Moda, która Cię "rozwala" część 2 - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-03, 12:20   #421
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez skaz Pokaż wiadomość
Chyba coś Cię ominęło.
aż sobie musiałam wygooglować
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 13:01   #422
aleksandrajoanna
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 353
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez rebellious_angel Pokaż wiadomość
Hmm.. z tego co widziałam to raczej nie z takimi długimi jak to kiedyś byly.... raczej sa to takie migdałowe noski albo bardzo mały szpic
ja chyba u Prady takie widziałam... Albo rzeczywiście nie były aż tak długie, ale i tak - fuuuu!
aleksandrajoanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 16:01   #423
rebellious_angel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Grzechu
Wiadomości: 108
GG do rebellious_angel
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez aleksandrajoanna Pokaż wiadomość
ja chyba u Prady takie widziałam... Albo rzeczywiście nie były aż tak długie, ale i tak - fuuuu!
Zagladnelam na ta kolekcje Prady i faktycznie sa tam takie buty, szpilki
Po prostu w innych kolekcjach widzialam takie umiarkowane jakie juz sa jakis czas ... takie migdalowe wlasnie, no ale te u Prady faktycznie nieciekawe ;p

Zeby nie robic off topu to mnie rozwala motyw panterki w nowych kolekcjach... na dodatek kolorowej to juz w ogole... tandeta :/
rebellious_angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 17:40   #424
fashionaddicted
Zakorzenienie
 
Avatar fashionaddicted
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 8 160
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez aleksandrajoanna Pokaż wiadomość
Teraz do mody wracają te obrzydliwe buty z długimi czubami - fuuuuuuuuuuuuuuu!
Ja mam tylko nadzieję, że jednak ten trend się nie przyjmie. chociaż... czasem mam wrażenie, że w moim otoczeniu nigdy nie przeminął...
__________________
Krysia
fashionaddicted jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 19:43   #425
aleksandrajoanna
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 353
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez rebellious_angel Pokaż wiadomość
Zagladnelam na ta kolekcje Prady i faktycznie sa tam takie buty, szpilki
Po prostu w innych kolekcjach widzialam takie umiarkowane jakie juz sa jakis czas ... takie migdalowe wlasnie, no ale te u Prady faktycznie nieciekawe ;p

Zeby nie robic off topu to mnie rozwala motyw panterki w nowych kolekcjach... na dodatek kolorowej to juz w ogole... tandeta :/
Ja ostatnio polubiłam panterkę. Ale nie każda jest ładna i trzeba ją umiejętnie nosić.
aleksandrajoanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 21:41   #426
niut0
Zakorzenienie
 
Avatar niut0
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: TG
Wiadomości: 11 270
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez foxy123 Pokaż wiadomość
A mnie na dzien dzisiejszy rozwala MEGA CHEC POSIADANIA panterkowym koturn z H&M
mnie też

a w ogóle "rozwala" mnie moda na narzekanie (tak jak stronę wcześniej), że wszystkie dziewczyny w szkole/na uczelni wyglądają tak samo na wizazu ewidentnie jest moda na H&M i Zarę, sama czasami na coś się skuszę, ale nie na żywo.To ja naprawdę nie wiem gdzie ta osoba się uczy/studiuje u mnie na uczelni nie zauważyłam takiej tendencji do wyglądania "tak samo", a mam parę CH w okolicy, w każdym H&M i/lub Zara i nie studiuję w żadnej pipidówce
__________________
co się dzieje z Twoim zamówieniem?- sprawdź!- KLIK
niut0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 21:46   #427
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Gdyby nie ten wątek to w ogóle bym nie wiedziała o istnieniu tych koturn z H&M i szale na nie To samo z modą na "kopytka" Faktycznie, szałowe to to nie jest
__________________
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-03, 21:48   #428
niut0
Zakorzenienie
 
