Żałuję tatuażu zrobionego 2 dni temu! - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-05, 20:12   #91
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Żałuję tatuażu zrobionego 2 dni temu!

spytalam sie TZ czy tu widzi lisa. Dopiero jak mu powiedzialam, to stwierdzil, ze teraz widzi lisa siedzącego tyłem. Moze by poznal jakby nie byl w kwiatki.
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 21:26   #92
mariola114
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 21
Dot.: Żałuję tatuażu zrobionego 2 dni temu!

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
nieee, na wątku tatuażowym były zdjęcia większości moich tatuaży ;-)
Jako doświadczona osoba, może poradzisz mi w kwestii mojego tatuażu? Co byś zrobiła?
mariola114 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 22:04   #93
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Żałuję tatuażu zrobionego 2 dni temu!

Cytat:
Napisane przez mariola114 Pokaż wiadomość
Jako doświadczona osoba, może poradzisz mi w kwestii mojego tatuażu? Co byś zrobiła?
to co pisalam juz wczesniej.
poprawilabym te kontury np tak jak LuckyJane zaproponowala i te kwatki, zeby nie wygladaly jak kolorowanka dla dziecka.
ja bym rozbudowala te kompozycje tak, zeby lis nie byl tak zawieszony w prozni i do tego bokiem (bo tak beda go widziec ludzie). Rozumiem, ze teraz masz uraz do tatuowania, ale odczekaj miesiac-poltora az sie zagoi i wtedy podejmij decyzje. Mozesz najpierw go poprawic, a potem nawet dlugo potem (bo na to zawsze jest czas) cos mu dodac jak dalej bedziesz miec zastrzezenia. zdolny artysta zrobi z tego cos fajnego.
Nie wiem skad jestes, ale wpadnij na nasz watek tatuazowy (nie wstawie linka przez telefon, ale jest w dziale ''moda'')-jest tam duzo wytatuowanych dziewczyn z calej Polski i na pewno podpowiedza kogos zaufanego kto poprawi ten wzor.
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 22:12   #94
mariola114
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 21
Dot.: Żałuję tatuażu zrobionego 2 dni temu!

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
to co pisalam juz wczesniej.
poprawilabym te kontury np tak jak LuckyJane zaproponowala i te kwatki, zeby nie wygladaly jak kolorowanka dla dziecka.
ja bym rozbudowala te kompozycje tak, zeby lis nie byl tak zawieszony w prozni i do tego bokiem (bo tak beda go widziec ludzie). Rozumiem, ze teraz masz uraz do tatuowania, ale odczekaj miesiac-poltora az sie zagoi i wtedy podejmij decyzje. Mozesz najpierw go poprawic, a potem nawet dlugo potem (bo na to zawsze jest czas) cos mu dodac jak dalej bedziesz miec zastrzezenia. zdolny artysta zrobi z tego cos fajnego.
Nie wiem skad jestes, ale wpadnij na nasz watek tatuazowy (nie wstawie linka przez telefon, ale jest w dziale ''moda'')-jest tam duzo wytatuowanych dziewczyn z calej Polski i na pewno podpowiedza kogos zaufanego kto poprawi ten wzor.
Jestem z Poznania, chętnie bym obejrzała te zdjęcia, może mi coś się nasunie. Oczywiście mam zamiar poczekać kilka miesięcy i tym razem doładnie przemyśleć co zrobię ... Ale chciałabym też usłyszeć co mają do powiedzenia osoby doświadczone w tym zakresie. Podeślij proszę tego linka przy najbliższej okazji, jestem tutaj nowa więc nie bardzo wiem co jest "5"
mariola114 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 23:13   #95
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Żałuję tatuażu zrobionego 2 dni temu!

czy ten lis to kitsune?

Na Śniadeckich robione czy gdzie indziej?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 23:22   #96
mariola114
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 21
Dot.: Żałuję tatuażu zrobionego 2 dni temu!

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
czy ten lis to kitsune?

