Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-24, 12:38   #1051
Miriam19
Raczkowanie
 
Avatar Miriam19
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 389
GG do Miriam19
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
A ja mam ciemne wlosy baardzo prawie czarne :/ (naturalne mam jakis braz) i wlasnie mam odrosty takie jasniutkie i w sumie chcialabym miec jasniejsze wloski jak zrobie sobie jakims jasnym kolorkiem to cos mi wyjdzie czy zupelnie nic?
hmmm...raczej na tych ciemnych włosach farbowanie jasnym kolorem nie będzie widoczne, jedynie odrosty Ci złapie, a reszta pozostanie ciemna jestem w tej samej sytuacji i jedynie dekoloryzacja pozwoli na zmianę koloru na jaśniejszy
Miriam19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 12:41   #1052
xxxGosiaczekxxx
Przyczajenie
 
Avatar xxxGosiaczekxxx
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Konin
Wiadomości: 14
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Ja właśnie wczoraj widziałam u mnie w Rossmannie nowy casting- ciemna czekolada super
xxxGosiaczekxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 14:17   #1053
nestka
Raczkowanie
 
Avatar nestka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 476
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aajjii Pokaż wiadomość
to jawklejepralinke wsztucnzym swietle wczoraj farbowalam,w sumie identyczna jak naopakowaniu w dziennym swietle
ładny kolorek powiedz jak wygladają na słońcu ?


myślicie, że pralina byłaby dobra dla wiosennego typu urody ? szukam czegoś w odcieniu ciepłym kasztanowy ale koniecznie z castingu
nestka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 14:27   #1054
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Miriam19 Pokaż wiadomość
hmmm...raczej na tych ciemnych włosach farbowanie jasnym kolorem nie będzie widoczne, jedynie odrosty Ci złapie, a reszta pozostanie ciemna jestem w tej samej sytuacji i jedynie dekoloryzacja pozwoli na zmianę koloru na jaśniejszy

kurcze na dekoloryzacje na pewno sie nie zdecyduje
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 14:33   #1055
blackberry456
Zadomowienie
 
Avatar blackberry456
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

farbowałam włosy niecałe 2 tygodnie temu "hebanową czernią" i już widzę przebłyski brązu chciałabym dłużej cieszyć się czernią, a farby wole nie używać, wiec moje pytanie: jak czesto można robić włosy castingiem?
__________________
W deszczu maleńkich żółtych kwiatów
w spokoju przy sobie
nie czując czasu..
blackberry456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 14:57   #1056
MonikSee
Raczkowanie
 
Avatar MonikSee
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 98
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez MonikSee Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam teraz rozjaśnione żółtawo-pomarańczowe - sprane włoski chciałabym by kolorek wyrównał się na taki ciepły blond, zastanawiam się nad kolorami świetlisty i słoneczny - czy jest szansa , że któryś chwyci na moich włosach? Tylko czytam że niekiedy Casting wychodzi ciemniej???? tego bym nie chciała, bo wyszedłby rudy.....
Może macie jakieś zdjęcia swoich włosków jakie wyszły po Blondzie 900 i 930?

i jak myślicie? bo cały czas sie zastanawiam
MonikSee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 15:34   #1057
Miriam19
Raczkowanie
 
Avatar Miriam19
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 389
GG do Miriam19
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
kurcze na dekoloryzacje na pewno sie nie zdecyduje
a czemu nie? jeśli masz mocno zniszczone włoski, to rzeczywiście lepiej nie ryzykować, ale jeśli nie to może nie być tak źle istnieje taki rodzaj nieinwazyjnej dekoloryzacji, która ściąga z włosa tylko ten ciemny pigment, włosy zostają od razu po dekolorze takie rudo-brązowe, ale na to kładzie się farbkę i jest git no i włosy tak na tym nie cierpią. Ja idę na dekoloryzację w czwartek i no nie powiem, trochę się boję, ale wszystko lepsze od czarnych kłaków, a po co sie męczyć
Miriam19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-24, 18:01   #1058
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Miriam19 Pokaż wiadomość
a czemu nie? jeśli masz mocno zniszczone włoski, to rzeczywiście lepiej nie ryzykować, ale jeśli nie to może nie być tak źle istnieje taki rodzaj nieinwazyjnej dekoloryzacji, która ściąga z włosa tylko ten ciemny pigment, włosy zostają od razu po dekolorze takie rudo-brązowe, ale na to kładzie się farbkę i jest git no i włosy tak na tym nie cierpią. Ja idę na dekoloryzację w czwartek i no nie powiem, trochę się boję, ale wszystko lepsze od czarnych kłaków, a po co sie męczyć
na razie bede probowac innymi sposobami..
jak nie to moze sie zdecyduje..
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 19:46   #1059
aajjii
Zadomowienie
 
