Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-23, 12:05   #1711
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

a ja otrzymalam z poczty zawiadominie i wymienione 2 paczki ale zaden numerek nie pasuje do shpliment staus wię chyba UC walentynki wyslał
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 12:13   #1712
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Też jestem spłukana już więc aż boję się wchodzić na Tru bo znowu się na coś skuszę.
Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
Asiu ja nawet nie mam jak się skusic bo nie mam w ogóle kasy
A te 5 Diora takie piekne
Mam ten sam problem
Ja się spłukałam na leczenie No i oczywiście częściowo na truskawę. Właśnie wyjęłam ze skrzynki awizo na 3 paczusie Do moich przesyłek (odpukać) UC jeszcze nigdy się nie doczepił, ale większość otwierają. Co mi się oczywiście również nie podoba.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 12:13   #1713
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Też jestem spłukana już więc aż boję się wchodzić na Tru bo znowu się na coś skuszę.

PLUM SEDUCTION ponownie na Tru.
no tak
a przedtem patrzyłam, był quad Spicy, i było go ponad 100 szt...
alkapone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 12:34   #1714
chise
Wtajemniczenie
 
Avatar chise
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 965
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Mam ten sam problem
Ja się spłukałam na leczenie No i oczywiście częściowo na truskawę. Właśnie wyjęłam ze skrzynki awizo na 3 paczusie Do moich przesyłek (odpukać) UC jeszcze nigdy się nie doczepił, ale większość otwierają. Co mi się oczywiście również nie podoba.
Otwierają? Ja nieśmiało zapytam po czym to poznajesz, bo ja na razie 1 paczkę otrzymałam, a na przyszłość wolałabym wiedzieć.
chise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 12:40   #1715
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez chise Pokaż wiadomość
Otwierają? Ja nieśmiało zapytam po czym to poznajesz, bo ja na razie 1 paczkę otrzymałam, a na przyszłość wolałabym wiedzieć.
jak nie masz wstążki i masz zalepioną taśma z napisem poczta polska to masz jak w banku że otworzyli
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 12:50   #1716
jazmine
Zadomowienie
 
Avatar jazmine
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 1 786
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

jestem juz po kohlowaniu i metetorytowaniu o ile z kohlem nie mam problemu to beige chic mnie wprowadził w zakłopotanie...zabawne jest nakładać kosmetyk, którego nie widać bo nie wiem czy nałożyłam go wystarczająco i w jakich miejscach...

myślę ze świetny efekt byłby z cieniami chanel, które tez sa takie jakby natchnione poswiatowe....

kohl z heleną i ciemnymi piatkami diora wyglada oszałamiająco.... az szkoda że juz się wiosennie zrobilo i trzeba troche stonowac mkijaz...

no i na koniec mile zaskoczenie odnośnie błyszczyka El ze specjalsów...(ma jeszcze dwa tygodnie ważności ) daje bialawą poswiate na ustach, podobna do mlecznego shiseido ale bardziej przejrzystą i ma male drobinki. efekt na codzień jak najbardziej trafiony, poza tym przyjemnie chłodzi usta...( a wiec zachował jeszcze resztki swojej mocy:
__________________
decalkulator- wersja beta
http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php


jazmine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 12:54   #1717
schiza111
Raczkowanie
 
Avatar schiza111
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 224
GG do schiza111
Dot.: Truskawkowe zdobycze

