Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-10-14, 14:40   #4321
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
ale to nie jest mat, no chyba ze myslimy o roznych rzeczach
Chodzi mi o cien Strawberry Bon Bon
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 15:12   #4322
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
Karina
no ale przynajmniej nie jest na smyczy koncernów i wszystkim nie przepisuje tego samego. Nasza stara"pedzia" (uwielbiam ten zwrot) wszystkim dzieciom serwowała noni i jagody acai plus inne mikstury
Apropo tematu, Apis ma bardzo fajną maseczkę witalności i młodości z jagodami acaci.
Próbowałam kiedyś jagód Goji z Tybetu, ale zdecydowanie wolę te nasze.
Na bóle żołądkowe niezastąpione.
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 15:21   #4323
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

ufff wreszcie mam czas żeby nadrobić dzisiejsze wpisy na wątku na szczęście nie ominęły mnie żadne boxy
uprzejmie donoszę że w S jest całe 8 (słownie: osiem) próbek jest postęp
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 15:22   #4324
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ufff wreszcie mam czas żeby nadrobić dzisiejsze wpisy na wątku na szczęście nie ominęły mnie żadne boxy
uprzejmie donoszę że w S jest całe 8 (słownie: osiem) próbek jest postęp
Woow normalnie szaleństwo, ale nas rozpieszczają

Ide kibicować siatkarzom
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 15:25   #4325
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ufff wreszcie mam czas żeby nadrobić dzisiejsze wpisy na wątku na szczęście nie ominęły mnie żadne boxy
uprzejmie donoszę że w S jest całe 8 (słownie: osiem) próbek jest postęp
Potwierdzam, boxow brak
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 15:26   #4326
Jamaika88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 186
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Widzę po próbkach, że S. robi ukłon w kierunku męskiej klienteli .

Dziewczyny, znacie może poza Lolitą jakieś perfumy w typie La petite robe noire edp?
Jamaika88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 15:27   #4327
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Woow normalnie szaleństwo, ale nas rozpieszczają

Ide kibicować siatkarzom
też trzymam kciuki za chłopaków

---------- Dopisano o 16:27 ---------- Poprzedni post napisano o 16:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Potwierdzam, boxow brak
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-14, 15:45   #4328
paula5656
Zadomowienie
 
Avatar paula5656
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 444
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5310234 0]Nie twierdzę, że masz lekką pracę, bynajmniej.
Odniosłam się tylko do tego, że się tyle musiałaś uczyć, a teraz pracujesz za najniższą. Dolicz dodatki, premie, płatny roczny urlop zdrowotny przelicz to przez liczbę godzin pracy w tygodniu (pensum) i nie wyjdzie tak strasznie. Odnieś to do innych grup zawodowych i voila ! Większość pracujących za tą najniższą ma znacznie gorzej.
Wkurza mnie jak narzekają nauczyciele, wojskowi (mam na myśli takich zwykłych trepów, nie kolesi z jednostek specjalnych czy innych wysokowyspecjalizowanych - ale oni raczej nie narzekają ) i rolnicy. Daliby sobie na luz, naprawdę.
EOT.[COLOR="Silver"][/QUOTE]
Naprawdę nie będę się wypowiadać na ten temat, dodatki są wprost zawrotne, kilkadziesiąt zł i proszę nie porównywać naszych zarobków do górników, wojskowych czy rolników, bo to jest śmieszne. Oczywiście każdy spoza zna sprawy najlepiej. Wystarczy tematu.

W mojej ulubionej S. ostatnio Pani, która próbowała dobrać mi zapach powiedziała "ten perfum", od razu odechciało mi się zakupów

Edytowane przez paula5656
Czas edycji: 2015-10-14 o 15:54
paula5656 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 15:48   #4329
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez Jamaika88 Pokaż wiadomość
Widzę po próbkach, że S. robi ukłon w kierunku męskiej klienteli .

