Maturzystki 2010 cz.IX - żbikowe przygotowania na studia! - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-29, 22:25   #2161
effciaa16
Zakorzenienie
 
Avatar effciaa16
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 874
Dot.: Maturzystki 2010 cz.IX - żbikowe przygotowania na studia!

Boże, ale żeby dziecko "kraść" zastanawiam się dlaczego te osoby to robiły?

Kasia a może spróbuj
swoją drogę, nie wyszło z tamtym pokojem co ostatnio pisałas?
__________________
Dzieciństwo kończy się wtedy, gdy bezpowrotnie przestajemy pytać dlaczego.


Edytowane przez effciaa16
Czas edycji: 2010-07-29 o 22:27
effciaa16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 22:28   #2162
chiddy
Zadomowienie
 
Avatar chiddy
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 628
Dot.: Maturzystki 2010 cz.IX - żbikowe przygotowania na studia!

Cytat:
Napisane przez Claaire Pokaż wiadomość
Dokladnie i mam nadzieje że juz tak zostanie, bo jak nie to



Ja też to ciągle czytam, każdą strone tego wątku.. okropna sprawa. Ciągle mam nadzieje, że wszystko będzie dobrze.

A ta historia z dziewczynką przerazająca

także śledzę historię Iwony, mam nadzieję że zostanie odnaleziona
taka śliczna dziewczyna.. i młoda
chiddy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 22:33   #2163
KaasiaaK
Zakorzenienie
 
Avatar KaasiaaK
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 6 967
Dot.: Maturzystki 2010 cz.IX - żbikowe przygotowania na studia!

Cytat:
Napisane przez effciaa16 Pokaż wiadomość
Kasia a może spróbuj
swoją drogę, nie wyszło z tamtym pokojem co ostatnio pisałas?
niby czytam, wiem o czym piszecie, ale nie mam z czym się wbić ;]

nie.
__________________
konsekwentnie dążyć do celu(ów)..;-)
KaasiaaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 22:46   #2164
Riddim
Zadomowienie
 
Avatar Riddim
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Ost
Wiadomości: 1 160
Dot.: Maturzystki 2010 cz.IX - żbikowe przygotowania na studia!

Cytat:
Napisane przez rehab4181 Pokaż wiadomość
gdybym miała helikopter to bym Ci pożyczyła a tak serio, to dobrze, że się nie przejmujesz tym tak bardzo i nie poddajesz się. za rok weterynaria będzie Twoja


Cytat:
Napisane przez star15 Pokaż wiadomość
Kamila, widzisz, gdyby nasza Beata była już lekarzem, miałabyś to od ręki
Hahah, właśnie!

Cytat:
Napisane przez rehab4181 Pokaż wiadomość
czytałam o tych jego przewidzeniach.
cały wątek czytam na bieżąco.
nie wierzę w jasnowidzów, ale to co mówi jest bardzo możliwe przeraża mnie to, ale nie zdziwiłabym się gdyby okazało się, że jest przetrzymywana tak blisko domu lub to ktoś ze znajomych jej osób
miejmy nadzieję, że żyje i jeśli jest przetrzymywana to jej zdrowie psychiczne jest tak silne, że potem da sobie radę z tego wyjść.

a tak w ogóle..
to przyjaciółka mi opowiadała, że w focus mall w piotrkowie trybunalskim (Karolina wie gdzie, bo pisała, że czasami tam jeździ) kobieta przyjechała z córką na zakupy. oglądała ubrania na wieszakach, obejrzała się a małej nie było. zawiadomiła sprzedawczynie, ona zadzwoniła do ochrony. zamknięto wszystkie wyjścia i wejścia i przeszukiwano sklepy, sale kinowe, auta na parkingu poziomowym. znaleziono dziewczynkę w toalecie, miała ścięte włosy na bardzo krótko i była przebrana za chłopca. prawdopodobnie ktoś chciał ją wyprowadzić przebraną tak, by nie wzbudzić podejrzeń, ale gdy pozamykano wszystkie wyjście to ją porzucono.
podobno śledztwo trwa, sprawdzane są monitoringi.
okropieństwo dobrze, że dziecko jest już z matką .
Mnie to troszkę irytuje, że one piszą w tym wątku swoje domysły, przecież to i tak nic nie da a wręcz może pogorszyć sprawę. Nigdy niewiadomo kto to czyta. Chcą pomóc - okej, ale właściwym szukaniem niech zajmą się ludzie, którzy są przeszkoleni.


oł fak. Moja głowa nie pojmuje tego, czemu ludzie są tacy źli ? Jak bardzo muszą nienawidzić innych i całego świata, żeby robić takie rzeczy? A jeśli są chorzy to czemu nikt się nimi nie zajmie? Straszne, straszne, świat jest straszny.

[1=940aaead32a02128bb608a6 b94f04b4806a21ce5_60383a2 a3bc41;21017865]

a no Zbiku gratuluję Ci wytrwałości , jak zamieszkamy razem to weź mnie przypilnuj, jakbym chciała przejść na tę dietę
[/QUOTE]
Wytrwale to ja będę ofert dzisiaj w nocy szukać
Po co Ci dieta?

Mi się dzisiaj zachciało słodkiego to sobie zrobiłam nutelkę light. Przesadziłam chyba ze słodzikiem, bo niedobrze mi do tej pory

Cytat:
Napisane przez BeaS Pokaż wiadomość
Są 2 możliwości.
1. Skierowanie dostajesz przy rejestracji, idziesz do lekarza i zaświadczenie dostarczasz wraz z dokumentami
2. Skierowanie dostajesz podczas składania dokumentów, idziesz do lekarza i potem dostarczasz zaświadczenie lekarskie do uczelni.

U mnie było pierwsze rozwiązanie, dlatego tak wcześniej napisałam.

Tak jak dziewczyny wcześniej pisały - może mama odbierze dokumenty z Łodzi, a Ty w tym czasie będziesz ogarniać resztę?
Jest jeszcze trzecie, by UTP. Skierowanie wysyłają Ci (chyba) pocztą i idziesz do ich lekarza we wrześniu, do lekarza w Bydgoszczy o.O
Już nie chcę kombinować, to za dużo stresu. Trudno. I tak weta za rok.

