanicz Pokaż wiadomość
naprawdę wierzysz w szczerość fryzjerów.. to obłudni ludzie, z zasady musimy słodzić klientom, niestety myślimy coś zupełnie innego...

Milemupaniczowi gratulujemy odwagi cywilnej Nie każdy by się ośmielił przyznać do własnej obłudy (Coś strasznego )

Właśnie zapragnęłam zakupić ostre nożyczki i oddawać moje włosy w ręce koleżanki/kolegi/mamy/siostry/brata/taty/cioci/wujka etc.

PS. Okazuje się, że mam rację nie dowierzając słodzeniu fryzjerek...
__________________
Jesteś!

Edytowane przez pani-jesień
Czas edycji: 2009-01-23 o 22:10 Powód: dopisek
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 23:53   #302
milypanicz
Raczkowanie
 
Avatar milypanicz
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 42
Cytat:
Napisane przez tootsie Pokaż wiadomość
co za refleksja

Przy odrobinie chęci i czasu można samodzielnie zrobić wiele rzeczy Nie twierdzę przy tym, że naprawiłabym silnik czy ścięła koleżance włosy, bo to są czynności wymagające posiadania konkretnej wiedzy

Uwierz, że malowanie ścian to nie jest wielka filozofia, czasowo malarz jest na pewno lepszy ale zaoszczędzam w ten sposób sporo pieniędzy, które mogę przeznaczyć na owego mechanika czy fryzjera
co do malowania ścian... jeżeli ma to być dobrze zrobione to nawet odpowiedni dobór wałka, sitka, czy nawet ruch wałkiem ma znaczenie... i ma to odzwierciedlenie na ścianie... no ale jeżeli o budowanie to musimy przejść na inne forum... też pogawożymy.

Cytat:
Napisane przez Sikorka0204 Pokaż wiadomość
Troszkę rozmowa zeszła na inny temat MiłyPanicz nie daj sobie tak ręki ucinać bo to niebezpieczne bo akurat nie masz racji w związku z dezynfekcją. To, że znasz 4osoby dbające o to - to współczuje bo fryzjer powinien znać zagrożenia, jakie mogą stwarzać nie zdezynfekowane narzędzia. Ja osobiście nie wyobrażam sobie nie dezynfekować narzędzi po każdym kliencie i nie znam fryzjera który tego nie robi! A co do sieciówek nie spotkałam się z procentem 10% to chyba parę lat temu

Wracając do tematu:
Moim zdaniem trzeba zwrócić też uwagę na położenie w którym znajduję się salon. Co innego jak ktoś wynajmuję na przedmieściu a co innego gdy w centrum. Oczywiście nie popieram jakiś cen gdzie strzyżenie zaczyna się ponad 100zł wzwyż. Aczkolwiek 15zł to naprawdę malutko, tym bardziej,że to praca fizyczna a strzyżenia niektóre potrafią być czasochłonne
U mnie w salonie ceny wyglądały następująco:
73zł strzyżenie damskie
43zł strzyżenie męskie
modelowanie 40zł
prostowanie 10zł
koloryzacja 100zł wzwyż
sikorka... chyba w krasnoludki wierzysz... pewnie że internet to anonimowość... ideologie i teorię znam... a praktyka idzie innym torem, a ty i twój salon.. wielka ściema nie ma salonu gdzie po każdym użyciu narzędzi są one podawane dezynfekcji... i po 100kroć kłamiesz. podaj nazwę i adres salonu... (hipotetyka) a dam nawet moje obie nogi obciąć, że tego nie robicie... po każdym kliencie... tak jak stoi w rozporządzeniu ministra.
Co do siecówek... podstawa to 1126zł, i im masz więcej klientów wzrasta twój procent, więc podejmując pracę na świerzaka nie masz większego niż 10% zarobku. Podaj nazwę sieci gidzie na wstępie dają więcej... BO FAKTEM OCZYWISTYM JEST, ŻE KIEDY FRYZJER MA ZAPLECZE W LICZBIE ZADOWOLONYCH KLIENTÓW... PROCENT WZRASTA. za długo pracuje w fachu i za dużo ludzi poznałem aby łykać takie brednie.