Dziewczyny, znacie może poza Lolitą jakieś perfumy w typie La petite robe noire edp?
Ja nie pomoge, nie lubie niczego z serii bardzo zaluje bo flakon mi sie bardzo podoba, chcialabym kolekcje
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 16:37   #4330
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 710
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Dotarły do mnie wreszcie paczki z Tchibo i telefonem Orange (dopiero za tel. doliczyli srajbeki). Wymięte jakby psu z gardła ktoś je wyszarpał. A kurier chyba niezbyt trzeźwy i w dodatku wczoraj okłamał firmę, że u mnie był, a dzisiaj przyjechał nietrzeźwy i o 4 godz. za późno, wkurzona jestem i ten jego tekst - no chyba nie będzie pani teraz przy mnie sprawdzać paczek. No wtf?! No głupich nie sieją. Ech, nie miałam już nawet siły się kłócić, bo mi się nóż w kieszeni otwiera Każda firma powinna mieć możliwość wyboru, czy chcemy wysyłkę kurierem (i jakim), pocztą, czy paczkomatem. Bo DPD to ja mam już serdecznie w Wybrałabym albo paczkomat albo już nawet pocztę, bo akurat poczciarz to miły młody gość i zawsze paczka przyjeżdża czysta i nie ma pozaginanych nawet rantów. A tu wyglądały tak, jakby je ktoś otwierał albo przejechał po nich czołgiem. I jeszcze jak zadzwoniłam do tego kuriera i pytam się go o te paczki mówię z jakich firm mają być to on mi na to - no zawsze coś się znajdzie... No jasne, jak nie damy jednemu, to drugiemu. Pfff.

Edytowane przez Xandrine_Marie
Czas edycji: 2015-10-14 o 16:41
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 17:15   #4331
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez Jamaika88 Pokaż wiadomość
Widzę po próbkach, że S. robi ukłon w kierunku męskiej klienteli .

Dziewczyny, znacie może poza Lolitą jakieś perfumy w typie La petite robe noire edp?
niestety nie znam się na zapachach ale poczekaj, wpadnie Never i na pewno Ci pomoże

---------- Dopisano o 18:15 ---------- Poprzedni post napisano o 18:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Dotarły do mnie wreszcie paczki z Tchibo i telefonem Orange (dopiero za tel. doliczyli srajbeki). Wymięte jakby psu z gardła ktoś je wyszarpał. A kurier chyba niezbyt trzeźwy i w dodatku wczoraj okłamał firmę, że u mnie był, a dzisiaj przyjechał nietrzeźwy i o 4 godz. za późno, wkurzona jestem i ten jego tekst - no chyba nie będzie pani teraz przy mnie sprawdzać paczek. No wtf?! No głupich nie sieją. Ech, nie miałam już nawet siły się kłócić, bo mi się nóż w kieszeni otwiera Każda firma powinna mieć możliwość wyboru, czy chcemy wysyłkę kurierem (i jakim), pocztą, czy paczkomatem. Bo DPD to ja mam już serdecznie w Wybrałabym albo paczkomat albo już nawet pocztę, bo akurat poczciarz to miły młody gość i zawsze paczka przyjeżdża czysta i nie ma pozaginanych nawet rantów. A tu wyglądały tak, jakby je ktoś otwierał albo przejechał po nich czołgiem. I jeszcze jak zadzwoniłam do tego kuriera i pytam się go o te paczki mówię z jakich firm mają być to on mi na to - no zawsze coś się znajdzie... No jasne, jak nie damy jednemu, to drugiemu. Pfff.
na niektórych kurierów to szkoda słów współczuję przebojów z paczkami
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-14, 17:20   #4332
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
niestety nie znam się na zapachach ale poczekaj, wpadnie Never i na pewno Ci pomoże

Obecna . Podczytuję ale cały dzień nie mam czasu żeby nawet coś napisać . Dopiero na usiadłam..
Co do LPRN to oni mają kilka flankerów czyli EDP- podstawowa, EDT, Couture więc może warto się zapoznać też innymi wersjami? Chodzi Ci o słodziaki w tym typie czy perfumy z wiśnią w nutach?
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 17:58   #4333
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Obecna . Podczytuję ale cały dzień nie mam czasu żeby nawet coś napisać . Dopiero na usiadłam..
Co do LPRN to oni mają kilka flankerów czyli EDP- podstawowa, EDT, Couture więc może warto się zapoznać też innymi wersjami? Chodzi Ci o słodziaki w tym typie czy perfumy z wiśnią w nutach?
też miałam dzisiaj taki dzień
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 18:00   #4334
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Muszę się Wam wyżalić, mam tak ciśnienie podniesione, że zaraz zacznę wzrokiem zabijać

