Farba majirell-wątek zbiorczy - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-29, 17:24   #421
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Majiblond

Orientuje się ktos jak może wygladac na włosach odcien 904 - bardzo jasny miedziany blond, na próbniku wygląda obiecujaco, jednak obawiam się poniewaz nie miałam jeszcze do czynienia z tymi farbami, nie chce ryżej jasnej czupryny, w dodatku na kazdym próbniku inny odcien wychodzi raz jasniejszy raz ciemniejszy
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 21:32   #422
ajasiaga
Raczkowanie
 
Avatar ajasiaga
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 344
Dot.: Majiblond

To znów ja:P widziałyście już jak wyglądały moje włoski po 911, dzień później zafarbowałam sobie włoski Palette A10 rozświetlony popielaty blond, załączam wam fotki, tak mi się podobają, są piękne te moje włosięta
__________________
Nasz Ślub 20.07.2013 godz. 15.00
ajasiaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-04, 13:31   #423
Aurelia71
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 52
Dot.: Majiblond

Zdecydowanie lepiej wygladalas po tym 911, teraz masz taki ciemny przybrudzony blond
Aurelia71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 15:30   #424
entwine
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 18
Dot.: Majiblond

dziewczyny !
po moich mega złych doświadczeniach (ze spalonymi wlosami włączenie)
w końcu znalazłam kolor Majirel z którym nie rozstaje się już od 10 miesięcy
swój mam naturalny blond, po konsultacji z moją fryzjerką (wreszcie trafiłam na kogoś kompetentnego) postanowiłam nie ryzykować z Majiblondem, a spróbować koloryzacji na poziomie 10 z Majirel.Nie dość że moje włosy błyszczą się niesamowicie to wyglądają zdrowo naturalnie , jestem nimi zachwycona
Kolor to naturalny jasny blond, niepopielaty ani miodowy
jak obczaje jak sie tu wkleja zdjęcia, to nie omieszkam tego uczynić

pozdrawiam i zycze rowniez udanych koloryzacji
__________________
ent
entwine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 15:59   #425
entwine
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 18
Dot.: Majiblond

chyba udało mi się wkleić zdjęcie , jedno robione w aturalnym drugie w sztucznym oswietleniu
pozdrawiam
__________________
ent
entwine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 16:03   #426
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Majiblond

Cytat:
Napisane przez entwine Pokaż wiadomość
chyba udało mi się wkleić zdjęcie , jedno robione w aturalnym drugie w sztucznym oswietleniu
pozdrawiam

jaki to nr??
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 16:09   #427
entwine
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 18
Dot.: Majiblond

10.1
__________________
ent
entwine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-05, 17:38   #428
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Majiblond

Cytat:
Napisane przez entwine Pokaż wiadomość
chyba udało mi się wkleić zdjęcie , jedno robione w aturalnym drugie w sztucznym oswietleniu
pozdrawiam
PIĘKNE,JAK DLA MNIE SUUPERRRR!!!!farba dostępna na allegro tak?
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 20:02   #429
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Majiblond

Cytat:
Napisane przez entwine Pokaż wiadomość
dziewczyny !
po moich mega złych doświadczeniach (ze spalonymi wlosami włączenie)
w końcu znalazłam kolor Majirel z którym nie rozstaje się już od 10 miesięcy
swój mam naturalny blond, po konsultacji z moją fryzjerką (wreszcie trafiłam na kogoś kompetentnego) postanowiłam nie ryzykować z Majiblondem, a spróbować koloryzacji na poziomie 10 z Majirel.Nie dość że moje włosy błyszczą się niesamowicie to wyglądają zdrowo naturalnie , jestem nimi zachwycona
Kolor to naturalny jasny blond, niepopielaty ani miodowy
jak obczaje jak sie tu wkleja zdjęcia, to nie omieszkam tego uczynić

pozdrawiam i zycze rowniez udanych koloryzacji
Hmm piszesz niepopielaty a przeciez 10,1 to popiel, jedynka po przecinku oznacza popiel
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 15:16   #430
entwine
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 18
Dot.: Majiblond

tak, wiem że 1 po przecinku w kolorówce Majirel oznacza popiel, na moich włosach wychodzi jednak taki kolor.dodam, że przed farbowaniem nie używam rozjaśniacza, po prostu kładę tą farbę na moje naturalne włosy
__________________
ent
entwine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-17, 00:48   #431
anaiss
Raczkowanie
 
Avatar anaiss
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 246
Dot.: Majiblond

Cytat:
Napisane przez entwine Pokaż wiadomość
tak, wiem że 1 po przecinku w kolorówce Majirel oznacza popiel, na moich włosach wychodzi jednak taki kolor.dodam, że przed farbowaniem nie używam rozjaśniacza, po prostu kładę tą farbę na moje naturalne włosy
Jaki jest twoj naturalny kolor?
__________________

anaiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-19, 23:20   #432
jablonka007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4
Dot.: Majiblond