Cytat:
Napisane przez pani-jesień Pokaż wiadomość

Milemupaniczowi gratulujemy odwagi cywilnej Nie każdy by się ośmielił przyznać do własnej obłudy (Coś strasznego )

Właśnie zapragnęłam zakupić ostre nożyczki i oddawać moje włosy w ręce koleżanki/kolegi/mamy/siostry/brata/taty/cioci/wujka etc.

PS. Okazuje się, że mam rację nie dowierzając słodzeniu fryzjerek...
a dziękuję... choć sprawa dotyczy większego grona pracowników mających kontakt z klientelą szerokopojętą... np. pani w żabce non stop w głowie przeklina. a proszę mi uwierzyć... gdyby klienci wiedzieli co fryzjer naprawdę o nich myśli... kiepski byłby ruch...

obłudnym trzeba być żeby kłamać nawet na forum internetowym... fryzjerzy w 98% nie przeprowadzają dezynfekcji narzędzi po każdorazowym użyciu!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-01-24 o 12:28 Powód: post pod postem/korzystaj z opcji edycji i multicytowania.
milypanicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 08:33   #303
Serendipity
Zakorzenienie
 
Avatar Serendipity
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 281
Dot.: Fryzjerski cennik :)

Cytat:
Napisane przez milypanicz Pokaż wiadomość
obłudnym trzeba być żeby kłamać nawet na forum internetowym... fryzjerzy w 98% nie przeprowadzają dezynfekcji narzędzi po każdorazowym użyciu!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zaraz puszczę pawia.
__________________
Denerwować się to mścić na własnym zdrowiu za głupotę innych.
Serendipity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 09:16   #304
d00mi
Raczkowanie
 
Avatar d00mi
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 402
GG do d00mi
Dot.: Fryzjerski cennik :)

Cytat:
Napisane przez Dewjani Pokaż wiadomość
ja się już zaczynam martwić o finanse...

zapisałam się niedawno do MIODEK HAIR HOUSEw CH Klif.Pani mi powiedziała, że farbowanie długich to 70 zł, strzyżenie 70. Ale założe się, że zapłacę powyżej 300...denerwuje mnie jedna rzecz: inny jest cennik, a inna zupełnie cena płacona przy kasie
człowiek nigdy nie może być mniej więcej przygotowany na to ile zapłaci...

hehe tak się składa śmiesznie że byłam z kuzynem włascicela salonu prawie dwa lata... generalnie dobrze ze się rozstalismy ale z tego co mi wiadomo wszyscy zadowoleni z salonu wychodzi
oczywiscie wszyscy to pojęcie wzgledne..no większosc
d00mi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 09:17   #305
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Fryzjerski cennik :)

Cytat:
Napisane przez tootsie Pokaż wiadomość
moja fryzjerka wie, że farbuje się domu. A ostatnio pochwaliła razem z innymi klientkami mój kolor włosów Stan moich włosów również uważa za bardzo dobry

Po farbowaniu stosuję płukankę z sokiem cytrynowym lub octem, który pięknie domyka mi łuski włosa i nie narzekam na szybkie wypłukiwanie się koloru Produkty do pielęgnacji włosów potrafię dobrać sobie sama Od tego mam Wizaż
Nic dodać, nic ująć

Cytat:
Napisane przez milypanicz Pokaż wiadomość
obłudnym trzeba być żeby kłamać nawet na forum internetowym... fryzjerzy w 98% nie przeprowadzają dezynfekcji narzędzi po każdorazowym użyciu!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
wiesz to ze ty znasz ludiz którzy tego nie robią to nie znaczy ze zawsze tak jest, to ze w Gliwicach 98% fryzjerów nie dezyfekuje narzędzi nie naczy ze jest tak w skali ogólnopolskiej, w salonie do którego ja chodzę zawsze narzędzia są dezynfekowane po każdym kliencie, no a przynjamniej przed użyciem ich na mnie
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 10:51   #306
Sikorka0204
Zakorzenienie
 
Avatar Sikorka0204
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 491
Dot.: Fryzjerski cennik :)

