Rozstępy, cellulit - ZBIORCZY - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-26, 20:39   #31
kuleczka24
Raczkowanie
 
Avatar kuleczka24
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 232
Dot.: sophia loren- jej sekrety pielęgnacji, balsam do ciała dobry na twarz??

Sandija, jestem tu dość nowa witaj Rzeczywiście to chyba zazdrość nas zżera, wielki powrót zielonego potwora kiedyś posmarowałam twarz jakimś balsamem i wypryszczyło mnie cudnie, więc raczej nie polecam. To chyba lepiej skórę jakieś serum ujędrni???
kuleczka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 20:54   #32
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: sophia loren- jej sekrety pielęgnacji, balsam do ciała dobry na twarz??

Kuleczko witaj
No, przynajmniej Ty się przyznałaś, że duszę Ci szapię zielony potwór. To jak juz to odkryłyśmy, to co, balsamik na paszczę?
To w drugą stronę działa: retinoidy można na ciało, w ramach,np. ujędrnienia czy usunięcia rozstępów. Tak samo kwasy, ale preparaty z ciała na buzię -
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 22:11   #33
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: sophia loren- jej sekrety pielęgnacji, balsam do ciała dobry na twarz??

Aaa, ja pamiętam czasy kiedy czasami z braku laku kładłam jakis balsam do ciała na buzie i nic mi nie było Z tym, że to były czasy kiedy buzie miałam gładką jak pupcia niemowlaka, czyli w wieku 12 lat
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 23:51   #34
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: sophia loren- jej sekrety pielęgnacji, balsam do ciała dobry na twarz??

Cytat:
Napisane przez Sandija
Loren wygląda jak wygląda, bo wcina dużo makaronu. Malmy, rzecz jasna
Przynajmniej ona tak twierdzi
a sekret pozostaje sekretem

Cytat:
Napisane przez Sandija
Tinak to nie jest dobry pomysł - balsam na do ciała na buzię. Te do ciała mają zdecydowanie bardziej treściwą konsystencję i zapchałyby Ci cerę koszmarnie.
A jakis link do tego Lipocure? Co to jest?
Lipocure to z Vichy cos sie pomieszalo Tinak,zreszta do glowy by nie przyszlo aby dawac Lipocure na twarz ani kazdego innego balsamu,ktory uzywam do ciala.

Link
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...?produkt=13701

Cytat:
Napisane przez Sandija
Bo Dax Cosmetisc ma coś tam do wyszczuplania policzków, ale to chyba z linii Laser Effects.
Tez mi sie tak wydaje o ile dobrze pamietam

Cytat:
Napisane przez Sandija
A Wy tu baby się nie śmiac tylko przyznać się od razu jedna z drugą, że żzarła Was zazdrość, że same na to nie wpadlyśmy - filtry do ciała na paszczę to ok, a balsamy to juz nie łaska?
pamietam,ze w watku o Holiday Skin J&J ktos pisal,ze dawal go na twarz zanim pojawila sie wersja do twarzy-chociaz reki uciac sobie nie dam ale kojarze taka wypowiedz.
Zreszta na dobra sprawe wszystko zalezy od skladu;-)
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 09:48   #35
marianna
Rozeznanie
 
Avatar marianna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 933
Dot.: sophia loren- jej sekrety pielęgnacji, balsam do ciała dobry na twarz??

Ejże - dziewczyny - co wy tak nabijacie się ze szczypiorka? Nieładnie...

Teraz to dokładnie nie podam źródła moich informacji - ale były w miarę poważne - że to nie jest takie hi, hi hi ale prawda, iż na buziuchnę mozna używać kosmetyków wyszczuplających do ciała, a hitem podobno są specyfiki antycellulitowe które świetnie "dają radę" na obwisłe policzki i skórę szyi....podobno o wiele lepiej sobie radzą w okolicach szyjnych niż pupowych
ale ja to słyszałam w kontekście utraty jędrnosci skóry a nie wyszczczuplania...
jak da mnie kosmetyki wyszczuplające to jeden pic i fotomontaż, jedyną skuteczną metodą wyszczuplania (jak już się dopuści do otłuszczenia) jest skalpel.