Witam, właśnie zakupiłam majiblond 900s, naturalny kolor moich włosów to jasny blond, parę miesięcy temu zafarbowałam na ciemny blond, który wyszedł bardziej jak brąz niż blond, i teraz znowu chce wrócić do blondu> rozjaśniałam włosy farbą allwaves i z tego ciemnego brązu rozjaśniła mi do cimnego blondu, mam pytanie czy ktoś się orientuje co może mi teraz wyjść po nałożeniu tego majiblond 900s i czy oksydant do niej jest dobry (mam scandic line 9%)
jablonka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 09:06   #433
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Majiblond

Cytat:
Napisane przez jablonka007 Pokaż wiadomość
Witam, właśnie zakupiłam majiblond 900s, naturalny kolor moich włosów to jasny blond, parę miesięcy temu zafarbowałam na ciemny blond, który wyszedł bardziej jak brąz niż blond, i teraz znowu chce wrócić do blondu> rozjaśniałam włosy farbą allwaves i z tego ciemnego brązu rozjaśniła mi do cimnego blondu, mam pytanie czy ktoś się orientuje co może mi teraz wyjść po nałożeniu tego majiblond 900s i czy wystarczy oksydant do niej jest dobry (mam scandic line 9%)
Na twoim blond odroście wyjdzie jaśniutka, słoneczna platyna ale obawiam się o farbowaną resztę twoich włosów. Może wyjść nieciekawy kontrast. Nawiasem mówiąc, jesli masz naturalny kolorek jasny blond, to niepotrzebny ci Majiblond, wystarczy Maijrel z wodą 6%. Może na razie pomyśl o lekkiej dekoloryzacji i położeniu jakiegoś Richesse, a po zregenerowaniu włosków można coś fajnego wykombinować.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 10:53   #434
jablonka007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4
Dot.: Majiblond

No właśnie chodzi o to, że chcę się obejść bez dekoloryzacji, ponieważ moje włosy juz wiele przeszły i dekoloryzacji mogą już nie podołać, dlatego fryzjerka poradziła mi żebym stopniowo sobie je rozjaśniała to, że odrost będzie jaśniejszy to juz wiem po 1 rozjaśniaczu niestety, ale kładę farbę na odrostuy na sam koniec dosłownie na 5 min. Ale czy ta farba jest wstanie mi mocno rozjaśnić resztę włosów???
jablonka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 13:44   #435
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Majiblond

Cytat:
Napisane przez jablonka007 Pokaż wiadomość
No właśnie chodzi o to, że chcę się obejść bez dekoloryzacji, ponieważ moje włosy juz wiele przeszły i dekoloryzacji mogą już nie podołać, dlatego fryzjerka poradziła mi żebym stopniowo sobie je rozjaśniała to, że odrost będzie jaśniejszy to juz wiem po 1 rozjaśniaczu niestety, ale kładę farbę na odrostuy na sam koniec dosłownie na 5 min. Ale czy ta farba jest wstanie mi mocno rozjaśnić resztę włosów???
Obawiam się, że musisz sprawdzić to sama.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 16:46   #436
jablonka007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4
Dot.: Majiblond

na to wychodzi:/ a wiesz coś może na temat tego oksydantu scandic line 9% bo właśnie taki mi sprzedano do majiblond
jablonka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 11:29   #437
kawa.
Raczkowanie
 
Avatar kawa.
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 363
Dot.: Majiblond

Przeczytałam wszystko na forum o farbowaniu na chlodne popielate beże i zdecydowałam się na eksperyment. Na moich włosach nie miałam jeszcze tylko zielonych i różowych farb, a że są krótkie, to mi nie było żal (albo przynajmniej się tak wydawało...).
Mój naturalny kolor to bardzo ciemny blond z przebłyskami ciepłymi, ale karnację i oczy mam chłodne. Włosy są cienkie, ale zawsze zdrowe i błyszczące, niefarbowane nie potrzebują żadnych balsamów i odżywek. Rozjaśniałam kiedyś tak zachwalanym tu Garnier 111 i byłam KURCZAKOWA, nawet po płukankach fioletowych.
Wymyśliłam sobie, że rozjaśnię włosy Joanną Blond Intensiv (do całych włosów), a dopiero później Majiblondem z wodą 9%, bo sam Majiblond mi nie złapie na tych cholernych ciepłych pigmentach, które siedzą w moich włosach, a bałam się wody 12%. Wybrałam odcień 921, bo jest z gamy neutralizujących, a wiedziałam, że będę żółta, a nie pomarańczowa. Teraz myślę, że mogłam jednak ten 911 wziąć...
Po Joannie byłam mega kurczakowa, jak się zobaczyłam, to dopadł mnie atak śmiechu, bo płakać już nie było sensu.
Nałożyłam Majiblond 921 i znacznie ochłodził mi kolor, ale nadal jestem żółtawa. Ten słomkowy złotawy kolor komuś innemu by pasował, ale ja jestem typowym latem i ciepłe odcienie sprawiają, że wyglądam jak truposz.
Myję włosy szamponem L'Oreal Shine Blond i jakoś nie widzę poprawy po 2 myciach (może za krótko?)