Cytat:
Napisane przez milypanicz Pokaż wiadomość
sikorka... chyba w krasnoludki wierzysz... pewnie że internet to anonimowość... ideologie i teorię znam... a praktyka idzie innym torem, a ty i twój salon.. wielka ściema nie ma salonu gdzie po każdym użyciu narzędzi są one podawane dezynfekcji... i po 100kroć kłamiesz. podaj nazwę i adres salonu... (hipotetyka) a dam nawet moje obie nogi obciąć, że tego nie robicie... po każdym kliencie... tak jak stoi w rozporządzeniu ministra.
Co do siecówek... podstawa to 1126zł, i im masz więcej klientów wzrasta twój procent, więc podejmując pracę na świerzaka nie masz większego niż 10% zarobku. Podaj nazwę sieci gidzie na wstępie dają więcej... BO FAKTEM OCZYWISTYM JEST, ŻE KIEDY FRYZJER MA ZAPLECZE W LICZBIE ZADOWOLONYCH KLIENTÓW... PROCENT WZRASTA. za długo pracuje w fachu i za dużo ludzi poznałem aby łykać takie brednie.
Po pierwsze wypraszam sobie zarzucanie mi kłamstwa. Jesteś bezczelny trochę w swoich wypowiedziach i to nie tylko w stosunku do mnie(np kiedy napisałeś do innej wizażanki"ciemna wizażanko". Trochę kultury!

Podam nazwę salonu bo nie chce całego adresu. Jest to salon Jean Louis David. Jeśli jesteś taki pewny siebie - to idź zobacz(obojętnie do którego). Maszynki i grzebienie są dezynfekowane przy kliencie. Szczotki za każdym razem wyciągamy zdezynfekowane z woreczka(oczywiście zamkniętego)-jest ich na tyle, że starcza na cały dzień!Peleryny mamy jednorazowe, ręczniki również. W trakcie strzyżenia 2x zamiatamy stanowisko itd

Przepraszam, masz 22 lata z tego co patrzyłam w profilu więc dużo wiedzieć nie możesz(doświadczenie). Poza tym nie wiem czy wiesz fryzjer uczy się całe życie!
Współczuje tego, że jak sam piszesz należysz do grupki obłudnych, podlizujących się fryzjerów. Taka moja rada zmień troszkę postawę - klient rozpozna prawdę od ściemy Mi proponowali dużo więcej na wstępie niż Ty piszesz sorki ale nie wierze w to, że tak dobrze jesteś zorientowany. To chyba jasne, że fryzjerzy z Warszawy i Krakowa będą zarabiali większe pieniądze(zazwyczaj)niż z jakiś małych miasteczek.
Sikorka0204 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 12:37   #307
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Fryzjerski cennik :)

Przypominam,ze z Tego wätku robicie off top.

Milypanicz-prosze zapoznac sie z Regulaminem forum,i troche spuscic z tonu.
Jesli dalej chcesz prowadzic swojä dyskusje na temat pracy fryzjera,od tego jest PW.
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-24, 13:32   #308
kasiaczek141
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 535
Dot.: Fryzjerski cennik :)

Cytat:
Napisane przez pani-jesień Pokaż wiadomość

Milemupaniczowi gratulujemy odwagi cywilnej Nie każdy by się ośmielił przyznać do własnej obłudy (Coś strasznego )

Właśnie zapragnęłam zakupić ostre nożyczki i oddawać moje włosy w ręce koleżanki/kolegi/mamy/siostry/brata/taty/cioci/wujka etc.

PS. Okazuje się, że mam rację nie dowierzając słodzeniu fryzjerek...
Masz rację... Szczerze to po wypowiedziach "miłegopanicza" i własnych doświadczeniach i wizytach u fryzjęra to naprawdę wolałabym zeby mi koleżanka ścieła włosy albo sama
kasiaczek141 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 14:03   #309
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Fryzjerski cennik :)

Ja co miesiąc chodzę do mojej fryzjerki i płacę 60 zł za odrost (farbuję włosy na blond). Odkąd się przeprowadziłam, jeżdżę do niej przez pół miasta (czyli zajmuje mi to ponad godzinę). Czemu to robię, mając duuużo bliżej salony sieciowe?