Inna sprawa to składniki aktywne zawarte w takich kosmetykach , a inna pozstałe uzupełniacze, które moga skutecznie zapchać delikatniejszą skórę twarzy. Wiadomo to jest sparwa indywidualna.
Wbrew nazwie to mleczka do ciała są najcięższym kalibrem. W ofercie handlowej wystepują jednakowoż różne sera i lotiony wyszczuplające/antycellulitowe - jak ktoś lubi tak hardcorowo pogrywać...

Jeszcze się powtórzę - o ile jestem w stanie uwierzyć w mozliwości napinająco-liftingujące takich kosmetyków - no to w wyszczuplające absolutnie nie wierzę

Z drugiej strony - tak mi się przypomniało- balsam do ciała Xeraline 500 SVR wyraźnie w instrukci obsługi ma napisane, że może być stosowany do ciała jak i do twarzy (u mnie się sprawdziło - swietnie nawilża).
No i wspomniane filtry - jakoś fakt, że znakomita ich większość jest przeznaczona do ciała nie przeszkadza filtromaniaczkom mazać się nimi na twarzy? i jeszcze krytykować, że to, że tamto - ignorując intencję producenta co do miejsca przeznaczenia owego specyfiku
__________________
<= <= <= to jest kot davinci'ego
marianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 10:28   #36
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: sophia loren- jej sekrety pielęgnacji, balsam do ciała dobry na twarz??

Cytat:
Napisane przez marianna
Teraz to dokładnie nie podam źródła moich informacji - ale były w miarę poważne - że to nie jest takie hi, hi hi ale prawda, iż na buziuchnę mozna używać kosmetyków wyszczuplających do ciała, a hitem podobno są specyfiki antycellulitowe które świetnie "dają radę" na obwisłe policzki i skórę szyi....podobno o wiele lepiej sobie radzą w okolicach szyjnych niż pupowych
ale ja to słyszałam w kontekście utraty jędrnosci skóry a nie wyszczczuplania... (...)
Pisałyśmy o tym trochę tutaj:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ht=chomiczenie
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 10:56   #37
tinak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 32
Dot.: sophia loren- jej sekrety pielęgnacji, balsam do ciała dobry na twarz??

kurde, przepraszam za to pytanie. to wynikało z niewiedzy, a zostałam przez wszystkie wyśmiana...

myślałam ze skoro filtry na twarz choć są do ciała to mże to też... a tak wszystkie nabijacie się ze mnie...
tinak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-27, 11:20   #38
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: sophia loren- jej sekrety pielęgnacji, balsam do ciała dobry na twarz??

Tinak, nie przesadzaj nie nabijamy się Z CIEBIE- rozśmieszyły nas inne rzeczy. A Ciebie nie rozśmieszył sekret Loren polegający na pochłanianiu nieprzyzwoitej ilości Malmy?
A odpowiedzi przecież udzieliłyśmy
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 11:26   #39
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: sophia loren- jej sekrety pielęgnacji, balsam do ciała dobry na twarz??

Cytat:
Napisane przez tinak
kurde, przepraszam za to pytanie. to wynikało z niewiedzy, a zostałam przez wszystkie wyśmiana...

myślałam ze skoro filtry na twarz choć są do ciała to mże to też... a tak wszystkie nabijacie się ze mnie...

Nie odbieraj tego az tak personalnie,potraktuj z przymruzeniem oka i nie wszystkie sie z Ciebie smiejemy,zreszta nie oto chodzi.

Zauwaz tez,ze nie kazdy filtr do ciala dla kazdej z Nas nadaje sie do buzi wiele osob narzeka na zapychanie i inne reakcje uczuleniowe.
Takze nie mozna wszystkiego ujednolicac.Mimo wszystko sama osobiscie nie dawalabym na twarz balsamu ktory jest do ciala i nie chodzi o to,ze to nie pasuje tylko glownie dlatego,ze moze mnie uczulic,podraznic etc.etc...Zreszta na sklad balsamow tez zwracam uwage

Poza tym wazne,ze zadajesz pytania zanim zaczniesz sama przeprowadzac na sobie rozne eksperymenty wiem cos o tym,bo sama mialam faze probowania roznosc z oplakanym skutkiem czasem....

