WRÓŻKA prawdę Ci powie ??? - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-25, 09:59   #571
Nieoficjalnie
Zakorzenienie
 
Avatar Nieoficjalnie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 3 430
Dot.: WRÓŻKA prawdę Ci powie ???

Kurde, zaciekawiłyście mnie ta wróżką na telefon

Zwłaszcza, że za darmo

Napiszcie dziewczyny (te, które do niej dzwoniły) - jak wygląda ta rozmowa? Czy zadajecie jej od razu pytanie, jak długo się czeka na odpowiedź, czy wróżka Was o coś pyta szczegółowo, jeśli tak to o co? Ile można zadać pytań? A może nieokreśloną ilość, byleby się zmieścić w tych 15 minutach? Czy po 15 minutach ona się po prostu rozłącza?

__________________
Tydyrytkom
Nieoficjalnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 10:05   #572
Your_satisfaction
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 651
Dot.: WRÓŻKA prawdę Ci powie ???

Właśnie rejestruje się na tym portalu. Wpisuje nr komorkowy a pisze mi: "Proszę podać numer telefonu bez wprowadzającego 0." a nie mam zera :|

Wpisałam inny numer i zarejestrowało mnie.. Dziwne :|

Edytowane przez Your_satisfaction
Czas edycji: 2010-02-25 o 10:10
Your_satisfaction jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 17:49   #573
JuStYsCk2
Zadomowienie
 
Avatar JuStYsCk2
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 368
Dot.: WRÓŻKA prawdę Ci powie ???

Cytat:
Napisane przez Nieoficjalnie Pokaż wiadomość
Kurde, zaciekawiłyście mnie ta wróżką na telefon

Zwłaszcza, że za darmo

Napiszcie dziewczyny (te, które do niej dzwoniły) - jak wygląda ta rozmowa? Czy zadajecie jej od razu pytanie, jak długo się czeka na odpowiedź, czy wróżka Was o coś pyta szczegółowo, jeśli tak to o co? Ile można zadać pytań? A może nieokreśloną ilość, byleby się zmieścić w tych 15 minutach? Czy po 15 minutach ona się po prostu rozłącza?

hmmm ja podałam swoje imie, date urodzenia i powiedziałam , że chciałabym dowiedzieć się czegoś o swoim związku i tyle i wróżbita mówił do mnie przez 15 min, mial bardzo duzo do powiedzenia aż raz musialam mu przerwać żeby zadać pytanie ale ogólnie to dobrze bo ja czasami jestem wstydliwa w kwestii pytań natomiast moja kolezanka rozmawiała jakieś 7 min i zadawała pytania, widać wróżka niezbyt rozgadana była najlepiej dzwonić do tych z samej góry i ewentualnie próbować dowiedzieć się jak najwięcej
JuStYsCk2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 12:52   #574
czekoladowyswiat
Raczkowanie
 
Avatar czekoladowyswiat
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 98
Dot.: WRÓŻKA prawdę Ci powie ???

witam ja tez bym bardzo chciała sie wybrać do wróżki ale nie wiem jak ja znaleźć może która z was zna jakas sprawdzona z okolic Wodzisławia Śląskiego ?? o milosc raczej bym jej nie pytała bo sie jakos boje ale o sprawy zawodowe czemu nie ;P
czekoladowyswiat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 16:20   #575
Niezmienna
Wtajemniczenie
 
Avatar Niezmienna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 648
Dot.: WRÓŻKA prawdę Ci powie ???

Ja cały czas sie zastanawiam nad tym ,czy nie zadzwonic do tych wrózek ze strony co poadłyscieTroszke sie boje..co mi powie!
Niezmienna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 11:15   #576
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: WRÓŻKA prawdę Ci powie ???

a ja ide dzis.. i zobaczymy co z tego wyjdzie)
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 17:10   #577
theoneandonly
Wtajemniczenie
 
Avatar theoneandonly
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 275
Dot.: WRÓŻKA prawdę Ci powie ???

Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość
a ja ide dzis.. i zobaczymy co z tego wyjdzie)
Opowiedz wrażenia
theoneandonly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-13, 19:25   #578
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: WRÓŻKA prawdę Ci powie ???

jestem juz po w sumie bylysmy w 5 kolezanek :P wrozka jest babcia jednej z kolezanek, to moze.. Stara goralka na samym koncu swiata :P powiedziala o mnie wszystko co bylo, jak jest, o rodzinie, szkole skoncze i przepowiedziala do dwoch miesiecy ciemnego blondyna a na lato mundurowego :P zobaczymy co bedzie dalej
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 10:02   #579
lilka_vanilka
Zakorzenienie
 
Avatar lilka_vanilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 905
Dot.: WRÓŻKA prawdę Ci powie ???

A ja polecam wróżke Danę z Kazimierza dolnego nad Wisłą. Niestety, dzwoniłam 01.03.2010 -(umawia się każdego pierwszego dnia miesiaca) i prowadzacy zapisy podał wolny termin na wrzesien ...Lekka przesada... I myslę, ze to chwyt marketingowy, bo zapisują nr. dzwoniacego i obiecuja, ze jak sie zwolni miejsce, to powiadomią smsem. I kiedy np juz będę zrezygnowana i sobie wrózke odpuszczę, nagle przyjdzie sms i uradowana, ze jednak mi się udało, pojde skorzystac "z takiej szansy"

Dam znac, jesli faktycznie tak się stanie.

Wróżka jest fajna, trochę podobna do Reni z M jak M tyle ze brunetka i jara szluga za szlugiem (nie iwm jak teraz, bo byłam 5 lat temu). bierze 50 zł. Wizyta trwa godzinę przewaznie. Nie ma żelaznych zasad.
Przygotowałam 3 wazne pytania/zagadnienia/problemy i najpierw czytała z tarota i niczym psycholog doradzała mi co zrobic, co się stanie, jesli podejmę taką a taką decyzję. W 80% się sprawdziło! Oczywiscie nie od razu wszystko - jedna sprawa dopiero po kilku latach - dokładnie tak jak przepowiedziala.

Z cygankami... tez dawno temu miałam stycznosc. Siedzialam w parku rano, czytałam ksiazkę i podeszła taka młoda cyganka, ładna i sympatyczna, pytała czy mi powrozyc za kasę. zgodnie z prawdą, powiedzialam, ze mam ptylko jakies 50gr to ona na to, ze dobra, i tak jej sie nudzi, a ładna pogoda, to czemu nie. wzieła karty, wyrwała mi jeden włos () . Najpierw, zeby zyskać wiarygodnosc, powiedziała, ze kilka dni wczesniej oglądałam z brunetem zdjęcia z ciepłych krajow - zgadzało się! A co do przyszłosci - ze przyjedzie mundurowy z wazną wiadomoscią (przyjechał wujek -lotnik i cos tam jeszcze było, nie pamietam. a na koniec dodała ze wspołczuciem, ze bedę w życiu bardzo szczęsliwa, lecz nie zaznam tego szczęscia w miłości

Aha... to fajnie... Najgorsze, ze tez miała rację. Przez kolejne 5 lat tkwiłam w toksycznym związku, ale udało mi się wyrwac i teraz jestem w miłosci przeszczęsliwa Czyli "krótkowzroczna" ta cyganka
__________________
_/\"/\_
(=^.^=)(")
(,("')("')
lilka_vanilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 10:06   #580
lylax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 115
Dot.: WRÓŻKA prawdę Ci powie ???

dzwonilam na infolinie z tej str. viversum i powiedziano mi ze musz epodac adres swoj - czy to oznacza ze jesli skorzystam z tej uslugi za darmo a potem juz wogole to za jakis czas na adres domowy beda mnie nachodzic listy... jak to bylo z wami ?

no i opiszcie mi czy mamsie czegos bac czy nie ?
lylax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 15:51   #581
Niezmienna
Wtajemniczenie
 
Avatar Niezmienna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 648
Dot.: WRÓŻKA prawdę Ci powie ???