Bo tylko Pani Ala, jak usłyszała, że robimy blond, to powiedziała "nie" dekoloryzacji (w JLD, JD i innych chieli mi ją robić... zupełnie niepotrzebnie). Bo wiem, że kosmetyki, których używa, nie są tanimi podróbkami wlanymi do oryginalnych butelek po kosmetykach np. L'Oreal Prof (z czym się spotkałam już w kilku Warszawskich salonach sieciowych). I dlatego, że dostaję zawsze coś do jedzenia i picia i w salonie panuje cudowna atmosfera No i cena nie jest jakaś szczególnie wysoka, aczkolwiek mogłaby być niższa

A co do dezynfekcji, w jakim salonie mają autoklawy klasy szpitalnej? Inna dezynfekcja to dla mnie żadna dezynfekcja.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 23:37   #310
Dewjani
Zadomowienie
 
Avatar Dewjani
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Varsovia Optima Maxima
Wiadomości: 1 288
Dot.: Fryzjerski cennik :)

Cytat:
Napisane przez d00mi Pokaż wiadomość
hehe tak się składa śmiesznie że byłam z kuzynem włascicela salonu prawie dwa lata... generalnie dobrze ze się rozstalismy ale z tego co mi wiadomo wszyscy zadowoleni z salonu wychodzi
oczywiscie wszyscy to pojęcie wzgledne..no większosc
ty mnie, moja droga, nie strasz!!!!!

mam włosy do pasa i nie chcę, NIE MOGĘ, mieć ich s*******onych!!!!

mam nadzieję, że się zaliczę do tej WIĘKSZOŚCI....
__________________
Mój awatar jest chroniony prawem autorskim. Zabrania się go kopiować i/lub rozpowszechniać.


Dewjani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 23:26   #311
milypanicz
Raczkowanie
 
Avatar milypanicz
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 42
Cytat:
Napisane przez kaska222 Pokaż wiadomość
Przypominam,ze z Tego wätku robicie off top.

Milypanicz-prosze zapoznac sie z Regulaminem forum,i troche spuscic z tonu.
Jesli dalej chcesz prowadzic swojä dyskusje na temat pracy fryzjera,od tego jest PW.
czyli jak ktoś jest szczery i nie zgadza się z banialukami i szeroko pojętym debilizmem to ban?? spoko nie ma problemu możesz mnie usunąć z tego forum, więc róbcie sobie dekoloryzację rumiankiem a JLD wysterylizowaną jednorazową peleryną ochronią wasze ciuchy przed spadającym po obicięciu uchu. jeżeli chodzi o JLD?? jednorazowe peleryny?? śmiechu warte kojarzy mi się to z salonem fryzjerskim dla ludzi zafszonych, po drugie jak z człowiea uczonego rzemiosła metodą tradycyjną robi się fryzjera ścinającego maszynką?? z tego co słyszałem to kiepsko to wychodzi bo nie słyszałem o JLD ani jednej pozytywnej opinii. a co do mojego doświadczenia jeżeli pracuje się od 16 roku życia w fachu to daje 6 lat więc wydaje mi się dość sporo... no i ahaaaaaaaaa przecież JLD zatrudnia też ludzi świeżo po ŻAKu, czyli ludzi po dwuletniej szkole policealnej, gdzie egzamin na technika usług fryzjerskich jest tylko na papierze. Tyle kończe pozdrawiam was farubujące włosy w domu... jak wymyślicie farby z ziemniaków to dajcie znać...

Cytat:
Napisane przez Sikorka0204 Pokaż wiadomość
klient rozpozna prawdę od ściemy
kiepsko ściemniasz............wid ocznie,

a co do obłudy musisz być obłudna, kiedy przychodzi do ciebie karakan i pyta w czym jej będzie dobrze, musisz jej doradzić........ a w środku ciebie coś krzyczy "W NICZYM NIE BĘDZIE CI DOBRZE SKRZYŻOWANIU PAWIANA Z POCIĄGIEM"

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-02-04 o 00:10 Powód: post pod postami/korzystaj z opcji edycji i multicytowania.
milypanicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-04, 01:11   #312
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Fryzjerski cennik :)

Cytat:
Napisane przez milypanicz Pokaż wiadomość
czyli jak ktoś jest szczery i nie zgadza się z banialukami i szeroko pojętym debilizmem to ban??spoko nie ma problemu możesz mnie usunąć z tego forum
milypanicz-ostrzegam po raz kolejny i ostatni raz,prosze nie robic off top/u w tym wätku.Nic takiego nie napisalam, wiec prosze czytac ze zrozumieniem.....