Dziewczyny to znaczy, że kosmetyki z truskawki są przeterminowane? Podajecie daty z 2005, czy 2007 roku.
__________________
schiza111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-23, 12:54   #1718
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez chise Pokaż wiadomość
Otwierają? Ja nieśmiało zapytam po czym to poznajesz, bo ja na razie 1 paczkę otrzymałam, a na przyszłość wolałabym wiedzieć.
Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
jak nie masz wstążki i masz zalepioną taśma z napisem poczta polska to masz jak w banku że otworzyli
Ja wstążkę mam zawsze, ale poznaję po tym, że jest kilka supełków na niej tzn. przecięli ją, a potem związali. Widać ci celnicy to esteci Poza tym kosmetyki są pozbawione tego truskawkowego sreberka no i po pudełeczkach widać, że były otwierane (chyba sprawdzają czy faktycznie jest kosmetyk w środku). Mam nadzieję, że opakowań kosmetyków nie otwierają, bo np. w przypadku tuszu do rzęs łatwo obniżyć w ten sposób jego trwałość Jak ja nie cierpię jak mi ktoś grzebie w MOICH kosmetykach i mi tam brud z paluchów wpuszcza
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 12:55   #1719
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez jazmine Pokaż wiadomość
jestem juz po kohlowaniu i metetorytowaniu o ile z kohlem nie mam problemu to beige chic mnie wprowadził w zakłopotanie...zabawne jest nakładać kosmetyk, którego nie widać bo nie wiem czy nałożyłam go wystarczająco i w jakich miejscach...

myślę ze świetny efekt byłby z cieniami chanel, które tez sa takie jakby natchnione poswiatowe....

kohl z heleną i ciemnymi piatkami diora wyglada oszałamiająco.... az szkoda że juz się wiosennie zrobilo i trzeba troche stonowac mkijaz...

no i na koniec mile zaskoczenie odnośnie błyszczyka El ze specjalsów...(ma jeszcze dwa tygodnie ważności ) daje bialawą poswiate na ustach, podobna do mlecznego shiseido ale bardziej przejrzystą i ma male drobinki. efekt na codzień jak najbardziej trafiony, poza tym przyjemnie chłodzi usta...( a wiec zachował jeszcze resztki swojej mocy:
heheh no całe 2 tygodnie oooo to musisz się przyłozyć żeby wykorzystać mam taka prośbe chcę mamie kupic kolha jak wyglada koncówka wiem jak i co z nim robić interysuje sam pędzelik

Cytat:
Ja wstążkę mam zawsze, ale poznaję po tym, że jest kilka supełków na niej tzn. przecięli ją, a potem związali. Widać ci celnicy to esteci Poza tym kosmetyki są pozbawione tego truskawkowego sreberka no i po pudełeczkach widać, że były otwierane (chyba sprawdzają czy faktycznie jest kosmetyk w środku). Mam nadzieję, że opakowań kosmetyków nie otwierają, bo np. w przypadku tuszu do rzęs łatwo obniżyć w ten sposób jego trwałość Jak ja nie cierpię jak mi ktoś grzebie w MOICH kosmetykach i mi tam brud z paluchów wpuszcza
__________________
ja tam mam często kilko supełków nawet jak UC nie przechwyca , no ale jeśli niema sreberka to 99% patrzyli co to jest !! ech jak ja ich nie lubie
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 12:59   #1720
dynia18
Zakorzenienie
 
Avatar dynia18
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 3 101
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

A ja przymierzam się do kupna Meteorytów, przez was tak chwalonych. Tylko nie wiem jaki wybrac kolor...pink , mystick czy ten co wy wszystkie posiadacie. ja jestem jasną blondynką, karnacje jasną, wprost szarą, często zmeczoną (przez nocne dyzury w pracy). Ładnie wygladam w rózach, więc może wy mi doradzicie. Bo mam wrażenie że ten begie chic nie dla mnie. ja meteoryty na ręku sprawdzałlam , ale na ręku był tylko wielki błysk. poradzcie, bo to ma być mój prezent majowy. zakupiony oczywiście przez samą siebie.
dynia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 13:02   #1721
kasiek74
Rozeznanie
 
Avatar kasiek74
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: gliwice
Wiadomości: 512
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II


odebralam dzis pierwsza swoja paczuszke (zamawiana przez annmarie ).
przyleciala centkowana HR 01-2008 i baza Lancome 12-2007. Nie mam owadzich nóżek, rzęsy nie są pozlepiane, moze sa troszke bardziej wydłużone (swoje mam długie ale jasne na koncach) tylko jakos pogrubienia nie widze, chyba ze naloze przynajmniej 2-3 warstwy...
no ale moze helenka sie wyrobi w miare uzywania, mam nadzieje.

