Akcesoria okołomineralne :) - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-27, 12:36   #421
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Akcesoria okołomineralne :)

Nie czekając długo pobiegłam do szafki poszukać ściereczki, bo pomyślałam, że na pewno mama gdzieś ma takie I znalazłam taką z Biedronki Mina mamy jak jej powiedziałam po co mi bezcenna

Nałożyłam trochę Babydrema i zaczęłam czyścić twarz ( nie miałam makijażu). Robiłam to bardzo delikatnie, po tym jak Cathy napisała, że może podrażnić. Twarz gładka, ale chyba za lekko szorowałam Muszę spróbować następnym razem mocniej.
Niestety nie wiem czy taka ściereczka to to samo co ta z Adorned. Na stronie Adorned przeczytałam, że ta ich ściereczka ma 80% Polyester, 20% Polyamide. Nie wiem jaki skład ma ta Biedronkowa, bo nie mogę nigdzie znaleźć tej inf na opakowaniu.

Edit.

Jednak znazlałam skład, na metce Skład taki sam jak ta z Adorned Ale chyba nie ma takiej samej faktury... Na zdj Cathy ma te "frędzelki" jakby większe. Zdj mojej jest mokrej.

Edytowane przez lukrecja222
Czas edycji: 2010-05-27 o 12:49
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-29, 09:14   #422
avalonka
Raczkowanie
 
Avatar avalonka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 274
Dot.: Akcesoria okołomineralne :)

Ja użyłam tej:


I jeszcze ciekawa bym była czerwonej i zielonej ale używam ich w domu więc odpada (czerwoną czyszczę pędzle z nadmiaru cieni wiec jak upiorę przetestuję)
jeśli chodzi o żółtą to ja zauważyłam że istotnie ładnie "poleruje twarz" nawet ją lekko na początku podrażniłam - ale jest tak mięciutka ta ściereczka że aż tego nie czuć.
używana solo - tylko z wodą mam wrażenie lepiej peelinguje jeśli dodałam płynu do mycia twarzy miała "poślizg" więc pięknie zmyła makijaż ale nie czułam efektu peelingu.
Pewnie to nie to samo co ściereczka Cathy ALE już wiem ze będę się decydować na kupienie tamtej bo na polskiej stwierdziłam ze efekt wyjątkowo ciekawy
__________________

avalonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 22:35   #423
Alsilatiel
Raczkowanie
 
Avatar Alsilatiel
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Republika Zielonego Przylądka
Wiadomości: 97
Dot.: Akcesoria okołomineralne :)

Dziewczyny, jeśli suszycie pędzle w pojemniczkach z kamyczkami (a la Sephora) lub wietrząc je innym sposobem, jak długo takie pędzle mogą sobie "stać" w kontenerkach? Obawiam się, że już po wyschnięciu stojąc w łazience zaczynają łapać kurz i w zasadzie lepiej byłoby je schować. Z drugiej strony czy w zamkniętej kosmetyczce te rzadko używane też nie są łapaczami bakterii? (ok, ok zrozumiem, jeśli to już faza maniakalna )
__________________
"Kiedyś Grace Budd powiedziała mi:
-Nie ma nic piękniejszego niż przestrzeń.
A było to w jednej z małych, brudnych, ciemnych stacji metra w Nowym Jorku.Chodziło jej o przestrzeń nie tę, która nas otaczała, ale tę, która dawała się pomyśleć, dawała się stworzyć mocą wyobraźni."

Ryszard Kapuściński

Alsilatiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-04, 08:36   #424
hodowca_pokrzyw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 613
Dot.: Akcesoria okołomineralne :)

Cytat:
Napisane przez Alsilatiel Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jeśli suszycie pędzle w pojemniczkach z kamyczkami (a la Sephora) lub wietrząc je innym sposobem, jak długo takie pędzle mogą sobie "stać" w kontenerkach? Obawiam się, że już po wyschnięciu stojąc w łazience zaczynają łapać kurz i w zasadzie lepiej byłoby je schować. Z drugiej strony czy w zamkniętej kosmetyczce te rzadko używane też nie są łapaczami bakterii? (ok, ok zrozumiem, jeśli to już faza maniakalna )
Ja osobiscie trzymam je na wierzchu tak dlugo, poki nie wyschna. A potem chowam, by nie gromadzil sie na nich kurz.

