Kosmetyki M.A.C. cz.10 - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-01-02, 22:36   #1291
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Przestańta juz gadac od tym Full Of Joyala: bo zacznie i mi sie go zachciewać mimo, ze wiem, ze to nie mój kolor, bo podobny Azalea Blossom mialam i sie pozbyłam
Mam oba i wg. mnie zasadnicza różnica polega na tym, że FoJ się nie ociepla, a Azalea niestety ma takie tendencje. Dla mnie to wielki plus, bo praktycznie wszystkie moje róże z tej rodziny kolorystycznej wypadają na mojej twarzy inaczej, niż w opakowaniu - znacznie cieplej. FoJ daje rozświetlony efekt, taki trochę "ethereal", choć pewnie dużo zależy w tej kwestii od typu urody. Azalea jest chyba ciemniejsza - sądząc na oko, bo nigdy ich obok siebie nie swatchowałam.

Wysłane przy użyciu Tapatalk
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-02, 22:49   #1292
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Neath - po kolejnej rekomendacji niechybnie z tą szminką chyba wyjdę. Chyba, że będa mieli na stanie Full of Joy

Tak, tak, mam na myśli tę grupę Ja się przełamałam i dzięki temu nie robię sobie już krzywdy brązowymi cieniami do powiek, bronzerami i brzoskwiniowymi różami do policzków
Myślę, że nie pożałujesz

Mnie ta grupa i ogólnie blogi o analizie kolorystycznej sporo dały, chociaż instynktownie też odrzucałam najbardziej nietwarzowe kolory.
Chłodne brązy na oczach nie robią mi krzywdy Umiejętnie dobrane i delikatnie dozowane bronzery też dają ładny efekt - ale jako Intensywna Zima jestem odrobinę cieplejsza.

W sumie to i tak najlepiej mi w jasnym oku z kreską + rozświetlacz, róż i szminka.

Ostatnio odkryłam, że złoto na oczach nie robi mi krzywdy, ale tylko takie jasne i czyste. W miedzianych odcieniach wyglądam strasznie Przykładowo w złotym linerze Golden Rose 02 wyglądam ładnie, złoto-srebrnym Macowym fluidku Catch My Eye też w porządku, a w Brassy zupełnie mi nie pasuje
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja w Pink Cult zakochałam się od razu. Dziwię się, że takie odcienie nie są w stałej kolekcji. Next to Skin też w końcu nabyłam .

Plumful może wezmę za pudełka, bo mam już od dawna uzbierane.

No to coraz nas więcej - nakręconych na Full of Joy
Może Mac o nas pomyśli i wprowadzi coś nowego do stałej kolekcji Oby tylko nie tak jak ostatnio - poproszę coś bardziej noszalnego, a nie jakieś rudości i czekoladki
Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Ja sie bardzo nakręcilam - juz dawno nic mi sie tak nie spodobało
Dobrze, ze trudno dostępny moze chciejstwo mi przejdzie
Właśnie Poza tym, nie próbowałam go jeszcze na policzkach, więc nie wiadomo czy mi się spodoba
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-02, 22:54   #1293
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Neath - z u mnie w makijażu to samo - czarna kreska, mocne usta i trochę chłodnego różu - i jest dobrze.

---------- Dopisano o 23:54 ---------- Poprzedni post napisano o 23:53 ----------

Przestańcie już o Full od Joy, bo ja tu zamierzam spokojnie go upolować, a wy mi gorączkę włączacie
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-02, 22:55   #1294
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Mam oba i wg. mnie zasadnicza różnica polega na tym, że FoJ się nie ociepla, a Azalea niestety ma takie tendencje. Dla mnie to wielki plus, bo praktycznie wszystkie moje róże z tej rodziny kolorystycznej wypadają na mojej twarzy inaczej, niż w opakowaniu - znacznie cieplej. FoJ daje rozświetlony efekt, taki trochę "ethereal", choć pewnie dużo zależy w tej kwestii od typu urody. Azalea jest chyba ciemniejsza - sądząc na oko, bo nigdy ich obok siebie nie swatchowałam.