Pozdrawiam
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 11:29   #40
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: sophia loren- jej sekrety pielęgnacji, balsam do ciała dobry na twarz??

Cytat:
Napisane przez tinak
Witam!!!

Wszyscy wiedzą jak pieknie wygląda Lorenka w wieku przeszło 70 lat. czy wie któraś czego ona używa? czy to też efekt operacji plastycznych?? ktoś zna jej sekrety pielęgnacji? czy można używać balsamów ujędrniających do ciała do twarzy? do ciała wydaje mi się ze są skuteczniejsze i intensywniej działają więc czy nadają cię do twarzy? a wszedł taki nowy preparat dax cosmetics lipocure efect wyszczuplający , czy nadawałby się na wyszczuplenie policzków?

a ja czytałam, że dziewczyny używają kremów na cellulit na chomiki na twarzy, bo sobie z nimi świetnie radzą.

A w ogóle co to za zdziwienie, że balsamu do ciała można użyć do twarzy. Ja się w ogóle nie przejmuję tym, co jest napisane na etykiecie. Przeciez biochemia powinna obalać takie mity.
Sama wielokrotnie myłam np. twarz szamponem Fitomedu albo żelem do higieny intymnej, na twarz używam zawsze filtrów do ciała, kwas Pauli, który używam na twarz, też jest do ciała, balsam Vichy też używałam do twarzy, w ogóle lubie kremy do wszystkiego. Jęsli komuś nie szkodzi, to czym się martwić.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 11:31   #41
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: sophia loren- jej sekrety pielęgnacji, balsam do ciała dobry na twarz??

Cytat:
Napisane przez Sandija
Bo Dax Cosmetisc ma coś tam do wyszczuplania policzków, ale to chyba z linii Laser Effects.
Pewnie o to chodzi:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...?produkt=11721

Cytat:
Napisane przez Hexxana
Poza tym wazne,ze zadajesz pytania zanim zaczniesz sama przeprowadzac na sobie rozne eksperymenty wiem cos o tym,bo sama mialam faze probowania roznosc z oplakanym skutkiem czasem....
Skąd ja to znam.

A ten balsam Xerialine faktycznie można używać do twarzy - zresztą nie jest to jedyny taki balsam, wiadomo, że wszystko zależy od indywidualnych cech skóry twarzy (czy jak to nazwać). Tak samo jak z SLS - przecież nie każdemu szkodzi, np. mi jakoś nie, przynajmniej nie we wszystkich żelach.
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-27, 11:33   #42
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: sophia loren- jej sekrety pielęgnacji, balsam do ciała dobry na twarz??

Zdziwienie stąd, że większość balsamów ma taki skład, ze zapchałaby buzię, przynajmniej w moim przypadku. I nie chodzi mi tu o etykietkę z sugestią producenta, tylko właśnie o skład.

Do wątku o chomiczeniu podałam link w nawiązaniu do wypowiedzi Marianny - w końcu sama się w nim wypowiadałam
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 11:40   #43
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: sophia loren- jej sekrety pielęgnacji, balsam do ciała dobry na twarz??

Cytat:
Napisane przez Smok
Jęsli komuś nie szkodzi, to czym się martwić.
Jesli nie szkodzi to nie ma sprawy ale w innym przypadku efekt moze byc oplakany i lepiej siegac po takie rozwiazania swiadomie a nie z przypadku.

Cytat:
Napisane przez Sandija
Zdziwienie stąd, że większość balsamów ma taki skład, ze zapchałaby buzię, przynajmniej w moim przypadku. I nie chodzi mi tu o etykietkę z sugestią producenta, tylko właśnie o skład.
Dokladnie.Nie chcialabym widziec swojej twarzy w lustrze po zastosowaniu niektorych balsamow.
To juz bardzo indywidualne preferencje.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 11:41   #44
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: sophia loren- jej sekrety pielęgnacji, balsam do ciała dobry na twarz??

a własnie lubię czytać takie wynalazkowe historie, np. za każdym razem jak czytam receznję Sudocremu, zastanawiam się, jak go dana osoba używa, czy wynalazła jakiś nowy patent.
Xerialine też używałam na twarz, lotion Bepanthen do ciała też uzywałam na twarz, pianka Panthenol do ciała też może być używana do twarzy jako nawilżacz.

