GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-12, 18:39   #1201
reykjaviczanka
Raczkowanie
 
Avatar reykjaviczanka
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: RVK
Wiadomości: 173
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Ja postanowiłam testować kosmetyki do twarzy pojedynczo, chyba łatwiej wtedy ocenić co pasuje a co nie, po czym widac najlepsze efekty. Mi również bardzo podoba się krem Sanoflore, pięknie pachnie i ładnie nawilża, żadnych podrażnień. Pewnie wrócę do niego
Próbowałam również masła Pat&Rub, przy pierwszym kontakcie spodobał mi się zapach, ale szybko okazało się że to nie dla mnie. Bardzo irytujący. I jak wcześniej napisano, nie ma jakiś specjalnie nawilżających właściwości, bez rewelacji.
__________________
reykjaviczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 19:01   #1202
KoralM
Raczkowanie
 
Avatar KoralM
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 360
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

mnie za to bardzo podoba się masło do ciała Pat i Rub( zapach uwielbiam, nie jest ciężkie jak typowe masło ), maseczka dermalogici( czy jakoś tak), krem Sanoflore. Pomadkę mam czerwoną i na początku myślałam żeby ją oddac ale posłuchałam rady jednej z wizażanek i poprostu nakładam bardzo mało i ją rozcieram. Taki efekt mi odpowiada A olejek Galenica? Muszę nałożyć dwukrotnie żeby poradził sobie z makijażem. A po jego użyciu przez pół godziny świat przesłania mi mgła... Tak więc dla mnie jest to najsłabszy produkt z boxa ...
Ale to tylko pokazuje, że każdy ma inny gust i inne potrzeby
KoralM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 20:01   #1203
Make_up_Mouse
Zadomowienie
 
Avatar Make_up_Mouse
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 691
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Zgadzam się z tym, co napisała jedna z Wizażanek kilka postów wyzej - ja tez nie uważam Kryolana za markę luksusową... Pod żadnym względem. Ani cenowo, ani jakosciowo. Marka kojarzy mi się głównie z czasem, kiedy uczyłam się w szkole charakteryzacji i Kryolan był jedną z najczęściej kupowanych przez nas firm, bo to marka dla charakteryzatorów i wizażystów, z załozenia i ofertowo. Być może są osoby, które lubią Kryolan na co dzień i stosuja w codziennym makijażu, ale ja raczej dziękuję.
Luksusowy produkt do makijażu to marki górnopółkowe typu Dior, Chanel, Lancome, YSL itp. A ja chętnie popróbowałabym np. Bobbi Brown czy Smashboxa, NARS, Helena Rubinstein - takie miniatury najchętniej widziałabym w Glossybox.
Make_up_Mouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 22:00   #1204
justkax3
Rozeznanie
 
Avatar justkax3
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 636
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez Make_up_Mouse Pokaż wiadomość
Zgadzam się z tym, co napisała jedna z Wizażanek kilka postów wyzej - ja tez nie uważam Kryolana za markę luksusową... Pod żadnym względem. Ani cenowo, ani jakosciowo. Marka kojarzy mi się głównie z czasem, kiedy uczyłam się w szkole charakteryzacji i Kryolan był jedną z najczęściej kupowanych przez nas firm, bo to marka dla charakteryzatorów i wizażystów, z załozenia i ofertowo. Być może są osoby, które lubią Kryolan na co dzień i stosuja w codziennym makijażu, ale ja raczej dziękuję.
Luksusowy produkt do makijażu to marki górnopółkowe typu Dior, Chanel, Lancome, YSL itp. A ja chętnie popróbowałabym np. Bobbi Brown czy Smashboxa, NARS, Helena Rubinstein - takie miniatury najchętniej widziałabym w Glossybox.
Ja również, ale chyba jednak te pudełka nie pociągają mnie aż tak, więc dziś zrezygnowałam. Krem Sanoflore fajny, choć trzeba uważać, żeby nie nałożyć go za dużo, bo wtedy długo się wchłania i twarz jakby się "poci", po prostu czuć go na twarzy. Mnie trochę irytuje jego zapach, strasznie intensywny, ale na twarzy na szczęście nie utrzymuje się zbyt długo. Myślę, że zostanę z nim na dłużej, a sama próbka wystarczy mi na pewno na 2 tygodnie, jak nie więcej. Co do Pat&Rub - nie próbowałam go jeszcze, ale ten zapach jest dla mnie straszny. Nie wiem, czy chciałabym czuć go ciągle na skórze, bo jest dla mnie tak nachalny, że aż nie do wytrzymania. Może na stopy, albo na nogi.
Dermalogica Multivitamin Thermafoliant to jest w ogóle dla mnie dziwny produkt. Mam 19 lat, więc nie rozumiem dlaczego znalazł się w moim pudełeczku, gdyż jest to seria Age Smart dla skóry dojrzałej . Nawet jeśli okaże się dobry dla mojej skóry, to szkoda że nie uwzględniono moich potrzeb, przecież mogłam dostać np. produkt do ust. Maseczka zresztą też jest dla dojrzałej.
__________________
"Kocham kiedy obsypujesz mnie pocałunkami,
Nie do opisania jest uczucie między nami."
justkax3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 22:16   #1205
reykjaviczanka
Raczkowanie
 