22 września złożyłam reklamację we Wojasie, zapewniali mnie, że reklamacja łącznie z naprawą będzie trwała max 2 tygodnie. 1 października dostałam smsa, że reklamacja rozpatrzona pozytywnie, buty będą naprawione. I od tego momentu cisza. We wtorek minęły 3 tygodnie ( miały być 2 ) więc postanowiłam dzisiaj zadzwonić. Na początku było grzecznie powiedziałam w cym problem i co się dzieje z moimi butami, a Pani sprawdziła nr reklamacji i stwierdziła, że pod tym numerem ma inną jakiejś Pani ..... ( i tu podała dane tej Pani ) i cisza. No to mówię niech sprawdzi, bo ja mam taki numer na dokumencie i niech sprawdza po nazwisku. Niby sprawdzała po czym stwierdziła, że nie ma mojego nazwiska ani mojej reklamacji. No to mówię, że przecież dostałam od nich smsa ( z tego numeru, na który dzwonię ), że buty będą naprawione i że to było dokładnie 13 dni temu. Pani stwierdziła, że może w innym sklepie składałam reklamację a nie u nich Tutaj moja cierpliwość się skończyła. Może czasami mam pomroczność jasną, ale wiem gdzie składałam reklamację i gdzie oddawałam buty i mam też dokument z ich adresem i pieczątką itp. Po czym nastała tu bardzo niemiła rozmowa, trochę pokrzyczałam stwierdziłam, że czuję się oszukana i okradziona przez nich, bo nie mam ani kasy ani butów ani nic. Na odczepnego Pani stwierdziła, że znalazła moją reklamację i że buty zostały dziś do nich wysłane i będą do odbioru w piątek. Rozmowa się skończyła. Pobiadoliłam mężowi, że mam nerwa, że mnie oszukali i że chcę te buty bo to moje ulubione a ich już w sklepach ani online nie ma. Po czym po 7 minutach od zakończenia rozmowy telefonicznej przychodzi sms ( z tego numeru na który dzwoniłam ), że buty mam już dziś do odbioru

Ręce opadają, ciekawe jak długo u nich leżały
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 18:00   #4335
Jamaika88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 186
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Obecna . Podczytuję ale cały dzień nie mam czasu żeby nawet coś napisać . Dopiero na usiadłam..
Co do LPRN to oni mają kilka flankerów czyli EDP- podstawowa, EDT, Couture więc może warto się zapoznać też innymi wersjami? Chodzi Ci o słodziaki w tym typie czy perfumy z wiśnią w nutach?
Znam wszystkie wersje i edp najbardziej mi podeszła, w pozostałych wersjach nie ma tego, czego szukam . Chodzi mi o to, że na mnie na początku zapach jest dość wytrawny, mocno czuć przyprawy i paczulę, potem się osładza. Wybija się wiśnia z wanilią podbita migdałami. I o tą końcówkę mi chodzi. Przez długi czas zapach nie podobał mi się, właśnie przez ten początek, potem odkryłam, że jak się osładza to stanowi dla mnie idealny zapach na jesień. Czaiłam się nawet na Lolitę Sweet, bo ktoś ją właśnie porównał do LPRN, ale z pozostałych opinii wywnioskowałam, że to chyba nie to. Chodzi o to żeby było słodko, ale nie za słodko . Wiem, wiem, takie rzeczy to tylko w Erze , ale może jednak ktoś podpowie mi jakiś trop?
Jamaika88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 18:03   #4336
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Never za co dostałaś ostrzeżenie ?
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 18:13   #4337
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez Jamaika88 Pokaż wiadomość
Znam wszystkie wersje i edp najbardziej mi podeszła, w pozostałych wersjach nie ma tego, czego szukam . Chodzi mi o to, że na mnie na początku zapach jest dość wytrawny, mocno czuć przyprawy i paczulę, potem się osładza. Wybija się wiśnia z wanilią podbita migdałami. I o tą końcówkę mi chodzi. Przez długi czas zapach nie podobał mi się, właśnie przez ten początek, potem odkryłam, że jak się osładza to stanowi dla mnie idealny zapach na jesień. Czaiłam się nawet na Lolitę Sweet, bo ktoś ją właśnie porównał do LPRN, ale z pozostałych opinii wywnioskowałam, że to chyba nie to. Chodzi o to żeby było słodko, ale nie za słodko . Wiem, wiem, takie rzeczy to tylko w Erze , ale może jednak ktoś podpowie mi jakiś trop?
Czaję bazę .
Jeśli chodzi o Lolitę tą nową to na początku są i wiśnie, później zostaje sam cukier. Zapach jest syntetyczny i na dłuższą metę mnie męczy. Dobrze, że trwałość taka se .
Powiem tak dla mnie najpiękniejsza dotąd poznana wiśnia jest w Oblique Givenchy ale są wycofane . Dokładnie to te http://www.fragrantica.pl/perfumy/Gi...wind-2979.html, druga wiśnia którą posiadam i która by Ci się Tobie na bank spodobała to Serge Lutens Rahat Loukoum- wiśnie plus migdały, ja dostaje od nich ślinotoku . Niestety w Polsce niedostępne no i pieruńsko drogie http://www.fragrantica.pl/perfumy/Se...oum-10461.html . Przetestuj to http://www.fragrantica.pl/perfumy/Ch...ice-18123.html ewentualnie jak znajdziesz to to http://www.fragrantica.pl/perfumy/Ca...lices-308.html.
Wiśnie, a raczej wiśniowy tytoń ale uwierz mi zapach zabójczy bo ja tam wiśnie dobrze czuję do tego migdały Tokyo Milk Tainted Love ale też z dostępnością, wiśnie wyczuwam też w Vanitas Profumum Roma ale zapach dostępny tylko w perfumeriach Quality. No i to by było chyba na tyle .

