Hybrydy Semilac- cz.2 - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-07-15, 07:21   #3061
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez cykorina Pokaż wiadomość
Miałam na myśli podkład pod caribbean Sky bo on jest transparentny - z tego co czytałam i pytałam się u punkcie sprzedaży semilaca. Więc myślę że muszę użyć najpierw warstwy białego lakieru lub hardi white, ale mam biscuit więc pomyślałam że może biscuit starczy. Czy trzeba koniecznie biel nakładać pod neony i transparentne kolory jak 072?
Wcale nie jest taki transparenty, trzy cienkie warstwy dają pełne krycie, przynajmniej w moim przypadku nie próbowałam z podkładem, zawsze solo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-15, 07:28   #3062
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
Wcale nie jest taki transparenty, trzy cienkie warstwy dają pełne krycie, przynajmniej w moim przypadku nie próbowałam z podkładem, zawsze solo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W moim nie dawaly. Ja go robilam z bialym podkladem, ale jakos nie lubie tego koloru, tzn. Jego transparentnosci.
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-15, 08:21   #3063
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Ja kiedyś kupiłam Pale Peach Glow, wkurzałam się na jego pigmentację, a potem się okazało, że to jeden z tych transparentnych
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-15, 09:23   #3064
wiremia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 111
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Przygotowując paznokcie, odsuwam skórki, błonki traktuję frezarką i obcinam co trzeba. A malując jeśli zaleje skórkę to oczyszczam patyczkiem.
a lakier odpada mi całym płatem od strony wolnej płytki właśnie trzymając się mniej czy więcej w okolicy nasady paznokcia.
wiremia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-15, 09:35   #3065
dmii
.
 
Avatar dmii
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 687
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez wiremia Pokaż wiadomość
Przygotowując paznokcie, odsuwam skórki, błonki traktuję frezarką i obcinam co trzeba. A malując jeśli zaleje skórkę to oczyszczam patyczkiem.
a lakier odpada mi całym płatem od strony wolnej płytki właśnie trzymając się mniej czy więcej w okolicy nasady paznokcia.
To w takim razie nie wiem, może coś z bazą jest nie tak?
Albo prześledźmy jeszcze raz twoje kroki:
Nadanie kształtu,
matowienie bloczkiem,
odmoczyłam kilka minut w acetonie(ostatnio tego nie robiłam i też na drugi dzień odpadły!) po co moczysz w acetonie? Odmaczasz bazę/lakier czy gołe paznokcie? A przecierasz paznokcie cleanerem??
primer kwasowy do odparowania, baza witaminowa, posypanie proszkiem akrylowym, kolor 1, kolor 2 (ozdoby były polimeryzowane już tutaj) top 1 na wszystkie, top 2 na zdobienia.
__________________
Przyjacielu, kochać to czasownik. Miłość, uczucie, to owoc tego czasownika. Zatem kochaj ją. Służ jej. Poświęcaj się. Słuchaj jej. Współczuj. Doceniaj. Utwierdzaj ją. Czy jesteś gotów to robić?
dmii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-15, 10:02   #3066
wiremia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 111
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Odmoczyłam gołe paznokcie w celu nadania wiekszej porowatości płytki co by baza miała się czego trzymać, bo wcześniej bez odmaczania zrobiłam, tylko oczyściłam z pyłu, przemyłam cleanerem i dalej tak samo zrobiłam primer itd i też odpadły na drugi dzień. Więc zrobiłam to w formie testu na zasadzie czy zadziała.
Przemywam cleanerem.
wiremia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-15, 10:11   #3067
dmii
.
 
Avatar dmii
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 687
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez wiremia Pokaż wiadomość
Odmoczyłam gołe paznokcie w celu nadania wiekszej porowatości płytki co by baza miała się czego trzymać, bo wcześniej bez odmaczania zrobiłam, tylko oczyściłam z pyłu, przemyłam cleanerem i dalej tak samo zrobiłam primer itd i też odpadły na drugi dzień. Więc zrobiłam to w formie testu na zasadzie czy zadziała.
Przemywam cleanerem.
No to ja już nie wiem
Może jednak wina leży w bazie. Rozumiem, że używasz Semilaca? Ja od siebie polecam bazę proteinową z Indigo i łączę ją właśnie z proszkiem akrylowym i wszystko mi się trzyma na mur beton. Chyba, że jeszcze dziewczyny dadzą Ci jakieś rady, bo ja już nie wiem. A to są twoje pierwsze hybrydy, czy wcześniej już robiłaś i tylko te Ci się nie trzymają? Wina mogłaby również leżeć w tłustej płytce paznokcia, no ale nie wiem
__________________
Przyjacielu, kochać to czasownik. Miłość, uczucie, to owoc tego czasownika. Zatem kochaj ją. Służ jej. Poświęcaj się. Słuchaj jej. Współczuj. Doceniaj. Utwierdzaj ją. Czy jesteś gotów to robić?
dmii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-07-15, 10:49   #3068
maarlin
Rozeznanie
 