I mam pytanie, czaję sie na sypkiego clarinsa ale czasem pojawiaja sie dwa kolory, w zadnej perfumerii nie znalazlam juz kolorowki clarinsa i nie wiem jakie on ma te kolory, mozecie mi je opisac?
kasiek74 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-23, 13:03   #1722
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez dynia18 Pokaż wiadomość
A ja przymierzam się do kupna Meteorytów, przez was tak chwalonych. Tylko nie wiem jaki wybrac kolor...pink , mystick czy ten co wy wszystkie posiadacie. ja jestem jasną blondynką, karnacje jasną, wprost szarą, często zmeczoną (przez nocne dyzury w pracy). Ładnie wygladam w rózach, więc może wy mi doradzicie. Bo mam wrażenie że ten begie chic nie dla mnie. ja meteoryty na ręku sprawdzałlam , ale na ręku był tylko wielki błysk. poradzcie, bo to ma być mój prezent majowy. zakupiony oczywiście przez samą siebie.
według mnie zależy jak będziesz używać te meteoryty czy na cała tważ czy tylko na policzki, ja mam bege chic i dla mnie to tylko wykończenówka trochę zaluje że nie wziełam białych jestem tez bladolica ale na bege chic nie narzekam według mnie pink to dla stosowania jako róż ale zależy jaki kto ma kolor skóry
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 13:10   #1723
jazmine
Zadomowienie
 
Avatar jazmine
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 1 786
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
heheh no całe 2 tygodnie oooo to musisz się przyłozyć żeby wykorzystać mam taka prośbe chcę mamie kupic kolha jak wyglada koncówka wiem jak i co z nim robić interysuje sam pędzelik
to nie jest pedzelek tylko taki patyczek mi sie udało użyć juz za pierwszym podejściem choć nieco mi sie obsypało na policzek i tego należy unikać gdyż ten pigment należy do trwałych... jest taki wątek gdzieś o kholach wiec sie na niego wybiorę zaraz....
edit:
prosze uprzejmie:

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...highlight=khol
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png 111103493b.png (5,9 KB, 18 załadowań)
__________________
decalkulator- wersja beta
http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php


jazmine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 13:11   #1724
aga79
Zakorzenienie
 
Avatar aga79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 911
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Wstrętne kusicielki, przez Was kolejna stówka ubyła mi z konta Kliknęłam Earth Reflection, nie mogłam się im oprzeć

Asiu, ja też za tydzien wybywam do Zakopanego Może się spotkamy na Krupówkach
__________________
Insta https://instagram.com/aagawuu/
aga79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 13:14   #1725
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
ja tam mam często kilko supełków nawet jak UC nie przechwyca , no ale jeśli niema sreberka to 99% patrzyli co to jest !! ech jak ja ich nie lubie
No popatrz, to nawyraźniej mylny trop z tymi supełkami. Ale ja nigdy nie miałam paczek zaklejonych taśmą, zawsze jest wstążeczka a większość kosmetyków przychodzi bez sreberka, więc na bank przecięli i związali

Cytat:
Napisane przez kasiek74 Pokaż wiadomość
no ale moze helenka sie wyrobi w miare uzywania, mam nadzieje.
Tak, cętkowana helena (jak większość macsar zresztą) bardzo zyskuje po jakimś czasie od otwarcia. Też byłam nią rozczarowana na początku, bo była jakaś taka rzadka i nie wyczyniła z moimi rzęsami niczego szczególnego. Ale, po jakimś tygodniu użytkowania pokazała co potrafi (pogrubienie i wydłużenie plus lśniący, głęboki kolor).
Tego posta dedykuję agabil1 - daj jej szansę