Macie jakieś rady dla sierotki?

A tak na marginesie, to polecam maskę do włosów blond WAX, świetnie złagodziła mi skórę głowy po rozjaśnianiu i wygładziła włosy, bo po Joannie miałam pierwszy raz w życiu siano. W porównaniu Majiblond był bardzo łagodny.
kawa. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 11:42   #438
Aurelia71
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 52
Dot.: Majiblond

po co ci ten majiblond na wstepnie rozjanionych wlosach, on tu nie da rady wez i zrob sobie na tak silnie rozjasnione wlosy odcien z majirela 10.1/2.1- super jasny blond popielaty wychodzi extra, a ja swojej przyjaciolce zrobilam na wczesniej zdekoloryzowane wlosy joanna ta w proszku odcien majirel 10.21 i wyszedl rewelacyjny blond czysta paltynka chlodna piekna
Aurelia71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 13:43   #439
kawa.
Raczkowanie
 
Avatar kawa.
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 363
Dot.: Farba majirell-wätek zbiorczy

Majirel 10.21 w próbniku wydał mi się za ciepły, a 10. 1/2.1 za jasny.
A rozjaśniałam, bo w którymś wątku (już tyle czytałam, że nie wiem gdzie i kto) pisała dziewczyna, że pod Majiblond rozjaśnia Joanną, bo sam Majiblond inaczej jej wychodzi żółty. Wiem, że każdy ma inne włosy i nie ma uniwersalnych farb. Jedyne co mi zostało, to eksperymentalnie dotrzeć do sposobu dla mnie.
Moje włosy mają tyle ciepłego odcienia schowanego pod szarawym mysim pigmentem, że dopiero przy rozjaśnianiu widać ile tego jest
Aurelia71: a jaką wodę mam do tego Majirela użyć? I czy używałaś 9.1 albo 9.11?
kawa. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-28, 12:31   #440
Aurelia71
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 52
Dot.: Farba majirell-wätek zbiorczy

9.1 wychodzi szary mysi blond kiedys mialam 9.11 z majirela tez byl szary, jesli natomiast wczesniej rozjasnisz wlosy np rozjaniaczem joanny w proszku a na to dasz 10.21 z woda 6% kolor jest idealny piekny i chlodny a ten z probnika nie jest adekwatny, tak robi moja kumpela i zwsze ma piekny blond, ja ostatnio uzywam majiblond911 ale z natury mam jasne wlosy a znajoma fryzjerka mi wyjasnila ze majiblondy fajnie wychodza na wlosach z natury jasnych a juz na szrym mysim blondzie sa zolte nie mowiac juz o ciemnym blondzie , loreal zle pisze z e majiblondy sa to ceimniejszych wlosow to nie jest prawda.
Aurelia71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 08:09   #441
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Farba majirell-wätek zbiorczy

Dziewczyny, czy któraś z Was używała koloru 900s (bardzo bardzo jasny blond-szampan).
Mam naturalne włosy w klorze średniego blondu. Teoretycznie przy wodzie 12% farba rozjaśnia o 4 tony. Nie chcę mieć żółtka na głowie
proszę niech napisze ktoś kto używał tego koloru
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 18:30   #442
Aurelia71
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 52
Dot.: Farba majirell-wätek zbiorczy

jak chcesz szarawy blond to uzyj z welli color touch 7/89 -perlowo szary on wychodzi totalnie szary blond
Aurelia71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 05:27   #443
katebury
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 96
Dot.: Farba majirell-wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z Was używała koloru 900s (bardzo bardzo jasny blond-szampan).
Mam naturalne włosy w klorze średniego blondu. Teoretycznie przy wodzie 12% farba rozjaśnia o 4 tony. Nie chcę mieć żółtka na głowie
proszę niech napisze ktoś kto używał tego koloru
ja uzywam tego koloru od dwoch lat... jesli uzyjesz 9% wody, to napewno nie bedziesz miec wlosow jasniejszych o 4 tony, chyba ze 12%, przy 9-tce sa wloski niestety zolte,a raczej bardzo ale to bardzo złote przynajmniej u mnie, dlatego teraz bede nakladac 901s, bylam u fryzjera i wlasnie tak poradzila, abym nakladala 901s,pozatym moja kolezaka ma wlasnie ta farba zrobione i wyglada to super, taki zlocisto-popielaty odcien. Pamietaj ze 900s jest bardzo zlocisty, i owszem jesli uzyjesz 12% to wyjdzie bardzo bardzo jasny blond, szampanski, ale cos za cos, jesli bedziesz stoswac za kazdym razem 12% moze dojsc do wyruszenia sie wlosow
ogolnie moge powiedziec ze kondycja wlosow sie nie zmienila, blyszcza, nie lama sie, sa grube, ale ja robie na 9%,a jesli czasem chce jasniejsze, to mieszam 9 i 12 pol na pol i taka mieszanke klade na wloski raz na 4 miesiace
mam nadzieje zetroche pomoglam)
katebury jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 07:18   #444
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Farba majirell-wätek zbiorczy

