Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!! - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-18, 14:55   #4051
sara9311
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Świetokrzyskie
Wiadomości: 422
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

hahaha o ja pier^&*( w czym przeszkadza paznokcie jesli chodzi o podmywanie sie przeciez nie tre pazurami tylko dłonią jak ty tak robisz to uważaj . Z tamponami też nie mam problemu, wiec nie masz sie o co martwic.


Anula nawet jak masz długa płytke to wolny masz dłuższy. Nie napisalam ze to paznokcie Catee tylko ze jej paznokcie sa o pol dluzsze od moich a mimo to je uwielbiacie. Zmierzylam wolny brzeg mam krótszy wiec nie pieprzc!@ ze jest długi.
sara9311 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 14:58   #4052
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez sara9311 Pokaż wiadomość
hahaha o ja pier^&*( w czym przeszkadza paznokcie jesli chodzi o podmywanie sie przeciez nie tre pazurami tylko dłonią jak ty tak robisz to uważaj . Z tamponami też nie mam problemu, wiec nie masz sie o co martwic.

nie robię tego pazurami, jeżeli byś chciała wiedzieć ale można przecież zwyczajnie zahaczyć, a nie wierzę, że z takimi paznokciami się tego nie da zrobić.
nie napisałam przecież, że się martwię
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 15:02   #4053
sara9311
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Świetokrzyskie
Wiadomości: 422
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Uwierz że krótszymi można sobie więcej krzywdy zrobić niż długimi, przynajmniej w moim przypadku. Nigdy sobie TAM nie zahaczyłam czy przy myciu czy przy aplikacji tampona skąd wgl taki pomysł ..
sara9311 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 15:05   #4054
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

napisałam, że ja sobie nie wyobrażam funkcjonowania z takimi paznokciami, ale skoro Tobie tak dobrze, to spoko.
poza tym - nigdy nie mów nigdy.

a krzywdę można sobie zrobić nie tylko krótkimi, ale i długimi, doskonale o tym wiem.
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 15:11   #4055
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
trzecie oddaje najbardziej kolor

Preziu, specjalnie dla Ciebie wedle życzenia
średnio dobrze się aplikuje, ale poza tym goood.
miyo 52 cool blue + serduszka wygrzebane z miss selene 183
ładnie tylko serduszka mi się nie widzą

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Witajcie Czy mogę dołączyć do Waszego grona pazurkomaniaczek?

Podglądam sobie wątek od kilku miesięcy i zachwycam się paznokciami każdej z dziewczyn, ale przyznam, że mam swoje idolki. Moje pazurki nigdy nie były obgryzane, jednak przez kilka lat dręczyłam skórki. Bardzo zależy mi na estetycznych paznokciach, bo to wizytówka każdego człowieka. Poza tym... kocham lakiery! Jak już kupuję coś nowego to co najmniej trzy, nie mniej!

Pokazuję Wam moje dzisiejsze łupy i moje żałośnie wyglądające pazury + proszę o rady ich dotyczące. Jak spiłować? Czego im potrzeba? Czy w kwadratach wyglądają dobrze? Zapuszczać dalej czy nie? Z góry dziękuję serdecznie!
witamy ładnie pazurki myślę że kwadraty jak najbardziej, ładny tunel Ci się robi, myślę że za jakiś czas będą jeszcze smuklejsze, zwłaszcza jakbyś zapuściła jeszcze ciut, ale to oczywiście jak Ty wolisz. Tylko kciuk mało kwadratowy, zapuść go tak jak resztę i git

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Miss Sporty, ale nie pamiętam numerka, a teraz nie chce mi sie grzebać i szukać
ok to kiedyś przy okazji jak nie zapomnisz
te Twoje emoty mnie rozwalają hehe

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
o mamo współczuję strasznie... mi się ktoś przytulił do lakierów kleancolor... zamówiłam 14 sztuk... i przepadły niestety... zobaczymy czy chociaż kase zobaczę.. chociaż chciałam lakiery!!!!
współczuję! teraz to strach zamawiać, coraz więcej słychać o tych paczkach zaginionych
pół biedy że zagraniczne sklepy są na tyle "miłe" że zwracają kasę przeważnie...

