Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-05-24, 17:17   #961
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Erato
Kocham morze, nie znoszę gór latem, na myśl o urlopie nad jeziorem ziewam, chyba że chodzi o żeglarstwo. Jeżeli mam ku temu warunki, czyli troszkę wolnego czasu, chętnie przeistaczam się w mola książkowego.
Mój raj, który śni mi się czasami, to nadbałtycka plaża w słońcu...
Erato! Też uwielbiam moze i nie wyobrazam sobie wakacji w górach i czasem jak mnie wciagnie ksiazka to potrafię siedzieć do poźnej nocy.
Mam co jakis czas taki okres, ze pochłanim ksiazke za ksiazką.


edit: zapomniałam o moim ulubionym bollywoodzie, ale to juz przeciez wiecie
Moja fascynacja od niespelna roku
Ash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-24, 18:06   #962
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Mam tremę, bo nigdy się nie ujawniałam bliżej na wizażu Tymbardziej, że kwestia wieku bywa kontrowersyjna. Zawsze bałam się, że będą się na mnie patrzeć "z góry", traktować niepoważnie

No więc... mam 16 lat, wybieram się do klasy humanistycznej, w przyszłości marzę o dziennnikarstwie lub (jakiejś) filologii. Uwielbiam pisać, czytać. Lubię być z ludźmi, których lubię, czasami odzywa się we mnie natura samotnicy...
Staram się patrzeć na życie z przymrużeniem oka, z optymizmem
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-24, 18:34   #963
Kasia_L
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomości: 1 053
Post Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Dzisiejszy dzień spędziłam na uczelni (jako jedyny w tygodniu - V. rok), wchodzę na Biochemię, a tu tyle świeżych wiadomości . Słów kilka o mnie:

W październiku stukną mi 24 lata . U mego boku od ponad 5 lat ten sam ukochany TŻ .
Na dniach kończę studia - 3 lipca mam egzamin magisterski. Studiuję pedagogikę o specjalności edukacja wczesnoszkolna i nauczanie j. niemieckiego. Obecnie poszukuję pracy w wymarzonym, nauczycielskim fachu . Interesuję się kinezjologią edukacyjną, psychologią twórczości oraz wszystkim tym, co tyczy się dziecka i jego rozwoju. Ostatnimi czasy miewam zrywy samodzielnej nauki esperanto (Mi estas Kasia - tyle mi się przypomniało, po ciężkim dniu spędzonym na uczelni). Jogę na chwilę zaniedbałam, nad czym ubolewam (muszę odkurzyć matę, przybrać asanę kwiat lotosu i odpłynąć).
Z pasją oglądam filmy S. Barei. "Miś" - ulubionym filmem Kasi_L .

Co do filtrów. Stosuję od początku maja - za sprawą Wizazu oczywiście .

To tyle na dobry początek.
__________________
Nagle zrobiło się Jagodowo
Kasia_L jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-24, 18:37   #964
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D


Edytowane przez Angi74
Czas edycji: 2006-05-26 o 15:41
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-24, 19:05   #965
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Ivvonka
dokami witam Cie serdecznie jest tu pare swietnych watkow, a w razie watpliwosci pytaj tutejszych przemilych eskpertek

Alchemiczko, nie wiem, ale myslalam, ze jestes starsza! Taka rozlegla wiedza... No, no... Z chemii pewnie same piatki

Vivien sliczny avatarek
Dziękuję za miłe słowa. Swoją wiedzę chemiczną zawdzięczam mojej Kochanej profesorce od chemii z liceum, poza tym bardzo dużo nauczyłam sie (i wciąż się uczę ) na BU naszej kochanej Basi oraz tutaj na Wizażu
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-24, 19:10   #966
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez beoneself
Mam tremę, bo nigdy się nie ujawniałam bliżej na wizażu Tymbardziej, że kwestia wieku bywa kontrowersyjna. Zawsze bałam się, że będą się na mnie patrzeć "z góry", traktować niepoważnie