Na Śniadeckich robione czy gdzie indziej?
Nie, co Ty nie na śniadeckich...
mariola114 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-06, 08:39   #97
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Żałuję tatuażu zrobionego 2 dni temu!

Cytat:
Napisane przez mariola114 Pokaż wiadomość
Jestem z Poznania, chętnie bym obejrzała te zdjęcia, może mi coś się nasunie. Oczywiście mam zamiar poczekać kilka miesięcy i tym razem doładnie przemyśleć co zrobię ... Ale chciałabym też usłyszeć co mają do powiedzenia osoby doświadczone w tym zakresie. Podeślij proszę tego linka przy najbliższej okazji, jestem tutaj nowa więc nie bardzo wiem co jest "5"
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=694703
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-06, 15:12   #98
Whim
...
 
Avatar Whim
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 993
Dot.: Żałuję tatuażu zrobionego 2 dni temu!

Cytat:
Napisane przez mariola114 Pokaż wiadomość
Jestem z Poznania, chętnie bym obejrzała te zdjęcia, może mi coś się nasunie. Oczywiście mam zamiar poczekać kilka miesięcy i tym razem doładnie przemyśleć co zrobię ... Ale chciałabym też usłyszeć co mają do powiedzenia osoby doświadczone w tym zakresie. Podeślij proszę tego linka przy najbliższej okazji, jestem tutaj nowa więc nie bardzo wiem co jest "5"
Możesz napisać w jakim studiu robiłaś?
__________________
a short walk
in the light of the world
with breaks for coffee and snacks


Whim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-06, 15:36   #99
Ruuda59
Raczkowanie
 
Avatar Ruuda59
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 161
Dot.: Żałuję tatuażu zrobionego 2 dni temu!

Cytat:
Napisane przez mariola114 Pokaż wiadomość
Myślę nad rozjaśnieniem ciemnego tła, poczym pozostawienie/doszfliowanie róż. Pomysł mniej orginalny,ale za to znośny. Co o tym sądzicie?
według mnie to super pomysł sama mam tatuaże (jeden napis na nadgarstku-o kurcze, a oryginalnie!) i z napisu się podśmiewam, że to naaaprawdę "więzienny wzór" a taki tatuaż to nie koniec świata, jeśli planujesz rękaw-bardzo łatwo będzie go wpleść w inne wzory, jest dobrze zrobiony, daj znać jak coś wykombinujesz, jestem fanką tattoo
__________________
2015 4
Ruuda59 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-06, 15:42   #100
mariola114
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 21
Dot.: Żałuję tatuażu zrobionego 2 dni temu!

Cytat:
Napisane przez Whim Pokaż wiadomość
Możesz napisać w jakim studiu robiłaś?
Niesądze żeby w tej sprawie było to ważne.

---------- Dopisano o 16:42 ---------- Poprzedni post napisano o 16:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Ruuda59 Pokaż wiadomość
według mnie to super pomysł sama mam tatuaże (jeden napis na nadgarstku-o kurcze, a oryginalnie!) i z napisu się podśmiewam, że to naaaprawdę "więzienny wzór" a taki tatuaż to nie koniec świata, jeśli planujesz rękaw-bardzo łatwo będzie go wpleść w inne wzory, jest dobrze zrobiony, daj znać jak coś wykombinujesz, jestem fanką tattoo
Dam znać, chociaż nie sądzę żeby było to prędko. Musi się tattoo zagoić no i tym razem dokładnie przemyślę
mariola114 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-06, 18:26   #101
201612291251
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 010
Dot.: Żałuję tatuażu zrobionego 2 dni temu!

Cytat:
Napisane przez Whim Pokaż wiadomość
Możesz napisać w jakim studiu robiłaś?
Mikołaj Jazz Tattoo - tak wynika ze zdjęcia wrzuconego na ich fb.
201612291251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-06, 18:29   #102
Ruuda59
Raczkowanie
 
Avatar Ruuda59
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 161
Dot.: Żałuję tatuażu zrobionego 2 dni temu!

no i jak coś Ci nie będzie pasowało to mów od razu tatuatorowi!
Przecież to pamiątka na całe życie, musi Ci się podobać na 100%
__________________
2015 4
Ruuda59 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-06, 18:32   #103
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Żałuję tatuażu zrobionego 2 dni temu!