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Dziękuję za jakikolwiek odzew i komplement. Odsuwanie skórek... cóż, mój odwieczny problem. Szukałam na ten temat informacji w Internecie i już sama nie wiem, czy skórki to ta część po bokach czy na dole paznokcia. Bo to na dole odsuwam paznokciem niemal codziennie, żeby wydłużyć płytkę. I już nie wiem, czy to ma tak wyglądać, czy nie. A nie chcę robić pazurkom krzywdy.
te z boku możesz tylko nawilżać a te u u dołu poza nawilżaniem/natluszczaniem odsuwać i widać że Twoje są odsunięte co jedynie nieco zgrubiałe, możesz spróbować po namoczeniu je delikatnie od góry ścierać wycinanie nie bardzo chyba bo podobno rosną jeszcze szybciej. Albo właśnie preparatem je potraktować, żeby je "rozpuścił" trochę i też przetrzeć.

Cytat:
Napisane przez sara9311 Pokaż wiadomość

Anula nawet jak masz długa płytke to wolny masz dłuższy. Nie napisalam ze to paznokcie Catee tylko ze jej paznokcie sa o pol dluzsze od moich a mimo to je uwielbiacie. Zmierzylam wolny brzeg mam krótszy wiec nie pieprzc!@ ze jest długi.


ok, z wymiarami się pomyliłam, ale nie moja wina że wizualnie tak to wygląda i tak to odbieram.
Przeczytaj jeszcze raz post Złej i co jej odpisałaś.

tego może lepiej nie skomentuję
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 15:18   #4056
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Przeczytaj jeszcze raz post Złej i co jej odpisałaś.

o właśnie, a ja uwierzyłam, nie patrząc na podpis zdjęcia.
fakt faktem nie ma dla mnie znaczenia czyje to paznokcie, bo uważam, że za długie mimo wszystko
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 15:24   #4057
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
o właśnie, a ja uwierzyłam, nie patrząc na podpis zdjęcia.
fakt faktem nie ma dla mnie znaczenia czyje to paznokcie, bo uważam, że za długie mimo wszystko
heh no właśnie.
No w temacie oczywiście bez znaczenia, ale chciałam sprostowac tak ogólnie a za opinie dziękuję

a to pazurki Caate http://extensionbeauty.blogspot.com/p/paznokcie.html
mam nadzieję że nie ma nic przeciwko wklejeniu linka daawno jej u nas nie było...
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-18, 15:26   #4058
Le_Souvenir
Kawoholiczka
 
Avatar Le_Souvenir
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 453
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP
witamy ładnie pazurki myślę że kwadraty jak najbardziej, ładny tunel Ci się robi, myślę że za jakiś czas będą jeszcze smuklejsze, zwłaszcza jakbyś zapuściła jeszcze ciut, ale to oczywiście jak Ty wolisz. Tylko kciuk mało kwadratowy, zapuść go tak jak resztę i git
Dziękuję To super, że kwadraty mogą zostać, bo lepiej się w nich czuję, niż w migdałkach, poza tym jestem fanką paznokci Ewalucji i marzę o takim kształcie, jak ma ona. Zapuszczę, zapuszczę, i to jeszcze więcej, bo w takich króciakach nie mam zamiaru chodzić. Kciuk mało kwadratowy jest, bo ułamany. Próbuję przywrócić go do poprzedniej wersji, ale to trochę zajmie. Niestety...