Jesli schowasz pedzel czysty, bez pudru, tluszczu itp czasteczek, na ktorych moglby sie rozwijac bakterie, w dodatku dobrze wysuszony-nie ma powodu do niepokoju.
__________________
WYMIANA MINERALNA nowosci!!!
jesli cos Ci wpadlo w oko-pisz na PW
hodowca_pokrzyw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 10:18   #425
dudkaaa
Raczkowanie
 
Avatar dudkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: Akcesoria okołomineralne :)

Ja kupilam taka zielona mikrofibre Jana Niezbednego za jakies 7 -8 zł, wydaje sie miec dosc podobna fakture do zdjecia od Cathy. 40x40 cm chyba, dosc duza, wiec sobie podzielilam, wieksza czesc uzywal do ciala, mniejsza do buzi.
Widze bardzo duza roznice w oczyszczeniu porow

Aha, uzywam wieczorem, po oczyszczeniu juz z makijazu, bez zadnego srodka myjacego, jako bardzo lekki peeling, po prostu przecieram troche, ale nie trę.
Jak dla mnie juz niezbednik!
Cathy jestes wielka!
dudkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 14:32   #426
aaniutek
Rozeznanie
 
Avatar aaniutek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Brv / Wawa
Wiadomości: 597
GG do aaniutek
Dot.: Akcesoria okołomineralne :)

No tak.... dobrze, też się skuszę, jutro wizyta w Realu będzie ładna szmatka mikrofibrowa!
PS. a czy z mikro jest tak samo jak z peelingami, że przy ropnych stanach zapalnych nie powinno się używać??
__________________





aaniutek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 19:15   #427
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Akcesoria okołomineralne :)

Znalezione na Wizazystce
Laboratoryjne perelki szklane (ponoc sie nadaja do pedzli).
http://www.equimed.pl/advanced_searc...zklane&x=8&y=8

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2010-06-07 o 19:19
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-07, 21:25   #428
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Akcesoria okołomineralne :)

Cytat:
Napisane przez dudkaaa Pokaż wiadomość
Ja kupilam taka zielona mikrofibre Jana Niezbednego za jakies 7 -8 zł, wydaje sie miec dosc podobna fakture do zdjecia od Cathy. 40x40 cm chyba, dosc duza, wiec sobie podzielilam, wieksza czesc uzywal do ciala, mniejsza do buzi.
Widze bardzo duza roznice w oczyszczeniu porow

Aha, uzywam wieczorem, po oczyszczeniu juz z makijazu, bez zadnego srodka myjacego, jako bardzo lekki peeling, po prostu przecieram troche, ale nie trę.
Jak dla mnie juz niezbednik!
Cathy jestes wielka!
Też kupiłam Janka Nawet do wytarcia twarzy super.
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-11, 07:53   #429
aaniutek
Rozeznanie
 
Avatar aaniutek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Brv / Wawa
Wiadomości: 597
GG do aaniutek
Dot.: Akcesoria okołomineralne :)

Wczoraj buszowałam w Realu w poszukiwaniu mikrobibry Jana, ale jedynie co znalazłam to taką, hmmmm, bez supełków, taka gładka była po obu stronach , nie kupiłam. Znalazłam taką no name, 40x40 za 2,50 , wczoraj już użyłam. Najpierw demakijaż a szmatką przetarłam już umytą buźkę. Zgodnie z tym co pisała Cathy, nie tarłam mocno, tylko tak delikatnie przetarła. Efekt może nie powalający, ale czułam że buzia czysta i mięciutka. Na koniec przeszorowałam całe ciało - fajnie .
__________________





aaniutek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-11, 13:22   #430
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Akcesoria okołomineralne :)

kusicie ta mikrofibra ja w rossmannie widzialam JANA wlasnie z tymi farfoclami co widac na scierce prezentowanej przez Cathy
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-11, 13:32   #431
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: Akcesoria okołomineralne :)

Ja mam tego farfoclowanego Jana moim zdaniem spisuje sie świetnie
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-11, 13:59   #432
alioke
Raczkowanie
 
Avatar alioke
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 310
Dot.: Akcesoria okołomineralne :)