Cytat:
Napisane przez DIABLICAorg Pokaż wiadomość
Mikołaj Jazz Tattoo - tak wynika ze zdjęcia wrzuconego na ich fb.
No to sie dziwie.
Ja ich nie znam, ale wiem, ze polecane studio z renoma. I tak sie nie popisali...
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-06, 20:02   #104
mariola114
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 21
Dot.: Żałuję tatuażu zrobionego 2 dni temu!

Cytat:
Napisane przez DIABLICAorg Pokaż wiadomość
Mikołaj Jazz Tattoo - tak wynika ze zdjęcia wrzuconego na ich fb.
Wolałabym jednak zostawić to w tajemnicy...
mariola114 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-06, 20:10   #105
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Żałuję tatuażu zrobionego 2 dni temu!

Cytat:
Napisane przez mariola114 Pokaż wiadomość
Wolałabym jednak zostawić to w tajemnicy...
Ale skoro sami wrzucili zdjecie na fb to nie powinnas sie przejmowac i robic sobie wyrzutow...

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
Ale skoro sami wrzucili zdjecie na fb to nie powinnas sie przejmowac i robic sobie wyrzutow...
Edit: no i ludkom na fejsie sie podoba
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-06, 20:13   #106
mariola114
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 21
Dot.: Żałuję tatuażu zrobionego 2 dni temu!

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
Ale skoro sami wrzucili zdjecie na fb to nie powinnas sie przejmowac i robic sobie wyrzutow...

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------


Edit: no i ludkom na fejsie sie podoba
Tak czy inaczej, skoro mówiłam o tym że to nie istotne, uważam za złośliwe wpisanie tu tego na forum
mariola114 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-06, 20:15   #107
201612291251
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 010
Dot.: Żałuję tatuażu zrobionego 2 dni temu!

Cytat:
Napisane przez mariola114 Pokaż wiadomość
Wolałabym jednak zostawić to w tajemnicy...
a co to za tajemnica? zakładasz wątek, szukasz pomocy, wrzucasz zdjęcie tatuażu, piszesz w jakim mieście go zrobiłaś - to już przestała być tajemnica. Poza tym ja również byłam ciekawa kto stworzył to dzieło, bo nijak mi to lisa nie przypomina, do tego tatuaż na pierwszy rzut oka może i wydaje się być ciekawy, ale dla mnie jest przekombinowany.
I chociażby dlatego podajemy gdzie się tatuowałyśmy, aby wymienić się opiniami, doświadczeniami i ewentualnie by przestrzec innych.
201612291251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-06, 20:42   #108
mariola114
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 21
Dot.: Żałuję tatuażu zrobionego 2 dni temu!

Cytat:
Napisane przez DIABLICAorg Pokaż wiadomość
a co to za tajemnica? zakładasz wątek, szukasz pomocy, wrzucasz zdjęcie tatuażu, piszesz w jakim mieście go zrobiłaś - to już przestała być tajemnica. Poza tym ja również byłam ciekawa kto stworzył to dzieło, bo nijak mi to lisa nie przypomina, do tego tatuaż na pierwszy rzut oka może i wydaje się być ciekawy, ale dla mnie jest przekombinowany.
I chociażby dlatego podajemy gdzie się tatuowałyśmy, aby wymienić się opiniami, doświadczeniami i ewentualnie by przestrzec innych.
Hm, nie do końca bo nie uważam skopanego efektu przez wykonanie tylko przez mój wymysł który różni się w rzeczywistym stanie. Wykonanie jest moim zdaniem bardzo dobre wiec nie wiem po co jest tu mieszanie tatuażysty
mariola114 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-06, 20:49   #109
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 531
Dot.: Żałuję tatuażu zrobionego 2 dni temu!