---------- Dopisano o 19:13 ---------- Poprzedni post napisano o 19:12 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Never za co dostałaś ostrzeżenie ?

Aaa bo zedytowałam posta odo kropki i dostałam ostrzeżenie na tydzień. Na perfumowym grasuje krętaczka i oszustka która do oryginalnych flakonów wlewa podróby i zamiast dostać bana to ja właśnie dostaję ostrzeżenie za takie pierdoły .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 18:16   #4338
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Aaa bo zedytowałam posta odo kropki i dostałam ostrzeżenie na tydzień. Na perfumowym grasuje krętaczka i oszustka która do oryginalnych flakonów wlewa podróby i zamiast dostać bana to ja właśnie dostaję ostrzeżenie za takie pierdoły .
No to niefajna sytuacja
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 18:31   #4339
Jamaika88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 186
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Czaję bazę .
Jeśli chodzi o Lolitę tą nową to na początku są i wiśnie, później zostaje sam cukier. Zapach jest syntetyczny i na dłuższą metę mnie męczy. Dobrze, że trwałość taka se .
Powiem tak dla mnie najpiękniejsza dotąd poznana wiśnia jest w Oblique Givenchy ale są wycofane . Dokładnie to te , druga wiśnia którą posiadam i która by Ci się Tobie na bank spodobała to Serge Lutens Rahat Loukoum- wiśnie plus migdały, ja dostaje od nich ślinotoku . Niestety w Polsce niedostępne no i pieruńsko drogie . Przetestuj to ewentualnie jak znajdziesz to to .
Wiśnie, a raczej wiśniowy tytoń ale uwierz mi zapach zabójczy bo ja tam wiśnie dobrze czuję do tego migdały Tokyo Milk Tainted Love ale też z dostępnością, wiśnie wyczuwam też w Vanitas Profumum Roma ale zapach dostępny tylko w perfumeriach Quality. No i to by było chyba na tyle .

---------- Dopisano o 19:13 ---------- Poprzedni post napisano o 19:12 ----------




Aaa bo zedytowałam posta odo kropki i dostałam ostrzeżenie na tydzień. Na perfumowym grasuje krętaczka i oszustka która do oryginalnych flakonów wlewa podróby i zamiast dostać bana to ja właśnie dostaję ostrzeżenie za takie pierdoły .
Dzięki ,
Co do ostrzeżenia, no cóż to nie pierwsza taka farsa na wizażu, ale czasami chyba lepiej przełknąć i pomilczeć.
Jamaika88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-14, 18:33   #4340
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez Jamaika88 Pokaż wiadomość
Dzięki ,
Co do ostrzeżenia, no cóż to nie pierwsza taka farsa na wizażu, ale czasami chyba lepiej przełknąć i pomilczeć.
No właśnie dlatego zedytowałam posta i zamiast napisać pomyłka wstawiłam kropkę i to był błąd .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 18:41   #4341
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość

Aaa bo zedytowałam posta odo kropki i dostałam ostrzeżenie na tydzień. Na perfumowym grasuje krętaczka i oszustka która do oryginalnych flakonów wlewa podróby i zamiast dostać bana to ja właśnie dostaję ostrzeżenie za takie pierdoły .
normalnie nóż się w kieszeni otwiera
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 18:49   #4342
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Muszę się Wam wyżalić, mam tak ciśnienie podniesione, że zaraz zacznę wzrokiem zabijać

