wszystko na temat BB Cream - cz. II - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-30, 14:00   #3571
zygmus
Wtajemniczenie
 
Avatar zygmus
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 843
GG do zygmus
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Moja radość z paczki z Gmarket nie trwała długo The Saem Silk Finish i Charmozne feverlet HD za jasne dla mnie.
Charmzone feverlet HD może się spodobać tym, które szukają czegoś jasnego i neutralnego. Jak tak patrzę na niego, to ani to róż, ani żółty, trzymałam trochę na ręce razem ze zwykłym feverlet, HD nie zmienił koloru, zwykły tak.
zygmus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-30, 16:01   #3572
annje
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: .ie
Wiadomości: 986
GG do annje
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość
Moja radość z paczki z Gmarket nie trwała długo The Saem Silk Finish i Charmozne feverlet HD za jasne dla mnie.
Charmzone feverlet HD może się spodobać tym, które szukają czegoś jasnego i neutralnego. Jak tak patrzę na niego, to ani to róż, ani żółty, trzymałam trochę na ręce razem ze zwykłym feverlet, HD nie zmienił koloru, zwykły tak.
Pokażesz jak wygladają?
annje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-30, 16:36   #3573
zygmus
Wtajemniczenie
 
Avatar zygmus
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 843
GG do zygmus
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez annje Pokaż wiadomość
Pokażesz jak wygladają?
Jutro rano zrobię zdjęcia.
zygmus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-30, 20:06   #3574
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Dziewczyny cyz istnieje może gdzies watek w ktorym wypowiadacie sie tylko i wylacznie nt jakosci/trwalosci produktu, do jakiej skóry pasuje etc?

trochę ciężko przeszukac kolo 12000 do jakiej skroy jaki BB krem.

Ja szukam BB kremu do skory bardzo tlustej ktora nei ebdzie sie zapychala i byla jeszcze bardziej tlusta, niekoniecznie strasznie mocno kryjacy ale dobrze byloby gdyby wyrownywal koloryt skory. I juz zglupialam co do czego jest

co polecicie? Myslalam cos ze SKin79 albo skinfood aloesowy? sama juz nie wiem....
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-30, 20:32   #3575
justynalenka
Zadomowienie
 
Avatar justynalenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 823
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Wiecie,że Missha ChoBoYang zawiera zagrzybioną larwę (Codryceps)?
__________________
Włosomaniaczka i ceromaniaczka

Zawsze należy starać się odpowiednio ubierać myśli w słowa,myśleć zanim słów się użyje i używać słów,które ukazują że się myśli.
justynalenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-30, 20:46   #3576
xiah
Rozeznanie
 
Avatar xiah
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 673
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez justynalenka Pokaż wiadomość
Wiecie,że Missha ChoBoYang zawiera zagrzybioną larwę (Codryceps)?
hahaha a jakie to cudo ma właściwości? Ale serio blehhhh
__________________
xiah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 10:48   #3577
mmmll5
Raczkowanie
 
Avatar mmmll5
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 82
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Walcze z suchymi skorkami na twarzy ,mozecie mi pomoc i podpowiedziec jaki BB cream ich nie podkresla.Uzywalam The Oriental Gold ,ale niestety na mnie wyglada tragicznie ,nawet mineraly tak mi nie podkreslaly suchych skorek,lecz na zime sa ona dla mojej cery niewystarczajace.Bede wdzieczna za kazdy typ.
mmmll5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-31, 11:54   #3578
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez mmmll5 Pokaż wiadomość
Walcze z suchymi skorkami na twarzy ,mozecie mi pomoc i podpowiedziec jaki BB cream ich nie podkresla.Uzywalam The Oriental Gold ,ale niestety na mnie wyglada tragicznie ,nawet mineraly tak mi nie podkreslaly suchych skorek,lecz na zime sa ona dla mojej cery niewystarczajace.Bede wdzieczna za kazdy typ.
A nakładasz BB na krem czy na suchą skórę? Może spróbuj na krem?


