Mamy LIPCOWE 2019 - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-11-25, 07:37   #811
sovianka
Rozeznanie
 
Avatar sovianka
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 995
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019

W nocy jadł ładnie, mniej więcej co 2,5 h bez żadnych protestów. Ale od rana znowu nie chce patrzeć na cycka. Poczekam jeszcze trochę i jak nic się nie zmieni to spróbujemy podać mm.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sovianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-25, 08:43   #812
kevschaa
Zakorzenienie
 
Avatar kevschaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 356
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019

Cytat:
Napisane przez sovianka Pokaż wiadomość
W nocy jadł ładnie, mniej więcej co 2,5 h bez żadnych protestów. Ale od rana znowu nie chce patrzeć na cycka. Poczekam jeszcze trochę i jak nic się nie zmieni to spróbujemy podać mm.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Sovianka a czemu mm, a nie twoje z butelki? Przecież na pewno nie chodzi o to że twoje mleko mu nie smakuje...
kevschaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-25, 10:17   #813
AuroraCoriolis
Zadomowienie
 
Avatar AuroraCoriolis
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 1 091
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019

Sovianka jak w nocy ladnie jadl to dobry znak, moze mu minie za dzien czy dwa, albo przerwy miedzy posilkami sie wydluzaja
mm nie jest cudownym lekiem na wszysko a nie wiem w jakim okresie Ci schudl ale pomiary tydzien do tygodnia nie sa miarodajne wlasnie przez to co kevschaa napisala,
pamietaj,ze mm to glownie mleko w proszku i cukier,nie jest to najlepszy pokarm dla dziecka, cycek jednak lepszy
Albo moze zjadlas cs co mu nie pasuje?


Chociaz mojej pasuje nawet jak jem czosnek albo hinduskie,mam nawet wrazenie ze chetniej sie wtedy cyca


a wiecie ja mysle,ze zlobki sa ok dla dzieci-dziecko kolezanki chodzi i biegnie wrecz z wywieszonym jezykiem,zeby sie tam pobawic z innymi dzieciakami
AuroraCoriolis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-25, 10:27   #814
sovianka
Rozeznanie
 
Avatar sovianka
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 995
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019

Na razie jakoś się udało, że już dwa razy zjadł, co prawda 2-3 minuty, ale zawsze coś i to nie na śpiocha czekam do 17 na konsultacje z doradcą...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sovianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-25, 10:36   #815
marttb
Zakorzenienie
 
Avatar marttb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 621
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019

Dla dziecka najlepsze jest pozostanie z rodzicem do tego 3rz, dziecko mniej więcej od 3 lat zaczyna sie uspołeczniac. także żłobki są dla rodziców nie dla dzieci. Nie krytykuje absolutnie, bo to super że jednak są i jest taka możliwość . I gdybym musiała to bym dzieci też posłała, ale cieszę sie że mam możliwość wyboru i zawsze będę za to wdzięczna.
Ale.. czasami nawet nie chodzi o to że ktoś z powodów finansowych nie może zostać w dzieckiem w domu, czasami po prostu się tego nie chce, chce się wyjsć do ludzi a nie kombinować jak zabawiać dziecię caly dzień i też uważam że to nie jest złe, bo czasem lepiej dać siebie w 💯 dziecku po pracy niż cały dzień włączać bajki w domu

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------

U nas Artur jest niespokojny przy piersi jak zjem ostrego kebaba. Sytuacja już się powtórzyła 3 razy więc może coś w tym jest.
__________________
And darling I will be loving you 'til we're 70(...)
Oh me I fall in love with you every single day
And I just wanna tell you I am

(...)wszyscy się spotkamy, więc nie będziesz już sam,
spotkasz ludzi, których tak bardzo kochałeś,
choć lata nie widziałeś, nadal kochać nie przestałeś ❤
marttb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-25, 10:39   #816
Patti_1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 774
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019