Cytat:
Napisane przez lylax Pokaż wiadomość
dzwonilam na infolinie z tej str. viversum i powiedziano mi ze musz epodac adres swoj - czy to oznacza ze jesli skorzystam z tej uslugi za darmo a potem juz wogole to za jakis czas na adres domowy beda mnie nachodzic listy... jak to bylo z wami ?

no i opiszcie mi czy mamsie czegos bac czy nie ?
Tak.Będą Cię nachodzic listami.
Niezmienna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-16, 08:19   #582
lylax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 115
Dot.: WRÓŻKA prawdę Ci powie ???

Cytat:
Napisane przez Niezmienna Pokaż wiadomość
Tak.Będą Cię nachodzic listami.

Jesli to kpina ze mnie to nie ironizuj ...
bo raz juz podalam swoj adres a potem niczym pewna gazeta z ciuszkami podobna do Q za to ze nie korzystalam z ich islug to co jakis czas wysylali mi katalog...


dlatego zadalam proste pytanie BEDA NACHODZIC CZY NIE
lylax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 11:21   #583
nikola25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomości: 7
Dot.: WRÓŻKA prawdę Ci powie ???

Cytat:
Napisane przez lylax Pokaż wiadomość
Jesli to kpina ze mnie to nie ironizuj ...
bo raz juz podalam swoj adres a potem niczym pewna gazeta z ciuszkami podobna do Q za to ze nie korzystalam z ich islug to co jakis czas wysylali mi katalog...


dlatego zadalam proste pytanie BEDA NACHODZIC CZY NIE
Ja dzwonilam do tej wrozki z neta za darmo i faktycznie trzeba tam wczesniej swoje dane podac w sensie adresu itp. po jakis 2tyg od rozmowy przyszedl list na moj adres domowy ale tam w sumie nic takiego nie bylo, jakas niby karta czlonkowska i reklama tej ich strony, ale to tylko raz przyszlo i od tego czasu cisza i spokoj, a dzwonilam ponad 3 miesiace temu, takze mysle ze nie masz sie o co obawiac
nikola25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 09:43   #584
Asia0609
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1
Dot.: WRÓŻKA prawdę Ci powie ???

Czy ktoś może mi powiedzieć coś o wróżce z Rucianego? Czy faktycznie te wróżby się sprawdzają ? Czy Ona dużo wypytuje ? Ma ktoś jakiś kontakt do Niej ? Z góry dziękuję za odpowiedź.
Asia0609 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 09:47   #585
Foxy89
Rozeznanie
 
Avatar Foxy89
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 652
Dot.: WRÓŻKA prawdę Ci powie ???

Cytat:
Napisane przez Nel70 Pokaż wiadomość
A ja byłam u wróżki 2 razy i powiem wam,że mi się wszystko sprawdza co ona wyczyta z kart. Płaciłam tylko 5 zł i kazała ona nie dziękować. Do tego jeszcze zawsze postawi kawę lub herbatkę. Przyjeżdżają do niej ludzie nawet z zagranicy,to musi coś w tym być. Ostatnio przepowiedziała mi,że będę w ciąży i że urodzę syna. W ciąży jestem i jak rzeczywiście będzie chłopiec, to mówcie co chcecie dobra wróżka prawdę ci powie.
Ojej, a gdzie jest taka fajna wróżka? Moja wzięła 100zł

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 08:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Skaarbek Pokaż wiadomość
to jest miejscowosc Susz, niedaleko Kwidzynia
Ojej, to niedaleko mnie... A jak można się z nią skontaktować?