22 września złożyłam reklamację we Wojasie, zapewniali mnie, że reklamacja łącznie z naprawą będzie trwała max 2 tygodnie. 1 października dostałam smsa, że reklamacja rozpatrzona pozytywnie, buty będą naprawione. I od tego momentu cisza. We wtorek minęły 3 tygodnie ( miały być 2 ) więc postanowiłam dzisiaj zadzwonić. Na początku było grzecznie powiedziałam w cym problem i co się dzieje z moimi butami, a Pani sprawdziła nr reklamacji i stwierdziła, że pod tym numerem ma inną jakiejś Pani ..... ( i tu podała dane tej Pani ) i cisza. No to mówię niech sprawdzi, bo ja mam taki numer na dokumencie i niech sprawdza po nazwisku. Niby sprawdzała po czym stwierdziła, że nie ma mojego nazwiska ani mojej reklamacji. No to mówię, że przecież dostałam od nich smsa ( z tego numeru, na który dzwonię ), że buty będą naprawione i że to było dokładnie 13 dni temu. Pani stwierdziła, że może w innym sklepie składałam reklamację a nie u nich Tutaj moja cierpliwość się skończyła. Może czasami mam pomroczność jasną, ale wiem gdzie składałam reklamację i gdzie oddawałam buty i mam też dokument z ich adresem i pieczątką itp. Po czym nastała tu bardzo niemiła rozmowa, trochę pokrzyczałam stwierdziłam, że czuję się oszukana i okradziona przez nich, bo nie mam ani kasy ani butów ani nic. Na odczepnego Pani stwierdziła, że znalazła moją reklamację i że buty zostały dziś do nich wysłane i będą do odbioru w piątek. Rozmowa się skończyła. Pobiadoliłam mężowi, że mam nerwa, że mnie oszukali i że chcę te buty bo to moje ulubione a ich już w sklepach ani online nie ma. Po czym po 7 minutach od zakończenia rozmowy telefonicznej przychodzi sms ( z tego numeru na który dzwoniłam ), że buty mam już dziś do odbioru

Ręce opadają, ciekawe jak długo u nich leżały
masakra ręce opadają na taką niekompetencję mój tż miał kiedyś takie przejścia w Badurze zyskali na tym tyle że i ja i on i cała moja rodzina omijamy ten sklep szerokim łukiem reklama dźwignią handlu

---------- Dopisano o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 19:13 ---------- Poprzedni post napisano o 19:12 ----------


Aaa bo zedytowałam posta odo kropki i dostałam ostrzeżenie na tydzień. Na perfumowym grasuje krętaczka i oszustka która do oryginalnych flakonów wlewa podróby i zamiast dostać bana to ja właśnie dostaję ostrzeżenie za takie pierdoły .
która to - znajdziemy ją i będzie nam tu naszą Never narażać na ostrzeżenia jakieś
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 18:59   #4343
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Nie wiem czy było, ale asortyment perfumerii Douglas nadal się poszerza https://www.douglas.pl/douglas/searc...13&search.y=16
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 19:15   #4344
Jamaika88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 186
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
No właśnie dlatego zedytowałam posta i zamiast napisać pomyłka wstawiłam kropkę i to był błąd .
Na pocieszenie powiem Ci, że ja moje jedyne ostrzeżenie dostałam za wyjaśnienie czym się różni jagoda od borówki. A to dlatego, że był to offtop w wątku o filmikach urodowych na YT. Oczywiście offtop jagodowy rozwinął się po jakimś filmiku, nie był to temat tak od czapy . Trochę punktów wtedy poleciało w wątku, a wszystko dlatego, że osobę podczytującą, która sama się jakoś nie udzielała denerwowało to, że w poszukiwaniu linków do nowych filmików i afer z nimi związanych, musiała przekopytać się przez offtopy i zgłosiła to moderacji .
Jamaika88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 19:15   #4345
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Muszę się Wam wyżalić, mam tak ciśnienie podniesione, że zaraz zacznę wzrokiem zabijać [IMG]]