Wysłane przy użyciu Tapatalk
Do mnie to przemawia w 100% i przez to jeszcze bardziej go chcę
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-02, 22:57   #1295
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Co do jasnego, czystego złota dla "zim" to też słyszałam, że ok. Odpadają odcienie miedziane właśnie.
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-02, 23:01   #1296
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Neath - z u mnie w makijażu to samo - czarna kreska, mocne usta i trochę chłodnego różu - i jest dobrze.

---------- Dopisano o 23:54 ---------- Poprzedni post napisano o 23:53 ----------

Przestańcie już o Full od Joy, bo ja tu zamierzam spokojnie go upolować, a wy mi gorączkę włączacie
Chociaż kreska nie musi być wyłącznie czarna

Miałam odwyk robić, a już mam na liście Full Of Joy, Giddy i nie wiem co jeszcze

---------- Dopisano o 00:01 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:59 ----------

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Co do jasnego, czystego złota dla "zim" to też słyszałam, że ok. Odpadają odcienie miedziane właśnie.
Czyli pasuje
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-02, 23:03   #1297
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

To na dobranoc zaofftopuję i napuszę, że miałam na oku jeszcze Outspoken MJ jeśli chodzi o chłodnego róże. Wydaje mi się ciut ciemniejszy od FoJ ale te same, fioletowawe klimaty.

---------- Dopisano o 00:03 ---------- Poprzedni post napisano o 00:02 ----------

Oczywiście, źe nie musi być czarna. Ostatnio lubię też granaty i cienmne niebieskości
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-02, 23:14   #1298
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
To na dobranoc zaofftopuję i napuszę, że miałam na oku jeszcze Outspoken MJ jeśli chodzi o chłodnego róże. Wydaje mi się ciut ciemniejszy od FoJ ale te same, fioletowawe klimaty.

---------- Dopisano o 00:03 ---------- Poprzedni post napisano o 00:02 ----------

Oczywiście, źe nie musi być czarna. Ostatnio lubię też granaty i cienmne niebieskości
Też myślałam kiedyś nad tym różem MJ, ale o nim zapomniałam nie wiem czemu Online go nie ma, ciekawe jak stacjonarnie.

Bardzo lubię Bobbikowy Denim Ink, Macowe Siahi i Black Ivy (i wiele innych ale te są najbardziej niebieskie).

Edytowane przez neath
Czas edycji: 2016-01-02 o 23:15
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-02, 23:41   #1299
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

To ja wam przerwę "różowe" dywagacje i powiem wam, że Chatterbox na ustach mnie zauroczył. W sklepie mi miła konsultantka doradziła, wcześniej w sieci nie oglądałam.

Mam ciągle w koszyku Plumful i Creme de la femme, no i nie wiem co z tym fantem zrobić
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-02, 23:46   #1300
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

A mi opalenizna zeszła i też się przeprosiłam z Chatterboxem Fajnie podbija jasny kolor oka. Do opalenizny jednak
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-03, 00:28   #1301
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Idę jutro do D. zobaczyć na żywo Plumful i Creme de la Femme, jak będą i któreś mi się spodoba, to wezmę. Wtedy skasuję zamówienie na D., więc gdyby któraś z was chciała, to dajcie znać ) Bo ja nie wiem jak to działa, po anulowaniu zamówienia od razu wpada na stronę?

I jeszcze jedno, Candy Yum Yum mnie kusi, mam Pink pigeona, który jest trochęęęę podobny i tak no... bez sensu ALE KUSI
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-03, 08:34   #1302
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Mam oba i wg. mnie zasadnicza różnica polega na tym, że FoJ się nie ociepla, a Azalea niestety ma takie tendencje. Dla mnie to wielki plus, bo praktycznie wszystkie moje róże z tej rodziny kolorystycznej wypadają na mojej twarzy inaczej, niż w opakowaniu - znacznie cieplej. FoJ daje rozświetlony efekt, taki trochę "ethereal", choć pewnie dużo zależy w tej kwestii od typu urody. Azalea jest chyba ciemniejsza - sądząc na oko, bo nigdy ich obok siebie nie swatchowałam.