No więc... mam 16 lat, wybieram się do klasy humanistycznej, w przyszłości marzę o dziennnikarstwie lub (jakiejś) filologii. Uwielbiam pisać, czytać. Lubię być z ludźmi, których lubię, czasami odzywa się we mnie natura samotnicy...
Staram się patrzeć na życie z przymrużeniem oka, z optymizmem
Beoneself nie ma się co przejmowac młodym wiekiem. Tutaj na Biochemii są same sympatyczne Osoby i na pewno nikt nie będzie patrzył na nas z góry. Poza tym cieszy mnie to, że mamy zróżnicowane wiekowo Wizażanki, dzięki temu chociaż niewielki ułamek nastolatek nie niszczy sobie niepotrzebnie skóry
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-24, 19:26   #967
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Jestescie niesamowite! Macie pasje, marzenia, cele, ktore realizujecie Ciesze sie, ze napisalyscie o sobie cos wiecej. W ten sposob utrwalacie obraz Wizazanki-Filtormaniaczki - inteligentnej, otwartej, interesujacej dziewczyny
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-24, 19:45   #968
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Ivvonka
Jestescie niesamowite! Macie pasje, marzenia, cele, ktore realizujecie Ciesze sie, ze napisalyscie o sobie cos wiecej. W ten sposob utrwalacie obraz Wizazanki-Filtormaniaczki - inteligentnej, otwartej, interesujacej dziewczyny
Mam też nadzieję, ze dzięki temu bardziej się z sobą zżyjemy
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-24, 19:45   #969
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez beoneself
Mam tremę, bo nigdy się nie ujawniałam bliżej na wizażu Tymbardziej, że kwestia wieku bywa kontrowersyjna. Zawsze bałam się, że będą się na mnie patrzeć "z góry", traktować niepoważnie

No więc... mam 16 lat, wybieram się do klasy humanistycznej, w przyszłości marzę o dziennnikarstwie lub (jakiejś) filologii. Uwielbiam pisać, czytać. Lubię być z ludźmi, których lubię, czasami odzywa się we mnie natura samotnicy...
Staram się patrzeć na życie z przymrużeniem oka, z optymizmem
To co, że niektóre z Was są młodsze... Chociaż jestem trochę starsza, uczę się od młodszych (np. od Alchemiczki) i aż się wstydzę, że ni mam podstawowych wiadomości w temacie filtrów... A młody wiek to nie powód do wstydu tylko radości
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-24, 20:06   #970
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez uskow
To co, że niektóre z Was są młodsze... Chociaż jestem trochę starsza, uczę się od młodszych (np. od Alchemiczki) i aż się wstydzę, że ni mam podstawowych wiadomości w temacie filtrów... A młody wiek to nie powód do wstydu tylko radości
Ja się raduję nieustannie, wszak Niepoprawna Optymistka to ja

Nie masz się czego wstydzić Kochana, my się tu Wszystkie od siebie uczymy
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-24, 20:14   #971
mania19
Zadomowienie
 
Avatar mania19
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 002
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Alchemiczka :D
Mam też nadzieję, ze dzięki temu bardziej się z sobą zżyjemy
Napewno W końcu wyszło na jaw, że nie tylko biochemia i filtry nas łączą, ale także wspólne pasje itd.
mania19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-24, 20:22   #972
charmider
Raczkowanie
 
Avatar charmider
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 101
GG do charmider
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

jak wszyscy to wszyscy

w tym roku skończe 21 lat, ucze sie na politechnice na wydziale chemicznym, jestem na pierwszym roku, uwielbiam imprezy i a jeszcze bardziej uwielbiam tanczyć, niestety moaj obecna sytuacja mieszkaniowa nie pozwala mi się nigdzie zapisać ponieważ na uczelni dojeżdżam prawie godzinę w jedną stronę, kocham zwierzęta mam dowrcowego kota Psycholka, uwielbiam ksiązki, a ostatnio wrecz je pochłaniam, pisze czasami wiersze i opowiadania, jak mam ochote rysuję, bardziej dla siebie nie dla innych, moim mażeniem jest podróżować zwiedzić Luwr i napisać ksiązkę
__________________
Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to robi.
charmider jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-24, 20:22   #973
charmider
Raczkowanie
 
Avatar charmider
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 101
GG do charmider
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

jak wszyscy to wszyscy

w tym roku skończe 21 lat, ucze sie na politechnice na wydziale chemicznym, jestem na pierwszym roku, uwielbiam imprezy i a jeszcze bardziej uwielbiam tanczyć, niestety moaj obecna sytuacja mieszkaniowa nie pozwala mi się nigdzie zapisać ponieważ na uczelni dojeżdżam prawie godzinę w jedną stronę, kocham zwierzęta mam dowrcowego kota Psycholka, uwielbiam ksiązki, a ostatnio wrecz je pochłaniam, pisze czasami wiersze i opowiadania, jak mam ochote rysuję, bardziej dla siebie nie dla innych, moim mareniem jest podróżować zwiedzić Luwr i napisać ksiązkę
__________________
Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to robi.
charmider jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-24, 20:31   #974
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Ivvonka
Jestescie niesamowite! Macie pasje, marzenia, cele, ktore realizujecie Ciesze sie, ze napisalyscie o sobie cos wiecej. W ten sposob utrwalacie obraz Wizazanki-Filtormaniaczki - inteligentnej, otwartej, interesujacej dziewczyny
....a nie zapatrzonej w siebie, wpadającej w dziką histerię na widok zmarszczki pustogłowej lali, misia larkin mi się przypomniała,
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-24, 20:33   #975
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez charmider
jak wszyscy to wszyscy

moim mareniem jest podróżować zwiedzić Luwr i napisać ksiązkę
Ja tez marze o luwrze. Uczyłam siue 5 lat francuskiego i gdzies przepadł, ale obiecałam sobie, że się zajmę tym jezykiem na powaznie w przyszłości i na pewno to zrobie. A co do ksiązek...ja chce je tłumaczyc!!!!
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-24, 20:39   #976
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS
No to ja też

