Blizny po depilacji - wątek zbiorczy - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-02, 18:59   #301
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

Cytat:
Emilio dzieki za pomoc
Zobacze jak bedzie sie sprawowac ta probka, najwyzej kupie cale opakowanie. Ale mam watpliwosci czy to wybielanie nie dotyczy sladow powstalych z innych przyczyn niz takie wrastajace wloski. Jak Wam sie wydaje? Mam na mysli Clairial SVR caly czas.
no wiec wartobyłoby przejsc sie do derma zeby ocenił jak głeboie są przebarwienia
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 22:58   #302
Martinella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 15
Unhappy Blizny po depilacji w okolicach intymnych

po depilacjii intymenej na skórze pojawiło mi sie pełno chrostek ... po których zostały niestety brzydkie blizny mozna jejakos usunac niewielkimi kosztami ? lub jak skutecznie obronic sie przed wrastajacymi włoskami i chrostkami?

pozadrawiam
Martinella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 23:47   #303
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Blizny po depilacji w okolicach intymnych

wyszukiwarka pomoze, było setki watkow na ten temat
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 09:45   #304
baobab
Zadomowienie
 
Avatar baobab
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 090
GG do baobab Wyślij wiadomość przez Yahoo do baobab
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

sluchajcie dziewczyny, a czy was swedzi tesz skora tka okropnie, gdy wloski odrastaja????
mnie swedzi do teg ostopnia, ze sama sobie strupki robie
nie moge sie opanowac, do tego jak np mam gesia skorke, to mnie okropnie skora boli
co to moze byc????
baobab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 14:43   #305
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

Cytat:
Napisane przez baobab Pokaż wiadomość
sluchajcie dziewczyny, a czy was swedzi tesz skora tka okropnie, gdy wloski odrastaja????
mnie swedzi do teg ostopnia, ze sama sobie strupki robie
nie moge sie opanowac, do tego jak np mam gesia skorke, to mnie okropnie skora boli
co to moze byc????
Mnie tak swędzi skóra pod pachami, gdy włoski przebijają się przez nią (po depilacji woskiem). Myślę, że to jest normalne.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 15:54   #306
baobab
Zadomowienie
 
Avatar baobab
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 090
GG do baobab Wyślij wiadomość przez Yahoo do baobab
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

oby, ale nie moge sobie dac rady z ta gesia skorka
co sie robilo mi dzis zimniej to myslalam ze padne
baobab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 19:43   #307
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

Mnie swędziała skóra, gdy była przesuszona
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-08, 15:32   #308
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

Cytat:
Mnie tak swędzi skóra pod pachami, gdy włoski przebijają się przez nią (po depilacji woskiem). Myślę, że to jest normalne.
to normalne
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 15:43   #309
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Blizny po depilacji w okolicach intymnych

na poczatku jest przyklejony ; wszystko o depilacji
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 07:17   #310
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

Cytat:
Napisane przez frik frik Pokaż wiadomość
Emilio dzieki za pomoc
Zobacze jak bedzie sie sprawowac ta probka, najwyzej kupie cale opakowanie. Ale mam watpliwosci czy to wybielanie nie dotyczy sladow powstalych z innych przyczyn niz takie wrastajace wloski. Jak Wam sie wydaje? Mam na mysli Clairial SVR caly czas.
na opisie tego kremu na stronie svr jest napisane ze jest przeznaczony takze na przebarwienia pozapalne, bo chyba do takich sie zalicza te po wrosnietych wlosach???...

frik frik a Ty juz uzywasz tego kremu? jak beda jakies efekty to opowiadaj szybciutko
olasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 12:41   #311
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

Cytat:
na opisie tego kremu na stronie svr jest napisane ze jest przeznaczony takze na przebarwienia pozapalne, bo chyba do takich sie zalicza te po wrosnietych wlosach???...
w opisach nei ma duzo rzeczy, ale mozna sporobowac, skladniki odpowiadajace za wybielanie sa skuteczne , ale popreram moja wczesniejsza wypowiedz takze
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-10, 17:50   #312
Ashia
Rozeznanie
 
Avatar Ashia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Warszawa/Dublin
Wiadomości: 639
Unhappy Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