Avatar niut0
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: TG
Wiadomości: 11 270
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez Fela Von Helvete Pokaż wiadomość
Gdyby nie ten wątek to w ogóle bym nie wiedziała o istnieniu tych koturn z H&M i szale na nie To samo z modą na "kopytka" Faktycznie, szałowe to to nie jest
na kopytka jest straszny szał
właściwie nie wiem o co chodzi tak dokładnie że podobne do Zarowych? Ja kupiłam je w marcu kiedy jeszcze szału nie było bo lubię koturny, ale to co się teraz dzieje przekracza najśmielsze oczekiwania
__________________
co się dzieje z Twoim zamówieniem?- sprawdź!- KLIK
niut0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 08:03   #429
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

co to kopytka;d
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 08:31   #430
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
co to kopytka;d

Ha! Ja już się dowiedziałam -> patrz załącznik.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 08:36   #431
niut0
Zakorzenienie
 
Avatar niut0
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: TG
Wiadomości: 11 270
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Ha! Ja już się dowiedziałam -> patrz załącznik.
raczej miała na myśli konkretnie te, które zamawiamy na sigmie
__________________
co się dzieje z Twoim zamówieniem?- sprawdź!- KLIK
niut0 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-04, 08:45   #432
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez niut0 Pokaż wiadomość
raczej miała na myśli konkretnie te, które zamawiamy na sigmie

Eeeeee, "moje" ładniejsze.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 08:49   #433
niut0
Zakorzenienie
 
Avatar niut0
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: TG
Wiadomości: 11 270
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Eeeeee, "moje" ładniejsze.
ano gusta są różne
jak dla mnie odpadają, ale to nie o tym ten wątek
__________________
co się dzieje z Twoim zamówieniem?- sprawdź!- KLIK
niut0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 09:12   #434
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Piszecie o kopytkach czy jak to się tam zwie.. Jak dla mnie to chyba najgorsze co kobiety teraz mają na nogach. Koturny, kopytka-nie,nie

Smarfetka
Cytat:
co do blogów modowych to zastanawia mnie dlaczego 3/4 szafiarek do zdjęć pochyla głowę, czego one szukają w tej podłodze?
O, miałam o tym pisać
A i jeszcze zastanawia mnie tendencja do takich koślawych figur. Zgrabione jak niejedna babcia, pochylają się raz do tyłu, raz do przodu + miny cierpiętnicy Wiem, że może to i nie modowe ale w wątku dużo osób pisze nie tylko odnośnie stroju ale i zachowań.
masija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 09:17   #435
cala-w-trawie
Raczkowanie
 
Avatar cala-w-trawie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 191
GG do cala-w-trawie
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

nie wiem czy mam racje, ale wydaje mi się, że pochylają głowe po to żeby nie pokazywać twarzy hmm ?
__________________

cala-w-trawie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 09:20   #436
fashionaddicted
Zakorzenienie
 
Avatar fashionaddicted
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 8 160
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez niut0 Pokaż wiadomość
mnie też

a w ogóle "rozwala" mnie moda na narzekanie (tak jak stronę wcześniej), że wszystkie dziewczyny w szkole/na uczelni wyglądają tak samo na wizazu ewidentnie jest moda na H&M i Zarę, sama czasami na coś się skuszę, ale nie na żywo.To ja naprawdę nie wiem gdzie ta osoba się uczy/studiuje u mnie na uczelni nie zauważyłam takiej tendencji do wyglądania "tak samo", a mam parę CH w okolicy, w każdym H&M i/lub Zara i nie studiuję w żadnej pipidówce
Zgadzam się. U mnie nie ma klonów z sieciówek. W ogóle żadko dostrzegam jakieś ewidentne trendu jak np dwa dni temu pierwszy raz zobaczyłan dziewczynę w (czerwonych) nerdach - do tego wyglądała okropnie.

---------- Dopisano o 10:20 ---------- Poprzedni post napisano o 10:18 ----------

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
Piszecie o kopytkach czy jak to się tam zwie.. Jak dla mnie to chyba najgorsze co kobiety teraz mają na nogach. Koturny, kopytka-nie,nie

Smarfetka

O, miałam o tym pisać
A i jeszcze zastanawia mnie tendencja do takich koślawych figur. Zgrabione jak niejedna babcia, pochylają się raz do tyłu, raz do przodu + miny cierpiętnicy Wiem, że może to i nie modowe ale w wątku dużo osób pisze nie tylko odnośnie stroju ale i zachowań.
TO chyba naśladowanie modelek - prawie nigdy nie stoją w normalnej korzystnej pozie.
__________________
Krysia
fashionaddicted jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 09:36   #437
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez fashionaddicted Pokaż wiadomość
Zgad


TO chyba naśladowanie modelek - prawie nigdy nie stoją w normalnej korzystnej pozie.
Ale to wynika z zasad pozowania - inaczej ustawia się modelki do magazynów dla kobiet a inaczej dla Panów.