Wysłane przy użyciu Tapatalk
Jak używałam samej fioletowej strony Azalki to nic sie u mnie nie ocieplało, ale nie pasowała mi i tyle
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-03, 10:13   #1303
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Idę jutro do D. zobaczyć na żywo Plumful i Creme de la Femme, jak będą i któreś mi się spodoba, to wezmę. Wtedy skasuję zamówienie na D., więc gdyby któraś z was chciała, to dajcie znać ) Bo ja nie wiem jak to działa, po anulowaniu zamówienia od razu wpada na stronę?

I jeszcze jedno, Candy Yum Yum mnie kusi, mam Pink pigeona, który jest trochęęęę podobny i tak no... bez sensu ALE KUSI
PP jest extra CYY jest jak dla mnie jaśniejsza i chłodniejsza, bardziej wpada w niebieskie tony, a PP bardziej fuksjowa
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-03, 11:11   #1304
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Idę jutro do D. zobaczyć na żywo Plumful i Creme de la Femme, jak będą i któreś mi się spodoba, to wezmę. Wtedy skasuję zamówienie na D., więc gdyby któraś z was chciała, to dajcie znać ) Bo ja nie wiem jak to działa, po anulowaniu zamówienia od razu wpada na stronę?

I jeszcze jedno, Candy Yum Yum mnie kusi, mam Pink pigeona, który jest trochęęęę podobny i tak no... bez sensu ALE KUSI
Jeśli nie ma produktu na stronie, to trochę trwa, zanim wróci

Wg mnie PP jest ładniejsza
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-03, 11:42   #1305
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
PP jest extra CYY jest jak dla mnie jaśniejsza i chłodniejsza, bardziej wpada w niebieskie tony, a PP bardziej fuksjowa
No CYY, jak nazwa wskazuje bardziej cukierkowa, wydaje mi się, że do blondynek bardziej pasuje, ja jestem brunetką, więc w PP się dobrze czuję, bo właśnie cieplejszy kolorek.

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Jeśli nie ma produktu na stronie, to trochę trwa, zanim wróci

Wg mnie PP jest ładniejsza
Dzięki W takim razie kupno CYY na inną okazję odłożę może za rok... Mam nadzieję, że w D. w Łodzi jeszcze coś zostało dla mnie
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-03, 11:43   #1306
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Ja od CYY wole KellyYY jakos
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-03, 11:58   #1307
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
A ja chyba zachorowalam na Full of Joy
Ehh, tak to jest czytać Wizaż - zawsze można liczyć na wygenerowanie nowego chciejstwa
Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Ja też zaczęłam myśleć o Full of Joy
Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Ja sie bardzo nakręcilam - juz dawno nic mi sie tak nie spodobało
Dobrze, ze trudno dostępny moze chciejstwo mi przejdzie
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Dobra, to już milknę, ale na usprawiedliwienie mam to, że nie ja zaczęłam , w zasadzie to jestem tylko ofiarą .
Kurde, człowiek kupi sobie upatrzony róż, napisze o tym na wizażu i już ma na sumieniu ofiary w ludziach

Niestety "z przykrością" muszę zgodzić się z Waszym szalejem - ten róż zdecydowanie jest tego wart Jest naprawdę wyjątkowy i niepowtarzalny, a w dodatku przepięknie wygląda na twarzy (jeśli oczywiście pasuje do typu urody).

