Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-28, 13:22   #1951
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

OMG znow o perfumach a u mnie kasy brak............wlasnie wiem ze na bank kupie Prade zielona tylko 100 ml kosztuje 80 euro......po mojej znizce dalej 60......

Sel, pomysl, juz niedlugo bedziesz z gorki zjezdzac jak Frenka. Moze jakiegos Wlocha poznasz......zawsze to cieplejszy klimat.....Nie smutuj , zamknij smutki na klucz.

Ev Ty chyba szyfrem piszesz, nie rozumiem o co chodzi.....musze sie podszkolic.
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 13:28   #1952
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Vril Rozwielitka i spółka
chyba na mineralnym przydałby si ejeden esesman wiecej bo frantic praktycznie nie ma
Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
mysle ze forum bardzo sie rozroslo i tyle
Jakis problem?
Zgadza sie, Frantic nie ma na Wizazu od pol roku, modem jest tylko z nazwy - szefostwo o tym wie. W praktyce mineraly posiadaja dwoch modow - Rozi i mnie.
Czy ktos ze stalych forumowiczow widzi problem "nieogarniecia" forum, jakies przejawy balaganu, zaniechania czy innego uszczerbku w pracy modow?
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 13:37   #1953
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
krów nie umiem karmić ale kurnik naciskasz na kurnik i jest "expand storage" wybierasz kurnik i klikasz expand
Tak się rozszerza kurnik chyba a nie karmi. Poza tym własnych kur nie da się chyba nakarmić pytałam jak nakarmić krowy sąsiadów... moje są karmione a ja cudzych nie umiem...


Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Jakis problem?
Zgadza sie, Frantic nie ma na Wizazu od pol roku, modem jest tylko z nazwy - szefostwo o tym wie. W praktyce mineraly posiadaja dwoch modow - Rozi i mnie.
Czy ktos ze stalych forumowiczow widzi problem "nieogarniecia" forum, jakies przejawy balaganu, zaniechania czy innego uszczerbku w pracy modow?
Nie nie, wszystko super, tylko zastanawiałyśmy się czy Wam nie jest za ciężko z tyloma wątkami do ogarnięcia
a w ogóle to miło Cię widzieć na plotach wspominałyśmy, że dawno z nami nie pogadałaś.
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 13:41   #1954
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Tak się rozszerza kurnik chyba a nie karmi. Poza tym własnych kur nie da się chyba nakarmić pytałam jak nakarmić krowy sąsiadów... moje są karmione a ja cudzych nie umiem...




Nie nie, wszystko super, tylko zastanawiałyśmy się czy Wam nie jest za ciężko z tyloma wątkami do ogarnięcia
a w ogóle to miło Cię widzieć na plotach wspominałyśmy, że dawno z nami nie pogadałaś.
no pytałaś jak powiększyć kurnik ale oczywiście znów szybko pisałam i trochę bez sensu muszę się poprawić i pisać z sensem
moje krowy nie są karmione
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 13:45   #1955
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
dziekuje za piatkowe kciuki , zdane
Gratki
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 13:46   #1956
AnkaFranka
Rozeznanie
 
Avatar AnkaFranka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 591
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
AnkoFranko nie można! W ogóle w zaawansowanej ciąży nie powinno się spędzać przy kompie więcej, niż 1-1,5h dziennie, jeśli to absolutnie niezbędne. Lapek emituje dużo mniejsze promieniowanie niż pecet, ale lepiej nie ryzykować. To samo się tyczy komórki w kieszeni. Nie zlinkuję badań, czytałam może ze dwa lata temu, ale pamiętam bo mój też niedowiarek, jednak jak mu się pokaże 'namacalne' dowody, to się słucha
jezusicku, a ja ostatni tydzień po kilka godzin właśnie na brzuchu trzymałam lapka, kurcze, i to same początki (no nic, mam nadzieję, że będzie ok, z Kaśką jak się dowiedziałam przez dwa dni paliłam chyba z dwie paczki dziennie, a później już nic, wiem, to straszne, ale życie mi wtedy zasunęło niezłą woltę - miałam już wszystko gotrowe do stażu w usa i planowałam tam zostać, no ale suma sumarum dzięki PamBókowi z Katarzynką wszystko ok )