Kiedy odbiorcą zdjęci ajet konieta - plecy zaokrąglone, ramione podciagnięte do góry - biust "schowany".

Kiedy odbiorcą jest mężczyzna - plecy wyprostowane, głowa wysoko, odrzucona lekko do tyłu, pierś do przodu.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 09:51   #438
BrigitteBardot
Zadomowienie
 
Avatar BrigitteBardot
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 144
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Co do dziwnych póz blogerek to usłyszałam kiedyś tłumaczenie, że wtedy można "lepiej pokazać ubranie", więc z tym wykręcaniem stóp chyba chodzi o pokazanie butów.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post45174983 LUTY wymienię
BrigitteBardot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 10:19   #439
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Przecież stojąc 'normalnie' tak samo da się pokazać ubrania.. A nie widzę jakoś różnicy w tym, gdy blogerka ma garba i nogi wykrzywione..
masija jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-04, 11:46   #440
BrigitteBardot
Zadomowienie
 
Avatar BrigitteBardot
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 144
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

^ Wytłumacz to im
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post45174983 LUTY wymienię
BrigitteBardot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 12:23   #441
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez BrigitteBardot Pokaż wiadomość
^ Wytłumacz to im
O rany! Chyba bym wywołała I wojnę szafiarską..
Ja przeciwko blogerkom

A wracając do tematu-czy noszenie skarpetek (widocznych!) do różnych butów, o zgrozo-nawet do obcasów, jest naprawdę takie fajne??
I dlaczego mam wrażenie oglądając blogi (tak, znowu szafiarki) że one prześcigają się w tym, która wymyśli bardziej prowokujący/dziwaczny strój?
Moje obserwacje dotyczą co poniektórych, nie uogólniam
(znam masę fajnych blogów,btw. )
masija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 12:43   #442
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
O rany! Chyba bym wywołała I wojnę szafiarską..
Ja przeciwko blogerkom

A wracając do tematu-czy noszenie skarpetek (widocznych!) do różnych butów, o zgrozo-nawet do obcasów, jest naprawdę takie fajne??
I dlaczego mam wrażenie oglądając blogi (tak, znowu szafiarki) że one prześcigają się w tym, która wymyśli bardziej prowokujący/dziwaczny strój?
Moje obserwacje dotyczą co poniektórych, nie uogólniam
(znam masę fajnych blogów,btw. )
W związku z tym, że trochę znam środowisko szafiarek (bardziej tych z kilkuletnim stażem) to wypowiem się w kwestii koślawych nóg Otóż ten układ ciała został kiedyś sklasyfikowany jako typowa postawa szafiarki - co było zabawą, ale jak się później okazało młodsze pokolenia zaadoptowały to całkiem na serio. I tak już chyba zostało.

Co do skarpetek i sandałów to nie jest to tak naprawdę niczym nowym. Na wybiegu pojawiło się już ok. 2 lata temu w pokazach jesienno-zimowych u wielu projektantów. Trochę czasu zajęła adaptacja tego trendu przez ulicę i już co najmniej od roku pojawia się tego coraz więcej i w coraz różniejszej formie. Oczywiście na razie w Polsce na ulicy jest tego stosunkowo niewiele, ale może tej jesieni Dlatego też tak bardzo zwraca to uwagę kiedy robią to szafiarki, bo tam tego jest najwięcej. Wychodzi im to różnie raz lepiej raz gorzej. Jednym się podoba a innym nie. Nie ma w tym niczego złego, bo moda to tylko zabawa i każdy interpretuje ją na swój sposób. Dodam tylko, że F&F w tym roku też proponuje na jesień sandały + skarpety.

