:p - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-03, 15:09   #1
_fraise_
Raczkowanie
 
Avatar _fraise_
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 374
Smile

:p


Hej. Jestem yu nowa . Mam do Was pare pytan. Po pierwsze mam wbardzo geste (niestety) wlosy, ktore sie faluja gdzieniegdzie. Oczywiscie jak to bywa marze o prostych. Teraz chciala bym sciac grzywke, ale nie wiem czy to nie bedzie przy moich wlosach glupio wygladac. predzej juz odwarzyla bym sie na grzywke na bok. oczywiscie jak bym zle wygladala mogla bym prostowac i problem byl by z glowy ( w przenoscni i doslownie ) ale wole nie niszczyc wloskow. Co Wy o tym myslicie? Aha i jeszcze jedno. Czy to prawda, ze grzywka optycznie zmniejsza nos? jak tak to tylko ta prosta czy na bok tez?
_fraise_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 15:56   #2
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: :p

To tak - to czy grzywka optycznie zmniejszy nos zalezy od układu całej twarzy , od jej kształtu i ogólnego wyglądu, prędzej powiedziałabym, że na bok najczęściej zmniejsza , bo asymetria odciąga " uwagę" od nosa, natoamiast jnie zaryzykowałabym z prostą, może bowiem jeszcze bardziej go wyeksponować-zakryje czoło i pierwsze na co będzie się zwracać uwagę to duży nos- aczkolwiek podkreslam , ze to zależy jeszcze od kilku innych czynników.
Jesli masz falujące się włosy , grzywka tez będzie się falowała, choćby pod wpływem wilgoci przy takich włosach i grzywce nie obejdzie się bez prostownicy, chyba, ze masz bardzo podatny włos i zadziałałby na niego jakis kosmetyk wspomagający prostowanie sam w sobie,ale watpię czy zdałoby to egzamin takj dobrze jak prostownica.
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:24.