Ja się na tatuażach nie znam, także o głębi i kolorach się fachowo nie jestem w stanie wypowiedzieć, ale wg mnie proporcje lisa są skopane, co czyni cały tatuaż nieczytelnym. Poprawcie mnie, jeśli się mylę, ale za to też odpowiada tatuażysta? A jeśli tak, to dobrze, że się pojawiła informacja, kto zacz.
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-06, 21:40   #110
niewyspanaliliana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: warszawa/lublim
Wiadomości: 100
Dot.: Żałuję tatuażu zrobionego 2 dni temu!

A mi się podoba. Jest uroczo i dziewczęco. Ja bym dodała wąsy i jjuż raczej by nie było wątpliwości że to lis
niewyspanaliliana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-06, 21:42   #111
Cytruskowa6
Zakorzenienie
 
Avatar Cytruskowa6
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 6 624
Dot.: Żałuję tatuażu zrobionego 2 dni temu!

Cytat:
Napisane przez niewyspanaliliana Pokaż wiadomość
A mi się podoba. Jest uroczo i dziewczęco. Ja bym dodała wąsy i jjuż raczej by nie było wątpliwości że to lis
Ale gdzie dałabyś te wąsy? Przecież tam, gdzie powinny być, jest czarne tło i kwiatki
__________________
On the way to Wonderland...
Cytruskowa6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-06, 22:34   #112
Roverkowa
Rozeznanie
 
Avatar Roverkowa
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 512
Dot.: Żałuję tatuażu zrobionego 2 dni temu!

A gdzie sie podzialo zdjecie?
Roverkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-06, 22:38   #113
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: Żałuję tatuażu zrobionego 2 dni temu!

Autorka nie chciała pisać tu nazwy salonu - miała do tego święte prawo, ale uparte wizażanki z CSI wizaż i tak znalazły ten salon, wiec nie dziwię się że usunęła zdjęcie. ^^
__________________

2015: 70
2016: 67

kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 15:03   #114
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: Żałuję tatuażu zrobionego 2 dni temu!

Moim zdaniem autorka dodała po prostu dość niekorzystne zdjęcie. Na profilu studia na facebooku tatuaż wygląda nieporównywalnie lepiej i nie pojawiła się żadna krytyka LuckyJane zaproponowała dość dobre zmiany kosmetyczne; moim zdaniem przydałoby się jeszcze jakoś "odciąć" ogon od korpusu w miejscu gdzie na siebie nachodzą. Nie wiem czy technicznie tak się da ale nie usuwałabym całego ciemnego tła, tylko właśnie linię na styku ogona z korpusem Żeby było widać, jak ten ogon się zawija. Akurat nie przechodzi w tym miejscu żaden kwiat, więc w sumie... ale zaznaczam, że na tatuażach się nie znam i nie wiem czy się da. To tylko pomysł
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 22:11   #115
victorion
Rozeznanie
 
Avatar victorion
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 975
Dot.: Żałuję tatuażu zrobionego 2 dni temu!

Cytat:
Napisane przez mariola114 Pokaż wiadomość
Hej, chciałabym usłyszeć opinie konstruktywne. Chodzi mi o to, że zrobiłam tatuaż kilka 2 dni temu. Jest to mój pierwszy tatuaż. Zrobiłam go w dobrym studio, wiedziałam że zajmie się mną ktoś znający się na rzeczy. Zrobiłam w miejscu średnio widocznym; wewnetrzna strona ręki. Lis z kwiatami wewnątrz. Sprawy poszły trochę dalej, tatuażysta polecił mi trochę większy niż chciałam, stwierdził że będzie lepiej wyglądało. (mój tatuażysta powiedział, że pierwsze tattoo na całej ręce żalowal pierwsze trzy miesiące) Wyszedł podobno dobrze, zachwycali się w studio. Ja niestety nie podzielam tego zachwytu. Nie koniecznie widzę lisa w tym co mam na ręcę, uważam że jest za duże i nie pasuje poprostu do mnie. Myślicie, że to mi się odmieni, chwilowy szok? Proszę o rady, biorę na klate krytykę ale tylko tę konstruktywną. Dodaje zdjęcie, mam nadzieję że otrzymam szczere opinie. Pozdrawiam
Nie wygląda źle, minimalnie możesz poprawić by proporcje były lepiej zachowane (jak już pokazywała LuckyJane).
victorion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 22:37   #116
EmCa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 393
Dot.: Żałuję tatuażu zrobionego 2 dni temu!