Cytat:
Napisane przez blue_apple Pokaż wiadomość
ja już jeździłam z innymi i wiem jak było, razem jeździlam z 4 (no z 5, ale ten jeden, to tylko pierwsze 1,5h i wiem, że i tak byśmy się nie dograli, przy nim popełniałam błędy, które automatycznie przestałam popełniać przy 2, tym moim) swoją drogą, coż za ironia dziś go spotkałam (mam osk pod blokiem)
z tego powodu, że na sobie widziałam, że przy 1 popełniam jakieś błędy, a przy 2 nie, to pomyślałam sobie, że może jazda z innym instruktorem pozwolić mi nauczyć się czegoś nowego, pozwoli mi przestać popełniać jakieś błędy, jesli takie były.... no i nie do końca się to sprawdziło, było tak jak mówilam - miałam raz dłuższą przerwe, nie pamiętałam czegoś, jak zrobić, a z nowym instr już nie byłam w stanie się tego nauczyć


a cerę pewnie po prostu traktujesz zbyt agresywnymi kosmetykami, może zbyt długie składy, pewnie jest przesuszona i sama chce się nawilżyć, stąd czasem się przetłuszcza.
hydrolaty, kwasy jak najbardziej na tak, mogą pomóc, uspokoić cerę myślę, że i tak pierwszą rzeczą jaką powinnaś zrobić to zrezygnować z obecnych kosmetyków, kupić żel micelarny, bądź zaufane mleczko + tonik - żebyś nie musiała używać wody (czyli zrezygnowac z żelu jeśli takiego używasz) i krem nawilżający... Justyna i Kamila używają takiego... nie pamiętam nazwy >< o prostym składzie no

no a potem kwasy i filtry, bo z tym trochę zachodu, trzeba dobrze dobrać, dostosować do siebie... i potrafi wszystko zapchać. a może obejdzie się bez kwasów u Ciebie?


no to tak, rozumiem, chyba, że zrobisz tak jak mówią dziewczyny, a z drugiej strony masz rację, że za rok i tak próbujesz na wetę
chociaż pomyśl o tym, bo może jednak warto, żebyś odebrała te dokumenty z Łodzi - mam by odebrała Ci, a Ty w tym czasie załatwiłabyś u notariusza poświadzczenie?
a może mozna wysłaś i wezmą pod uwagę datę wysyłki...? [chociaż pewnie w związku z tym, że dostajesz skierowanie do lekarza przy składaniu dokumentów (bo pewnie tak jest, skoro teraz jeszcze go nie masz, a bez skierowania nie mozna ich zrobić), to chcą osobiście, żeby złożyć dokumenty...]




w ogóle.



to się jednocześnie łączy z punktem o zaufanym instruktorze (poleconym przez kogoś...), jak bym miała jakiegoś, a by tam nie chcieli dać papierka, to.. hm. dupka



lekarz medycyny pracy to inna sprawa ale to już dziewczyny mówiły.
chyba, że oni chcą zaświadczenie od zwykłego lekarza, nie musi być od pracy Kamila?


o mamo a takie małe dziecko nic nie rozumie..
mojej ex przyjaciółki mama, była kiedyś z jej siostrą mała na zakupach, wiadomo - ścisk, tłumy... mam coś tam sobie oglądała, a gdy odwróciła się za siebie ktoś łapał za rękę tą jej córkę i chciał z nią odejść gdyby się wtedy nie odwróciła...
Ty zawsze tak naspamisz, że mi ciężko odpisac

No, ale widzisz - wsiadasz do samochodu z innym człowiekiem i co jest nie tak, może tu jest problem?
A jeśli nawet, to spórbuj ze swoim instruktorem, ale koniecznie daj sobie jeszcze jedną szansę. Teraz z takiego dystansu może być zupełnie inaczej.

Tak właśnie pomyślałam Coś skórze nie pasuje i strzela focha :P
Na szczęście jestem we wszystkim co mam conajmniej za połową buteleczki, więc już niedługo. Mam zamiar kupić sobie tak na teraz jakiś olejek/micelek do demakijażu, żel z bobaskiem z Rossmana (szampon dobry to może i żel się sprawdzi) + hydrolat. Myślę o jakimś nawilżaczu prostym w składzie własnie... Kamila, Justyna, czego używacie? :P
No właśnie, z kwasami trochę kombinowania, dlatego nie chcę w tej chwili się za to brać, tylko najpierw zgromadzić jakąś wiedzę, z czym tego nie łączyć i te sprawy + cały wątek o filtrach na wizażu przeczytać Zresztą zobaczę jak będzie się cera zachowywać jak jej zaserwuję delikatniejsze kosmetyki, może właśnie bez kwasów się obejdzie.

Już pisałam wyżej, koniec kombinowania Zresztą w tej chwili to nie taka prosta sprawa zaliczyć Łódź, Bydgoszcz, lekarzy i notariusza - autko w naprawie.

Papierek to serio nie problem :P U mnie to nawet mi sami o tym powiedzieli, bo na to nie wpadłam, że tak można

Hm, wydaje mi się, że to nie może być zwykły lekarz. Koleżanka, ktora jest tam na analityce (kurde, mogłam jej spytać! ale osioł jestem!), że cały jej wydział, wydział famracji i lekarski + pielęgniarstwo chyba ma robione badania takie na alergie na róznego typu odczynniki. Ale... to znów wyklucza możliwość zrobienia zaświadczenia w ciągu 3 dni, prawda? (tyle dali na dostarczenie dokumentów)


to jeden z tych powodów, dla których uważam, że dziecko w dużym sklepie to nie jest dobry pomysł. Ja rozumiem, że nie można dziecka izolować totalnie od tego, ale to jest małe i łatwo się zawierusza...
__________________
wymieniam kosmetyki
Riddim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 22:49   #2165
chiddy
Zadomowienie
 
Avatar chiddy
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 628
Dot.: Maturzystki 2010 cz.IX - żbikowe przygotowania na studia!

