Zaginiona paczka z USA - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-02, 12:01   #61
Wronia3
Wtajemniczenie
 
Avatar Wronia3
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 586
Dot.: Zaginiona paczka z USA

Cytat:
Napisane przez jaglanka Pokaż wiadomość
A ja nadal czekam na swoją paczkę z iherb z 19.01. Nawet nie wiem do kogo się zwrócić. Inpost mówi, że nie obsługuje zagranicznych przesyłek. Jednak strach zamawiać z USA niby trochę taniej wychodzi niż w Polsce, ale jak się podsumuje ile paczek ginie, to ja już wolę w Polsce kupować, nawet drożej a bez stresu.
ja też czekam a swoją paczkę, ale raczej już jej nie zobaczymy... koleżanka zamawiała dużo po mnie i już dostała paczkę...

na jej paczce była naklejka że zwroty prosimy wysłać do firmy MIMI sp. z o.o. ul. Konduktorska 9 Warszawa - próbowałam odszukać taką firmę, bo pomyślałam że oni odsyłają do USA ale utknęłam bo nie potrafię dotrzeć do tej firmy...
__________________
"FITNESS ZMIENIA CIAŁO, ZUMBA® ZMIENIA TAKŻE DUSZĘ."
Wronia3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 12:38   #62
jaglanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 416
Dot.: Zaginiona paczka z USA

A ja głupia na 50$ sobie pozamawiałam różnych kosmetyków i suplementów. Nigdy już nic na iherb nie zamówie
jaglanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 14:00   #63
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: Zaginiona paczka z USA

Cytat:
Napisane przez Wronia3 Pokaż wiadomość
ja też czekam a swoją paczkę, ale raczej już jej nie zobaczymy... koleżanka zamawiała dużo po mnie i już dostała paczkę...

na jej paczce była naklejka że zwroty prosimy wysłać do firmy MIMI sp. z o.o. ul. Konduktorska 9 Warszawa - próbowałam odszukać taką firmę, bo pomyślałam że oni odsyłają do USA ale utknęłam bo nie potrafię dotrzeć do tej firmy...
a to nie była przypadkiem firma MMI na Konstruktorskiej klik
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 14:04   #64
Wronia3
Wtajemniczenie
 
Avatar Wronia3
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 586
Dot.: Zaginiona paczka z USA

Cytat:
Napisane przez KKZJ Pokaż wiadomość
a to nie była przypadkiem firma MMI na Konstruktorskiej klik
Co do ulicy masz rację [przekeciłam trochę] ale wydawało mi się że było MIMI ale mogłam się pomylić

Dziękuję CI bardzo zaraz naskrobię do nich maila, może to oni przekazują paczki z iherb dalej?
__________________
"FITNESS ZMIENIA CIAŁO, ZUMBA® ZMIENIA TAKŻE DUSZĘ."
Wronia3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 16:54   #65
lilianatoja2
Rozeznanie
 
Avatar lilianatoja2
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 562
Dot.: Zaginiona paczka z USA

Oglądam właśnie swoje pudełko - pędzelki zostały wysłane 10.02 o godz. 2:16PM. Ale na etykietce-znaczku, widnieje że opłata została pobrana zgodnie z umową InPost i nadano ją 22.02 (czyli najpierw one przychodzą do Warszawy, a stamtąd InPost rozsyła je na Polskę). Naklejki na pudełku mają mnóstwo kodów, jedne z iHerb i drugie już z Polski - także dziwne, że nie są notowane (to po co te kody?)

Edytowane przez lilianatoja2
Czas edycji: 2011-03-02 o 16:57
lilianatoja2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 18:51   #66
pati23
Raczkowanie
 
Avatar pati23
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 375
Dot.: Zaginiona paczka z USA