Avatar reykjaviczanka
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: RVK
Wiadomości: 173
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez justkax3 Pokaż wiadomość
Pat&Rub - nie próbowałam go jeszcze, ale ten zapach jest dla mnie straszny. Nie wiem, czy chciałabym czuć go ciągle na skórze, bo jest dla mnie tak nachalny, że aż nie do wytrzymania. Może na stopy, albo na nogi.
Ja właśnie na nogi go stosuję, i to na krótko przed wyjściem z domu więc z zapachem mam nieduży kontakt. Tyle dobrze, że masło się stosunkowo szybko wchłania.
__________________
reykjaviczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 22:34   #1206
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez Make_up_Mouse Pokaż wiadomość
Zgadzam się z tym, co napisała jedna z Wizażanek kilka postów wyzej - ja tez nie uważam Kryolana za markę luksusową... Pod żadnym względem. Ani cenowo, ani jakosciowo. Marka kojarzy mi się głównie z czasem, kiedy uczyłam się w szkole charakteryzacji i Kryolan był jedną z najczęściej kupowanych przez nas firm, bo to marka dla charakteryzatorów i wizażystów, z załozenia i ofertowo. Być może są osoby, które lubią Kryolan na co dzień i stosuja w codziennym makijażu, ale ja raczej dziękuję.
Luksusowy produkt do makijażu to marki górnopółkowe typu Dior, Chanel, Lancome, YSL itp. A ja chętnie popróbowałabym np. Bobbi Brown czy Smashboxa, NARS, Helena Rubinstein - takie miniatury najchętniej widziałabym w Glossybox.
sie zgodzę sie Ja też chcę miniaturki do makijażu tych marek, które wskazałaś. Pełnowymiarowej, czerwonej pomadzie Kryolana mówię stanowcze i zdecydowane - nie Mama ją nosi ale też niezbyt zadowolona jest.
Ja o tym olejku - zmywaczu do twarzy zupełnie zapomniałam Stoi na półce w łazience i nie wiem na co czeka. Zaraz wezmę do w obroty i obadam czy i jak to w ogóle działa.
Piling dermalogiki wymiata, balsam do ust też niczego sobie. Zgadzam się, że balsam od pani Rusin ma zbyt intensywny zapach. Masakruje zmysł węchu po prostu, zwłaszcza jak kto z bardziej wyczulonym nosem się urodził (jak np. autorka tego posta). No istna mordęga

Ten box podoba mi się bardziej niż poprzedni (w sumie to nie wiem czemu ). Następny też czapnę
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-13, 10:50   #1207
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Dla mnie najlepszą rzeczą w tym pudełku jest czerwona pomadka Kryolana. Nakładam ją opuszkiem palca, mało i delikatnie wklepując. Daje bardzo ładny efekt. Cieszę się, bo zawsze chciałam mieć klasycznie czerwoną pomadkę, jednak jakoś nigdy się nie zdecydowałam na jej kupno. To sama do mnie przyszła

Olejek myjący - nie dotykam nim oczu, do tego mam micel, ale do pozostałej części twarzy nie mam zastrzeżeń, sprawdzam za każdym razem i dobrze zmywa moje kremy bb, pudry, róż itp. Nie wiem, dlaczego tak narzekacie, że macie młodą cerę, a on dla dojrzałej. To, że dla dojrzałej, to krzywdy Wam nie zrobi, skóra sobie weźmie, co jej potrzeba (chociaż na skórze to on krótko raczej jest).