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2008-04-23 o 13:22 Powód: literówka
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 13:16   #1726
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez jazmine Pokaż wiadomość
to nie jest pedzelek tylko taki patyczek mi sie udało użyć juz za pierwszym podejściem choć nieco mi sie obsypało na policzek i tego należy unikać gdyż ten pigment należy do trwałych... jest taki wątek gdzieś o kholach wiec sie na niego wybiorę zaraz....
edit:
prosze uprzejmie:

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...highlight=khol
dzięki wielekie
Cytat:

No popatrz, to nawyraźniej mylny trop z tymi supełkami. Ale ja nigdy nie miałam paczek zaklejonych taśmą, zawsze jest wstążeczka a większość kosmetyków przychodzi bez sreberka, więc na bank przecięli i związali
mysle że jednak nie, jeśli nie zaznaczasz opcję jako gif to może być bez sreberka oni jeśli sprawdzają to zawsze taśma sklejają z napisem poczta polska miałam kilka razy
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 13:20   #1727
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
dzięki wielekie


mysle że jednak nie, jeśli nie zaznaczasz opcję jako gif to może być bez sreberka oni jeśli sprawdzają to zawsze taśma sklejają z napisem poczta polska miałam kilka razy
Taaaak ??!?! To w sumie dobra wieść...
Normalnie burzysz mój poukładany świat
Ja nie wiem czy to jest gift czy nie, bo ja nie składam zamówień. Robią to pewne dobre dusze, które niniejszym pozdrawiam
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 13:24   #1728
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Muszę się wyżalić....

Niedawno zrobiłam swoje pierwsze zakupy na Tru Cieszyłam się bardzo wybierając i przebierając... wszystko poszło bez problemów, zapłaciłam 16.04, a wczoraj (22.04) miałam paczuszkę w domu, czyli wyszło w sumie 4 dni robocze!
Ucieszyłam się z tej paczuszki tak, że chyba na całym osiedlu mnie słyszeli A potem przyszedł TŻ i stwierdził, że za taką cenę i na dodatek z Hong Kongu to na pewno są podróbki... że ostatnio nawet wieloletni pracownicy Samsunga mieli problem z rozpoznaniem prawie doskonałej podróbki telefonu tej firmy..

Ja wiem, że Tru na cały świat, tyle osób znających kosmetyki nie miało zastrzeżeń do tych produktów, że w PL dorzucają cła, marże itp... ale wiecie, gdzieś mi w kąciku siedzi taka myśl.. a może to prawda? Jej, pocieszcie mnie jakoś konkretnie, bo taki głupi cień podejrzenia padł mi na moje zdobycze... i jakoś tak te całe zakupy mniej cieszą..
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 13:30   #1729
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez jazmine Pokaż wiadomość
to nie jest pedzelek tylko taki patyczek mi sie udało użyć juz za pierwszym podejściem choć nieco mi sie obsypało na policzek i tego należy unikać gdyż ten pigment należy do trwałych... jest taki wątek gdzieś o kholach wiec sie na niego wybiorę zaraz....
edit:
prosze uprzejmie:

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...highlight=khol

Przed malowaniam można czubkiem patyczka popukać w grzbiet dłoni, to co ma odpaść odpadnie, a my unikniemy nieprzyjemnych niespodzianek
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-23, 13:33   #1730
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez naila Pokaż wiadomość
Muszę się wyżalić....

Niedawno zrobiłam swoje pierwsze zakupy na Tru Cieszyłam się bardzo wybierając i przebierając... wszystko poszło bez problemów, zapłaciłam 16.04, a wczoraj (22.04) miałam paczuszkę w domu, czyli wyszło w sumie 4 dni robocze!
Ucieszyłam się z tej paczuszki tak, że chyba na całym osiedlu mnie słyszeli A potem przyszedł TŻ i stwierdził, że za taką cenę i na dodatek z Hong Kongu to na pewno są podróbki... że ostatnio nawet wieloletni pracownicy Samsunga mieli problem z rozpoznaniem prawie doskonałej podróbki telefonu tej firmy..

