tabletki a seks - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-27, 09:07   #1
olutka929
Przyczajenie
 
Avatar olutka929
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 29

tabletki a seks


hej. mam takie pytanie. jestem dziewicą i planuję z moim chłopakiem swój pierwszy raz. Ja biorę tabletki (jestem w trakcie drugiego opakowania) a mój chłopak będzie używał prezerwatywy. Czy jest jakieś prawdopodobieństwo, że zajdę w ciążę?
olutka929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 09:16   #2
fleur05
Zadomowienie
 
Avatar fleur05
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 243
Dot.: tabletki a seks

No jak zapominasz o braniu tabletek, ewentualnie masz wymioty lub pijesz alkohol bez umiaru a Twój chłopak kupił najtańsze prezerwatywy lub nie umie dobrze ich zakładać to wtedy macie szanse na dziecko.
Sama oceń, jak gigantyczne jest prawdopodobieństwo.
__________________
Twoja...

Leczę się z egoizmu.

fleur05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 09:21   #3
olutka929
Przyczajenie
 
Avatar olutka929
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 29
Dot.: tabletki a seks

biorę tabletki regularnie, nie mam wymiotów ani nie piję dużo alkoholu. Dla mojego chłopaka to też jest pierwszy raz, więc raczej to dla niego też będzie pierwszy raz z zakładaniem prezerwatywy.
olutka929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 09:26   #4
WampLady
Zakorzenienie
 
Avatar WampLady
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 866
Dot.: tabletki a seks

Bierzesz tabletki, także nawet gdyby Twój chłopak źle założył prezerwatywę/pękłaby/zsunęła się to tabletki jeszcze Cię zabezpieczają
__________________
Lubimy Czytać



WampLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 09:33   #5
LadyBeatta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 200
Dot.: tabletki a seks

dla mnie prezerwatywy przy braniu tabletek sa zbedne, bo i tak brane prawidlowo tabsy daja bardzo duza ochrone. no ale sami zobaczycie jesli bedziesz czuc sie jeszcze pewniej, gdy facet bedzie uzywal prezerwatywy i dopiero wtedy bedziesz mogla cieszyc sie seksem bez obaw, to jak najbardziej uzyj tego i tego.
__________________
konto nieaktywne
LadyBeatta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 09:40   #6
Madzialenka_21
Zadomowienie
 
Avatar Madzialenka_21
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 1 115
Dot.: tabletki a seks

Zawsze możesz powiedzieć chłopakowi żeby sobie potrenował zakładanie prezerwatywy np w łazience. Zmarnuje ze trzy, ale wprawy nabierze

A tak serio, to ja również uważam że jeśli regularnie bierzesz tabletki to gumka nie jest Wam potrzebna.
__________________
Nie obiecam Ci, że będę bezbłędna, ale obiecam, że będę zawsze.


Madzialenka_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 10:09   #7
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: tabletki a seks

Już lepiej jest stosować podwójne zabezpieczenie, żeby potem nie schizować, że się jest w ciąży Jak jesteście młodzi i w żadnym wypadku nie możecie sobie pozwolić na dziecko, to dobrze, że zamierzacie stosować zarówno tabletki jak i prezerwatywy

Cytat:
Napisane przez Madzialenka_21 Pokaż wiadomość
Zawsze możesz powiedzieć chłopakowi żeby sobie potrenował zakładanie prezerwatywy np w łazience. Zmarnuje ze trzy, ale wprawy nabierze
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-27, 12:08   #8
cudmiodiorzeszki
Raczkowanie
 
Avatar cudmiodiorzeszki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 31
Dot.: tabletki a seks

Ja też sądze, że jeśli stosujesz tabletki antykoncepcyjne - to jest to wystarczająca ochrona. Założenie dodatkowo prezerwatywy, to już raczej dla Twojego całkowitego komfortu psychicznego
cudmiodiorzeszki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 13:16   #9
tysiulka992
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 397
Dot.: tabletki a seks

ja tez biore tabletki i moge Cie zapewnic ze jezeli bedziesz je brala regularnie (o tej samej godzinie) i nigdy nie zapomnisz o zadnej to nie ma potrzeby uzywac prezerwatyw.. a jesli chodzi o zakladanie prezerwatyw to widzialam gdzies w sieci instrukcje ;D
__________________
ZAPRASZAM DO OBU WĄTKÓW:
kosmetyki i bizu:https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post47769300

ciuchy stary - ale dużo rzeczy wciąż na wymiane: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=776125


NOWY:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post51932623
tysiulka992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 13:30   #10
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: tabletki a seks

Cytat:
Napisane przez Madzialenka_21 Pokaż wiadomość
Zawsze możesz powiedzieć chłopakowi żeby sobie potrenował zakładanie prezerwatywy np w łazience. Zmarnuje ze trzy, ale wprawy nabierze