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Full of Joy - moje marzenie.... Przed świętami dzwoniłam do GK ale nie mieli Zamówiłam wkład na stronie, po paru dniach mi anulowania zamówienie, bo brakło No nic, będę polować nadal....
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja się napaliłam na Full of Joy jak przeczytałam tu, że dość ciężko go zdobyć - lubię wyzwania . Jak mam być szczera to się pogubiłam i nie wiem czy to limitka czy nie , może niepotrzebnie tak się spinam
No właśnie nie bardzo kumam kwestię dostępności tego różu. Widziałam tylko wkład na stronie MAC jakiś czas temu, a wszędzie indziej ten róż był wyprzedany. A teraz Madziczka pisze, że już jest niedostępny nawet we wkładzie na stronie MAC, więc już w ogóle lipa... Tymczasem nagle pojawił się w "moim" MACu jak gdyby nigdy nic. Z jakiej okazji, dlaczego? A jeśli tu nagle jest, czemu gdzie indziej go nie ma? Wcześniej w tym moim salonie na bank go nie było, bo go nie widziałam, czyli musiał pojawić się dość niedawno. Nie bardzo to kumam

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Olu, Full of Joy jest cudnie zimny. Taki typowo chłodny różowo-lawendowy róż, jakiego od dawna szukałam. Moim ukochanym do tej pory w tej tonacji był Thrrrob Benefitu ale go chyba wycofali

Full of Joy będzie mój choćbym się miała skichać Póki co uzywam Iced Lotus Clinique i jest ok
Dokładnie z tych samych powodów go uwielbiam
A nawiasem mówiąc Iced Lotus to jeden z moich ulubionych różów ever


Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Mam oba i wg. mnie zasadnicza różnica polega na tym, że FoJ się nie ociepla, a Azalea niestety ma takie tendencje. Dla mnie to wielki plus, bo praktycznie wszystkie moje róże z tej rodziny kolorystycznej wypadają na mojej twarzy inaczej, niż w opakowaniu - znacznie cieplej. FoJ daje rozświetlony efekt, taki trochę "ethereal", choć pewnie dużo zależy w tej kwestii od typu urody. Azalea jest chyba ciemniejsza - sądząc na oko, bo nigdy ich obok siebie nie swatchowałam.
Potwierdzam, że FoJ się nie ociepla Ja też mam tendencje do ocieplania różnych różów (nie bardzo wiem, czemu, bo karnację mam raczej chłodną), a FoJ daje efekt królowej śniegu, no boski Trochę taki, jakiego spodziewałam się od Ethereal Glow od Hourglass. Przepięknie się prezentuje...

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Mnie ta grupa i ogólnie blogi o analizie kolorystycznej sporo dały, chociaż instynktownie też odrzucałam najbardziej nietwarzowe kolory.
Chłodne brązy na oczach nie robią mi krzywdy Umiejętnie dobrane i delikatnie dozowane bronzery też dają ładny efekt - ale jako Intensywna Zima jestem odrobinę cieplejsza.

W sumie to i tak najlepiej mi w jasnym oku z kreską + rozświetlacz, róż i szminka.

Ostatnio odkryłam, że złoto na oczach nie robi mi krzywdy, ale tylko takie jasne i czyste. W miedzianych odcieniach wyglądam strasznie Przykładowo w złotym linerze Golden Rose 02 wyglądam ładnie, złoto-srebrnym Macowym fluidku Catch My Eye też w porządku, a w Brassy zupełnie mi nie pasuje
Mi też sporo pomogła analiza kolorystyczna - odkąd wiem, że mam szukać kolorów Chłodnego Lata, na pewno łatwiej mi jest trafić z dobrymi kosmetykami dla siebie. Tyle że niestety "przez" analizę kolorystyczną musiałam pożegnać się z niektórymi szminkami, które kocham totalnie bez powodu Wszelkie pomarańczowe czerwienie odpadają, choć uwielbiam takie kolory - na mnie wyglądają źle, ale same w sobie mi się podobają, więc sobie do nich wzdycham i nie potrafię się rozstać z niektórymi pomadkami, choć nie użyłam ich np. ani razu od 1,5 roku To samo jest z mocnymi kolorami - nie są dla mnie najlepsze, ale i tak darzę irracjonalnym uwielbieniem taką D for Danger czy Girl About Town
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-03, 12:14   #1308
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Na mnie Azalea się na szczęście nie ociepla.