Ja wiem, że Tru na cały świat, tyle osób znających kosmetyki nie miało zastrzeżeń do tych produktów, że w PL dorzucają cła, marże itp... ale wiecie, gdzieś mi w kąciku siedzi taka myśl.. a może to prawda? Jej, pocieszcie mnie jakoś konkretnie, bo taki głupi cień podejrzenia padł mi na moje zdobycze... i jakoś tak te całe zakupy mniej cieszą..
nieprzejmu się TZ szkoda pieniędzy moj to samo mówi jeśli i podróba to bardzo dobra i często wyleżana jak błyszczykli cytrynowe EL z ważnością 2 tyg po drugie nie pasował by kod kto zadawal by tyle trudu a pro po wszystkie kosmetyki robią w Chinach
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 13:33   #1731
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez naila Pokaż wiadomość
Muszę się wyżalić....

Niedawno zrobiłam swoje pierwsze zakupy na Tru Cieszyłam się bardzo wybierając i przebierając... wszystko poszło bez problemów, zapłaciłam 16.04, a wczoraj (22.04) miałam paczuszkę w domu, czyli wyszło w sumie 4 dni robocze!
Ucieszyłam się z tej paczuszki tak, że chyba na całym osiedlu mnie słyszeli A potem przyszedł TŻ i stwierdził, że za taką cenę i na dodatek z Hong Kongu to na pewno są podróbki... że ostatnio nawet wieloletni pracownicy Samsunga mieli problem z rozpoznaniem prawie doskonałej podróbki telefonu tej firmy..

Ja wiem, że Tru na cały świat, tyle osób znających kosmetyki nie miało zastrzeżeń do tych produktów, że w PL dorzucają cła, marże itp... ale wiecie, gdzieś mi w kąciku siedzi taka myśl.. a może to prawda? Jej, pocieszcie mnie jakoś konkretnie, bo taki głupi cień podejrzenia padł mi na moje zdobycze... i jakoś tak te całe zakupy mniej cieszą..
hehe....znowu
No oczywiście, że to podróbki wyrabiane w betoniarkach przez Kicię i Zenka. Dla większej niepoznaki przeterminowane Tak już tu ustaliłyśmy jakiś czas temu.
Ja czasem bywam w Hong Kongu i przywożę sobie kosmetyki kupowane w ich "normalnych" sklepach kosmetycznych, nie dyskontach (takich jak Truskawka) i mimo to oszczędzam na takich zakupach jakieś 30 - 40%. W Truskawce jest jeszcze taniej, bo to, jak już mówiłam, dyskont. Spokojnie. Wiem, że trudno nam Polkom, skubanym w sklepach z każdej strony uwierzyć, że coś może być tak tanie i przy tym oryginalne.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 13:46   #1732
kal1nka
Zadomowienie
 
Avatar kal1nka
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: lubuskie :)
Wiadomości: 1 533
Dot.: Truskawkowe zdobycze

Cytat:
Napisane przez schiza111 Pokaż wiadomość
Dziewczyny to znaczy, że kosmetyki z truskawki są przeterminowane? Podajecie daty z 2005, czy 2007 roku.
to data produkcji nie waznosci
__________________
where words fail, music speaks - H. Ch. Andersen

21.02.10 zakochana
31.12.13 narzeczona
16.07.16 żona
kal1nka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 13:47   #1733
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez naila Pokaż wiadomość
Muszę się wyżalić....

Niedawno zrobiłam swoje pierwsze zakupy na Tru Cieszyłam się bardzo wybierając i przebierając... wszystko poszło bez problemów, zapłaciłam 16.04, a wczoraj (22.04) miałam paczuszkę w domu, czyli wyszło w sumie 4 dni robocze!
Ucieszyłam się z tej paczuszki tak, że chyba na całym osiedlu mnie słyszeli A potem przyszedł TŻ i stwierdził, że za taką cenę i na dodatek z Hong Kongu to na pewno są podróbki... że ostatnio nawet wieloletni pracownicy Samsunga mieli problem z rozpoznaniem prawie doskonałej podróbki telefonu tej firmy..