---------- Dopisano o 10:47 ---------- Poprzedni post napisano o 10:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Asia0609 Pokaż wiadomość
Czy ktoś może mi powiedzieć coś o wróżce z Rucianego? Czy faktycznie te wróżby się sprawdzają ? Czy Ona dużo wypytuje ? Ma ktoś jakiś kontakt do Niej ? Z góry dziękuję za odpowiedź.
Koleżanka u niej była i mówiła,że warto. Bierze podobno "co łaska" i sprawdza się to, co mówi. Napisałam na nk do tej koleżanki, wypytam ją dokładnie i odezwę się
Foxy89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 19:20   #586
Pikaboom
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 284
Dot.: WRÓŻKA prawdę Ci powie ???

hej! mam pytanie... czy kiedykolwiek którejś z Was wróżka przepowiedziała śmierć i jej okoliczności? Słyszałam, że wróżki nie powinny o tym mówić i raczej nie mówią, ale jak się przekonałam nie wszystkie się tego trzymają...
__________________





Pikaboom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 20:28   #587
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: WRÓŻKA prawdę Ci powie ???

Slyszalam,ze wróżki nigdy nie mowia o takich rzeczach.
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 20:55   #588
Niezmienna
Wtajemniczenie
 
Avatar Niezmienna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 648
Dot.: WRÓŻKA prawdę Ci powie ???

Cytat:
Napisane przez lylax Pokaż wiadomość
Jesli to kpina ze mnie to nie ironizuj ...
bo raz juz podalam swoj adres a potem niczym pewna gazeta z ciuszkami podobna do Q za to ze nie korzystalam z ich islug to co jakis czas wysylali mi katalog...


dlatego zadalam proste pytanie BEDA NACHODZIC CZY NIE

A dlaczego mam ironizowac?Ja nie z tych.
Dostałam już bodajże z 3 listy, plus tego, co miesiąc maile.
Niezmienna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 22:11   #589
Veroniques
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 90
Dot.: WRÓŻKA prawdę Ci powie ???

Wróżka wróżce nierówna, ale niektóre są naprawdę bardzo dobre. Moja koleżanka chodzi do takiej jednej w Toruniu i wszystko co jej ona przepowie, sprawdza się. Zastanawiam się czy nie wybrać się do niej , ale trochę się boje, że mnie to zdołuje, gdy powie np. że moje plany się nie zrealizują i mnie to załamie.
Veroniques jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-26, 18:59   #590
Josephinea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1
Question Dot.: WRÓŻKA prawdę Ci powie ???

Nie byłam nigdy u wróżki ale zastanawiam się nad tym od ładnych paru lat. Problem w tym, że wróżka, którą mi polecało kilka osób przestała przyjmować (chyba się kobitka zestarzała ). Jakby mi ktoś jakąś sprawdzoną polecił to pewnie bym się skusiła a jak narazie czytam horoskopy, przeglądam strony w wróżbami i czasami mam mieszane uczucia. Od kilku dni zastanawiam się czy sobie sprawdzić.....http://*************** .
Piszą tam logicznie ale chyba mam pietra...A wy co sądzicie?
Josephinea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-04, 18:05   #591
lovellyhippo
Zakorzenienie
 
Avatar lovellyhippo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: między sercem,a rozumem
Wiadomości: 3 903
GG do lovellyhippo
Dot.: WRÓŻKA prawdę Ci powie ???

Od razu zaznaczam... nie przyszłam tu po to, by robić sobie samej reklamę.. Sama nieraz także korzystam z porad wróżek, gdyż sobie nie wróżę.. Niekiedy ludzie błędnie sądzą, że gdy wróżka dobrze powie co miało miejsce w przeszłość to przyszłość też się sprawdzi.. Nic nie działa na karty mocniej niż ludzkie emocje.. wychodzi to co ma wyjść. Najlepiej pytać, w celu sprawdzenia, o to co ma się wydarzyć w przeciągu godziny. Problem - ludzka wolna wola. Pytanie "czy ktoś zadzwoni" - kurrcze..ile razy o to pytałam!... tak tak - oczywiście, zadzwoni JUŻ. Tsaaa... nie dzwonił. Dlaczemu? Bo 2 sekundy przed tym jak miał zadzwonić wpadł do niego kumpel! Taka złośliwość ... Pomimo, że sama wróżę, to nadal badam inne ... O zgrozo... ciężko uwierzyć, że ludzie czasem mogą być tak naiwni......... Ale spotkałam wiele zaufanych kobiet, które są głównie dobrymi psychologami... Bo magia to przede wszystkich psychologia. A ja jeszcze bardziej wierzę w sny

Edytowane przez lovellyhippo
Czas edycji: 2010-09-04 o 18:12
lovellyhippo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 09:45   #592
kasiapoznan1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2
Dot.: WRÓŻKA prawdę Ci powie ???