Oczywiście, podstawa to skład.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 12:00   #45
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: sophia loren- jej sekrety pielęgnacji, balsam do ciała dobry na twarz??

Cytat:
Napisane przez Smok
Oczywiście, podstawa to skład.
Physiogel też można używać do ciała i do twarzy.
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 12:02   #46
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: sophia loren- jej sekrety pielęgnacji, balsam do ciała dobry na twarz??

Moja najnowsza wynalazkowa historia to nowe zastosowanie balsamu antycellulitowego Ziai, o tego: http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=2199

Wmasowany od stóp do ud jest idealny na opuchnięte, ciężkie nogi - mi pomógł po ostatniej podróży samolotem. Kostki stóp mam jak balony a łydki jak balerony
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 12:12   #47
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: sophia loren- jej sekrety pielęgnacji, balsam do ciała dobry na twarz??

używałam jednego balsamu na twarz (Perennial Nu Skin), jednak większości balsamów bałabym się użyć do twarzy ze względu na tłustość, zapychanie itp.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 12:30   #48
margop
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Miasto Warsa i Sawy
Wiadomości: 629
GG do margop
Dot.: sophia loren- jej sekrety pielęgnacji, balsam do ciała dobry na twarz??

tinak! ty się absolutnie tym nie przejmuj. Sophia Loren? no cóz piękna kobieta, do tego pieniądze, skalpel i kamera, która pięknie wygładza. A co do preparatów do twarzy i do reszty ciała. Te do twarzy są po prostu delikatniejsze niż te do reszty ciała z racji tego, że skóra twarzy jest bardziej wrażliwa. Ale jeśli spróbujesz i nie będzie ci szkodzić to z powodzeniem możesz używać.
margop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 13:47   #49
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: sophia loren- jej sekrety pielęgnacji, balsam do ciała dobry na twarz??

Wczytalam sie w zastosowanie mleczka 50+ Avene i jest tam napisane, ze moze byc stosowany i na twarz, i na cialo Z tego, co sie orientuje to na mleczkach Vichy czy LRP tez widnieje napis Visage et Corps.
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-27, 14:51   #50
syyyylwia
Raczkowanie
 
Avatar syyyylwia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 414
Dot.: sophia loren- jej sekrety pielęgnacji, balsam do ciała dobry na twarz??

Ja wprost uwielbiam Xerialine 500 SVR stosowac na twarz, bo świetnie nawilża , wygładza i jest przy tym b. delikatny. Niestety zawiera w składzie polyacrylamid, więc przestałam go używac i cierpię z tego powodu strasznie.
Swego czasu lubiłam uzywac do twarzy balsamu z Vaseline Intensive care (chyba ogórkowo jakiśtam) bo był bardzo lekki i dobrze nawilżał.
syyyylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 14:59   #51
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: sophia loren- jej sekrety pielęgnacji, balsam do ciała dobry na twarz??

drogie Panie,
tak mi sięskojarzyło:

Strivectin SD ( http://www.strivectin.com/sd/index.php )to przecież krem na rozstępy, a jego przeciwzmarszczkowe działanie odkryte zostało dopiero potem, prawda?
Znaczy, kosmetyk typowo do ciała- okazał się być super na twarz.

No, chyba że ktoś ma rozstępy na twarzy wtedy to żadne odkrycie
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 16:00   #52
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: sophia loren- jej sekrety pielęgnacji, balsam do ciała dobry na twarz??

hmm, Basiu 84 a dzie można nabyć ben balsamik??? mamie bym sprezentowała a jeśli chodzi o używanie balsamów na ryjek to pamietam że też nie raz użyłam i nic się nie stało, a tłustą cerę mam. a i szamponu czasem do mycia twarzy używam
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 16:03   #53
tinak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 32
Dot.: sophia loren- jej sekrety pielęgnacji, balsam do ciała dobry na twarz??

to z makaronem rozśmieszyło, rozśmieszyło tylko tak sobie myślę czy byłaby taka szczupła gdyby cały czas wpieprzała makaron .a ten balsam można gdzies w Polsce kupić , albo przez neta zamówić???
tinak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 16:05   #54
amika79
Wtajemniczenie
 
Avatar amika79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 511
Dot.: sophia loren- jej sekrety pielęgnacji, balsam do ciała dobry na twarz??