A tak serio, to ja również uważam że jeśli regularnie bierzesz tabletki to gumka nie jest Wam potrzebna.
Dokładnie, niech potrenuje to mniej się będzie stresował już w łóżku. Jeżeli będziecie się czuć bezpiecznej stosujcie gumki. Ja zrezygnowałam z nich po 4 miesiącach współżycia na podwójnym zabezpieczeniu.
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 13:42   #11
olutka929
Przyczajenie
 
Avatar olutka929
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 29
Dot.: tabletki a seks

ja tabletki biorę prawie regularnie ( czas brania tabletek waha mi się do 10-15 min) a słyszałam, że nie powinno się przekraczać 12 h. więc jestem spokojna
olutka929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-27, 14:05   #12
straszaczka
Raczkowanie
 
Avatar straszaczka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 81
Dot.: tabletki a seks

Myślę, że to skuteczna metoda. Będziesz spokojna.
straszaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 18:53   #13
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: tabletki a seks

tylko po co lecisz już na drugim opakowaniu tabletek, jeśli jeszcze nawet nie zaczęliście uprawiać seksu
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 20:07   #14
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: tabletki a seks

Cytat:
Napisane przez Grin Pokaż wiadomość
tylko po co lecisz już na drugim opakowaniu tabletek, jeśli jeszcze nawet nie zaczęliście uprawiać seksu
a co w tym złego, chyba dobrze że pomyślała najpierw o zabezpieczeniu a potem o seksie
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 10:26   #15
wisienka_na_torcie
Zakorzenienie
 
Avatar wisienka_na_torcie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 010
Dot.: tabletki a seks

Cytat:
Napisane przez Grin Pokaż wiadomość
tylko po co lecisz już na drugim opakowaniu tabletek, jeśli jeszcze nawet nie zaczęliście uprawiać seksu
Może dziewczyna dostała tabletki np. na uregulowanie okresu.
Z resztą, nie wiem co w tym dziwnego, ja przy pierwszym opakowaniu przez 14 dni miałam okres, przez następne 7 straszne plamienia i ból brzucha , więc raczej kiepsko mnie to nastrajało do seksu.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=679770
Zapraszam do wymiany
wisienka_na_torcie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 13:06   #16
Afrykaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 16
Wink Dot.: tabletki a seks

A ja uważam, że możecie (jeśli nawet nie powinniście) zrezygnować z prezerwatywy, jeśli stosujesz tabletki, tym bardziej regularnie i to drugie opakowanie.
Bez prezerwatywy Ciebie będzie mniej bolało, jemu będzie przyjemniej. A jeśli to jest pierwszy raz dla Was obojga to chyba ryzyko chorób jest znikome (a tabletki też przed nimi nieco zabezpieczają).

Tak więc - Twoja metoda jest dobra, a nawet za dobra

Życzę dużo przyjemności...
__________________
Ogólnie zaś chodzi o to, żeby nie być idiotą. Zapuszczaj swój włos i motor. Nie śpij z byle ho-hołotą. .
Afrykaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 13:27   #17
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: tabletki a seks

Cytat:
Napisane przez Afrykaa Pokaż wiadomość
A ja uważam, że możecie (jeśli nawet nie powinniście) zrezygnować z prezerwatywy, jeśli stosujesz tabletki, tym bardziej regularnie i to drugie opakowanie.
Bez prezerwatywy Ciebie będzie mniej bolało, jemu będzie przyjemniej. A jeśli to jest pierwszy raz dla Was obojga to chyba ryzyko chorób jest znikome (a tabletki też przed nimi nieco zabezpieczają).

Tak więc - Twoja metoda jest dobra, a nawet za dobra

Życzę dużo przyjemności...
Tabsy zabezpieczają przed chorobami? No jak ciążę uznamy za chorobę to owszem, cała reszta to nie.

I prędzej bym powiedziała, że może bardziej boleć bez gumek niż z, bo gumki są nawilżane, więc łatwiej wchodzą.
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 16:43   #18
tusinka1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 33
Dot.: tabletki a seks

moim zdaniem bardzo dobrze ze zaczela brac wczesniej. organizm musi sie do nich przyzwyczaic,nie wiadomo jak zareaguje,czy bedzie plamienie czy niskie libido czy zle samopoczucie,a wiadomo ze przy czyms takim to przechodzi ochota na amory
bedac swiadoma ze jest sie zabezpieczonym nie musi od razu isc na calosc ale moze stopniowo pozwalac sobie na coraz wiecej az uzna ze to ten moment i nie myslac o tym czy przypadkiem gumka sie nie zsunie czy nie peknie podda sie chwili.
to ze mysli o zabezpieczeniu za wczasu to moim zdaniem wielki plus
no i nie bedzie zbednej paniki pt. bralismy razem kapiel/prysznic czy moge byc w ciazy? albo zrobil mi palcowke wczesniej pare razy dotknal malego,czy moge byc w ciazy?
tusinka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:04.