Cytat:
Napisane przez lilianatoja2 Pokaż wiadomość
Oglądam właśnie swoje pudełko - pędzelki zostały wysłane 10.02 o godz. 2:16PM. Ale na etykietce-znaczku, widnieje że opłata została pobrana zgodnie z umową InPost i nadano ją 22.02 (czyli najpierw one przychodzą do Warszawy, a stamtąd InPost rozsyła je na Polskę). Naklejki na pudełku mają mnóstwo kodów, jedne z iHerb i drugie już z Polski - także dziwne, że nie są notowane (to po co te kody?)
Lilianatoja2 czyli to zamówienie ci dzisiaj przyszło tak ? Ja też zamawiałam 10.02 i zaczynam się denerwować czy to w ogóle dojdzie do mnie. Troszkę bym się zdenerwowała bo zamówiłam 2 zestawy pędzli. A teraz właśnie odczytałam maila od iHerb:

"Dear Patrycja,
And thank you again for ordering from iHerb.
We sent you your order (#5540131-0) few weeks ago and would like to know the date you have received it.
If you have not received it yet, please let me know once you do.
Your feedback will allow us to offer faster shipping methods in the future while keeping it economical.
We appreciate your time. thank you

Jessica
iHerb Inc"

Chyba im trochę tych paczek ginie że tak pytają Dostała któraś z was takiego maila ? Zaraz im skrobnę odpowiedź, że jeszcze nie doszły. Ciekawe co odpiszą.
pati23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 21:16   #67
Wronia3
Wtajemniczenie
 
Avatar Wronia3
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 586
Dot.: Zaginiona paczka z USA

Ja do nich napisałam że moja przesyłka nie doszła i minęło już 6 tygodni... Oto co mi odpisali:

"
Dear Customer,

International mail postal service tracking numbers are not trackable – they are only a reference number.
(This service is also sometimes known as DHL Global.)

We apologize for the unusual delay in receiving your order. Unfortunately since International Airmail packages are not trackable we are unable to see the current status of your package. It is very possible that your package has been delayed by customs, had unforeseen issues with your postal service, or has even been returned to us due to a problem with delivery. It is not unheard of for a package to take as much as 6 weeks to be delivered. We thank you for your patience.

Please understand that this package is NOT insured.

Thank you for your patience and understanding and for shopping with us!"





Czyli mnie zbyli tak?
__________________
"FITNESS ZMIENIA CIAŁO, ZUMBA® ZMIENIA TAKŻE DUSZĘ."
Wronia3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-03, 10:05   #68
jaglanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 416
Dot.: Zaginiona paczka z USA

Wronia najwyraźniej tak. Ja już nic na iherb nie zamówię. Dla mnie to bardzo podejrzane, żeby nagle tyle paczek nie doszło. Przecież EDM też wysyłał nierejestrowane przesyłki, a bardzo rzadko zdarzały się zaginięcia. A jeśli tak, to firma brała to na siebie i ponownie wysyłała towar.
jaglanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 11:19   #69
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Zaginiona paczka z USA

Dziś dostałam info, że moje zamówienie z iHerb zostało wysłane, ciekawe czy dojdzie. Ostatnio zrezygnowałam całkowicie z zamówień zza granicy, straciłam mnóstwo kasy, a i niektóre Wizażanki też
Dostałam niezły opierdziel od pracownika poczty, za to, że podejrzewam kogoś o kradzież, ale to jest po prostu niewiarygodne. Ażeby komuś łapa uschła
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 11:30   #70
jaglanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 416
Dot.: Zaginiona paczka z USA

coldold trzymam kciuki, może Tobie się poszczęści i paczuszka dojdzie
jaglanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 11:35   #71
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Zaginiona paczka z USA

Cytat:
Napisane przez jaglanka Pokaż wiadomość
coldold trzymam kciuki, może Tobie się poszczęści i paczuszka dojdzie
Na szczęście ze zniżką zapłaciłam coś ok. 30 zł. więc jakby co... no ale lepiej żeby nic.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-03, 13:59   #72
lilianatoja2
Rozeznanie
 
Avatar lilianatoja2
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 562
Dot.: Zaginiona paczka z USA

Cytat:
Napisane przez pati23 Pokaż wiadomość
Lilianatoja2 czyli to zamówienie ci dzisiaj przyszło tak ? Ja też zamawiałam 10.02 ...
Nie, dostałam w zeszłym tygodniu - chyba we czwartek
lilianatoja2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 15:11   #73
pati23
Raczkowanie
 
Avatar pati23
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 375
Dot.: Zaginiona paczka z USA