Cytat:
Napisane przez KaasiaaK Pokaż wiadomość
niby czytam, wiem o czym piszecie, ale nie mam z czym się wbić ;]

nie.
Kasia, mam ostatnio podobnie


poza tym, jakoś właśnie załapałam doła.. w gimnazjum byłam z jednym chłopakiem.. był niesamowity, zakochałam się..
teraz oglądam jego zdjęcia ze ślubu i z wesela na nk.. rok temu wziął cywilny, bo wpadł.. dzidziuś ma roczek, mają ślub cywilny i teraz już kościelny, jest szczęśliwy... a mi? mi jest smutno, bo go nagle zostawiłam może to głupie, ale... sama nie rozumiem tego co teraz czuję
chiddy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 22:53   #2166
effciaa16
Zakorzenienie
 
Avatar effciaa16
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 874
Dot.: Maturzystki 2010 cz.IX - żbikowe przygotowania na studia!

Kamila a co o tym myślisz? klik tylko jak zwykle są minusy, bo nieumeblowane, duża ilość pokoi, nie wiadomo czy kuchnia jest zrobiona.... ale ogólnie uważam, że pokoje wyglądają b. ładnie, łazienka też, przed domem tak samo, dodatkowy atut to cena i bliskość UTP
__________________
Dzieciństwo kończy się wtedy, gdy bezpowrotnie przestajemy pytać dlaczego.


Edytowane przez effciaa16
Czas edycji: 2010-07-29 o 22:55
effciaa16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 22:57   #2167
Riddim
Zadomowienie
 
Avatar Riddim
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Ost
Wiadomości: 1 160
Dot.: Maturzystki 2010 cz.IX - żbikowe przygotowania na studia!

wow. Jakby tam studenci zamieszkali tylko to ogień ;D Prawie jak taki swój akademik.

Minusy - nieumeblowane i ciekawe jak z łazienkami na tyle osób. No i napisane, że kamienica a to podobno ciężko zimą ogrzać. Marudze chyba :P

---------- Dopisano o 23:57 ---------- Poprzedni post napisano o 23:56 ----------

A. No i to Fordon. Mi to pasuje, bo ja mam wydział na Fordonie, na którym mam połowę zajęć (druga połowa w centrum a od wydziału do wydziału 13 km, jea!), ale Kamili to średnio raczej Chyba, że to jakiś początek tej ulicy.
__________________
wymieniam kosmetyki
Riddim jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-29, 22:58   #2168
chiddy
Zadomowienie
 
Avatar chiddy
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 628
Dot.: Maturzystki 2010 cz.IX - żbikowe przygotowania na studia!

Cytat:
Napisane przez effciaa16 Pokaż wiadomość
Kamila a co o tym myślisz? klik tylko jak zwykle są minusy, bo nieumeblowane, duża ilość pokoi, nie wiadomo czy kuchnia jest zrobiona.... ale ogólnie uważam, że pokoje wyglądają b. ładnie, łazienka też, przed domem tak samo, dodatkowy atut to cena i bliskość UTP
coś pięknego
skojarzyło mi się z "Deszczową" z 'M jak Miłość' i tym ich klimatem studenckim
chiddy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 23:00   #2169
effciaa16
Zakorzenienie
 
Avatar effciaa16
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 874
Dot.: Maturzystki 2010 cz.IX - żbikowe przygotowania na studia!

Ja zawsze wszędzie duużo minusów znajdę. Tak jak wcześnie pisałam, najlepiej wynająć mieszkanie w czwórkę i dzielić z kimś pokój, taniej po prosu wyjdzie mi nie przeszkadza dzielenie z kimś pokoju, ale nie wiem jak Ty/Wy.

Jutro już wyniki i się okaże co i jak.
__________________
Dzieciństwo kończy się wtedy, gdy bezpowrotnie przestajemy pytać dlaczego.


Edytowane przez effciaa16
Czas edycji: 2010-07-29 o 23:01
effciaa16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 23:02   #2170
Riddim
Zadomowienie
 
Avatar Riddim
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Ost
Wiadomości: 1 160
Dot.: Maturzystki 2010 cz.IX - żbikowe przygotowania na studia!

Mi też nie, całe życie mieszkam w pokoju z bratem, więc mieszkanie z dziewczyną będzie luksusem . Zaraz też czegoś poszukam
__________________
wymieniam kosmetyki
Riddim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 23:13   #2171
effciaa16
Zakorzenienie
 
Avatar effciaa16
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 874
Dot.: Maturzystki 2010 cz.IX - żbikowe przygotowania na studia!

już dziś, wyniki o 12?
__________________
Dzieciństwo kończy się wtedy, gdy bezpowrotnie przestajemy pytać dlaczego.

effciaa16 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-29, 23:14   #2172
Riddim
Zadomowienie
 
Avatar Riddim
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Ost
Wiadomości: 1 160
Dot.: Maturzystki 2010 cz.IX - żbikowe przygotowania na studia!

Tak, o 12 czasu polskiego będziesz pewnie spała, co?
__________________
wymieniam kosmetyki
Riddim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 23:16   #2173
effciaa16
Zakorzenienie
 
Avatar effciaa16
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 874
Dot.: Maturzystki 2010 cz.IX - żbikowe przygotowania na studia!

domyślałam, że czasu polskiego chyba wstanę o 3, sprawdzę i pójdę spać z resztą i tak codziennie budzę się właśnie o takiej porze...
__________________
Dzieciństwo kończy się wtedy, gdy bezpowrotnie przestajemy pytać dlaczego.

effciaa16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 23:28   #2174
blue_apple
Zakorzenienie
 
Avatar blue_apple
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 883
Dot.: Maturzystki 2010 cz.IX - żbikowe przygotowania na studia!