Cytat:
Napisane przez obsesyjna Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja tez walczę z tym samym wrogiem co wy...ale jakoś tak mi się lepiej zrobiło jak wiem, że nie jestem sama w moich zmaganiach . Z noami nie jest tak źle u mnie ,ale w strefie bikini wrastają mi okropnie Macie może jakieś doświadczenai z kremami do depilacji? Jaki jest najskuteczniejszy?
Ja próbowałam wszystkie i najlepszy jest veet (wg mnie najdokładnieszy, inne słabo działały, może dlatego że mam dość grube te włoski), tylko od roku nie używałam kremu tylko depilatora elektr. i mam tak zjechaną skórę i właśnie przed chwilą się smarowałam veetem, a teraz czuję jak mnie piecze skóra brrrrrrrr . Ja już nie wiem czego mam używać, dermatolog przepisała mi maść, ale ona nie działa, tylko jeszcze bardziej szczypie i piecze . No i te wrastające włoski, wieczna udręka, a nie za bardzo mogę używać peeling, ponieważ straszne jazdy ze skórą mam po nim. Naprawdę już nie wiem co robić !!!!!!!!!!!!!!!!
Ashia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 22:21   #313
frik frik
Zadomowienie
 
Avatar frik frik
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Eastbourne, UK lub Toruń
Wiadomości: 1 334
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

Cytat:
Napisane przez olasia Pokaż wiadomość
na opisie tego kremu na stronie svr jest napisane ze jest przeznaczony takze na przebarwienia pozapalne, bo chyba do takich sie zalicza te po wrosnietych wlosach???...

frik frik a Ty juz uzywasz tego kremu? jak beda jakies efekty to opowiadaj szybciutko
Olasiu wlasciwie to z moja systematycznoscia to trudno ocenic, czy ten krem dziala czy nie. bo stosuje raz go raz contractubex, zeby go juz wykonczyc...
a chyba powinno sie jedno nakladac.
Ale chyba warto sprobowac. Na kwc wizazanka napisala o nim zdaje sie, ze na efekty czeka sie dosc dlugo. Wiec po probeczki do apteki i testujemy!!
frik frik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-15, 11:32   #314
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

mi sie juz nie chce walczyc z tymi kropami, jestem zalamana normlanie, nie wrasta mi juz nic bo zdecydowalam sie na leserowa depilacje ale tak mi sie nie chce codziennie szorowac i kremowac tych nog, jakos jak nosze codziennie rajstopy to mi to nie przeszkadza, wiem, ze bedzie zupelnie inaczej jak zrobi sie cieplo i znowu nie bede mogla sie nigdzie pokazac :/ a jak wy sie motywujecie do walki z tym paskudztwem???
olasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-15, 17:48   #315
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

PO prostu rozumiem, że to kara za depilator i że skóra musi mieć czas, żeby się ''naprawić''
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-23, 11:52   #316
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

Dziewczyny, a uzywalyscie Xerial50? Czytalam o nim w internecie i z tego co zrozumialam jest jeszcze silniejszy niz Xerial30. Podobno Xerial50 dobrze uzyc przed Xerialem30.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-30, 16:20   #317
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

jak myslicie dziewczyny, czy oliwka zmieszana z olejkiem cytrynowym wmasowywana codziennie w nogi pomoglaby rozjasnic troche te plamki, moje nogi naprawde wygladaly tragicznie, po prostu masakrycznie, mialam krostki ktore rozdrapywalam bez przerwy,widac to bylo nawet przez rajstopy, wiec latow w dlugich spodniach zaczelam stosowac masc z mocznikiem i codziennie peelingowalam skore, po 3 miesiacach jest fenomenalna poprawa, juz nie wygladam jakbym miala jakis atak alergiczny albo wpadlam do mrowiska, ale pare jasnobrazowych plamek jeszcze jest, cytryna podobno wybiela, co o tym sadzicie?
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-30, 23:11   #318
frik frik
Zadomowienie
 