Avatar maarlin
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Z końca świata
Wiadomości: 516
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Zmień bazę, dziewczyny często się na nią skarżą, że jest słabiutka. ☺️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maarlin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-15, 12:35   #3069
Agacior_Pie
Raczkowanie
 
Avatar Agacior_Pie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 459
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Ja jak raz pomyliłam cleaner z acetonem i nim przemylam jedna rękę, a druga już cleanerem to za przemyka acetonem zlazla na drugi dzień i poodpryskiwal... więc moim zdaniem nie ma sensu ich moczyć jeszcze dodatkowo w acetonie.. lepiej zmienić na lepsza bazę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Agacior_Pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-15, 13:03   #3070
wiremia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 111
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Dzięki dziewczyny, w takim razie szukam lepszej bazy. Trzymajcie kciuki bo jak inna baza mi też zejdzie to ja już nie wiem.

Troche szukałam i nastawiłam sie na extra base NN niby ma się świetnie płytki trzymać.

Oświeżam, już pieć paznokci mi zeszło, pozostałe pięć mogę podważyć paznokciem i też zejdą, tak więc obwiniam bazę
wiremia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-15, 13:24   #3071
dmii
.
 
Avatar dmii
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 687
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez wiremia Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny, w takim razie szukam lepszej bazy. Trzymajcie kciuki bo jak inna baza mi też zejdzie to ja już nie wiem.

Troche szukałam i nastawiłam sie na extra base NN niby ma się świetnie płytki trzymać.

Oświeżam, już pieć paznokci mi zeszło, pozostałe pięć mogę podważyć paznokciem i też zejdą, tak więc obwiniam bazę
Ja mam Extra Base i proteinę z Indigo i zdecydowanie wolę bazę proteinową. Jednak nie mam porównania do baz z Semilaca, ponieważ nigdy nie miałam z nimi styczności
__________________
Przyjacielu, kochać to czasownik. Miłość, uczucie, to owoc tego czasownika. Zatem kochaj ją. Służ jej. Poświęcaj się. Słuchaj jej. Współczuj. Doceniaj. Utwierdzaj ją. Czy jesteś gotów to robić?
dmii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-15, 14:33   #3072
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez wiremia Pokaż wiadomość
Nadanie kształtu, matowienie bloczkiem, odmoczyłam kilka minut w acetonie(ostatnio tego nie robiłam i też na drugi dzień odpadły!), primer kwasowy do odparowania, baza witaminowa, posypanie proszkiem akrylowym, kolor 1, kolor 2 (ozdoby były polimeryzowane już tutaj) top 1 na wszystkie, top 2 na zdobienia.
Co ja robię nie tak?
Pomocy
A próbowałaś robić taką podstawę z podstaw?
1. Matowienie
2. Baza
3. Kolor
4. Top
I też złaziło? Może Twoje paznokcie nie lubią udziwnień?
Ja też pierwsze słyszę o moczeniu paznokci w acetonie.
Baza witaminowa od Semilac - słaba. Ta podstawowa o wiele lepsza, nie jest taka gęsta, łatwiej nałożyć precyzyjną, cienką warstwę. Może za grube warstwy nakładasz? A próbowałaś przedłużyć trwałość żelem? Z wolnego brzegu paznokcia lakier mógł Ci zejść jeśli nie zabezpieczyłaś go topem.


---------- Dopisano o 15:33 ---------- Poprzedni post napisano o 15:31 ----------

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
W moim nie dawaly. Ja go robilam z bialym podkladem, ale jakos nie lubie tego koloru, tzn. Jego transparentnosci.
Oj to nie wiem czemu. Ja też nie przepadam za tym kolorem, ale dosłownie za kolorem, bo jest zbyt niebieski, kiedy osiąga pełne krycie. Może spróbuję z białym podkładem, może będzie jaśniejszy
__________________
Work, but don't forget to live.

Edytowane przez Ondiine
Czas edycji: 2017-07-15 o 14:34
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-15, 19:52   #3073
Kasiaml91
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiaml91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 8 406
GG do Kasiaml91
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Dziewczyny mam pytanie, kupilam lampe led 48w i ile najlepiej utwardzac lakiery? 30 czy 60 s?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Może nie dziś, nie jutro
Ale pewnego dnia i do końca naszego życia..."