Nie rozumiem po co pan/i ciägnie dalej ten temat,wszystko zostalo powiedzone wiec EOT.Jesli ktos nie zgadza sie z panem/iä opinniä,trudno to juz jego sprawa.Dziwie sie ze pan/i jako doswiadczony fryzjer tnie sie z uzytkownikami zäb za zäb.....
Z czystej ciekawosci chcialabym sie do pana/i wybrac czy jest pan/i takim dobrym fryzjerem/kä,ale z tych postöw co przeczytalam to mialabym zawahania.....
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 09:16   #313
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Fryzjerski cennik :)

Cytat:
Napisane przez redakcja Pokaż wiadomość
Zafirah loguje się na różne konta z tego samego komputera: milypanicz i Zafirah
naprawde interesujące, gliwiccy fryzjerzy korzystają z jednego komputera? a podobno sie nie znacie, hmm

powstarzam za Kaską222: milypaniczu, spusc z tonu, bo to sie robi juz niesmaczne to tylko forum interetowe, nie ma sensu sie tak wczuwac.

wracamy do tematu watku, kolejne posty nie na temat beda nagradzane punktami lub zwyczajnie usuwane
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 11:32   #314
Zafirah
Rozeznanie
 
Avatar Zafirah
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 717
Dot.: Fryzjerski cennik :)

Wiadomosc wyslana do moderatora wiec sprawa chyba wyjasniona

Proszę mnie nie łączyć z wypowiedziami uzytkownika "miłypanicz" gdyż zaszło nieporozumienie.
Zafirah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 11:36   #315
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Fryzjerski cennik :)

ok Zafirah, dzieki za wyjasnienia na PW.

wracajmy do dyskusji o cenach za uslugi fryzjerskie, inne sprawy prosze zalatwiac przez PW
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 10:55   #316
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Fryzjerski cennik :)

ile mniej wiecej mogloby kosztowac zrobienie kolorowego grubszego jednego pasemka?
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 17:19   #317
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: Fryzjerski cennik :)

strzyzenie od 2-5/7 zl do 15 max (szukam takie fryzjera ktory obetnie mnie do takiej kwoty). wchodzac pytam sie ile przyciecie. mowi XX zl - albo wychodze albo zostaje

2- grzywka tyle ost placilam w tym samym salonie :
5/7 - tyle placilam za podciecie dolnej warstwy wlosow

ceny bez mycia wlosow i bez modelowania
rekord kiedy zaplacilam 18 zl (ze znizka 10%) bo nie wiedzialam ze az tyle wyniesie obciecie

nie modeluje wlosow. ale fryzjerzy maja takie uslugi do 20/25 zl, uczesanie do 20-40 zl. fryzura na slub : chyba placilam 35-40 zl - "elegancki" irokez

pytanie o farbowanie od 30 zl


pasemka 1 kolorowe do - 54 tyle placilam z modelowaniem (60 zl - 10% znizki)
chociaz zdarzylo mi sie 4 lata temu za 45 z modelowaniem

bylam u innego fryzjera rok temu i chyba zaplcilam ok 70 zl za 2 kolory (bez modelowania)

(nie przycinam wlosow w trakcie farbowania)

no to chyba tyle.
nigdy nie zaplacilabym
- powyzej 15 zl za obciecie
- powyzej 80 zl za pasemka z modelowaniem

a jak czytalam o tym jak kobiety byly o nietrafionego fryzjera i zostawily tam 200-400 zl to ja <mdleje>

nie chodze do jakis Super Salonow bo wiem ze tam sie placi extra kasiorke. czasami to jest kanciapa a czasami "stary" salonik. a do fryzjera chodze na proste zabiegi - przycinanie, farbowanie, pasemka uczesanie

Edytowane przez agusiamyszka
Czas edycji: 2009-02-09 o 17:33
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 17:36   #318
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Fryzjerski cennik :)

Cytat:
Napisane przez agusiamyszka Pokaż wiadomość
strzyzenie od 2-5/7 zl do 15 max (szukam takie fryzjera ktory obetnie mnie do takiej kwoty). wchodzac pytam sie ile przyciecie. mowi XX zl - albo wychodze albo zostaje

2- grzywka tyle ost placilam w tym samym salonie :
5/7 - tyle placilam za podciecie dolnej warstwy wlosow

ceny bez mycia wlosow i bez modelowania
rekord kiedy zaplacilam 18 zl (ze znizka 10%) bo nie wiedzialam ze az tyle wyniesie obciecie

nie modeluje wlosow. ale fryzjerzy maja takie uslugi do 20/25 zl, uczesanie do 20-40 zl. fryzura na slub : chyba placilam 35-40 zl - "elegancki" irokez

pytanie o farbowanie od 30 zl


pasemka 1 kolorowe do - 54 tyle placilam z modelowaniem (60 zl - 10% znizki)
chociaz zdarzylo mi sie 4 lata temu za 45 z modelowaniem

bylam u innego fryzjera rok temu i chyba zaplcilam ok 70 zl za 2 kolory (bez modelowania)