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
Cans i moje
ale chyba pękłabym...
w ogóle to się poryczałam wczoraj, bo mi strzelił brzuch jednak.... pierwsze . Aż ją zbeształam co mi takiego zrobiła. A dziś mi wyraźnie opadł.
Viol - masz rację to jak czekanie na śmierć jedna wielka niewiadoma
Atojka, codziennie o Tobie myślę i trzymam kciuki a pomyśl jak będziemy Ci zazdrościły z Praniuszką......

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
O rany Jak ja to przeoczyłam
GRATULACJE ANIUFRANIU

No i sobie panczenistki obejrzałam I brąz mamy! Super!
dzięki

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Selene wacik od biedy..
ANKAFRANKA to dla Ciebie:
http://www.jacquielawson.com/preview...n=4&pv=3128106
dziękuję, śliczne to
AnkaFranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 14:04   #1957
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Is na fanfiction.net Więcej nie powiem, bo nie ma się czym chwalić (jeszcze)

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość

Ev Ty chyba szyfrem piszesz, nie rozumiem o co chodzi.....musze sie podszkolic.
Wikipedia lepiej tłumaczy, niż ja http://pl.wikipedia.org/wiki/Fan_fiction

Cytat:
Napisane przez AnkaFranka Pokaż wiadomość
jezusicku, a ja ostatni tydzień po kilka godzin właśnie na brzuchu trzymałam lapka, kurcze, i to same początki (no nic, mam nadzieję, że będzie ok, z Kaśką jak się dowiedziałam przez dwa dni paliłam chyba z dwie paczki dziennie, a później już nic, wiem, to straszne, ale życie mi wtedy zasunęło niezłą woltę - miałam już wszystko gotrowe do stażu w usa i planowałam tam zostać, no ale suma sumarum dzięki PamBókowi z Katarzynką wszystko ok )

Aniu, wszystko będzie dobrze, najważniejsze, że już wiesz i błędu nie popełnisz. Tylko się nie denerwuj, na pewno wszystko będzie ok
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-28, 14:09   #1958
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

dzień dobry

dawno mnie ie było...

przepiękna dziś pogoda, chyba się wyboorę na spacer póki jasno.

Violl, doszły buciki?

wczoraj niespodziewanie msuiałam jechać do Gda po wpis. No to wybrałam się do galerii, całą przeszłam ze dwa razy w poszukiwaniu czegoś dla Tż na urodziny...i nic nie znalazłam nie mam kopletnie pomysłu :mleje: za to co wyłaziłam, to wyłąziłam dzisiaj takie zakwasy na pupie że chodzić nie mogę i mój osobisty sukces - sobie nie kupiłam NIC! pierwszy raz w chyba
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2010-02-28 o 14:20
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 14:24   #1959
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
Violl, doszły buciki?

wczoraj niespodziewanie msuiałam jechać do Gda po wpis. No to wybrałam się do galerii, całą przeszłam ze dwa razy w poszukiwaniu czegoś dla Tż na urodziny...i nic nie znalazłam nie mam kopletnie pomysłu :mleje: za to co wyłaziłam, to wyłąziłam dzisiaj takie zakwasy na pupie że chodzić nie mogę i mój osobisty sukces - sobie nie kupiłam NIC! pierwszy raz w chyba
A powinny juz być? jeszcze nie doszły, ale w takim razie będę wypatrywać paczkowozu

co do zakupów - jakiż to sukces, jak sobie nic nie kupiłaś hehe. Ja ostatnio zaprzepaszczam oszczędności, bo ciągle coś mi wpada w oko. Jak zawsze, kiedy pojawiają się wiosenno-letnie rzeczy. Łaknę chodzenia w takich po tej długiej i mroźnej zimie