Cytat:
Napisane przez lilianatoja2 Pokaż wiadomość
Nie, dostałam w zeszłym tygodniu - chyba we czwartek
No to mnie nie pocieszyłaś pewnie będę 45 zł w plecy a najgorsze że będę musiała się rozglądnąć za pędzlami a strasznie mi się nie chce....
pati23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 15:54   #74
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Zaginiona paczka z USA

Cytat:
Napisane przez jaglanka Pokaż wiadomość
Wronia najwyraźniej tak. Ja już nic na iherb nie zamówię. Dla mnie to bardzo podejrzane, żeby nagle tyle paczek nie doszło. Przecież EDM też wysyłał nierejestrowane przesyłki, a bardzo rzadko zdarzały się zaginięcia. A jeśli tak, to firma brała to na siebie i ponownie wysyłała towar.
ja zamówienia z iHerba składałam 4 razy. 3 paczki dostałam, jedna już chyba nie przyjdzie, bo wczoraj dostałam taką, którą zamawiałam 2 tygodnie później
Ja myślę, że problem zaginionych paczek dotyczy głównie Polski, bo przeglądając różne fora i blogi, a także komentarze pod produktami (wbrew pozorom nie wszystkie dotyczą samego kosmetyku, ale też wysyłki), właściwie wszystkie mówią o błyskawicznej wysyłce i szybkim dotarciu paczki.. Więc to raczej nie wina iHerba, a raczej naszego polskiego doręczyciela tych przesyłek (którym nie jest Poczta Polska tym razem)
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 16:16   #75
anonyme
Zadomowienie
 
Avatar anonyme
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 636
Dot.: Zaginiona paczka z USA

Cytat:
Napisane przez jaglanka Pokaż wiadomość
A ja nadal czekam na swoją paczkę z iherb z 19.01. Nawet nie wiem do kogo się zwrócić. Inpost mówi, że nie obsługuje zagranicznych przesyłek. Jednak strach zamawiać z USA niby trochę taniej wychodzi niż w Polsce, ale jak się podsumuje ile paczek ginie, to ja już wolę w Polsce kupować, nawet drożej a bez stresu.
Cytat:
Napisane przez Wronia3 Pokaż wiadomość
ja też czekam a swoją paczkę, ale raczej już jej nie zobaczymy... koleżanka zamawiała dużo po mnie i już dostała paczkę...

na jej paczce była naklejka że zwroty prosimy wysłać do firmy MIMI sp. z o.o. ul. Konduktorska 9 Warszawa - próbowałam odszukać taką firmę, bo pomyślałam że oni odsyłają do USA ale utknęłam bo nie potrafię dotrzeć do tej firmy...
Cytat:
Napisane przez Wronia3 Pokaż wiadomość
Ja do nich napisałam że moja przesyłka nie doszła i minęło już 6 tygodni... Oto co mi odpisali:

"
Dear Customer,

International mail postal service tracking numbers are not trackable – they are only a reference number.
(This service is also sometimes known as DHL Global.)

We apologize for the unusual delay in receiving your order. Unfortunately since International Airmail packages are not trackable we are unable to see the current status of your package. It is very possible that your package has been delayed by customs, had unforeseen issues with your postal service, or has even been returned to us due to a problem with delivery. It is not unheard of for a package to take as much as 6 weeks to be delivered. We thank you for your patience.

Please understand that this package is NOT insured.

Thank you for your patience and understanding and for shopping with us!"





Czyli mnie zbyli tak?
Moja też niestety zaginęła
I odpisali mi to samo.

Mam wrażenie, że to InPost zawalił

Edytowane przez anonyme
Czas edycji: 2011-03-03 o 16:18
anonyme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 16:41   #76
Wronia3
Wtajemniczenie
 
Avatar Wronia3
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 586
Dot.: Zaginiona paczka z USA

Cytat:
Napisane przez anonyme Pokaż wiadomość
Moja też niestety zaginęła
I odpisali mi to samo.

Mam wrażenie, że to InPost zawalił
pisałam maila do tej firmy MMI której adres znalazłam na przesyłce koleżanki, pytałam czy współpracują ze sklepem iHerb, oto co mi Pani odpisała:

"Bezposrednio nie współpracujemy z takim sklepem, ale wysyłamy listy zagraniczne dla DHL, który zleca nam różne wysyłki nadawców zagranicznych.Obsługujemy też dla nich zwroty."