Cytat:
Napisane przez justynalenka Pokaż wiadomość
Wiecie,że Missha ChoBoYang zawiera zagrzybioną larwę (Codryceps)?
Jeeeem!
Lepiej nie analizuj innych BB... Raczej nie chcę wiedzieć co nakładam
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 12:13   #3579
mmmll5
Raczkowanie
 
Avatar mmmll5
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 82
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

ostnio uzywam olejku bioil,a dzis najpierw mialam cold cream Weledy ,Jutro sprobuje jakis lzejszy nawilzajacy ,chociaz stracilam juz nadzieje ,ze Oriental Gold bedzie mi sluzyl,a szkoda bo tyle dobrych opinii o nim czytalam,zamowilam w niedziele,Purederm 3 in 1 magic cream bo potrzebuje bardziej czegos zoltawego ale teraz przeczytalam ,ze on tez podkresla suche skorki.O rany zwariuje chyba z ta moja facjata.
mmmll5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 12:27   #3580
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez mmmll5 Pokaż wiadomość
ostnio uzywam olejku bioil,a dzis najpierw mialam cold cream Weledy ,Jutro sprobuje jakis lzejszy nawilzajacy ,chociaz stracilam juz nadzieje ,ze Oriental Gold bedzie mi sluzyl,a szkoda bo tyle dobrych opinii o nim czytalam,zamowilam w niedziele,Purederm 3 in 1 magic cream bo potrzebuje bardziej czegos zoltawego ale teraz przeczytalam ,ze on tez podkresla suche skorki.O rany zwariuje chyba z ta moja facjata.
Oriental Gold jest przeznaczony do skóry mieszanej, kontroluje wydzielanie sebum, więc może zakup BB typowo dla skóry suchej? Ja nie pomogę, bo sucharkiem nie jestem, więc się nie znam. Najlepiej pobuszuj po blogach
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 12:44   #3581
seduction
Zakorzenienie
 
Avatar seduction
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 15 793
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez mmmll5 Pokaż wiadomość
ostnio uzywam olejku bioil,a dzis najpierw mialam cold cream Weledy ,Jutro sprobuje jakis lzejszy nawilzajacy ,chociaz stracilam juz nadzieje ,ze Oriental Gold bedzie mi sluzyl,a szkoda bo tyle dobrych opinii o nim czytalam,zamowilam w niedziele,Purederm 3 in 1 magic cream bo potrzebuje bardziej czegos zoltawego ale teraz przeczytalam ,ze on tez podkresla suche skorki.O rany zwariuje chyba z ta moja facjata.
Ja sucharek jestem i jak na razie z bb kremów przetestowałam jedynie Skinfooda Agave & Cactus #1 - skórek nie podkreślił (o dziwo, bo wszystkie nawilżające podkłady to robiły), kolorem też fajnie się dopasował i miałam uczucie nawilżenia na buzi cały dzień. Przetestuję wkrótce jeszcze kilka próbek i jeśli będzie się fajnie spisywał to zakupię całe opakowanie. Nie wiem, czy zależy Ci na kryciu, bo on za specjalnego nie ma, prędzej wyrównuje koloryt skóry tylko.
Będę miała w testach jeszcze kilka bb kremów typowo dla sucharków, więc mogę napisać, jeśli będziesz zainteresowana
__________________


Daj dwójaka i nakarm zwierzaka

Lepiej żyć jeden dzień jak tygrys, niż sto dni jak owca.

seduction jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-31, 14:02   #3582
mmmll5
Raczkowanie
 
Avatar mmmll5
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 82
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

[QUOTE=seduction;31961834]Ja sucharek jestem i jak na razie z bb kremów przetestowałam jedynie Skinfooda Agave & Cactus #1 - skórek nie podkreślił (o dziwo, bo wszystkie nawilżające podkłady to robiły), kolorem też fajnie się dopasował i miałam uczucie nawilżenia na buzi cały dzień. Przetestuję wkrótce jeszcze kilka próbek i jeśli będzie się fajnie spisywał to zakupię całe opakowanie. Nie wiem, czy zależy Ci na kryciu, bo on za specjalnego nie ma, prędzej wyrównuje koloryt skóry tylko.
Będę miała w testach jeszcze kilka bb kremów typowo dla sucharków, więc mogę napisać, jeśli będziesz zainteresowana

Oczywiscie ,zainteresowana bardzo jestem.Ateraz poszukam tego skinfooda i moze tez sie skusze .Dzieki
mmmll5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 15:59   #3583
LadyN
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Szare miasto
Wiadomości: 16
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cześć dziewczyny