Outspoken MJ mam, jest fajny, chłodny, nie ociepla się, ale u mnie dość szybko znika z twarzy, jest mało trwały, choć inne odcienie różów MJ, które mam, tak się nie zachowują .

Myślę, że była jakaś przerwa w dostawie Full of Joy i teraz zacznie się pojawiać wszędzie (we wszystkch salonach).

Ja jestem zimą, ale też zauważyłam, że niektóre kolory, teoretycznie nie dla mnie, w zależności od odcienia są całkiem noszalne, w tym złoto właśnie, czy pochodne brązów, których zasadniczo nie lubię. No i sporo zależy od tego, czy jestem opalona - w lecie nawet korale toleruję
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-03, 12:24   #1309
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Dokładnie z tych samych powodów go uwielbiam
A nawiasem mówiąc Iced Lotus to jeden z moich ulubionych różów ever
Absolutnie trafiony zakup Zbieram komplementy za świeży wygląd - nie za dobry makijaż

Jak pisałam gdzieś wyżej analiza pomogła mi bardziej "świadomie" wybierać odcienie. Nie trzymam się niewolniczo, ale dzięki niej już nie marnuję kasy na bronzery i brzoskwiniowe odcienie szminek i róży Np. do tej pory nie znalazłam bronzera w którym nie wyglądałabym "brudno" i na zmęczoną. Oczywiście nadal mi się podobają, ale teraz już wiem, czemu to u mnie nie gra W Lady Danger wyglądałam masakrycznie, nawet Macówka z salonu pokręciła głową! A napalona byłam, że hohoho

---------- Dopisano o 13:24 ---------- Poprzedni post napisano o 13:22 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Outspoken MJ mam, jest fajny, chłodny, nie ociepla się, ale u mnie dość szybko znika z twarzy, jest mało trwały, choć inne odcienie różów MJ, które mam, tak się nie zachowują .

O,czyli to nie tylko moje spostrzeżenie Testowałam na rękach, zanim wyszłam z Sephory, po nim nie było już śladu.
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-03, 12:31   #1310
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

To dosyć dziwne, bo czyste zimy w lady danger powinny wyglądać całkiem całkiem. Lekko się odcina, bo ciepły, ale pasuje natężenie koloru. Może jesteś chłodną zimą?
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-03, 12:33   #1311
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Oczywiście pokręciłam Jestem chłodną a nie czystą zimą I by się zgadzało
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-03, 12:38   #1312
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Ja też sobie kliknęłam Full of joy (autobrawa ) chociaż nie nastawiam się na szał nie mogę przeboleć, że nie mam jasnej karnacji. Tak cudnie róże wyglądają na porcelanowych cerach
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-03, 13:40   #1313
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Outspoken MJ mam, jest fajny, chłodny, nie ociepla się, ale u mnie dość szybko znika z twarzy, jest mało trwały, choć inne odcienie różów MJ, które mam, tak się nie zachowują .
Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
O,czyli to nie tylko moje spostrzeżenie Testowałam na rękach, zanim wyszłam z Sephory, po nim nie było już śladu.
O, to dobrze, że się dowiaduję, bo jakiś czas temu dość intensywnie myślałam o różu Reckless od MJ, ale skoro istnieje ryzyko braku trwałości, odpuszczę. Ogólnie zauważyłam, że róże MJ nie mają jakiejś dobrej prasy, więc może warto trzymać się tych sprawdzonych i nie wyrzucać kasy na ryzykowne zakupy

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Absolutnie trafiony zakup Zbieram komplementy za świeży wygląd - nie za dobry makijaż

Jak pisałam gdzieś wyżej analiza pomogła mi bardziej "świadomie" wybierać odcienie. Nie trzymam się niewolniczo, ale dzięki niej już nie marnuję kasy na bronzery i brzoskwiniowe odcienie szminek i róży Np. do tej pory nie znalazłam bronzera w którym nie wyglądałabym "brudno" i na zmęczoną. Oczywiście nadal mi się podobają, ale teraz już wiem, czemu to u mnie nie gra W Lady Danger wyglądałam masakrycznie, nawet Macówka z salonu pokręciła głową! A napalona byłam, że hohoho
"Świeży wygląd" - dokładnie to mam w Iced Lotus To podobno taki klasyczny, standardowy róż dla Chłodnego Lata i ja to potwierdzam jak najbardziej.