Cytat:
te z boku możesz tylko nawilżać a te u u dołu poza nawilżaniem/natluszczaniem odsuwać i widać że Twoje są odsunięte co jedynie nieco zgrubiałe, możesz spróbować po namoczeniu je delikatnie od góry ścierać wycinanie nie bardzo chyba bo podobno rosną jeszcze szybciej. Albo właśnie preparatem je potraktować, żeby je "rozpuścił" trochę i też przetrzeć.
Nawilżam kremem z koziego mleka Ziai, ale po zmyciu kremu nadal są suche. Tak się zastanawiałam nad moczeniem w gorącej oliwie, może by je zmiękczyło. Co do zgrubień - racja, przez to moje palce wyglądają na grubsze, niż w rzeczywistości. Jak się kończy paznokieć to skóra jest taka bardziej brązowa... Czym ścierać? Ja w ogóle taka niepoinformowana jestem
__________________

Le_Souvenir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 15:29   #4059
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
heh no właśnie.
No w temacie oczywiście bez znaczenia, ale chciałam sprostowac tak ogólnie a za opinie dziękuję

a to pazurki Caate http://extensionbeauty.blogspot.com/p/paznokcie.html
mam nadzieję że nie ma nic przeciwko wklejeniu linka daawno jej u nas nie było...

to wprowadza w błąd i to nie mały.
proszę bardzo piszę szczerze, co myślę i nie zamierzam nadmiernie słodzić, bo nie o to chodzi. sama też widzę komentarze na temat kształtu i długości lub sposobu malowania, ale przyjmuję to do siebie, bo to zawsze jakieś rady są

ładne ma paznokcie, ale jak tak patrzę, to na niektórych zdjęciach są aż za długie moim zdaniem
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 15:41   #4060
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez sara9311 Pokaż wiadomość
Anula nawet jak masz długa płytke to wolny masz dłuższy.
Zapomniałam jeszcze o tym. Nie mam dłuższego skoro mam 7 a Ty 8 plus mała ale jednak różnica w płytce co daje około 3 mm różnicy łącznie ,a to na paznokciach może już dawać znaczący efekt.

To ode mnie też już tyle w tym temacie...

---------- Dopisano o 16:41 ---------- Poprzedni post napisano o 16:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Dziękuję To super, że kwadraty mogą zostać, bo lepiej się w nich czuję, niż w migdałkach, poza tym jestem fanką paznokci Ewalucji i marzę o takim kształcie, jak ma ona. Zapuszczę, zapuszczę, i to jeszcze więcej, bo w takich króciakach nie mam zamiaru chodzić. Kciuk mało kwadratowy jest, bo ułamany. Próbuję przywrócić go do poprzedniej wersji, ale to trochę zajmie. Niestety...

Nawilżam kremem z koziego mleka Ziai, ale po zmyciu kremu nadal są suche. Tak się zastanawiałam nad moczeniem w gorącej oliwie, może by je zmiękczyło. Co do zgrubień - racja, przez to moje palce wyglądają na grubsze, niż w rzeczywistości. Jak się kończy paznokieć to skóra jest taka bardziej brązowa... Czym ścierać? Ja w ogóle taka niepoinformowana jestem
I masz szansę na taki kształt no nie identyczny wiadome ale coś koło tego. Pewnie widziałaś jej metamorfozę? myślę ze jak przez dłuższy czas będziesz nosiła takie kwadraty, nawet w obecnej długości to większa część wolnego brzegu może zamienić się w płytkę

e tam, przecież nie masz króciaków takich znowu.

Tak myślałam że ułamany. Oj wiem wiem, zapuszczanie tych rogów trwa nosiłam długo kwadraty to znam to aż za dobrze

Kremowanie też jest dobre, ale lepszy będzie chyba choćby olejek rycynowy, albo inny olej (ja smaruję czasem tymi co akurat włosy ) albo wit A+E wyciśnięta z kapsułki, albo maść z wit A. Nie obiecuję że pomoże, ale piszę po swoich doświadczeniach

brązowa? to się nie rzuca w oczy

ścieranie miałam na myśli nawet ręcznikiem albo patyczkiem kosmetycznym. Delikatnie.