Cytat:
Napisane przez aniolekandrzejka1
hmm, Basiu 84 a dzie można nabyć ben balsamik??? mamie bym sprezentowała
Balsamik można kupić w Sephorach. A cena jest zabójcza. Nie chcę kłamać ale to coś kosztuje około 400 zł (i nie wiem za jaką to pojemność).
__________________
How many eyes does Lord Bloodraven have? - A thousand eyes and one.
amika79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 16:24   #55
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: sophia loren- jej sekrety pielęgnacji, balsam do ciała dobry na twarz??

StriVectin wypuscil ostatnio linie pielegnacji dloni.

Obila mi sie o uszy opinia, iz cena nie jest adekwatna do skutecznosci tych preparatow
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 19:34   #56
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: sophia loren- jej sekrety pielęgnacji, balsam do ciała dobry na twarz??

na allegro znalazłam np:
http://www.allegro.pl/item116504532_...py_extra_.html 150ml za 299pln czyli wyczodzi jakies 100pln za 50ml -> aż takie zabójcze to przebicie więc nie jest, no ale trzeba nabyć od razu te 150ml
tu http://www.allegro.pl/item116729719_...sa_gratis.html pan twierdzi ze w sephora kosztuje 700pln, u niego oczywiście 299 za 177ml
i 50ml http://www.allegro.pl/item117355049_...ryginalny.html za 150pln więc drogo wychodzi

o skuteczności się nie wypowiadam, bo nie wiem, choć wiem że swego czasu było bardzo głośno o tym produkcie (ja się dowiedziałam nie z sephory, tylko z jakiegos innego źródła)

pozdrawiam
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 19:41   #57
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: sophia loren- jej sekrety pielęgnacji, balsam do ciała dobry na twarz??

hmmm o xerialine nie wiedziałam, ubóstwiam ten balsam, świetnie nawilża moje ciało, wcześniej bardzo suche, a teraz gładkie i milutkie. Fakt jego konsystencja jest "lekka" więc do twarzy, czemu nie...
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-28, 10:24   #58
marianna
Rozeznanie
 
Avatar marianna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 933
Dot.: sophia loren- jej sekrety pielęgnacji, balsam do ciała dobry na twarz??

Cytat:
Napisane przez Sandija
Dziękuję za linka... nie znałam go...moje informacje są spoza Wizażu - jakieś babskie pismo...czy audycja...możesz do mnie strzelać nie pamiętam...
__________________
<= <= <= to jest kot davinci'ego
marianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-28, 10:26   #59
marianna
Rozeznanie
 
Avatar marianna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 933
Dot.: sophia loren- jej sekrety pielęgnacji, balsam do ciała dobry na twarz??

Cytat:
Napisane przez basiao84
na allegro znalazłam np:
http://www.allegro.pl/item116504532_...py_extra_.html 150ml za 299pln czyli wyczodzi jakies 100pln za 50ml -> aż takie zabójcze to przebicie więc nie jest, no ale trzeba nabyć od razu te 150ml
tu http://www.allegro.pl/item116729719_...sa_gratis.html pan twierdzi ze w sephora kosztuje 700pln, u niego oczywiście 299 za 177ml
i 50ml http://www.allegro.pl/item117355049_...ryginalny.html za 150pln więc drogo wychodzi

o skuteczności się nie wypowiadam, bo nie wiem, choć wiem że swego czasu było bardzo głośno o tym produkcie (ja się dowiedziałam nie z sephory, tylko z jakiegos innego źródła)

pozdrawiam
zgadza się, ten stri vectin w sephorze kosztuje 700 pln-ów
__________________
<= <= <= to jest kot davinci'ego
marianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-29, 10:06   #60
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: sophia loren- jej sekrety pielęgnacji, balsam do ciała dobry na twarz??

hmm, cena zaboojcza a miała z Was to ktoraś? warto za taką cenę?mam ulotki z sepho ale wiadomo jak to z ulotkami jest..
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-29 13:46:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:18.