A ja kupiłam jakiś czas temu w schleckerze (tak to się odmienia?) taką białą - do twarzy właśnie i jest z takiego samego materiału jak wiadomo czyja :P . Tylko nie pamiętam firmy, a opakowanie wyrzuciłam. Ale znalazłam ja przy stoisku z gąbeczkami do makijażu i "pędzlami".
alioke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-12, 09:16   #433
pati23
Raczkowanie
 
Avatar pati23
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 375
Dot.: Akcesoria okołomineralne :)

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Znalezione na Wizazystce
Laboratoryjne perelki szklane (ponoc sie nadaja do pedzli).
http://www.equimed.pl/advanced_searc...zklane&x=8&y=8
Oświećcie mnie do czego są te perełki

Chyba się przejdę dzisiaj do Rossmanna po tą ściereczkę z mikrofibry. No przecież też muszę spróbować
pati23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-12, 09:43   #434
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Akcesoria okołomineralne :)

Cytat:
Napisane przez pati23 Pokaż wiadomość
Oświećcie mnie do czego są te perełki

Chyba się przejdę dzisiaj do Rossmanna po tą ściereczkę z mikrofibry. No przecież też muszę spróbować
Wsypujesz perełki do szklanego pojemnika i wtykasz w nie pędzelki,wyglada ślicznie a pędzelki stoją pod ręką,chociaż ja osobiście nie lubie jak moje pędzelki się kurzą
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-12, 11:31   #435
pati23
Raczkowanie
 
Avatar pati23
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 375
Dot.: Akcesoria okołomineralne :)

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Wsypujesz perełki do szklanego pojemnika i wtykasz w nie pędzelki,wyglada ślicznie a pędzelki stoją pod ręką,chociaż ja osobiście nie lubie jak moje pędzelki się kurzą
dzięki za wytłumaczenie bo za chiny nie mogłam załapać
pati23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 09:34   #436
Axaxax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 258
GG do Axaxax Send a message via Skype™ to Axaxax
Dot.: Akcesoria okołomineralne :)

Pojawił się na początku tego wątku temat przechowywania swoich kosmetyków.
Tak więc ostatnio znalazłam śliczne szafeczki, które są do kupienia w Auchanie za 17,99 zł.
Załącznik 3192255
Kosmetyki w takich szafeczkach prezentują się następująco:
Załącznik 3192256
Szafki wykonane są z dość solidnego plasiku. Niestety są tylko w takich kolorach jak na zdjęciu.
Axaxax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 10:26   #437
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Akcesoria okołomineralne :)

podobne albo nawet takie same widzialam w liroy merlin za 19,99. Ja moje skarby trzymam w kufrze i szyfladzie do ktorej powkladalam koszyczki i w jednych trzymam biochemiczne, w drugiej puste opakowania, w innej sample i prochy ktore nie sa mi na co dzien potrzebny i nie zasluguja na trzymanie w kufrze i mam jeszcze pudelko wysokie okrogle po twarogu na sernim i w nim trzymam pedzle
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 10:48   #438
Axaxax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 258
GG do Axaxax Send a message via Skype™ to Axaxax
Dot.: Akcesoria okołomineralne :)

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
podobne albo nawet takie same widzialam w liroy merlin za 19,99. Ja moje skarby trzymam w kufrze i szyfladzie do ktorej powkladalam koszyczki i w jednych trzymam biochemiczne, w drugiej puste opakowania, w innej sample i prochy ktore nie sa mi na co dzien potrzebny i nie zasluguja na trzymanie w kufrze i mam jeszcze pudelko wysokie okrogle po twarogu na sernim i w nim trzymam pedzle
A możecie porobić zdjęcie jak przechowujecie pędzle?
Ja w taki sposób:
Załącznik 3192412Załącznik 3192413
Axaxax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 12:54   #439
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Akcesoria okołomineralne :)

A ja ostatnio kupiłam sobie takie pudełeczko za 19,99 pln
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 007.jpg (146,0 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 011.jpg (108,8 KB, 15 załadowań)

Edytowane przez Silloe
Czas edycji: 2010-12-03 o 15:45
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-18, 12:58   #440
asiorrr
Raczkowanie
 
Avatar asiorrr
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 365
Dot.: Akcesoria okołomineralne :)

mów gdzie! :P super!
asiorrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 13:06   #441
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Akcesoria okołomineralne :)

właśnie... gdzie je kupiłaś
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 13:28   #442
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Akcesoria okołomineralne :)