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
to wprowadza w błąd i to nie mały.
proszę bardzo piszę szczerze, co myślę i nie zamierzam nadmiernie słodzić, bo nie o to chodzi. sama też widzę komentarze na temat kształtu i długości lub sposobu malowania, ale przyjmuję to do siebie, bo to zawsze jakieś rady są

ładne ma paznokcie, ale jak tak patrzę, to na niektórych zdjęciach są aż za długie moim zdaniem
no oczywiście że nie o słodzenie chodzi. Jakby nie rady wzajemne to byśmy chodziły pewnie jak większość na ulicy z obdartym lakierem i nierównymi paznokciami.

na niektórych są mega długie, ale mimo wszystko mi się podobają
może nie powinnam tego pisać bo znowu bedzie... że ona ma dłuższe itp
__________________
blog





Edytowane przez AnulaPPP
Czas edycji: 2012-08-18 o 15:42
AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 15:51   #4061
trufle
Zadomowienie
 
Avatar trufle
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
To znaczy?
Takie zadziorki obok paznokci, ja zawszę się wkurzam nimi mam tego mnóstwo, ale jak używałam balsamu do paznokci to było mniej
trufle jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-18, 16:20   #4062
Laindise
Rozeznanie
 
Avatar Laindise
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 516
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

__________________
Zapuszczam włosy
50-51-52-53-54-55-56-57-58-59-60-61-62-63-64-64-66-67-68-69-70... i dłuższe

Edytowane przez Laindise
Czas edycji: 2012-12-24 o 12:26
Laindise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 17:06   #4063
keira2008
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 800
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Wybaczcie że tak się wtrącę w rozmowy wasze

Witam i jednocześnie mam pytanko do dziewczyn które mają spiłowane pazurki na kwadrat. Czy wasze pazurki w kącikach się rozdwajają? Jak sobie z tym radzicie?

Pozdrowienia
__________________

keira2008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 17:20   #4064
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
o mamo współczuję strasznie... mi się ktoś przytulił do lakierów kleancolor... zamówiłam 14 sztuk... i przepadły niestety... zobaczymy czy chociaż kase zobaczę.. chociaż chciałam lakiery!!!!
Trzeba mieć wybitnego pecha, żeby dwie paczki zaginęły jedna po drugiej Zawsze byłam w czepku urodzona

Cytat:
Napisane przez sara9311 Pokaż wiadomość
Kłóciłabym sie, ale spoko, pamiętacie caate ? Tez były piękne a o pól dłuższe od moich.
Nie chodzi tylko o długość, ale tak jak Anula pisała o kształt palców, o to czy paznokcie są smukłe, palce szczupłe... I najważniejsze, od kształtu. Wiadomo każdemu pasuje co innego. A kwadraty są "cięższe" niż migdałki. Nawet jeśli migdałek będzie dłuższy od kwadratu, to może wyglądać subtelniej i wydawać się krótszy. Widzę to po sobie i koleżance. Ja kwadrat, ona delikatny migdałek. Nawet jak ma dłuższe potrafią wyglądać na krótsze i subtelniejsze

Poza tym tylko wyrażamy swoje zdanie. Dla mnie mogą być za długie, mogę sobie nie wyobrażać, np. wyrabiania ciasta na pierogi, ale to Ty w nich funkcjonujesz i Tobie ma być wygodnie.

Cytat:
Napisane przez trufle Pokaż wiadomość
A ona nie ma odsuniętych? Ja bym kupiła jakiś balsam, zeby nie robiły się "hangnails'y"
Miałam pytać co to, ale już doczytałam, że wyjaśniłaś W ogóle to czuję się zacofana, bo często używasz pazurkowych terminów, o których ja nawet nie słyszałam

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Dzisiaij widziałam w TKmaxx trójpak za 50 złotych... i nie wzięłam


---------- Dopisano o 18:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------

Cytat:
Napisane przez keira2008 Pokaż wiadomość
Wybaczcie że tak się wtrącę w rozmowy wasze

Witam i jednocześnie mam pytanko do dziewczyn które mają spiłowane pazurki na kwadrat. Czy wasze pazurki w kącikach się rozdwajają? Jak sobie z tym radzicie?