Mam do Was - specjalistek od kremów BB - wielką, ogromną prośbę. Otóż od niedawna zaczełam się interesować kremami bb ale nie mogę się na żaden zdecydować. Czy mogłybyście mi polecić któryś z kremów?
Problemów z trądzikiem nie mam, jedynie rozszerzone pory. Moja cera jest lekko śniada. Zależałoby mi na działaniu przeciwzmarszczkowym, ale w żadnym wypadku wybielającym. Nie musi być mocno kryjący. Czy znajdę coś dla siebie?
Bardzo Was proszę o jakieś rady. Z góry bardzo dziękuję
LadyN jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 16:17   #3584
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez mmmll5 Pokaż wiadomość
Oczywiscie ,zainteresowana bardzo jestem.Ateraz poszukam tego skinfooda i moze tez sie skusze .Dzieki
Ze SF polecam też Red Bean - on taki troszkę tłuścioszek jest, tylko nie wiem czy odcień będzie pasował . No i może te z ekstraktem ze ślimaczka? Mam jeden, ale jeszcze go nie testowałam.

---------- Dopisano o 17:17 ---------- Poprzedni post napisano o 17:11 ----------

Cytat:
Napisane przez LadyN Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Mam do Was - specjalistek od kremów BB - wielką, ogromną prośbę. Otóż od niedawna zaczełam się interesować kremami bb ale nie mogę się na żaden zdecydować. Czy mogłybyście mi polecić któryś z kremów?
Problemów z trądzikiem nie mam, jedynie rozszerzone pory. Moja cera jest lekko śniada. Zależałoby mi na działaniu przeciwzmarszczkowym, ale w żadnym wypadku wybielającym. Nie musi być mocno kryjący. Czy znajdę coś dla siebie?
Bardzo Was proszę o jakieś rady. Z góry bardzo dziękuję
Skoro jesteś śniada, to może Lioele Dollish VV (zielony). Ciemniejszego od niego chyba jeszcze nie testowałam... Nie wiem czy jest przeciwzmarszczkowy, ale podobno ma szereg witamin . Może warto zaopatrzyć się w odlewkę? Zajrzyj na rozbiórkowy, bo zdaje się, że jeszcze można go zamówić.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 17:30   #3585
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
Jart Silver serio jest żółty .__. A to Ci checa...
Dr Jart Silver sprawdza się u Ciebie kolorystycznie?
Pamiętam żeś ciemny żółtek
U mnie właśnie podobnie i zawsze go używałam,ale ostatnio coś bardziej pociemniałam i jest stanowczo za jasny.
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 17:39   #3586
pizmak007
Rozeznanie
 
Avatar pizmak007
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 517
GG do pizmak007
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

a gdzie macie rozbiórki? szukam od 3 dni i nie umiem znaleźć
__________________
Chciałem tyle ci dać
Tyle zrobić
O gdybym tylko mógł
Zmieniłbym ten cały świat
Wysadziłbym jakiś bank
I z wiatrem puścić cały szmal
pizmak007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 17:42   #3587
piratte
Zadomowienie
 
Avatar piratte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 058
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez pizmak007 Pokaż wiadomość
a gdzie macie rozbiórki? szukam od 3 dni i nie umiem znaleźć
Wątek Kupujemy bb creamy
piratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 18:17   #3588
mmmll5
Raczkowanie
 
Avatar mmmll5
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 82
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Ze SF polecam też Red Bean - on taki troszkę tłuścioszek jest, tylko nie wiem czy odcień będzie pasował . No i może te z ekstraktem ze ślimaczka? Mam jeden, ale jeszcze go nie testowałam.

---------- Dopisano o 17:17 ---------- Poprzedni post napisano o 17:11 ----------



Skoro jesteś śniada, to może Lioele Dollish VV (zielony). Ciemniejszego od niego chyba jeszcze nie testowałam... Nie wiem czy jest przeciwzmarszczkowy, ale podobno ma szereg witamin . Może warto zaopatrzyć się w odlewkę? Zajrzyj na rozbiórkowy, bo zdaje się, że jeszcze można go zamówić.
odcieniowo to cos w strone zolci ,,zaden roz bo wygladac bede jak prosiaczek.Aten ekstrakt ze slimaka jakie ma dzialanie?Pierwszy raz slysze o tym ,ale ja w temacie BB kremow to dopiero stawiam pierwsze kroki,musze szybciutko sie dokszatalcic.
mmmll5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 18:52   #3589
pizmak007
Rozeznanie
 