Aurora, zależy od dziecka, jedne chętnie pójdzie drugie będzie płakało. Mój siostrzeniec poszedł mając 3 latka do przedszkola, a że przedszkole znajduje się za moją pracą mając otwarte okno słyszałam jego płacz. Serce mi się krajało jak stał przy bramce i wołał mame, sama chciałam iść do niego ale wiedziałam, że będzie gorzej i mnie nie puści. No straszne przeżycie. Oczywiście po dwóch tygodniach minęło ale trzeba mieć nerwy ze stali i się nie poddać.
U nas chyba jakaś nietolerancja albo uczulenie. Mały ma wysypke na brzuszku i czerwone plamki na policzkach. W nocy się pręży i wygina, czasem krzyczy i płacze.. nie wiem co to może być..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Patti_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-25, 14:12   #817
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019

Cytat:
Napisane przez sovianka Pokaż wiadomość
W nocy jadł ładnie, mniej więcej co 2,5 h bez żadnych protestów. Ale od rana znowu nie chce patrzeć na cycka. Poczekam jeszcze trochę i jak nic się nie zmieni to spróbujemy podać mm.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jesli w nocy jadl normalnie, to moze przez noc sie najadl tyle, ile mu potrzeba i ma dosc.
Moze w nocy ma czas aktywnosci a w dzien, snu. 4 miesieczny maluch, nie musi jesc cala dobe w regularnych odstepach.
Moj tez na butle nie chce patrzec, jak jest najedzony.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-11-25, 15:00   #818
monika1304
Raczkowanie
 
Avatar monika1304
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 342
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019

Za nami weekend w górach. Byliśmy z malutka i tesciami, chciałam wykorzystać to, że jeszcze jesteśmy cały czas na piersi, bo niewiadomo jak to będzie później z dawaniem sloiczkow
Mala była grzeczna, ale nie ma to jak w domu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20191124_110320.jpg (96,2 KB, 43 załadowań)
__________________
03. 01. 2010r.

17. 01. 2014r.

17. 09. 2016r.

Edytowane przez monika1304
Czas edycji: 2019-11-25 o 15:04
monika1304 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-25, 15:51   #819
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019

Cytat:
Napisane przez monika1304 Pokaż wiadomość
Za nami weekend w górach. Byliśmy z malutka i tesciami, chciałam wykorzystać to, że jeszcze jesteśmy cały czas na piersi, bo niewiadomo jak to będzie później z dawaniem sloiczkow
Mala była grzeczna, ale nie ma to jak w domu.
Ale slodka

Fajnie, ze Wam sie udalo wyjechac, ja z moim rozwrzeszczanym nie mam odwagi.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-25, 17:09   #820
sovianka
Rozeznanie
 
Avatar sovianka
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 995
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019

Byliśmy u cdl. W sumie nie pomogła za wiele.... wyciszać, zaciemniać pokój, na fotelu bujanym, nosząc, próbować wszystkiego, karmić przy zasypianiu albo zaraz po obudzeniu...i nic na siłę. Zasugerowała też żeby pomyśleć o wcześniejszym rozszerzaniu diety, jeżeli jest mały przyrost wagi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sovianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-25, 17:18   #821
marttb
Zakorzenienie
 
Avatar marttb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 621
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019

Cytat:
Napisane przez sovianka Pokaż wiadomość
Byliśmy u cdl. W sumie nie pomogła za wiele.... wyciszać, zaciemniać pokój, na fotelu bujanym, nosząc, próbować wszystkiego, karmić przy zasypianiu albo zaraz po obudzeniu...i nic na siłę. Zasugerowała też żeby pomyśleć o wcześniejszym rozszerzaniu diety, jeżeli jest mały przyrost wagi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A jaka ma wagę urodzeniową i aktualna?