Pozdrowienia

Mnie nie, ale nigdy mi się nie rozdwajały paznokcie. Właściwie to moja wypowiedź nic Ci nie dała, no ale za późno, bo już zacytowałam:haha ha:
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 18:02   #4065
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Saro, proszę Cię, nie wprowadzaj tu złej atmosfery...Grunt, że Tobie się podobają, bo to Twoje paznokcie, a dziewczyny mają prawo wyrazić swoje zdanie, byleby Cie nie obrażały przecież. To, jak prezentują się paznokcie dużo zależy od proporcji ale również od dłoni.IMHO.

Zebyś Ty wiedziała, ile razy mi pisały dziewczyny, że skórki zalane, że krzywe, że brzydko spiłowane. Ale to zawsze na dobre mi wychodziło i ja doceniam te komentarze. Gdyby nie to, nie byłabym tak zadowolona z ich wyglądu.


dobra, wrzucę swoje dla rozluźnienia atmosfery
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg celiaflorispoppy.jpg (38,8 KB, 67 załadowań)
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 18:30   #4066
keira2008
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 800
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Śliczne pazurki masz, każdy równiutki i ładnie pomalowane. Super kolor
__________________

keira2008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 18:33   #4067
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez sara9311 Pokaż wiadomość
hahaha o ja pier^&*( w czym przeszkadza paznokcie jesli chodzi o podmywanie sie przeciez nie tre pazurami tylko dłonią jak ty tak robisz to uważaj . Z tamponami też nie mam problemu, wiec nie masz sie o co martwic.


Anula nawet jak masz długa płytke to wolny masz dłuższy. Nie napisalam ze to paznokcie Catee tylko ze jej paznokcie sa o pol dluzsze od moich a mimo to je uwielbiacie. Zmierzylam wolny brzeg mam krótszy wiec nie pieprzc!@ ze jest długi.

jejku, dziewczyny, spokojniej trochę... Sara, nikt tu nie chce Cię urazić..
ja np. nie wyobrażam sobie funkcjonowania w takich paznokciach. póki mogę zapuszczam moje, chociaż lada moment będę je skracać bo po pierwsze w takich jak pokazywałam dzisiaj już mam problem zdjąć, albo założyć soczewki, a po drugie nie wyobrażam sobie w takich pracy w laboratorium..


Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
napisałam, że ja sobie nie wyobrażam funkcjonowania z takimi paznokciami, ale skoro Tobie tak dobrze, to spoko.
poza tym - nigdy nie mów nigdy.

a krzywdę można sobie zrobić nie tylko krótkimi, ale i długimi, doskonale o tym wiem.
popieram.
ważne żeby każdy był zadowolony z siebie i umiał przyjąć krytykę jak i pochwałę.


Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
ładnie tylko serduszka mi się nie widzą
a ja chorowałam na te serduszka z miss selene i musiałam, po prostu musiałam
ale no dziękuję Kochana



Cytat:
Napisane przez keira2008 Pokaż wiadomość
Wybaczcie że tak się wtrącę w rozmowy wasze

Witam i jednocześnie mam pytanko do dziewczyn które mają spiłowane pazurki na kwadrat. Czy wasze pazurki w kącikach się rozdwajają? Jak sobie z tym radzicie?

Pozdrowienia
moje się nie rozdwajają, czasami się złamie bok, ale rzadko spóbuj utwardzacza, albo odżywki.


Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
Saro, proszę Cię, nie wprowadzaj tu złej atmosfery...Grunt, że Tobie się podobają, bo to Twoje paznokcie, a dziewczyny mają prawo wyrazić swoje zdanie, byleby Cie nie obrażały przecież. To, jak prezentują się paznokcie dużo zależy od proporcji ale również od dłoni.IMHO.

Zebyś Ty wiedziała, ile razy mi pisały dziewczyny, że skórki zalane, że krzywe, że brzydko spiłowane. Ale to zawsze na dobre mi wychodziło i ja doceniam te komentarze. Gdyby nie to, nie byłabym tak zadowolona z ich wyglądu.


dobra, wrzucę swoje dla rozluźnienia atmosfery
lubię Twoje paznokcie
ślicznie
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 18:47   #4068
keira2008
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 800
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
moje się nie rozdwajają, czasami się złamie bok, ale rzadko spóbuj utwardzacza, albo odżywki.
No właśnie zawsze mam pomalowane odżywką, wcześniej miałam Rimmela Nail Rescue, a teraz złotą Sally Hansen ale ona do kitu jest bo się łamią bardziej. Rimmela nie mogę dostać u siebie ani na allegro i się mecze z tymi paznokciami na bokach bo co są dłuższe to pękają po rozdwojeniu.

Czy ktoś wie gdzie mozna tą odżywkę jeszcze nabyć?
__________________


Edytowane przez keira2008
Czas edycji: 2012-08-18 o 18:53
keira2008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 18:56   #4069
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Nadrobiłam Was

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
dziewczyny, mam pytanie, przestałyście używać 8w1 po ostatnich rewelacjach?
ja własnie pomalowałam sobie nią pazurki
ja robię przerwę, bo wykonczyłam dwie evelinki jedna po drugiej. Ale nic mi się nie działo... a wiedziałam co zawiera także byłam świadoa

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
mi sie zdaje ze to nowość, która ma wejsc na stale do szaf, ale pewna nie jestem
oooooooo jakie fajne to to, mam nadzieję że uda mi się zapolować - jakbyś coś wiedziała to pisz mi

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Gdzie dostanę czarny lakier Diadem? Szukam, szukam i nikt nawet o nich nie słyszał? A podobnież idealny do stempli.
u mnie wmałej drogerii pani mi zamawia, faktycznie potwierdzam, ze jest świetny do stempli - tylko tego czarnego używam.

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
BM dba o klienta. Kasę już zwrócili. Jestem zdziwiona, że tak szybko. Chociaż ja nadal łudzę się, że te zaginione paczki jednak dotrą. Naiwna jestem, wiem
eeh ja raczej nie liczę na moją paczkę... minęło za dużo czasu. A BM to mi przychodziło w7-10dni... inne lakiery ze stanów też do 10 dni zawsze... więc tu jak minęło 45 dni czy iles to już chyba ktoś się nią zaopiekował...
niech mu w gardle stanie!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
UWAGA!!!!!!
To jest cudo, piekne absolutnie, i nie mogę się na moje króciutkie zeróweczki napatrzeć. (Tak, obcięte tuż przy rózowym. musiałam, bo tak się rozdwoiły, że nie było wyboru)
Mam na łapkach 1 słownie jedną warstwę lakieru (SIC!)
To przeabsolutnienajcudownie jpiękne cudo dostałam w boxie od Malinki.
Ja nie wiem czemu tak długo zwlekałam z rozdziewiczeniem... Jest boski i oczywiście nieoddawalny na fotkach.
Malinka Dzięki. : love:
pierwsze z fleszem drugie bzz
heheheheh fajne są te lakiery, mam chyba z 5 czy 6 różnych.. tylko je wycofują brzydale chyba...

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Dzień dobry <zieeeeeew>
masz mega długie te pazurki już ale ciągle mi się podobają, wiem, ze zamierzasz skracac

I tutaj analogia do sytuacji z Sarą - Lolli ma może nawet jakiej długości paznokcie jak ona a jednak w migdale wygląda to całkiem inaczej! I koniec!