Cytat:
Napisane przez Riddim Pokaż wiadomość
Ty zawsze tak naspamisz, że mi ciężko odpisac

No, ale widzisz - wsiadasz do samochodu z innym człowiekiem i co jest nie tak, może tu jest problem?
A jeśli nawet, to spórbuj ze swoim instruktorem, ale koniecznie daj sobie jeszcze jedną szansę. Teraz z takiego dystansu może być zupełnie inaczej.

Tak właśnie pomyślałam Coś skórze nie pasuje i strzela focha :P
Na szczęście jestem we wszystkim co mam conajmniej za połową buteleczki, więc już niedługo. Mam zamiar kupić sobie tak na teraz jakiś olejek/micelek do demakijażu, żel z bobaskiem z Rossmana (szampon dobry to może i żel się sprawdzi) + hydrolat. Myślę o jakimś nawilżaczu prostym w składzie własnie... Kamila, Justyna, czego używacie? :P
No właśnie, z kwasami trochę kombinowania, dlatego nie chcę w tej chwili się za to brać, tylko najpierw zgromadzić jakąś wiedzę, z czym tego nie łączyć i te sprawy + cały wątek o filtrach na wizażu przeczytać Zresztą zobaczę jak będzie się cera zachowywać jak jej zaserwuję delikatniejsze kosmetyki, może właśnie bez kwasów się obejdzie.

Papierek to serio nie problem :P U mnie to nawet mi sami o tym powiedzieli, bo na to nie wpadłam, że tak można

Hm, wydaje mi się, że to nie może być zwykły lekarz. Koleżanka, ktora jest tam na analityce (kurde, mogłam jej spytać! ale osioł jestem!), że cały jej wydział, wydział famracji i lekarski + pielęgniarstwo chyba ma robione badania takie na alergie na róznego typu odczynniki. Ale... to znów wyklucza możliwość zrobienia zaświadczenia w ciągu 3 dni, prawda? (tyle dali na dostarczenie dokumentów)
widziałam własnie, jak to napisałam zawsze dużo gadam

nie wiem, czy to kwestia innego człowieka. to raczej chodzi o brak kontroli nad całą tą sytuacją....
nie wiem, czy mam dystans.

też się zastanawiałam nad tymi olejkami to musi świetnie pachnieć, a jesli jeszcze zmywa makijaż ale czy tak dobrze?
ja własnie nie moge przypomnieć sobie nazwy tego kremu, aaaaa >< mam na końcu języka ciągle


bo w ogóle to jest dziwne. niektórzy lekarze tylko podpisują, nie robią żadnych badań, nieprofesjonalne to, no ale... a niektórzy się orientują jakie są potrzebne i je robia, ale masz rację, w 3 dni
ja swoją drogą mam dostać z sggw we wrzesniu pocztą skierowanie. w ogóle zrozumiałam panią w biurze do spraw rekrutacji, że mogę dostać, ale nie muszę, jak nie będzie to mogę dać od zwykłego lekarza internisty

Cytat:
Napisane przez chiddy Pokaż wiadomość
Kasia, mam ostatnio podobnie


poza tym, jakoś właśnie załapałam doła.. w gimnazjum byłam z jednym chłopakiem.. był niesamowity, zakochałam się..
teraz oglądam jego zdjęcia ze ślubu i z wesela na nk.. rok temu wziął cywilny, bo wpadł.. dzidziuś ma roczek, mają ślub cywilny i teraz już kościelny, jest szczęśliwy... a mi? mi jest smutno, bo go nagle zostawiłam może to głupie, ale... sama nie rozumiem tego co teraz czuję
ojoj.
zazdrościsz mu, że jest szczęsliwy (myślisz, że naprawdę, nie pozornie?) i to nie z Tobą?
chyba czułabym to samo w odniesieniu do mojej pierwszej miłości, może się komuś wydać, że jak tu mówić o miłości w wieku lat 13, ale... to był świetny chłopak, świetny przyjaciel, kumpel...
czemu go zostawiłas?


Cytat:
Napisane przez Riddim Pokaż wiadomość
wow. Jakby tam studenci zamieszkali tylko to ogień ;D Prawie jak taki swój akademik.

Minusy - nieumeblowane i ciekawe jak z łazienkami na tyle osób. No i napisane, że kamienica a to podobno ciężko zimą ogrzać. Marudze chyba :P
marudzisz centralne ogrzewanie - nie jest trudno ogrzać

ale brak mebli i tyleee pokoi i fakt - 1 łazienka
to chyba musi być kilka mieszkań połączonych czy myslicie, że to takie wielkie w oryginale?

Cytat:
Napisane przez chiddy Pokaż wiadomość
coś pięknego
skojarzyło mi się z "Deszczową" z 'M jak Miłość' i tym ich klimatem studenckim
no dokładnie
blue_apple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 23:44   #2175
Riddim
Zadomowienie
 
Avatar Riddim
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Ost
Wiadomości: 1 160
Dot.: Maturzystki 2010 cz.IX - żbikowe przygotowania na studia!

Cytat:
Napisane przez effciaa16 Pokaż wiadomość
domyślałam, że czasu polskiego chyba wstanę o 3, sprawdzę i pójdę spać z resztą i tak codziennie budzę się właśnie o takiej porze...
Napisz koniecznie co i jak czy to tu, czy w klubie


Cytat:
Napisane przez blue_apple Pokaż wiadomość
widziałam własnie, jak to napisałam zawsze dużo gadam

nie wiem, czy to kwestia innego człowieka. to raczej chodzi o brak kontroli nad całą tą sytuacją....
nie wiem, czy mam dystans.

też się zastanawiałam nad tymi olejkami to musi świetnie pachnieć, a jesli jeszcze zmywa makijaż ale czy tak dobrze?
ja własnie nie moge przypomnieć sobie nazwy tego kremu, aaaaa >< mam na końcu języka ciągle


bo w ogóle to jest dziwne. niektórzy lekarze tylko podpisują, nie robią żadnych badań, nieprofesjonalne to, no ale... a niektórzy się orientują jakie są potrzebne i je robia, ale masz rację, w 3 dni
ja swoją drogą mam dostać z sggw we wrzesniu pocztą skierowanie. w ogóle zrozumiałam panią w biurze do spraw rekrutacji, że mogę dostać, ale nie muszę, jak nie będzie to mogę dać od zwykłego lekarza internisty


marudzisz centralne ogrzewanie - nie jest trudno ogrzać

ale brak mebli i tyleee pokoi i fakt - 1 łazienka
to chyba musi być kilka mieszkań połączonych czy myslicie, że to takie wielkie w oryginale?
To dobrze, że dużo gadasz, lubię takich ludzi, bo ja sama wolę słuchać innych

Nie wiesz... to chyba czas się przekonać?