Marzy mi się taka profesjonalna analiza kolorystyczna, bo wciąż mam sporo wątpliwości, mimo że już parę rzeczy wiem na ten temat. Ale za każdym razem, gdy coś mi nie gra i robię sobie analizę od nowa, i tak nie chce mi wyjść nic innego niż Chłodne Lato

Też już nie wydaję kasy na brzoskwiniowe szminki i róże
Za to Lady Danger nawet kupiłam kiedyś I nosiłam parę razy uparcie. Wymarzyło mi się, że będę wyglądała o tak: http://36.media.tumblr.com/tumblr_m3...7vv6o1_500.jpg Wymarzony obraz minimalistycznego makijażu, białego tshirtu i mocnej czerwonej szminki, która z tym wszystkim pięknie współgra... Niestety nie dla mnie - ja w Lady Danger wyglądam, jakby moje usta świeciły i przyćmiewały całą resztę twarzy, no jeden wielki odcinający się neon.
Na zdjęciu ta dziewczyna ma akurat Red Square NARSa, która jest podobna do Lady Danger i którą też oczywiście kupiłam
Kocham takie kolory szminek na kimś i nie mogę odżałować, że sama ich nie toleruję.

Usilnie próbowałam też okiełznać Russian Red - również bez powodzenia. Informacja, że jedyną czerwienią, którą toleruje Chłodne Lato, jest malina, nieco wyjaśniła mi sprawę

A co do kwestii bronzera to nie chcę radzić, bo nie znam się na Chłodnych Zimach, ale kierując się mocno ogólnymi kryteriami dla typów chłodnych - jak u Ciebie wygląda Taupe NYX? On jest naprawdę chłodny, wpada nawet ciutkę w róż. U mnie bardzo ładnie wygląda. Burberry Earthy też o dziwo wypada ślicznie i nie "brudzi", mimo że jakiś szalenie chłodny nie jest.

---------- Dopisano o 14:40 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Ja też sobie kliknęłam Full of joy (autobrawa ) chociaż nie nastawiam się na szał nie mogę przeboleć, że nie mam jasnej karnacji. Tak cudnie róże wyglądają na porcelanowych cerach

Wkład na stronie MACa kliknęłaś czy gdzieś indziej dostałaś klasyczne opakowanie?

Ja też uwielbiam jasne karnacje - tak jak kiedyś lubiłam się opalać i chciałam być lekko brązowa, tak teraz przy NW13-15 wydaje mi się, że nadal za ciemna jestem i chciałabym być jeszcze bardziej porcelanowa żeby nosić te wszystkie eteryczne cuda
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-03, 13:45   #1314
MrsShout
Rozeznanie
 
Avatar MrsShout
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

A posiada może któraś z Was róż Spellbinder? Bo na zdjęciach raz wychodzi jako taki typowy róż, a czasami wpada w ciepły, prawie brzoskwiniowy odcień
__________________
See the shadow, it stays beside me
In my dreams, it never likes me
Oh, it's a long road that I've created
I've got it under control
So why am I walking?
And this I don't know
MrsShout jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-03, 14:31   #1315
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Wkład już dawno chciałam się przerzucić na wkłady, kupiłam też palete.. czyli mam jeszcze 5 miejsc do wypełnienia
Idzie też do mnie Pink pigeon, lady danger, impassionate i mehr i róż so sweet so easy. Odreagowałam kilka miesięcy bez zakupów..
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja

Edytowane przez earthpace
Czas edycji: 2016-01-03 o 14:39
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-03, 16:21   #1316
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Wizyta w D. zaliczona

Plumful - nie wiem czy jakiś felerny tester był, ale wyglądał na ciężki, kremowy, zupełnie mi się nie spodobał.