(nie przycinam wlosow w trakcie farbowania)

no to chyba tyle.
nigdy nie zaplacilabym
- powyzej 15 zl za obciecie
- powyzej 80 zl za pasemka z modelowaniem

a jak czytalam o tym jak kobiety byly o nietrafionego fryzjera i zostawily tam 200-400 zl to ja <mdleje>

nie chodze do jakis Super Salonow bo wiem ze tam sie placi extra kasiorke. czasami to jest kanciapa a czasami "stary" salonik. a do fryzjera chodze na proste zabiegi - przycinanie, farbowanie, pasemka uczesanie

nie zaplacilabys powyzej 15 zl za obciecie? yy dla mnie to troche dziwne, zbyt niski próg. bez przesady. kto moze za tyle obicnac i wychodzic na swoje...
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 21:08   #319
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: Fryzjerski cennik :)

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616
nie zaplacilabys powyzej 15 zl za obciecie? yy dla mnie to troche dziwne, zbyt niski próg. bez przesady. kto moze za tyle obicnac i wychodzic na swoje...
za samo przyciecie , bez mycia , to nie bo zwykle ide tylko podciac 2-3 cm i nie prosze o doradzenie. siadam,mowie : prosze mi wycieniowac i przyciac troszeczke tak z 2 cm i juz

sa takie fryzjerki. obcinaja za 10-12 zl
meski fryzjer tez tyle bierze

czy wychodza na swoje, to nie wiem

bylam kiedys w lovely look? (jakos tak sie to nazywalo)
cena 25 - mycie modelowanie i obciecie. pytam ile bez mycia i modelowania. cena ta sama

Cytat:
Napisane przez Dewjani
pocieszę cię: za 1 odrost (bo mam 1 pasemko) płacę 100 złotych
mnie by bylo bardzo szkoda. za takie pieniadze bym miala

Baleyage (trzy kolory) - od 70zł
Baleyage (trzy kolory) + strzyżenie + modelowanie- od 80zł

od ceny wyjsciowej jeszcze znizka 10%
(cennik z str : salon kosmetyczno-fryzjerki avenue park)

ale rozumiem : wawa i ceny musza zwalic z nog

tak zartujac : jakby moj luby dowiedzial sie ze tyle zaplacilam za 1 odrost, podejrzewam ze spowoduje to impotencje do konca zycia ;D

Edytowane przez agusiamyszka
Czas edycji: 2009-02-09 o 21:43
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-10, 17:34   #320
Dewjani
Zadomowienie
 
Avatar Dewjani
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Varsovia Optima Maxima
Wiadomości: 1 288
Dot.: Fryzjerski cennik :)

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
ile mniej wiecej mogloby kosztowac zrobienie kolorowego grubszego jednego pasemka?
to zdecydowanie zależy od salonu, jak również od miasta

Cytat:
Napisane przez agusiamyszka Pokaż wiadomość
strzyzenie od 2-5/7 zl do 15 max (szukam takie fryzjera ktory obetnie mnie do takiej kwoty). wchodzac pytam sie ile przyciecie. mowi XX zl - albo wychodze albo zostaje

2- grzywka tyle ost placilam w tym samym salonie :
5/7 - tyle placilam za podciecie dolnej warstwy wlosow

ceny bez mycia wlosow i bez modelowania
rekord kiedy zaplacilam 18 zl (ze znizka 10%) bo nie wiedzialam ze az tyle wyniesie obciecie

nie modeluje wlosow. ale fryzjerzy maja takie uslugi do 20/25 zl, uczesanie do 20-40 zl. fryzura na slub : chyba placilam 35-40 zl - "elegancki" irokez

pytanie o farbowanie od 30 zl


pasemka 1 kolorowe do - 54 tyle placilam z modelowaniem (60 zl - 10% znizki)
chociaz zdarzylo mi sie 4 lata temu za 45 z modelowaniem

bylam u innego fryzjera rok temu i chyba zaplcilam ok 70 zl za 2 kolory (bez modelowania)