---------- Dopisano o 18:14 ---------- Poprzedni post napisano o 18:13 ----------

Monika- super! Ślicznotka

---------- Dopisano o 18:18 ---------- Poprzedni post napisano o 18:14 ----------

Artur obrócił się dziś z brzucha na plecy, ale tylko raz, chyba go zniosło samo, zobaczymy. Jak zacznie się rolować to strach go zostawić będzie już całkiem
__________________
And darling I will be loving you 'til we're 70(...)
Oh me I fall in love with you every single day
And I just wanna tell you I am

(...)wszyscy się spotkamy, więc nie będziesz już sam,
spotkasz ludzi, których tak bardzo kochałeś,
choć lata nie widziałeś, nadal kochać nie przestałeś ❤
marttb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-25, 17:20   #822
sovianka
Rozeznanie
 
Avatar sovianka
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 995
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019

Waga urodzeniowa 3110, obecnie 6600

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sovianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-25, 17:23   #823
marttb
Zakorzenienie
 
Avatar marttb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 621
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019

Cytat:
Napisane przez sovianka Pokaż wiadomość
Waga urodzeniowa 3110, obecnie 6600

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Generalnie dziecko powinno podwoić wagę urodzeniową na pół roku, więc chyba nie jest tak źle może przybiera skokowo po prostu
__________________
And darling I will be loving you 'til we're 70(...)
Oh me I fall in love with you every single day
And I just wanna tell you I am

(...)wszyscy się spotkamy, więc nie będziesz już sam,
spotkasz ludzi, których tak bardzo kochałeś,
choć lata nie widziałeś, nadal kochać nie przestałeś ❤
marttb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-25, 17:37   #824
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019

Cytat:
Napisane przez sovianka Pokaż wiadomość
Waga urodzeniowa 3110, obecnie 6600

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ile ma tygodni?
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-25, 18:18   #825
sovianka
Rozeznanie
 
Avatar sovianka
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 995
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019

Dzisiaj kończy 18 tygodni.

Zmieniając temat, dziewczyny jak ubieracie teraz dzieciaki na spacery? Spacerujecie w ogóle w taką pogodę? Ostatnio to zadniedbałam, bo szczerze to mi się samej nie chce wychodzić z domu jak jest zimno, ale z kolei siedząc cały dzień w domu to fioła można dostać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sovianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-25, 18:36   #826
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019

Cytat:
Napisane przez sovianka Pokaż wiadomość
Dzisiaj kończy 18 tygodni.

Zmieniając temat, dziewczyny jak ubieracie teraz dzieciaki na spacery? Spacerujecie w ogóle w taką pogodę? Ostatnio to zadniedbałam, bo szczerze to mi się samej nie chce wychodzić z domu jak jest zimno, ale z kolei siedząc cały dzień w domu to fioła można dostać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sprawdzalam na siatce centylowej w ksiazeczce mojego synka i wychodzi na to, ze Twoj maly urodzil sie na 25 centylu i nadal jest na tym samym centylu, wiec wage ma w normie.
Jak masz dobrego, zaufanego pediatre, to sie z nim skonsultuj, bo to wyglada, jakby w nocy sie najadl i dlatego w dzien nie chce juz tyle jesc a jesli tak jest, to bez sensu na sile rozszerzac diete. Dziecko w tym wieku moze nie jesc te 6 czy 7 godzin pod rzad i nie ma w tym nic niepokojacego.

Ja wychodze na spacery jesli nie leje deszcz albo nie wieje silny wiatr. Jak jest zimno, to zakladam malemu kombinezon i czapke, zadnych dodatkowych sweterkow itd. Zawsze mam ze soba koc na wszelki wypadek.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-25, 19:05   #827
kevschaa
Zakorzenienie
 
Avatar kevschaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 356
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019

Ja obowiązkowo codziennie spacer. Chociaż ostatnio tylko 2 h dziennie, a nie 4 jak wcześniej przez to że mała śpi po 30 minut, a nie 1,5 h na drzemke.