Bardziej mnie rozwala zestaw : spódnica w kwiaty ( A albo obcisła mini), do tego kapelusz , koszula z podwiniętymi rękawami, trampki albo gladiatorki. Zacznę chyba liczyć ile dziennie widzę takich dziewczyn.

Edytowane przez foxxxy
Czas edycji: 2010-08-04 o 12:48
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 12:57   #443
lotta6
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 737
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez BrigitteBardot Pokaż wiadomość

Szkoda, że tak trudno teraz znaleźć w sklepach proste, klasyczne rzeczy.
Tez nad tym ubolewam.
lotta6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 12:59   #444
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
W związku z tym, że trochę znam środowisko szafiarek (bardziej tych z kilkuletnim stażem) to wypowiem się w kwestii koślawych nóg Otóż ten układ ciała został kiedyś sklasyfikowany jako typowa postawa szafiarki - co było zabawą, ale jak się później okazało młodsze pokolenia zaadoptowały to całkiem na serio. I tak już chyba zostało.

Co do skarpetek i sandałów to nie jest to tak naprawdę niczym nowym. Na wybiegu pojawiło się już ok. 2 lata temu w pokazach jesienno-zimowych u wielu projektantów. Trochę czasu zajęła adaptacja tego trendu przez ulicę i już co najmniej od roku pojawia się tego coraz więcej i w coraz różniejszej formie. Oczywiście na razie w Polsce na ulicy jest tego stosunkowo niewiele, ale może tej jesieni Dlatego też tak bardzo zwraca to uwagę kiedy robią to szafiarki, bo tam tego jest najwięcej. Wychodzi im to różnie raz lepiej raz gorzej. Jednym się podoba a innym nie. Nie ma w tym niczego złego, bo moda to tylko zabawa i każdy interpretuje ją na swój sposób. Dodam tylko, że F&F w tym roku też proponuje na jesień sandały + skarpety.

Bardziej mnie rozwala zestaw : spódnica w kwiaty ( A albo obcisła mini), do tego kapelusz , koszula z podwiniętymi rękawami, trampki albo gladiatorki. Zacznę chyba liczyć ile dziennie widzę takich dziewczyn.
Dziękuję za wytłumaczenie

Nie mniej jednak dla mnie i postawa, i skarpetki są nieestetyczne i według mnie wyglądają po prostu okropnie.
(zresztą śmieszy mnie to, że facetów obrzuca się błotem gdy mają skarpetki do sandałów a dla pań to moda.. i nic złego)

Natomiast podany prze Ciebie zestaw. tak, jest powielany-szczególnie przez młode dziewczyny, jednak drażniące może być powielanie, nie wygląd/estetyka. Oczywiście dla moich oczu
masija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 13:15   #445
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
Dziękuję za wytłumaczenie

Nie mniej jednak dla mnie i postawa, i skarpetki są nieestetyczne i według mnie wyglądają po prostu okropnie.
(zresztą śmieszy mnie to, że facetów obrzuca się błotem gdy mają skarpetki do sandałów a dla pań to moda.. i nic złego)

Natomiast podany prze Ciebie zestaw. tak, jest powielany-szczególnie przez młode dziewczyny, jednak drażniące może być powielanie, nie wygląd/estetyka. Oczywiście dla moich oczu
Nie ma za co

Co do skarpetek i sandałów to tak naprawdę zależy to i od skarpetek i od sandałów i od reszty całego stroju. Najlepiej jak sandały są w takim samym kolorze jak sandały, ale co sprytniejsi w żonglowaniu mogą sobie pozwolić na bardziej ekstrawaganckie zestawy

Z kolei jeśli chodzi o te dziewczyny to efekt powielania spowodował, że i strój jest drażniący

Edytowane przez foxxxy
Czas edycji: 2010-08-04 o 13:16
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 13:26   #446
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Nie ma za co

Co do skarpetek i sandałów to tak naprawdę zależy to i od skarpetek i od sandałów i od reszty całego stroju. Najlepiej jak sandały są w takim samym kolorze jak sandały, ale co sprytniejsi w żonglowaniu mogą sobie pozwolić na bardziej ekstrawaganckie zestawy

Z kolei jeśli chodzi o te dziewczyny to efekt powielania spowodował, że i strój jest drażniący
Heh ja mimo wszystko zostaję przy swoim antyskarpetkowo-sandałkowym zdaniu

A powielenia? A w jakim ubiorze ich teraz nie ma:P
No ale taka uroda mody
masija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 16:11   #447
fashionaddicted
Zakorzenienie
 
Avatar fashionaddicted
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 8 160
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Ale to wynika z zasad pozowania - inaczej ustawia się modelki do magazynów dla kobiet a inaczej dla Panów.