Ja wiem, że Tru na cały świat, tyle osób znających kosmetyki nie miało zastrzeżeń do tych produktów, że w PL dorzucają cła, marże itp... ale wiecie, gdzieś mi w kąciku siedzi taka myśl.. a może to prawda? Jej, pocieszcie mnie jakoś konkretnie, bo taki głupi cień podejrzenia padł mi na moje zdobycze... i jakoś tak te całe zakupy mniej cieszą..

Mnie też nachodzą takie mysli, zwłaszcza po pierwszej wpadce z pudrem Diora. Ale ileż razy byłam rozczarowana jakością kosmetyków górnopółkowych kupionych w sklepach firmowych! Kolejna sprawa to daty ważności. Czyż nie prościej byłoby Truskawce wpisywać na wszystkich kosmetykach świeżutkie daty? Biorąc pod uwagę wiele wpadek dotyczących dat truskawkowych kosmetyków, takie myślenie traci sens... Porównałam opakowanie mojego pudru z opakowaniem po tuszu Diora. Jesli podróby-to doskonałe
__________________


"Cierpliwość - spokój, że przecież się stanie..."


/J. Twardowski/
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 13:49   #1734
jazmine
Zadomowienie
 
Avatar jazmine
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 1 786
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez naila Pokaż wiadomość
Muszę się wyżalić....

Niedawno zrobiłam swoje pierwsze zakupy na Tru Cieszyłam się bardzo wybierając i przebierając... wszystko poszło bez problemów, zapłaciłam 16.04, a wczoraj (22.04) miałam paczuszkę w domu, czyli wyszło w sumie 4 dni robocze!
Ucieszyłam się z tej paczuszki tak, że chyba na całym osiedlu mnie słyszeli A potem przyszedł TŻ i stwierdził, że za taką cenę i na dodatek z Hong Kongu to na pewno są podróbki... że ostatnio nawet wieloletni pracownicy Samsunga mieli problem z rozpoznaniem prawie doskonałej podróbki telefonu tej firmy..

Ja wiem, że Tru na cały świat, tyle osób znających kosmetyki nie miało zastrzeżeń do tych produktów, że w PL dorzucają cła, marże itp... ale wiecie, gdzieś mi w kąciku siedzi taka myśl.. a może to prawda? Jej, pocieszcie mnie jakoś konkretnie, bo taki głupi cień podejrzenia padł mi na moje zdobycze... i jakoś tak te całe zakupy mniej cieszą..
Naila były juz na ten temat rozwazania w pierwszej czesci watku...
.wiekszosc z nas przerzuciła sie na tru z sieciowych perfumerii....ja mam porównanie kupowanych tam wcześniej kosmetyków z tymi truskawkowymi i nie zauwazyłam roznicy...
niska cena bierze sie z :
raju podatkowego którym jest hong kong
prowadzenia działalności internetowej
odliczeniu kosztów podatku vat i narzutu perfumerii i dystrybutorow
oraz w ogromnej mierze kursem dolara +- 2.13 pln
__________________
decalkulator- wersja beta
http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php


jazmine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 13:52   #1735
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
No popatrz, to nawyraźniej mylny trop z tymi supełkami. Ale ja nigdy nie miałam paczek zaklejonych taśmą, zawsze jest wstążeczka a większość kosmetyków przychodzi bez sreberka, więc na bank przecięli i związali


Tak, cętkowana helena (jak większość macsar zresztą) bardzo zyskuje po jakimś czasie od otwarcia. Też byłam nią rozczarowana na początku, bo była jakaś taka rzadka i nie wyczyniła z moimi rzęsami niczego szczególnego. Ale, po jakimś tygodniu użytkowania pokazała co potrafi (pogrubienie i wydłużenie plus lśniący, głęboki kolor).
Tego posta dedykuję agabil1 - daj jej szansę
no dobrze dam mu szansę
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 14:01   #1736
dynia18
Zakorzenienie
 
Avatar dynia18
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 3 101
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