Masło Pat&Rub - nie lubię kosmetyków tej marki, tak samo, jak nie lubię osobowości Kingi Rusin. I nic mnie do niej i do tych kosmetyków nie przekona, chyba, że naprawdę cuda będą robiły. Jak na razie, to głównie mi śmierdzi to masło, ma tak intensywny zapach - i to ma być ekologiczny krem??? Ja się pytam w którym miejscu?? Próbowałam smarować ręce, ale poszłam zmyć, bo ten zapach mi przeszkadzał.. będę miała problem z wykorzystaniem tego masła.

Maseczka Dermalogiki - mam mieszane uczucia, jak tylko wyleczę brodę z wyprysków, które pojawiły się po dniu jej użycia, spróbuję jeszcze raz. Chyba nie będzie to szybko, bo u mnie jakoś ostatnio długo się cera leczy, ale muszę mieć pewność, co mnie zmasakrowało

Maseczki Sanoflore nie używałam jeszcze...
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-13, 14:48   #1208
Myrtille8
Raczkowanie
 
Avatar Myrtille8
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 216
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Ja również zrezygnowałam i myślę że na długi czas dam sobie spokój z pudełkami, wolę iść i wydać te 50zł i mieć pewność że kosmetyk mi się przyda.
Co do zawartości kwietniowego glossybox to niestety żaden kosmetyk nie przypadł mi do gustu.
Krem Sanoflore za słabo nawilża, w moim odczuciu w ogóle, plus za ładny miodowo-kwiatowy zapach.
Olejek Galenic do zmywania oczu się nie nadaje,a ja tylko używam kredki więc więcej nie mam co zmywać z twarzy.
Maseczka Dermalogica ładnie nawilża, ale szczypie zaraz po nałożeniu, więc po jakiś 3 minutach muszę ją zmyć.
Masło pat&rub nie wypróbuje gdyż sam zapach mnie odrzuca, jest za bardzo intensywny.
Pomadka w ogóle nie mój kolor, jak się umaluję to wyglądam jak joker z batmana
Aqua slim od razu wyrzuciłam, bo mam anemie i muszę przybrać na wadze.
Podsumowując to oczywiście wyłącznie moje zdanie i nie chcę nikogo urazić, nawet gdybym trafiła z jakimś kosmetykiem to uważam że ta zawartość nie jest warta tych pieniędzy, a płacenie za próbki 50zł to przesada, wiem że szminka jest pełno wymiarowa ale przy takim kolorze jest dla mnie bezużyteczna.
Myrtille8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 07:22   #1209
anytsuj
Zadomowienie
 
Avatar anytsuj
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: morza szum, ptaków śpiew
Wiadomości: 1 090
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

mi osobiście z kwietniowego boxa podoba się tylko olejek ja mam bardzo suchą skórę i u mnie się sprawdza na pewno kupię pełnowymiarowe opakowanie. Zgadzam się z dziewczynami, że w GB nie ma luksusowych produktów. Wczoraj w douglasie przy zakupie pudru dostałam mnóstwo próbek przy których GB się niestety chowa.Mówię o kwietniowym, bo być może w maju zostaniemy pozytywnie zaskoczone
anytsuj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 11:38   #1210
justkax3
Rozeznanie
 