22 września złożyłam reklamację we Wojasie, zapewniali mnie, że reklamacja łącznie z naprawą będzie trwała max 2 tygodnie. 1 października dostałam smsa, że reklamacja rozpatrzona pozytywnie, buty będą naprawione. I od tego momentu cisza. We wtorek minęły 3 tygodnie ( miały być 2 ) więc postanowiłam dzisiaj zadzwonić. Na początku było grzecznie powiedziałam w cym problem i co się dzieje z moimi butami, a Pani sprawdziła nr reklamacji i stwierdziła, że pod tym numerem ma inną jakiejś Pani ..... ( i tu podała dane tej Pani ) i cisza. No to mówię niech sprawdzi, bo ja mam taki numer na dokumencie i niech sprawdza po nazwisku. Niby sprawdzała po czym stwierdziła, że nie ma mojego nazwiska ani mojej reklamacji. No to mówię, że przecież dostałam od nich smsa ( z tego numeru, na który dzwonię ), że buty będą naprawione i że to było dokładnie 13 dni temu. Pani stwierdziła, że może w innym sklepie składałam reklamację a nie u nich Tutaj moja cierpliwość się skończyła. Może czasami mam pomroczność jasną, ale wiem gdzie składałam reklamację i gdzie oddawałam buty i mam też dokument z ich adresem i pieczątką itp. Po czym nastała tu bardzo niemiła rozmowa, trochę pokrzyczałam stwierdziłam, że czuję się oszukana i okradziona przez nich, bo nie mam ani kasy ani butów ani nic. Na odczepnego Pani stwierdziła, że znalazła moją reklamację i że buty zostały dziś do nich wysłane i będą do odbioru w piątek. Rozmowa się skończyła. Pobiadoliłam mężowi, że mam nerwa, że mnie oszukali i że chcę te buty bo to moje ulubione a ich już w sklepach ani online nie ma. Po czym po 7 minutach od zakończenia rozmowy telefonicznej przychodzi sms ( z tego numeru na który dzwoniłam ), że buty mam już dziś do odbioru [IMG]] [IMG]]

Ręce opadają, ciekawe jak długo u nich leżały [IMG]]
Współczuję Ci Z butowych sklepów błyskawicznie i bezproblemowo reklamacje rozpatrywała Bata, ale wycofała się z rynku polskiego. Jest tylko sklep online.

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Aaa bo zedytowałam posta odo kropki i dostałam ostrzeżenie na tydzień. Na perfumowym grasuje krętaczka i oszustka która do oryginalnych flakonów wlewa podróby i zamiast dostać bana to ja właśnie dostaję ostrzeżenie za takie pierdoły .
Też miałam kilka wiadomości od naciągaczek. Uważajcie dziewczyny, na tym forum każdy może nas podczytać i na podstawie wypowiedzi wiele wywnioskować. Pisałam już kiedyś, że lepiej nie wklejać na forum zdjęć swoich całych kolekcji perfum. Dlatego teraz taka ostrożna i offtopowa się zrobiłam.

Chyba jakaś pogoda depresyjna. Wszyscy narzekają.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-10-14 o 19:19
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 19:16   #4346
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Też miałam kilka wiadomości od naciągaczek. Uważajcie dziewczyny, na tym forum każdy może nas podczytać i na podstawie wypowiedzi wiele wywnioskować. Pisałam już kiedyś, że lepiej nie wklejać na forum zdjęć swoich całych kolekcji perfum. Dlatego teraz taka ostrożna i offtopowa się zrobiłam.
prawidlowo
a ja wszystkie swoje flakony, ktore uda mi sie zuzyc, po prostu wyrzucam
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 19:20   #4347
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
prawidlowo
a ja wszystkie swoje flakony, ktore uda mi sie zuzyc, po prostu wyrzucam
A masz zbędne korki czy też wyrzucasz?

Też miałam jedno ostrzeżenie. Ktoś mnie skrytykował, jak można mieć tak dużo kosmetyków i skasowałam listy denek/produktów, których się pozbyłam, na wątku odwykowym.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-10-14 o 19:25
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 19:27   #4348
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
A masz zbędne korki czy też wyrzucasz?

Też miałam jedno ostrzeżenie. Ktoś mnie skrytykował, jak można mieć tak dużo kosmetyków i skasowałam listy denek/produktów, których się pozbyłam, na wątku odwykowym.
wyrzucam ale ja mam naprawde niewiele perfum
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 19:30   #4349
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość




która to - znajdziemy ją i będzie nam tu naszą Never narażać na ostrzeżenia jakieś
właśnie .
Nie no spoko loko ostrzeżenie to nie ban, dam radę .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 19:30   #4350
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
A masz zbędne korki czy też wyrzucasz?

Też miałam jedno ostrzeżenie. Ktoś mnie skrytykował, jak można mieć tak dużo kosmetyków i skasowałam listy denek/produktów, których się pozbyłam, na wątku odwykowym.
porażka

dobrze że nas nikt nie zgłasza za offtopy i takie tam na tym wątku bo byłaby rzeź niewiniątek
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-16 11:39:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:51.