(nie przycinam wlosow w trakcie farbowania)

no to chyba tyle.
nigdy nie zaplacilabym
- powyzej 15 zl za obciecie
- powyzej 80 zl za pasemka z modelowaniem

a jak czytalam o tym jak kobiety byly o nietrafionego fryzjera i zostawily tam 200-400 zl to ja <mdleje>

nie chodze do jakis Super Salonow bo wiem ze tam sie placi extra kasiorke. czasami to jest kanciapa a czasami "stary" salonik. a do fryzjera chodze na proste zabiegi - przycinanie, farbowanie, pasemka uczesanie
mało płacisz- zazdroszczę Ci.
Ja chodzę tylko do firmowych lub tzw. firmowych salonów, jak np. JLD (chociaż jak ktoś zauważył wyżej- są tam mega różni ludzie i trzeba mieć po prostu szczęście, żeby trafić na zapalonego lub specjalistę. Zapłacisz kupę szmalu, a efekty kiepskie...). Ale nawet jak kiedyś poszłam do FP to na blond paśmie zażyczyłam sobie czerwonego, i oczywiście żaden "specjalista" nie przewidział, że się zmyje i pozostanę przy różu. A oczywiście zapłaciłam 100 złotych


Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
nie zaplacilabys powyzej 15 zl za obciecie? yy dla mnie to troche dziwne, zbyt niski próg. bez przesady. kto moze za tyle obicnac i wychodzic na swoje...
też się właśnie nad tym zastanawiam

Cytat:
Napisane przez agusiamyszka Pokaż wiadomość
mnie by bylo bardzo szkoda. za takie pieniadze bym miala

Baleyage (trzy kolory) - od 70zł
Baleyage (trzy kolory) + strzyżenie + modelowanie- od 80zł

od ceny wyjsciowej jeszcze znizka 10%
(cennik z str : salon kosmetyczno-fryzjerki avenue park)

ale rozumiem : wawa i ceny musza zwalic z nog

tak zartujac : jakby moj luby dowiedzial sie ze tyle zaplacilam za 1 odrost, podejrzewam ze spowoduje to impotencje do konca zycia ;D
wiesz, nie to, że MUSZĄ zwalić z nóg, ale czynsz jest zdecydowanie wyższy i muszą jednak coś zarabiać.
Niestety mnie też szkoda płacić tyle- ale trudno. Chcę wyglądać oryginalnie= muszę płacić.
We czwartek idę do Miodek Hair House i tam za farbowanie długich jest 70złotych, za strzyżenie p. Rafała Miodka również 70. To już razem 140 złotych. Mam włosy do pasa, gęste. Więc domyślam się, że zapłacę nawet trochę więcej niż 70...(tym razem być może zafarbuję całość). Generalnie dochodzi do tego mycie, czesanie. Nigdy nie modeluję, bo bym chyba płaciła ponad 450 złotych!!!!
W każdym jak wrócę od fryzjera to napiszę Wam ile dokładnie wydałam...Ale Laski, trzymajcie kciuki, żeby nie były to krocie...
__________________
Mój awatar jest chroniony prawem autorskim. Zabrania się go kopiować i/lub rozpowszechniać.


Dewjani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 11:49   #321
Dewjani
Zadomowienie
 
Avatar Dewjani
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Varsovia Optima Maxima
Wiadomości: 1 288
Dot.: Fryzjerski cennik :)

ok, byłam w Miodek Hair Studio. Zapłaciłam 300 zł, ale byłam tak zadowolona, że dałam jeszcze napiwek
w cenie: farbowanie całych bardzo długich; farbowanie szerokiego jednego pasma; kilka cieniutkich pasemek z wierzchu; cięcie: (sporo ściełam włosy- miałam do bioder, teraz mam do łopatek) cieniowanie. Loki zrobił mi już p. Rafał gratis.
Generalnie jestem bardzo zadowolona, kolory idealnie dobrane do mojej urody, super cięcie!
__________________
Mój awatar jest chroniony prawem autorskim. Zabrania się go kopiować i/lub rozpowszechniać.