[quote=jazmine;7329267]to nie jest pedzelek tylko taki patyczek mi sie udało użyć juz za pierwszym podejściem choć nieco mi sie obsypało na policzek i tego należy unikać gdyż ten pigment należy do trwałych... jest taki wątek gdzieś o kholach wiec sie na niego wybiorę zaraz....

jaki masz kolor ? I jaki efekt? i czy bedzie pasował dla blondynki jasnej? I czy faktycznie w oku robi dziwne uczucie zimna? i czy stosowalas na wewnetrzenej stronie?
dynia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 14:08   #1737
Maggie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Lodz
Wiadomości: 275
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Ja wstążkę mam zawsze, ale poznaję po tym, że jest kilka supełków na niej tzn. przecięli ją, a potem związali. Widać ci celnicy to esteci Poza tym kosmetyki są pozbawione tego truskawkowego sreberka no i po pudełeczkach widać, że były otwierane (chyba sprawdzają czy faktycznie jest kosmetyk w środku).
No to mi sie wyjasnilo,dlaczego skoro zawsze zamawiam z opcja "gift", chyba 2-3 razy nie miałam sreberka - i to zawsze w paczce, którą brałam dla kasioli ale na moj adres
Kasiuoli...no popatrz, juz mamy rozwiązanie...a ja sie po cichu martwiłam, że Kasia pomyśli, że ja wszystko otwieram i przed oddaniem jej oglądam
a to znów Ci celnicy...

Cytat:
Napisane przez kasiek74 Pokaż wiadomość

I mam pytanie, czaję sie na sypkiego clarinsa ale czasem pojawiaja sie dwa kolory, w zadnej perfumerii nie znalazlam juz kolorowki clarinsa i nie wiem jakie on ma te kolory, mozecie mi je opisac?
ja kupilam na tru 01 transparente - i chyba jest tylko 1 odcien...to taki sliczny naturalny jasny bezyk, bez odcienia zolci ani różu
Maggie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 14:22   #1738
chise
Wtajemniczenie
 
Avatar chise
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 965
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

leana1, sine.ira dzięki za odpowiedzi
Ja pierwszą paczkę nie zaznaczyłam, że to gift i nie było srebrnego papieru, wstążka była 3 razy przewiązana, ale nie było nigdzie naklejki z napisem poczta polska.
Druga paczka już do mnie leci i tam zaznaczyłam gift zobaczymy czy będzie sreberko

Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
mam taka prośbe chcę mamie kupic kolha jak wyglada koncówka wiem jak i co z nim robić interysuje sam pędzelik
Kohl to własnie moja pierwsze zamowienie - sprawuje się świetnie, jeśli chcesz mogę zrobić fotkę tego patyczka.
chise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 14:27   #1739
jazmine
Zadomowienie
 
Avatar jazmine
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 1 786
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez dynia18 Pokaż wiadomość
.

jaki masz kolor ? I jaki efekt? i czy bedzie pasował dla blondynki jasnej? I czy faktycznie w oku robi dziwne uczucie zimna? i czy stosowalas na wewnetrzenej stronie?
kolor oczywiscie czarny, od rana kreska się jeszcze nie rozmyła, efekt jak supertrwałej kredce tyle ,ze kholem latwiej jest poczernić także wnętrze górnej powieki...

miałabym lekki niepokój polecając blondynce- wiem ze jest także odcień brązowy...chyba ze lubisz takie mocne makijaże...

bo efekt jest bardzo wyrazisty i nie blednie nawet po kilu godzinach, nie zbiera sie w kąciku oka, oko jest faktycznie rozbielone,( choć podobno te oryginalne arabskie khole dają jeszcze większy efekt rozbielenia) moje mikro żyłki które sa na ogół dość widoczne wyblakły jestem nim zauroczona i juz zaczęłam węszyć za białym....
__________________
decalkulator- wersja beta
http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php


jazmine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 14:35   #1740
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Ale jak to jest możliwie, że khol rozbiela oko?
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:29.