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Witajcie Czy mogę dołączyć do Waszego grona pazurkomaniaczek?
Witaj u Nas

Cytat:
Napisane przez sara9311 Pokaż wiadomość
Wszystkie z was mówią jakie ja to mam długaśne paznokcie a w porównaniu do paznokci Anuli którymi sie zachwycacie to jest pikuś .
Dziewczyny już Ci chaab wszystko na ten temat powiedziały. Anula ma inny kształt i szersze paznokcie zdaje się... Caate dla mnie ma na niektórych zdjęciach już jak dla mnie za długie paznokcie ale dalej wyglądają one dobrze bo są jakieś takie równiejsze i widać, że ma chyba dłuższą płytkę od ciebie - może przez to wygląda to jakoś proporcjonalniej.

Pamiętam, ze był taki czas kiedy dziewczyny powiedziały mi, ze moim paznokciom już wystarczy i zebym nie zapuszczała więcej, ze może nawet już są za długie.. Posłuchałam, bo wierzę że są bardziej obiektywne ode mnie - wkleję ci zdjecie na dole. Są długie ale migdałkowe więc tutaj też jest różnica w stosunku do twoich. Dla mnie migdały mogą być dłuższe od kwadratów i wyglądać dobrze, ale bez przesady. Mam stosunkowo wąskie paznokcie więc sama zobacz jak to wygląda. I pomyśl że ty masz takie kwadraty! (albo bliskie temu)
Na drugim zdjęciu masz całą rękę. Wkleiłam ją na drugi dzień i okazało się, że przy moich długich palcach te paznokcie jeszcze wyglądają jak cie mogę, w miarę dobrze. Są długie ale jeszcze nie aż tak szponiaste. Przynajmniej tak wtedy rozmawiałam z dziewczynami. Teraz i tak uważam, ze przedobrzyłam.

Może u ciebie cała ręka też lepiej wygląda, ale weź sobie czasem do serca to co dziewczyny piszą, bo zawsze osoba postronna bedzie bardziej obiektywna od Ciebie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02484.jpg (29,7 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02497.jpg (21,9 KB, 52 załadowań)
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.

Edytowane przez MgielkaM
Czas edycji: 2012-08-18 o 19:03
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-18, 19:01   #4070
trufle
Zadomowienie
 
Avatar trufle
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez keira2008 Pokaż wiadomość
Wybaczcie że tak się wtrącę w rozmowy wasze

Witam i jednocześnie mam pytanko do dziewczyn które mają spiłowane pazurki na kwadrat. Czy wasze pazurki w kącikach się rozdwajają? Jak sobie z tym radzicie?

Pozdrowienia
A więc odpowiadam Rozdwajają mi się nie tylko w kącikach i sobie z tym nie radzę

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Miałam pytać co to, ale już doczytałam, że wyjaśniłaś W ogóle to czuję się zacofana, bo często używasz pazurkowych terminów, o których ja nawet nie słyszałam
Spoko, wczoraj się dowiedziałam, że istnieje na to nazwa

Mgiełko może i przedobrzyłaś, ale

Uwaga, uwaga, złamałam pazur na mięsie! Tak, ten pod którym ma krwiaka Utalentowana bestia

Edytowane przez trufle
Czas edycji: 2012-08-18 o 19:04
trufle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 19:06   #4071
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez keira2008 Pokaż wiadomość
No właśnie zawsze mam pomalowane odżywką, wcześniej miałam Rimmela Nail Rescue, a teraz złotą Sally Hansen ale ona do kitu jest bo się łamią bardziej. Rimmela nie mogę dostać u siebie ani na allegro i się mecze z tymi paznokciami na bokach bo co są dłuższe to pękają po rozdwojeniu.

Czy ktoś wie gdzie mozna tą odżywkę jeszcze nabyć?
może na allegro??
ja używam diamentową eveline i wzmacnia trochę te paznokcie, to widać.