Właściwie chodzę jak wieje, pada, jest zimno itp. Jedyne co mnie powstrzymuje przed wyjściem to smog. Czasem czekam aż aplikacja pokaże że powietrze jest już ok zanim wyjdę. Jeśli cały czas pokazywałaby że jest złe powietrze to odpuszczę wyjście.

Ubieram w body z długim rękawem i spodenki, na to cienka bluzka, cienka czapeczka i gruby śpiwór. Mam wrażenie że to trochę za ciepłe połączenie, ale nie wsadze przecież w samej pieluszce do śpiwora
kevschaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-25, 20:18   #828
sovianka
Rozeznanie
 
Avatar sovianka
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 995
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019

Na chwilę obecną w ogóle nie biorę pod uwagę żeby zacząć rozszerzać dietę, nie widzę żadnej gotowości małego do tego. Prędzej przejdę na mm, jeżeli waga będzie niezadowalająca. Na razie daje sobie i synkowi jeszcze czas i walczymy o kp

Ja mam właśnie taki kombinezon "misiowy" i zastanawiam się czy to wystarczy, czy może zakładać już taki ortalionowy..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sovianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-25, 20:37   #829
monika1304
Raczkowanie
 
Avatar monika1304
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 342
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019

Gruby trzeba zostawić na minusowe temperatury, bo skoro teraz takie byśmy założyly, to co potem?
Ja wychodzę do 14,bo pozniej jak zaczynają palić w piecach to jest masakra.
Ubieram body spodenki i na to kombinezon misiek który w środku ma polarek, na to lekki kocyk i na wózek "deczka" jak wieje. Jesteśmy minimum godzinkę.
__________________
03. 01. 2010r.

17. 01. 2014r.

17. 09. 2016r.
monika1304 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-25, 20:59   #830
kevschaa
Zakorzenienie
 
Avatar kevschaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 356
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019

Sovianka ale z wagą póki co jest ok. My na początku miałyśmy 3300 a teraz 6600, a mamy 20 tydzień. Na cycku raz jest większy przyrost raz mniejszy. U mnie nagle z dnia na dzień zaczęła nabierać nowych faldek. Serio poczekaj i obserwuj, bo może za tydzień albo dwa się unormuje.

Szczerze mówiąc to ta twoja cdl byla chyba jakaś kiepska. Cieszę się że ja nie skorzystałam niedawno jak też się nad tym zastanawiałam, bo jak za 2 stowki bym usłyszała że mam spacerować przy kamieniu albo rozszerzyć już dietę to bym się wkurzyła
kevschaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-25, 22:56   #831
sovianka
Rozeznanie
 
Avatar sovianka
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 995
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019

Kev jestem trochę zawiedziona, podsumowując stwierdziła po prostu, że 4 miesięcznego dziecka nie zmusimy do jedzenia jak nie chce, że z noworodkiem można jeszcze popracować, a tu się nie da, ewentualnie właśnie trzeba szukać pomysłu w jakich warunki je spokojnie. Aaa...wspomniała też o podawaniu mleka łyżeczką, że niektóre dzieci tak wolą...to ja dziękuję bardzo, milion razy wolałabym już mm, niż ponad pół godziny ściągać pokarm, a drugie pół karmić dziecko łyżeczką...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sovianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-26, 06:45   #832
kevschaa
Zakorzenienie
 
Avatar kevschaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 356
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019

Sov a wg mnie powinna cię przede wszystkim uspokoić. Jesteś na takim etapie jak ja 2 tygodnie temu, a ja wtedy też się zastanawiałam czy nie skorzystać z cdl, więc to musi być jakiś stały element zachowania (przynajmniej u niektórych dzieci)

Teraz się wszystko unornowalo. Tzn nadal je jak pomylona i wszystko jest ciekawsze niż cycek, ale przybiera na wadze i widać że nic jej nie dolega. Co prawda nadal niestety nie doczytała że ma sobie robić 6 h przerwę w nocy od jedzenia, ale jakoś to przeżyję

Uważam że w nocy dziecko nadrabia to czego nie zjadło w dzień bo inne rzeczy były ciekawsze niż szarpanie cycka...