.

Edytowane przez kasiapoznan1986
Czas edycji: 2011-01-31 o 20:39
kasiapoznan1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 08:57   #593
agnieszka271
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3
Dot.: WRÓŻKA prawdę Ci powie ???

Mnie za to bawią smsowe wróżby:
"Serce ię raduje gdy odkrywam ostatnia kartę i widzę Twoje szczęście! Ten układ to rzadkość. Niemniej dziś trafi się tobie! SmS FART na 73305 (3,66zł)"
Tego smsa dostałam w zeszłym roku pod koniec grudnia.

Ciekawość mną zawładnęła i wysłałam FART i czekam na odpowiedź.
W odpowiedzi dostałam że już niebawem już za chwilę spotkam cudownego mężczyznę. Jego imię Będzie się zaczynało na literę M. Może to być Maciek lub Marcin lub Michał.
Będzie to ponoć brunet o intrygującym jasnym spojrzeniu.

Dowiedziałam się również że dostanę od kogoś nieznanego mi w spadku mieszkanie i biżuterię. Ten ktoś mieszkał za granicą i był związany z rodziną mojej mamy. Więc zrobiłam dyskretny wywiad i okazało się że nikogo moja mama jak i tata za granicą ze swoich znajomych dalszych i bliższych nie mają. Ponoć ten spadek mam dostać do końca marca. A powinnam go już mieć od dawna, tylko że jakiś list zaginął ale się odnajdzie.
Brawo za fantazję

Tylko nie przypuszczałam jednego.
Codziennie otrzymuję z numeru 73305 smsy o treści:
"PILNE: Oczekuje na Ciebie ważne uzupełnienie wróżby. Tarocistka prosi o pilny kontakt, ponieważ chce ci przekazać to osobiście. Sms PILNE na 73305 (3,69 zł)"

lub

"Chciałam dodać, że musisz przygotować się na nowy etap w życiu, wielką nadzieję i szansę w dla Ciebie. Mogę podać szczegóły. SMS ETAP na 73305 (3,69zł)"

Mogę się założyć że w dniu dzisiejszym również dostanę smsa o podobnej treści.
agnieszka271 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-26, 14:19   #594
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: WRÓŻKA prawdę Ci powie ???

Pamietam czasy smsowania z wrozkami szkoda ze to taki pic na wode (dokladnie to samo jak w przypadku postu wyzej)
Chcialabym zeby ktos choc raz rozlozyl mi karty, tak z ciekawosci
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-26, 18:26   #595
ola_108
Rozeznanie
 
Avatar ola_108
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 660
Dot.: WRÓŻKA prawdę Ci powie ???

Cytat:
Napisane przez agnieszka271 Pokaż wiadomość
Ciekawość mną zawładnęła i wysłałam FART i czekam na odpowiedź.
W odpowiedzi dostałam że już niebawem już za chwilę spotkam cudownego mężczyznę. Jego imię Będzie się zaczynało na literę M. Może to być Maciek lub Marcin lub Michał.
Będzie to ponoć brunet o intrygującym jasnym spojrzeniu.
nie wierzę we wróżki, taroty, wróżby i takie takie, ale przypuszczam, że teraz w każdym nowopoznanym ciemnowłosym Maćku, Marcinie i Michale będziesz widziała potencjalnego partnera i podświadomie będziesz dążyła do stworzenia z nim związku, gdyż przecież ten Maciek/Marcin/Michał jest CUDOWNYM MĘŻCZYZNĄ
ola_108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 08:37   #596
agnieszka271
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3
Dot.: WRÓŻKA prawdę Ci powie ???