Cytat:
Napisane przez trufle Pokaż wiadomość
Uwaga, uwaga, złamałam pazur na mięsie! Tak, ten pod którym ma krwiaka Utalentowana bestia
ała!
boli....?


Mgiełko, ładne te pazurki, ale takie niepraktyczne mi się wydają i faktycznie - za długie już były.
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 19:07   #4072
keira2008
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 800
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Smoothly no własnie na allegro nie ma jej
__________________

keira2008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 19:07   #4073
201701191223
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 693
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Witajcie Czy mogę dołączyć do Waszego grona pazurkomaniaczek?

Podglądam sobie wątek od kilku miesięcy i zachwycam się paznokciami każdej z dziewczyn, ale przyznam, że mam swoje idolki. Moje pazurki nigdy nie były obgryzane, jednak przez kilka lat dręczyłam skórki. Bardzo zależy mi na estetycznych paznokciach, bo to wizytówka każdego człowieka. Poza tym... kocham lakiery! Jak już kupuję coś nowego to co najmniej trzy, nie mniej!

Pokazuję Wam moje dzisiejsze łupy i moje żałośnie wyglądające pazury + proszę o rady ich dotyczące. Jak spiłować? Czego im potrzeba? Czy w kwadratach wyglądają dobrze? Zapuszczać dalej czy nie? Z góry dziękuję serdecznie!
bardzo ładne, taka długość według mnie jest ładna.
201701191223 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 19:07   #4074
trufle
Zadomowienie
 
Avatar trufle
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
ała!
boli....?
Niezbyt, bardziej ze strachu że o coś zahaczę
trufle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 19:11   #4075
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez keira2008 Pokaż wiadomość
Smoothly no własnie na allegro nie ma jej
hmm... nie mam pojęcia w takim razie, trzeba się rozglądąć.. a dalej jest produkowana?


Cytat:
Napisane przez trufle Pokaż wiadomość
Niezbyt, bardziej ze strachu że o coś zahaczę
biedna, wyobrażam to sobie
brrr. a mnie aż dreszcze przechodzą na samą myśl
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 19:18   #4076
keira2008
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 800
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
hmm... nie mam pojęcia w takim razie, trzeba się rozglądąć.. a dalej jest produkowana?

Nie mam pojęcia. Nigdzie jej nie ma w sklepach internetowych też. Ale info o nieprodukowaniu jej brak.
__________________

keira2008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 19:22   #4077
trufle
Zadomowienie
 
Avatar trufle
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez keira2008 Pokaż wiadomość
Nie mam pojęcia. Nigdzie jej nie ma w sklepach internetowych też. Ale info o nieprodukowaniu jej brak.
Śniegowa ostatnio narzekałą na brak dostępności nail rescue, ale zastąpiła go diamentową eveline
trufle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 19:22   #4078
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Dziewczyny rimmel jest wycofany. Sama kiedyś używałam, ale przerzuciłam się na NTFII a teraz na eveline.

Mgiełko albo inna dobra duszo, czy macie płytkę BM-222?
blogowa koleżanka ma problem z konadowaniem na niej, a wiem, że z BM miałyście podobnie. Chodzi o te całopaznokciowe wzorki, zwłaszcza obydwa "sznurkowe"
Podpowiecie cos?
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 19:25   #4079
keira2008
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 800
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

O widzicie.... To szkoda ze jej nie ma. A ta diamentowa Eveline to podobna do rimmela jest chyba, co nie? Czy się myle? tzn o skład chodzi
__________________

keira2008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 19:52   #4080
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez keira2008 Pokaż wiadomość
O widzicie.... To szkoda ze jej nie ma. A ta diamentowa Eveline to podobna do rimmela jest chyba, co nie? Czy się myle? tzn o skład chodzi
nie mam pojęcia jaki był skład rimmela..
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:38.