Konta Google - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Komputery, telefony, tablety

Notka

Komputery, telefony, tablety Masz problem z komputerem, telefonem lub tabletem? Potrzebujesz fachowej porady na temat oprogramowania? Masz wiedzę i chcesz pomóc innym? Dołącz.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-19, 18:54   #1
pannaatopowa
Zakorzenienie
 
Avatar pannaatopowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 463

Konta Google


Mam pewną zagwozdkę. Postaram się najprościej wyjaśnić jak się da. Kiedyś konto YT i mail były osobnymi produktami. Także miałam różne nicki (zresztą w od powstania zmieniałam adres mailowy). Po jakimś czasie Google połączyło wszystkie usługi, także logując się na jedno konto można było po wszystkich śmigać. YT połączył mi sie z mailem, uparcie domagał abym na YT podpisywała się nazwiskiem a nie nickiem. Mi nie pasowało że firma próbuje mi coś narzucić i się nie zgodziłam. Zakazałam pytam. To się google na mnie wkurzyło i pod jednym mailem mam dwa konta google+. Jedno - moje imię i nazwisko, drugie nick, którego używałam kiedyś. Ostatnio zauważyłam że mam dwa konta youtube! Oczywiście jak przechodzę na to co się "samo utworzyło" nie ma moich subskrypcji, historii i tak dalej.

W skrócie:
Na koncie z moim imieniem i nazwiskiem jest: YT, blogger, google +, mail
Na koncie z nickiem: YT (którego używam)

Czy któryś z Was/ któraś z Was próbował/a połączyć dwa konta google? Ewentualnie przenieść dane z jednego na drugi i wtedy usunąć? Nie znoszę takiego bałaganu.
__________________
Szczęście w budowie...

Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę musisz się poruszać naprzód. A. E.
pannaatopowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-20, 11:37   #2
pannaatopowa
Zakorzenienie
 
Avatar pannaatopowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 463
Dot.: Konta Google

Temat można zamknąć. Rozwiązałam problem
__________________
Szczęście w budowie...

Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę musisz się poruszać naprzód. A. E.
pannaatopowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Komputery, telefony, tablety


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-20 12:37:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:32.