Apropo prezentów - POMOCY! Nie wiem co kupić na obronę dla swojej promotor... Kobita, lat około 50, średnio dbająca o własny wygląd (zawsze czysta i świeża, ale o makijażu czy dżinsach nie ma mowy ). Doktor socjologii. Nie mam pojęcia, co lubi, więc trzeba mi czegoś uniwersalnego. Fajnie, gdyby to było nietuzinkowe. Jakieś pomysły?
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 14:28   #1960
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

no bardzo wielki sukces nawet nie wiesz, jaka jestem z siebie dumna

buciki wysłane w czwartek w sumie wyszło za nie 32,50zł + wysyłka, wysłałam juz zwrot


też marzę juz bardzo o wiośnie także w perspektywie nowo kupowanych butów a dzisiaj tak słoneczko grzeje, cały dzień mam drzwi balkonowe w pokoju uchylone i wcale, ale to wcale nie jest zimno! wiosno, napie****aj
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 15:10   #1961
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Jakis problem?
Zgadza sie, Frantic nie ma na Wizazu od pol roku, modem jest tylko z nazwy - szefostwo o tym wie. W praktyce mineraly posiadaja dwoch modow - Rozi i mnie.
Czy ktos ze stalych forumowiczow widzi problem "nieogarniecia" forum, jakies przejawy balaganu, zaniechania czy innego uszczerbku w pracy modow?
Wlasnie o to chodzi ze balaganu dalej nie ma, a pracy Ci u Was dostatek i nie wiem ile to Wam wiecej energii/czasu zajmuje.A zastanawiam sie glosno, bo od jakiegos czasu ogarniam inne watki niż plotkowy i widzę ile jest pytan itd Mam nadzieję ze "stare mineraloholiczki" Wam pomagają i wciąż tworzą forum bo wciąż jest to najbardziej zdyscyplinowane i przyjemne dla ludzi forum. Ostatnio musiałam szukac jakiś rzeczy po innych to N a s z e jest najlepsze

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
A powinny juz być? jeszcze nie doszły, ale w takim razie będę wypatrywać paczkowozu

co do zakupów - jakiż to sukces, jak sobie nic nie kupiłaś hehe. Ja ostatnio zaprzepaszczam oszczędności, bo ciągle coś mi wpada w oko. Jak zawsze, kiedy pojawiają się wiosenno-letnie rzeczy. Łaknę chodzenia w takich po tej długiej i mroźnej zimie



Apropo prezentów - POMOCY! Nie wiem co kupić na obronę dla swojej promotor... Kobita, lat około 50, średnio dbająca o własny wygląd (zawsze czysta i świeża, ale o makijażu czy dżinsach nie ma mowy ). Doktor socjologii. Nie mam pojęcia, co lubi, więc trzeba mi czegoś uniwersalnego. Fajnie, gdyby to było nietuzinkowe. Jakieś pomysły?
jak to promotor to moze beda jakies w necie z nią wywiady czy coś, zeby moze w jakies zainteresowania trafic?
może torba na lapka gustowna, bo piora teraz niewiele osob uzywa i to troche okepane juz
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-28, 15:20   #1962
kamilanna
Zadomowienie
 
Avatar kamilanna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: USA/CT
Wiadomości: 1 441
GG do kamilanna
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Winly milo Cie widziec

Spacer juz zaliczony Mimo ,ze tak slonce swiecilo to wiatr straszny
Gdy tak szlysmy z Julia minela nas dziewczynka w jej wieku z rodzicami,
az mnie za serce scisnelo gdy mala mnie spytala dlaczego my nie mieszkamy z tata
Caly czas jej tlumacze jak sie sprawy maja,
jednak dla niej wzorcem rodziny jest mama z dzieckiem razem ,a tata daleko.
Czasem nawet mi placze ,ze ona nie chce miec dzieci ,bo wtedy sama zostanie.
W jej rozumieniu ojciec dziecka wtedy wyjezdza
Musialam sie wygadac jak widac nie tylko ciezko jest nam doroslym ,ale jej chyba jeszcze bardziej...