Cytat:
Napisane przez asiorrr Pokaż wiadomość
mów gdzie! :P super!
Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
właśnie... gdzie je kupiłaś
W Netto
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 14:38   #443
hodowca_pokrzyw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 613
Dot.: Akcesoria okołomineralne :)

Cytat:
Napisane przez Axaxax Pokaż wiadomość
A możecie porobić zdjęcie jak przechowujecie pędzle?
Ja w taki sposób:
Załącznik 3192412Załącznik 3192413
Bardzo fajne etui-miesci wszystkie pedzle? Kupione czy szyte?
__________________
WYMIANA MINERALNA nowosci!!!
jesli cos Ci wpadlo w oko-pisz na PW
hodowca_pokrzyw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 14:52   #444
Axaxax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 258
GG do Axaxax Send a message via Skype™ to Axaxax
Dot.: Akcesoria okołomineralne :)

Cytat:
Napisane przez hodowca_pokrzyw Pokaż wiadomość
Bardzo fajne etui-miesci wszystkie pedzle? Kupione czy szyte?
Dziękuję
Kupione w sklepie MAC za 195,00 zł. Mieści wszystkie pędzle, które są na zdjęciu.
Axaxax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 15:50   #445
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Akcesoria okołomineralne :)

wow... to ja kupilam pedzle na all za 60zł z podobnym etui do ktorego miesci mi sie sporo pedzli i z zestawu zostawilam sobie tylko etui, pedzle poszly w rece Mamy rozumiem, ze to etiu razem z pedzlami zakupilas?
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 18:41   #446
enaiv
Zakorzenienie
 
Avatar enaiv
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 666
Dot.: Akcesoria okołomineralne :)

Cytat:
Napisane przez Axaxax Pokaż wiadomość
Dziękuję
Kupione w sklepie MAC za 195,00 zł. Mieści wszystkie pędzle, które są na zdjęciu.
samo etui 195zł ?
enaiv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 19:02   #447
hodowca_pokrzyw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 613
Dot.: Akcesoria okołomineralne :)

Cytat:
Napisane przez Axaxax Pokaż wiadomość
Dziękuję
Kupione w sklepie MAC za 195,00 zł. Mieści wszystkie pędzle, które są na zdjęciu.
Samo etui???
__________________
WYMIANA MINERALNA nowosci!!!
jesli cos Ci wpadlo w oko-pisz na PW
hodowca_pokrzyw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 19:43   #448
agneiw
Raczkowanie
 
Avatar agneiw
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 265
Dot.: Akcesoria okołomineralne :)

Chciałabym kupic jakies etui na allegro, ale trochę się obawiam, ze okaże się, że LHK czy FT nie mieszczą mi się w te przegródki, bo mają dośc niestandardowo grube rączki. Macie jakies doswiadczenia w tym aspekcie? Jak to na okok ocenic?
agneiw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 20:54   #449
Alsilatiel
Raczkowanie
 
Avatar Alsilatiel
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Republika Zielonego Przylądka
Wiadomości: 97
Dot.: Akcesoria okołomineralne :)

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Zgodnie z zapowiedzią wstępna recenzja beauty blendera.

Jajeczko jest niepozorne, po rozpakowaniu wydało mi się bardzo małe. Faktycznie jednak znacznie zmienia swoje gabaryty po nasączeniu wodą, co zobaczycie na dwóch pierwszych załączonych przeze mnie zdjęciach (na pierwszym jest suche, na drugim wilgotne). Załączam też kilka moich zdjęć w dużym przybliżeniu, żebyście mogły ocenić jakość makeupu. Od razu zaznaczam, że nałożyłam tylko podkład, celowo nie aplikowałam żadnych korektorów, dzięki czemu możecie ocenić krycie, a przyznaję, że niestety mam co kamuflować. Podkład, jaki zastosowałam to fawn intensive edm. Nakładałam go na krem bielendy zmieszany z hialuronem i primer silikonowy "by KKZJ".

Jajko spisało się według mnie świetnie. Można nim prosty i szybki sposób wykonać makijaż na mokro. Podkład nałożony równomiernie, żadnych smug, które niestety czasami zdarzają się przy aplikacji pędzlem.