Czaję się na pomarańczowy podobno pachnie świetnie. Z tego co czytałam to ma problemy ze zmyciem tuszu

jak to możesz, ale nie musisz? lol a skąd masz wiedzieć czy już powinnaś dostać czy nie? guuupie. ale na sggw jest fajnie bardzo ładnie w środku na wydziale z weterynarią :beczy:

Właśnie, jedna łazienka jest straszna. Z dwoma już by dało radę i nawet facetów można zwerbować do mieszkania :roll eyes: Może i tak oryginalnie, bo to mi wygląda na jakiś domek taki trochę niedorobiony ;P



http://ogloszenia.wp.pl/id_ogl,58020...gloszenie.html
świetna lokalizacja, cena ok (według tego co napisali to wyjdzie po 435zł max z rachunkami), cały czas zastanawiam się co z tym ogłoszeniem jest nie tak, że tak tanio dla trzech Żbików jak znalazł.
__________________
wymieniam kosmetyki
Riddim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 23:48   #2176
effciaa16
Zakorzenienie
 
Avatar effciaa16
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 874
Dot.: Maturzystki 2010 cz.IX - żbikowe przygotowania na studia!

Kamila jasne napisze
Marta ale to Szwederowo, odradzam od razu. Niezbyt dobra dzielnica Bałabym się tam wracać wieczorami. Właśnie z tymi pokojami to jest różnie. Bo może jeden być taki dzienny, przechodni i wtedy klapa.
__________________
Dzieciństwo kończy się wtedy, gdy bezpowrotnie przestajemy pytać dlaczego.


Edytowane przez effciaa16
Czas edycji: 2010-07-29 o 23:50
effciaa16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 23:51   #2177
Riddim
Zadomowienie
 
Avatar Riddim
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Ost
Wiadomości: 1 160
Dot.: Maturzystki 2010 cz.IX - żbikowe przygotowania na studia!

Okej, to wykreślam z notatnika Szwederowo Wiedziałam, że coś jest nie tak. Koleżanka mi mówiła, ze na jakiejś dzielnicy zastrzelili chłopaka w tamtym roku więc może to ta
__________________
wymieniam kosmetyki
Riddim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 23:53   #2178
effciaa16
Zakorzenienie
 
Avatar effciaa16
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 874
Dot.: Maturzystki 2010 cz.IX - żbikowe przygotowania na studia!

Całkiem możliwe. Mój tata tam mieszkał kupe lat, teraz ciocia tam jest. Generalnie jak ludzie Cię znają to jest ok, ale tak na prawdę oni tam szukają zaczepki, dużo pijaków jest, chuliganów i ogólnie daleko od fordonu itp.


uuu burza jest
__________________
Dzieciństwo kończy się wtedy, gdy bezpowrotnie przestajemy pytać dlaczego.


Edytowane przez effciaa16
Czas edycji: 2010-07-30 o 00:03
effciaa16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 00:10   #2179
lotta6
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 737
Dot.: Maturzystki 2010 cz.IX - żbikowe przygotowania na studia!

Cytat:
Napisane przez rehab4181 Pokaż wiadomość
c

a tak w ogóle..
to przyjaciółka mi opowiadała, że w focus mall w piotrkowie trybunalskim (Karolina wie gdzie, bo pisała, że czasami tam jeździ) kobieta przyjechała z córką na zakupy. oglądała ubrania na wieszakach, obejrzała się a małej nie było. zawiadomiła sprzedawczynie, ona zadzwoniła do ochrony. zamknięto wszystkie wyjścia i wejścia i przeszukiwano sklepy, sale kinowe, auta na parkingu poziomowym. znaleziono dziewczynkę w toalecie, miała ścięte włosy na bardzo krótko i była przebrana za chłopca. prawdopodobnie ktoś chciał ją wyprowadzić przebraną tak, by nie wzbudzić podejrzeń, ale gdy pozamykano wszystkie wyjście to ją porzucono.
podobno śledztwo trwa, sprawdzane są monitoringi.
okropieństwo dobrze, że dziecko jest już z matką .

Miejska legenda. Juz wiele razy to czytalam i w niejedenym miejscu sie stala niby. Ja bym w to osobiscie nie wierzyla

http://atrapa.net/legendy/porwanie.htm
lotta6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-30, 01:03   #2180
parodia
Zakorzenienie
 
Avatar parodia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: /
Wiadomości: 6 532
Dot.: Maturzystki 2010 cz.IX - żbikowe przygotowania na studia!

Ten krem to Humektan
Co do hydrolatów to już od paru dni się zastanawiam, jaki zamówić
Cytat:
Napisane przez blue_apple Pokaż wiadomość
hmhmhm... kurde, od razu co mi na myśl przyszło, to że nk... hm, no raczej coraz mniej ludzi z tego korzysta, więc może to jest powodem? pewnie mają swoje grono, a na fcb?
aaa i że na forum buce, tym też się nie przejmuj, na forum zazwyczaj wypowiadają się takie mądrale, a reszta nic nie pisze. a zapewne jest tej reszty więcej, niż tych buców
i myślę, że też nie każdy ma potrzebę pisania na forum uczelnianym [ja nie mam... np.], a że Twój wydział jest niewielki (?) to może akurat większość osób jest z takich, które nie mają ochoty pisać. a to przecież nie oznacza, że nie okażą się fajnymi ludźmi.
Grono raczej niepopularne, na FB nie ma jakichś grup, tylko jednego chłopaka wylukałam, którego nie ma na nk
Cytat:
Napisane przez Riddim Pokaż wiadomość
no coś Ty, ja bym cała szczęśliwa była! U mnie w tamtym roku pierwszy rok nie miał wfu, to normalne? I to normalne, że piątki mają wolne? :P

Karolina gratulacje!
Udało się jej! Jest PG! Niech któraś, która ma numer, zadzwoni albo sms, czy coś!
A można było iść na PŁ? Ja będę chodziła na pilates

Pisałam Ci na gg, że jej napisałam
Cytat:
Napisane przez star15 Pokaż wiadomość
Pamiętam tekst Osieckiej z podręcznika od polskiego jeśli dobrze kojarzę,to ona napisała, że "życie to bal jest nad bale" i wykorzystano później ten tekst do piosenki.