No i bylysmy na tych nalesnikach z truskawkami pychota!!!
Wszystko pieknie, ladnie ,a Julia nagle na cala restauracje beknela tak strasznie ,
ze niejedno chlopisko by sie nie powstydzilo takiego efektu
Oczywiscie cala sala na nas ,ale dziecie na szczescie nauczone pieknie przeprosilo
Zart zartem ,ale zaczelo mnie to niepokoic ,bo ona ostatnio nawet po cukierku tak brzydko beka
kamilanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 15:34   #1963
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Mandarin-Basilic mam od dawna i uwielbiam, ciagle jest bo skąpię
AnkaFranka, no ja nie wiem czy tak strasznie bedę zazdroscila Atojce.. W 4 sezonie Dexter ma male dziecko i ono ciągle ryczy w nocy, wczoraj właśnie przypomniało mi się, jak to jest.. zaciskasz zęby, patrzysz na zegarek - 2... wstajesz, robisz swoje, śpisz kolejne 2 godziny.. znów ryk.. ech :brzyda l: Niech sobie jeszcze pobędzie w brzuszku. Bardzo dobrze się teraz czuję, fajnie mi jakoś ze swiadomoscią, ze Ono tam jest
Tata z synkiem zaliczyli Muzeum Techniki, a ja sklep. Kupiłam odzywkę Friedy do brązowych włosów, zawsze chcialam ją wypróbować, a była promocja. Wiecie, ze juz 3 rodziny zaczepiły nas w sprawie młodego kaloszy?
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 15:50   #1964
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Czytam właśnie fragmenty z Szackiego (w celu naniesienia poprawek na 1. rozdział pracy) a tam: "(...) czy to poglądami Morgana, który odnowił Fergusonowski podział dziejów ludzkości (...)" wszędzie wizaż, cholera! No nie da się o Was zapomnieć
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 15:55   #1965
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cześć dziewczyny Dzięki za otuchę...przydała się choć myslałam ze najgorsze za mną , ten wyjazd trochę mnie uskrzydlił ale jak emocje opadly to same wiecie...
Wróciłam z pracy, zero apetytu . Widzę że humorki Wam dopisują więc posiedzę z Wami i poplotkuję
Kamila...pytam bo moze przegapiłam....nie dostałaś nic ode mnie ???
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 15:56   #1966
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Kamilanna

mała ma taki obraz, bo tak właśnie u niej jest i nic dziwnego że tak sobie myśli jak będzie troche starsza to na pewno zrozumie Ty dużo z nią rozmawiasz, więc na pewno wyrośnie na mądrą babkę i zrozumie

a co do bekania, sama kiedyś lubiłam głośno bekać oczywiście udawałam, że nie robię tego specjalnie i zaraz przepraszałam. moja siostrzenica teraz też tak robi moze mała po prostu lubii czasem zrobić coś, co nie przystoi, zeby zwrócić na siebie uwagę


Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Czytam właśnie fragmenty z Szackiego (w celu naniesienia poprawek na 1. rozdział pracy) a tam: "(...) czy to poglądami Morgana, który odnowił Fergusonowski podział dziejów ludzkości (...)" wszędzie wizaż, cholera! No nie da się o Was zapomnieć


Violl pokażę Ci morskie butki, mam nadzieję że Ci bedą odpowiadać

Załącznik 2908675

najbardziej nie moge się doczekać tych zamawiam je jutro

Załącznik 2908693
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2010-02-28 o 16:01
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 16:03   #1967
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
Kamilanna

mała ma taki obraz, bo tak właśnie u niej jest i nic dziwnego że tak sobie myśli jak będzie troche starsza to na pewno zrozumie Ty dużo z nią rozmawiasz, więc na pewno wyrośnie na mądrą babkę i zrozumie

a co do bekania, sama kiedyś lubiłam głośno bekać oczywiście udawałam, że nie robię tego specjalnie i zaraz przepraszałam. moja siostrzenica teraz też tak robi moze mała po prostu lubii czasem zrobić coś, co nie przystoi, zeby zwrócić na siebie uwagę