Dzięki za odpowiedź
9% używałam tylko gdy robiłam pasemka na foliach
12% u mnie jest koniecznością.... mimo, że nie mam ciemnych włosów to ciężko mi rozjaśnić
Zaczęłam zastanawiać się też nad tym odcieniem 901s
Zapuściłam naturalne włosy właśnie po to, by zrobić bardzo jasny blond. Na farbowanych dochodziłam do takiego słomkowego- to było najjaśniejsze, co udawało mi się uzyskać.
Zdecydowałam, że pierwszy raz zrobię u fryzjera
katebury mogłabyś pokazać fotkę, jak u Ciebie wygląda ten kolor Jak nie chesz na forum to może być na maila
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-27, 13:53   #445
kawa.
Raczkowanie
 
Avatar kawa.
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 363
Dot.: Farba majirell-wätek zbiorczy

Po drugim farbowaniu Majiblond 921 na wodzie 9% nadal mi wychodzi to samo: piękny złoty blond, szkoda tylko, że ciepłe odcienie kompletnie mi nie pasują :/ I do tego po 2 tygodniach zaczęłam mega żółknąć, pomimo używania szamponu L'Oreal Shine Blonde...
Pytanie do dziewczyn, które używały odcieni 911 i 921 - który z tych kolorów wychodzi chłodniejszy? I czy użycie wody 12% zmieni odcień farby, czy jedynie intensywność koloru?
kawa. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 09:51   #446
kotek-
Raczkowanie
 
Avatar kotek-
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 70
Dot.: Farba majirell-wätek zbiorczy

Dziewczyny wczoraj robiłam sobie z palety brązy i beże zimne nr 10,13 zmieszałam z 9,23 i wyszedł tak jak widać pierwsze są robione w domku a ostatnie 2 na zewnątrz w słńcu
kotek- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 10:55   #447
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Farba majirell-wätek zbiorczy

Śliczne i naturalne Ci wyszly, a co najważniejsze, że nie wyglądają na zniszczone.
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 12:20   #448
mala19881
Zadomowienie
 
Avatar mala19881
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 636
GG do mala19881
Dot.: Farba majirell-wätek zbiorczy

Jest to 8,3 i wyszedl jeszcze za jasny. Dziewczyny wiecie jaki odcien nalozyc na taki kolor by wyszedl taki jasny braz karmelowy/ tofee?
__________________
20.07.2013
31.12.2014
18.06.2016
mala19881 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 20:17   #449
trillinka
Rozeznanie
 
Avatar trillinka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 815
Dot.: Farba majirell-wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kotek- Pokaż wiadomość
Dziewczyny wczoraj robiłam sobie z palety brązy i beże zimne nr 10,13 zmieszałam z 9,23 i wyszedł tak jak widać pierwsze są robione w domku a ostatnie 2 na zewnątrz w słńcu
na jaki kolor kladlas farbe?
ps. kolor wyszedl sliczny
__________________
mezatka od 20.09.2008

zapuszczam wlosy stan obecny (19.02.11r.) 54cm
trillinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 20:30   #450
izabelami
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: białystok / warszawa
Wiadomości: 92
Dot.: Farba majirell-wätek zbiorczy

Mam pytanie, ponieważ widzę, że dziewczyny orientują się w temacie, a ja jestem kompletnym laikiem.

Mam włosy koloryzowane brązami na poziomie 5 - jednak od kiedy je przyciemniłam czuję się fatalnie - zwłaszcza po przebudzeniu rano - wcześniej rozjaśniałam.

i moje pytanie, jeśli chciałabym z poziomu 5 przejść do poziomu 8 potrzebny mi jest oxydant 12 czy wystarczy 9?

chcę zrobić pasemka aby choć trochę rozjaśnić czuprynę, więc będę wdzięczna za odpowiedź
__________________

  • odchudzam się - dziś 61 kg - docelowo 55
  • nie rozjaśniam włosów
  • przygotowuję się do aplikacji
izabelami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-25 08:35:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:22.