Justyna, Ty też masz B rh-?!
To w takim razie nasza krew jest b.cenna na rynku.
Toż ja to miałam w prezentacji matuealnej

A to przepraszam, coś mi się zdawało, że też masz A-. Może minusy lubią?
Cytat:
Napisane przez effciaa16 Pokaż wiadomość
Dlatego ja wyłączyłam ten wątek i się nie nakręcam więcej...
Ja dokładnie tak samo...
Cytat:
Napisane przez effciaa16 Pokaż wiadomość
Boże, ale żeby dziecko "kraść" zastanawiam się dlaczego te osoby to robiły?
Na organy... ale też już słyszałam o tym wiele razy, czasem to nie taka legenda miejska?

Marta, mi też się wydaje, że powinnaś jak najszybciej załatwić ro prawo jazdy trochę nawet, żeby mieć "z głowy", ja po obu odczułam taką ulgę, gdzieś to głęboko we mnie siedziało.
Ja teraz się boję, że zapomnę, jak się motorem jeździ, może nawet nie tyle zapomnę, co jakoś odzwyczaję? Wcześniej niż za pół roku nie mam szans kupić, a z Tżtem jeździć to istny koszmar zresztą z nim nie dam rady, bo virago+Tż to jakieś 250 kg, a to już na mnie za dużo a samej mnie nie puści
I się dzisiaj o to wkurzałam...

Ale w sobotę jedziemy nad morze ze znajomymi pod namiot
Tylko niech się pogoda troszkę chociaż poprawi...
__________________

parodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 01:19   #2181
BeaS
Zakorzenienie
 
Avatar BeaS
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 4 855
Dot.: Maturzystki 2010 cz.IX - żbikowe przygotowania na studia!

i znowu siedzę na gg ...
__________________
"Jeśli chcesz zerwać owoc, musisz się wspiąć na drzewo."

~ Thomas Fuller ~
BeaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 01:38   #2182
Riddim
Zadomowienie
 
Avatar Riddim
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Ost
Wiadomości: 1 160
Dot.: Maturzystki 2010 cz.IX - żbikowe przygotowania na studia!

Cytat:
Napisane przez beas Pokaż wiadomość
i znowu siedzę na gg ...
... :d:d:d
__________________
wymieniam kosmetyki
Riddim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 01:51   #2183
effciaa16
Zakorzenienie
 
Avatar effciaa16
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 874
Dot.: Maturzystki 2010 cz.IX - żbikowe przygotowania na studia!

uu jeszcze nie śpicie


uwielbiam mieć @, co chwilę łażę do lodówki i podjadam -.-
__________________
Dzieciństwo kończy się wtedy, gdy bezpowrotnie przestajemy pytać dlaczego.


Edytowane przez effciaa16
Czas edycji: 2010-07-30 o 01:53
effciaa16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 02:56   #2184
oluśkaaaaa
Rozeznanie
 
Avatar oluśkaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 509
Dot.: Maturzystki 2010 cz.IX - żbikowe przygotowania na studia!

Cytat:
Napisane przez blue_apple Pokaż wiadomość
dokładnie, żeby to się zrobiło samo, gdzieś obok mnie, a żebym ja nie musiała w tym uczestniczyć.
bo na egzaminie czuje się jakbym nic nie miala pod kontrolą, a już na pewno nie siebie i swoje ruchy. jestem zła na siebie, za te głupoty, które robiłam... a już dawno mogłam mieć plastik w ręku.

ja już mam bardzo niską pewność siebie.
na początku, po tym jak nie zdałam, uwielbiałam z tżtem jeździć po jakichś polach, a z czasem kompletnie mi przeszła chęć... nie dlatego, że nie chcę jeździć, bo chcę, ale już nie mam takiego ciśnienia, zapomniałam jak to jest... tylko dlatego, że pewność spada... i jeszcze przez tż na pewno też spada... z tatą jeździłam wczoraj, to na moje głupoty nic nie powiedział, kompletnie nic nie mówił, a tż? smoka, sapie, robi miny... nie krzyczy, ale pare razy doprowadził mnie do łez.




to był mój największy problem... i dalej jest, bo szkoda mi na to pieniędzy po prostu
Oj wiem co czujesz, ja po pierwszym niezdanym egzaminie miałam totalną załamkę. Bo to jest stres (dla mnie przynajmniej) z niczym innym nieporównywalny, w ogóle przez ten stres nie można trzeźwo myśleć.
Ale musisz wziąć się w garść i podchodzić do tego pozytywnie. Czasem uda się trafić na fajnego egzaminatora przy którym się człowiek mniej denerwuje. A że kosztuje to już się tego nie zmieni...
Ja zdałam prawko ponad rok temu a ciągle boje się jeździć. Paradoksalnie sama boje się mniej niż z kimś, bo sama jestem spokojna, a jak ktoś na mnie patrzy i mnie ocenia to od razu głupoty wyczyniam na drodze. I z Tżtem też nie lubię jeździć bo ciągle mi wypomina co robię źle. I też nie mam pewności siebie.
Ale próbuj! Bo na pewno jesteś w stanie bez problemu zdać, tylko musisz sobie trochę przypomnieć

Cytat:
Napisane przez chiddy Pokaż wiadomość
Kasia, mam ostatnio podobnie


poza tym, jakoś właśnie załapałam doła.. w gimnazjum byłam z jednym chłopakiem.. był niesamowity, zakochałam się..
teraz oglądam jego zdjęcia ze ślubu i z wesela na nk.. rok temu wziął cywilny, bo wpadł.. dzidziuś ma roczek, mają ślub cywilny i teraz już kościelny, jest szczęśliwy... a mi? mi jest smutno, bo go nagle zostawiłam może to głupie, ale... sama nie rozumiem tego co teraz czuję
Ja tez Was ostatnio czytam i nie umiem się wbić.