Violl pokażę Ci morskie butki, mam nadzieję że Ci bedą odpowiadać

Załącznik 2908675

najbardziej nie moge się doczekać tych zamawiam je jutro

Załącznik 2908693
Winly! świetne te morskie buty ze zdjęcia rozumiem hurtownia sigma? kurze chyba pójdę na wątek... ile dałas?
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne



Edytowane przez Isilindil
Czas edycji: 2010-02-28 o 16:04
Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 16:03   #1968
kamilanna
Zadomowienie
 
Avatar kamilanna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: USA/CT
Wiadomości: 1 441
GG do kamilanna
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość

a co do bekania, sama kiedyś lubiłam głośno bekać oczywiście udawałam, że nie robię tego specjalnie i zaraz przepraszałam. moja siostrzenica teraz też tak robi moze mała po prostu lubii czasem zrobić coś, co nie przystoi, zeby zwrócić na siebie uwagę
To nie jest sposob zwrocenia uwagi
Daleko jej do tego ,zeby zwracac na siebie uwage obcych, jest za bardzo wstydliwa
Wrecz zeby mogla zrobilaby wszystko ,zeby byc niewidzilana dla ludzi
Ona sama nie panuje nad tym odbijaniem sie

Drugie buciki

Edytowane przez kamilanna
Czas edycji: 2010-02-28 o 16:04
kamilanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 16:04   #1969
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Fajne te buciki a wygodne? Oby tylko rozmiar pasował...


A ja wyjrzałam przez okno (nacieszyć oczy tym, że jest po 17 i nadal widno i że śniegu nie ma na sąsiedniej łące już), patrzę... mam gościa
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-28, 16:06   #1970
kamilanna
Zadomowienie
 
Avatar kamilanna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: USA/CT
Wiadomości: 1 441
GG do kamilanna
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Fajne te buciki a wygodne? Oby tylko rozmiar pasował...


A ja wyjrzałam przez okno (nacieszyć oczy tym, że jest po 17 i nadal widno i że śniegu nie ma na sąsiedniej łące już), patrzę... mam gościa
Czyli mamy wiosne pelna geba
kamilanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 16:08   #1971
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
Winly! świetne te morskie buty ze zdjęcia rozumiem hurtownia sigma? kurze chyba pójdę na wątek... ile dałas?
yes razem 32,50 za buciki w tym vat i przesyłka z hurtowni, dochodzi jeszcze koszt wysyłki od organizatorki: 6,2 polecony. cena wszystkich balerin raczej ta sama

jakby co to szukam jeszcze chętnych na karmelowe baleriny klik moje zamówienia

edit: w sumie tylko rozm. 41 mi brakuje

Cytat:
Napisane przez kamilanna Pokaż wiadomość
To nie jest sposob zwrocenia uwagi
Daleko jej do tego ,zeby zwracac na siebie uwage obcych, jest za bardzo wstydliwa
Wrecz zeby mogla zrobilaby wszystko ,zeby byc niewidzilana dla ludzi
Ona sama nie panuje nad tym odbijaniem sie
hmmm, to nie wiem

ja tam udawałam że nad tym nie panuję, a tak naprawdę robiłam to specjalnie chociaż nikt nie wiedział

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Fajne te buciki a wygodne? Oby tylko rozmiar pasował...