24.07.2020
06.12.2020
23.07.2022
Kasiaml91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-15, 23:16   #3074
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez Kasiaml91 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie, kupilam lampe led 48w i ile najlepiej utwardzac lakiery? 30 czy 60 s?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja w 36W utwardzam 30 sekund i nigdy żadnych problemów nie miałam, zawsze się super utwardzają Bazę nawet zwykle krócej
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-16, 07:02   #3075
cykorina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 9
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Obejrzyj filmy na kanale you tube semilac'a. Te Q&A. Oni tam podają czas utwardzania poszczególnych etapów. Baza 5 sec, kolor 30 s. A na przykład 001 i hardi 60s - upewnij się, bo z głowy pisze. Ja mam lampę 24/48 i zawsze robię na 48.

Zrobiłam caribbean Sky na strong white... I mam mieszane uczucia. Dałam na bazę klasyczną semilac warstwę hardi clear i póŹniej 001, a na to 3 warstwy caribbean Sky i top klasyczny. Trochę tego malowania było. Pod silnym światłem lampy biały przebija spod tego 072 ale w dziennym świetle wg mnie wygląda obłędnie! Piękny efekt - tylko duz o pracy. Chyba nas razem kupię hardi white i będę miała o 1 krok mniej..

A póki co to najlepiej malowalo mi się neon raspnerry - robiłam tylko bazę i 2 warstwy koloru. I wyszło super a z kolorem pracowało się b. łatwo. Nas razem dam jeszcze hardi white. I zobaczymy jak wyjdzie😊
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20170716_080044.jpg (42,4 KB, 85 załadowań)
cykorina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-17, 22:23   #3076
agata_1501
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 53
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Mi raz robiła koleżanka i też mi po jednym dniu zeszły... Nie pamiętam jaką miała bazę, ale jakiejś mniej znanej firmy chyba, do tego chyba mi nie przemyła dobrze paznokci i zostawiła pyłek z piłowania. Tragedia, od razu mogłam je zedrzeć.
Ja teraz jak sobie robię to mam bazę z NeoNail, bardzo dokładnie usuwam skórki z paznokcia, matowię co się da, cleanerem przemywam co chwilę i jest super. 2 tygodnie bez problemu się trzyma, a ostatnio to mi zejść nie chciało nawet

Przesyłam fotkę moich kolorów. Pudrowy róż First Love NeoNail i brokatowa Midnight Samba Semilaca
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20170715_170953.jpg (89,2 KB, 92 załadowań)
agata_1501 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-18, 07:53   #3077
Agacior_Pie
Raczkowanie
 
Avatar Agacior_Pie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 459
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Piękna ta samba!!;-) ta kolekcja Dance mi się podoba, mam dwa brokatowe fiolety!;-) też są super!;-)IMAG1298.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Agacior_Pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-18, 23:22   #3078
agata_1501
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 53
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Oo te fiolety też piękne! Zwłaszcza na środkowym i małym. Jaki to kolor na małym? Bo takiego szukam od jakiegoś czasu
agata_1501 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-19, 07:40   #3079
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez wiremia Pokaż wiadomość
Przygotowując paznokcie, odsuwam skórki, błonki traktuję frezarką i obcinam co trzeba. A malując jeśli zaleje skórkę to oczyszczam patyczkiem.
a lakier odpada mi całym płatem od strony wolnej płytki właśnie trzymając się mniej czy więcej w okolicy nasady paznokcia.
Skórki są strasznie zalane... paznokcie są za grube i być może nie poprawnie utwardzone. Pierwsze słyszę o moczeniu paznokci w acetonie przecież to cholernie niszczy paznokcie.... baza z Semilac jest dobrą bazą bo nie raz jej używałam ale do idealnie twardej płytki. Ona ich nie wzmacnia a jeśli masz slabą płytkę to hybryda odejdzie. Nie wyczytałam żebyś zabezpieczała wolny brzeg a to też się może przyczynić do odchodzenia hybrydy.



Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-19, 09:04   #3080
bialatestuje
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 21
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez Kasiaml91 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie, kupilam lampe led 48w i ile najlepiej utwardzac lakiery? 30 czy 60 s?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nawet przy takiej lampie niektóre kolory wymagają 60s ja mam np taką śliwkę że zawsze muszę ją dać na 60s+30 s w 36W bo inaczej jest miękka
bialatestuje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-19, 12:18   #3081
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez bialatestuje Pokaż wiadomość
nawet przy takiej lampie niektóre kolory wymagają 60s ja mam np taką śliwkę że zawsze muszę ją dać na 60s+30 s w 36W bo inaczej jest miękka
Ale w 36 uv czy led?