Mam 14 lat, chodzę do klasy sportowej o profilu siatkarskim - mój ulubiony sport Uwielbiam przesiadywać na tym forum, interesują mnie te tematy. Kocham czytać książki, przynajmniej raz na 2 miesiące musze wybrac się do księgarni Bardzo lubię język angielski, na tym forum można spotkać wiele studentó teologii angielskiej. A mój mały nałóg to przesiadywanie w centrach handlowych (jeśli tak mogę nazwać pilskie sklepy) i godzinne gapienia się na półki a aptece
Do Shadi: Siatkówka Kocham ten sport Niestety kółko siatkarsnie w mojej szkole koliduje mi z lekcjami Ehhh, nie można mieć wsyzstkiego.

Do Charmider: kocham tez tańczyć I to zarówno solo jak i duecie, w duecie zaś bardzo lubię tańczyć walca. Często tańczymy sobie walca z TŻem, czasem nawet bez muzyki

Poza tym to ja generalnie lubię sport, mimo, ze nie wszystko mi wychodzi. Resztę zainteresowań mam wypisanych w profilu
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-24, 20:40   #977
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez L_V
....a nie zapatrzonej w siebie, wpadającej w dziką histerię na widok zmarszczki pustogłowej lali, misia larkin mi się przypomniała,
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-24, 21:10   #978
Vivien
Raczkowanie
 
Avatar Vivien
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 308
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Tatuś wydał kabelek, bo trzeba mu było coś na sieci sprawdzić, więc chyłkiem zakradłam się na wizaż
Czemu tyle piszecie kiedy mnie nie ma?! :P

Cytat:
Napisane przez Ivvonka
Vivien sliczny avatarek
Cytat:
Napisane przez Sandija
Vivien, świetny avatarek wracaj do nas szybko!
Dziękuję Dziwnie mi się tak ujawniać, ale skoro większość pokazuje mordki, to dam prawdziwej Vivien trochę odpocząć od świecenia facjatą Poza tym mało mnie tam widać
A wrócę jak najszybciej, tylko zdam co mam zdać, afe.

Alchemiczka: jestem w bardzo pozytywnym szoku w kwestii Twojego wieku Myślałam, że jesteś dużo starsza, i to wcale nie z powodu wiedzy biochemicznej, tylko ze względu na dojrzałość, jaka wypływa z Twoich postów.
__________________
Million-to-one chances crop up nine times out of ten.
Terry Pratchett
Vivien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-24, 21:18   #979
charmider
Raczkowanie
 
Avatar charmider
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 101
GG do charmider
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

L V
Ja tez marze o luwrze. Uczyłam siue 5 lat francuskiego i gdzies przepadł, ale obiecałam sobie, że się zajmę tym jezykiem na powaznie w przyszłości i na pewno to zrobie. A co do ksiązek...ja chce je tłumaczyc!!!!

to ja napisze po francusku (jak już sie naucze ) a ty przetłumaczysz

Alchemiczka
Poza tym to ja generalnie lubię sport, mimo, ze nie wszystko mi wychodzi. Resztę zainteresowań mam wypisanych w profilumi

mi nic nie wychodzi , poważnie ja jetsem taka trochę ciapa jak biegam to się o własne nogi potykam, jestem strasznie nieuważna moje przyjaciółka sie śmieje że przez pasy nawet nie umiem przechodzić bo zapominam się rozejżeć czy coś jedzie, wracając do sportu to woda pod każdą postacią to mój żywioł, ale tak naprawde to nie umiem odkręcać słoików
__________________
Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to robi.

Edytowane przez charmider
Czas edycji: 2006-05-24 o 21:40
charmider jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-24, 21:25   #980
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Myszi
Ripitapidella Rupa di Rupilla...




Cześć.
Jestem Myszi.
I jestem filtromaniaczką.