Avatar frik frik
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Eastbourne, UK lub Toruń
Wiadomości: 1 334
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

truskawkowawiosna szczerze - to trudno mi powiedziec, troche to moze byc meczace codziennie sporzadzac taka miksture. Ale moze warto Najgorzej jest jak sie meczy z czyms miesiacami a na koncu sie okazuje, ze efektu nie widac. Moze ktos kto sie zna bardziej na cytrynce sie wypowie

Pocieszylas mnie, ze ta masc z mocznikiem Ci pomogla, bo wlasnie zamierzam sobei sprawic taka kuracje. A mozesz zdradzic co stosowalas?
frik frik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-01, 08:57   #319
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

Cytat:
Napisane przez frik frik Pokaż wiadomość
Pocieszylas mnie, ze ta masc z mocznikiem Ci pomogla, bo wlasnie zamierzam sobei sprawic taka kuracje. A mozesz zdradzic co stosowalas?
kiedys kupilam w aptece taka masc z mocznikiem, kosztowala chyba 13 zl, ale wystarczalo mi jej w sumie na pare dni, bo mam juz takie cos ze jak pisza "posmaruj cienka warstwa" to ja daje podwojna,bo u mnie wszystko dziala mniej poszlam do lekarza rodzinnego i wypisal mi masc z mocznikiem na recepte, dostalam naprawde MEGA porcje, chyba wyszlo z 200ml, a zaplacilam chyba ponad 10zl albo troche wiecej nie pamietam,napewno to bardziej ekonomiczne,mocznik w obu masciach mial stezenie 20%, na xeriale z wiekszym na razie mnie nie stac ale dermatolog chyba moglby prepisac wieksze stezenie mocznika,ja mam od zawsze problem z "gesia skorka" i glownie na to mi przepisal ten mocznik.gdybym kiedys wiedziala ze z depilacji nog moga wyjsc takie problemy... nie wszystkim dziewczynom wrastaja wloski, to niesprawiedliwe, mi wrastaja nawet po goleniu, nawet jak nie gole, naprawde niesamowite, mimo ze codziennie robie masaz szorstka rekawica, ale nie wrastaja juz tak gleboko jak kiedys i nie masakruje nog wyciagajac wloski spod skory. pomogla mi tez punktowo pasta lassari
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-11, 15:42   #320
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

Zadna z was nie uzywala Xerialu50?
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-11, 17:15   #321
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

ja chyba kupie ten xerial50, gdzies przeczytalam, ze usuwa nawet zgrubiale paznokcie (czy zluszcza?)- brzmi okrutnie ale to znaczy, ze musi byc naprawde silny, tylko, ze jest dosc drogi 40ml za 50 zl mi to starczy na 4 dni!
olasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-11, 17:49   #322
Ashia
Rozeznanie
 
Avatar Ashia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Warszawa/Dublin
Wiadomości: 639
Question Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

może też go spróbuje
Ashia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-15, 17:12   #323
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

dziewczyny a mozna zamowic taka masc robiona w aptece bez recepty? zastanawiam sie na tym xerialem ale na razie nie mam kasy i tak wszystko idzie na te nogi wrrrrr, niedlugo jeszcze ide na laser a taka masc pewnie jest znacznie tansza..jak ktoras sie to niech napisze, prosze
olasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-16, 21:40   #324
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

Maść robioną może przepisać tylko dermatolog i na receptę

Ja moge stwierdzić, że u mnie jak narazie efekty są coraz bardziej zadowalające
__________________
"Nikt nie obetnie mi skrzydeł.
Nikt nie będzie mógł stępić ostrości mojego wzroku."
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-20, 20:08   #325
magda*M
Rozeznanie
 
Avatar magda*M
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 838
GG do magda*M
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

No dziewczyny... Byłam u pani dermatolog po maść apteczną z mocznikiem. Pani doktor na to, że nie słyszała, że mocznik ma właściwości wybielające, ale oczywiście może mi wypisać taką receptę... No i mam maści: 100ml z mocznikiem 5% i 100ml z mocznikiem 10%.
Tak na marginesie to przez przypadek natknęłam się w internecie na wiadomości o tym, że taka maść z 10% mocznikiem likwiduje rozstępy i jeśli ktoś np. intensywnie ćwiczy to również im zapobiega, nie wiem czy to prawda...
W każdym bądź razie zaczynam kuracje (plamy i rozstępy) i jeśli będą efekty, to będę o nich pisać. Od razu dodam, że nogi mam zamiar też co drugi dzień peelingować.
Pozdrawiam
magda*M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-20, 20:57   #326
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