o matko... nijak nie widzę lisa. Najbliżej z Waszych opisów mu do węża, który pożarł lisa tudzież czarnej glisty...

A czy można od tatuażysty domagać się zadośćuczynienia? W końcu musi to poprawić...
EmCa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-08, 10:04   #117
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Żałuję tatuażu zrobionego 2 dni temu!

Cytat:
Napisane przez Krolowa Julianna Pokaż wiadomość
Moim zdaniem autorka dodała po prostu dość niekorzystne zdjęcie. Na profilu studia na facebooku tatuaż wygląda nieporównywalnie lepiej i nie pojawiła się żadna krytyka
Zajrzałam na ten profil i popatrzyłam też na inne fotki, tam raczej w ogóle nie pojawia się krytyka, tylko samo "cudnie", "pięknie" i "<3"

Możliwe też, że autorka dodała całkiem normalne zdjęcie, a oni na profil wrzucili korzystne

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2015-02-08 o 10:11
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-08, 10:12   #118
Carya
Wtajemniczenie
 
Avatar Carya
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 117
Wyślij wiadomość przez ICQ do Carya GG do Carya
Dot.: Żałuję tatuażu zrobionego 2 dni temu!

Zapytałam córkę co widzi (ale na tym zdjęciu z naniesionymi poprawkami, oryginał zniknął) to powiedziała od razu, że liska. Ale podobno chwilę zdawało jej się, że to sukienka.
To poprawione zdjęcie jest czytelne bo ma kontury, nie wiem czy byłoby tak samo po wypełnieniu czarnym tuszem.
Przydałoby się cieniowanie, żeby zyskać efekt trójwymiarowości. Może uda się to usuwając częściowo czarny tusz. Plus takie samo doszlifowanie róż.
__________________
10 lat z Wizażem

Druga

Edytowane przez Carya
Czas edycji: 2015-02-08 o 10:31
Carya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 08:39   #119
Pritistajl
Raczkowanie
 
Avatar Pritistajl
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 161
Dot.: Żałuję tatuażu zrobionego 2 dni temu!

Jestem w szoku, że to Jazz Tattoo.

W ogóle zdjęcie na face jest zupełnie inne, nawet proporcje jakby ok. Nie wiem o co chodzi? Kwestia perspektywy?

Patrząc na zdjęcie autorki nie widzę tu "dobrego wykonania", nie mówiąc już o proporcjach, kwiatki ewidentnie do poprawy.

Cytat:
Napisane przez Carya Pokaż wiadomość
To poprawione zdjęcie jest czytelne bo ma kontury, nie wiem czy byłoby tak samo po wypełnieniu czarnym tuszem.
Prawda, gdyby wypełnienie było innym kolorem, a kontury czarne to byłoby czytelnie jak na tym obrazku, ale i tak warto poprawić proporcje.

Edytowane przez Pritistajl
Czas edycji: 2015-02-09 o 08:42
Pritistajl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 10:18   #120
wikisieodchudza
Raczkowanie
 
Avatar wikisieodchudza
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 36
Dot.: Żałuję tatuażu zrobionego 2 dni temu!

zaintrygowana dyskusją znalazłam zdjęcie na fb i powiem, że ten tautuaż jest pięknie wykonany!
wikisieodchudza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-24 22:30:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:11.