__________________
"FITNESS ZMIENIA CIAŁO, ZUMBA® ZMIENIA TAKŻE DUSZĘ."
Wronia3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 16:57   #77
anonyme
Zadomowienie
 
Avatar anonyme
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 636
Dot.: Zaginiona paczka z USA

Cytat:
Napisane przez Wronia3 Pokaż wiadomość
pisałam maila do tej firmy MMI której adres znalazłam na przesyłce koleżanki, pytałam czy współpracują ze sklepem iHerb, oto co mi Pani odpisała:

"Bezposrednio nie współpracujemy z takim sklepem, ale wysyłamy listy zagraniczne dla DHL, który zleca nam różne wysyłki nadawców zagranicznych.Obsługujemy też dla nich zwroty."


Hmm, to może by się z DHL skontaktować
Na ich stronie można sprawdzić przesyłkę wpisując nr, ale ten, który dostałam w mailu od iherb po wysłaniu nie pasuje (tzn. komunikat "Brak danych dla tego numeru przesyłki"), ale nie wiem czy to o ten nr chodzi.
anonyme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-04, 09:04   #78
pati23
Raczkowanie
 
Avatar pati23
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 375
Dot.: Zaginiona paczka z USA

Odpisałam iHerb, że jeszcze nie otrzymałam mojego zamówienia i tracę nadzieję na to że w ogóle dojdą, a oni mi wczoraj przysyłają takiego maila:

"Dear iHerb Customer,

We invite you to rate and review the products you ordered from us on [February 10, 2011 01:03] by clicking on the following URL:
tu był link do mojego zamówienia

Your input will enable all of us to make smarter product choices.

Sincerely,

iHerb Management."

No chyba mnie szlag trafi Jak mam oceniać coś czego kurcze nie mam. Ehhhh.....
pati23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-04, 14:28   #79
lilianatoja2
Rozeznanie
 
Avatar lilianatoja2
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 562
Dot.: Zaginiona paczka z USA

Cytat:
Napisane przez pati23 Pokaż wiadomość
Odpisałam iHerb, że jeszcze nie otrzymałam mojego zamówienia i tracę nadzieję na to że w ogóle dojdą, a oni mi wczoraj przysyłają takiego maila:

No chyba mnie szlag trafi Jak mam oceniać coś czego kurcze nie mam. Ehhhh.....
To było wysyłane z automatu, bo ja tez dostała wczoraj. Zatem nie odniesli się jeszcze do tego co im napisałaś - napisz jeszcze raz .
Może takie bombardowanie ich wiadomościami z Polski sprawi, że zmienią dostarczyciela i w końcu paczki przestaną ginąć
lilianatoja2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-04, 16:39   #80
pati23
Raczkowanie
 
Avatar pati23
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 375
Dot.: Zaginiona paczka z USA

Cytat:
Napisane przez lilianatoja2 Pokaż wiadomość
To było wysyłane z automatu, bo ja tez dostała wczoraj. Zatem nie odniesli się jeszcze do tego co im napisałaś - napisz jeszcze raz .
Może takie bombardowanie ich wiadomościami z Polski sprawi, że zmienią dostarczyciela i w końcu paczki przestaną ginąć
Wiem, że jeden mail z drugim nic wspólnego nie mają ale poprostu rozśmieszył mnie ten paradoks. Jak w przyszłym tygodniu te pędzle nie przyjdą to wysmaruje im jeszcze jednego maila. Ale trzymajcie kciuki żeby jednak odnalazły drogę do mojego domku
pati23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-04, 16:54   #81
anonyme
Zadomowienie
 
Avatar anonyme
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 636
Dot.: Zaginiona paczka z USA

Cytat:
Napisane przez pati23 Pokaż wiadomość
Wiem, że jeden mail z drugim nic wspólnego nie mają ale poprostu rozśmieszył mnie ten paradoks. Jak w przyszłym tygodniu te pędzle nie przyjdą to wysmaruje im jeszcze jednego maila. Ale trzymajcie kciuki żeby jednak odnalazły drogę do mojego domku
Pewnie odpiszą Ci to co nam, że to była przesyłka nieubezpieczona, więc...
anonyme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-04, 17:07   #82
jaglanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 416
Dot.: Zaginiona paczka z USA