Gąbeczka nie zżera proszku, czego trochę się obawiałam. Wydaje mi się, że to dzięki jej gładkiej powierzchni, nie ma takich charakterystycznych mikrodziurek, jakie mają tradycyjne gąbki do makijażu.

Cały makijaż zrobiłam przy zaledwie jednokrotnym zamoczeniu, nie musiałam ponownie nasączać wodą. Poziom wilgoci był wystarczający, żeby pomalować całą twarz. Jajko było po prostu wilgotne, nie "puszczało" wody, jeśli wiecie, co mam na myśli (w sensie żadnego spływania kropel po buzi, żadnego "błotka" z minerałów) .

Makijaż przetrwał bez problemów cały dzień. Wydaje mi się, że ten sposób aplikacji to dobre rozwiązanie dla dziewczyn, które tak ja ja nie mają idealnej cery i potrzebują makijażu kryjącego i trwałego, a przy tym lubią naturalny look.

EDIT: Jeszcze jedno. Wszystkie, które zastanawiają się, czy żółte jajka dostępne w sephorze to ten sam produkt, odsyłam do filmiku MizzVintage na YT, 8. minuta i 10 sekund, KLIK
Kamilianna, Kamilaw- dołączam do wielbicielek jajka

Przyszło wczoraj...niepozorne jajo a ile szczęścia...
napiszę tylko tak, "gdzie byłeś, jajo, całe moje życie?" Żaden pędzel nie zrobił takiego cuda z minerałami, jak ta gąbka-cud! Nawet ostrożnie, czasochłonnie i starannie nakładane (sucho i mokro) minerały nie wyglądały tak świetnie na mnie jak jajko zrobiło w 5 min. Lauresy wtopiły się bosko i na dłuuugo. Pierwszy raz osiągnęłam z minerałami taki aksamitny efekt jak zdjęcia cathy na blogu, a myślałam, że z moją tłustą (i zarazem suchą) skórą, przebarwieniami i pryszczami to niemożliwe... Zawsze był pudrowy efekt(mimo płatka z hydrolatem), czasem proszek w porach i po kilku godzinach (w zależności od ciepła) mniejsze lub większe ale nieuniknione zważenie się...Z EDM szybsze, z Lauress najmniej widoczne.
Ale jajo...jajo sprawiło, że z bliska wyglądałam jakbym nie miała wcale żadnego podkładu. Nigdy nie mam rano czasu na staranne nakładanie minerałów, zwykle się spieszę i w dodatku nakładam je przy sztucznym, łazienkowym świetle, po czym w naturalnym odnotowuję z niezadowoleniem, że widać niestety z bliska puder.
Tymczasem jajo sprawiło, że problem zniknął. Mogę poświęcić 10 min makijażowi i wyjść do ludzi
Efekt utrzymał się cały dzień. Dziś 35 stopni C w pracy w nasłonecznionym pokoju, sporo biegania, a buzia gładka jak nigdy, jakbym nic nie miała, raz tylko w ciągu dnia przejechałam na linii czoła drobniusieńkie zgromadzenie pudru na zmarszczce..i tyle...Jestem urzeczona

Edit: dziewczyny, ile Wam schnie jajo? Bo moje jakoś wciąż wydaje się powiększone od wody i nie wróciło do stanu sprzed aplikacji na razie. I czym myjecie jajka? (jakkolwiek dwuznacznie to brzmi )
__________________
"Kiedyś Grace Budd powiedziała mi:
-Nie ma nic piękniejszego niż przestrzeń.
A było to w jednej z małych, brudnych, ciemnych stacji metra w Nowym Jorku.Chodziło jej o przestrzeń nie tę, która nas otaczała, ale tę, która dawała się pomyśleć, dawała się stworzyć mocą wyobraźni."

Ryszard Kapuściński


Edytowane przez Alsilatiel
Czas edycji: 2010-06-23 o 21:07
Alsilatiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 21:22   #450
Axaxax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 258
GG do Axaxax Send a message via Skype™ to Axaxax
Dot.: Akcesoria okołomineralne :)

Cytat:
Napisane przez hodowca_pokrzyw Pokaż wiadomość
Samo etui???
Tam, samo etui
Axaxax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:23.