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-19, 21:43   #3082
Agacior_Pie
Raczkowanie
 
Avatar Agacior_Pie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 459
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez agata_1501 Pokaż wiadomość
Oo te fiolety też piękne! Zwłaszcza na środkowym i małym. Jaki to kolor na małym? Bo takiego szukam od jakiegoś czasu
Violet cream!;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Agacior_Pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-19, 23:06   #3083
semantique
Zadomowienie
 
Avatar semantique
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 646
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez Agacior_Pie Pokaż wiadomość
Violet cream!;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Violet cream jest prześliczny, mój ulubiony kolor, ale na żywo jest bardziej rozbielony niż na tym zdjęciu wyżej.
__________________
semantique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-20, 09:22   #3084
Agacior_Pie
Raczkowanie
 
Avatar Agacior_Pie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 459
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez semantique Pokaż wiadomość
Violet cream jest prześliczny, mój ulubiony kolor, ale na żywo jest bardziej rozbielony niż na tym zdjęciu wyżej.
Masz rację!! Pomyliłam fiolety!! Ten to 145 lila story!! Wybaczcie!!;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Agacior_Pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-21, 10:38   #3085
agata_1501
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 53
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Zainteresowałyście mnie oboma kolorami, bo nawet bardziej lubię takie jaśniejsze pudrowe, chyba dzisiaj któryś dołączy do mojej kolekcji
agata_1501 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-22, 16:33   #3086
Carolinessa
Raczkowanie
 
Avatar Carolinessa
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 215
GG do Carolinessa
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cześć dziewczyny, ja tu po małą poradę odnośnie koloru. Może któraś da radę mi doradzić, bo takowy ma. Mianowicie chodzi mi o czerwień, taką wpadającą delikatnie w pomarańcz. Może nawet trochę koralowy. Bardzo intensywny kolor, który by fajnie wyglądał przy opalonych dłoniach. Wiecie o czym mówię? Ciężko mi ze wzorników w internecie stwierdzić czy to jest to o co chodzi, a kolor, który opisuję nawinął mi się na jakimś przypadkowym zdjęciu w internecie, więc z Semilaca raczej nie jest, a właśnie chodzi mi tylko o tę markę.

Czy któraś zna taki intensywny, trochę oczo☠☠☠ny czerwony?
Carolinessa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-22, 16:37   #3087
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Carolinessa nie masz tego zdjecia?
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-22, 18:38   #3088
Carolinessa
Raczkowanie
 
Avatar Carolinessa
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 215
GG do Carolinessa
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Właśnie nie... Za Chiny nie mogę go znaleźć.
Ale trochę pogrzebałam w kolorach Semilaca i oglądałam na różnych zdjęciach i najbardziej do tego ''mojego'' zbliżony jest Red Carpet i Vibrating Tomato. Tak mi się przynajmniej wydaje. Tylko nie mam pojęcia, który wybrać. Chyba, że ktoś ma jeszcze jakąś propozycję w tym stylu?
Carolinessa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-22, 21:22   #3089
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez Carolinessa Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, ja tu po małą poradę odnośnie koloru. Może któraś da radę mi doradzić, bo takowy ma. Mianowicie chodzi mi o czerwień, taką wpadającą delikatnie w pomarańcz. Może nawet trochę koralowy. Bardzo intensywny kolor, który by fajnie wyglądał przy opalonych dłoniach. Wiecie o czym mówię? Ciężko mi ze wzorników w internecie stwierdzić czy to jest to o co chodzi, a kolor, który opisuję nawinął mi się na jakimś przypadkowym zdjęciu w internecie, więc z Semilaca raczej nie jest, a właśnie chodzi mi tylko o tę markę.

Czy któraś zna taki intensywny, trochę oczo☠☠☠ny czerwony?
Właśnie jakiś czas temu chyba dodałam zdjęcie swoich paznokci sprzed roku. Tamte robiłam u kosmetyczki i od tamtej pory szukam podobnego odcienia. NeoNail ma takie odcienie, ja kupiłam jeden, ale to nie ten, bratowa kupiła podobny i myślę, że to może być "to", zapytam jaki to kolor i napiszę
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-23, 04:16   #3090
Kiwaczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kiwaczka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wodzisław śląski
Wiadomości: 2 158
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez Carolinessa Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, ja tu po małą poradę odnośnie koloru. Może któraś da radę mi doradzić, bo takowy ma. Mianowicie chodzi mi o czerwień, taką wpadającą delikatnie w pomarańcz. Może nawet trochę koralowy. Bardzo intensywny kolor, który by fajnie wyglądał przy opalonych dłoniach. Wiecie o czym mówię? Ciężko mi ze wzorników w internecie stwierdzić czy to jest to o co chodzi, a kolor, który opisuję nawinął mi się na jakimś przypadkowym zdjęciu w internecie, więc z Semilaca raczej nie jest, a właśnie chodzi mi tylko o tę markę.

Czy któraś zna taki intensywny, trochę oczo☠☠☠ny czerwony?
Posiadam taką hybryde ale z marki claresa nr 400. Na probnikach wygląda na czerwony a faktycznie jest pomarańczowo-czerwony
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Kiwaczka
Czas edycji: 2017-07-23 o 07:19
Kiwaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-19 18:05:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:07.