Avatar pizmak007
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 517
GG do pizmak007
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez piratte Pokaż wiadomość
dzięki
__________________
Chciałem tyle ci dać
Tyle zrobić
O gdybym tylko mógł
Zmieniłbym ten cały świat
Wysadziłbym jakiś bank
I z wiatrem puścić cały szmal
pizmak007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-31, 19:01   #3590
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez mmmll5 Pokaż wiadomość
odcieniowo to cos w strone zolci ,,zaden roz bo wygladac bede jak prosiaczek.Aten ekstrakt ze slimaka jakie ma dzialanie?Pierwszy raz slysze o tym ,ale ja w temacie BB kremow to dopiero stawiam pierwsze kroki,musze szybciutko sie dokszatalcic.
Zygmus wypisywała w tym wątku żółte odcienie BB - kilka stron wstecz.

BB ślimaczkowych szukaj z nazwą snail. A co do działania ekstraktu ze ślimaka, to najlepiej sobie wygooglować () - na pewno ma działanie przeciwzmarszczkowe.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 22:34   #3591
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Dziewczyny możecie mi podpowiedzieć czy

The Face Shop Face It Magic Cover odc 2 jest ciemny mocno/jasny, zółty/różowy
Bo swatche ciężko mi gdzieś znaleźć... a szukam co jeszcze mogłabym dorzucić do paczki z rozbieranych teraz BB. Trzeba by mi było dość jasny i byle nie różowy. Pomożecie?
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 22:56   #3592
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez justynalenka Pokaż wiadomość
Wiecie,że Missha ChoBoYang zawiera zagrzybioną larwę (Codryceps)?
Hehe, ale skoro kupcię słowika można było adaptować do celów osmetycznych, to czemu zagrzybiona larwa miałaby być gorsza
Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość
Moja radość z paczki z Gmarket nie trwała długo The Saem Silk Finish i Charmozne feverlet HD za jasne dla mnie.
Charmzone feverlet HD może się spodobać tym, które szukają czegoś jasnego i neutralnego. Jak tak patrzę na niego, to ani to róż, ani żółty, trzymałam trochę na ręce razem ze zwykłym feverlet, HD nie zmienił koloru, zwykły tak.
A ten HD masz w saszetkach czy w tubce?
Bo oczywiście mnie kusi .
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 23:04   #3593
zygmus
Wtajemniczenie
 
Avatar zygmus
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 843
GG do zygmus
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Hehe, ale skoro kupcię słowika można było adaptować do celów osmetycznych, to czemu zagrzybiona larwa miałaby być gorsza

A ten HD masz w saszetkach czy w tubce?
Bo oczywiście mnie kusi .
W saszetkach

Robiłam dzisiaj zdjęcia nowych kremów, ale jeszcze ich nie opisałam, pewnie jutro wrzucę.
zygmus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 23:08   #3594
Czelz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 264
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Zamówiłam skin79 pomarańczowy.

Ale moją uwagę zwrócił kolejny bb cream, jest to skin79 scandal spf 50. Znalazłam tylko jedną polską opinię na jego temat i była ona pozytywna. Zastanawiam się czy któraś z Was używała go i może coś o nim powiedzieć?

Przymierzam się także do zakupu kilku próbek, jednak nie chciałabym testować całej masy różnych produktów bo moja skóra ciężko znosi takie eksperymenty niestety, dlatego poszukuje konkretnych bb kremów i z całą pewnością spróbuje i tego scandala. Zastanawiam się jednak czy warto? Na jednej stronie jego cena to 155 zł za 35g. Trochę sporo. Z tego co czytałam to akurat na tej stronie ceny są wygórowane, ale mimo wszystko.
Czelz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 06:51   #3595
PoKaPoKa
Zadomowienie
 
Avatar PoKaPoKa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 068
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Hej dziewczyny mogę do was dołączyć?
Możecie mi doradzić BB cream? Chciałabym kryjący, kolor naturalny (nie jasny) obecnie używam estee lauder dw kolor tawny, polecicie coś??
__________________
Nigdy nie żałuję tego co w życiu mi nie wyszło. Wierzę, że będzie lepiej, a szczęście w końcu mnie dopadnie...