Kiedy odbiorcą zdjęci ajet konieta - plecy zaokrąglone, ramione podciagnięte do góry - biust "schowany".

Kiedy odbiorcą jest mężczyzna - plecy wyprostowane, głowa wysoko, odrzucona lekko do tyłu, pierś do przodu.

No tak, to logiczne wytłumaczenie Ale mnie jako kobiety wcale nie podobają się zdjęcia większości modelek w magazynach o modzie. No i wątpię, że blogerki zdają sobie sprawę z takich zależności o jakich napisałaś
__________________
Krysia
fashionaddicted jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 10:37   #448
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
Heh ja mimo wszystko zostaję przy swoim antyskarpetkowo-sandałkowym zdaniu

A powielenia? A w jakim ubiorze ich teraz nie ma:P
No ale taka uroda mody
No i oczywiście masz prawo przy nim zostać. Jedni modą się nie interesują, inni interesują, ale nie zawsze na sobie testują a jeszcze inni próbują wszystkiego.

To prawda, że powieleń jest dużo, ale to również zależy od osoby. Zależy kto komu/czemu nadaje charakter. Ważne, żeby strój nas nie zdominował. Swoim ubraniom też można nadać swoje "ja" ( jeśli oczywiście się chce), można je traktować jako środek ekspresji, a można je po prostu nosić. I każda z tych opcji jest dobra. Możemy mieć ubrania, które zawsze będą się kojarzyły tylko z naszą osobą a możemy też codziennie dzięki ubraniom być codziennie kimś innym. To zależne od upodobań. Domyślam się jednak, że większość ludzi nie rozwodzi się codziennie nad takimi sprawami - i dobrze. W modzie zawsze może nas coś rozwalać u innych ludzi. Osobiście przyjmuję zasadę, że jak ktoś czuje się dobrze w tym co ma na sobie to i mnie to nie przeszkadza - ewentualnie uśmiecham się pod nosem(nie szyderczo ) tak jak nad tym zestawem koszula, kwiatki i kapello
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 12:15   #449
blackberry8
Zakorzenienie
 
Avatar blackberry8
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 787
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Mnie totalnie rozwala nieumiejętność dobrania stroju do swojej figury. Przecież każdy wie jak wygląda i mógłby innym oszczędzić widoku typu|: super obcisłe 'skórzane' legginsy, szeroka ale krótka bluzka odsłaniająca pupę, za małe buty z milionem pasków [stopa wygląda jak baleronik], wielka brokatowa torba a to wszystko w rozmiarze 38 na kobiecie 44.
Sama nosze większy rozmiar i wiem, że można się ładnie ubrać.
Taki zestaw jak wyżej opisałam widuję codziennie i zawsze mnie zwala z nóg.
Chyba muszę się przyzwyczaić
blackberry8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 12:31   #450
aleksandrajoanna
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 353
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez blackberry8 Pokaż wiadomość
Mnie totalnie rozwala nieumiejętność dobrania stroju do swojej figury. Przecież każdy wie jak wygląda i mógłby innym oszczędzić widoku typu|: super obcisłe 'skórzane' legginsy, szeroka ale krótka bluzka odsłaniająca pupę, za małe buty z milionem pasków [stopa wygląda jak baleronik], wielka brokatowa torba a to wszystko w rozmiarze 38 na kobiecie 44.
Sama nosze większy rozmiar i wiem, że można się ładnie ubrać.
Taki zestaw jak wyżej opisałam widuję codziennie i zawsze mnie zwala z nóg.
Chyba muszę się przyzwyczaić
Tak, masz rację. Strojem można zrobić z siebie piękność, jak i paszteta - i to w każdym rozmiarze.
aleksandrajoanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:59.