Avatar aajjii
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 340
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez nestka Pokaż wiadomość
ładny kolorek powiedz jak wygladają na słońcu ?


myślicie, że pralina byłaby dobra dla wiosennego typu urody ? szukam czegoś w odcieniu ciepłym kasztanowy ale koniecznie z castingu
w sloncu wyglada jak brazik z lekko ale naprawde lekko kasztanowym polyskiem , a w cieniu i bez slonca jak zwykly brazik
aajjii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 19:52   #1060
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Dziewczyny, ja dopiero raz farbowalam Castingiem- kolor ciemny braz. Jestem bardzo zadowolona- efekt poniżej
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 19:57   #1061
Anja92
Wtajemniczenie
 
Avatar Anja92
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 523
GG do Anja92
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja dopiero raz farbowalam Castingiem- kolor ciemny braz. Jestem bardzo zadowolona- efekt poniżej
Piękny kolor! Chyba sama wypróbuje ten odcień
__________________

Anja92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-24, 20:10   #1062
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Anja92 Pokaż wiadomość
Piękny kolor! Chyba sama wypróbuje ten odcień
Polecam!Ja dlugo szukalam czegos co by dało taki odcien. Kolor jest bardzo ciemny, wiele osob mi wmawiało, że pofarbowałam się na czarno
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-25, 08:56   #1063
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez beoneself Pokaż wiadomość
Szlag mnie trafia jak patrzę na swoje odrosty i stwierdziłam że muszę coś zrobić z tymi włosami.
Jak na razie farbowałam ciemnym brązem 2 razy.
Dzięki niemu pozbyłam się wreszcie rudości (po rozjaśnianiu). Wcześniej kilka razy farbowałam na ciemny brąz, ale kolor spłukiwał się na czysty rudy w ekspresowym tempie.

Teraz chciałabym przyciemnić odrost i odświeżyć kolor włosów, bez przyciemniania, (bo kolor się nieźle sprał, ale w taki bardzo pozytywny sposób, nie na rudo - po prostu zjaśniał) czyli muszę wybrać coś jaśniejszego od ciemnego brązu, pytanie: co

Chodzi mi po głowie pralina, ale to co przeczytałam wcześniej mnie nieźle zszokowało Rozjaśnia i jest ruda? Kurczę. Nie chcę rudości. Chcę średni, CHŁODNY brąz.
Bo niestety nie wyglądam korzystnie w kolorach ciepło-rudo-brązowych.

Pomocy

skoro farbowałaś ciemnym brązem to spróbuj teraz brązu nawet nie oglądaj praliny to jest straszliwie jasny rudzielec, nawet nie powinna stać obok chłodnych brązów jest właśnie ciepło-rudo-brązowa, złoto-miedziane refleksy
ja używałam brązu i był ok, teraz jasnego brązu i też jest ok - nie są to rudzielce a naturalnie wyglądające brązy
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-25, 09:16   #1064
lia15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Mój kolor włosów to jasny brąz. Bardzo podobają mi się mahoniowe włosy i na takowe chciałabym pofarbować castingiem. Czy farbował ktoś już tym kolorem włosy? Bo nie chcę aby wyszedł mi jakiś brzydki kolor np. rudy Pozdrawiam
lia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-25, 10:17   #1065
K i t t y
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: -
Wiadomości: 3
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Mam pytanie: kto jeszcze farbował praliną?? Bardzo mi się podoba ten odcień...,ale nie wiem czy chwyci równo włosy, bo końcówki mam dużo ciemniejsze niż odrosty. A może ma ktoś jakieś fotki?? Z góry dziękuję!
K i t t y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-25, 12:39   #1066
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Czy którąś z Was farbowała się oberżyną? Ewentualnie mahoniem? Mam na głowie pralinę zmieszaną z jasnym brązem. Kolor ok, ale chciałabym go ożywić czerwonymi/brązowoczerwonymi refleksami/pasemkami:P
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-25, 14:41   #1067
nestka
Raczkowanie
 