Dewjani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 01:37   #322
SeNsAzIoNe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 15
Cool Dot.: Fryzjerski cennik :)

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Płacę za czas ale za produkty też i nie wiem co dziwnego w farbowaniu włosów w domu, wiele wizażanek tak robi... a teraz mama mi nie farbuje bo mam balejaż
tekstu o dentyście nie będe komentować bo jest poniżej poziomu podłogi
radziłabym Ci spuścić trochę z tonu
Tekst o dentyscie jest boski... No, może nie sam tekst a sens metafory milegopanicza
SeNsAzIoNe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 11:18   #323
milypanicz
Raczkowanie
 
Avatar milypanicz
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 42
Dot.: Fryzjerski cennik :)

Cytat:
Napisane przez SeNsAzIoNe Pokaż wiadomość
Tekst o dentyscie jest boski... No, może nie sam tekst a sens metafory milegopanicza
dziękuję
milypanicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 12:12   #324
kasia fryzjerstwo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 61
Unhappy Dot.: Fryzjerski cennik :)

Moja koleżanka ostatnio poszła podciąć koncowki i chciala wyprostowac wlosy ale zaspiewal jej 120zl po czym wyszla stamtad.
__________________
Koraf
kasia fryzjerstwo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 13:43   #325
milypanicz
Raczkowanie
 
Avatar milypanicz
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 42
Dot.: Fryzjerski cennik :)

Cytat:
Napisane przez kasia fryzjerstwo Pokaż wiadomość
Moja koleżanka ostatnio poszła podciąć koncowki i chciala wyprostowac wlosy ale zaspiewal jej 120zl po czym wyszla stamtad.
W sumie strzyżenie + modelowanie... w zależności od cennika, normalna cena. Nawet jak podcinasz tylko końcówki to fryzjer musi wykonać wszystkie czynności, takie jak separacje na włosach, cięcie i cieniowanie, zmiękczanie itp.... gdyby przyłożył ci nożyczki do pleców i obciął 0,5-1cm włosów to może cena była by mniejsza a efekt niezadowalający.
milypanicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 20:46   #326
Zafirah
Rozeznanie
 
Avatar Zafirah
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 717
Dot.: Fryzjerski cennik :)

milypaniczu: a po cóż to chcesz zmiękczać włosy do cięcia? wszak czynność tę wykonujemy li i tylko po to aby zafarbować rowno wlosy siwe lub tzw. dziewicze
Zafirah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 09:22   #327
munecabrava
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 133
Dot.: Fryzjerski cennik :)

witam mam takie pytanie ......chcialam sie zapytac ile oze kosztowac baleyage z 3 kolorkow wykonany przez fryzjera " domowego" nie w salonie ale np ....pryatnie u fryzjerki ..... dodam ze farby klientka ma zkpione ...sa to Renee Blanche .....kolorki maja byc jasny braz , sredni braz oraz blond ....ile za sama usluge wykonania ?? .....i ile za podciagniecie pasemek na mikroringach ....... koszt podciagniecia jednego pasemka ze zrobiniem na nowo koncówki ... ??
munecabrava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 09:39   #328
Zafirah
Rozeznanie
 
Avatar Zafirah
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 717
Dot.: Fryzjerski cennik :)

munecabrava: to pytanie musisz zadac fryzjerowi z ktorym sie umowisz na taka usluge, jeden za balejaż wezmie 50 zl a inny 200 zl, to wszystko jest uzaleznione od sytuacji.
Zafirah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 14:08   #329
milypanicz
Raczkowanie
 
Avatar milypanicz
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 42
Dot.: Fryzjerski cennik :)

Cytat:
Napisane przez Zafirah Pokaż wiadomość
milypaniczu: a po cóż to chcesz zmiękczać włosy do cięcia? wszak czynność tę wykonujemy li i tylko po to aby zafarbować rowno wlosy siwe lub tzw. dziewicze
droga zafiro:P zmiękczaniem nazywamy również delikatne cieniowanie włosów, tzn. nie obcinasz pasma a jedynie nacinasz wzdłuż porostu włosa, metodę tą nazywamy również pikowaniem.
milypanicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 16:38   #330
Zafirah
Rozeznanie
 
Avatar Zafirah
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 717
Dot.: Fryzjerski cennik :)

ah ah, dziękuję bardzo miłypaniczu za oświecenie, a ile Ty bierzesz w domu za balejaż z 3 kolorów? tylko zeby nie trzeba bylo uzywac rozjasniacza bo podobno niszczy wlosy. czy stosujesz jakies alternatywy? rumianek na przyklad?
Zafirah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-10 10:54:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:14.