Krótko, zwięźle i na temat
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-24, 21:35   #981
mania19
Zadomowienie
 
Avatar mania19
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 002
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez charmider
mi nic nie wychodzi , poważnie ja jetsem taka trochę cipa jak biegam to się o własne nogi potykam, jestem strasznie nieuważna moje przyjaciółka sie śmieje że przez pasy nawet nie umiem przechodzić bo zapominam się rozejżeć czy coś jedzie, wracając do sportu to woda pod każdą postacią to mój żywioł, ale tak naprawde to nie umiem odkręcać słoików
prawie się popłakałam ze śmiechu, gdy pomyślałam, jak przechodzisz przez światła, nie patrząc czy coś jedzie ... Aż mi się reklama Sprite przypomniała
mania19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-24, 21:39   #982
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Jak widać wiele nas łączy
Jeszcze w tym roku mam zamiar zacząć uczyć się intensywnie francuskiego, nadrobić zaległości w angielskim.
Sport, ruch - też lubię, szczególnie pływanie i siatkówkę. Często ćwiczę też sama w zaciszu własnego pokoju (fitness kluby to nie dla mnie )



A co do filtrów: wyborażacie sobie, że pakując na twarz mleczko Avene i łososia, na to skrobię... mam wysuszoną skórę i łuszczę się? No chyba, że mi Diroseal nie służy.
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-24, 21:42   #983
charmider
Raczkowanie
 
Avatar charmider
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 101
GG do charmider
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

kolejny dowód na to że jestem nieuważna zamiast ciapa napisałam cip*
__________________
Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to robi.
charmider jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-24, 21:49   #984
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez charmider
kolejny dowód na to że jestem nieuważna zamiast ciapa napisałam cip*


Zastanawiałam się właśnie, czy to przez nieuwagę, czy celowo
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-24, 22:02   #985
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Angi, naprawdę bardzo ciekawe! Też chciałabym podróżować po świecie i wyrwać się jak najszybciej z Polski.

Skrobnę jeszcze trochę o mnie Uwielbiam słuchać latynoskiej muzyki, nie mogę usiedzieć w miejscu, ale tańczyć nie umiem za duża ciapa ze mnie Chcę się zapisać na tańce towarzyskie od przyszłego roku szkolnego, ale nie wiem czy uda mi się wyrobić ze wszystkim, bo planuję też naukę języka hiszpańskiego Lubię też rock, punk rock, ale raczej tych starszych wykonawców z lat 70, zaraziłam się od taty No i reggae - nic mnie tak nie uspokaja jak ta muzyka.

Uwielbiam góry, to świeże powietrze, zawsze jest co robić Bardzo boję sie chodzic po górach, ale to lubie - ta adrenalinka Chociaz po ostatnim wyjeżdzie obiecałam sobie, że już się tam nie wybiorę, ale na pewno nie wytrzymam. Nie lubię polskiego morza, ble, ble rok w rok jeżdżę tam z rodzinką i aż mnie odrzuca. Nie nawidzę tego klimatu raz zimno, raz ciepło i do tego okropna woda brrr. Zawsze tłok na plaży i pełno śmieci wokoło. Wolę ciepłe kraje, ahhh np. Dominikana

Ostatnio zafascynowała mnie moda indyjska te koraliki, różne szale. Kojarzy mi się to z księżniczkami, luksusem, bogactwem. Mam już sporą kolekcję róznych koralików
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-24, 22:05   #986
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez charmider
kolejny dowód na to że jestem nieuważna zamiast ciapa napisałam cip*
dobre
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-24, 22:23   #987
charmider
Raczkowanie
 
Avatar charmider
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 101
GG do charmider
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

ja tez kiedyś miałam manie na koraliki, znosiłam tego mnóstwo do domu i robiłam paciorki, naszyjniki, do ytej pory mam troche schowanych w jakiś kartonie
__________________
Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to robi.
charmider jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-25, 03:48   #988
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Rzeczywiście doborowe filtromaniacze towarzystwo - sama przyjemność mieć tak wyjątkowe koleżanki - wizażanki.
Świetnie, że wiemy teraz o sobie więcej.
Aż mi się troszkę przykro zrobiło, że nie mam obecnie możliwości podróżowania i oddawania się swoim młodzieńczym pasjom, ze względu na moje obecne arcyważne stanowisko, które pochłania całą moją energię (że o czasie nie wspomnę), - czyli funkcję mamy .

Ale już niedługo będę miała w moim smyku partnera do nart, żagli i ukochanego pływania - to dopiero będzie przyjemność.

Wklejam wam linki do zdjęć mojej obecnej pasji, które umieściłam na mamie z klasą, same zobaczcie że w pełni rekompensuje mi utracone przyjemności .

http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...8&postcount=35

http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...9&postcount=41

Erato - tak właśnie coś czułam, że jesteś prawniczką .
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-25, 06:06   #989
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Kate30 śliczne to Twoje dziecieciątko
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-25, 06:07   #990
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Agatko - dziękuję . Jestem tego samego zdania .
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:25.