Avatar nestka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 476
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

dziewczyny podpowiedzcie mi, który z castingów wychodzi kasztanowy ? czy mrożny kasztan wychodzi ciepło czy chłodno na włosach... ja szukam ciepłego odcienia
nestka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-25, 18:42   #1068
Nanatsusaya
Raczkowanie
 
Avatar Nanatsusaya
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 192
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Z tego co słyszałam kasztan wychodzi ciepły, a pralina z własnego doświadczenia totalny rudzielec
Nanatsusaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-25, 18:46   #1069
Anja92
Wtajemniczenie
 
Avatar Anja92
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 523
GG do Anja92
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Nanatsusaya Pokaż wiadomość
Z tego co słyszałam kasztan wychodzi ciepły, a pralina z własnego doświadczenia totalny rudzielec
U mnie pralina to był ciemny brąz ze złocistym połyskiem w słońcu
__________________

Anja92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-25, 21:17   #1070
Nanatsusaya
Raczkowanie
 
Avatar Nanatsusaya
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 192
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

no ale ja z tego odcienia byłam zadowolona bo o taki efekt mi chodziło poza tym ja mam ciepły odcień włosów, brązy prawie zawsze mi rudawe wychodzą. efekt zależy przede wszystkim od odcienia wyjściowego włosów. Mi się rudości znudziły i chyba brązu albo ciemnego brązu teraz spróbuje jak tylko odratuje moje biedne włoski po szamponie palette .....
Nanatsusaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-25, 21:38   #1071
stellaxyz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 6
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez CHESSA Pokaż wiadomość
Właśnie jestem po farbowaniu Lorealem Casting. Zdecydowałam się położyć ciemny blond na mój brąz i jestem bardzo zadowolona. Tak jak się spodziewałam kolor nie ma nic wspólnego z blondem(całe szczęście), wyszedł raczej czekoladowy, ale nie czarny. Włosy nie są zniszczone, ładnie się układają i pachną. Moge polecić Wam ten odcień, jeżeli macie włosy koloru brązowego lub brązowego jasnego i chcecie aby takie pozostały. Na początku byłam zdecydowana na jasny brąz, ale po zobaczeniu próbki całkowicie zmieniłam zdanie (pewnie wyszłabym czarna). Jestem bardzo zadowolona z uzyskanego koloru, ale podkreślam, że wychodzi ciemniejszy niż na opakowaniu. Zależy to również na pewno od koloru jaki ma się na włosach przed farbowaniem.
ciemny blond wyszedł ci jasniejszy czy ciemniejszy od naturalnych?kolor ciepły czy raczej zimny?
stellaxyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-26, 06:45   #1072
Miriam19
Raczkowanie
 
Avatar Miriam19
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 389
GG do Miriam19
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez nestka Pokaż wiadomość
dziewczyny podpowiedzcie mi, który z castingów wychodzi kasztanowy ? czy mrożny kasztan wychodzi ciepło czy chłodno na włosach... ja szukam ciepłego odcienia
mroźny kasztan na moich włosach wyszedł bardzo ciepły
Miriam19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-26, 08:27   #1073
jamboa
Raczkowanie
 
Avatar jamboa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 219
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

kupiłam dzisiaj Casting jasny brąz i mam pytanie.. mam dość krótkie włosy (bob do połowy szyi) i pół tej farby spokojnie by mi wystarczyło na jeden raz.. myślałam, żeby zostawić sobie nie zmieszaną drugą połowę na następne farbowanie, tylko że składniki tej farby miesza się w jednej z tych tubek, a później aplikuje się z niej bezpośrednio (jak któraś z was używała, to wie o co mi chodzi). No i tutaj moje pytanie - czy mogę do pierwszego farbowania powyciskać po połowie z każdej tubki do jakiegoś naczynia i nakładać na włosy np. szczoteczką do zębów, a druga połowę nienaruszoną zostawić w tubkach na następny raz i wtedy normalnie tak jak w instrukcji zmieszać w tym alikatorze? chyba nic się nie stanie jak zmieszam w jakiejś miseczce? mogę np. miesiąc zostawić to pół farby niezmieszane? proszę o poradę, z góry dziękuję
jamboa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-26, 10:29   #1074
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