Pooglądałam maty, które zostały, w sumie CYY i nic innego ciekawego (nie było około 60% kolorów).

Creme de la Femme za to podbił moje serce i już jest mój

Cofam więc zamówienie w D. na Plumful i Creme de la Femme, pamiętam, że ktoś chciał, żeby dać znać? Jak ktoś do jutra do wieczora się znajdzie, to PW, jak nie, to po prostu sama cofnę jutro wieczorkiem i tak.
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-03, 16:26   #1317
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
"Świeży wygląd" - dokładnie to mam w Iced Lotus To podobno taki klasyczny, standardowy róż dla Chłodnego Lata i ja to potwierdzam jak najbardziej.


Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Marzy mi się taka profesjonalna analiza kolorystyczna, bo wciąż mam sporo wątpliwości, mimo że już parę rzeczy wiem na ten temat. Ale za każdym razem, gdy coś mi nie gra i robię sobie analizę od nowa, i tak nie chce mi wyjść nic innego niż Chłodne Lato
Też mi się marzy - szukam kogoś dobrego na Śląsku, ewentualnie w Krakowie

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Też już nie wydaję kasy na brzoskwiniowe szminki i róże
Za to Lady Danger nawet kupiłam kiedyś I nosiłam parę razy uparcie. Wymarzyło mi się, że będę wyglądała o tak: http://36.media.tumblr.com/tumblr_m3...7vv6o1_500.jpg Wymarzony obraz minimalistycznego makijażu, białego tshirtu i mocnej czerwonej szminki, która z tym wszystkim pięknie współgra... Niestety nie dla mnie - ja w Lady Danger wyglądam, jakby moje usta świeciły i przyćmiewały całą resztę twarzy, no jeden wielki odcinający się neon.
Na zdjęciu ta dziewczyna ma akurat Red Square NARSa, która jest podobna do Lady Danger i którą też oczywiście kupiłam
Kocham takie kolory szminek na kimś i nie mogę odżałować, że sama ich nie toleruję.

Usilnie próbowałam też okiełznać Russian Red - również bez powodzenia. Informacja, że jedyną czerwienią, którą toleruje Chłodne Lato, jest malina, nieco wyjaśniła mi sprawę

A co do kwestii bronzera to nie chcę radzić, bo nie znam się na Chłodnych Zimach, ale kierując się mocno ogólnymi kryteriami dla typów chłodnych - jak u Ciebie wygląda Taupe NYX? On jest naprawdę chłodny, wpada nawet ciutkę w róż. U mnie bardzo ładnie wygląda. Burberry Earthy też o dziwo wypada ślicznie i nie "brudzi", mimo że jakiś szalenie chłodny nie jest.[COLOR="Silver"]
W Lady Danger wyglądałam po prostu jakoś tak krzykliwie i "tanio" Na pewno nie jak ta pani ze zdjęcia

Russian Red mam i używam. Moja pierwsza MAC-owa szminka, kupiona bez testowania, bo naczytałam się, że to taka "kultowa" czerwień pasująca każdemu. Nie wyglądam źle, ale jakbym się miała czepiać to na mnie minimalnie za ciepła. Dziś świadomie poszłabym prędzej w Ruby Woo


Co do Taupe Nyxa - nie miałam, ale mam obecnie paletkę do konturowania ze Smashboxa i ten cień służący d konturowania to taki właśnie zimny, sinawy brąz. Jednak solo wygląda na mnie też źle i na szczyty policzkowe daję właśnie odrobinę chłodnego różu dla ożywienia

---------- Dopisano o 17:26 ---------- Poprzedni post napisano o 17:24 ----------