Już coś postanowiłas?
kevschaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-26, 08:21   #833
sovianka
Rozeznanie
 
Avatar sovianka
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 995
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019

Na chwilę obecną te karmienie nie wygląda tak dramatycznie jak to było w niedzielę, więc walczymy. Teraz to nawet mi wstawanie w nocy przestało przeszkadzać, tylko jestem szczęśliwa, że je

Podejrzewam, że to może skok, bo dzisiaj zauważyłam, że zrobił się bardziej spostrzegawczy i dostrzega takie rzeczy, które go wcześniej nie interesowały, np ja przygotowywałam ubranka do przebrania to przyglądał się tym ubrankom i obserwował co to, więc mam nadzieję, że to skok i po wszystkim będzie tylko lepiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sovianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-26, 11:19   #834
Patti_1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 774
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019

Trzymam kciuki, żeby już było tylko lepiej
U nas zasrany poranek.. przebieram małego po karmieniu po 4 bo czułam, że pieluszka zasiusiana. Wycieram mu pupe, bo jakiś mały bączek był a on zaczął robić kupe i to jeszcze taką rzadką wszystko! Po prostu wszystko! było w kupie masakra, a potem koleżka nie chciał spać i turlał się w łóżeczku do 6. Tż dał noge o 5 do pracy a ja czuje się jak zombie..
Dziś tak zimno, że wyjęłam ciepły śpiworek na spacer. Nie wiem jak go ubierać już.. ja zmarzłam strasznie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Patti_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-26, 11:27   #835
kevschaa
Zakorzenienie
 
Avatar kevschaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 356
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019

Ja zastanawiam się czy nie przejść na spacerowke. Odrobinę podniesioną żeby mała więcej widziała. Gondola wybitnie jej się nie podoba i jak nie śpi to zaraz w niej marudzi...
kevschaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-26, 13:03   #836
monika1304
Raczkowanie
 
Avatar monika1304
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 342
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019

A ja dziś wyszłam i po sprawdzeniu jakości powietrza spieprzalam do domu... 221% :/
__________________
03. 01. 2010r.

17. 01. 2014r.

17. 09. 2016r.
monika1304 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-26, 13:21   #837
Patti_1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 774
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019

Ja chcę jak najdłużej w gondoli, chociaż zimę jeszcze przechodzić. Mimo wszystko jest cieplej a mały ładnie leży nawet jak nie śpi. Chociaż staram się go brać na spacer gdy przychodzi pora snu, wtedy zasypia od razu jak włożę do wózka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Patti_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-26, 15:54   #838
sovianka
Rozeznanie
 
Avatar sovianka
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 995
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019

U nas też na razie gondola się sprawdza, chociaż mamy generalnie małą gondolę i powoli zaczyna brakować miejsca

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sovianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-26, 21:17   #839
marttb
Zakorzenienie
 
Avatar marttb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 621
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019

Zrobiłam teatr dla dzieciaków sama, ciekawe czy dotrwa do czasów gdy A. Zacznie się tym bawić
__________________
And darling I will be loving you 'til we're 70(...)
Oh me I fall in love with you every single day
And I just wanna tell you I am

(...)wszyscy się spotkamy, więc nie będziesz już sam,
spotkasz ludzi, których tak bardzo kochałeś,
choć lata nie widziałeś, nadal kochać nie przestałeś ❤
marttb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-26, 22:13   #840
monika1304
Raczkowanie
 
Avatar monika1304
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 342
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019

Cytat:
Napisane przez marttb Pokaż wiadomość
Zrobiłam teatr dla dzieciaków sama, ciekawe czy dotrwa do czasów gdy A. Zacznie się tym bawić

Pokaż
__________________
03. 01. 2010r.

17. 01. 2014r.

17. 09. 2016r.
monika1304 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-08-22 12:03:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:52.