A ja wyjrzałam przez okno (nacieszyć oczy tym, że jest po 17 i nadal widno i że śniegu nie ma na sąsiedniej łące już), patrzę... mam gościa
według mnie nawet wygodne chociaż ja ogólnie to nie uważam balerin za wygodne buty

ale ślicznota Cię odwiedziła
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2010-02-28 o 16:14
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 16:12   #1972
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez kamilanna Pokaż wiadomość
az mnie za serce scisnelo gdy mala mnie spytala dlaczego my nie mieszkamy z tata
Caly czas jej tlumacze jak sie sprawy maja,
jednak dla niej wzorcem rodziny jest mama z dzieckiem razem ,a tata daleko.
Czasem nawet mi placze ,ze ona nie chce miec dzieci ,bo wtedy sama zostanie.
W jej rozumieniu ojciec dziecka wtedy wyjezdza
Przykre to ... Trzymam kciuki, żeby powiodły się wasze plany, to na pewno rozwiąże wiele waszych problemów

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Kamila...pytam bo moze przegapiłam....nie dostałaś nic ode mnie ???
A miałam coś dostać? Nic nie przyszło

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
Violl pokażę Ci morskie butki, mam nadzieję że Ci bedą odpowiadać
Śliczne Też bym chciała, chętnie w innym kolorze
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 16:18   #1973
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Tak..wysłałam Tobie i Aniołkowi tego samego dnia...Angel dostała po kilku dniach Miała być niepspodzinka...mam nadzieję że dojdzie albo wróci chociaż do mnie...
Violl...fajnych masz gości...zazdroszczę Wam tej wiosny
Kamiliana...mam nadzieję że wkrótce wyjedziecie i mała zmieni zdanie
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 16:21   #1974
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Tak..wysłałam Tobie i Aniołkowi tego samego dnia...Angel dostała po kilku dniach Miała być niepspodzinka...mam nadzieję że dojdzie albo wróci chociaż do mnie...
No nie ... Żeby tylko nic nie zaginęło ... A Angelkowi wysyłałaś do Rzeszowa, czy do Przemyśla? I kiedy dostała? I w ogóle coś ty wysłała???
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 16:22   #1975
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
yes razem 32,50 za buciki w tym vat i przesyłka z hurtowni, dochodzi jeszcze koszt wysyłki od organizatorki: 6,2 polecony. cena wszystkich balerin raczej ta sama

jakby co to szukam jeszcze chętnych na karmelowe baleriny klik moje zamówienia

edit: w sumie tylko rozm. 41 mi brakuje
Tanio poczekam aż ktoś zorganizuje na takie czarne baleriny tylko kurcze... jak z rozmiarówką przy tych butach? mam wielką stopę-26cm i nie wiem czy 40 czy 41 brać - chodzi mi o te konkretne buty. pomożesz? I zmykam czytać regulaminy!
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 16:24   #1976
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
Tanio poczekam aż ktoś zorganizuje na takie czarne baleriny tylko kurcze... jak z rozmiarówką przy tych butach? mam wielką stopę-26cm i nie wiem czy 40 czy 41 brać - chodzi mi o te konkretne buty. pomożesz? I zmykam czytać regulaminy!
41

ja mam 25,5 i mam 40, a jest na mnie troszke przyciasne, za to 41 jest za duże. na Ciebie powinno być ok 41

a nie chcesz karmelkowych balerin? brakuje mi akurat 41 numeru

bo raczej nie ma juz wielkich szans na zamóienie tamtych. kto chcial je zamawiać juz to zrobił
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 16:31   #1977
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
41

ja mam 25,5 i mam 40, a jest na mnie troszke przyciasne, za to 41 jest za duże. na Ciebie powinno być ok 41

a nie chcesz karmelkowych balerin? brakuje mi akurat 41 numeru

bo raczej nie ma juz wielkich szans na zamóienie tamtych. kto chcial je zamawiać juz to zrobił
dziekuję kurcze... szkoda że brak szans... tak to jest jak sie wchodzi raz na ruski miesiąc na modowy

Za karmel podziękuję
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 16:41   #1978
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 16:42   #1979
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
dziekuję kurcze... szkoda że brak szans... tak to jest jak sie wchodzi raz na ruski miesiąc na modowy
właśnie dobrze jest tam nie wchodzić, bo jak się wejdzie to jak w bagno

a jak powszechnie wiadomo, chodzenie po bagnach wciąga
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 16:46   #1980
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

z tym że od dwóch lat poszukuję idealnych balerinek

A te są... ładne i za taką cenę
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:40.