MakeUp Artist www.annettea.pl
PoKaPoKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 09:50   #3596
lukrecja1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 198
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

http://www.ebay.pl/itm/300644222936?...84.m1497.l2649


WARTO ROZEBRAĆ TEN KREMIK I POPRÓBOWAĆ!
KOLOR JASNY BEŻYK - NA RĘCE W ZALEŻNOŚCI OD NATĘŻENIA ŚWIATŁA RAZ WYDAJE SIĘ BEŻEM Z KROPLĄ RÓŻU A W INNYM ŚWIETLE TYPOWO DZIENNYM TO CZYSTY BEŻ. NA TWARZY NIE WIDZĘ ANI GRAMA RÓŻU, ŁADNIE KRYJE (BARDZO DOBRZE, NIE POTRZEBUJE KOREKTORA WYSTARCZY DODATKOWA WARSTEWKA),WYRÓWNUJE, DAJE COŚ W RODZAJU POŚWIATY ALE NIE MA TAM ŻADNYCH DROBINEK (W SŁOŃCU TEŻ NIE) WYGLĄDA TO BARDZO ŁADNIE TAKA ŚWIETLISTA CERA I O TO MI CHODZIŁO - WIĘCEJ NAPISZĘ JUTRO JAK TROCHĘ W NIM POCHODZĘ I ZOBACZE JAK SIĘ SPISUJE I JAK ZAREAGUJE NA SYPKI PUDER
lukrecja1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 09:56   #3597
Satin'n Lace
Raczkowanie
 
Avatar Satin'n Lace
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 438
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Po długim odwyku od bb creams ( nie z własnej woli oczywiście :P ), zakupiłam sobie 2 nowe kremiki :
- The Face Shop Clean Face Oil- Free bb cream
-SKINFOOD Good Afternoon Peach Green Tea BB Cream #1 Light Beige

Obecnie używam bb cream Tony Moly ( taki niebieski, Cutie Beauty ) wymieszany z fluidem Pharmaceris. Sam fluid jest za ciężki, a kolor tego bb nie do końca mi odpowiada. Wymieszane razem tworzą odpowiedni odcień oraz fajnie kryją. Jestem bardzo ciekawa zamówionych przeze mnie bb. Mam nadzieję, że niedługo dostanę je w swoje łapki.
__________________
making a better world, shoot by shoot
-------------------------
The best is yet to come !



http://satininwonderland.blogspo t.c om/ <--- ZAPRASZAM!
Satin'n Lace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 11:55   #3598
xiah
Rozeznanie
 
Avatar xiah
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 673
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez lukrecja1 Pokaż wiadomość
http://www.ebay.pl/itm/300644222936?...84.m1497.l2649


WARTO ROZEBRAĆ TEN KREMIK I POPRÓBOWAĆ!
KOLOR JASNY BEŻYK - NA RĘCE W ZALEŻNOŚCI OD NATĘŻENIA ŚWIATŁA RAZ WYDAJE SIĘ BEŻEM Z KROPLĄ RÓŻU A W INNYM ŚWIETLE TYPOWO DZIENNYM TO CZYSTY BEŻ. NA TWARZY NIE WIDZĘ ANI GRAMA RÓŻU, ŁADNIE KRYJE (BARDZO DOBRZE, NIE POTRZEBUJE KOREKTORA WYSTARCZY DODATKOWA WARSTEWKA),WYRÓWNUJE, DAJE COŚ W RODZAJU POŚWIATY ALE NIE MA TAM ŻADNYCH DROBINEK (W SŁOŃCU TEŻ NIE) WYGLĄDA TO BARDZO ŁADNIE TAKA ŚWIETLISTA CERA I O TO MI CHODZIŁO - WIĘCEJ NAPISZĘ JUTRO JAK TROCHĘ W NIM POCHODZĘ I ZOBACZE JAK SIĘ SPISUJE I JAK ZAREAGUJE NA SYPKI PUDER
co tam pisać :P swatchuj!!!!!!!!! choćby telefonem w świetle dziennym! Najlepiej z porównaniem do innego, ale to już tylko moja zachłanność hahaha
__________________
xiah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 12:03   #3599
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Jak do tej pory bylo bez szalenstw, to teraz jestem zakochana w 3 bb kremach... I badz tu czlowieku madry... Bo jeszcze tyle do testowania, a i najtansze wcale nie sa...
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 12:07   #3600
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
Jak do tej pory bylo bez szalenstw, to teraz jestem zakochana w 3 bb kremach... I badz tu czlowieku madry... Bo jeszcze tyle do testowania, a i najtansze wcale nie sa...
Które to?

Szkoda, że nie mam swojego ulubieńca. Prawie wszystkie mi ostatnio pasują...
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:58.