Cytat:
Napisane przez magda*M Pokaż wiadomość
No dziewczyny... Byłam u pani dermatolog po maść apteczną z mocznikiem. Pani doktor na to, że nie słyszała, że mocznik ma właściwości wybielające, ale oczywiście może mi wypisać taką receptę... No i mam maści: 100ml z mocznikiem 5% i 100ml z mocznikiem 10%.
Tak na marginesie to przez przypadek natknęłam się w internecie na wiadomości o tym, że taka maść z 10% mocznikiem likwiduje rozstępy i jeśli ktoś np. intensywnie ćwiczy to również im zapobiega, nie wiem czy to prawda...
W każdym bądź razie zaczynam kuracje (plamy i rozstępy) i jeśli będą efekty, to będę o nich pisać. Od razu dodam, że nogi mam zamiar też co drugi dzień peelingować.
Pozdrawiam
wiesz co, nie chce Cie zmartwic ale nie oczekuj cudow ja mialam wypisana masc z 20% mocznikiem, nogi wygladaja naprawde lepiej, po tej masci i peelingach, plamki bledsze, ale nadal widoczne, ja swoj czerwony pasek na brzuchu smarowalam 2 miesiace ta mascia, ale nie zbladl ani troche
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-28, 19:25   #327
magda*M
Rozeznanie
 
Avatar magda*M
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 838
GG do magda*M
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

Dziewczyny, które smarowałyście nogi maścią z mocznikiem muszę coś zapytać...
Smaruję teraz nogi (raz dziennie, wieczorem) tą maścią z 10% mocznikiem i coś mi się nie zgadza... Ta maść podobno miała jakoś złuszczać skórę, żeby właśnie poschodziły te przebarwienia, tak? Tak przynajmniej zrozumiałam nawet panią dermatolog, która powiedziała, że jak za bardzo mi wysuszy skórę i będzie się łuszczyć to mam smarować tą 5%. Tylko, że ja po tej maści mam pięknie nawilżone i natłuszczone nogi. I fakt, że stan nóg się poprawił, bo ostatnio depilowałam i nie mam żadnych nowych krost, żadnych zaognionych miejsc. Tylko co z tym złuszczaniem? Podam skład mojej maści: urea 10, lanolini, vaselini i mogłybyście porównać z waszymi składami maści?
magda*M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-28, 19:36   #328
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

Cytat:
Napisane przez magda*M Pokaż wiadomość
Dziewczyny, które smarowałyście nogi maścią z mocznikiem muszę coś zapytać...
Smaruję teraz nogi (raz dziennie, wieczorem) tą maścią z 10% mocznikiem i coś mi się nie zgadza... Ta maść podobno miała jakoś złuszczać skórę, żeby właśnie poschodziły te przebarwienia, tak? Tak przynajmniej zrozumiałam nawet panią dermatolog, która powiedziała, że jak za bardzo mi wysuszy skórę i będzie się łuszczyć to mam smarować tą 5%. Tylko, że ja po tej maści mam pięknie nawilżone i natłuszczone nogi. I fakt, że stan nóg się poprawił, bo ostatnio depilowałam i nie mam żadnych nowych krost, żadnych zaognionych miejsc. Tylko co z tym złuszczaniem? Podam skład mojej maści: urea 10, lanolini, vaselini i mogłybyście porównać z waszymi składami maści?


ale pani dermatolog wiedziala ze bedziesz tego zuywala na nogi a nie na buzke, tak?
jak tylko bede mogla to Ci rpzepisze moja recepte, mocznik tam jest 20%
podobno przy 30% skora zaczyna widocznie zlazic
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 13:09   #329
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

magdaM, a Ty używasz depilatora?Nadal?
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 15:49   #330
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

10 procentowe stężenie mocznika ma działanie nawilżające, ponad 30 ma działanie złuszczające
olasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-21 11:28:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:50.