Oj głupie, ale też tak miałam z moją pierwszą miłością. Taka dziwna zazdrość, mimo że minęła kupa czasu. Ciągle jak widzę ich razem to czuje się dziwnie, ale staram się o tym nie myśleć

Cytat:
Napisane przez parodia Pokaż wiadomość
Ale w sobotę jedziemy nad morze ze znajomymi pod namiot
Tylko niech się pogoda troszkę chociaż poprawi...
Fajnie macie trzymam kciuki za pogodę.

Cytat:
Napisane przez BeaS Pokaż wiadomość
i znowu siedzę na gg ...
Ja też, ale do mnie nikt nie pisze

Nudzi mi się czemu nie chce mi się spać o normalnej porze tylko siedze po nocach a śpię za dnia

---------- Dopisano o 03:56 ---------- Poprzedni post napisano o 03:03 ----------

Łee tam, wszystkie śpią
oluśkaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 08:39   #2185
skrzat27
Raczkowanie
 
Avatar skrzat27
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 80
Dot.: Maturzystki 2010 cz.IX - żbikowe przygotowania na studia!

dobry
można dołączyć?
tak czytam i czytam wątek i aż mi głupio się wbijać w tak rozwiniętą rozmowe
narazie nie spotkałam się na forum z osobą która wybiera się do Wro, ale może coś przeoczyłam... więc idzie któraś z Was?
skrzat27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 09:49   #2186
rehab4181
Zadomowienie
 
Avatar rehab4181
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 125
Dot.: Maturzystki 2010 cz.IX - żbikowe przygotowania na studia!

dzień arbuzowy (właśnie wcinam, widziałam w lidlu kiedyś taki, który był w środku żółty, jadłyście może ? )
[1=940aaead32a02128bb608a6 b94f04b4806a21ce5_60383a2 a3bc41;21017865]
a no Zbiku gratuluję Ci wytrwałości , jak zamieszkamy razem to weź mnie przypilnuj, jakbym chciała przejść na tę dietę
[/QUOTE]
żadnych diet żeby się uczyć trzeba mieć energię

Cytat:
Napisane przez BeaS Pokaż wiadomość
I tak chyba nie chciałabym takiej specjalizacji, bo to tylko siedzenie przy biurku.
Chociaż może po studiach zrobię się wygodna, a nie ambitna. Czas pokaże.
rób jak najwięcej specjalizacji będziesz jedynym lekarzem, któremu w pełni będę mogła zaufać

Cytat:
Napisane przez blue_apple Pokaż wiadomość
ja już mam bardzo niską pewność siebie.
na początku, po tym jak nie zdałam, uwielbiałam z tżtem jeździć po jakichś polach, a z czasem kompletnie mi przeszła chęć... nie dlatego, że nie chcę jeździć, bo chcę, ale już nie mam takiego ciśnienia, zapomniałam jak to jest... tylko dlatego, że pewność spada... i jeszcze przez tż na pewno też spada... z tatą jeździłam wczoraj, to na moje głupoty nic nie powiedział, kompletnie nic nie mówił, a tż? smoka, sapie, robi miny... nie krzyczy, ale pare razy doprowadził mnie do łez.





ja właśnie nie jestem troche na bieżąco, jak to teraz wygląda? pojawiły się jakieś nowe nagrania z kamer (dopiero teraz?!) ? że wiadomo, że była blisko domu? bliżej, niż zakładano?



a ten wcześniejszy jasnowidz, to był ktoś inny, niż Jackowski?



o mamo a takie małe dziecko nic nie rozumie..
mojej ex przyjaciółki mama, była kiedyś z jej siostrą mała na zakupach, wiadomo - ścisk, tłumy... mam coś tam sobie oglądała, a gdy odwróciła się za siebie ktoś łapał za rękę tą jej córkę i chciał z nią odejść gdyby się wtedy nie odwróciła...
mój TŻ ma zawsze krzywą minę jak jadę jego froncią, oni już chyba tak mają

wczoraj czytałam o nagraniu z kamery na jeliktowie (?). oglądałam je, widziałam mapki i była już bardzo blisko domu
zaraz poczytam znów wątek to Ci streszczę co się dzieje.

nie, był ten sam jasnowidz. na różnych forach inni opisują swoje wizje, ale to jakieś bzdury np że wyrzucono ją na morze, 5 km od brzegu a teraz dryfuje 2,5 km od brzegu.

o rany chwila nieuwagi i po dziecku

Cytat:
Napisane przez parodia Pokaż wiadomość
Ale w sobotę jedziemy nad morze ze znajomymi pod namiot
Tylko niech się pogoda troszkę chociaż poprawi...
dobra, zazdraszczam


Cytat:
Napisane przez skrzat27 Pokaż wiadomość
dobry
można dołączyć?
tak czytam i czytam wątek i aż mi głupio się wbijać w tak rozwiniętą rozmowe
narazie nie spotkałam się na forum z osobą która wybiera się do Wro, ale może coś przeoczyłam... więc idzie któraś z Was?
hey, witamy
Samaramorganx tzn Basia idzie do Wro
__________________

bziii ♡.

Edytowane przez rehab4181
Czas edycji: 2010-07-30 o 09:52
rehab4181 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 10:06   #2187
940aaead32a02128bb608a6b94f04b4806a21ce5_60383a2a3bc41
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 615
Dot.: Maturzystki 2010 cz.IX - żbikowe przygotowania na studia!