Dziewczyny dziwna sprawa z tymi przesyłkami z iHerb. Moja znajoma też zamawiała tam różne rzeczy i podobno raz przywiózł jej inPost i pracownik ją z dowodu spisywał i kazał podpisać, że dostarczył a za drugim razem przesyłka była na poczcie i nic nie musiała podpisywać.
jaglanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 12:36   #83
nie_ma_mnie
Rozeznanie
 
Avatar nie_ma_mnie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: jestem w PRL-u
Wiadomości: 813
Dot.: Zaginiona paczka z USA

Cytat:
Napisane przez pati23 Pokaż wiadomość
Odpisałam iHerb, że jeszcze nie otrzymałam mojego zamówienia i tracę nadzieję na to że w ogóle dojdą, a oni mi wczoraj przysyłają takiego maila:

"Dear iHerb Customer,

We invite you to rate and review the products you ordered from us on [February 10, 2011 01:03] by clicking on the following URL:
tu był link do mojego zamówienia

Your input will enable all of us to make smarter product choices.

Sincerely,

iHerb Management."

No chyba mnie szlag trafi Jak mam oceniać coś czego kurcze nie mam. Ehhhh.....
Lol może oni są jacyś niedorozwinięci

A DHL coś odpowiedziało w bezpośrednim kontakcie? Bo jak MMi obsługuje zwroty, to może coś wiedzą? Chodzi mi o to, żeby kogoś pociągnąć za język.

Edytowane przez nie_ma_mnie
Czas edycji: 2011-03-10 o 12:50
nie_ma_mnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 12:42   #84
Wronia3
Wtajemniczenie
 
Avatar Wronia3
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 586
Dot.: Zaginiona paczka z USA

Dziś mija 7 tygodni od zamówienia przeze mnie pędzli na iHerb. Paczka już nie dojdzie. No trudno, nigdy więcej nic tam nie zamówię.
__________________
"FITNESS ZMIENIA CIAŁO, ZUMBA® ZMIENIA TAKŻE DUSZĘ."
Wronia3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 17:20   #85
jaglanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 416
Dot.: Zaginiona paczka z USA

Wronia u mnie też 7 tygodni :/
jaglanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 21:07   #86
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: Zaginiona paczka z USA

Cytat:
Napisane przez Wronia3 Pokaż wiadomość
Dziś mija 7 tygodni od zamówienia przeze mnie pędzli na iHerb. Paczka już nie dojdzie. No trudno, nigdy więcej nic tam nie zamówię.
Cytat:
Napisane przez jaglanka Pokaż wiadomość
Wronia u mnie też 7 tygodni :/
Moje pędzelki wysłane 20 stycznia też nie dotarły
A tak na nie czekałam..
No nic.. Skrobnę im maila żeby wiedzieli, że kolejna paczka nie doszła, ale na nic nie liczę..

edit: Wysłałam maila a już po paru minutach miałam odpowiedź.. Identyczną jak ta Wroni.. Szablon.. Grr.. Może to nie wina iHerb ale i tak wkurza mnie taka sytuacja.. Płacisz za towar i wysyłkę a paczki niet..
__________________
WYMIANKA

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!

Edytowane przez Yasinisi
Czas edycji: 2011-03-10 o 21:34
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 15:58   #87
jaglanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 416
Dot.: Zaginiona paczka z USA

Bardzo podejrzane, że już 3 paczka z 20 stycznia nie doszła
jaglanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 16:09   #88
anonyme
Zadomowienie
 
Avatar anonyme
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 636
Dot.: Zaginiona paczka z USA

Moja również.
anonyme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 16:16   #89
jaglanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 416
Dot.: Zaginiona paczka z USA

A też zamawiałaś 20.01?
jaglanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 16:27   #90
anonyme
Zadomowienie
 
Avatar anonyme
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 636
Dot.: Zaginiona paczka z USA

Cytat:
Napisane przez jaglanka Pokaż wiadomość
A też zamawiałaś 20.01?
Tak
anonyme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:15.