Avatar justkax3
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 636
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez anytsuj Pokaż wiadomość
mi osobiście z kwietniowego boxa podoba się tylko olejek ja mam bardzo suchą skórę i u mnie się sprawdza na pewno kupię pełnowymiarowe opakowanie. Zgadzam się z dziewczynami, że w GB nie ma luksusowych produktów. Wczoraj w douglasie przy zakupie pudru dostałam mnóstwo próbek przy których GB się niestety chowa.Mówię o kwietniowym, bo być może w maju zostaniemy pozytywnie zaskoczone
Na jaką kwotę robiłaś zakupy, że dostałaś tyle próbek? ja jeśli zostawiam tam 100 zł i mam karte klienta to i tak dostaję może jedną próbkę, maksymalnie dwie, czy to w Radomiu, czy w Złotych Tarasach/Arkadii ;/
__________________
"Kocham kiedy obsypujesz mnie pocałunkami,
Nie do opisania jest uczucie między nami."
justkax3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 13:08   #1211
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez justkax3 Pokaż wiadomość
Na jaką kwotę robiłaś zakupy, że dostałaś tyle próbek? ja jeśli zostawiam tam 100 zł i mam karte klienta to i tak dostaję może jedną próbkę, maksymalnie dwie, czy to w Radomiu, czy w Złotych Tarasach/Arkadii ;/
Justka ja mam identycznie a zakupy robię w Galerii Krakowskiej
__________________
Go Vegetarian



Edytowane przez Jula84
Czas edycji: 2012-04-15 o 15:39
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-14, 19:10   #1212
miss_dior
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 356
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Zakochałam się w kremie Sanoflore Już od jakiegoś czasu byłam ciekawa tej firmy i cieszę się, że mogę przetestować

A masło Pat and Rub rzeczywiście nieźle capi

A ten Aquaslim to totalna porażka. Sprawia, że woda jest słodka w smaku. Helo! Jak człowiek chce się zdrowo odżywiać, to właśnie musi odzwyczajać podniebienie od cukru, a nie wlewać w siebie wodę słodzoną fruktozą i sztucznymi słodzikami W ogóle to nie powinno było się znaleźć w pudełku, które ma zawierać "luksusowe" produkty. Dość, że reklamy i gazety wbijają kobietom do głowy, że muszą się odchudzać, niezależnie ile ważą, bo zawsze można mniej
miss_dior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 20:04   #1213
anytsuj
Zadomowienie
 
Avatar anytsuj
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: morza szum, ptaków śpiew
Wiadomości: 1 090
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez justkax3 Pokaż wiadomość
Na jaką kwotę robiłaś zakupy, że dostałaś tyle próbek? ja jeśli zostawiam tam 100 zł i mam karte klienta to i tak dostaję może jedną próbkę, maksymalnie dwie, czy to w Radomiu, czy w Złotych Tarasach/Arkadii ;/
puder kosztował 229 zł, ale ja jestem stałą klientką w D. i panie mi zawsze bardzo chętnie dają próbki do przetestowania, bo wiedzą, że i tak wrócę po coś
anytsuj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 20:13   #1214
justkax3
Rozeznanie
 
Avatar justkax3
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 636
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez anytsuj Pokaż wiadomość
puder kosztował 229 zł, ale ja jestem stałą klientką w D. i panie mi zawsze bardzo chętnie dają próbki do przetestowania, bo wiedzą, że i tak wrócę po coś
ahaaa, no to chyba, że Cię znają już z widzenia bo ja się jeszcze z taką życzliwością w Douglasie czy Sephorze nie spotkałam

---------- Dopisano o 21:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
Justka ja mam identycznie a zakupy robię w Galerii Krakowskiej
No właśnie, stąd moje zdziwienie
__________________
"Kocham kiedy obsypujesz mnie pocałunkami,
Nie do opisania jest uczucie między nami."
justkax3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 20:46   #1215
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez miss_dior Pokaż wiadomość
Zakochałam się w kremie Sanoflore Już od jakiegoś czasu byłam ciekawa tej firmy i cieszę się, że mogę przetestować
:
Dla zainteresowanych taka ciekawostka - Sanoflore to L'oreal
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 21:47   #1216
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Dla zainteresowanych taka ciekawostka - Sanoflore to L'oreal
Owszem, choć to nie L'oreal założyło Sanoflore. Kupili istniejącą, certyyfikowaną eko firmę (istniejąca od 1972 roku) w 2006 - tak dla ciekawskich
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 07:41   #1217
anytsuj
Zadomowienie
 