Cytat:
Napisane przez ola_108 Pokaż wiadomość
nie wierzę we wróżki, taroty, wróżby i takie takie, ale przypuszczam, że teraz w każdym nowopoznanym ciemnowłosym Maćku, Marcinie i Michale będziesz widziała potencjalnego partnera i podświadomie będziesz dążyła do stworzenia z nim związku, gdyż przecież ten Maciek/Marcin/Michał jest CUDOWNYM MĘŻCZYZNĄ
Zacznijmy od tego, że te pseudo wróżby to wielki pic.
agnieszka271 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-28, 00:44   #597
natikos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 50
Dot.: WRÓŻKA prawdę Ci powie ???

byłam u takiej za 10 złotych.Powiedziała całą prawdę.Mojej koleżance również.Wcześniej była tam moja ciocia-jej też wszystko zgodnie z prawdą powiedziała.
Ale chyba nie chciałabym iść znowu do niej(nawet nie wiem czy jeszcze żyje-kilka lat temu miała ok 70) ,boje się przyszłości -wolę nie wiedzieć
natikos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-28, 10:17   #598
ola_108
Rozeznanie
 
Avatar ola_108
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 660
Dot.: WRÓŻKA prawdę Ci powie ???

Cytat:
Napisane przez agnieszka271 Pokaż wiadomość
Zacznijmy od tego, że te pseudo wróżby to wielki pic.
no dobra , to powiedzmy, że jednak z 30 tysięcy osób jakie dostały takiego samego esa uwierzy w to i wtedy tak się stanie .

słyszałam też o kursach na wróżkę... hm, to znaczy, że z braku pracy zawsze mogę zająć się tym, co by nie mówić - dość dochodowym i coraz bardziej popularnym zajęciem
ola_108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 20:33   #599
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: WRÓŻKA prawdę Ci powie ???

Odkopuję
Może jakieś nowe relacje? Byłyście ostatnio u wróżki?
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-04, 10:51   #600
TomICali
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1
Dot.: WRÓŻKA prawdę Ci powie ???

Ja chodze i to nawet czesto..moje kolezanki znajomi tez i zawsze wszystko sie sprawdza..moim znajomym tez i jak mam jakis problem czy cos mi nie wyjdzie w zyciu to od razu sie do niej umawiam tak jak reszta i pomaga nawet w trudnych sytuacjach w domu czy zdrowotnych a nawet sadowych...tj sprawy o alimenty czy spadki itp..moja wrozka jest poprostu najlepsza i jak do niej chodze to czuje sie jak z babcia bo daje tyle ciepla i zrozumienia ze jak do wrozki to tylko do niej aha i przede wszystkim bierze naj mniej ze wszystkich u ktorych byłam..wiekszosc to klamczuchy ktore zdzieraja bo chca tylko zarobic i nie poswiecaja duzo czasu a moja wrozka poswieci tyle czasu ile ty tego potrzwebujesz...polecam!! !to jest nr:506219415

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------

A ostatnio byłam bo jestem w ciazy i chcialam wiedziec co i jak no i powiedziala mi ze bedzie dziewczynka co sie oczywiscie sprawdzilo no i ze bedzie z\drowa tylko moze miec skaze bialkowa czy cos w tym stylu..hehe i ze mam uwazac bo jak urodze to szykuje sie od razu druga ciaza i bedzie chlopiec..hehe wiec musze uwazac..bardzo sie bałam isc pierwszy raz do wrozki tym bardziej ze na pocztku sie strasznie zrazilam bo ciezko znalezc dobra wrozke a ja trafialam na same jakies dziwne..i wcale nie wiarygodne!!!i dopiero kolezanka mnie namowila na wizyte do Pani Krysi i jestem taka zadowolonamoj prywatny jasnowidzDzięki niej moja kolezanka ostatnio odwolala sie w sadzie bo jej kazała i wygrala spadek))a tak to by sie nie odwołała gdyby nie Pani Krysia ktora kazała jej to zrobic bo widziala wygrana..
TomICali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-05 21:26:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:33.