jak najbardziej możesz ja tak robię, a mam włosy za ramiona - bo używam tylko na odrosty i cały casting na odrosty to za dużo za pierwszym razem było ciężko rozdzielić na pół, zwłaszcza utleniacz [użyj niewielkiego naczynia z miarką, żeby odlać równo pół].
na przyszłość - zostaw sobie butelkę z aplikatorem - rozdzielenie pójdzie dużo łatwiej i będzie na pewno po równo
robiłam już tak kilka razy, niewykorzystane składniki szczelnie zamknięte w ciemnym i chłodnym miejscu bezpiecznie doczekały do swojego zużycia
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-26, 10:49   #1075
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Jamboa... pochwal się potem koniecznie jasnym brązem
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-26, 11:06   #1076
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Już mam lekkie odrosty jakoś szybko się zmywa, widocznie prawdę napisali do 28myć Na szczęscie nie mam rudawych włosów
Włosy nie są zniszczone, jest ok ale nie używam tej odżywki bo mam wtedy bardzo puszyste i stojące włosy
Pomaluję znowu czekoladką gdzieś pod koniec września. Super farba, bardzo się ciesze, że zdecydowałam się na nią
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-26, 13:19   #1077
Hipnagogia
Wtajemniczenie
 
Avatar Hipnagogia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: blabla
Wiadomości: 2 008
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Z waszych wypowiedzi wnioskuję, że ten Casting jest bardzo dziwną farbą! każdemu wychodzi co innego....Jedna moja kumepla robiła czekoladą....na początku miała ciepły brąz, ale szybko jej sie sprał i teraz ma bardzo jasne włosy w dodatku lekko rudawe! Druga za to robiła praliną i na początku miała jasny brąz taki jakby troche hmm malinowy?? Ale tez jej sie sprał szybko i ma teraz ciemny blond ze złotymi refleksami, zero rudości naprawde ładny kolor.....aa ja? Sama juz nie wiem co mam zrobic, czy odwazyc się na ten ciemny blond....nie chce miec ciemnych włosów tylko bardzo jasny brąz...więc moze lepiej użyc odciena Blond?? (chodiz mi o ten: http://www.delikatna.com.pl/photo/pr...d5fb8d4639.jpg ) Tyle że na opakowaniu nie jest zbyt ładny, boje się ze włosy moglyby wyjsc zielonkawe...robiła któraś z was Blondem??
Mam jeszcze jedno pytanie, jak rozjaśniane włosy przyjmują Castinga?? Kolory wychodzą ciemniejsze, szybciej się wypłukują, czy jak to jest?? Bo ja jak będę go używać to na rozjaśnione włosy właśnie...
Hipnagogia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-26, 13:48   #1078
jamboa
Raczkowanie
 
Avatar jamboa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 219
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

black_sun dzięki za odp bo szkoda by mi było wyrzucić, na pewno bym nie zużyła całego może dam radę jakoś w miarę równo to oddzielić.. aha a czym to później nakładasz? szczoteczką do zębów? bo ja nie mam innego pomysłu :P

beoneself, jak zafarbuję włosy to wkleję zdjęcie, ale chyba dopiero w sobotę będę farbować
jamboa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-26, 19:50   #1079
kaniusia
Raczkowanie
 
Avatar kaniusia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Los Angeles
Wiadomości: 91
GG do kaniusia
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja dopiero raz farbowalam Castingiem- kolor ciemny braz. Jestem bardzo zadowolona- efekt poniżej
A pod światło wygląda jak czarny czy raczej taki brąz ciemny? Bo na tym zdjęciu czarny wyszedł :P
kaniusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-26, 19:59   #1080
goskagb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 57
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez nestka Pokaż wiadomość
dziewczyny podpowiedzcie mi, który z castingów wychodzi kasztanowy ? czy mrożny kasztan wychodzi ciepło czy chłodno na włosach... ja szukam ciepłego odcienia
Wczoraj farbowałam koleżance na mroźny kasztan, naturalnie ma włosy mniej więcej brązowe i tuż po farbowaniu wyszedł czarny, a w słońcu ciemniejszy niż na opakowaniu; ale generalnie odcień jest ciepły.
goskagb jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:38.