Avatar anytsuj
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: morza szum, ptaków śpiew
Wiadomości: 1 090
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez justkax3 Pokaż wiadomość
ahaaa, no to chyba, że Cię znają już z widzenia bo ja się jeszcze z taką życzliwością w Douglasie czy Sephorze nie spotkałam
u mnie w Douglasie panie znają stałe klientki, bo mieszkam w mieście 100 tys. więc nie ma porównania do duzych miast, ale nie za każdym razem mam tak różowo
anytsuj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 14:02   #1218
reykjaviczanka
Raczkowanie
 
Avatar reykjaviczanka
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: RVK
Wiadomości: 173
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez miss_dior Pokaż wiadomość
A ten Aquaslim to totalna porażka.
Ja od razu odłożyłam pudełko Aquaslim na bok. Nie popieram takich specyfików i nie chcę nawet ich próbować I mam nadzieję, że podobne produkty nie będą się w boxach pojawiać, nawet jako gratisy.
__________________
reykjaviczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 14:42   #1219
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez reykjaviczanka Pokaż wiadomość
Ja od razu odłożyłam pudełko Aquaslim na bok. Nie popieram takich specyfików i nie chcę nawet ich próbować I mam nadzieję, że podobne produkty nie będą się w boxach pojawiać, nawet jako gratisy.
Ja trzymam kciuki za jakiś lakier do paznokci w następnym Glossy... to co, że mam ich całą półeczę, chce lakier!
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-15, 15:13   #1220
miss_dior
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 356
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Ja chcę perfumy!
I coś z najwyższej półki.
miss_dior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 15:40   #1221
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Kurcze muszę z pokorą wycofać moją negatywną opinię o Douglasie i tych próbkach...
Kupiłam dzis podkład YSL i dostałam też pełno różnych próbek (m.in miniaturę kompaktu Diora Diorskin 3g, podczas gdy pełnowymiarowy produkt ma 10g!!!)


Przepraszam za offtop

Co do Glossy'ego - mnie najbardziej zależy na pielęgnacji, więc z tego najbardziej się ucieszę. Mam nadzieję, że w następnym pudełku pełnowymiarowy produkt będzie własnie pielęnacyjny...
__________________
Go Vegetarian


Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 18:27   #1222
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Każdy chce coś innego i jak oni mają nam dogodzić?
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 18:39   #1223
miss_dior
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 356
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez naila Pokaż wiadomość
Każdy chce coś innego i jak oni mają nam dogodzić?
personalizując zawartość pudełek
miss_dior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 06:41   #1224
Selina
Zadomowienie
 
Avatar Selina
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: czwartorzęd :)
Wiadomości: 1 134
GG do Selina
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Jak myślicie, czy w tym tygodniu będzie kissbox??

Ok, żartowałam , na fb siedzą cicho i może liczą na to, że jak napiszą "jutro wysyłamy pudełka" to wszyscy będą szczęśliwi i zapomną o tym, co było wcześniej. Ja czekam na zwrot kasy na 3-miesięczną subskrypcję. Ciekawe, kiedy się doczekam.
Selina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 07:59   #1225
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
Kurcze muszę z pokorą wycofać moją negatywną opinię o Douglasie i tych próbkach...
Kupiłam dzis podkład YSL i dostałam też pełno różnych próbek (m.in miniaturę kompaktu Diora Diorskin 3g, podczas gdy pełnowymiarowy produkt ma 10g!!!)
To ja jeszcze pociągnę offtop A w którym Douglasie tyle dostałaś?? I z kartą czy bez karty?