Dzień dobryyy ;**


Cytat:
Napisane przez Riddim Pokaż wiadomość
Wytrwale to ja będę ofert dzisiaj w nocy szukać
Po co Ci dieta?


Tak właśnie pomyślałam Coś skórze nie pasuje i strzela focha :P
Na szczęście jestem we wszystkim co mam conajmniej za połową buteleczki, więc już niedługo. Mam zamiar kupić sobie tak na teraz jakiś olejek/micelek do demakijażu, żel z bobaskiem z Rossmana (szampon dobry to może i żel się sprawdzi) + hydrolat. Myślę o jakimś nawilżaczu prostym w składzie własnie... Kamila, Justyna, czego używacie? :P
No właśnie, z kwasami trochę kombinowania, dlatego nie chcę w tej chwili się za to brać, tylko najpierw zgromadzić jakąś wiedzę, z czym tego nie łączyć i te sprawy + cały wątek o filtrach na wizażu przeczytać Zresztą zobaczę jak będzie się cera zachowywać jak jej zaserwuję delikatniejsze kosmetyki, może właśnie bez kwasów się obejdzie.

po to żeby mniej ważyć

Humektan :ehem; jak Justyna już napisała. jakiś czas temu dorwałam go





Cytat:
Napisane przez effciaa16 Pokaż wiadomość
Kamila a co o tym myślisz? klik tylko jak zwykle są minusy, bo nieumeblowane, duża ilość pokoi, nie wiadomo czy kuchnia jest zrobiona.... ale ogólnie uważam, że pokoje wyglądają b. ładnie, łazienka też, przed domem tak samo, dodatkowy atut to cena i bliskość UTP
właśnie wolałabym znaleźć umeblowane


Cytat:
Napisane przez effciaa16 Pokaż wiadomość
Ja zawsze wszędzie duużo minusów znajdę. Tak jak wcześnie pisałam, najlepiej wynająć mieszkanie w czwórkę i dzielić z kimś pokój, taniej po prosu wyjdzie mi nie przeszkadza dzielenie z kimś pokoju, ale nie wiem jak Ty/Wy.

Jutro już wyniki i się okaże co i jak.
mi też nie .


Cytat:
Napisane przez effciaa16 Pokaż wiadomość
domyślałam, że czasu polskiego chyba wstanę o 3, sprawdzę i pójdę spać z resztą i tak codziennie budzę się właśnie o takiej porze...
właśnie zastanawiałam się czy wstaniesz czy co


Cytat:
Napisane przez Riddim Pokaż wiadomość
http://ogloszenia.wp.pl/id_ogl,58020...gloszenie.html
świetna lokalizacja, cena ok (według tego co napisali to wyjdzie po 435zł max z rachunkami), cały czas zastanawiam się co z tym ogłoszeniem jest nie tak, że tak tanio dla trzech Żbików jak znalazł.
przez pośrednika



Cytat:
Napisane przez effciaa16 Pokaż wiadomość
Całkiem możliwe. Mój tata tam mieszkał kupe lat, teraz ciocia tam jest. Generalnie jak ludzie Cię znają to jest ok, ale tak na prawdę oni tam szukają zaczepki, dużo pijaków jest, chuliganów i ogólnie daleko od fordonu itp.
to zdecydowanie odpada.


Cytat:
Napisane przez parodia Pokaż wiadomość

Ale w sobotę jedziemy nad morze ze znajomymi pod namiot
Tylko niech się pogoda troszkę chociaż poprawi...
ale fajnie Ci. a gdzie dokładnie . bo w niedzielę jak będzie pogoda to może też pojadę nad morze.



Cytat:
Napisane przez skrzat27 Pokaż wiadomość
dobry
można dołączyć?
tak czytam i czytam wątek i aż mi głupio się wbijać w tak rozwiniętą rozmowe
narazie nie spotkałam się na forum z osobą która wybiera się do Wro, ale może coś przeoczyłam... więc idzie któraś z Was?
hej :hej:



Cytat:
Napisane przez rehab4181 Pokaż wiadomość
żadnych dietżeby się uczyć trzeba mieć energię
oj tam oj tam
940aaead32a02128bb608a6b94f04b4806a21ce5_60383a2a3bc41 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 10:48   #2188
effciaa16
Zakorzenienie
 
Avatar effciaa16
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 874
Dot.: Maturzystki 2010 cz.IX - żbikowe przygotowania na studia!

Jezuuuu dostałam się na inzynierie!!! Nie mogę w to uwierzyc !! Jest 2:45 i spać mi się nie chce.
__________________
Dzieciństwo kończy się wtedy, gdy bezpowrotnie przestajemy pytać dlaczego.

effciaa16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 10:53   #2189
star15
Zakorzenienie
 
Avatar star15
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 483
Dot.: Maturzystki 2010 cz.IX - żbikowe przygotowania na studia!

Cytat:
Napisane przez effciaa16 Pokaż wiadomość
Jezuuuu dostałam się na inzynierie!!! Nie mogę w to uwierzyc !! Jest 2:45 i spać mi się nie chce.

WIEDZIAŁAM!
__________________
"Różne momenty wiszą w przestrzeni jak prześcieradła, jak ekrany, na których wyświetla się jakiś moment; świat składa się z takich nieruchomych momentów, wielkich metazdjęć, a my przeskakujemy z jednego na drugi."


Studentka
star15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 10:54   #2190
parodia
Zakorzenienie
 
Avatar parodia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: /
Wiadomości: 6 532
Dot.: Maturzystki 2010 cz.IX - żbikowe przygotowania na studia!

[1=940aaead32a02128bb608a6 b94f04b4806a21ce5_60383a2 a3bc41;21025683]ale fajnie Ci. a gdzie dokładnie . bo w niedzielę jak będzie pogoda to może też pojadę nad morze.[/QUOTE]
Do Mielna
Cytat:
Napisane przez effciaa16 Pokaż wiadomość
Jezuuuu dostałam się na inzynierie!!! Nie mogę w to uwierzyc !! Jest 2:45 i spać mi się nie chce.
To super
__________________

parodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:36.