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Wkład już dawno chciałam się przerzucić na wkłady, kupiłam też palete.. czyli mam jeszcze 5 miejsc do wypełnienia
Idzie też do mnie Pink pigeon, lady danger, impassionate i mehr i róż so sweet so easy. Odreagowałam kilka miesięcy bez zakupów..
Trzymam kciuki, żeby się udało. Jak mi zwrócą kasę, to będę próbować stacjonarnie albo jeszcze raz online. No chyba, że All Fired Up będzie wyglądać na mnie tak zabójczo, że różyk będzie musiał poczekać
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-03, 16:38   #1318
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Wydaje mi się, że Ruby Woo jest cieplejsza niż Russian Red. Generalnie chłodne zimy miewają problemy z czerwienią, bo powinna mieć ona niebieskawe podtony
http://i2.wp.com/www.12blueprints.co...olours-web.jpg
tu widać różnicę między czerwienią czystej (bright winter) i chłodnej zimy (true winter)
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-03, 16:40   #1319
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Róże MJ może nie zwalają z nóg, ale akurat Reckless jest naprawdę w porządku . Na pewno jest trwalszy niż Outspoken.

U mnie NYX Taupe wyglądał brudno, choć jako chłodny brązer powinien mi pasować. O dziwo bardzo ładnie wyglądał na mojej kuzynce o oliwkowej skórze.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-03, 17:20   #1320
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Wkład już dawno chciałam się przerzucić na wkłady, kupiłam też palete.. czyli mam jeszcze 5 miejsc do wypełnienia
Idzie też do mnie Pink pigeon, lady danger, impassionate i mehr i róż so sweet so easy. Odreagowałam kilka miesięcy bez zakupów..

Kremowych róży jeszcze nie używałam i jakoś mnie nie zachęcały nigdy. Daj znać, jak Ci się będzie sprawdzał
Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Wizyta w D. zaliczona

Plumful - nie wiem czy jakiś felerny tester był, ale wyglądał na ciężki, kremowy, zupełnie mi się nie spodobał.

Pooglądałam maty, które zostały, w sumie CYY i nic innego ciekawego (nie było około 60% kolorów).

Creme de la Femme za to podbił moje serce i już jest mój

Cofam więc zamówienie w D. na Plumful i Creme de la Femme, pamiętam, że ktoś chciał, żeby dać znać? Jak ktoś do jutra do wieczora się znajdzie, to PW, jak nie, to po prostu sama cofnę jutro wieczorkiem i tak.

Jaka jest Creme de la Femme? Nie za perłowa? Ja się boję frostów, może niepotrzebnie

O, to może ja się zgłoszę po Plumful jednak
Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Też mi się marzy - szukam kogoś dobrego na Śląsku, ewentualnie w Krakowie

W Lady Danger wyglądałam po prostu jakoś tak krzykliwie i "tanio" Na pewno nie jak ta pani ze zdjęcia

Russian Red mam i używam. Moja pierwsza MAC-owa szminka, kupiona bez testowania, bo naczytałam się, że to taka "kultowa" czerwień pasująca każdemu. Nie wyglądam źle, ale jakbym się miała czepiać to na mnie minimalnie za ciepła. Dziś świadomie poszłabym prędzej w Ruby Woo
Jak znajdziesz kogoś w okolicy, to daj znać

Ja się boję Lady Danger Nie testowałam jej w sumie, tylko podobną Viva Glam Miley 2 i wyglądała na mnie średnio, bez szału Może LD jest ładniejsza jednak, nie wiem...

Ruby Woo jest śliczna Leci do mnie z D. Russian Red nie próbowałam, bo już za dużo mam czerwieni.
Dla mnie najlepsze są te neutralne i chłodne, wpadające w róż, jak np. Victoriana czy Pretty Irresistible ze świątecznego Lip Baga.

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Róże MJ może nie zwalają z nóg, ale akurat Reckless jest naprawdę w porządku . Na pewno jest trwalszy niż Outspoken.

U mnie NYX Taupe wyglądał brudno, choć jako chłodny brązer powinien mi pasować. O dziwo bardzo ładnie wyglądał na mojej kuzynce o oliwkowej skórze.
Gdyby nie skład, to spróbowałabym NYX-a, a tak to niestety

Macie może Baby Don't Go? Kusi mnie już od jakiegoś czasu, a może byłby dobry jako bronzer?
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-25 14:08:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:17.