A w temacie glossy - mnie się ten aqua slim coś tam też nie bardzo podoba. W sumie to w ogóle pierwszy GB podobał mi się bardziej
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 14:28   #1226
jolkag78
Zakorzenienie
 
Avatar jolkag78
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 6 556
Send a message via Skype™ to jolkag78
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez Kumiho Pokaż wiadomość
Ja trzymam kciuki za jakiś lakier do paznokci w następnym Glossy... to co, że mam ich całą półeczę, chce lakier!
ja tez bym chciała lakier
Cytat:
Napisane przez Selina Pokaż wiadomość
Jak myślicie, czy w tym tygodniu będzie kissbox??

.
raczej wątpię... ja subskrypcji nie wycofuję... Zostały mi jeszcze 3 pudełka, jesli w ogóle one będą, bo nie odzywa sie team kissa na FB
Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
To ja jeszcze pociągnę offtop A w którym Douglasie tyle dostałaś?? I z kartą czy bez karty?
ja wczoraj za zakupy w Douglasie na 50 zł dostałam spora próbkę Estee Lauder, perfumki meskie mercedes benz, próbke w saszetce Loreal i próbke kremu AA dla mężczyzn.... nie pomijam faktu, ze własnie mój TŻ był przy kasie W Zielonej Górze

Dostałam wczoraj maila, ze beda niedługo pobierac pieniążki za glossy jak to wszystko ładnie i sprawnie idzie
__________________
19.08.2011 Nasze nowe życie
Bloguję sobie
jolkag78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 19:22   #1227
miss_dior
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 356
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

A ja będę nudna i wrócę do kwestii "luksusowości" produktów w Glossyboxie.

O ile pierwsze pudełko rzeczywiście było luksusowe (a mnie ominęło ), niestety większość zawartości kwietniowego GB to nie są marki luksusowe (Sanoflore, Pat&Rub, Kryolan). Jak tak sobie patrzę na zawartość np. wersji brytyjskiej czy francuskiej, to sie trochę martwię, czy z polskim GB nie będzie tak, jak to ze wszystkim, co robione na wschodni rynek: gorsze, niższych lotów, po prostu kiepskie.

No ale może to tylko ten kwietniowy box był taki.
miss_dior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 20:34   #1228
reykjaviczanka
Raczkowanie
 
Avatar reykjaviczanka
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: RVK
Wiadomości: 173
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Właśnie popatrzyłam jakie firmy 'współpracowały' z angielskim, francuskim i niemieckim Glossy Box, i część z nich się pokrywa z naszymi.
UK: Dermalogica, NUXE
DE: Dermalogica, Kryolan, Marc Jacobs, NUXE, Rene Furterer
FR: Dermalogica, Galenic, Rene Furterer,

Jestem ciekawa co pokażą kolejne polskie box'y, mam nadzieje że co najmniej utrzymają poziom.
__________________

Edytowane przez reykjaviczanka
Czas edycji: 2012-04-16 o 20:37
reykjaviczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 22:57   #1229
summerisgone
Zakorzenienie
 
Avatar summerisgone
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 534
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez reykjaviczanka Pokaż wiadomość
Właśnie popatrzyłam jakie firmy 'współpracowały' z angielskim, francuskim i niemieckim Glossy Box, i część z nich się pokrywa z naszymi.
UK: Dermalogica, NUXE
DE: Dermalogica, Kryolan, Marc Jacobs, NUXE, Rene Furterer
FR: Dermalogica, Galenic, Rene Furterer,

Jestem ciekawa co pokażą kolejne polskie box'y, mam nadzieje że co najmniej utrzymają poziom.
Widzę że we Francji w boxie było Bell. Módlmy się aby w najbliższym pudełku nie trafił nam się ich błyszczyk
Z drugiej strony ceny na francuskiej stronie Bell powalają. Wszystko jest dwa razy droższe.
summerisgone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 10:30   #1230
demona177
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Ostrów
Wiadomości: 60
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Dziewczyny potrzebuje nr telefonu do kissboxa czy ktoś posiada namiary do nich ?! Sprawa pilna!
Cała sytuacja zaczyna mnie denerwować! Czy ktoś wie co się dzieję z KIssboxem??!! Bo brak jakiekolwiek informacji!!!

Edytowane przez demona177
Czas edycji: 2012-04-17 o 10:59
demona177 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-20 16:44:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:02.